Как добавить сайдбар в шаблон Twenty Eleven

Деяким дуже подобається шаблон який йде разом з WordPress і називається Twenty Eleven, дуже грамотний шаблон, все красиво, їм дуже приємно користуватися, але є один недолік, на головній сторінці бічна колонка показується, на всіх інших її немає. У налаштуваннях шаблону, включити її не можна. Зробити це дуже просто, і зараз я розповім як. Відкриваємо редактор тим, знайти його можна в панелі адміністрування блогу, «Зовнішній вигляд» ? «Редактор», потім відкриваємо файл «single.php» , знаходимо в ньому рядок: php get_footer ();?> і над нею додаємо рядок: php get_sidebar ();?> і не забуваємо збереження файлу. Тепер відкриваємо файл style.css , прокручуємо в самий низ, і вставляємо рядки: . singular # primary { margin: 0 -26.4% 0 0; }   # Nav-single { display: none; }   . Singular. Entry-header. Entry-meta { position: relative; }   . Singular. Hentry { padding: 0; }   . Singular. Entry-header,. Singular. Entry-content,. Singular footer.entry-meta,.

Опубліковано: 15/09/11 @ 01:05
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці»

759682d59e9a4621a00060059674372a.png Сьогодні на порталі webmasters.ru стартував новий конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці » Суть конкурсу : зареєструватися в партнерці і взяти участь у конкурсі в одній з двох або обох номінаціях. За підсумками першої номінації створити найбільш ефективний ігровий сайт, за підсумками другої номінації отримати максимум депозитів (внесених гравцями грошей) в партнерці. Для участі в конкурсі вам необхідно надіслати анкету на сайті конкурсу . Перша номінація - прибутковий ігровий сайт за 3 місяці! У даній номінації необхідно зробити з нуля сайт тематики ігрової тематики. Дана номінація приваблює тим, що сайт залишиться у вас і після конкурсу і буде приносити стабільний дохід ще дуже довгий час. Друга номінація - ефективний дохід в ігровій тематиці. У даній номінації необхідно заробити якомога більше грошей за допомогою всіх можливих дозволених способів, описаних в правилах.

Опубліковано: 15/09/11 @ 11:52
Розділ Блоги Читати далі...

Поведінка людей в інтернеті

Ви створили сайт, наповнили його цікавою інформацією - але статті, як на зло, не коментують? Хто викліківает більше половини контекстної реклами? Де подивитись детальну інфографіку про поведінку інтернет-користувачів у різних країнах? Де доречний принцип «не змушуйте мене думати?» Читайте далі в цій статті. «Правило 1%» Досить поширена теорія, вперше оприлюднена у 2006 році блогерами Беном Макконнел і Джеком Хубой (після аналізу повідомлень, що залишаються користувачами на форумах). У числовому вигляді вона виглядає так: 1:9:90 . Це означає, що тільки 1% інтернет-користувачів активно генерують будь-якої контент, тобто, є першоджерелами і оригіналами. 9% з цим контентом взаємодіють: поширюють, переписують, і так далі. Інші 90% майже ніколи не реагують, залишаючи собі роль пасивних спостерігачів. Іноді тут проводять паралель з пірамідою Маслоу , згідно з якою, генератори контенту - це люди з вищих сходинок. Вони вже задовольнили свої звичайні потреби, і тепер потребують самореалізації.

Опубліковано: 15/09/11 @ 07:26
Розділ Блоги Читати далі...

Участь у SEOConference 2011 нахаляву

Можливо заголовок досить голосний, але під халявою мається на увазі саме можливість не платити кошти, а за виконанню тих чи інших дій отримати безкоштовний інвайт на конференцію, де буде ну дуже багато всього цікавого: і гуглоіди, і яндексоіди, і топи галузі рунета, і зарубіжні колеги (програма конференції). Укупі з безкоштовними сніданками, обідами і вечерями, тру SEOшной-вебмастерской атмосферою буде дуже і дуже пізнавально (пруфлінк ). Крім того, ви струсоне, з іншого ракурсу подивіться на свої поточні завдання і швидше за все результативність з продуктивністю плигнути вгору. У мене принаймні так. Тепер про «халяви». У вас напевно є твіттер. Якщо ні - саме час його завести. Знаходимо офіційний твіттер конференції. Фолловіть його, щоб бути в курсі всіх подій і акцій, які протягом 14 днів, які залишилися до конференції, будуть там анонсуватися. Для участі в мініконкурсе робимо ретвіти повідомлень офіційного твіттера SEOConference.ru .

