Як показати PDF, Word, Excel, PowerPoint в WordPress

Сьогодні знайшов дуже цікаве рішення, яке дозволяє відображати на сторінках блогу, файли Excel, документи Word, презентації PowerPoint і звичайно ж PDF. Для цього нам знадобиться встановити спеціальний плагін , який використовуючи переглядач Google Docs дозволяє відображати всі вищевказані файли на сторінках вашого блогу. Після установки і активації плагіна, в розділі «Параметри» у вас повинен з'явиться новий пункт, який називається GDE Settings. У налаштуваннях ви можете вказати розміри переглядача документа: Натисніть для збільшення а також налаштувати параметри посилання, для завантажування документа: Натисніть для збільшення Тепер власне спробуємо створити новий запис і відобразити в ній PDF файл за допомогою Google Docs.

Опубліковано: 21/06/11 @ 08:32
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Google попереджає вебмайстрів про застарілий WordPress

Віднедавна Google почали розсилати попередження власникам сайтів, у яких встановлена ??стара версія WordPress . Якщо ваш сайт зареєстрований в Google Webmasters Tools , на ньому встановлений Wordpress і він давно не оновлювався , незабаром ви отримаєте попередження з рекомендацією оновити WordPress . Виглядає приблизно так: Зроблено це в першу чергу для безпеки самого сайту і його відвідувачів. Однак якщо на вашому WordPress блозі варто плагін який приховує версію WordPress, такий лист ви не побачите, тому що Google знаходить версію WordPress переглядаючи вихідний код блогу. Я вважаю що це досить корисно, що Google піклується про безпеку відвідувачів і нагадує власникам WordPress блогів про те , що їх потрібно періодично оновлювати.

Опубліковано: 20/06/11 @ 11:39
Розділ wordpress Блоги Пошуковики Читати далі...

Яндекс Маркет для підприємців. Інтерв'ю з Галиною Вітюк, керівником групи по роботі з інтернет-магазинами, компанія «Яндекс.Україна»

 Прайс-агрегатори можуть стати гарною підмогою в продажах як для початківців, так і для успішних інтернет-магазинів. Так вийшло, що після доповіді Галини Вітюк про Яндекс.Маркеті на конференції «Lviv Ecommerce» я спілкувався з кількома власниками ІМ, які цікавилися питаннями розміщення в прайс-агрегаторах, цінами, технічними умовами та іншими подробицями. Спочатку я шукав інформацію про Маркеті на форумах, дивився статистику та приклади вдалого розміщення, але потім вирішив звернутися до Галини прямо - хто краще співробітника Яндекса зможе розповісти про сервіс Яндекса? P.S. Як мені пояснили, зазвичай Яндекс не дає блогерам інтерв'ю, але для компанії Авеб було зроблено невеликий виняток. Авеб: Галина, здрастуйте. Розкажіть, будь ласка - яка основна функція прайс-агрегаторів? Галина Вітюк: Як випливає з назви, основна роль прайс-агрегаторів - збирати дані про ціни на товари в різних торговельних точках, щоб користувач міг вибрати, де вигідніше купити той чи інший товар.

Опубліковано: 20/06/11 @ 10:48
Розділ Блоги Читати далі...

Від чого залежить, чи попливе сайт?

Полетів! З кожним днем ??з'являється все більше і більше різних інтернет проектів. Сюди можна віднести як великі стартапи, з багатомільйонними бюджетами, так і сайти звичайних манимейкеров, які хочуть заробити в інтернеті. Половина з цих проектів через місяць-другий отримують пузомірки, більшу відвідуваність, а їх власники - свої гроші. Але є інша половина проектів - це ті сайти, які через 1-2 місяці просто забуваються своїми творцями, так як вони не дають їм нічого. Трафік не росте, працювати над пузомеркі не хочеться, а заробляти взагалі, не виходить. З чим же це пов'язано, що одні проекти вистрілюють, а одні вмирають? Ось про це ми сьогодні поговоримо. Можна виділити два основних пункти, через які проекти стріляють, або ж навпаки - дохнуть. Перше - це ніша проекту, а друге - це концепція просування вашого проекту. Давайте, розберемо ці два пункти окремо. 1. Ніша . Від ніші залежить все.

Опубліковано: 18/06/11 @ 03:49
Розділ Блоги Читати далі...

