AppClub { build , monetize } . Підсумки Першого сезону

[Від Редакції: - автор сайтів wp7rocks.com и msug.vn.ua . CEO DevRain Solutions. Кандидат технічних наук, автор публікацій на багатьох порталах, спікер и активний член технічної спільноті.] Перша Зустріч AppClub {build, monetize} пройшла 26 жовтня 2012 року, а завершальній акорд Першого сезону поставила конференція AppClub { build, monetize} Revolution, что пройшла 10 серпня в Одессе. Про ті, что відбувалось между цімі подіямі, а такоже Висновки та уроки, Які вдалось отріматі, читайте далі. Чому AppClub {build, monetize}? AppClub {build, monetize} - професійний клуб мобільніх розробніків та стартапів. Організованій спеціалістами DevRain Solutions у Вільний від роботи час. Основні напрямки клубу: {build} - розробка, технології, дизайн, UX/UI, тестування; {monetize} - маркетинг та монетізація, реклама; {startups} або {build, monetize} - мікс {build} и {monetize}, як правило, Дійсно для стартапів та успішніх Інді розробніків. Если ж Говорити про Основний напрямок, то це monetize.

Опубліковано: 19/08/13 @ 08:00
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест: новий проект Дурова , небезпечний баг ксероксів , Netflix і смаки аудиторії

Добрий день, шановні читачі. Новини Великий український інтернет-магазин Fotos.ua опечатаний - подробиці справи і журналістське розслідування dengi.ua . Американська компанія Павла Дурова представила месенджер Telegram . циферки помилилися! - В копіювальних апаратах виявлений баг, який може мати вельми неприємні наслідки ... Погляди «How I fell in love with Android and how you can too» - погляд Paul Stamatiou, дизайнера Twitter . Перероджується мова програмування Е? Про ритуальному (карго-культном) програмуванні і не тільки Чи є майбутнє у податкових пільг для програмістів ? Інтерв'ю Інтерв'ю з творцями Netflix - як здійснюється підбір фільмів за смаком користувача. Давид Ян: «Я думаю, що люди, які штовхають науку і бізнес вперед, певною мірою нерозумним " Досвід Fair Guessing of Bit Vectors, або як я брав участь у ICFPC 2013 . Аналітика EPAM відзвітував про результати другого фінансового кварталу . Чи рухається Facebook по «шляху хакера» .

Опубліковано: 16/08/13 @ 08:38
Розділ Блоги Читати далі...

Найнадійніший спосіб відключити AdBlock Plus

Найнадійніший спосіб відключити AdBlock Plus ОГОЛОШЕННЯ: WebArtex - статейного біржа нового покоління. уваги оптимізаторів! З режиму бета-тестування виходить нова статейного біржа WebArtex . Найголовніше, що потрібно знати - це дві речі: 1) тут дійсно безпечно просувати сайти, в тому числі молоді 2) тут працюють тільки якісні майданчики, які дають швидкий і вічний результат. Реальний кейс про результати роботи можна прочитати тут . Додайте в такому ж блоці своє оголошення Упевнений, розповідати докладно, що таке AdBlock Plus особливого сенсу не має. Всі ми чудово знаємо, що це блокіратор різного роду реклами на сайтах, у тому числі і РСЯ (Яндекс.Директ) , за допомогою якого багато хто з нас заробляють рублі. Він встановлюється у вигляді плагіна на різні браузери, от і у мене в Chrome варто. Безсумнівно, річ дуже хороша, корисна. Вичищає сайти від реклами і читати їх стає куди приємніше. Але це погляд з боку користувача, а от будучи вебмастером я не дуже задоволений становищем.

Опубліковано: 04/08/13 @ 06:10
Розділ Блоги Читати далі...

Самий надійний спосіб відключити AdBlock Plus

Самий надійний спосіб відключити AdBlock Plus ОГОЛОШЕННЯ: WebArtex - статейного біржа нового покоління. До уваги оптимізаторів! З режиму бета-тестування виходить нова статейного біржа WebArtex . Найголовніше, що потрібно знати - це дві речі: 1) тут дійсно безпечно просувати сайти, в тому числі молоді 2) тут працюють тільки якісні майданчики, які дають швидкий і вічний результат. Реальний кейс про результати роботи можна прочитати тут . Розмістите в такому ж блоці своє оголошення Упевнений, розповідати докладно, що таке AdBlock Plus особливого сенсу не має. Всі ми прекрасно знаємо, що це блокіратор різного роду реклами на сайтах, в тому числі і РМЯ (Яндекс.Директ) , за допомогою якого багато хто з нас заробляють рублі. Він встановлюється у вигляді плагіна на різні браузери, от і у мене в Chrome варто. Безсумнівно, річ дуже хороша, корисна. Вичищає сайти від реклами і читати їх стає куди приємніше. Але це погляд з боку користувача, а от будучи вебмайстром я не дуже задоволений становищем.

