Дівчата, які вибирають програмування

Останнім часом мені приходить багато листів від дівчат, які хочуть програмувати, вибирають спеціалізацію. . Листи мені пишуть, тому що я веду блог , присвячений програмуванню на С + +. Я - програміст, зараз займаюся розподіленими системами, працюю в компанії Майкрософт. До цього займалася розробкою ігор. Так от, питання в цих листах повторюються і картина складається дещо абсурдна. З одного боку, жінок у програмуванні дуже мало і є усталена думка, що з цим треба щось робити і дівчат і дівчаток-підлітків всіляко намагаються зацікавити програмуванням і інформаційними технологіями в цілому. Серед наших користувачів люди різних національностей, і чоловіки, і жінки, і взагалі дуже різні люди, тому нам теж потрібно таке ж розмаїття, це допоможе нам працювати з нашими такими різними клієнтами. Англійське слово «diversity», що позначає цей підхід, я чую дуже часто.

Опубліковано: 11/07/11 @ 06:47
Розділ Блоги Програмування Читати далі...

Шаблонні уявлення про дизайн інтерфейсів

Шаблонний дизайн Каюсь, грішний, сам цим страждаю і все більше це розумію, і все більше від цього страждаю. Мабуть основна вина всьому цього - старт в інтернеті з блогів на worpdress з їх стандартизованими шаблони: шапка, основний текст, сайдбар і футер. І настільки сильно ця тіпізірованность в'їлася в мозок, що дуже складно при проектуванні/створення чогось іншого від цих інтерфесних архаїзмів відволіктися. Скажімо так, можна классіфііровать дизайни/структуру на три класи: вордпрессовскій/блогових , від якого пора відучувати, довільний , в якому всі розміщується виходячи з потреб сайту, і щось посередині , типу такого, як на картинці, ніби як і не зовсім блогових, але в той же час стандартизований. Я не претендую на якусь істинність, а описую свій практичний досвід, тому якщо в коментарях ви вкажіть, що я десь тут помилився, нічого страшного не станеться.

Опубліковано: 11/07/11 @ 05:57
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Про тайм менеджменті

Тайм менеджмент На початку цього року, коли я запусти свій наполеонской марафон, я серйозно задумався про вивчення тайм менеджменту. Я подумав, що якщо не вміти управляти своїм часом, то я мало чого доб'юся. Я поступово почав вивчати різну інформацію про планування та управління часом. Вже через місяць, ефективність моєї діяльності збільшилася. Я забив на деякі, непотрібні мені речі, а замість них, витрачав час на більш корисні заняття. Хочу сказати, що тайм менеджмент - це корисна штука. Якщо дотримуватися основних правил, то можна значно поліпшити своє життя. Звичайно, серед всіх плюсів, є і мінуси. Я особисто не потрапляю під ці мінуси, але все одно, хотів би розповісти про них. Деякі люди настільки захоплюються тайм менеджментом, що думають тільки про те, як би не втратити свій час. Це дуже поширена помилка. Виходить, що окрім тайм менеджменту більше ні на що часу немає. Так навіщо воно нам потрібно? Адже потрібно домагатися своїх цілей, а не будувати плани і стежити за часом.

Опубліковано: 09/07/11 @ 07:04
Розділ Блоги Читати далі...

О тайм менеджменте

Тайм менеджмент На початку цього року, коли я запусти свій наполеонской марафон, я всерйоз задумався про вивчення тайм менеджменту. Я подумав, що якщо не вміти управляти своїм часом, то я мало чого доб'юся. Я поступово почав вивчати різну інформацію про планування та управління часом. Вже через місяць, ефективність моєї діяльності збільшилася. Я забив на деякі, непотрібні мені речі, а замість них, витрачав час на більш корисні заняття. Хочу сказати, що тайм менеджмент - це корисна штука. Якщо дотримуватися основних правил, то можна значно поліпшити своє життя. Звичайно, серед всіх плюсів, є і мінуси. Я особисто не потрапляю під ці мінуси, але все одно, хотів би розповісти про них. Деякі люди настільки захоплюються тайм менеджментом, що думають тільки про те, як би не втратити свій час. Це дуже поширена помилка. Виходить, що окрім тайм менеджменту більше ні на що часу немає. Так навіщо воно нам потрібно? Адже потрібно домагатися своїх цілей, а не будувати плани і стежити за часом.