Копірайтинг - найпростіший спосіб заробити в інтернеті з нуля

Копірайтинг Часто люди, почувши про заробіток в інтернеті, починають більш ретельно копати в сторону заробітку. Але лише невелика частка користувачів знаходить свою нішу. Іноді мені на пошту приходять листи з питаннями, на кшталт «Як найпростіше заробити в інтернеті?». Я відповідаю по різному, але одного разу я всерйоз задумався над цим питанням. Дійсно, як же найпростіше почати заробляти в інтернеті, не маючи ніяких навичок і друзів? Не довго думаючи, я зупинився на копірайтингу. Так, це не дуже просте завдання, оскільки потрібно витрачати багато сил на написання текстів, а також на пошук нових клієнтів. Але все ж, через 1-2 місяці, легко можна вийти на 200-400 $ в місяць. Основна проблема більшості в тому, що вони не хочуть працювати. Набагато цікавіше пограти в сенсорні ігри або забратися «з ногами» в контакт. Багато хто думає, що заробити в інтернеті можна, нічого не роблячи. Насправді, це не так.

Опубліковано: 17/06/11 @ 07:50
Розділ Блоги Читати далі...

Новинка від Google: +1!

Кнопка +1 від Google. Як встановити кнопку Плюс Один від Google У цьому пості ми поговоримо про нову кнопці від google +1: що вона робить, чи потрібна нам і про те як її встановити на сайт. Встановити насправді дуже легко. Думаю Ви і без мене б розібралися, але якщо вже я вліпив її на свій блог, чому б не поділитися тим, як я це зробив. Перш ніж приступимо до встановлення давайте визначимося: навіщо потрібна кнопка +1 і чи потрібна вона нам ? Діє вона аналогічно з кнопками соціальних мереж і додавання в соціальні закладки. Ви прочитали якийсь матеріал (наприклад той, який читаєте зараз), він Вам сподобався і Ви вирішили поділитися цим матеріалом з друзями. Не соромтеся, спробуйте прямо зараз, клацніть на кнопці, вона праворуч по тексту.

Опубліковано: 16/06/11 @ 01:30
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Мозковий штурм в блогінгу

Мозговой штурм у блоггінге Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу мозкового штурму в блогінгу. Говорячи простими словами, мозковий штурм (brainstorming) - це коли ви сідаєте за комп'ютер, відкладаєте всі сторонні справи та зосереджуєтесь на тому, щоб придумати щось нове і цікаве, наприклад, для оприлюднення на своєму блозі. Не секрет, що у більшості блогерів бувають моменти, коли спостерігається дефіцит ідей для постів. Час для написання статей є, бажання теж, а ось ідеї про те, що написати, немає. Ваш покірний слуга не є винятком. У мене теж буває, що я сідаю писати статтю і починаю думати, про що б написати. Я з такою напастю навчився боротися, і моментів, коли я не знаю, про що написати пост, у мене стає все менше і менше. Поступово я виробив свою схему мозкового штурму, яку успішно застосовую при веденні shakin.ru. Зараз я поділюся своїми напрацюваннями з вами.

Опубліковано: 15/06/11 @ 09:27
Розділ Блоги Читати далі...

Нові сервіси Google: голосовий пошук, пошук зображеннями, нові опції мобільного пошуку

7-8 червня багато провідні західні видання були запрошені на конференцію Inside Search в Сан-Франциско, де 14 червня співробітники Google, в тому числі, провідний програміст Аміт Сингаї презентували нові сервіси компанії . До початку конференції журналістів злегка лихоманило; ходили чутки про Панде 3.0 та інших ймовірних сюрпризи. Як виявилося, Google представив нові види пошуку - голосовий, за допомогою зображень, покращений мобільний і так звані «миттєві» сторінки. Також була організована пряма відеотрансляція , яка стартувала вчора о 9:30 ранку за тихоокеанським часу на YouTube. При бажанні можна звернутися до неї за подробицями. Що ж приготував нам Google? Голосовий пошук та пошук зображенням Компанія оголосила про двох нових інтерфейсах пошуку - голосовому та пошуку зображеннями. Перший буде відображатися значком мікрофона в рядку введення Сhrome. Натискаючи на значок, користувач може проговорити свій запит.