Опубліковано: 04/08/13 @ 06:10
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 96

Компанії Productive Edge потрібно в Одесі Team/Tech lead for. NET stack . Зарплата від $ 4000. Участь у open-source проектах буде плюсом. Tickets.ua шукає у Львові PHP-або RoR-програміста . Є можливість навчання та стажування. Компанії Boyle Software потрібен старший Wordpress-розробник . Зарплата від 20000 до 32000 грн. компаніями Svitla Systems потрібно Data Mining Developer , що розбирається в NLP і ML. Можлива дистанційна робота. Інтернет-гіпермаркет abo.ua шукає старшого. NET-розробника , який буде займатися як розробкою сервісу інтеграції з 1С, так і розробкою сайту для мобільних пристроїв. Зарплата $ 2500-3500. Інтернет-магазину одягу та аксесуарів Topmall.ua потрібен системний адміністратор Unix/DevOps . Володіння бухгалтерських програм буде плюсом. Молода компанія Делівері Стар, що працює в сфері доставки і не приховує своїх глобальних амбіцій, оголошує конкурс на заміщення вакантної позиції керівника інтернет-проекту .

Опубліковано: 01/08/13 @ 08:05
Розділ Блоги Читати далі...

Отримання перших інвестицій в стартап

Привіт. Зібрав слабкий сheck-list на позначену тему. Тільки те, що реально спрацював для Pics.io . Check-list для отримання перших інвестицій в стартап: 1. Перевірити, чи є в Executive Summary заповнені розділи traction і social proof.
Стартап - це організація для перевірки гіпотез. Інвестор «платить» вам саме за це. Чим менше гіпотез ви перевірили, тим більшу частку віддасте. Гіпотеза з приводу наявності користувачів - одна з найважливіших. 2. Забути про сферичний венчурний фонд в американському вакуумі, який «проінвестує в вас на ранній стадії, тому що через чотири роки ви будете коштувати мільярд».
Більшість американських венчурів не працюють безпосередньо зі стартапами зі Східної Європи. Місце реєстрації не має значення, мається на увазі розташування команди. 3. Зробити блог і продумати матеріали хоча б на пару тижнів вперед. 4. Зробити відео, яке можна буде використовувати при першому контакті з журналістами та інвесторами (близько 1 хвилини). 5.

Опубліковано: 29/07/13 @ 04:25
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Міла Деменкова , автор блогу про подорожі bptrip.ru

Інтервью-Мила Деменкова, автор блогу про подорожі bptrip.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі інтерв'ю з Мілою Деменкової, яка веде дуже цікавий блог про свої подорожі . На її блог я вперше потрапив буквально пару днів тому. Він мені одразу сподобався і я підписався на RSS стрічку. За статтями Міли відразу можна побачити, що вона дуже любить вести свій блог і робить це з душею. Я дякую Мілу за чудове інтерв'ю, гарні фото і приділений час. Отже, зустрічайте - Міла Деменкова! Привіт, Мила! Розкажи, будь ласка, про себе. Де народилася, виросла, де і на кого вчилася, ким встигла попрацювати? У якому місті ти зараз знаходишся? Як там погода? Привіт, Михайле! По-перше, велике спасибі за твій блог, який я з задоволенням і цікавістю читаю ось уже близько двох років, черпаючи для себе безліч корисної інформації. Також дякую за те, що вирішив взяти у мене інтерв'ю. Доброго дня, шановні читачі блогу Шакін.ру! Мене звуть Міла Деменкова.

Опубліковано: 26/07/13 @ 07:43
Розділ Блоги Читати далі...

Найдорожчі і прибуткові блоги світу

Найкращі дорогі і прибуткові блоги світу ОГОЛОШЕННЯ: WebArtex - статейного біржа нового покоління. Цього літа виходить з бета-тестування статейного біржа нового покоління WebArtex . Далі - інтеграція з SeoPult і робота «промисловими масштабами». Всім вебмайстрам - Nota Bene зареєструвати в біржі свої якісні майданчики під неминуче прийдешні високі викупи. Додайте в такому ж блоці своє оголошення Всі ми прекрасно розуміємо, що актуальна, цікава і корисна інформація - ходовий товар нашого часу. Стати мільйонером за рахунок ведення блогу - не фантастика, а реальність! На жаль, в рунеті таких прикладів поки немає або я про них не знаю (підкажіть?), Але все ж це можливо. Сьогодні черговий розслаблюючий і мотивуючий пост, в якому ми ознайомимося з рейтингом найбільш популярних і дорогих блогів світу. 10.

Опубліковано: 26/07/13 @ 05:47
Розділ Блоги Читати далі...