Опубліковано: 15/09/11 @ 06:51
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як приховати ваш чат в твіттері від фоловерів

Багато хто з вас сидять в твіттері і іноді буває так, що ми починаємо в твіттері «чатитись» з одним із фоловерів, «засмічуючи» тим самим свою стрічку непотрібними вашим фоловерів повідомленнями. Одна справа, коли це буває раз два. А іноді дискусії розгортаються на десяток повідомлень, причому початок дискусії залишилося десь далеко, а вашому погляду представляються тільки закінчення і ви не відразу вловлюєте їх суть. Твіттер не був би твіттером, якби не придумав як від цього позбутися. Одна справа, що чатитись приватно можна в асьці і в скайпі, але ж в твіттері так зручно. Є звичайно Direct Message, але відносно недавно твіттер ввів обмеження, що директ мессаджі ви можете відправляти тільки своїм фоловерів. Так що знову обмеження. Але є просте рішення цієї «проблеми». Не стільки навіть проблеми, а проблемки. Стоїть завдання - відправити реплаі одному з твіттерян, щоб тільки він побачив ваш твіт, а інші ваші фоловерів не побачили.

Опубліковано: 14/09/11 @ 06:51
Розділ Блоги Читати далі...

Сайти на голому html

При створенні мануала по роботі з однією біржею в якості оптимізатора для публікації на terehoff.ru зіткнувся з такою проблемою як голий html. В принципі відкриваючи вихідний код різних сайтів я все розумію, а от коли сам починаєш чогось там витворяти - особисто в мене виникають питання. Я знаю як працює CSS і для чого він потрібен. Я знаю html теги, в першу чергу під SEO. Але особисто мені простіше поставити завдання верстальщику, проконтролювати її виконання і заплатити йому за роботу. Тому що верстальщик зробить це за 5 хвилин, а я витрачу 30, перш ніж розберуся що до чого. А мої 30 хвилин коштуватимуть мені набагато дорожче, ніж 5 хвилин верстальника. З іншого боку, досить один раз розібратися, щоб потім оформляти статті так само швидко, як писати пости на движку wordpress - написав у блог клієнта і залив. Всі плюси сайтів на голому html є мінусами сайтів на движках (в даному випадку порівнюю з wordpress).

Опубліковано: 13/09/11 @ 07:30
Розділ html та css Блоги Читати далі...

Статистична прокладка для безпеки ...

... або як не розповідати про себе зайве. Відразу обмовлюся, що швидше за все половина аудиторії цього блогу в курсі, тому розповідаю для іншої половини. Сучасна техніка і прогрес зробили крок настільки далеко вперед, що тепер ми можемо бачити що користувач робить у нас на сайті, причому мало не в реальному масштабі часу. Для цього є багато сервісів, але для «тупо» оцінки відвідуваності, переходів і всього іншого найчастіше ми використовуємо google analytics і yandex metrica. Прогрес все одно не любить стояти на місці, з'явилися сервіси автоматизованого просування, які спочатку самі навчилися купувати посилання, перевіряти їх індексацію і навіть вважати відвідуваність по просуваються запитам. Для цього, щоправда, доведеться ввести логіни і паролі для доступу до вашого гугл аналітіксу і вашої яндекс метриці. А ще є webmaster.yandex.ru і google webmaster tools ...

Опубліковано: 12/09/11 @ 06:12
Розділ Блоги Читати далі...

Інформер апдейтів пошукових систем

Інформер апдейтів пошукових систем Прощення мені немає, не писати цілий тиждень - це, м'яко кажучи, свинство. Але я не забив на блог, просто є цілком вагомі причини - це п'яний загул робота над PostPR.ru. Кожен день в голові витає все більше і більше думок з впровадження додаткових інструментів і сервісів для наших з вами потреб, потреб вебмастерів. Всі ці думки записуються і думаю більша частина з них буде реалізована. Але на все потрібні руки програмістів (а значить гроші) і час. Все це у нас є! Ви вже знаєте, що більша частина ваших анонсів репостятся в різні блогосервісах. Ми продовжуємо роботу над розкруткою акаунтів сервісів, куди кросспостятся анонси (до речі, буде не погано, якщо ви в цьому допоможете, досить просто приєднатися, зафрендити і т.д., список акаунтів Паралельно з цим було вирішено почати впровадження так званих seo інструментів. Сьогодні я радий представити вам перший інструмент - інформер пошукових апдейтів .

