Огляд програми для SEO аудиту сайтів Website Auditor

Дорогі друзі, я продовжую публікацію відеоогляди тих програм і сервісів , які я використовую у своїй роботі з просування сайтів. Герой сьогоднішнього огляду - програма WebSite Auditor , яка призначена для проведення професійного аудиту сайтів. Програма платна, але у неї є безкоштовна демо версія, яку можна завантажити з офіційного сайту . У сучасних умовах розвитку алгоритмів пошукових систем все більшу увагу потрібно приділяти внутрішньої оптимізації сайту. Саме вона дозволяє повною мірою задіяти внутрішній потенціал сайту. Крім цього, оптимізація - це найбезпечніший і довготривалий спосіб збільшення відвідуваності. Щоб оптимізувати сайт, потрібно провести його аудит . Якщо проводити аудит сайтів вручну , то на це піде багато часу . Набагато ефективніше використовувати спеціалізовані програми для аудиту, які економлять час і надають інформацію в зручній формі.

Опубліковано: 17/12/14 @ 11:17
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як я організую інформацію при просуванні сайтів

Дорогі друзі , в цьому пості я хочу поділитися з вами своєю схемою організації даних при просуванні сайтів. Як відомо , гроші рахунок люблять, а інформація порядок. Коли її багато, то без систематизації даних не обійтися. Я займаюся SEO з 2006 року і за цей час перепробував багато різних схем організації зберігання даних , і в підсумку виробив ту, якої користуюся зараз і про яку хочу вам розповісти . Дивно, але зараз подумав - а адже за всі роки мені не зустрічалося статей з даного питання. А може , я просто неуважно дивився. У мене головні вимоги до того, як має бути організована інформація, наступні: Дані повинні зберігатися в хмарному сервісі , щоб їх не втратити в разі поломки жорсткого диска і щоб у мене був до них доступ незалежно від мого місцезнаходження. Інформація повинна бути систематизована за простою і зрозумілою системі . І ось що я виробив на основі цих критеріїв .

Опубліковано: 10/12/14 @ 08:10
Розділ Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Андрій Клен ( Petcube ) про життя в Сан- Франциско, роботу на « умовного» дядька і про те, що повинно залишитися у Вегасі

Досьє:Андрій Клен - співзасновник та операційний директор стартапу Petcube . У 2010 році закінчив « Міжнародну журналістику » в КНУ ім. Тараса Шевченка. З 2010 по 2012 працював дизайнером в агентстві Prodigi . Живе і працює в Сан- Франциско. Дихайте глибше , ви працюєте в кращому в Європі хардверних стартапі Глава 1. З Києва до Сан- Франциско Андрій , привіт ! Що це за собака в тебе на руках на фотографії вище ? Привіт! Це мопсоподобний згусток любові по імені Циля , собака моєї дуже хорошою подруги Каті Зубарєвої . Фрагмент невеликий фото - сесії ще з тих часів, коли наш кубик був просто акрилової коробкою . У зйомці також брав участь наш талісман, чихуахуа Роккі. Восени 2014 Petcube переїхав у новий офіс у центрі Києва , а ти поїхав в Штати . З чим пов'язаний твій від'їзд , не сподобався новий офіс? Офіс приголомшливий, і я б з великим задоволенням там затримався . Але у нас є завдання ще на порядок амбітний - відкрити представництво нічим не гірше в Сан- Франциско.

Опубліковано: 08/12/14 @ 07:42
Розділ Блоги Читати далі...

