Чати кімнати, месенджери, чани нашої сео-шмео тусовки. Де?

Побродив нещодавно по форумах въебмастеров, які вдалося згадати і які вдалося знайти.. Подивився наскільки ні живі ще. Висновок такий: практично всі форуми мертві. Не зручні у використанні. Громіздкі. Захаращені туйовій хучей марення. Всі померли? Подумалося мені спочатку, що це наше співтовариство в цілому померло. Въебмастера розбіглися по заводам стали точити гайки цілими днями. Сайти-шмайты ніхто не робить, не монетизує, і ніяк не заробляє в інтернеті. А заробляє в Тырнете тільки Майл.груп. Але ж це не так! Або пішли в інше місце? Предполгаю, що просто змінилися майданчики. Люди пішли в месенджери, чатики, кімнатки, соціальні мережі й інші більш зручні місця для спілкування та обміну досвідом. Де всі? На розум приходить поки тільки сапочан і wmsn . Ще я моніторю кілька пабликов за CPA. Іноді проскакують видосы на Ютубі.

Опубліковано: 09/06/16 @ 12:38
Розділ Блоги Читати далі...

Найбільша дорвейная небезпека. Частина 2: Як я отмасштабировал помилку

fail-300 Я про неї заздалегідь був попереджений, тому не постраждав практично. Полягає вона в тому, що людина полуслучайно отримує якісь трафік/гроші і вирішує, що він розібрався в дорах і тепер можна гребти бабло лопатою. Вкладається у велику лопату і отримує хер так маленько. — Халіфа Ібн Нех А я от не був попереджений і постраждав від цього овер дохуя сильно. Хронологія подій Запив перші дори Очікування, перші бани Стрельнуло. Все круто. Финстрип. Фплюсе. Масштабування. Фейл. Смуток. Смуток. Печаль. Але на цьому історія не закінчилася. А наробив ще більше помилок. На цей раз я вирішив «нагнути Гошу» і регнул 300 доменів і забабахав 10 серверів для генерації . Про масштаб вкладень можна судити по финстрипу за лютий : вклав 23k руб. Це не спрацювало Виявилося, що це тупо не працює. Такі сайти на копипасте Гоша ДУЖЕ швидко обчислює і ставить поментку «СПАМ» , після якої можна про трафік з Гоші забути. Він стає рівним нулю.

Опубліковано: 05/06/16 @ 10:12
Розділ Блоги Читати далі...

Ти той, хто ти у себе в голові

151 Пам'ятаю якось брав інтерв'ю у Пожежника. І він тоді на одне з моїх запитань відповів так: Прикидайся поки сам не повіриш — Пожежник А я подумав: «Так це ж самообман!» Задрачиваешь самообман собі в голову поки дах не потече і поки не уверуешь в нього повністю. Потім твоя особистість буде побудована на сообмане. А це ризиковано, тому що тухлий цеглинка одного разу може випасти зі стрункого ряду стіни і обрушити її повністю. Так мені здавалося. Пам'ятаю тоді сильно на нього наїхав. Аж шкода стало. Тоді були важкі часи... Нам всім зараз важко. Я купую дошик в Ашані, тому що там дешевше, а мої товариші по арбітражу пиляють сервіси... — CPA Beginner Минуло 3 роки. І я зрозумів в чому суть. Може фраза просто така крива, тому мені не сподобалася. Тому я її переробив трохи, але зміст приблизно такий: Ти той, хто ти у себе в голові Ось яку я мислю хочу довести до вас, котаны.

Опубліковано: 02/06/16 @ 01:37
Розділ Блоги Читати далі...

Вибуховий пропозицію від BINPARTNER: до 70% Revenue Share на все літо!

for site АКЦІЯ: « Літо підвищених відрахувань! » З 1 червня по 31 серпня всі партнери отримають 60% revshare тарифом та 100% від першого депозиту + 35% за тарифом "100% ftd + 30% revshare". Якщо ви приєднуєтеся до BinPartner , покажіть скріншот вашого заробітку в будь-який інший партнерській програмі опціонів і отримаєте до 70% revshare тарифом і до 40% revshare за 100% FTD+revshare на все літо! Пара слів про BinPartner BinPartner — фінансова партнерська програма від брокера бінарних опціонів Binomo. Компанія стартувала у 2014 році і вже до початку 2016-го досягла значних успіхів у своїй ніші. В першу чергу вебмайстрів порадує можливість роботи з абсолютно будь-яким видом трафіку, а також статистика в режимі реального часу з докладним описом кожного пункту. Зручний і дружній інтерфейс порадує своїм потужним функціоналом. Заробіток здійснюється в доларах, а виведення коштів можливе на будь-яку доступну ЕРС без комісії.