Опубліковано: 09/07/11 @ 07:04
Розділ Блоги Читати далі...

Доповідь про регіональний SEO в Одесі 16 липня

8p.ua 16 липня в Одесі пройде конференція 8p.ua , на яку мене люб'язно запросили ще навесні. Це відмінний привід заодно змотатися до Одеси і подивитися місто, трохи підбадьоритися, ненадовго змінити обстановку, познайомитися з новими цікавими людьми, побачитися зі старими знайомими, можливо зловити за хвіст якусь Одеську музу і прихопити її з собою в Рязань. Вилітаю з Москви 12 липня і близько 10 вечора буду в Одесі за місцевим часом. Назад вилітаю з Одеси 17 липня неділю, на наступний день після конференції. Доповідь мій буде в цілому про проблеми регіонального SEO та інтернету, пов'язаних з інтернет маркетингом саме в регіонах зокрема. Під регіонами розуміється ті суб'єкти та ринки Російської федерації, де переважають сайти-візитки, замовники просто знають, що сайти треба розкручувати, але не знають для чого, де вибір виконавця на створення сайту визначається ціною, а не якістю, тому дуже багато сайтів, зроблених студентами на колінах.

Опубліковано: 08/07/11 @ 06:07
Розділ seo Блоги Читати далі...

Золоті гори, найкращі фахівці або ми крутіші конкурентів

Золотие гори Як щось давно у людей, які тим чи іншим гроші заробляють, у тому числі і в інтернет, склалася думка що золотих гір за рогом не буває. Та й за рогом кута теж. А вже якщо вам починають тупо ці золоті гори обіцяти, то у вас повинно виникнути тверде відчуття, що вас, ті вам вішають на вуха локшину. Це в собі треба чітко усвідомити, причому точно так само, як і аксіому про те, що «халяви не буває». Так само як і немає кнопки бабло, і не можна цю кнопку купити за мільйони. Мільйони можна інвестувати, отримати віддачу, можна знайти порожню нішу і вигідно її зайняти, але для успіху потрібно одне і дуже важлива умова - треба працювати. Пропозиція зовсім легкого заробітку досі зустрічається на форумах і тематичних порталах. Людям, які тільки-тільки приходять в інтернет за грошима, це може здатися правдоподібним. Одна з категорій «швидких заробітків» - це Інфобізнес. Блогів і «візиток» на цій проблемі в інтернеті неміряно, хоча якісних блогів, які чіпляють, одиниці.

Опубліковано: 07/07/11 @ 06:50
Розділ Блоги Читати далі...

АП Google Page Rank від 27.06

Google UPDATE Всім привіт! 27-го червня сталося важлива подія для всіх, хто цікавиться SEO, та й взагалі, заробляє в інтернеті. Загалом, стався апдейт Google PageRank. Нагадаю, що до цього апдейт був ще в січні. Все одно, частота апдейтів не може не радувати. Нагадаю, що один з попередніх апов тривав мало не рік, тому, 5 місяців - це нормальне число. Що я можу сказати з приводу цього апдейта. Особисто у мене пузомерка піднялася на трьох проектах. Мій особистий блог, якому в серпні буде рік отримав двоечку PR. Особливі роботи над цією пузомеркі не велися. Заради експерименту купив кілька посилань в SAPE. Мабуть, вони й відіграли основну роль у піднятті PR. Ще один мій проект - жіночий онлайн журнал отримав +1 PageRank. Тут також, нічого крім SAPE не робилося. Правда, на момент попереднього апдейта сайту й місяця не було. Найцікавіше зміна - це додавання трьох одиниць Page Rank на один мій дуже молодий проект. Загалом, на домені який отримав +3 PR варто онлайн гра.

