Як побудувати посилальну стратегію сайту

Cсылочный взрыв Ahrefs Навколо посилань ведеться чимало суперечок. Часто молоді оптимізатори, маркетологи і власники сайтів кидаються з крайності в крайність – від масової закупівлі сірих лінків (за принципом чим більше, тим краще), до повного заперечення цього методу просування. Ми в referr.ru вважаємо, що істина посередині. Як виробити оптимальну стратегію просування з допомогою посилальної маси – про це стаття.
Що таке посилальна стратегія і як за неї боротися На що звертати увагу Анкорный лист Динамічний ріст маси Якість донорів Методи отримання посилань Каталоги і довідники Роботодавці Сайти відгуків Аутріч, крос-маркетинг – гостьові статті Крауд-маркетинг Висновки Що таке посилальна стратегія і як за неї боротися Посилальна стратегія – це комплекс дій по просуванню сайту в пошукових системах за допомогою планомірного нарощування кількості лінків. Суть полягає у розміщенні з посиланнями на сторонніх ресурсах.

Опубліковано: 24/01/19 @ 07:57
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DOU Проектор: SimpleAdmin — універсальна адмінпанель без допомоги програміста

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Мене звати Дмитро Струков, я CEO сервісу SimpleAdmin . Це універсальна адміністративна панель, що дозволяє підключити додаток (мобільний, веб) на будь-якій мові програмування до сервісу. Людина без спеціальних технічних навичок за допомогою інтерфейсу зможе додати необхідні поля і ресурси для управління контентом на сайті. Ідея Одного разу до мене прийшла ідея створення свого open source проекту. Досить часто на етапі співбесіди в компанію просять виконати тестове завдання, і дуже зручно замість цього просто відправити посилання на репозиторій з прикладами коду. А перспектива допомогти колегам з рішенням їх повсякденних проблем ще більше зарядила мене енергією.

Опубліковано: 22/01/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Java дайджест #41: підсумки 2018-го і прогнози на 2019-й

Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) 2018 Raw (String Literals не потрапляють в Java 12. І поки виходив цей випуск дайджесту, перезапустили обговорення Raw String Literals . IBM купив Red Hat . MicroProfile wins a 2018 duke's Choice Award . MicroProfile-вже більше 2-х років. Вийшла версія 2.1 . Як часто ви зустрічали проекти, зроблені на ньому? (!) Підбірка про GraalVM за 2018 рік, для тих, хто ігнорував цю тему в минулому році. 2019 (!) Reactive Programming and Relational Databases з спрингового блогу. Складається враження що 2019-й буде роком реактивного підходу, тому варто глянути і на актуальний майлстоун R2DBC 1.0 . Передбачення на 2019-й від Simon Ritter. Передбачення на 2019-й від InfoQ. Щось на зразок новин (!) Hystrix все . (!) Вийшов Amazon Corretto — OpenJDKвід Amazon. Вийшов Gradle 5 . Вийшов Spring Boot 2.1.0 . Вийшла IntelliJ IDEA 2018.3 . Вийшов Spring Cloud for Alibaba 0.2.1 .

Опубліковано: 18/01/19 @ 08:23
Розділ Блоги Читати далі...

Як я працюю: Антон Бойко, Senior Solution Architect в Ciklum і засновник Microsoft-спільноти

[В рубриці «Як я працюю» ми запрошуємо гостя розповісти про свою роботу, організації воркспейса, корисних інструментах і лайфхаках] Антон Бойко — Senior Solution Architect в Ciklum, а також засновник спільноти Microsoft Azure Ukraine User Group . Працює в IT більше 10 років, з 2011 року розробляє програми на базі Microsoft Azure. Антон — володар почесного звання Microsoft Azure Most Valuable Professional (MVP) з 2014 року. Разом з колегами по співтовариству він організовує дві популярні конференції Microsoft Azure — AzureDay і Global Azure Bootcamp . Про себе У дитинстві я часто хворіла і багато часу проводив вдома — так і прокинувся інтерес до комп'ютерів. Разом з друзями ми активно грали в комп'ютерні ігри і мріяли самі написати гру. У 90-х батьки відправили мене, школяра, на курси по «залізу» при КПІ. Після цього я став сам апгрейдити домашній комп'ютер, встановлював всім родичам софт і допомагав у купівлі обладнання.