Опубліковано: 12/09/11 @ 03:49
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

СісьАдмінскіе будні - глава 3

СісьАдмінскіе будні Невеликий анонс про сервера- у зв'язку з 6-річчям хостинг-компанія Inferno Solutions пропонує адмініструється сервер в Німеччині Core2Quad Q9550 4 ? 2.83 Ghz + 8GB RAM + 2x500GB HDD + 5000Gb bw + 100Mbit - по СУПЕР ціною 99 $! Допомога в переїзді додається. Перша глава тут . Другий розділ тут . У четвертому розділі будемо порівнювати сисадміна з повією, а сьогодні, в третій, поговоримо про зв'язку сисадміна із зовнішнім світом, як то провайдерами Інтернет, телефонії, GSM зв'язку та іншої нечисті, з якою він, як справжнісінька повія (про це в наступному розділі ) повинен вміти швидко домовитися і вирішувати абсолютно будь-які запитання.

Опубліковано: 09/09/11 @ 07:07
Розділ Блоги Читати далі...

Змінюємо посилання для результатів пошуку

Стандартно в WordPress якщо ви задали пошук, то результати пошуку відкриваються на сторінці з адресою типу: http://blogproblog.com/?s=wordpress виглядає це не дуже красиво. Для того, щоб зробити посилання красивою, необхідно відкрити файл « functions.php » який знаходиться в папці з вашим шаблоном WordPress і додати в нього наступний код : function fb_change_search_url_rewrite () {  if ( is_search () & & ! empty ($ _GET [' s '] )) {   wp_redirect ( home_url ("/ search /"). urlencode ( get_query_var (' s ' ))) ;   exit ();  } } add_action (' template_redirect ', ' fb_change_search_url_rewrite ') ; Після чого , сторінка з результатами пошуку на вашому блозі буде виглядати набагато цікавіше, наприклад як в мене: http://blogproblog.

Опубліковано: 08/09/11 @ 01:03
Розділ Блоги Читати далі...

Изменяем ссылку для результатов поиска

Стандартно в WordPress якщо ви задали пошук, то результати пошуку відкриваються на сторінці з адресою типу: http://blogproblog.com/?s=wordpress виглядає це не дуже красиво. Для того, щоб зробити посилання красивою, необхідно відкрити файл « functions.php » який знаходиться в папці з вашим шаблоном WordPress і додати в нього наступний код : function fb_change_search_url_rewrite () {  if ( is_search () && ! ??empty ($ _GET [' s '] )) {   wp_redirect ( home_url ("/ search /" ). urlencode ( get_query_var (' s ' ))) ;   exit ();  } } add_action (' template_redirect ' , ' fb_change_search_url_rewrite ') ; Після чого, сторінка з результатами пошуку на вашому блозі буде виглядати набагато цікавіше, наприклад як у мене: http://blogproblog.

Опубліковано: 08/09/11 @ 01:03
Розділ Блоги Читати далі...

Lviv iCamp 2011 - головна подія інтернет-ринку на Західній Україні

8 iCamp 2011. Цього разу форум збере близьким 650 учасніків та доповідачів. Подія буде Цікава власника та директорам компаний, інтернет-підпріємцям, Web-девелоперам, Представникам web-студій, маркетологам та PR-менеджерам, власника інтернет-магазинів, блогерам, та іншім. Обіцяють цікаві доповіді та гарний настрій. Читачам Авеб - знижка на реєстрацію. Для чого ця подія: Отримати інформацію «з дере рук» від практіків інтернет-маркетингу Знайте однодумців та партнерів Позбутісь від головного болю «де шукати клієнтів?" Обговорити новинки у сфері інтернет-маркетингу Відгуки про Lviv iCamp 2010 . Конференція відбудеться в 7 потоків: 1. Інтернет-маркетинг для професіоналів: 2. Інтернет для підпріємців: 3. Потік «Електронна комерція» & "Social Media": 4. Потік «Інтернет-бізнес та Lviv Startup Club»: 5. Потік «BlogCamp + громадський актівізм»: 6. Потік «оптимізація бизнеса»: 7. Потік «Web-development»: організатор Конференції: Lviv Startup Club . Дата проведення: 8 жовтня 2011.

