DOU Проектор: ReSell – безпечна купівля та продаж вживаної електроніки

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт! Мене звуть Федір Симоненко, я co-founder проекту ReSell — маркетплейсу для простої і безпечної купівлі/продаж майже нової електроніки. З його допомогою ви можете оцінити свій старий девайс та продати його без будь-яких ризиків, а також купити майже новий пристрій з гарантією якості. Перед тім як присвятити себе цьому проекту, я встиг попрацювати розробником баз даних, а також займався автоматизацією бізнес-процесів та пошуком і інтеграцією ІТ-рішень у великій FMCG-компанії. Ідея Одного разу я вирішив продати декілька пристроїв, які не використовувалися та просто валялися у шафі. Це були смартфони Apple і HTC та електронна книга LBook.

Опубліковано: 19/03/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Як просувати сайт послуг на західному ринку: 5 методів

Внутрішня оптимізація та підготовка сайту до просування
– Юзабіліті
– Аудит технічних характеристик
– Внутрішня SEO-оптимізація
Линкбилдинг під західний ринок
– Прес-релізи
– Реєстрація на сабмитах
– Сайти відгуків та Q&A
– Пропагандистської та гостьові пости
– Крауд-маркетинг
– Спеціальні методи просування
Коротко про головне Багато власників сайтів з західної ЦА переконані, що просуватися на цей сегмент складно і витратно. Частина правди в цьому є. Головна складність західного линкбилдинга — культурний і мовний бар'єр, для подолання якого мало «прокачати» англійська до рівня intermediate. Саме пошук хорошого виконавця значно збільшує посилальний бюджет. Однак, експорт послуг на Заході приносить більше доходу, ніж в країнах СНД. Тому результат коштує своїх витрат. Ця стаття про те, як вийти на міжнародний ринок і не потрапити в халепу. Заснована на кейсах referr.ru .

Опубліковано: 19/03/19 @ 06:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

QA дайджест #36: тренди 2019, тестування з JavaScript, список потрібних чатиков

Мене звуть Максим, я працюю тестувальником ПЗ, з цікавістю стежу за подіями в світі тестування та IT. Збираю найкорисніше і з радістю ділюся з вами. Приємного читання! :) Почитати Microsoft опублікував код калькулятора Windows. А серед іншого і список ручних тест-кейсів. Аналіз коду і пошук багів в калькуляторі Windows. Тренди у тестуванні З , що нового в 2019-му? Рекомендується до перегляду відеоканал Іллі Комендантова. Дуже багато якісного матеріалу в стилі «тестувальник за роботою» і багато чого іншого. З турботою про користувача , або Як уберегти клієнтів від помилок. Додавання правил Postman . Нові мови програмування непомітно вбивають наш зв'язок з реальністю. Ретроспективні уроки автоматизації : інтерфейси. Спробуй інший підхід . Про экзокортекс (і блокнотики) . Або як звільнити свою пам'ять і нічого не забути. Історія одного попарно , або Як замінити мізки Гуглом і програти. Відкритий вебінар «Метод Попарно Testing в Black Box тестуванні».

Опубліковано: 15/03/19 @ 11:00
Розділ javascript Безпека Блоги Читати далі...

Навчання без учителя – вбивця математичного моделювання?

Всім привіт, мене звати Олександр Гончар. Я займаюся дослідженнями і впровадженням машинного навчання для аналізу біосигналів в Mawi Solutions, дослідженнями на перетині quantitative finance і машинного навчання в University of Verona і консультую компанії нескладно здогадатися щодо чого. Також веду популярний блог на Medium , виступаю на конференціях і митапах в Україні, Італії та інших країнах. У цій статті мова піде про те, як штучний інтелект не просто вирішує задачі на рівні людей або краще, а як навчити його розуміти навколишній світ так само, як його розуміють люди, а не якимись абстрактними «векторами». Найскладніше в цьому челленджері — змусити алгоритм робити це без підказок від людини взагалі. Деталі під катом. Все є вектор Більша частина програм машинного навчання, які ми знаємо, розроблені з допомогою алгоритмів, які навчаються з учителем.