Опубліковано: 27/12/18 @ 12:00
Розділ Блоги Читати далі...

Product Management дайджест #6: A/B тестування в Twitter, пріоритизація фіч за моделлю Кано

Всім привіт, мене звати Саша Ємельянов. Півтора року я працював у MacPaw, а зараз переїхав жити і працювати в Лондон. Тепер я Revenue Product Manager в найбільшому дейтинг-додатку в світі — Badoo. У цьому випуску: як підходити до створення UX-продукту, висновки з історії Netflix, подкаст про UX Research, як погоджувати продукт і маркетинг. Почитати З переходом в лондонський Badoo я зіткнувся з величезною кількістю даних і сотнями A/B тестів (може, не як у Booking.com, але теж пристойно). У своєму ресерче натрапив на дуже непоганий цикл статей про A/B тестування в Twitter, які і хочу представити вашій увазі: Мій колега по Badoo Тобі Уілкінс веде свій блог, в якому розповів про те, якими принципами ми керуємось , проводячи продуктові експерименти. Розбавимо теорію історією про те, як Netflix в далекі 2000-е 6 років безуспішно намагався додати соціальну складову в продукт, але закрив фічу. Сама історія не виглядає вражаючою, але з неї зроблені хороші висновки.

Опубліковано: 24/12/18 @ 08:13
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки 2018 року і плани на 2019

Итоги 2018 года и планы на 2019 Дорогі друзі, прийшов час підвести підсумки року, що минає. Цей рік вийшов дуже цікавим, продуктивним і насиченим. У мене було 10 поїздок. 7 з них з доповідями на конференції, 3 у відпустку. Це був самий насичений поїздками рік в моєму житті, якщо не вважати часів, коли я був далекобійником в Америці . Я зробив окрему сторінку на своєму блозі Мої доповіді , де всі виступи культурно систематизовані по поличках . Люблю порядок і систему Коли навколо порядок, то і в голові теж порядок! Конференції 2018 рік вийшов для мене рекордним за кількістю виступів. Якщо 2017 я виступав на оффлайн заході 1 разів, то в 2018 я робив доповіді 7 разів.

Опубліковано: 13/12/18 @ 09:27
Розділ Блоги Читати далі...

Як відключити Gutenberg

Нещодавно я організовував невелике опитування в Twitter з приводу того чи подобається новий редактор блогерам і відповіді були неоднозначні, комусь подобається, комусь не дуже. Особисто я на даному етапі наших взаємин з ним його просто ненавиджу . Можливо це звучить голосно, але він цього заслуговує. Коли ви зайшли в адмінку і бачите оголошення про те що: «Гряде новий видавничий досвід» не повторюйте помилок багатьох і не натискайте «Встановити Guttenberg». Замість цього краще натиснути «Встановити Classic Editor». Чому саме так? Виявляється при включеному Guttenberg редакторі, плагіни які роблю кирилическими посилання, перестають їх обробляти і ви отримуєте посилання виду: mysite.com/название-моей-записи на момент написання посту cyr3lat cyr-to-lat не обробляють посилання нових записів.

Опубліковано: 10/12/18 @ 12:06
Розділ Блоги Читати далі...

Наша перемога в Google Premier Partner Awards 2018

Ми третій рік поспіль номіновані на Google Premier Partner Award. І в цьому році перемогли в номінації Search Innovation Award! Про конкурс Google Premier Partner Awards — це щорічне масштабна подія, яка проводить Гугл. Мета події — визначити кращі агентства за підсумками року і висловити їм вдячність за виконану роботу та інновації в області інтернет-маркетингу. Оцінка проводиться з точки зору користі для клієнта і досягнення цілей проекту. При цьому враховується: якість рекламних кампаній в Google Ads; інновації при налаштуванні і ведення рекламних кампаній; використання технологій. Чому перемога в конкурсі велике досягнення? Як замовнику, недосвідченому в технічних нюансах рекламних кампаній, вибрати партнера для роботи з Google Ads? Щоб допомогти зробити цей вибір, Гугл ввів дворівневу класифікацію агентств-партнерів: Google Partner і Google Premier Partner. Статус Преміум-партнера отримують тільки ті агентства, які відповідають нормам ефективності та обігу.

