Інфо-сайти: підсумки червень 2017. Траф розганяється, рекорд з публікацій, перші 3К руб з контексту

Продовжуємо хреначить і розвивати інформаційні сайти. Весь місяць був присвячений цьому. Сьогодні як зазвичай звіт. Якщо коротко, то зростання в усьому триває: публікації, трафік, дохід. Природно не так бадьоро, як хотілося б, але треба краще відбудовувати системи, плюс починати тестувати блоки з контекстною рекламою. Тепер по порядку.
Публікації Публікації поставлені на потік. По цій темі вже писав у попередніх звітах, тут вже щось додати поки не можу. Поки мінімальні обороти, вистачає моїх рук, щоб видати завдання КМ і потім перевірити. Далі потрібно буде ще одного КМ. А потім проверяльщика і публікатора, але це поки не точно. У середньому КМ при частковій зайнятості робить 50-90 статей в міс. При повній зайнятості, можливо зможе і 150. Усього опубліковано за червень 98 статей (+25 статей у порівнянні з травнем 2017). Трафік Всього в роботі 2 інфо-сайту мед тематики — над ними йде активна робота по наповненню.

Опубліковано: 02/07/17 @ 01:17
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

SQL Server Дайджест #14: SQL Server 2017 Performance Improvements, BI and DWH, материалы с SQLSaturday Kyiv

SQLSaturday прошла, да здравствует SQLSaturday! :) В то время, когда стали доступны материалы докладов SQLSaturday Kyiv, вовсю идёт подготовка к SQLSatuday Lviv. Куча новостей по новинкам автоматической оптимизации запросов в новой версии SQL Server. Новые статьи Пола Рендала, Дмитрия Пилюгина, Пола Уайта и и уже традиционный BI раздел от Евгения Полоничко. Все это и многое другое в этом дайджесте. SQLSaturday Материалы Докладов SQLSaturday Kyiv 2017 доступны для загрузки. Спасибо всем за участие! Наши прекрасные докладчики выгрузили все материалы своих докладов на сайт. Качайте и наслаждайтесь :) SQLSaturday Lviv 2017  — наша любимая конференция SQLSaturday недавно прошла в Киеве и вот отличная новость от лидера львовского сообщества Сергея Лунякина: SQLSaturday снова в Украине! 20 августа пройдёт конференция SQLSaturday во Львове. Если вы хотите послушать качественные доклады по SQL Server, BI и базам данных, регистрируйтесь прямо сейчас! Количество мест ограничено.

Опубліковано: 01/07/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Шлях самоучки: pet-проекти і підводні камені самостійного вивчення IT

Щоб влаштуватися на свою першу роботу, починаючому розробнику недостатньо мати тільки теоретичні знання за фахом: навіть від новачків роботодавці вимагають наявність досвіду і практичних умінь. Але звідки взяти досвід, якщо без нього нікуди не беруть? Один з варіантів — придумати і розробити власний проект, попутно освоївши нові технології. Ми розпитали активних студентів ХНУРЕ, КПІ та ЛП про їх перших розробках, pet-проектах, а також складнощі, які можуть очікувати новачків на шляху самостійного вивчення програмування. Антон Кулик та експерименти Антон почав цікавитися програмуванням ще в школі: навчався верстати, копіював різні шаблони, щоб набити руку. За більш цікаві проекти взявся на першому курсі університету — портувати розклад з сайту вузу собі в Google Calendar.

Опубліковано: 26/06/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Поради сеньйорів: як прокачати знання junior Java

Поради сеньйорів — нова рубрика, у рамках якої досвідчені фахівці діляться практичними порадами з джуниорами — загальні лайфхаки по навчанню, які книги та ресурси читати, які навички освоювати і багато іншого. У цьому випуску говоримо про Java розробників. Павло Желнов , Senior Java Developer, 18 років досвіду розробки Java: Програміст — чарівник, який в змозі виконати будь-які бажання й примхи, використовуючи при цьому всього лише один засіб — мова програмування. Мову потрібно знати досконало. Це фундамент, на якому будується проект, від невеликого веб-сайту до банківського ентерпрайза. Без цих знань важко створити гнучку, масштабовану і безпечну систему, що працює стабільно і ефективно. Де їх можна отримати? Документація класів Java Найбільш достовірне джерело інформації, для чого служить той чи інший клас, які проблеми вирішує найкраще. Творці мови постаралися на славу, суттєво спростивши нам життя! Книги Чудовий засіб, звідки ми черпаємо корисну інформацію.

