Новий вид пасивного додаткового доходу

Це дійсно новий , дійсно пасивний (операція проходить буквально в кілька дій ) і , дуже шкода , звичайно , але все-таки додатковий спосіб доходу . Йдеться про купівлі/продажу XML лімітів в Яндексі . Якщо хто не знає , XML ліміти - це кількість доступних щоденних запитів в сервісі Яндекс.XML . Зазвичай , пересічному вебмастеру ці ліміти непотрібні, він їх просто не використовує. Так чому б не продати їх нехай за невелику , але стабільну щомісячну плату? Зазвичай я не пишу про сервіси навіть за гроші , які час від часу пропонують , тільки якщо цей сервіс не викликає у мене інтерес і відчуття того , що він буде корисний відвідувачам мого блогу. Цей сервіс таке відчуття викликає.

Опубліковано: 17/10/13 @ 06:43
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

24 жовтня, Херсон - Rock'n'Talk Party

Херсонський офіс DataArt запрошує всіх , хто пов'язаний зі світом IT , на чергову зустріч відкритого технічного співтовариства IT talk Херсон . 24 жовтня з 18:00 ми запалюємо на Rock'n'Talk Party . На імпровізованій IT- сцені нашого офісу спеціально для вас : 18:15 - 19:00 « Node.js і юніттести » - Олександр Чередниченко ( Logicify , Херсон)
Про що « заспіваємо » : Розглянемо екосистему , з якою стикається розробник юніттестов на Node , інструменти , підходи і бібліотеки , які можуть бути корисні при юніт - тестуванні. Більшість з перерахованого підходить і для тестування в браузері. Олександр Чередниченко :
« Працюю в Logicify вже скоро три роки. Цікавлюся проблемами складних проектів у всіх сенсах складності . Займаюся в основному проектами , у меншій мірі - програмуванням. Веду невеликий персональний блог про технології з якими доводиться стикатися lexaux.blogspot.com . » 19:15 - 20:00 « Асинхронне програмування на Node.

Опубліковано: 16/10/13 @ 10:04
Розділ Блоги Читати далі...

Внутрішня перелінковка без спаму. Інструкція по ручної перелинковке сторінок

Замість епіграфа : Нагадую , що до майстер -класу Сергія Кокшарова ( Devaka.ru ) " Аналітика та оптимізація сайту " залишилося трохи більше тижня і ще є час , щоб зареєструватися. Моїй старої статті про внутрішню перелинковке вже більше чотирьох років , а вона досі користується популярністю у читачів. І хоч базові принципи проставлення внутрішніх посилань (зручність навігації , упор на посадочні сторінки і т.д.) завжди залишаються незмінними , часу пройшло досить багато і пора освіжити інформацію. Основний принцип - не переспамь Багато вебмастера використовують автоматичну перелінковку , тому що вона робиться порівняно просто і дає швидкий і помітний результат . Найвідоміший спосіб - автозаміна фрази в тексті на посилання ( скрипт шукає на всіх сторінках задану фразу і підміняє її посиланням на посадкову сторінку ) . Ще один знайомий метод - попередньо розрахувати вагу всіх сторінок і перекачати його на посадочні сторінки , рандомно використовуючи потрібні анкор .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Внутрішня перелінковка без спаму. Інструкція по річний перелинковке сторінок

Замість епіграфа : Нагадую , що до майстер-класу Сергія Кокшарова ( Devaka.ru ) " Аналітика та оптимізація сайту " залишилося трохи більше тижня і ще є час , щоб зареєструватися. Моїй старої статті про внутрішню перелинковке вже більше чотирьох років , а вона досі користується популярністю у читачів. І хоч базові принципи проставлення внутрішніх посилань (зручність навігації , упор на посадочні сторінки і т.д.) завжди залишаються незмінними , часу пройшло досить багато і пора освіжити інформацію. Основний принцип - не переспамь Багато вебмастера використовують автоматичну перелинковку , тому що вона робиться порівняно просто і дає швидкий і помітний результат. Найвідоміший спосіб - автозаміна фрази в тексті на посилання ( скрипт шукає на всіх сторінках задану фразу і підміняє її посиланням на посадкову сторінку ) . Ще один знайомий метод - попередньо розрахувати вагу всіх сторінок і перекачати його на посадочні сторінки , рандомно використовуючи потрібні анкор .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Внутренняя перелинковка без спама. Инструкция по ручной перелинковке страниц