Опубліковано: 04/12/18 @ 11:06
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Senior у пошуках роботи. Про задачі на технічних співбесідах і теоретичні питання

Продовжуємо говорити про технічні співбесіди (якщо не читали — і перегляньте попередні статті про інтерв'ю з HR та технічні ). Цього разу ще більше суб'єкта єктивного досвіду, мінімум порад, а також трішки про тестові задачі та теоретичні питання. Поїхали. Disclaimer: автор — не турбодевелопер, а звичайна веб-макака без претензій. Тому наведені задачі та рішення можуть викликати у вас посмішку, баттхерт та бажання вказати автору на його некомпетентність. З нетерпінням чекаю вас у коментах! :) Обговорення виконаних тестових завдань З минулої частини ві пам'ять пам'ятаєте, що я робив аж два тестові завдання: перше на Devops Engineer, друга — на Ruby Розробників. Розкажу, що ж було далі. Співбесіда на Ruby Розробників — інтерв'ю юер навіть не подивився на моє тестове, не задавши по ньому жодних запитань, не зробив мені комплімент (я виконав завдання найкраще з усіх минулих кандидатів, принаймні так мені полестила рекрутер). Таке враження, що він про нього й не знав.

Опубліковано: 03/12/18 @ 08:52
Розділ Блоги Читати далі...

Принципи роботи Garbage collection

У цій статті пригадаємо, що таке Garbage collection (GC), навіщо він потрібен взагалі і які проблеми вирішує. Детально розглянемо режими роботи GC в .NET, зрозуміємо, як працює кожен з них, їх особливості та відмінності. Торкнемося специфіку застосування деяких режимів GC в .NET. Вивчимо питання моніторингу роботи GC, які доступні для цього інструменти і як ними користуватися. Введення Взагалі, звідки взялася ця тема? Вона з'явилася з-за поведінки наших сервісів, в тому числі і на production. Ми побачили, що деякі програми почали забирати 30% CPU. Не могли зрозуміти, чому це відбувається — адже за кодом все було добре. Провели аналіз метрик, про які поговоримо пізніше, і з'ясували, що GC споживає на збірку сміття близько 30%. І тут виникло питання — що ж з цим робити. З'явилося поле для оптимізації. І ми домоглися хороших результатів, коли після всіляких маніпуляцій знизили споживання CPU до 10% до 5%. Як цього можна досягти, я розповім нижче.

Опубліковано: 30/11/18 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Масове видалення пунктів меню в WordPress

Цей пост не несе особливої значеннєвої навантаження, він просто хвалебна ода ще одному корисного плагіну який я довго шукав. Іноді доводиться видаляти відразу багато пунктів меню в WordPress, причин може бути кілька, наприклад ви встановили тему, залили в неї демо контент і разом з ним меню, воно красиве, вам подобається, але деякі пункти (а їх буває багато) зайві, щоб не витрачати купу часу відкриваючи кожен пункт натиснути «Видалити», ми можете видалити їх все відразу використовуючи ось цей плагін: WP Edit Menu є ще один схожий плагін в каталозі плагінів WordPress, але він давно не оновлювався і не відзначений як сумісний з актуальними версіями WordPress. Працює плагін дуже просто, встановили, заходимо в розділ «Зовнішній Вигляд» — «Меню» , на кожному пункті меню з'явиться поле для позначки, на тих полях які хочемо видалити, ставимо галочки, і в самому низу натискаємо на кнопку «Remove Items» .

Опубліковано: 28/11/18 @ 02:10
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

DOU Hobby: рух Zero waste — океан без пластику і життя без мотлоху

[DOU Hobby — рубрика про нетехнічних проектах IT-фахівців: творчість, цікаве хобі та інші lifestyle-досягнення. Якщо вам є про що розповісти — пишіть на valentina@dou.ua ] Євгенія Неклонская працює рекрутером в харківському офісі компанії Intetics і захоплюється рухом Zero waste. Його мета — більш усвідомлено підходити до споживання та зменшити кількість відходів. Євгенія розповіла, як вона потрапила до лав зировейстеров, з якими труднощами доводиться стикатися і які є экоальтернативы звичним побутовим засобів і інструментів. — Євгенія, що таке Zero waste? Чому це актуально зараз? Zero waste — це певна філософія, спосіб життя. Він закликає максимально зменшити кількість відходів, які кожен з нас залишає за собою. А ми залишаємо дуже багато чого поганого :) Людина так влаштована, що не хоче бачити і чути неприємне, тому мало хто замислюється, що відбувається з маленьким, здавалося б, пакетиком з сміттям після десантування його в сміттєвий бак.