Опубліковано: 22/06/17 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Все, що вам потрібно знати про формати звітів у тестуванні З

Щоразу, коли я зустрічаюся з проектом, в якому без причини винайшли свій новий формат звітів мені хочеться зробити щось ще для популяризації існуючих форматів. Останнім часом таких випадків було декілька. У перший раз я додав підтримку підсвічування синтаксису TAP в бібліотеку highlight.js потім додав підтримку синтаксису формату SubUnit. Ну і в останній раз після зустрічі з одним із таких проектів я зібрав воєдино всю інформацію з цих форматів в одному місці і вийшла невелика книжка. Таким чином, цей текст — мій хрестовий похід проти разножопицы з тестовими результатами в розробці :) У наш час ні один серйозний програмний проект не обходиться без тестування. Тестування може бути ручне та автоматизоване, компонентне і системне, регулярне і не дуже, але воно повинно бути. А якщо регулярне тестування, то разом з ним з'являються звіти про результати тестування. І чим більше проект, тим більше у вас даних про проведеному тестуванні.

Опубліковано: 19/06/17 @ 10:02
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс Kwork – заощадив 1800 руб. і отримав 25 ТИЦастых посилань

2017.06.05-16.54.42 Я вже писав про фріланс біржу Kwork . Тоді в коментарях її жартома назвали біржею рабів. З однієї простої причини – все фріланс-послуги на ній ви можете замовити за 500 руб. Від вічних посилань і SEO аудиту до розробки логотипу або навіть дизайну сайту. 500 рублів це свого роду "цеглинка", з яких складається виконання стоїть перед вами завдання. Багато вебмастера з часом приходять до висновку, що рутину і багато дрібні завдання потрібно делегувати. Kwork в цьому плані — дуже зручний помічник. Цінник на послуги невисокий, а серед великого розмаїття кворков можна знайти дійсно цікаві пропозиції. Як працює Kwork? Просто в пошуку знаходите відповідну послугу і замовляєте її в пару кліків. При цьому швидкість виконання в середньому досить висока – 1-2 дні. І це дійсно так, сам не раз користувався послугами сервісу для дрібних рутинних завдань. Також є гарантія повернення коштів, але це потрібно швидше, щоб захиститися від можливих шахраїв.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Кейс Kwork – сэкономил 1800 руб. и получил 25 ТИЦастых ссылок

2017.06.05-16.54.42 Я уже писал про фриланс биржу Kwork . Тогда в комментариях ее в шутку назвали биржей рабов. По одной простой причине – все фриланс-услуги на ней вы можете заказать за 500 руб. От вечных ссылок и SEO аудита до разработки логотипа или даже дизайна сайта. 500 рублей это своего рода кирпичик, из которых складывается выполнение стоящей перед вами задачи. Многие вебмастера со временем приходят к выводу, что рутину и многие мелкие задачи нужно делегировать. Kwork в этом плане — очень удобный помощник. Ценник на услуги невысокий, а среди большого разнообразия кворков можно найти действительно интересные предложения. Как работает Kwork? Просто в поиске находите подходящую услугу и заказываете ее в пару кликов. При этом скорость выполнения в среднем достаточно высокая – 1-2 дня. И это действительно так, сам не раз пользовался услугами сервиса для мелких рутинных задач. Также есть гарантия возврата средств, но это нужно скорее, чтобы защититься от возможных мошенников.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

DOU Books: 5 книжок для розуміння людства та світу навколо, які радить Юрій Савка

Від редакції: DOU Books — нова щомісячна рубрика, у кожному випуску якої запрошений автор буде радити спільноті 5 своїх улюблених книжок — тих, які найбільше на нього вплинули та можуть бути цікавими читачам-колегам. Якщо у Вас є бажання поділитись своїми улюбленими книгами, пишіть на editors@dou.ua [Про автора: Юрій Савка — має 8+ років досвіду роботи в ІТ, наразі працює на посаді Senior Software Engineer в ResearchGate в Берліні, веде блог ] До технічних книжок я завжди ставився скептично. Вони зазвичай застарілі вже на момент виходу і, навіть якщо і дають відчути приємну ілюзію «навчання», все одне інформація з них вивітрюється з голови вже за кілька годин. Більше того, сам концепт книжки як суцільної стіни тексту без інтерактиву і можливості зручного обговорення рано чи пізно застаріє. Майбутнє за мультиавторськими, мультимедійними проектами в реальному часі, де розділення на автора і читача — досить умовне.