Опубліковано: 02/06/16 @ 08:41
Розділ Блоги Читати далі...

Збільшу твою пипиську: сильно, швидко, гарантовано!

362700 Великий, товстий і довгий член — це добре. Дрібний, тонкий і короткий — не дуже. Як зробити з дрібного великий? Я знаю рецепт! Раз вже ти читаєш цей фердепердозный блог, то швидше за все у тебе є сайти в розробці. Але сайт сьогодні — це не тільки сторінки в інтернеті. Це потужний струмінь бобра кросспост в різні соціальні мережі. Користувачі підписуються на твої сайти саме в соціальних мережах. Вони уникають форм email підписки і ні за що не запам'ятають URL твого сайту. Ніколи. Особливо URL мого блогу =))) Тому дуже важливо мати прокаченные акаунти у всіх соціальних мережах, в яких твій сайт може бути представлений. Найчастіше це вконтактик, инстаграмчик, ютубик, одноклассники, твіттер, фейсбук, гуглоплюс, пинтерест та ін. Але так як число передплатників на лічильниках твоїх сторінок в соціальних мережах тухле: півтори каліки, то ніхто туди і не підписується, думаючи, що це тухляк, який тільки інформаційне поле буде засмічувати і без того изгаженное.

Опубліковано: 31/05/16 @ 01:44
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Финстрип за лютий 2016

Читачі блогу обурюються: Коли финстрип буде вже? Читав тільки заради финстрипов і теми доров... Зараз ні того, ні іншого.
— Raf Не публікував финстрипы 3 місяці. Соромно було. Час минув. Сором пройшов. Виправляюся. Все буде. Почнемо по-тихонечку з лютого місяця. Доходи Джерело Ad1 470 Телдери 460 VisitWeb 410 Разом 1340 Витрати Джерело Domain.NetHouse 9710 SimpleCloud 3800 1cloud 2725 Flops 2400 Vscale 2400 Телдери 860 Laravel Forge 750 Reg.ru 470 Rush-Analytics 300 NameCheap 165 SeAdd.net 100 OnlineSim.ru 40 Разом 23720 Баланс Загальна: -22380 руб. — В кінці січня Гоша забанив всі дори і я вирішив зробити їх ще більше, ще масштабніше, ще фердепердознее. Тому в лютому вбухав купу грошей на цю справу.

Опубліковано: 26/05/16 @ 07:35
Розділ Блоги Читати далі...

Просування інтернет магазину — движок, структура, контент, важливі елементи картки товару

Я хочу зробити невеликий список рекомендацій, які дозволять зрозуміти, як просувати інтернет магазин і вже з самого початку не наламати дров і зробити все максимально правильно з самого початку. Особисто у мене є практичний досвід просування та різних аксесуарів для них. І на основі його я і хочу поділитися рекомендаціями. Але в цілому, все що стосується SEO і розуміння буде підходити не тільки під кальянну тематику. Пункти будуть слідувати у вільному порядку, в якому вони прийшли до мене в голову. Вибір движка інтернет магазину — конструктор або самостійний движок Якщо коротко, то однозначно самостійний движок. Перший кальянний магазин був створений мною в 2013 році, пройшло 3 роки — він працює і донині. Він був створений на конструкторі nethouse.ru На момент, коли все робилося це здавалося легким і швидким способом почати. Та й це було безкоштовно. На даний момент щомісячна плата близько 250 рублів. Це перший мінус.

Опубліковано: 24/05/16 @ 12:38
Розділ Блоги Читати далі...

Кулак богомола – моя схема просування сайтів. Частина 2

Кулак богомола – моя схема продвижения сайтов. Часть 2 Дорогі друзі, ви читаєте другу частину моєї схеми просування сайтів Кулак богомола. Першу можете знайти тут . Приношу вибачення за те, що публікую другу частину пізніше, ніж планував. Старому Глобатору доводиться заробляти на хліб непосильною працею, тому першим ділом літаки робота по просуванню своїх і клієнтських сайтів, ну а дівчата потім пости в блозі по мірі наявності вільного часу. Сьогодні у мене чудовий настрій, як раз для написання продовження . В результаті написання другої частини зайняло три дні, але всі ці дні у мене був чудовий настрій . У попередній частині я зупинився на внутрішній оптимізації. Є ще кілька дуже важливих моментів в цьому напрямі, про які я хочу розповісти. Дооптимизация контенту на основі вивчення провідних конкурентів Як я писав, треба дотримуватися правила, що цей пошуковий запит повинен зустрічатися в точному вигляді по разу в кожному метатеге, 1 раз в назві сторінки, а також 1 раз в тексті сторінки.