Опубліковано: 27/11/18 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Technical Writing дайджест #0: новий реліз MadCap Flare, приклади зразкової документації та телеграм-канали для техрайтерів

У випуску: тренди у техрайтингу, сучасні хмарні сервіси для перевірки документації, десятки книжок у PDF та конференції на 2019 рік. Add to favorites What's new MS Style guide — спостерігаємо за змінами у Біблії техрайтера. Confluence — щотижневі апдейти фаворита українських техрайтерів. MadCap Flare MadCap Flare 2018 R2 — цього разу новий реліз відверто розчарував: дуже кастомні налаштування безпеки і ніяких нових загальновживаних фіч. Із цікавого тільки мерж бренчів у GIT з UI MadCap Flare. MadCap Flare 2018 vs. DITA — порівняльна таблиця на сайті MadCap Flare. Мабуть, на 100% об єктивність не претендує, але доволі пізнавально. A Step-by-Step Guide to Importing Microsoft Word Content into MadCap Flare — покрокова інструкція з імпорту документів як у новій, так і в існуючий проект. Techcomm tools and trends — Matthew Ellison, лектор і тренер MadCap Flare, розповідає про сучасні хмарні сервіси для перевірки документації вашими колегами. Можна починати слухати з 08:20.

Опубліковано: 24/11/18 @ 08:00
Розділ Блоги Читати далі...

PM дайджест #15: Scrum-майстру працюється за кордоном, математика, пояснює проектний трикутник

Всім привіт! Ділюся черговою порцією цікавих матеріалів з управління проектами у новому випуску PM дайджесту! Project Management Менеджмент Mars Inc. піддає сумніву ефективність тимбилдингов у статті «Припиніть витрачати гроші на тімбілдінг» , роблячи наступний висновок: Головне, що ми зрозуміли — якісне співробітництво не починається з відносин і довіри; воно починається з акценту на індивідуальну мотивацію. Нелегкий, але важливий контент: The Math behind Project Scheduling, Bug Tracking, and Triage . Анонс нової книги від Basecamp'a (37 signals), автор бестселерів «Rework», «Remote & Getting Real». Виглядає цікаво, варто почитати. У 2018 необхідні нові парадигми управління: Tech Workers Now Want to Know: What Are We Building For This? Цікавий лонгрид про проблеми після запуску нового терміналу аеропорту Хітроу. Як спілкуватися з програмістами : поради від Forbes. Транскрипт цікавого доповіді Сергія Архипенко про адаптивний Project Management.

Опубліковано: 17/11/18 @ 08:00
Розділ Блоги Читати далі...

Від збору паперу до сонячної електростанції на терасі. Екоініціативи українських ІТ-компаній

Eco-friendly офіс — це ті, на що хотілося б, щоб почали звертати увагу ІТ-спеціалісти, обираючи роботодавця. Поки що більшість екопроектів в компаніях лише зароджуються. І виявилося, що впровадити такі ініціативи — це важкий та затяжний процес. У цій статті ми розкажемо, які екопроекти існують в українських ІТ-компаніях. На наш запит відгукнулося майже 20 компаній — більшість з них вже збирає батарейки, папір та сортує сміття. А ще є ті, хто встановлює зарядну станцію для електрокарів, створює мобільні застосунки для популяризації екоініціатив, а також встановлює сонячну електростанцію на своїй терасі. Цікаво, що не рідкість, коли ініціаторами екологічних проектів стають самі співробітники. Тож якщо у вашій компанії ще немає боксу для батарейок, то ви можете встановити його самостійно і розпочати екошлях компанії. Бо, як показує практика, тема ця заразна, і варто лише почати, потім вже не зупинитися.

Опубліковано: 12/11/18 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Як валідувати продуктові гіпотези. Досвід Google, MacPaw і SendPulse

Всім привіт, мене звати Руслан. За 4 роки кар'єри проектного менеджера я побачив багато грамотно написаних проектів, які так і не стали успішними, повільно перетворюючись в зомбі-проекти. У всіх були одні і ті ж вади: орієнтир на чуття замість даних, неправильна пріоритизація, впевненість у своїх ідеях і небажання їх валідувати. Спроба зрозуміти, чим відрізняються успішні продукти від неуспішних, привела мене в продуктовий менеджмент. Саме тому останній рік я працюю над впровадженням продуктового підходу у всій нашій компанії. 60% наших проектів — це стартапи, 40% — середній бізнес, якому потрібна автоматизація процесів. У минулій статті я розповів про найпоширеніші підходи до пріоритизації, а також, як це роблять в MacPaw, Readdle, Grammarly і EduNav. У цій статті ви дізнаєтеся, як сформувати і провалидировать гіпотези, створити культуру експериментів всередині компанії і як балансувати між даними і інтуїцією на прикладах продуктового менеджменту в Google, MacPaw і SendPulse.