внутренняя перелинковка страниц Вместо эпиграфа: Напоминаю, что до мастер-класса Сергея Кокшарова (Devaka.ru) “Аналитика и оптимизация сайта” осталось чуть больше недели и еще есть время, чтобы зарегистрироваться. Моей старой статье о внутренней перелинковке уже больше четырех лет, а она до сих пор пользуется популярностью у читателей. И хоть базовые принципы проставления внутренних ссылок (удобство навигации, упор на посадочные страницы и т.д.) всегда остаются неизменными, времени прошло достаточно много и пора освежить информацию. Основной принцип – не переспамь Многие вебмастера используют автоматическую перелинковку, потому что она делается сравнительно просто и дает быстрый и заметный результат. Самый известный способ – автозамена фразы в тексте на ссылку (скрипт ищет на всех страницах заданную фразу и подменяет ее ссылкой на посадочную страницу). Еще один знакомый метод – предварительно рассчитать вес всех страниц и перекачать его на посадочные страницы, рандомно используя нужные анкоры.

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

26 жовтня, Київ - Web Standards Days

Зустріч Web Standards Days відбудеться 26 жовтня 2013 в Києві у Міжнародному Виставковому Центрі . Детальніше про проведені події ви можете прочитати в розділі « Події » нашого флагманського сайту або переглянути відео доповідей на нашому каналі на YouTube. Програма зустрічі 11:00
Відкриття 11:10
Відділ верстки з нуля
Історія розвитку відділу верстки в Одноклассниках- причини , досвід організації , рефакторінг і шлях до чистого коду. Крім особистого досвіду і процесах у відділі , мова піде про методологіях верстки та інструментах для командної розробки - навіщо , як вибрати , на що звернути увагу. 11:50
Доповідь уточнюється 12:30 Перерва 12:40
Доповідь уточнюється 13:20
Доповідь уточнюється 14:00
Обід 15:00
Rest in PSD : workflow сучасного веб -дизайнера
Ще рік тому багато хто сумнівався , що дизайн і прототіпіровніе повинно починатися відразу в браузері . У поточних реаліях це фактично незаперечно.

Опубліковано: 04/10/13 @ 09:29
Розділ Блоги Читати далі...

Авторизований і неймовірно вигідний партнер Sape

Про Sape , відому в рунеті як « сапу » , я в блозі ще жодного разу не писав . Якось приводу не було . Тему з'їздили настільки , що згадка цієї назви викликає позіхання . Але деякий час тому з'явився такий привід , прям реально цікавий привід . Повторення - мати навчання . Отже , для чого потрібні сайти ? Звичайно ж , це спосіб самовиразитися і сказати світові своє вагоме слово. Але , вкладаючи душу , час і сили в інтернет -ресурс , кожен веб - майстер розраховує отримати і віддачу , причому не тільки у вигляді морального задоволення . Сайт повинен заробляти - з цим, мабуть , ніхто не буде сперечатися. Але як ? Кожен з численних способів монетизувати сайти , має як свої переваги , так і недоліки. Адже завдання ВМ не тільки отримати прибуток , але і не нашкодити самому ресурсу . Я вже писав раніше про найпоширеніші способи заробітку в мережі .

Опубліковано: 29/09/13 @ 07:06
Розділ seo Блоги Читати далі...

До речі

Спонсор солодкого посту - webartex.ru
- Щомісячний дохід від 7000 руб з одного сайту речі, пам'ятаєте я брав інтерв'ю у власника Cyberfight.ru ? Інтерв'ю вийшло так собі , але тепер це вже не важливо. Тепер цей проект мій . І з ним треба щось робити. І я навіть знаю що . Абсолютно точно , що кіберспорт це шлях в нікуди. І хоча часом Кіберфайт був успішним проектом , кіберспорт це щось настільки вузьке і не надихаюче , що тягне лише на додаток . Воно й стане доповненням , при цьому проект буде рухатися в бік MMO ігор. Вірніше , нова версія в 2014-му році планується з ухилом на MMO гри. Решта жанри - по верхах . Погані новини : зараз ресурс швидше мертвий , ніж живий . Вчора я (тобто давній тамтешній журналіст) його почав оновлювати якось мінімально . До цього кілька місяців не було жодних ознак життя. Минулий власник від усього втомився і відлетів до Таїланду . Результат не дуже : Якщо хто не зрозумів , це середній щодобовий показник по закладках .

Опубліковано: 26/09/13 @ 04:56
Розділ Блоги Читати далі...

Навіщо потрібна додаткова цінність ? Песимізація сайту за смислову неунікальність контенту

Дружній постової : запрошую на майстер- клас Сергія Кокшарова " Аналітика та оптимізація сайту " , який пройде в Києві 25 жовтня. За кодом " оптімізаторша " - знижка 10%.

