Як приховати ваш чат в твіттері від фоловерів

Багато хто з вас сидять в твіттері і іноді буває так, що ми починаємо в твіттері «чатитись» з одним із фоловерів, «засмічуючи» тим самим свою стрічку непотрібними вашим фоловерів повідомленнями. Одна справа, коли це буває раз два. А іноді дискусії розгортаються на десяток повідомлень, причому початок дискусії залишилося десь далеко, а вашому погляду представляються тільки закінчення і ви не відразу вловлюєте їх суть. Твіттер не був би твіттером, якби не придумав як від цього позбутися. Одна справа, що чатитись приватно можна в асьці і в скайпі, але ж в твіттері так зручно. Є звичайно Direct Message, але відносно недавно твіттер ввів обмеження, що директ мессаджі ви можете відправляти тільки своїм фоловерів. Так що знову обмеження. Але є просте рішення цієї «проблеми». Не стільки навіть проблеми, а проблемки. Стоїть завдання - відправити реплаі одному з твіттерян, щоб тільки він побачив ваш твіт, а інші ваші фоловерів не побачили.

Опубліковано: 14/09/11 @ 06:51
Розділ Блоги Читати далі...

Сайти на голому html

При створенні мануала по роботі з однією біржею в якості оптимізатора для публікації на terehoff.ru зіткнувся з такою проблемою як голий html. В принципі відкриваючи вихідний код різних сайтів я все розумію, а от коли сам починаєш чогось там витворяти - особисто в мене виникають питання. Я знаю як працює CSS і для чого він потрібен. Я знаю html теги, в першу чергу під SEO. Але особисто мені простіше поставити завдання верстальщику, проконтролювати її виконання і заплатити йому за роботу. Тому що верстальщик зробить це за 5 хвилин, а я витрачу 30, перш ніж розберуся що до чого. А мої 30 хвилин коштуватимуть мені набагато дорожче, ніж 5 хвилин верстальника. З іншого боку, досить один раз розібратися, щоб потім оформляти статті так само швидко, як писати пости на движку wordpress - написав у блог клієнта і залив. Всі плюси сайтів на голому html є мінусами сайтів на движках (в даному випадку порівнюю з wordpress).

Опубліковано: 13/09/11 @ 07:30
Розділ html та css Блоги Читати далі...

Статистична прокладка для безпеки ...

... або як не розповідати про себе зайве. Відразу обмовлюся, що швидше за все половина аудиторії цього блогу в курсі, тому розповідаю для іншої половини. Сучасна техніка і прогрес зробили крок настільки далеко вперед, що тепер ми можемо бачити що користувач робить у нас на сайті, причому мало не в реальному масштабі часу. Для цього є багато сервісів, але для «тупо» оцінки відвідуваності, переходів і всього іншого найчастіше ми використовуємо google analytics і yandex metrica. Прогрес все одно не любить стояти на місці, з'явилися сервіси автоматизованого просування, які спочатку самі навчилися купувати посилання, перевіряти їх індексацію і навіть вважати відвідуваність по просуваються запитам. Для цього, щоправда, доведеться ввести логіни і паролі для доступу до вашого гугл аналітіксу і вашої яндекс метриці. А ще є webmaster.yandex.ru і google webmaster tools ...

Опубліковано: 12/09/11 @ 06:12
Розділ Блоги Читати далі...

Інформер апдейтів пошукових систем

Інформер апдейтів пошукових систем Прощення мені немає, не писати цілий тиждень - це, м'яко кажучи, свинство. Але я не забив на блог, просто є цілком вагомі причини - це п'яний загул робота над PostPR.ru. Кожен день в голові витає все більше і більше думок з впровадження додаткових інструментів і сервісів для наших з вами потреб, потреб вебмастерів. Всі ці думки записуються і думаю більша частина з них буде реалізована. Але на все потрібні руки програмістів (а значить гроші) і час. Все це у нас є! Ви вже знаєте, що більша частина ваших анонсів репостятся в різні блогосервісах. Ми продовжуємо роботу над розкруткою акаунтів сервісів, куди кросспостятся анонси (до речі, буде не погано, якщо ви в цьому допоможете, досить просто приєднатися, зафрендити і т.д., список акаунтів Паралельно з цим було вирішено почати впровадження так званих seo інструментів. Сьогодні я радий представити вам перший інструмент - інформер пошукових апдейтів .