Опубліковано: 08/06/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

10 плюсів роботи в ніші ЕСЕЙ баксовыми виплатами

2017.05.29-11.00.34 Катя, директор з розвитку партнерської програми Edu-Affiliates.com по моїй наполегливій прохання розповіла з десяток плюсів і нюансів цієї ніші, причому нормальним і зрозумілим мовою. В кінці приємний бонус кожному читачеві на 100!!! баксів)))). Основні тези: реально біла тема, яку можна пропхати в adwords, легко приймають у ФБ і инстаграме, можна запхати промокоди в топові купонники, в youtube взагалі поле неоране. Цей той поїзд, куди зараз спокійно можна влізти і заробляти гроші в баксах. Отже, десять плюсів роботи в эссейной ніші. 1) реклама Adwords Эссейная ніша забанена Adwords (це особисте рішення Adwords), при цьому бізнес білий, абсолютно легальний і ніяких проблем з реєстраторами, платіжними система і т. п. не було і не буде. Це не казино і не фарма. Реклама в Adwords по цій ніші у видачі крутиться, є варіант просування з клоакингом і обходом модерації. Також, використовують білі шаблони під едитинг з яких клієнта можна передавати прямо на сервіс замовлень.

Опубліковано: 30/05/17 @ 12:52
Розділ Блоги Читати далі...

Ставки Aliexpress чи готові ви до диверсифікації?

2017.05.29-12.11.36 З 1 червня 2017 року Aliexpress змінює ставки для партнерів... Але почнемо з передісторії. Я добре пам'ятаю той день, коли запустилася партнерська програма Aliexpress в admitad. А офіційно це сталося 2 грудня 2013 року. Трохи раніше нас стартували одні з наших конкурентів... Але це деталі, от до речі пруф по старту. Я думаю, що багато згадують ті золоті часи, коли Ali зростав в Росії по днях і годинах. Як конвертувався спочатку звичайний кликандер, потім таргетований кликандер, так і інші джерела трафіку. Кука жила 30 днів, якщо мені не зраджує пам'ять. І кликандерные війни в результаті переросли у війни кукистафинговые, коли Ali постійно зростав так, як багатьом навіть не снилося). Але і кукистаферов в 2016 році вдалося побороти. Статистика стаибльного зростання конверсії це підтверджує, а зі статистикою складно сперечатися. З 1 червня ставки за Ali поміняються . Якщо коротко, то стане ось так. Для російськомовних країн спільна комісія зменшиться на 2%.

Опубліковано: 29/05/17 @ 09:48
Розділ Блоги Читати далі...

Як перемогти Баден-Баден: відповіді на часті запитання

baden-baden-yandex За минулий місяць, мабуть, найбільш обговорюваною темою серед оптимізаторів Рунета був новий фільтр Яндекса за спамний тексти – «Баден-Баден» . Відразу ж з'явилося безліч чуток про те, як і кого він карає, тому в перші тижні було важко зрозуміти, як його діагностувати і лікувати. На даний момент вже є достатньо перевіреної інформації, і в цій статті наш SEO-експерт Микита Простячків відповідає на найпоширеніші питання про алгоритм Баден-Баден. Що взагалі відбулося? 23 березня Яндекс в своєму офіційному блозі заявив про появу нового алгоритму під назвою «Баден-Баден» . Мета цього алгоритму — визначити неякісні тексти і знизити позиції, з яких ранжується документ, містить такі тексти. По суті, це оновлена версія старого алгоритму, спрямованого на боротьбу з пошуковим спамом, який почав діяти в 2010 році.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Как победить Баден-Баден: ответы на часто задаваемые вопросы

baden-baden-yandex За прошедший месяц, наверное, самой обсуждаемой темой среди оптимизаторов Рунета был новый фильтр Яндекса за спамные тексты – «Баден-Баден» . Сразу же появилось множество слухов о том, как и кого он наказывает, поэтому в первые недели было трудно понять, как его диагностировать и лечить. На данный момент уже есть достаточно проверенной информации, и в этой статье наш SEO-эксперт Никита Простяков отвечает на самые распространенные вопросы об алгоритме Баден-Баден. Что вообще произошло? 23 марта Яндекс в своём официальном блоге заявил о появлении нового алгоритма под названием «Баден-Баден» . Цель этого алгоритма — определить некачественные тексты и понизить позиции, по которым ранжируется документ, содержащий такие тексты. По сути, это обновлённая версия старого алгоритма, направленного на борьбу с поисковым спамом, который начал действовать в 2010 году.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Олександр Садовський залишив компанію Yandex