Ви з самого початку вирішили робити свій СДЛ правильно : придумали оригінальний дизайн , замовили унікальні статті , підібрали ключові слова , провели внутрішню оптимізацію. З часом на сайті з'явилися відвідувачі , і ви почали відбивати вкладені в нього кошти. І раптом , після чергового апдейта , трафік з Яндекса впав на 90 % та/або кількість сторінок в індексі скоротилося в кілька разів ( падіння могло бути як різким , так і поступовим ) . Ви впевнені , що це якась помилка , адже не можуть пессімізіровать стовідсотковий уник , який вам обходиться в 150 руб. за 1000 символів . Але апдейт за апдейтом ситуація не поліпшується , і ви пишете в Яндекс лист , повне образи і здивування .

Опубліковано: 25/09/13 @ 08:56
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Навіщо потрібна додаткова цінність ? Пессимизация сайту за смислове неунікальність контенту

Дружній постової : запрошую на майстер- клас Сергія Кокшарова " Аналітика та оптимізація сайту " , який пройде в Києві 25 жовтня. За кодом " оптімізаторша " - знижка 10 %.

Ви з самого початку вирішили робити свій СДЛ правильно: придумали оригінальний дизайн , замовили унікальні статті , підібрали ключові слова , провели внутрішню оптимізацію. З часом на сайті з'явилися відвідувачі , і ви почали відбивати вкладені в нього кошти. І раптом , після чергового апдейта , трафік з Яндекса впав на 90 % та/або кількість сторінок в індексі скоротилося в кілька разів (падіння могло бути як різким , так і поступовим ) . Ви впевнені , що це якась помилка , адже не можуть пессімізіровать стовідсотковий уник , який вам обходиться в 150 руб. за 1000 символів. Але апдейт за апдейтом ситуація не поліпшується , і ви пишете в Яндекс лист , повне образи і здивування.

Опубліковано: 25/09/13 @ 08:56
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Зачем нужна добавочная ценность? Пессимизация сайта за смысловую неуникальность контента

Дружеский постовой: приглашаю на мастер-класс Сергея Кокшарова “Аналитика и оптимизация сайта” , который пройдет в Киеве 25 октября. По коду “оптимизаторша” – скидка 10%.

Вы с самого начала решили делать свой СДЛ правильно: придумали оригинальный дизайн, заказали уникальные статьи, подобрали ключевые слова, провели внутреннюю оптимизацию. Со временем на сайте появились посетители, и вы начали отбивать вложенные в него средства. И вдруг, после очередного апдейта, трафик с Яндекса упал на 90% и/или количество страниц в индексе сократилось в несколько раз (падение могло быть как резким, так и постепенным). Вы уверены, что это какая-то ошибка, ведь не могут же пессимизировать стопроцентный уник, который вам обходится в 150 руб. за 1000 символов. Но апдейт за апдейтом ситуация не улучшается, и вы пишете в Яндекс письмо, полное обиды и недоумения. Ответ Платона ставит вас в тупик – ваш ресурс ограничен в поиске, так как он не соответствует требованиям Яндекса к качеству сайтов.

Опубліковано: 25/09/13 @ 08:56
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

25 жовтня, Київ - Майстер - клас Вадима Макєєва "Повернення ножа і паровоза. Робота з графікою для вебу "

Доповідач: Макєєв Вадим - Веб- євангеліст з Opera Software , керівник і редактор проекту Веб - стандарти , автор блогу про технології Пепелсбей.net. Організатор конференцій РІТ і Web Standards Days , доповідач і активний учасник багатьох інших. Автор ідеї проекту Zen Coding і движка для презентаційShower . Працював у LiveJournal , в Яндексі , більш відомий як Пепелсбей . Як нарізати графіку для вашої верстки і не порізатися ? Нікчемна справа : дізнаємося ближче Фотошоп , подивимося на альтернативні редактори графіки , розберемося в растрових і вектор форматах і методах експорту , оптимізації і збірки, приготуємося реалізувати все на чистому CSS, зробимо красиво для ретини і запропонуємо фолбекі для старих браузерів. Для того , щоб взяти участь в онлайн -трансляції даного заходу вкажіть код знижки ONLINE в реєстраційній формі. Вартість участі в онлайн трансляції становить 50 % від вартості участі в живу.

Опубліковано: 25/09/13 @ 08:03
Розділ Блоги Читати далі...