Опубліковано: 12/09/11 @ 03:49
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

СісьАдмінскіе будні - глава 3

СісьАдмінскіе будні Невеликий анонс про сервера- у зв'язку з 6-річчям хостинг-компанія Inferno Solutions пропонує адмініструється сервер в Німеччині Core2Quad Q9550 4 ? 2.83 Ghz + 8GB RAM + 2x500GB HDD + 5000Gb bw + 100Mbit - по СУПЕР ціною 99 $! Допомога в переїзді додається. Перша глава тут . Другий розділ тут . У четвертому розділі будемо порівнювати сисадміна з повією, а сьогодні, в третій, поговоримо про зв'язку сисадміна із зовнішнім світом, як то провайдерами Інтернет, телефонії, GSM зв'язку та іншої нечисті, з якою він, як справжнісінька повія (про це в наступному розділі ) повинен вміти швидко домовитися і вирішувати абсолютно будь-які запитання.

Опубліковано: 09/09/11 @ 07:07
Розділ Блоги Читати далі...

Змінюємо посилання для результатів пошуку

Стандартно в WordPress якщо ви задали пошук, то результати пошуку відкриваються на сторінці з адресою типу: http://blogproblog.com/?s=wordpress виглядає це не дуже красиво. Для того, щоб зробити посилання красивою, необхідно відкрити файл « functions.php » який знаходиться в папці з вашим шаблоном WordPress і додати в нього наступний код : function fb_change_search_url_rewrite () {  if ( is_search () & & ! empty ($ _GET [' s '] )) {   wp_redirect ( home_url ("/ search /"). urlencode ( get_query_var (' s ' ))) ;   exit ();  } } add_action (' template_redirect ', ' fb_change_search_url_rewrite ') ; Після чого , сторінка з результатами пошуку на вашому блозі буде виглядати набагато цікавіше, наприклад як в мене: http://blogproblog.

Опубліковано: 08/09/11 @ 01:03
Розділ Блоги Читати далі...

Изменяем ссылку для результатов поиска

Стандартно в WordPress якщо ви задали пошук, то результати пошуку відкриваються на сторінці з адресою типу: http://blogproblog.com/?s=wordpress виглядає це не дуже красиво. Для того, щоб зробити посилання красивою, необхідно відкрити файл « functions.php » який знаходиться в папці з вашим шаблоном WordPress і додати в нього наступний код : function fb_change_search_url_rewrite () {  if ( is_search () && ! ??empty ($ _GET [' s '] )) {   wp_redirect ( home_url ("/ search /" ). urlencode ( get_query_var (' s ' ))) ;   exit ();  } } add_action (' template_redirect ' , ' fb_change_search_url_rewrite ') ; Після чого, сторінка з результатами пошуку на вашому блозі буде виглядати набагато цікавіше, наприклад як у мене: http://blogproblog.

Опубліковано: 08/09/11 @ 01:03
Розділ Блоги Читати далі...

Lviv iCamp 2011 - головна подія інтернет-ринку на Західній Україні

8 iCamp 2011. Цього разу форум збере близьким 650 учасніків та доповідачів. Подія буде Цікава власника та директорам компаний, інтернет-підпріємцям, Web-девелоперам, Представникам web-студій, маркетологам та PR-менеджерам, власника інтернет-магазинів, блогерам, та іншім. Обіцяють цікаві доповіді та гарний настрій. Читачам Авеб - знижка на реєстрацію. Для чого ця подія: Отримати інформацію «з дере рук» від практіків інтернет-маркетингу Знайте однодумців та партнерів Позбутісь від головного болю «де шукати клієнтів?" Обговорити новинки у сфері інтернет-маркетингу Відгуки про Lviv iCamp 2010 . Конференція відбудеться в 7 потоків: 1. Інтернет-маркетинг для професіоналів: 2. Інтернет для підпріємців: 3. Потік «Електронна комерція» & "Social Media": 4. Потік «Інтернет-бізнес та Lviv Startup Club»: 5. Потік «BlogCamp + громадський актівізм»: 6. Потік «оптимізація бизнеса»: 7. Потік «Web-development»: організатор Конференції: Lviv Startup Club . Дата проведення: 8 жовтня 2011.

Опубліковано: 08/09/11 @ 08:02
Розділ Блоги Читати далі...