a9027f827c204f19853aed51bb549104 Багато води утекло з тих пір, коли в 2008 році я почав знайомитися з пошуковою оптимізацією і «лиходій» Садовський почав заважати оптимізаторам просувати сайти. Раніше купиш сапоссылок (хто ще пам'ятає) на 1000 рублів в місяць і отримуєш профіт. Потім тему підрізали, знаходилися нові дірки і їх теж підрізали. Пам'ятаю в 2011 цей троллінг на РИФКИБ 2011 І цю фотографію І цю частину інтерв'ю І цей легендарний доповідь на Оптимизейшен, яка ще була розумної конференцією, коли Яндекс відключив посилання для комерційного ранжирування в московському регіоні. Просто Олександр, просто Садовський. І цей приємний мем. І цю фотографію Садовського, заготовку для ще більшої кількості мемів. Той самий момент, коли тебе ненавидять ще не всі оптимізатори. Ще одна заготовка для мемів... Мав честь трохи особисто поспілкуватися з Олександром Садовським на тій самій конференції оптимизейшен 2011. Один раз зустрів в офісі Yandex, коли був там за яким з питань.

Опубліковано: 17/05/17 @ 07:29
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Блог-шоу - випуск 56

Блог-шоу - выпуск 56 Дорогі друзі, в ефірі 56 випуск блог-шоу – моєї регулярної збірки, в якій я ділюся з вами посиланнями на цікаві та корисні матеріали, які зустрілися мені за останній час.

Опубліковано: 04/05/17 @ 08:20
Розділ Блоги Читати далі...

Інформаційні сайти: три шляхи для старту

Оскільки я займаюся темою інформаційних сайтів вже близько 5 місяців, з'явилися деякі филосовские роздуми практичного типу. Якщо можна так висловитися. Для тих, кому ліньки читати весь текст, ось основна думка: Поки самостійно в усьому не розберешся — результат не дадуть ні які курси, мануали, чеклисты. Вони можуть лише допомогти уникнути основних підводних каменів і працювати в потрібному напрямку. Все інше потрібно буде пізнавати на власному досвіді. Знати дорогу, не означає пройти її А тепер розпишу все більш детально. Все починається з того, що ви вирішуєте, що в інформаційних сайтах є гроші і починаєте вивчати тему. У цей момент найбільш кращою стратегією буде вписатися до кого-небудь в так званий марафон з інформаційних сайтів. На вскидку я можу сказати про 3 людей, які на слуху і проводять подібні марафони: f-seo, пузат, 9seo. Якщо пошукати, впевнений, можна знайти ще чоловік 5 у яких можна вчитися.

Опубліковано: 22/04/17 @ 08:19
Розділ Блоги Читати далі...

Python digest #13: GTA V with Python

У випуску: нові релізи PyDev та IPython, термінальний клієнт для SO та невдалі спроби контріб'ютити в Python. Новини AWS Lambda now supports Python 3.6! Нові релізи PyDev 5.7.0 Release of IPython 6.0 — припинення підтримки Python2. Цікаві бібліотеки/репозиторії Apistar python web фреймворк від розробника Django-rest-framework. Eliot — логування для розподілених систем. Socli — термінальний клієнт для StackOverflow (!!!). Alghoritms — приклади реалізації алгоритмів та структур даних на Python. SteamworksForPython — врапперов для роботи з Steamworks. Pygta5 — дослідження можливостей Python у GTA V, пулл реквести вітаються. Poet — депенденсі менеджер для python. Сильно нагадує ідею cargo Rust менеджера. SuperSight — побудова дашбордів для data science спеціалістів. Module Linker — розширення для Chrome, що дозволяє коказувати посилання тултіпи в сорс коді репозиторіїв прямо на сайті GiHub! Data Science What you can learn about food by analyzing a million Yelp reviews.