Конференції осені- 2013, які варто відвідати


Осінь у багатьох асоціюється з часом знань - першокласники знайомляться зі своїми вчителями та однокласниками , у школярів і студентів стартує навчальний рік. Освітній сезон починається і в сфері IT -маркетингу - саме восени , як правило , проводяться великі галузеві семінари та конференції , де акули бізнесу діляться досвідом з іншими гравцями ринку . Своїм українським читачам хочу порекомендувати три найближчі заходи , які пройдуть у Києві , у готелі Русь . Чому тільки три ? З усіх осінніх конференцій України/Росії , які відвідали мої колеги в минулому році , саме ці три отримали найкращі відгуки . Маркетинг в соціальних медіа - 27 вересень Сайт конференції : http://smm.ua Раджу відвідати фахівцям з реклами в соціальних мережах і власникам бізнесу , яким не байдужа думка споживачів про їх бренд. 24 доповідача розкажуть про останні тренди Social Media і поділяться яскравими кейсами успішних кампаній з особистого досвіду. Доповіді , які варто послухати на SMM.

Опубліковано: 02/09/13 @ 12:03
Розділ Блоги Читати далі...

Конференції осені- 2013 , які варто відвідати


Осінь у багатьох асоціюється з часом знань - першокласники знайомляться зі своїми вчителями та однокласниками , у школярів і студентів стартує навчальний рік. Освітній сезон починається і в сфері IT -маркетингу - саме восени , як правило , проводяться великі галузеві семінари та конференції , де акули бізнесу діляться досвідом з іншими гравцями ринку . Своїм українським читачам хочу порекомендувати три найближчі заходи , які пройдуть у Києві , в готелі Русь. Чому тільки три ? З усіх осінніх конференцій України/Росії , які відвідали мої колеги в минулому році , саме ці три отримали найкращі відгуки . Маркетинг в соціальних медіа - 27 сентября Сайт конференції : http://smm.ua Раджу відвідати фахівцям з реклами в соціальних мережах і власникам бізнесу , яким не байдужа думка споживачів про їх бренд . 24 доповідача розкажуть про останні тренди Social Media і поділяться яскравими кейсами успішних кампаній з особистого досвіду. Доповіді , які варто послухати на SMM.

Опубліковано: 02/09/13 @ 12:03
Розділ Блоги Читати далі...

Конференции осени-2013, которые стоит посетить


Осінь у багатьох асоціюється з часом знань - першокласники знайомляться зі своїми вчителями та однокласниками , у школярів і студентів стартує навчальний рік. Освітній сезон починається і в сфері IT -маркетингу - саме восени , як правило , проводяться великі галузеві семінари та конференції , де акули бізнесу діляться досвідом з іншими гравцями ринку . Своїм українським читачам хочу порекомендувати три найближчі заходи , які пройдуть у Києві , в готелі Русь. Чому тільки три ? З усіх осінніх конференцій України/Росії , які відвідали мої колеги в минулому році , саме ці три отримали найкращі відгуки . Маркетинг в соціальних медіа - 27 сентября Сайт конференції : http://smm.ua Раджу відвідати фахівцям з реклами в соціальних мережах і власникам бізнесу , яким не байдужа думка споживачів про їх бренд . 24 доповідача розкажуть про останні тренди Social Media і поділяться яскравими кейсами успішних кампаній з особистого досвіду. Доповіді , які варто послухати на SMM.

Опубліковано: 02/09/13 @ 12:03
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з домейнера : «У мене 8035 доменів , а ти хто такий ? »

Спонсор солодкого посту - Profitcontent.biz
- Хочеш безкоштовний текст для сайту? Я намагаюся бути різноманітним у виборі кандидатур для інтерв'ю. Успішні стартапери , успішні інвестори , представники партнерок , підприємництва мандрівники , прикольні школярі , ну і так далі. А сьогодні на черзі домейнера, у якого крім портфоліо з 8035 домейнеров є свій блог . MaulNet: Почнемо? домейнера: Давай почнемо, я буду іноді відлучатися. MaulNet: Привіт. Слухай, начебто за вікном 2013 рік і багато що, начебто, змінилося. А ти все продовжуєш поповнювати портфоліо RU доменів. І це класно. У тебе зараз конкретно RU доменів в районі ~ 4000, ще приблизно стільки ж РФ? домейнера: Так, в основному працюю з цими двома зонами, в міжнародних дуже мало. Поповнюю за рахунок вивільнюваних доменів, т. к. вільних красивих імен в RU практично немає.

Опубліковано: 19/08/13 @ 04:39
Розділ Блоги Домени Читати далі...