Опубліковано: 08/09/11 @ 08:02
Розділ Блоги Читати далі...

Палім тему просування під yandex

Сьогодні в мене в гостях Андрій Девяткин aka AMD ex-Matik, ex-модератор форуму Maultalk.com, майбутній модератор webmasters.ru , на даний момент менеджер з пошукової оптимізації компанії Інком-нерухомість. Він сьогодні власне і палить тему, передаю йому слово. Був позавчора вчора на семінарі SEOMoscow від Megaindex , непогане захід, але ІМХО, як і в багатьох інших подібних семінарах зайво багато реклами Megaindex. Але тим не менше позитивних емоцій захід залишило, навіть халявні картки з балансом 300 рублів роздали. Але я не про це. Регламент семінару був складений таким чином, що кожному надавався шанс розібрати свій проект, вірніше провести міні аудит. Аудит проводив Микола Хіврін. Ідея цікава, але не нова.

Опубліковано: 08/09/11 @ 06:26
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Від таких «потенційних» відразу треба відмовитися

Пост що називається заснований на реальному «історичному» сюжеті. Ви знаєте, що є такий напрямок «бізнесу», як мережевий маркетинг. Я особисто знаю не одного з представників цієї не самої найдавнішої професії і абсолютно точно впевнений і знаю, що працюють вони не менше, а часто набагато більше, ніж ті, хто займається «звичайним» інтернет маркетингом. Мережевий маркетинг - це такий же бізнес зі своїми підводними каменями і не менш високими прибутками. Там так само всі жорстко. Наприклад, якщо всі мережевики, які під тобою, приносять тобі гроші, а потім ти розслабляєшся і перестаєш працювати, твої особисті показники йдуть в нуль, то і прибуток з «рефералів» ти так само перестаєш отримувати. Це не те що у нас, коли набрав рефов у старій добрій сапі і спиш спокійно, кожен день радіючи плюсової статті. Це я описав нелохотронскую модель мережевого маркетингу. А ще є піраміди.

Опубліковано: 07/09/11 @ 08:31
Розділ Блоги Читати далі...

Руслан Савчішін, MagneticOne: «Я взагалі вважаю Україна перспективною країною."

Сьогодні у нас в гостях керівник IT-компанії MagneticOne Руслан Савчішін. Сфера діяльності компанії - розробка ПЗ у галузі електронної комерції. Зовсім скоро MagneticOne відзначатиме ювілей - десять років існування на ринку (поздравляем!), буквально днями був відкритий офіс в США. Руслана часто можна побачити на різних профільних конференціях і заходах. Це дуже цікавий, активний і широко освічена людина, з глибоким розумінням як бізнес-процесів, так і процесів, що відбуваються в суспільстві взагалі. Він добре знає реалії бізнесу по-українськи, але це не заважає йому вірити в нашу країну, а особливо - в її талановиту молодь. (А оскільки керівник так чи інакше підбирає команду собі до пари, співробітники MagneticOne , з якими ми трошки перезнайомилися, теж дуже приємні й інтелігентні люди.

Опубліковано: 06/09/11 @ 07:46
Розділ Блоги Читати далі...

Створення сайту на CMS Joomla

joomla Сьогодні у мене в гостях Антон Шитиков, який розповість про створення сайтів на движку Joomla. Система керування вмістом Joomla! є відгалуженням широко відомої CMS Mambo. Команда незалежних розробників відокремилась від проекту Mambo через незгоди в економічній політиці. 16 вересня 2005 у світ вийшла перша версія Joomla!, Що є по суті перейменованої Mambo 4.5.2.3 і включає в себе виправлення знайдених на той момент помилок та вразливостей. В даний час актуальна версія 1.7. Версія 1.0 вважається застарілою, її офіційна підтримка припинена 1 липня 2009 року. Підтримка версії 1.6 припинено з 19 серпня 2011 року. Частина 1 - установка Joomla Викачуємо архів з CMS з будь-якого сайту зі списку http://joomla.org http://joom.ru http://joomlaportal.ru і розпаковуємо на свій комп'ютер. Створюємо базу даних, користувача бази даних і паролі в панелі управління хостингом. Не знаєте, як - телефонуйте в техпідтримку, вам допоможуть з цим питанням.