Опубліковано: 01/11/18 @ 11:15
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Android дайджест #32: Pie, нативна розробка, KotlinConf, Firebase SDKs

А також: ювілей ОС, Code Reviews, Firebase Messaging, оптимізація витрат батареї, перехід на Koin, Android Go, навігація в додатках, Coroutines і ще багато цікавого! Image credit: The Verge Новини та аналітика Android виповнилося 10 років: згадати все . KotlinConf 2018 Announcements . Kotlin 1.3 RC, in Native Beta, оновлений дитячий майданчик. Open sourcing the Firebase Android SDK . What's new in the google'sAssociate Android Developer Certification exam. Знання Architecture Components тепер обов'язково. Moar Power in Android 9 Pie and the future . Як оптимізується витрата батареї в новій версії ОС. RxAndroid's New Async API . Ефективна робота з Handler в залежності від версії API. List of Android Pie (Android 9) ports for smartphones and tablets. Android Bug Allows Geolocation of Users без відповідних дозволів. Уразливі всі ОС крім 9, обіцяють виправити на більш старих версіях. Frustration-Free Code Reviews . Код vs Его.

Опубліковано: 20/10/18 @ 10:00
Розділ Блоги Програмування Читати далі...

Блог-шоу - випуск 60

Блог-шоу - выпуск 60 Дорогі друзі, в ефірі 60-й випуск блог-шоу, моєї традиційної збірки цікавих і корисних матеріалів, які я сам з цікавістю прочитав або подивився і додав в свої закладки. За кількістю інформації це найбільший випуск з усіх блог-шоу. Відзначив ювілейний випуск ударною працею, так би мовити Перший випуск блог-шоу я опублікував у січні 2008 року.

Опубліковано: 18/10/18 @ 08:17
Розділ Блоги Читати далі...

Information Security дайджест #11: злом Facebook, лик в Telegram, вразлива macOS Mojave, місяць кибербеза в Україні

Дайджест створено у співавторстві з Єгором Папышевым . 00h > Інтро Всім привіт, ми повернулися після невеликого літньої перерви з цікавими новинами про події в області кибербеза в Україні та світі. Приємного занурення. 01h > Гаряче Топовою новиною, звичайно, став злом Facebook . Витекли сеансові ключі плюс-мінус 50-90 мільйонів користувачів. Їх вкрали , використовуючи уразливість в функціональності «переглянути», тобто в можливості подивитися на свій профіль очима іншого користувача. У що це виливається в підсумку — поки не ясно. В Facebook заявили , що сторонні сервіси, в які можна зайти через SSO, не були порушені. Однак маса важливих деталей поки у тіні чи стала надбанням третіх осіб ваше листування, особиста інформація, якісь приватні дані — невідомо. У свою чергу, над компанією навис дамоклів меч у вигляді всіляких штрафів та інших санкцій.

Опубліковано: 06/10/18 @ 11:12
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DOU Проектор: Software Riot — гра-платформер про програміста, що рятує офіс від комп'ютерного вірусу

У рубриці DOU Проектор всі охочі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт, я Сергій, Java-програміст. Зацікавився написанням мобільних додатків у 2015 році. Це захоплення переросло у створення невеликої компанії з розробки ігор та додатків під назвою Headlezz. У цій статті піде мова про розробка, публікацію і просування мобільної гри-платформера Software Riot . Це гра про програміста, що має врятувати офіс від потужного комп'ютерного вірусу. Перші кроки Мій підхід у розробці полягав у отриманні досвіду та навчанні на власних помилках. На кожному своєму проекті я вивчав щось нове — нову технологію, спосібі монетизації, аналітики, маркетингу та ін. Я писав додатки із використанням Apache Cordova, React Native, Android та Unity3D.

Опубліковано: 02/10/18 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62