Опубліковано: 21/04/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Робота у Twitter: розповідь українського програміста

Львів'янін Арсен Костенко переїхав до США 6 років тому, де спочатку працював у Sony, а останні 2 роки займає позицію Software Engineer в компанії Twitter. У інтерв'ю Арсен розповів про те, як влаштовані робочі процеси у Twitter, наскільки комфортно працювати в компанії, які навички та знання потрібні для того, щоб приєднатись до команди розробників соцмережі. — Арсен, як ви потрапили до Twitter? На той момент я вже 3 роки живе у США, працював у Sony. У Twitter мене запросили у 2015 році. Порядок найму на роботу доволі схожий між українськими та американськими компаніями: рекрутер пише потенційному кандидатові щось на кшталт: «Привіт, я такий-то, працюю в Amazon/Google/Twitter, може вас цікавить поговорити з нами, у нас є пара актуальних позицій». У мене був дзвінок з рекрутером, після цього дзвінок з менеджером. Ми придивились один до одного, вирішували, чи цікаві мені проекти, якими я буду займатися, і чи цікаві їм мої знання.

Опубліковано: 20/04/17 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс статей на DOU з призовим фондом понад 20 тис. грн

З 19 квітня по 15 червня ми проводимо конкурс статей на ДОУ. Перший приз — 10 тис. грн. Про що писати? ДОУ розповідає про те, що відбувається в українському ІТ. Ринок праці, освіта, тренди і рейтинги, цікаві історії і люди, сири і дзеркалки. Ну і скандали, інтриги, розслідування — куди ж без них. Вибір конкретної теми за вами. Єдина умова — вона повинна бути пов'язана з українським ІТ. Якщо ви вибираєте героя для статті, то це має бути український айтішник; якщо пишете про розвиток якогось ІТ-напряму, то ваш фокус повинен бути спрямований на Україну. Маленька порада: не дуже цікаві технічні статті, а також теми про бізнес і стартапи. Для таких тим вже є інші хороші сайти . Якщо ви не впевнені, цікаву ви вибрали тему чи ні — напишіть нам, ми скажемо. Умови участі та терміни Статті на конкурс приймаються до 15 червня. Підведення підсумків — 30 червня. Автор найкращої, на думку редакції ДОУ, статті отримує 10 000 грн. Автор самої популярної (за переглядами) статті — 7 000 грн.

Опубліковано: 19/04/17 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Частковий редирект для robots.txt для Nginx

Останнім часом стало популярним переводити сайти на захищений протокол https. Це підвищує безпеку роботи з сайтом, це нібито підвищує лояльність пошукових систем до сайту і взагалі класно і модно. Статей з перекладу WordPress на HTTPS в мережі величезна безліч, тому не буду на цьому зупинятися. Набагато цікавіше завдання і проблеми, які можуть виникнути при перекладі сайту на роботу з SSL сертифікатом. Одна з них, це те, що Яндекс під час переїзду хоче щоб файл robots.txt був доступний йому і по протоколу http і https. В інструкціях для Apache пишуть що можна зробити ось так: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP:X-HTTPS} !1 RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots.txt RewriteRule ^(.*)$ https://SiteName.ru/$1 [R=301,L] А ось шматочок конфига який працює на Nginx. Можливо не саме витончене рішення, але воно працює: set $do_redirect 1; if ($scheme ~* ^https$) { set $do_redirect 0; } if ($request_uri ~* ^/robots\.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Частичный редирект для robots.txt для Nginx

В последнее время стало популярным переводить сайты на защищенный протокол https. Это повышает безопасность работы с сайтом, это якобы повышает лояльность поисковиков к сайту и вообще классно и модно. Статей по переводу WordPress на HTTPS в сети огромное множество, поэтому не буду на этом останавливаться. Намного интереснее задачи и проблемы которые могут возникнуть при переводе сайта на работу с SSL сертификатом. Одна из них, это то, что Яндекс во время переезда хочет чтобы файл robots.txt был доступен ему и по протоколу http и по протоколу https. В инструкциях для Apache пишут что можно сделать вот так: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP:X-HTTPS} !1 RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots.txt RewriteRule ^(.*)$ https://SiteName.ru/$1 [R=301,L] А вот кусочек конфига который работает на Nginx. Возможно не самое изящное решение, но оно работает: set $do_redirect 1; if ($scheme ~* ^https$) { set $do_redirect 0; } if ($request_uri ~* ^/robots\.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62