Палім тему просування під yandex

Сьогодні в мене в гостях Андрій Девяткин aka AMD ex-Matik, ex-модератор форуму Maultalk.com, майбутній модератор webmasters.ru , на даний момент менеджер з пошукової оптимізації компанії Інком-нерухомість. Він сьогодні власне і палить тему, передаю йому слово. Був позавчора вчора на семінарі SEOMoscow від Megaindex , непогане захід, але ІМХО, як і в багатьох інших подібних семінарах зайво багато реклами Megaindex. Але тим не менше позитивних емоцій захід залишило, навіть халявні картки з балансом 300 рублів роздали. Але я не про це. Регламент семінару був складений таким чином, що кожному надавався шанс розібрати свій проект, вірніше провести міні аудит. Аудит проводив Микола Хіврін. Ідея цікава, але не нова.

Опубліковано: 08/09/11 @ 06:26
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Від таких «потенційних» відразу треба відмовитися

Пост що називається заснований на реальному «історичному» сюжеті. Ви знаєте, що є такий напрямок «бізнесу», як мережевий маркетинг. Я особисто знаю не одного з представників цієї не самої найдавнішої професії і абсолютно точно впевнений і знаю, що працюють вони не менше, а часто набагато більше, ніж ті, хто займається «звичайним» інтернет маркетингом. Мережевий маркетинг - це такий же бізнес зі своїми підводними каменями і не менш високими прибутками. Там так само всі жорстко. Наприклад, якщо всі мережевики, які під тобою, приносять тобі гроші, а потім ти розслабляєшся і перестаєш працювати, твої особисті показники йдуть в нуль, то і прибуток з «рефералів» ти так само перестаєш отримувати. Це не те що у нас, коли набрав рефов у старій добрій сапі і спиш спокійно, кожен день радіючи плюсової статті. Це я описав нелохотронскую модель мережевого маркетингу. А ще є піраміди.

Опубліковано: 07/09/11 @ 08:31
Розділ Блоги Читати далі...

Руслан Савчішін, MagneticOne: «Я взагалі вважаю Україна перспективною країною."

Сьогодні у нас в гостях керівник IT-компанії MagneticOne Руслан Савчішін. Сфера діяльності компанії - розробка ПЗ у галузі електронної комерції. Зовсім скоро MagneticOne відзначатиме ювілей - десять років існування на ринку (поздравляем!), буквально днями був відкритий офіс в США. Руслана часто можна побачити на різних профільних конференціях і заходах. Це дуже цікавий, активний і широко освічена людина, з глибоким розумінням як бізнес-процесів, так і процесів, що відбуваються в суспільстві взагалі. Він добре знає реалії бізнесу по-українськи, але це не заважає йому вірити в нашу країну, а особливо - в її талановиту молодь. (А оскільки керівник так чи інакше підбирає команду собі до пари, співробітники MagneticOne , з якими ми трошки перезнайомилися, теж дуже приємні й інтелігентні люди.

Опубліковано: 06/09/11 @ 07:46
Розділ Блоги Читати далі...

Створення сайту на CMS Joomla

joomla Сьогодні у мене в гостях Антон Шитиков, який розповість про створення сайтів на движку Joomla. Система керування вмістом Joomla! є відгалуженням широко відомої CMS Mambo. Команда незалежних розробників відокремилась від проекту Mambo через незгоди в економічній політиці. 16 вересня 2005 у світ вийшла перша версія Joomla!, Що є по суті перейменованої Mambo 4.5.2.3 і включає в себе виправлення знайдених на той момент помилок та вразливостей. В даний час актуальна версія 1.7. Версія 1.0 вважається застарілою, її офіційна підтримка припинена 1 липня 2009 року. Підтримка версії 1.6 припинено з 19 серпня 2011 року. Частина 1 - установка Joomla Викачуємо архів з CMS з будь-якого сайту зі списку http://joomla.org http://joom.ru http://joomlaportal.ru і розпаковуємо на свій комп'ютер. Створюємо базу даних, користувача бази даних і паролі в панелі управління хостингом. Не знаєте, як - телефонуйте в техпідтримку, вам допоможуть з цим питанням.

Опубліковано: 06/09/11 @ 07:30
Розділ Блоги Читати далі...