Опубліковано: 06/07/11 @ 04:42
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

АП Google Page Rank от 27.06

Google UPDATE Всім привіт! 27-го червня сталося важлива подія для всіх, хто цікавиться SEO, та й взагалі, заробляє в інтернеті. Загалом, стався апдейт Google PageRank. Нагадаю, що до цього апдейт був ще в січні. Все одно, частота апдейтів не може не радувати. Нагадаю, що один з попередніх апов тривав мало не рік, тому, 5 місяців - це нормальне число. Що я можу сказати з приводу цього апдейта. Особисто у мене пузомерка піднялася на трьох проектах. Мій особистий блог, якому в серпні буде рік отримав двоечку PR. Особливі роботи над цією пузомірки не велися. Заради експерименту купив кілька посилань в SAPE. Мабуть, вони й відіграли основну роль у піднятті PR. Ще один мій проект - жіночий онлайн журнал отримав +1 PageRank. Тут також, нічого крім SAPE не робилося. Правда, на момент попереднього апдейта сайту й місяця не було. Найцікавіше зміна - це додавання трьох одиниць Page Rank на один мій дуже молодий проект. Загалом, на домені який отримав +3 PR варто онлайн гра.

Опубліковано: 06/07/11 @ 04:42
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Оновлення до WordPress 3.2

Здійснилося, вийшла фінальна версія WordPress 3.2 . З новою версією додалося безліч нових функцій, адмінка на мій погляд стала набагато кращим, і взагалі з блогом стало приємніше працювати. Про всяк випадок опишу процедуру оновлення до WordPress 3.2 тому як при оновленні, можуть траплятися різні сюрпризи, приємні і не дуже. І так, щоб оновити ваш блог, необхідно: Звичайно ж зробити резервну копію, і бази даних і файлів. Каталог/wp-content/uploads/можна пропустити, якщо ви впевнені що випадково його не видалите під час оновлення. Встановіть плагін , який перевірить, можливо Чи на вашому хостингу встановити WordPress 3.2. Якщо плагін висвітить червону рамочку з попередженням в панелі адміністрування, значить на вашому хостингу варто застаріла версія PHP або MySQL зверніться в технічну підтримку хостингу, з проханням оновити її. Якщо все ОК, плагін намалює зелену рамочку з повідомленням що все добре і можна оновлюючи.

Опубліковано: 05/07/11 @ 05:32
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Обновление до WordPress 3.2

Здійснилося, вийшла фінальна версія WordPress 3.2 . З новою версією додалося безліч нових функцій, адмінка на мій погляд стала набагато кращим, і взагалі з блогом стало приємніше працювати. Про всяк випадок опишу процедуру оновлення до WordPress 3.2 тому як при оновленні, можуть траплятися різні сюрпризи, приємні і не дуже. І так, щоб оновити ваш блог, необхідно: Звичайно ж зробити резервну копію, і бази даних і файлів. Каталог/wp-content/uploads/можна пропустити, якщо ви впевнені що випадково його не видалите під час оновлення. Встановіть плагін , який перевірить, можливо Чи на вашому хостингу встановити WordPress 3.2. Якщо плагін висвітить червону рамочку з попередженням в панелі адміністрування, значить на вашому хостингу варто застаріла версія PHP або MySQL зверніться в технічну підтримку хостингу, з проханням оновити її. Якщо все ОК, плагін намалює зелену рамочку з повідомленням що все добре і можна оновлюючи.