Опубліковано: 28/02/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Проектор: NewsKit — Telegram-бот для фільтрування новин, створений 11-класниками

Усім привіт! Мене звати Дмитро Лопушанський, мені 16 років. Я — МАНівець і учень 11 класу СЗШ № 8 м. Львова з поглибленим вивченням німецької мови. Займаюся програмуванням майже 3 роки і за цей час створив вже декілька проектів. Зараз розвиваю NewsKit — чат-бот у Telegram, який надсилає добірку свіжих фільтрованих новин у зручний час з обраних новинних веб-сайтів. Ідея Під час навчання в IT-школі GoITeens на курсах Back-End та Front-End розробки 1 рік тому в мене з'єднання явилася ідея створити помічника, який бі сортував новини, які я люблю читати з цікавих мені сайтів. Я читаю переважно про нові гаджети, технології та ІТ-світ. Щоденне відвідування безлічі сайтів, які публікують цікаві новини на ці тими, стало вже моєю звичкою. Альо постійний моніторинг новинних сайтів і блогів забирав багато часу. Часто траплялося так, що на цих веб-сайтах з'єднання являлися зовсім недоречні або просто нецікаві статті.

Опубліковано: 26/02/19 @ 11:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Просів трафік після змін на сайті НИМ – як відновити?

Упала посещаемость с органики Питання клієнта: Після зміни h1, Title і Description на товарних картках і на головній сторінці просів трафік з пошукачів на 20%. Інтернет-магазину 4 роки, заголовки змінювалися приблизно на 2 тис. сторінок. Суть змін – зробили більш точне входження і привели все в єдиний стиль. Відвідуваність впала, але поведінка користувачів на сайті змінилося в кращу сторону – збільшилася час сесій і знизився відсоток відмови, так як ми добре пропрацювали картки товарів. Скільки потрібно часу, щоб відвідуваність сайту відновилася? Наші рекомендації Якщо падіння трафіку пов'язано саме зі зміною H1 і Title на сторінках товарних карток, то є ймовірність, що без повернення старих заголовків трафік не повернеться. Для початку переконайтеся, що падіння трафіку пов'язано саме з цими змінами. Порівняйте трафік за типом сторінок. Проаналізуйте динаміку трафіку на різних типах сторінок: а) картки товару; б) головна; в) лістинг; г) блозі.

Опубліковано: 25/02/19 @ 11:37
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Віра в ідею, culture fit і самонавчання: що вимагають від кандидатів каліфорнійські стартапи

Після 4 років роботи IT-рекрутером в українському аутсорсе я переїхала жити в Каліфорнії. Ще деякий час я продовжувала працювати рекрутером, але вже займалася пошуком IT-спеціалістів на території США і зовсім недавно вийшла на місцевий ринок праці в якості кандидата. У цій статті я постараюся висвітлити місцеві особливості відбору на технічні та нетехнічні позиції, грунтуючись на своїх спостереженнях. Говорячи про рекрутинг як такий, хочу зазначити, що процес і тривалість найму в Америці значно відрізняються від штату до штату. Приміром, деякі штати (Північна Кароліна, Массачусетс, Меріленд і т. д.) стали стрімко розвиватися в напрямку інформаційних технологій тільки останні 5-7 років, і ринок праці просто не встигає готувати або перепрофілювати достатню кількість кваліфікованих фахівців. Як результат, роботодавці стикаються з дефіцитом кадрів. В таких умовах досвідченого і грамотного фахівця знайти роботу не складе великої праці.

Опубліковано: 21/02/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Финстрип за Січень 2019, інфо-сайти. Місяць приніс відкат майже в 2 рази

Всього сайтів в роботі: 4 шт. Опубліковано 109 статей. Всього трафіку в середньому в день: 17352 (пройшов міс 17583) Дохід РМЯ: 32094 р. (пройшов міс 48516) Дохід ADsense: 535*66=35310 р. (пройшов міс 1052 дол*66=72588) Дохід Пуши: 18578 р. (пройшов міс 20341) Дохід пряма реклама: 3000 р Всього: 88 982 р. (пройшов міс 156 445) Все в подробицях я публікую (з самого початку роботи над інфо сайтами) на форумі F-seo в закритому розділі з финстрипами https://f-seo.ru/master/index.php#finstripy.70 — кому цікаво реєструйтесь та додавайте свої стрипи, щоб бачити стрипи інших. Розбір польотів дохід знизився в 2 рази при тому ж трафік — закінчилися жирні місяці: листопад і грудень; тепер потрібно чекати кінця березня, щоб зробити висновки і зрозуміти, як буде себе вести дохід; у цьому місяці було опубліковано рекордну для мене кількість статей 109 штук тк підключив в допомогу до мого КМ ще Фабрику Олексія (публікація контенту під ключ), заходьте в групу в телеграм https://t.