Фактори, що впливають на працездатність посилань

Я добре знаю керівника проекту з оренди нерухомості Egent.ru , відвідуваність якого - близько 14 тис. відвідувачів на добу, причому 70% трафіку припадає на пошукові системи в цілому і 50% - на Yandex зокрема . Мені відомо, що цей ресурс просувався без чиєї-небудь допомоги (не рахуючи моїх скромних рад) і без використання автоагрегаторов. Взагалі, посилальна маса самого ресурсу, порівняно з конкурентами, в плані кількості достатньо скромна, але при цьому ресурс знаходиться в топі як по ВЧ, так і за дуже великій кількості СЧ/НЧ. Я попросила у керівника цього проекту розповісти, за яким принципом нарощується посилальна маса - він погодився і запропонував оформити відповідь у вигляді статті на моєму блозі. Далі публікую текст його відповіді без будь-яких правок і коментарів. Що впливає на працездатність посилань? Давно минув той халявне час, коли прості посилання вирішували все.

Опубліковано: 05/09/11 @ 02:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

Факторы, влияющие на работоспособность ссылок

Я добре знаю керівника проекту з оренди нерухомості Egent.ru , відвідуваність якого - близько 14 тис. відвідувачів на добу, причому 70% трафіку припадає на пошукові системи в цілому і 50% - на Yandex зокрема . Мені відомо, що цей ресурс просувався без чиєїсь допомоги (не рахуючи моїх скромних рад) і без використання автоагрегаторов. Взагалі, посилальна маса самого ресурсу, в порівнянні з конкурентами, в плані кількості достатньо скромна, але при цьому ресурс знаходиться в топі як по ВЧ, так і за дуже великій кількості СЧ/НЧ. Я попросила у керівника цього проекту розповісти, за яким принципом нарощується посилальна маса - він погодився і запропонував оформити відповідь у вигляді статті на моєму блозі. Далі публікую текст його відповіді без будь-яких правок і коментарів. Що впливає на працездатність посилань? Давно минув той халявне час, коли прості посилання вирішували все.

Опубліковано: 05/09/11 @ 02:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

Фактори , що впливають на працездатність посилань

Я добре знаю керівника проекту з оренди нерухомості Egent.ru , відвідуваність якого - близько 14 тис. відвідувачів на добу, причому 70% трафіку припадає на пошукові системи в цілому і 50% - на Yandex зокрема . Мені відомо, що цей ресурс просувався без чиєїсь допомоги (не рахуючи моїх скромних рад) і без використання автоагрегаторов. Взагалі, посилальна маса самого ресурсу, в порівнянні з конкурентами, в плані кількості достатньо скромна, але при цьому ресурс знаходиться в топі як по ВЧ, так і за дуже великій кількості СЧ/НЧ. Я попросила у керівника цього проекту розповісти, за яким принципом нарощується посилальна маса - він погодився і запропонував оформити відповідь у вигляді статті на моєму блозі. Далі публікую текст його відповіді без будь-яких правок і коментарів. Що впливає на працездатність посилань? Давно минув той халявне час, коли прості посилання вирішували все.

Опубліковано: 05/09/11 @ 02:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

У нас 500 передплатників!

У нас перша ( можна навіть сказати - ювілейна ) кругла цифра на лічильнику . З цього приводу ми надумали зробити зворотний зв'язок з тими, хто читає наш блог постійно або періодично. Заходьте та беріть участь ! Залишайте свої думки , допоможіть зробити блог Авеб краще ! Ми вдячні кожній людині, яка приділяє свій час на читання наших статей і заміток. Час - найдорожче, що у нас є , якщо ви його нам віддаєте, значить - ми чимось корисні. А це найприємніша нагорода за будь-яку працю . Тому, шановні читачі, дозвольте поставити вам кілька запитань . Хоча відповідати строго за цією схемою абсолютно необов'язково. Приймається все - зауваження , критика , побажання , питання і просто дякую. Отже , питання : Давайте поспілкуємося ! Нам дійсно важливо знати вашу думку.

Опубліковано: 05/09/11 @ 02:07
Розділ Блоги Читати далі...