Опубліковано: 18/05/16 @ 07:58
Розділ Блоги Читати далі...

Блог-шоу – випуск 53

Блог-шоу - выпуск 53 Дорогі друзі, в ефірі п'ятдесят третій випуск блог-шоу – моєї збірки всього самого цікавого і корисного, що зустрілось мені на просторах інтернету за останній час. Сьогоднішнє блог-шоу складається з посилань по SEO і з посилань з інших тематик. Перерахую тематики, матеріали по яких присутні у випуску: SEO Сервіси, програми і скрипти Контент і копірайтинг WordPress Соціальні мережі Англомовне SEO Різне Всього в сьогоднішньому випуску 52 посилання на корисні матеріали. Всі ці матеріали відразу викликали в мене бажання додати в закладки для подальшого вивчення і застосування. Цей випуск я вирішив зробити в незвичайному форматі. Навіть пихнув і зробив ретро зображення для обкладинки . До речі, хто знає, як зробити зображення на початку вордівского файлу, щоб вона повністю закривала перший аркуш документа, без полів? Як це зазвичай робиться у електронних книг? Звичайне розтягування в сторони не допомагає. Я спочатку пишу в ворді і потім зберігаю в PDF.

Опубліковано: 12/05/16 @ 08:26
Розділ Блоги Читати далі...

KWORK — біржа фріланса нового покоління

3182-5 Вже не пам'ятаю, де побачив посилання на цей сервіс, то Михайло Райцин в лічку прислав і попросив потестить, то на GoGetLinks побачив анонс з рекомендацією. Ідея сервісу класна, хоча і не нова, є звучні західні аналоги, але в KWORK зроблена хороша адаптація під рунет. Тобто ідея західна, але реалізація ua-нетовська з усіма витікаючими. У двох словах, KWORK — це біржа, де можна замовити якусь послугу за 500 рублів або запропонувати свою послугу за ті ж 500 рублів. Там ще десь є комісії, але це вже деталі. Так як ноги у сервісу зростають ЅЕОшного минулого, то і початкові пропозиції були сформовані з ЅЕОшных і околоЅЕОшных послуг.

Опубліковано: 10/05/16 @ 07:31
Розділ Блоги Читати далі...

Корисний плагін Post Type Switcher

post_type_2 Вирішив написати пост про дуже корисний плагін, яким користувався вже не один раз і який постійно мене виручає. Плагін називається Post Type Switcher призначений він для зміни типу записів, можна змінювати стандартні запису в Custom Post Type і відповідно у зворотний бік з Custom Post Type конвертувати у звичайні записи WordPress. Зміна типу записів може стане в нагоді у випадках коли ваш сайт наприклад росте і вже набрав безліч записів які можна було б для зручності поділити на різні типи записів. Ну і ще один з випадків коли мені знадобився цей плагін, це коли клієнт навпаки створив занадто багато кастомних типів записів і розніс по них свої записи. Працює плагін просто і ефективно, в режимі редагування одиночної запису можна вибрати тип запису їй присвоїти: Також можна провести масове редагування типів записів, для цього відкриваємо список записів, відмічаємо галочками необхідні для редагування і вибираємо «Змінити». Натискаємо відновити, милуємося результатом.

Опубліковано: 05/05/16 @ 02:03
Розділ Блоги Читати далі...

DNS история или как я переехал на CloudFlare

? 25 марта 2016 года запомнится мне как день, когда я перенес почти все свои DNS зоны с серверов хостера DigitalOcean, на выделенные DNS сервера CloudFlare . С давних пор так повелось, что я никогда не настраиваю на своем сервере ДНС сервер для поддержки доменов своих и клиентов, потому что это абсолютно не правильно с точки зрения правила «Не клади все яйца в одну корзину». Если вдруг что-то случится с сервером, на котором будут и сайты и ДНС сервер, то для восстановления понадобится намного больше времени, чем если бы все это было на разных ресурсах. Вариантов для DNS хостинга огромное множество, ваш регистратор домена предлагает свои сервера для этого, обычно это бесплатно для клиентов регистратора, ваш хостер также предлагает свои бесплатные DNS сервера для ваших доменов, но я решил что хостинг у меня будет отдельно, регистратор отдельно а DNS настроен в еще одном месте, которым до вчерашнего дня был хостинг DigitalOcean.