Мозковий штурм перед створенням англомовного сайту

Дорогі друзі, я продовжую публікацію матеріалів про просування сайтів в англомовному інтернеті . У попередній статті я поділився своїми думками про те, як вибирати тематику для майбутнього сайту . Сьогодні я хочу розповісти про те , як проводити мозковий штурм перед створенням англомовного сайту . Одного вибору тематики недостатньо. Потрібно обов'язково подивитися на сайти, які вже знаходяться в топі Google по цікавлять вас пошуковим запитам , отримують цільових відвідувачів і заробляють . Я так захопився, що не помітив, що тривалість відео перевищила 30 хвилин. А адже я хотів розповісти ще й про інші моменти . З цієї причини я вирішив зробити продовження сьогоднішнього відеоуроку , яке скоро опублікую на сторінках shakin.ru . Отже, дивимося відео:             .img_cyp_playbutton     {      border : 0px ! important ;      background - image : none ! important ;      background - color : none ! important ;      background : none ! important ;     }                .

Опубліковано: 04/12/14 @ 09:30
Розділ Блоги Читати далі...

Як ми відкривали школу програмування. Хроніка , частина 3

via Shutterstock . Останнім часом на ДОУ з якоїсь причини завелися тисячі статей на тему курсів. Чесно кажучи , дуже важко давати цьому оцінку. З одного боку, курси - це класно, значить, більше людей зможуть отримати знання в IT. Але з іншого боку , багато шкіл роблять курси для домогосподарок. Ви не подумайте, я зовсім не проти. Але як показує практика, з домогосподарки з гуманітарною освітою рідко виходить хороший фахівець. І ось , виходять у світ такі випускники - люди з ошуканими надіями , яким практично неможливо знайти роботу. Що не додає довіри до курсів в цілому. До того ж , деякі центри навчання гарантують працевлаштування . Чорт його знає : як вони це роблять :) Так як наша школа, в принципі , конкуренції не боїться (ми більше спрямовані на розвиток IT у нас в місті в цілому ), то ми можемо ділитися своїми секретами і знахідками.

Опубліковано: 03/12/14 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Олег Маленков ( iBlazr / Concepter ) про вихід в Apple Store , Amazon і світові ЗМІ

«Ми отримуємо задоволення від того , що робимо і це найголовніше ». Досьє:
Олег Маленков, співзасновник iBlazr та операційний директор в Concepter . У 2013 році закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Комп'ютерні системи та мережі». Живе і працює в Києві. Глава 1. Той самий кікстартера Олег , привіт ! Я тільки що побачив твоє фото в стрічці Фейсбуку ... Якими долями тебе занесло в ірландський офіс Google ? Це якось пов'язано з відвідуванням Web Summit 2014 в Дубліні ? Привіт! По- перше, дякую за те, що витратив час на вивчення теми і підготував цікаві питання - нині це в дефіциті , враховуючи специфіку української журналістики. Так, все вірно , ми з колегами Владом Тисленко та Андрієм Скрипником поїхали на Web Summit , щоб презентувати свої нові напрацювання і показати старі - раптом хто ще не бачив.

Опубліковано: 01/12/14 @ 07:29
Розділ Блоги Читати далі...

6 грудня , Київ - JS Tech Hangout

Щоквартальна зовнішня зустріч Tech Hangout спільноти пройде під гаслом « One day of inspiring talks on JavaScript and related topics !». Обіцяємо цікавих спікерів , захоплюючі теми і, як завжди , відмінне суботнє настрій. Програма: 11:30 - Registration 12.00 - Eugene Zharkov , DOOR3
Angular 2.0: Brighter future 12:30 - Maksym Klymyshyn , Zakaz.ua - GVMachines , Inc.
Dependable Applications with React.js 13:00 - Coffee Break 13:30 - Vladimir Tkachenko , Innovecs
Теst Driven Javascript 14.00 - Viktor Tsykunov , Microsoft
Creating Windows Applications on JS 14.30 - Panel Discussion 15:30 - Networking , Snacks & amp ; Beer Захід безкоштовне, але кількість місць обмежена, поспішіть зареєструватись! Дізнатися більш детальну інформацію і приєднатися * Tech Hangout Спільнота було засновано в 2012 році розробниками компанії Innovecs з метою обміну знаннями та досвідом.

Опубліковано: 27/11/14 @ 12:11
Розділ Блоги Читати далі...