Опубліковано: 05/07/11 @ 05:32
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Олексій Мась: банери не вийдуть цілком продають - це міф

Сьогодні в гостях у блогу Авеб легенда уанета Олексій Мась. Це керівник УБС (найбільша в країні банерна мережа), Mail.ua, book.ua, і багатьох інших проектів, бізнес-тренер, вірусний маркетолог, письменник-фантаст, коротше кажучи - різнобічний, цікавий і успішний чоловік. Олексій люб'язно погодився приділити нам трохи часу, розповівши про відмінності між банерами і контекстною рекламою, своїх існуючих і планованих проектах, а також про книгу з інтернет-маркетингу, до написання якої може приєднатися кожен бажаючий. Олексій, добрий день. Пара питань до Вас, як до засновника УБС. Періодично спливають дослідження про банерну сліпоту, починаючи, мабуть, з Якоба Нільсена. Чи існує реальна втома від банерів? Існує психологічний захисний механізм, коли мозок автоматично фільтрує інформацію. Тому ми бачимо часто те, що хочемо бачити. Якщо нам потрібна дриль - ми бачимо, що рекламується дриль, якщо нам потрібен будинок - бачимо, що рекламується нерухомість. Зайве відсівається, це нормально.

Опубліковано: 05/07/11 @ 02:17
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Як поставити коментарі Вконтакте на свій сайт

Как поставити коментарі Вконтакте на свій сайт Дорогі друзі, в сьогоднішній статті я розповім про те, як поставити коментарі Вконтакте на свій сайт. Місяць тому я вирішив поставити систему коментарів від соціальної мережі Вконтакте на свій блог shakin.ru. Зробив це для експерименту, на додаток до звичайних коментарям Wordpress. Цікаво було подивитися, який ефект це дасть. У плані розвитку і просування свого аккаунта і групи Вконтакте я нічого не робив, тільки ділився посиланнями на нові матеріали свого блогу і зрідка кликав по кнопці «Мені подобається» від Вконтакте на різних сайтах, де мені сподобалися будь-які матеріали. Я розгляну плюси і мінуси установки коментарів від цієї соціальної мережі на свій сайт. Почнемо з плюсів. Коментарі від Вконтакте позитивно впливають на відвідуваність Так-с, полізу-ка я в Google Analytics. Ага, ось знайшов графік відвідуваності з соціальної мережі Вконтакте на shakin.

Опубліковано: 05/07/11 @ 10:13
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Максимом Спиридоновим про його проект ШколаЖизни.ру

Максім Спірідонов Сьогодні у мене в гостях Максим Спиридонов, автор блогу spiridonov.ru , автор мікроблога творець і керівник видавничого центру Ройбер , керуючий партнер форекс-брокера freshforex.ru , автор і ведучий експерт-шоу Рунетологія , автор і ведучий аналітичної радіопрограми Рунет сьогодні , продюсер аудіожурнала PodFM.ru , творець інтернет-журналу ШколаЖизни.ру , творець онлайн-енциклопедії Календар подій , а так само доклав свою руку до багатьох інших популярним проектам в інтернеті. Сьогодні ми з Максимом поговоримо про його проект ШколаЖизни.ру, добова аудиторія якого перевищує 100 000 відвідувачів під даним лічильника ліру, а SEO просування якого не було вкладень. Поговоримо про те, як проект створювався, як прийшла ідея, як він виглядав раніше. Максим, привіт. Як народилася ідея проекту?
Ідея народилася забавно. В кінці 90-х років (здається, в 98-99-м) була одна програма на радіо, яку я допомагав робити своєму колезі.

Опубліковано: 04/07/11 @ 07:18
Розділ Блоги Читати далі...