Опубліковано: 06/09/11 @ 07:30
Розділ Блоги Читати далі...

Фактори, що впливають на працездатність посилань

Я добре знаю керівника проекту з оренди нерухомості Egent.ru , відвідуваність якого - близько 14 тис. відвідувачів на добу, причому 70% трафіку припадає на пошукові системи в цілому і 50% - на Yandex зокрема . Мені відомо, що цей ресурс просувався без чиєї-небудь допомоги (не рахуючи моїх скромних рад) і без використання автоагрегаторов. Взагалі, посилальна маса самого ресурсу, порівняно з конкурентами, в плані кількості достатньо скромна, але при цьому ресурс знаходиться в топі як по ВЧ, так і за дуже великій кількості СЧ/НЧ. Я попросила у керівника цього проекту розповісти, за яким принципом нарощується посилальна маса - він погодився і запропонував оформити відповідь у вигляді статті на моєму блозі. Далі публікую текст його відповіді без будь-яких правок і коментарів. Що впливає на працездатність посилань? Давно минув той халявне час, коли прості посилання вирішували все.

Опубліковано: 05/09/11 @ 02:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

Факторы, влияющие на работоспособность ссылок

Я добре знаю керівника проекту з оренди нерухомості Egent.ru , відвідуваність якого - близько 14 тис. відвідувачів на добу, причому 70% трафіку припадає на пошукові системи в цілому і 50% - на Yandex зокрема . Мені відомо, що цей ресурс просувався без чиєїсь допомоги (не рахуючи моїх скромних рад) і без використання автоагрегаторов. Взагалі, посилальна маса самого ресурсу, в порівнянні з конкурентами, в плані кількості достатньо скромна, але при цьому ресурс знаходиться в топі як по ВЧ, так і за дуже великій кількості СЧ/НЧ. Я попросила у керівника цього проекту розповісти, за яким принципом нарощується посилальна маса - він погодився і запропонував оформити відповідь у вигляді статті на моєму блозі. Далі публікую текст його відповіді без будь-яких правок і коментарів. Що впливає на працездатність посилань? Давно минув той халявне час, коли прості посилання вирішували все.

Опубліковано: 05/09/11 @ 02:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

Фактори , що впливають на працездатність посилань

Я добре знаю керівника проекту з оренди нерухомості Egent.ru , відвідуваність якого - близько 14 тис. відвідувачів на добу, причому 70% трафіку припадає на пошукові системи в цілому і 50% - на Yandex зокрема . Мені відомо, що цей ресурс просувався без чиєїсь допомоги (не рахуючи моїх скромних рад) і без використання автоагрегаторов. Взагалі, посилальна маса самого ресурсу, в порівнянні з конкурентами, в плані кількості достатньо скромна, але при цьому ресурс знаходиться в топі як по ВЧ, так і за дуже великій кількості СЧ/НЧ. Я попросила у керівника цього проекту розповісти, за яким принципом нарощується посилальна маса - він погодився і запропонував оформити відповідь у вигляді статті на моєму блозі. Далі публікую текст його відповіді без будь-яких правок і коментарів. Що впливає на працездатність посилань? Давно минув той халявне час, коли прості посилання вирішували все.

Опубліковано: 05/09/11 @ 02:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

У нас 500 передплатників!

У нас перша ( можна навіть сказати - ювілейна ) кругла цифра на лічильнику . З цього приводу ми надумали зробити зворотний зв'язок з тими, хто читає наш блог постійно або періодично. Заходьте та беріть участь ! Залишайте свої думки , допоможіть зробити блог Авеб краще ! Ми вдячні кожній людині, яка приділяє свій час на читання наших статей і заміток. Час - найдорожче, що у нас є , якщо ви його нам віддаєте, значить - ми чимось корисні. А це найприємніша нагорода за будь-яку працю . Тому, шановні читачі, дозвольте поставити вам кілька запитань . Хоча відповідати строго за цією схемою абсолютно необов'язково. Приймається все - зауваження , критика , побажання , питання і просто дякую. Отже , питання : Давайте поспілкуємося ! Нам дійсно важливо знати вашу думку.

Опубліковано: 05/09/11 @ 02:07
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61