Як вибрати тематику англомовного сайту

Дорогі друзі , сьогодні я пропоную вашій увазі другу статтю з мого нового циклу матеріалів про англомовне просування . Сьогодні я розповім свою думку про те , як правильно вибирати тематику майбутнього англомовного сайту . Ця стаття - продовження попередньої 9 причин , чому потрібно займатися англомовним SEO . Тематика - це основа основ . Якщо її вибрати правильно , то це значно підвищує шанси сайта отримувати бажану кількість відвідувачів і приносити прибуток . А якщо ж допустити помилку у виборі тематики , то більша частина вашої роботи по розвитку і просуванню сайту не даватиме ефекту . Ще в далекому 2008 році я написав статтю Тематика майбутнього сайту - як з нею визначитися . В ній прекрасна тільки картинка з дівчиною , інше залишає бажати кращого. Тоді я був починаючим блогером . Сьогодні я пропоную вам вдосконалений варіант тієї статті , тільки через кілька років і стосовно до англомовного просуванню (хоча і для рунета багато підійде ) .

Опубліковано: 18/11/14 @ 12:01
Розділ Блоги Читати далі...

iOS дайджест # 1

20 жовтня в США була запущена платіжна система Apple Pay . Новий спосіб оплати підвищує безпеку рахунків , адже дані карт більше не потраплятимуть в бази продавців. Тепер для того , щоб розплатитися в магазині , досить піднести одну з останніх моделей iPhone до спеціального терміналу і підтвердити особистість відбитком пальця за допомогою Touch ID . Так що вивчаємо матеріали по Apple Pay для розробників від Apple. Своїм досвідом використання Touch ID в Swift ділиться програміст Adam Leonard . Facebook виклала open - source реліз AsyncDisplayKit . Фреймворк дозволяє створювати складний UI , не перевантажувати основний потік . Так чи ні переходу на Swift ? Про це міркує розробник Jason Brennan . В окремій статті він звертається до початківців розробникам , наводячи аргументи на користь старту відразу зі Swift. Oktawian Chojnacki виклав на GitHub проект , що містить приклади реалізації патернів проектування на Swift .

Опубліковано: 14/11/14 @ 07:39
Розділ Блоги Читати далі...

9 причин , чому потрібно займатися англомовним SEO

Дорогі друзі , я на дозвіллі подивився матеріали свого блогу і помітив , що давно не писав статей з просування сайтів в англомовному інтернеті . При цьому більшість просуваються мною проектів саме англомовні . Треба терміново виправляти це упущення з мого боку. До речі , недавно Ілля Русаков опублікував відеоінтерв'ю із старим Глобатор http : // seoinsoul .ru/video - intervyu - shakin - ru / . Можете подивитися , це моє перше інтерв'ю в житті , записане на відео . Сьогоднішній пост буде свого роду вступом нового циклу статей . Я хочу спочатку розповісти , чому варто займатися просуванням сайтів в англомовному сегменті інтернету і з яких причин це може бути вам цікаво. Акцент я буду робити на створення і просування білих англомовних сайтів та блогів . Тобто біле SEO для білих сайтів ( нормальне і безпечне просування для якісних сайтів для людей). Це вигідно Одна з найголовніших причин .

Опубліковано: 13/11/14 @ 10:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Просів пошуковий трафік ? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося, перше, що потрібно зробити - визначити причину. Вживати дії щодо повернення трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно, що лікувати пацієнта без діагнозу. Якщо пощастить, можна повернути пацієнтові здоров'я, але з такою ж вірогідністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім, як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно. Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошукача зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються, і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 12/11/14 @ 02:30
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Просів пошуковий трафік? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося , перше, що потрібно зробити - визначити причину . Вживати дії по поверненню трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно , що лікувати пацієнта без діагнозу . Якщо пощастить , можна повернути пацієнтові здоров'я , але з такою ж ймовірністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім , як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно . Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошуковика зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються , і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 11/11/14 @ 07:43
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