Конференція 8P: український інтернет-маркетинг очима професіоналів

16 липня 2011 в Одесі пройде конференція 8P, присвячена просуванню бізнесу в інтернеті, зокрема: маркетингу в соціальних медіа аналітиці та просування інтернет-магазинів та інших сайтів питань юзабіліті (зручності користування) сайтами взаємодії «класичного» маркетингу з цифровим Організатор конференції - одеська компанія інтернет-маркетингу Netpeak. Цільова аудиторія конференції: власники бізнесу, керівники рекламних відділів, маркетологи та інші фахівці. Короткий список доповідачів: Анатолій Вассерман, відомий інтелектуал Георгій Бутенко, Industry manager of Google Марина Грачова, «Яндекс.Деньги» Дамір Халілов, Green PR Дмитро Сатин, UsabilityLab і інші учасники . Також на конференції будуть присутні топ-блогери (Девака, Терехов, Олена Камська, Муркетолог), власники та спеціалісти відомих українських компаній, що спеціалізуються на інтернет-маркетингу (Aweb, UaMaster, Seo -Studio, Netpeak, Promodo, WebPromo) і гості з Москви.

Опубліковано: 03/07/11 @ 08:17
Розділ Блоги Читати далі...

Квест по створенню ВП у Рязані

Сайт дня - партнерські програми казино. Власне як такого квесту то й не було. Навіть не відчув на собі всіх принад бюрократії нашої улюбленої Раші. Знайшов спільних знайомих, які займаються оформленням фірм. Прийшов у гості, розповів чим буду займатися, допомогли вибрати вид діяльності, заповнили анкети, сплатили в банку квитанцію 800 рублів на зразок (ті вони самі її оплатили, я тільки гроші віддав, ті я навіть в чергах не стояв). Після того як всі документи для податкової були готові, вирушив туди. Правда з першого разу не вийшло. Потрібна була ще ксерокопія паспорта. Зробити її оперативно в самій податковій навіть за гроші не вийшло, тому по швидкому звідти поїхав, щоб дорогоцінний час не втрачати. ?? З другого заходу все вийшло дуже навіть красиво. Приємна дівчина в податковій прийняла документи і запросила через тиждень. Приїхав через тиждень і забрав два свідоцтва. ІП відкрито. Систему оподаткування вибрав спрощенку - 6 відсотків з обороту.

Опубліковано: 01/07/11 @ 06:24
Розділ Блоги Читати далі...

Нескінченні ідеї

Багато хто хотів би мати нескінченний потік ідей, які надалі приводили б до їх реалізації або публікації. Кожен блогер мріє бути популярним, закриваючи очі він бачить, як росте число коментарів до щойно опублікованій статті, сотні твітів, сотні беклінків, сотні рекламодавців б'ються за місце в сайдбарі. Потім стомлено встають з дивана і заходять на свій блог, але радощів там ... Після чого їх осяває думка, що потрібно писати в блог. Не просто підтримувати його життя, а щоб він по справжньому жив. І може бути тоді, він доб'ється бажаного результату. Але як правило, ідей в голові не дуже та й багато, та й ті що є, не особливо відрізняються оригінальністю. Залишається лише ламати голову і чесати спину, у пошуках натхнення. Ось і підійшли до суті. Треба буде на початку написати, мовляв хто не любить драматизм, пропускайте перші два абзаци. Отже, звідки ж черпати ідеї для нових створення матеріалів? Ось 3 кращих джерела .(...

Опубліковано: 30/06/11 @ 01:16
Розділ Блоги Читати далі...

Оновлення WordPress 3.1.4 і 3.2 RC3

Сьогодні вночі вийшла нова версія WordPress. Це оновлення в першу чергу призначена для підвищення безпеки. Виправлена ??уразливість яка дозволяла користувачам з правами «Редактор» отримати розширений доступ до блогу. Тому якщо у вашому блозі є сторонні користувачі з правами «Редактор» рекомендується якнайшвидше встановити оновлення. Крім того в цій версії є ще кілька оновлень спрямованих на підвищення безпеки. Також вийшла нова версія для гілки WordPress 3.2 яка включає в себе всі виправлення безпеки, плюс деякі удосконалення користувача інтерфейсу. Російська версія 3.1.4 вже доступна для завантажування , скачайте і встановіть її, або скористайтесь автоматичним оновленням. У сьогоднішньому постовому просили розповісти про фірми, які займаються ремонтом ПК і виконують таку відповідальну роботу як заміна матриці ноутбука , так що якщо у вашого ноутбука зламався екран, можете звертатися.