Оновлення опцій Webmaster Tools - реорганізація внутрішніх посилань

 31 серпня компанія Google опублікувала на своєму офіційному блозі повідомлення про деякі зміни в Webmaster tools, які зачіпають внутрішні і зовнішні посилання. Тепер частина зовнішніх посилань буде відображатися у звіті за внутрішнім; але на загальну кількість посилань це не вплине. Як відомо, в Webmaster Tools є список посилань, що вказують на ваш сайт, з двома категоріями: посилання з інших сайтів посилання з вашого сайту Оновлення не торкнеться загальна кількість посилань, просто тепер посилання зі всіх піддоменів з www і без будуть відображатися, як внутрішні (будуть видні в звіті за внутрішніми посиланнями). Можна керувати різними типами сайтів: простий домен - example.com піддомен - cats.example.com домен з вкладеною папкою - www.example.com/cats/ Раніше посилання, які починалися з точної адреси вашого сайту, були б визначені як внутрішні, якщо б ви прописали адресою вашого сайту www.example.com/users/catlover/, то посилання від www.example.com/users/catlover/profile.

Опубліковано: 05/09/11 @ 10:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Twinitor'cheg

Мій добрий знайомий Сергій Котирев , який гендиректор «Юмісофт», яхтсмен і музикант, який люб'язно надав ліцензії UMI.CMS для магазина webmasters.ru , на дозвіллі займається моніторингом. На даний момент у нього готовий сервіс моніторингу моніторинг твіттера під назвою twinitor.com . На ньому сьогодні і зупинимося. Twinitor - від слів «Twitter» і «монітор». За допомогою нього можна відстежувати, що пишуть в мікроблогах про якусь подію або людину в реальному часі і в історії твітів. Сервіс створений для всіх, хто стежить за обговоренням подій в Твіттері, за відгуками про людей і компаніях і хто не задоволений якістю "рідного" пошуку Твіттер. Twinitor - це, перш за все, пошукова рядок, в яку можна вводити як звичайні слова і фрази, так і хеш-теги з юзернеймамі. Зверху ще є додаткові кнопочки. Наприклад можна увійти під своїм твіттер аккаунтом і вибрати мову інтерфейсу.

Опубліковано: 05/09/11 @ 05:28
Розділ Блоги Читати далі...

Експрес аудит сайту studiamolodosti.com.ua

Добрий день. На позаминулому тижні наша компанія оголосила про безкоштовне експрес-аудиті. «Експрес», на жаль, вийшов не таким швидким; до нас надійшла велика кількість заявок, серед яких були сайти зовсім різних тематик, починаючи з блогів, і закінчуючи інтернет-магазинами. Сьогодні ми надаємо вам аудит сайту studiamolodosti.com.ua. Потрапляючи на головну сторінку, ми бачимо зображення, які добре сприймаються. Також можна відзначити непогану колірну гамму, яка розташовує до себе. Але на головній немає додаткового матеріалу, який би відображав переваги даної компанії (УТП). Частина потенційних клієнтів вже втратила б зацікавленість. Потрапляючи на сайт, відвідувачі повинні бачити унікальна торгова пропозиція, яка б спонукало їх продовжити ознайомлення з сайтом. У нинішньому вигляді головна сторінка нагадує splash-сторінку, тому що не несе в собі корисної інформації. Ілюстрацію в слайдері логічно зробити посиланням на послугу, яка зображена на малюнку.

Опубліковано: 02/09/11 @ 10:15
Розділ Блоги Читати далі...

12 типів постів для ефективного збільшення відвідуваності

12 типів постів для ефективного збільшення відвідуваності Дорогі друзі, сьогодні я поділюся своїми думками з приводу того, які типи постів найбільш ефективні для залучення відвідувачів. Я вивчив і систематизував ті пости на shakin.ru, які дали хороший ефект у збільшенні відвідуваності і отримання зовнішніх посилань. Крім цього, я проаналізував найбільш популярні пости на інших блогах. Почну з загальних правил, які я для себе виробив. Думаю, дуже важливу роль для залучення відвідувачів для всіх типів постів грає їх заголовок. Він повинен бути інтригуючим. Перше, що бачать Ваші друзі та фоловерів в соціальних мережах - це саме заголовок посту. І саме від заголовка в чому залежить, перейдуть вони на ваш сайт чи ні. Перед публікацією поста я обов'язково придумую кілька варіантів його назви, і вибираю той, який, на мою думку, є найцікавішим і інтригуючим. Також дуже хороший ефект в плані залучення відвідувачів дають заголовки, що містять цифри. «7 порад, як зробити ...», «12 ефективних способів ...», «Як отримати 1000 відвідувачів ...

Опубліковано: 02/09/11 @ 07:36
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62