Опубліковано: 15/06/11 @ 09:06
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Просування під Google з сервісом ROOKEE

Просування під Google з сервісом ROOKEE Наприкінці квітня я анонсував матеріал про сервіс rookee: Просування під Google: ROOKEE зробили це першими! і сьогодні хотів би розібрати, що ж у мене в підсумку вийшло. Однією з позитивних фішок, які мені вдалося помітити в сервісі rookee , так це те, що при зміні топ 3 на топ 1 бюджет не збільшується для деяких запитів. Не на всіх запитах, звичайно ж такий метод вийде, але на нч запитах цілком реальна коригування. Один з не складних запитів під Україною і регіон Київ система прорахувала в 50 рублів під Google і 106 рублів під Яндекс. З урахуванням того, що в Україну більш популярним є Google і він дає більше трафіку, ніж яндекс, і в підсумку ціна на просування дешевше ніж в Яндексі. Так що цілком варто користуватися сервісом автоматичного просування rookee під Google. Мені дуже сподобалися підказки (що робить систему більш дружньою). Наприклад, з тим що регіон не визначено. Після таких підказок цілком очевидним є той факт, що просувати даний сайт під цей регіон може й не вийти.

Опубліковано: 15/06/11 @ 07:24
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Продвижение под Google с сервисом ROOKEE

Просування під Google з сервісом ROOKEE Наприкінці квітня я анонсував матеріал про сервіс rookee: Просування під Google: ROOKEE зробили це першими! і сьогодні хотів би розібрати, що ж у мене в підсумку вийшло. Однією з позитивних фішок, які мені вдалося помітити в сервісі rookee , так це те, що при зміні топ 3 на топ 1 бюджет не збільшується для деяких запитів. Не на всіх запитах, звичайно ж такий метод вийде, але на нч запитах цілком реальна коригування. Один з не складних запитів під Україною і регіон Київ система прорахувала в 50 рублів під Google і 106 рублів під Яндекс. З урахуванням того, що в Україну більш популярним є Google і він дає більше трафіку, ніж яндекс, і в підсумку ціна на просування дешевше ніж в Яндексі. Так що цілком варто користуватися сервісом автоматичного просування rookee під Google. Мені дуже сподобалися підказки (що робить систему більш дружньою). Наприклад, з тим що регіон не визначено. Після таких підказок цілком очевидним є той факт, що просувати даний сайт під цей регіон може й не вийти.

Опубліковано: 15/06/11 @ 07:24
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Усім уклін і привіт!

відсутній на блозі близько трьох місяців. І досить важко було сісти, зібратися з думками і написати цей пост. Як не дивно, він знову ж про справи на особистому фронті. Що зі старого? Навіть не знаю, якщо тільки, захоплення ставками . З нового, дуже багато подій сталося за три місяці, повністю змінилося як мислення, так і світогляд в цілому. Вдалося попрацювати на двох роботах, так-так, саме на роботах. Працював на людей, і зараз працюю. Це не так сумно, як відписували різні «типи». Навіть цілком приємно , у тебе є стабільний дохід , у тебе є задана робота і її умови. Не писав у блог через те, що повністю був занурений в роботу . Всім кому доводилося працювати на кого-небудь мене зрозуміють, бо знають, що перший тиждень/місяць найважчі. Поки робота не автоматизована, йде багато часу на виконання і перевірку власної роботи. (...) Читати Далі - © - Бізнес, SEO & SMO, ведення блогів, саморозвиток, лайфхакі! | Пост опублікований на блозі DeniDen.

Опубліковано: 14/06/11 @ 07:32
Розділ Блоги Читати далі...

Конференція Яндекса «Новий маркетинг і змішання реальності»

 У голову закрадається думка, що в липні з Одеси краще не їхати. А раптом щось цікаве пропустимо! На це міркування наштовхує проведення в Одесі відразу двох заходів, присвячених інтернет-маркетингу - 8P і відкрита конференція Яндекса. Як ми вже писали, 16 липня співробітники Авеб будуть присутні на конференції 8P у такому складі: Віталій Черевко (керівник Авеб, учасник круглого столу)
Олександр Попов (доповідь «Юридичні аспекти просування сайтів»)
Олег Гаврилюк (доповідь «Багатоканальні вимірювання ефективності джерел трафіку»)
і я, як журналіст А трохи раніше, 14 липня , Яндекс проводить конференцію, присвячену цифрового маркетингу, взаємопроникнення інтернету і звичайному житті. Туди я теж зареєструвався.

Опубліковано: 14/06/11 @ 10:12
Розділ Блоги Читати далі...