Опубліковано: 30/06/11 @ 04:51
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

Генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків: «Bing не є пошукачем»

 На останньому в цьому сезоні Microsoft Minicamp розповідали цікаві речі: про досвід відеоподкастінга (Kyiv Cast), найпростіше книжкове видавництво (Prostobook), інтеграцію телебачення та інтернету (MTV), а також про технології недалекого майбутнього, представлених Дмитром Шимківа. Нагадаю, Minicamp - це щомісячні зустрічі в київському офісі Microsoft в напіврозважальних стилі. Три-чотири доповіді на тему інтернет-бізнесу, кава-брейк, networking (по-російськи - обмін візитками) і різноманітні конкурси. Організовує це все менеджер з онлайн-маркетингу Максон Пуговський , а спонсором виступає Internet Explorer 9. (Прямо зараз, коли я це набираю, переді мною лежить подарункова флешка із записаними на неї IE і Microsoft Essentials. Нарешті у нас в офісі з'явиться нормальний антивірус.) Сьогоднішній мінікемп, шостий за рахунком, можна назвати особливим з кількох причин. По-перше, цей останній. Заходів такого формату більше не буде. Команда Microsoft буде щось міняти або придумувати нове.

Опубліковано: 26/06/11 @ 09:13
Розділ Блоги Пошуковики Реклама Читати далі...

Формат записи в WordPress 3.2

У новій версії WordPress 3.2 з'явиться дуже корисне нововедення, яке дозволить ще більше розширити функції блогу і шаблону, це формат запису. Сьогодні випробував новий шаблон, який йде за умовчанням з WordPress 3.2, шаблон називається Twenty Eleven 1.0, в цьому шаблоні дуже добре показана робота з форматом запису, залежно від формату, запис у блозі відображається різними способами, ось кілька прикладів: Так виглядає звичайна запис: Ось так виглядає запис з форматом «Статус» щось типу твіттера на вашому блозі: Мені дуже сподобалося як обробляється запис з форматом «Зображення», ви завантажуєте зображення и вставляєте з повним розміром до запису, в результаті зображення вирівнюється по ширині колонки записи, а при натисканні на нього відкривається збільшена копія. Всього в WordPress 3.2 я нарахував 10 форматів запису, залежно від шаблону, деякі підтримуються деякі ні, потрібно це більш детально вивчити. Ось список форматів які є в WordPress 3.

Опубліковано: 24/06/11 @ 05:30
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Формат запису в WordPress 3.2

У новій версії WordPress 3.2 з'явиться дуже корисне нововедення, яке дозволить ще більше розширити функції блогу і шаблону, це формат запису. Сьогодні випробував новий шаблон, який йде за умовчанням з WordPress 3.2, шаблон називається Twenty Eleven 1.0, в цьому шаблоні дуже добре показана робота з форматом запису, залежно від формату, запис у блозі відображається різними способами, ось кілька прикладів: Так виглядає звичайна запис: Ось так виглядає запис з форматом «Статус» щось типу твіттера на вашому блозі: Мені дуже сподобалося як обробляється запис з форматом «Зображення», ви завантажуєте зображення и вставляєте з повним розміром до запису, в результаті зображення вирівнюється по ширині колонки записи, а при натисканні на нього відкривається збільшена копія. Всього в WordPress 3.2 я нарахував 10 форматів запису, залежно від шаблону, деякі підтримуються деякі ні, потрібно це більш детально вивчити. Ось список форматів які є в WordPress 3.

Опубліковано: 24/06/11 @ 05:30
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61