Опубліковано: 01/02/19 @ 11:10
Розділ Блоги Читати далі...

Як побудувати посилальну стратегію сайту

Cсылочный взрыв Ahrefs Навколо посилань ведеться чимало суперечок. Часто молоді оптимізатори, маркетологи і власники сайтів кидаються з крайності в крайність – від масової закупівлі сірих лінків (за принципом чим більше, тим краще), до повного заперечення цього методу просування. Ми в referr.ru вважаємо, що істина посередині. Як виробити оптимальну стратегію просування з допомогою посилальної маси – про це стаття.
Що таке посилальна стратегія і як за неї боротися На що звертати увагу Анкорный лист Динамічний ріст маси Якість донорів Методи отримання посилань Каталоги і довідники Роботодавці Сайти відгуків Аутріч, крос-маркетинг – гостьові статті Крауд-маркетинг Висновки Що таке посилальна стратегія і як за неї боротися Посилальна стратегія – це комплекс дій по просуванню сайту в пошукових системах за допомогою планомірного нарощування кількості лінків. Суть полягає у розміщенні з посиланнями на сторонніх ресурсах.

Опубліковано: 24/01/19 @ 07:57
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DOU Проектор: SimpleAdmin — універсальна адмінпанель без допомоги програміста

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Мене звати Дмитро Струков, я CEO сервісу SimpleAdmin . Це універсальна адміністративна панель, що дозволяє підключити додаток (мобільний, веб) на будь-якій мові програмування до сервісу. Людина без спеціальних технічних навичок за допомогою інтерфейсу зможе додати необхідні поля і ресурси для управління контентом на сайті. Ідея Одного разу до мене прийшла ідея створення свого open source проекту. Досить часто на етапі співбесіди в компанію просять виконати тестове завдання, і дуже зручно замість цього просто відправити посилання на репозиторій з прикладами коду. А перспектива допомогти колегам з рішенням їх повсякденних проблем ще більше зарядила мене енергією.

Опубліковано: 22/01/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Java дайджест #41: підсумки 2018-го і прогнози на 2019-й

Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) 2018 Raw (String Literals не потрапляють в Java 12. І поки виходив цей випуск дайджесту, перезапустили обговорення Raw String Literals . IBM купив Red Hat . MicroProfile wins a 2018 duke's Choice Award . MicroProfile-вже більше 2-х років. Вийшла версія 2.1 . Як часто ви зустрічали проекти, зроблені на ньому? (!) Підбірка про GraalVM за 2018 рік, для тих, хто ігнорував цю тему в минулому році. 2019 (!) Reactive Programming and Relational Databases з спрингового блогу. Складається враження що 2019-й буде роком реактивного підходу, тому варто глянути і на актуальний майлстоун R2DBC 1.0 . Передбачення на 2019-й від Simon Ritter. Передбачення на 2019-й від InfoQ. Щось на зразок новин (!) Hystrix все . (!) Вийшов Amazon Corretto — OpenJDKвід Amazon. Вийшов Gradle 5 . Вийшов Spring Boot 2.1.0 . Вийшла IntelliJ IDEA 2018.3 . Вийшов Spring Cloud for Alibaba 0.2.1 .

Опубліковано: 18/01/19 @ 08:23
Розділ Блоги Читати далі...

Як я працюю: Антон Бойко, Senior Solution Architect в Ciklum і засновник Microsoft-спільноти

[В рубриці «Як я працюю» ми запрошуємо гостя розповісти про свою роботу, організації воркспейса, корисних інструментах і лайфхаках] Антон Бойко — Senior Solution Architect в Ciklum, а також засновник спільноти Microsoft Azure Ukraine User Group . Працює в IT більше 10 років, з 2011 року розробляє програми на базі Microsoft Azure. Антон — володар почесного звання Microsoft Azure Most Valuable Professional (MVP) з 2014 року. Разом з колегами по співтовариству він організовує дві популярні конференції Microsoft Azure — AzureDay і Global Azure Bootcamp . Про себе У дитинстві я часто хворіла і багато часу проводив вдома — так і прокинувся інтерес до комп'ютерів. Разом з друзями ми активно грали в комп'ютерні ігри і мріяли самі написати гру. У 90-х батьки відправили мене, школяра, на курси по «залізу» при КПІ. Після цього я став сам апгрейдити домашній комп'ютер, встановлював всім родичам софт і допомагав у купівлі обладнання.