Rotapost + Pr.Sape

Близько місяця тому, в твіттері переді мною промайнуло повідомлення про те, що сервіс реклами в блогах Rotapost найближчим часом повністю буде інтегрований у найбільшу біржу посилань SAPE . 25 травня в офіційному блозі SAPE з'явився запис про те, що блоги вже з'явилися в PR.Sape . Тобто, Ротапост повністю інтегрували в сапу. Чи є від цього користь звичайним вебмайстрам та оптимізаторам? Або інтеграцію зробили аби підняти доходи обох систем? Про це написав Димок - власник біржі Rotapost. У своєму пості він, звичайно ж, зазначив лише плюси інтеграції. А чи є мінуси? Думаю, що ні. Оптимізаторам - більше майданчиків і видів посилань, а вебмайстрам - більше заявок, а відповідно прибутку. Pr.Sape використовують посилальні агрегатори, виходячи з цього, можна здогадатися, що приплив заявок на проекти в Ротапосте буде дуже великим. Також, для оптимізаторів буде зручним те, що вони зможуть купувати практично всі види посилань з єдиного інтерфейсу, що досить зручно.

Опубліковано: 13/06/11 @ 09:31
Розділ seo Блоги Читати далі...

$ 6000 від webeffector в конкурсі "Просування неминуче"

$ 6000 від webeffector в конкурсі Ось і залишилися лічені хвилини, що б подати свій блог на конкурс "Просування неминуче".
Ідея конкурсу не нова і просувати потрібно буде внутрішню сторінку сайту за ключовою фразою "Просування неминуче". Факт того, що призових місць буде 50 і вони будуть сформувати в таблицю конкурсу. Для просування 300 рублів від webeffector! Так Вам не почулося, а саме 300 рублів дарує компанія webeffector на просування. Гроші можна отримати на баланс webeffector-а і просувати запит "Просування неминуче" прямо в топ пошукової системи Google. Для тих, хто вирішить збільшити свій бюджет і витратить більше 300 рублів на просування даного пошукового запиту є можливість повернути частину грошей. WebEffector поверне гроші на баланс в таких випадках: блог який опиниться в ній на 1 місці до кінця конкурсу - отримає 100% витраченого бюджету на свій аккаунт назад (2 - 90%, 3 - 80%, 4 - 70%, 5 - 60% , 6 - 50%, 7 - 40%, 8 - 30%, 9 - 20%, 10 - 10 %).

Опубліковано: 13/06/11 @ 07:34
Розділ Блоги Читати далі...

Бесіда Метта Катсу з Денні Саливанов про Панде 2.2

 Бесіда між Денні Саливанов (IT-журналіст) і Меттом Катсу (думаю, у поданні не має потреби). 7 червня, конференція SMX advanced marketing. --------- ДС: (Денні отримує тонни електронних листів від людей, які розповідають, що MFA сайти (сайти з контекстною рекламою) після введення Панди виграють в ранжируванні.) МК: Хлопець в моїй команді працює над цим питанням. Зміни, які повинні допомогти, вже схвалені. Ми продовжуємо переробляти Панду. Зміна алгоритму відбулося для якісного пошуку, а не для того, щоб об'єднати веб-спам. Ми звикли думати про світ, де якісний пошук і веб-спам були б розділені. Для веб-спаму існували ясні кордону, це добре працювало у Googlе протягом багатьох років. Але поза пошукової промисловості багато хто впевнений, що існує занадто багато низькоякісного матеріалу, забруднюючої результати пошуку. Панда була розроблена, щоб вирішити цю проблему. ДС: Де ми тепер? Панда 2, Панда 2.1 ... ми в Панде 2.2? МК: Є ще одна зміна в найближчому часі.

Опубліковано: 13/06/11 @ 04:19
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Бесіда Метта Катсу з Денні Салівану про Панде 2.2

 Бесіда між Денні Салівану (IT-журналіст) і Меттом Катсу (думаю, в представленні не потребує). 7 червня, конференція SMX advanced marketing. --------- ДС: (Денні отримує тонни електронних листів від людей, які розповідають, що MFA сайти (сайти з контекстною рекламою) після введення Панди виграють в ранжируванні.) МК: Хлопець в моїй команді працює над цим питанням. Зміни, які повинні допомогти, вже схвалені. Ми продовжуємо переробляти Панду. Зміна алгоритму відбулося для якісного пошуку, а не для того щоб об'єднати веб-спам. Ми звикли думати про світ, де якісний пошук і веб-спам були б розділені. Для веб-спаму існували ясні кордону, це добре працювало у Googlе протягом багатьох років. Але поза пошукової промисловості багато хто впевнений, що існує занадто багато низькоякісного матеріалу, забруднюючої результати пошуку. Панда була розроблена, щоб вирішити цю проблему. ДС: Де ми тепер? Панда 2, Панда 2.1 ... ми в Панде 2.2? МК: Є ще одна зміна в найближчому часі.