29 - 30 листопада, Київ - Erlang Курси 2014 в Києві

Як відомо , Synrc Research Center всіляко підтримує і розвиває Erlang - спільнота не тільки в Україні , а й за її межами . Наші фреймворки працюють і допомагають багатьом людям по обидві сторони Атлантики витрачати мінімум зусиль на інженерні процеси . Рік тому Synrc проводила Erlang Курси в Києвіі давала модуль з основ мови Erlang і веб - програмування на Erlang . Настав час нового модуля - охопити нові горизонти застосування мови Erlang в бізнесі і вебі. Для кого:
Цей курс розроблений для технічних фахівців , керівників команд та відділів , які хочуть застосувати Erlang у себе в виробництві , але ще роздумують . Наша мета - показати всю легкість і лаконічність даної технології. Якщо ви придивляєтеся до мови Erlang і його проектами , і хотіли б дізнатися про реальні практичних завданнях , які ми вирішуємо кожен день в Synrc Research Center , будьте впевнені , ми вам розповімо про всі підводні камені .

Опубліковано: 10/11/14 @ 07:10
Розділ Блоги Читати далі...

29 — 30 ноября, Киев — Erlang Курсы 2014 в Киеве

Как известно, Synrc Research Center всячески поддерживает и развивает Erlang-сообщество не только в Украине, но и за ее пределами. Наши фреймворки работают и помогают многим людям по обе стороны Атлантики тратить минимум усилий на инженерные процессы. Год назад Synrc проводила Erlang Курсы в Киеве и давала модуль по основам языка Erlang и веб-программированию на Erlang. Пришло время нового модуля — охватить новые горизонты применения языка Erlang в бизнесе и вебе. Для кого:
Этот курс разработан для технических специалистов, руководителей команд и отделов, которые хотят применить Erlang у себя в производстве, но еще раздумывают. Наша цель — показать всю легкость и лаконичность данной технологии. Если вы присматриваетесь к языку Erlang и его проектам, и хотели бы узнать о реальных практических задачах, которые мы решаем каждый день в Synrc Research Center, будьте уверены, мы вам расскажем о всех подводных камнях.

Опубліковано: 10/11/14 @ 07:10
Розділ Блоги Читати далі...

Android дайджест # 0

Давно на DOU не було дайджестів про мобільну розробку. Сьогодні я виправлю цю ситуацію , приділяючи основну увагу платформі Android. Новини та аналітика Google Android Wear : what you need to know Огляд Google Nexus Player Android TV і порівняння з аналогічними пристроями Дайджест цікавих матеріалів для мобільного розробника # 77 (26 жовтня - 2 листопада ) на Хабре. Хочеться виділити статтю «Кінець додатків , якими ми їх знали » Куди котиться світ : ношений дрон для селфштотов перемагає в конкурсі Make It Wearable від Intel і отримує $ 500 000 Навіщо Google , Facebook і Microsoft випускають мобільні аналоги ключових сервісів .

Опубліковано: 07/11/14 @ 08:29
Розділ Блоги Читати далі...

Як залучати цільових відвідувачів за допомогою програми BuzzBundle

Дорогі друзі , я продовжую розповідати про тих сервісах і програмах , які постійно використовую в своїй роботі з просування сайтів . Сьогодні я хочу зробити відеоогляд дуже корисного інструменту з мого арсеналу SEO софта , який називається BuzzBundle . Спочатку невеликий відступ - Олександр Борисов запустив цікавий скрипт для ефективного продажу банерів зі своїх сайтів , який називається БаннерБро . Можна продавати банери по показам , клікам і дням , все автоматизовано . Скоро поставлю на цей блог . За допомогою цієї програми я залучаю цільових відвідувачів з тих сторінок , на яких обговорюються обнародувано мною запити - з тематичних форумів і блогів , а також з соціальних мереж Твіттер , Фейсбук , Гугл Плюс і відеосервісу Ютюб . Також підтримуються Yahoo Answers і LinkedIn. Вся робота ручна , що дає дуже хороший ефект . Софт допомагає економити час і позбавляє від монотонної рутинної роботи . Програма платна , але у неї є безкоштовна версія , скачати яку можна за цим посиланням .