Опубліковано: 27/12/18 @ 12:00
Розділ Блоги Читати далі...

Product Management дайджест #6: A/B тестування в Twitter, пріоритизація фіч за моделлю Кано

Всім привіт, мене звати Саша Ємельянов. Півтора року я працював у MacPaw, а зараз переїхав жити і працювати в Лондон. Тепер я Revenue Product Manager в найбільшому дейтинг-додатку в світі — Badoo. У цьому випуску: як підходити до створення UX-продукту, висновки з історії Netflix, подкаст про UX Research, як погоджувати продукт і маркетинг. Почитати З переходом в лондонський Badoo я зіткнувся з величезною кількістю даних і сотнями A/B тестів (може, не як у Booking.com, але теж пристойно). У своєму ресерче натрапив на дуже непоганий цикл статей про A/B тестування в Twitter, які і хочу представити вашій увазі: Мій колега по Badoo Тобі Уілкінс веде свій блог, в якому розповів про те, якими принципами ми керуємось , проводячи продуктові експерименти. Розбавимо теорію історією про те, як Netflix в далекі 2000-е 6 років безуспішно намагався додати соціальну складову в продукт, але закрив фічу. Сама історія не виглядає вражаючою, але з неї зроблені хороші висновки.

Опубліковано: 24/12/18 @ 08:13
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки 2018 року і плани на 2019

Итоги 2018 года и планы на 2019 Дорогі друзі, прийшов час підвести підсумки року, що минає. Цей рік вийшов дуже цікавим, продуктивним і насиченим. У мене було 10 поїздок. 7 з них з доповідями на конференції, 3 у відпустку. Це був самий насичений поїздками рік в моєму житті, якщо не вважати часів, коли я був далекобійником в Америці . Я зробив окрему сторінку на своєму блозі Мої доповіді , де всі виступи культурно систематизовані по поличках . Люблю порядок і систему Коли навколо порядок, то і в голові теж порядок! Конференції 2018 рік вийшов для мене рекордним за кількістю виступів. Якщо 2017 я виступав на оффлайн заході 1 разів, то в 2018 я робив доповіді 7 разів.

Опубліковано: 13/12/18 @ 09:27
Розділ Блоги Читати далі...

Як відключити Gutenberg

Нещодавно я організовував невелике опитування в Twitter з приводу того чи подобається новий редактор блогерам і відповіді були неоднозначні, комусь подобається, комусь не дуже. Особисто я на даному етапі наших взаємин з ним його просто ненавиджу . Можливо це звучить голосно, але він цього заслуговує. Коли ви зайшли в адмінку і бачите оголошення про те що: «Гряде новий видавничий досвід» не повторюйте помилок багатьох і не натискайте «Встановити Guttenberg». Замість цього краще натиснути «Встановити Classic Editor». Чому саме так? Виявляється при включеному Guttenberg редакторі, плагіни які роблю кирилическими посилання, перестають їх обробляти і ви отримуєте посилання виду: mysite.com/название-моей-записи на момент написання посту cyr3lat cyr-to-lat не обробляють посилання нових записів.

Опубліковано: 10/12/18 @ 12:06
Розділ Блоги Читати далі...

Наша перемога в Google Premier Partner Awards 2018

Ми третій рік поспіль номіновані на Google Premier Partner Award. І в цьому році перемогли в номінації Search Innovation Award! Про конкурс Google Premier Partner Awards — це щорічне масштабна подія, яка проводить Гугл. Мета події — визначити кращі агентства за підсумками року і висловити їм вдячність за виконану роботу та інновації в області інтернет-маркетингу. Оцінка проводиться з точки зору користі для клієнта і досягнення цілей проекту. При цьому враховується: якість рекламних кампаній в Google Ads; інновації при налаштуванні і ведення рекламних кампаній; використання технологій. Чому перемога в конкурсі велике досягнення? Як замовнику, недосвідченому в технічних нюансах рекламних кампаній, вибрати партнера для роботи з Google Ads? Щоб допомогти зробити цей вибір, Гугл ввів дворівневу класифікацію агентств-партнерів: Google Partner і Google Premier Partner. Статус Преміум-партнера отримують тільки ті агентства, які відповідають нормам ефективності та обігу.