AppClub { build , monetize } . Підсумки Першого сезону

[Від Редакції: - автор сайтів wp7rocks.com и msug.vn.ua . CEO DevRain Solutions. Кандидат технічних наук, автор публікацій на багатьох порталах, спікер и активний член технічної спільноті.] Перша Зустріч AppClub {build, monetize} пройшла 26 жовтня 2012 року, а завершальній акорд Першого сезону поставила конференція AppClub { build, monetize} Revolution, что пройшла 10 серпня в Одессе. Про ті, что відбувалось между цімі подіямі, а такоже Висновки та уроки, Які вдалось отріматі, читайте далі. Чому AppClub {build, monetize}? AppClub {build, monetize} - професійний клуб мобільніх розробніків та стартапів. Організованій спеціалістами DevRain Solutions у Вільний від роботи час. Основні напрямки клубу: {build} - розробка, технології, дизайн, UX/UI, тестування; {monetize} - маркетинг та монетізація, реклама; {startups} або {build, monetize} - мікс {build} и {monetize}, як правило, Дійсно для стартапів та успішніх Інді розробніків. Если ж Говорити про Основний напрямок, то це monetize.

Опубліковано: 19/08/13 @ 08:00
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест: новий проект Дурова , небезпечний баг ксероксів , Netflix і смаки аудиторії

Добрий день, шановні читачі. Новини Великий український інтернет-магазин Fotos.ua опечатаний - подробиці справи і журналістське розслідування dengi.ua . Американська компанія Павла Дурова представила месенджер Telegram . циферки помилилися! - В копіювальних апаратах виявлений баг, який може мати вельми неприємні наслідки ... Погляди «How I fell in love with Android and how you can too» - погляд Paul Stamatiou, дизайнера Twitter . Перероджується мова програмування Е? Про ритуальному (карго-культном) програмуванні і не тільки Чи є майбутнє у податкових пільг для програмістів ? Інтерв'ю Інтерв'ю з творцями Netflix - як здійснюється підбір фільмів за смаком користувача. Давид Ян: «Я думаю, що люди, які штовхають науку і бізнес вперед, певною мірою нерозумним " Досвід Fair Guessing of Bit Vectors, або як я брав участь у ICFPC 2013 . Аналітика EPAM відзвітував про результати другого фінансового кварталу . Чи рухається Facebook по «шляху хакера» .

Опубліковано: 16/08/13 @ 08:38
Розділ Блоги Читати далі...

Найнадійніший спосіб відключити AdBlock Plus

Найнадійніший спосіб відключити AdBlock Plus ОГОЛОШЕННЯ: WebArtex - статейного біржа нового покоління. уваги оптимізаторів! З режиму бета-тестування виходить нова статейного біржа WebArtex . Найголовніше, що потрібно знати - це дві речі: 1) тут дійсно безпечно просувати сайти, в тому числі молоді 2) тут працюють тільки якісні майданчики, які дають швидкий і вічний результат. Реальний кейс про результати роботи можна прочитати тут . Додайте в такому ж блоці своє оголошення Упевнений, розповідати докладно, що таке AdBlock Plus особливого сенсу не має. Всі ми чудово знаємо, що це блокіратор різного роду реклами на сайтах, у тому числі і РСЯ (Яндекс.Директ) , за допомогою якого багато хто з нас заробляють рублі. Він встановлюється у вигляді плагіна на різні браузери, от і у мене в Chrome варто. Безсумнівно, річ дуже хороша, корисна. Вичищає сайти від реклами і читати їх стає куди приємніше. Але це погляд з боку користувача, а от будучи вебмастером я не дуже задоволений становищем.

Опубліковано: 04/08/13 @ 06:10
Розділ Блоги Читати далі...

Самий надійний спосіб відключити AdBlock Plus

Самий надійний спосіб відключити AdBlock Plus ОГОЛОШЕННЯ: WebArtex - статейного біржа нового покоління. До уваги оптимізаторів! З режиму бета-тестування виходить нова статейного біржа WebArtex . Найголовніше, що потрібно знати - це дві речі: 1) тут дійсно безпечно просувати сайти, в тому числі молоді 2) тут працюють тільки якісні майданчики, які дають швидкий і вічний результат. Реальний кейс про результати роботи можна прочитати тут . Розмістите в такому ж блоці своє оголошення Упевнений, розповідати докладно, що таке AdBlock Plus особливого сенсу не має. Всі ми прекрасно знаємо, що це блокіратор різного роду реклами на сайтах, в тому числі і РМЯ (Яндекс.Директ) , за допомогою якого багато хто з нас заробляють рублі. Він встановлюється у вигляді плагіна на різні браузери, от і у мене в Chrome варто. Безсумнівно, річ дуже хороша, корисна. Вичищає сайти від реклами і читати їх стає куди приємніше. Але це погляд з боку користувача, а от будучи вебмайстром я не дуже задоволений становищем.

Опубліковано: 04/08/13 @ 06:10
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62