Опубліковано: 27/10/14 @ 07:12
Розділ Блоги Читати далі...

QA дайджест # 0

Мене звуть Віктор , я працюю менеджером проектів в компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене цікавими посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю і найцікавішими ділюся з Вами . Новини Відбулася зміна стандарту з тестування IEEE - 829 на ISO/IEC/IEEE 29119. Детальніше можна почитати тут : softwaretestingstandard.org Зараз іде множетсво суперечок , чи корисний старий і новий варіанти стандартів і чи мають вони сенс взагалі. На цю тему вже висловився Джеймс Бах в своєму блозі. Небезисвестний в тестерскіх колах Олексій Лупан швидше дивується , ніж вітає нововведення . Лабораторні роботи з управління тестуванням в Visual Studio 2013 почали переводити на російську мову : habrahabr.ru . Почитати Unit testing is not about finding bugs ... Корисно стаття , знову Обьясняю , наскільки різні завдання повинні ставитися між рівнями тестування.

Опубліковано: 24/10/14 @ 07:05
Розділ Блоги Читати далі...

13 грудня , Київ - Майстер - клас Максима Климишина " ReactJS в дії: від базових понять до розробки додатків "

Максим Климишин має 5 - річний досвід управління малими та середніми командами . Досвідчений менеджер проектів на Python і JavaScript , працював над проектами в oDesk Inc .: Travelocity , eBay , PayPal , Magento , соосновал компанію з розробки мобільних додатків . Активний учасник OpenSource соощества , розробник ArangoDB Python Driver , LevelDB Server і т.д. , автор блогпост і доповідей по Python і JavaScript. На майстер - класі ми будемо вивчати і працювати з ReactJS - простим і популярним JavaScript- фреймворком , який робить упор на продуктивності. React побудований на концепції компонентів . Він відрізняється від таких фреймворків , як Angular або Ember , які використовують двосторонню прив'язку даних для оновлення HTML сторінки. Існує думка , що React простіше для вивчення - він набагато менше і добре працює з jQuery та іншими фреймворками . Він , до того ж , надзвичайно швидкий, так як використовує віртуальний DOM і оновлює тільки змінені частині сторінки.

Опубліковано: 23/10/14 @ 06:05
Розділ Блоги Читати далі...

Портрет українського IT - HR / рекрутера

Сучасний ринок ІТ - технологій неможливо уявити без роботи HR - спеціалістів і рекрутерів . Але , тим не менш , дуже часто доводиться стикатися з неправильним уявленням розробників та інших фахівців про такі співробітниках . Хто ж такі ІТ -HR та ІТ- рекрутери , чому вони вибрали таку професію , яке їх думку про програмістів , як вони проводять своє дозвілля і які поради можуть дати крутим девам для пошуку другої половинки - відповіді на ці та інші питання спробувала знайти команда одеської ІТ - рекрутингової компанії GUID . У Вересень 2014 року в роботу був запущений онлайн - опитувальник , який могли заповнити всі , хто має відношення до рекрутингу або HR - відділу ІТ -компаній. В цілому , по території України було опитано 116 осіб. Відзначимо , що це дослідження не носить науковий характер і не є репрезентативним , а відображає думку виключно тих , хто заповнив даний опитувальник .

Опубліковано: 15/10/14 @ 10:25
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на що пройшла SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я . Олексій переїхав з Кемерово до Москви , де заснував свою компанію з просування сайтів. Отже , зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт , Олексій ! За традицією , прошу тебе розповісти про себе. Де ти народився , на кого вчився? Чим захоплюєшся у вільний час ? Як зараз погода в Москві? Привіт , Михайло . Народився в Сибіру , в Кемерово , трохи більше двох років живу в Москві і , думаю , що я тут надовго залишуся . Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВУЗи , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу , завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64