Опубліковано: 25/03/16 @ 10:45
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DNS історія або як я переїхав на CloudFlare

?? 25 березня 2016 року запам'ятається мені як день, коли я переніс майже всі свої DNS зони з серверів хостера DigitalOcean, на виділені DNS сервера CloudFlare . З давніх-давен так повелося, що я ніколи не налаштовую на своєму сервері ДНС сервер для підтримки доменів своїх клієнтів, тому що це абсолютно не правильно з точки зору правила «Не клади всі яйця в одну корзину». Якщо раптом щось трапиться з сервером, на якому будуть і сайти і ДНС сервер, то для відновлення знадобиться набагато більше часу, ніж якби все це було на різних ресурсах. Варіантів для DNS хостингу безліч, ваш реєстратор домену пропонує свої сервера для цього, зазвичай це безкоштовно для клієнтів реєстратора, ваш хостер також пропонує свої безкоштовні DNS сервера для ваших доменів, але я вирішив що хостинг у мене буде окремо, реєстратор окремо а DNS налаштований ще в одному місці, яким до вчорашнього дня був хостинг DigitalOcean.

Опубліковано: 25/03/16 @ 10:45
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Увеличилось количество атак на xmlrpc в WordPress

Sucuri сообщают о увеличении количества попыток подобрать пароль через интерфейс XML-RPC в WordPress блогах. XML-RPC протокол предназначен для удаленной работы с вашим WordPress блогом, он позволяет делать многие вещи, удаленные публикации, работа с различными клиентами и тп и тд. Но также он может быть использован для подбора паролей в обход утилит которые предотвращают подбор паролей через форму логина. Кроме того, данный способ подбора паролей, практически не заметен для сервера, не вызывает большой нагрузки и позволяет подбирать пароли до 1000 штук в одном HTTP запросе. Если вы используете функционал XML-RPC, рекомендуется отключить эту возможность, сделать можно несколькими способами: 1. Плагин Disable XML-RPC . Все просто, устанавливаете плагин, в настройках включаете запрет и все. 2. Настройки вашего хостинга, запретить доступ к файлу xmlrpc.php. Это немного сложнее и не описывается в этом посте, т.к. требует дополнительных знаний у пользователя.

Опубліковано: 09/10/15 @ 09:18
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Збільшилася кількість атак на xmlrpc у WordPress

Sucuri повідомляють про збільшення кількості спроб підібрати пароль через інтерфейс XML-RPC в WordPress блогах. XML-RPC протокол призначений для віддаленої роботи з вашим блогом WordPress, він дозволяє робити багато речей, віддалені публікації, робота з різними клієнтами і тп і тд. Але також він може бути використаний для підбору паролів в обхід утиліт які запобігають підбір паролів через форму логіна. Крім того, даний спосіб підбору паролів, практично не помітний для сервера, не викликає велике навантаження і дозволяє підбирати паролі до 1000 штук в одному HTTP запиті. Якщо ви використовуєте функціонал XML-RPC, рекомендується вимкнути цю можливість, можна зробити кількома способами: 1. Плагін Disable XML-RPC . Все просто, встановлюєте плагін, в налаштуваннях включаєте заборону і все. 2. Налаштування вашого хостингу, заборонити доступ до файлу xmlrpc.php. Це трохи складніше і не описується в цьому пості, оскільки вимагає додаткових знань у користувача.

Опубліковано: 09/10/15 @ 09:18
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Реклама в Twitter будет определяться автоматически

Для тех, кому надоела постоянно всплывающая реклама в Твиттере , появилась радужная новость. Теперь все рекламные сообщения будут сортироваться в зависимости от личных интересов каждого участника. В сервисе микроблогов провели анонс, в котором предоставлена информация о новых возможностях рассылаемых рекламных сообщений на мобильные аппараты. Впервые о таких функциях компанией сообщалось в прошлом месяце. В сообщении говорилось, что реклама будет предоставляться в новостной ленте Twitter, установленного на айфонах и устройствах на базе Android. До этого подобная функция была ориентирована непосредственно для мобильных браузеров. Изначально было запланировано, что рекламные новости будут публиковаться в том случае, если участник хоть однажды просматривал твиты рекламодателя. Однако в этот раз, создатели Twitter поменяли направление и решили рассылать фолловерам рекламные сообщения, не смотря на то, посещали они твиты рекламодателя или нет.