Опубліковано: 13/06/11 @ 04:19
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Новий конкурс від webeffector "Просування неминуче" на $ 6000

Сьогодні останній день коли можна подати заявку на участь у цьому дивовижному подію, як "Просування неминуче". Можу сказати, що ідея не нова і просувати потрібно буде ту сторінку сайту, яка вирішить вебмайстер чи оптимізатор, але от на цей раз ключовою фразою буде "Просування неминуче". Так само порадував той факт, що призових місць буде 50, а турнірна таблиця буде на сторінці конкурсу: effector.webmasters.ru . На топ 1 я як завжди не претендую, так як мій блог розташований в Україну і зайняти призове місце в російському Гуглі буде куди складніше, ніж в Українському. Ну це така справа, а от у 50-ку думаю мій блог потрапить без проблем. Для того, щоб народ не починав просувати головну сторінку сайту, в правилах зазначено, що просувати потрібно внутрішню сторінку по запиту "Просування неминуче". 6 серпня 1950 учасників конкурсу просування неминуче отримають по 100 баксів, а той, хто виявиться першим, отримає 1000 баксів.

Опубліковано: 13/06/11 @ 01:20
Розділ Блоги Читати далі...

Що таке landing page і для чого це потрібно?

Останнім часом мене постійно щось відволікає. Риболовля , сад і город , ремонт у квартирі. Оффлайн вантажить по повній. Звідси мої нечасті пости . Сподіваюся це тимчасове явище і я зможу повністю присвятити себе своєму блогу і Вам звичайно ж. Але як відомо , ніщо так погано не впливає на блог , як відсутність свіжих статей . Тому я зібрався з силами і вирішив сьогодні поговорити про landing page або , як її обзивають в рунеті , цільова сторінка. Landing page - або цільова сторінка - це сторінка , на яку веде посилання в : рекламних оголошеннях , банерах , пошукових системах , соціальних мережах і т.д. Landing page оптимізується під спеціальні ключові запити , на неї направляється трафік з різних джерел , а кінцева мета цієї сторінки - це конверсія відвідувача на Вашого клієнта (покупця , замовника ) , абонентів і т.д.

Опубліковано: 11/06/11 @ 09:12
Розділ Блоги Читати далі...

П'ятничний несеошний конкурс

У кінці поста перед вами відкриється один з графічних фрагментів дизайну terehoff.ru , ще нераскрашенний. Там буде щось на зразок хоум Пейджа, плюс там будуть публікуватися тільки обрані матеріали, не буде ніякої реклами, продажу посилань і іншої нечисті. Абсолютно білий ресурс, який буде працювати на мене і буде моїм хобі. А я дуже хочу щоб він був красивим і при кожному відвідуванні радував моє око. Коли я робив ТЗ для студії jp-design-s.com , то наговорив їм багато чого, щоб мені в тому чи іншому вигляді хотілося б зустріти на сторінках свого хоум Пейджа. Було приємно, що все це справа вони уважно вислухали і постаралися реалізувати. Як ви можете здогадатися, назвав я багато чого. І цей фрагмент - всього лише один з чотирьох. Ну а конкурс власне в наступному. Ви напевно, «почитує» мій блог, як мені повідомили в одному з останніх листів. Так от, якщо почитує, то мабуть в курсі про мої захоплення, наприклад про кальян та іншу «нечисть».

Опубліковано: 10/06/11 @ 07:52
Розділ Блоги Читати далі...

Якої шкоди завдають рекламні пости

Какой шкоди завдають рекламні пости Дорогі друзі, сьогодні я хочу написати свої думки про те, яку шкоду наносять рекламні пости блогам, які їх публікують. Кожен власник сайту хоче, щоб його ресурс приносив прибуток. Це хороше прагнення. Вебмастер найчастіше вкладає дуже багато сил, часу і коштів у розвиток, наповнення і просування свого сайту, і його бажання окупити вкладення і отримувати прибуток цілком природно. Є багато способів заробітку на сайтах. У блогосфері одним із самих популярних методів монетизації є рекламні пости. Цікаво спостерігати, як у твіттер стрічці (або в RSS рідері) в будь-який день з'являється цілий ряд хвалебних статей на різних блогах, присвячених якого-небудь сервісу, програмі, партнерке і т.д. Задумка хороша, і публікація рекламних постів напевно приносить відчутний прибуток рекламодавцям, інакше це не отримало б такого поширення. Тільки який ефект надає розміщення рекламних статей на розвиток блогів, які їх публікують? Рекламні пости є одним з найдорожчих видів реклами на блогах.

Опубліковано: 09/06/11 @ 11:33
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64