Опубліковано: 04/12/18 @ 11:06
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Senior у пошуках роботи. Про задачі на технічних співбесідах і теоретичні питання

Продовжуємо говорити про технічні співбесіди (якщо не читали — і перегляньте попередні статті про інтерв'ю з HR та технічні ). Цього разу ще більше суб'єкта єктивного досвіду, мінімум порад, а також трішки про тестові задачі та теоретичні питання. Поїхали. Disclaimer: автор — не турбодевелопер, а звичайна веб-макака без претензій. Тому наведені задачі та рішення можуть викликати у вас посмішку, баттхерт та бажання вказати автору на його некомпетентність. З нетерпінням чекаю вас у коментах! :) Обговорення виконаних тестових завдань З минулої частини ві пам'ять пам'ятаєте, що я робив аж два тестові завдання: перше на Devops Engineer, друга — на Ruby Розробників. Розкажу, що ж було далі. Співбесіда на Ruby Розробників — інтерв'ю юер навіть не подивився на моє тестове, не задавши по ньому жодних запитань, не зробив мені комплімент (я виконав завдання найкраще з усіх минулих кандидатів, принаймні так мені полестила рекрутер). Таке враження, що він про нього й не знав.

Опубліковано: 03/12/18 @ 08:52
Розділ Блоги Читати далі...

Принципи роботи Garbage collection

У цій статті пригадаємо, що таке Garbage collection (GC), навіщо він потрібен взагалі і які проблеми вирішує. Детально розглянемо режими роботи GC в .NET, зрозуміємо, як працює кожен з них, їх особливості та відмінності. Торкнемося специфіку застосування деяких режимів GC в .NET. Вивчимо питання моніторингу роботи GC, які доступні для цього інструменти і як ними користуватися. Введення Взагалі, звідки взялася ця тема? Вона з'явилася з-за поведінки наших сервісів, в тому числі і на production. Ми побачили, що деякі програми почали забирати 30% CPU. Не могли зрозуміти, чому це відбувається — адже за кодом все було добре. Провели аналіз метрик, про які поговоримо пізніше, і з'ясували, що GC споживає на збірку сміття близько 30%. І тут виникло питання — що ж з цим робити. З'явилося поле для оптимізації. І ми домоглися хороших результатів, коли після всіляких маніпуляцій знизили споживання CPU до 10% до 5%. Як цього можна досягти, я розповім нижче.

Опубліковано: 30/11/18 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Масове видалення пунктів меню в WordPress

Цей пост не несе особливої значеннєвої навантаження, він просто хвалебна ода ще одному корисного плагіну який я довго шукав. Іноді доводиться видаляти відразу багато пунктів меню в WordPress, причин може бути кілька, наприклад ви встановили тему, залили в неї демо контент і разом з ним меню, воно красиве, вам подобається, але деякі пункти (а їх буває багато) зайві, щоб не витрачати купу часу відкриваючи кожен пункт натиснути «Видалити», ми можете видалити їх все відразу використовуючи ось цей плагін: WP Edit Menu є ще один схожий плагін в каталозі плагінів WordPress, але він давно не оновлювався і не відзначений як сумісний з актуальними версіями WordPress. Працює плагін дуже просто, встановили, заходимо в розділ «Зовнішній Вигляд» — «Меню» , на кожному пункті меню з'явиться поле для позначки, на тих полях які хочемо видалити, ставимо галочки, і в самому низу натискаємо на кнопку «Remove Items» .

Опубліковано: 28/11/18 @ 02:10
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

DOU Hobby: рух Zero waste — океан без пластику і життя без мотлоху

[DOU Hobby — рубрика про нетехнічних проектах IT-фахівців: творчість, цікаве хобі та інші lifestyle-досягнення. Якщо вам є про що розповісти — пишіть на valentina@dou.ua ] Євгенія Неклонская працює рекрутером в харківському офісі компанії Intetics і захоплюється рухом Zero waste. Його мета — більш усвідомлено підходити до споживання та зменшити кількість відходів. Євгенія розповіла, як вона потрапила до лав зировейстеров, з якими труднощами доводиться стикатися і які є экоальтернативы звичним побутовим засобів і інструментів. — Євгенія, що таке Zero waste? Чому це актуально зараз? Zero waste — це певна філософія, спосіб життя. Він закликає максимально зменшити кількість відходів, які кожен з нас залишає за собою. А ми залишаємо дуже багато чого поганого :) Людина так влаштована, що не хоче бачити і чути неприємне, тому мало хто замислюється, що відбувається з маленьким, здавалося б, пакетиком з сміттям після десантування його в сміттєвий бак.

Опубліковано: 27/11/18 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61