Опубліковано: 16/08/15 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

Блог -шоу - випуск 51

Блог-шоу - випуск 51 Дорогі друзі, в ефірі п'ятьдесят перший випуск блог-шоу - моєї традиційної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені останнім часом на просторах інтернету і які я додав в закладки evernote. Так би мовити, ділюся з вами найпотаємнішим:). Хто володіє інформацією, той володіє світом трафіком. Всього в сьогоднішньому блог-шоу 44 заслання, з них 23 присвячені просуванню сайтів. За новою традицією, матеріали про SEO я розмістив в самому кінці і закрив їх соціальним замком. Сервіси і програми Вибираємо кращий email-сервіс: огляд і порівняння 17 найпопулярніших компаній на ринку - шикарна оглядова стаття, краща в своєму роді в рунеті. Огляд 15 інструментів для кластеризації запитів при складанні семантичного ядра - мегапост на блозі Олександра Алаєва. Автоматизований парсинг сайтів за допомогою Kimono і таблиць Google - оригінальне рішення з використанням розширення Google Chrome і Google Документів.
Читати далі Пост опублікований на блозі.

Опубліковано: 15/04/15 @ 08:30
Розділ Блоги Читати далі...

Блог-шоу – выпуск 51

Дорогие друзья, в эфире пятьдесят первый выпуск блог-шоу – моей традиционной подборки интересных и полезных материалов, которые встретились мне в последнее время на просторах интернета и которые я добавил в закладки evernote. Так сказать, делюсь с вами самым сокровенным :). Кто владеет информацией, тот владеет миром трафиком . Всего в сегодняшнем блог-шоу 44 ссылки, из них 23 посвящены продвижению сайтов. По новой традиции, материалы о SEO я разместил в самом конце и закрыл их социальным замком. Сервисы и программы Выбираем лучший email-сервис: обзор и сравнение 17 самых популярных компаний на рынке – шикарная обзорная статья, лучшая в своем роде в рунете. Обзор 15 инструментов для кластеризации запросов при составлении семантического ядра – мегапост на блоге Александра Алаева. Автоматизированный парсинг сайтов с помощью Kimono и таблиц Google – оригинальное решение с использованием расширения Google Chrome и Google Документов.
Читать далее Пост опубликован на блоге .

Опубліковано: 15/04/15 @ 08:30
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олександр Алексєєнко , автор блогу life-with-dream.org

Інтерв'ю - Олександр Алексєєнко, автор тревел-блогу life-with-dream. org Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Олександр Алексєєнко, автор тревел-блогу http : //life-with-dream.org/ . Разом зі своєю дружиною та донькою він вже 5 років подорожує по Азії. І при цьому не просто подорожує, а разом з дружиною веде корисний блог. Я познайомився з Олександром через Інстаграм, де він викладає гарні фотки зі своїх подорожей. Мені завжди цікаво спілкуватися з людьми, які побували в багатьох країнах. Отже, зустрічайте - Олександр Алексєєнко! Привіт, Олександре! Як вийшло, що ти і твоя родина подорожуєте? Як давно? Привіт, Михайле! Кілька років тому ми відчули «поклик дороги», з цього все і почалося. На той момент, у нас була робота, улюблені заняття, налагоджений побут, які не розуміли, про яку таку дорозі і подорожах взагалі йдеться. Ми відкладали свої мрії на дальню поличку, але точно знали, що коли-небудь їх звідти дістанемо.

Опубліковано: 09/04/15 @ 08:45
Розділ Блоги Читати далі...

Интервью – Александр Алексеенко, автор блога life-with-dream.org

Дорогие друзья, сегодня в гостях у shakin.ru – Александр Алексеенко, автор трэвел-блога http://life-with-dream.org/ . Вместе со своей женой и дочкой он уже 5 лет путешествует по Азии. И при этом не просто путешествует, а вместе с супругой ведет полезный блог. Я познакомился с Александром через Инстаграм, где он выкладывает красивые фотки со своих путешествий. Мне всегда интересно общаться с людьми, которые побывали во многих странах. Итак, встречайте – Александр Алексеенко! Привет, Александр! Как получилось, что ты и твоя семья путешествуете? Как давно? Привет, Михаил!  Несколько лет назад мы почувствовали «зов дороги», с этого все и началось. На тот момент, у нас была работа, любимые занятия, налаженный быт, которые не понимали, о какой такой дороге и путешествиях вообще идет речь. Мы откладывали свои мечты на дальнюю полочку, но точно знали, что когда-нибудь их оттуда достанем.

Опубліковано: 09/04/15 @ 08:45
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62