23 - 25 серпня, Одеса - OdessaCamp 2013

23-25 ??серпня в Одесі пройде Четверта міжнародна конференція OdessaCamp 2013 . У конференції візьмуть участь понад 400 професіоналів у сфері IT і комунікацій, журналісти і фахівці з соціальних медіа, стартапери та інвестори, бізнесмени і топ-менеджери великих міжнародних компаній, а також професійні блогери України, Росії, Казахстану, США, Великобританії та інших країн. Конференцію вже четвертий рік підтримує Національна академія зв'язку імені Попова , яка надає майданчик і технічне забезпечення OdessaCamp. Організатором конференції виступає Netocrat Communications - фахівці у сфері SMM, SEO та Internet-PR. Цього року OdessaCamp відкриє виставка робіт кращих векторних художників світу - OdessaDraw . У виставці беруть участь ілюстратори з США, Аргентини, Італії, Франції, Німеччини, Перу, Японії, Росії, України та інших країн. Виставка проходить під патронатом корпорації Corel та Wacom. Це перша подібна виставка в Східній Європі, яку передбачається зробити щорічною.

Опубліковано: 25/07/13 @ 06:37
Розділ Блоги Читати далі...

Моя система управління часом - частина 1

Моя система управління часом - частина 1 Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми новими напрацюваннями і розповісти про мою системі управління часом. За останні кілька років я все частіше приходив до думки про те, що було б чудово, якщо за той же самий час можна було б встигати більше. Так я захопився тайм-менеджментом і поступово став формувати свою систему управління часом і справами. Я вже писав про свої перші напрацюваннях на цю тему в статті Як я планую і економлю свій час . Що було раніше Кілька років тому в мене не було чіткої схеми, яка дозволяла б мені ефективно планувати свій робочий день. Я займався поточними справами, а також робив те, що приходило в голову. Наприклад, я розвивав і просував свої сайти і сайти клієнтів. Вів блог shakin.ru. Вивчав нові напрямки. Ставив експерименти, щоб дізнатися, що працює в просуванні, а що ні. Це поточні справи.

Опубліковано: 18/07/13 @ 08:50
Розділ Блоги Читати далі...

Pervushin.com заблокований за рішенням органів державної влади

Pervushin.com заблокований за рішенням органів державної влади Страшний заголовок, але приблизно такий напис незабаром зможемо побачити всі ми, коли спробуємо відкрити будь улюблений сайт і це, на жаль, не жарт - така перспектива цілком реальна. Справа в тому, що 21 червня Держдума РФ переважною більшістю голосів прийняла новий закон про поширення піратського контенту в Інтернеті. Все б нічого, та згідно з цим законом закрити можна не тільки сайти, які містять контент, що захищається авторським правом, але і сайти, користувачі яких поставили посилання на сторінки з потенційно порушує виключні права контентом. Що це означає і чим загрожує? Все просто: починаючи з 1 серпня (саме тоді закон набуде чинності) заблокувати зможуть не тільки торрент-трекери, файлові сховища і відеохостінги, а й блоги, пошукові системи, які не можуть організувати модерацію видачі і, звичайно, соціальні мережі.

Опубліковано: 04/07/13 @ 11:12
Розділ Блоги Читати далі...

Ще пара хитрощів для захисту блогу на wordpress

Захист файлів wp-login.php і wp-config.php від злому В порушення всіх планів на написання постів хочу доповнити попередній пост про захист блогу на wordpress , а точніше про захист файлів і папок засобами. htaccess. У корені наших блогів лежать файли wp-login.php і wp-config.php, які особливо цікаві зловмисникові, ну і нам їх без уваги залишати не слід. Зловмисники в нашому випадку - це «школота», яка в літній період, замість того, щоб відпочивати і гуляти, зливають в мережі готові різного роду програми і вже вважають себе «хакерами». Сміх та й годі, але клопоту, ті самі, що запускаються «школотой» програми доставляють чимало. Перш ніж приступимо до захисту wp-login.php і wp-config.

Опубліковано: 04/07/13 @ 01:56
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Як ми вивели сайт під фільтра за переоптімізацію

Продовжую ділитися кейсами по успішному лікуванню сайтів від санкцій. Вже давно не секрет , що я працюю з командою , тому сьогодні представлю кейс своєї колеги Анни. Я працюю з Анею вже багато років , і поки саме у неї в компанії найвищий відсоток виведення сайтів з - під фільтрів. Нещодавно на нашому корпоративному блозі вона виклала два кейса з лікування сайтів від переоптімізаціі , про один з яких піде мова в цій статті. Проблема - фільтр за переоптімізацію Клієнт - власник туристичного ІнфоРесурс з описами варіантів житла і можливістю бронювання готелів в Анапі . Вперше звернувся до нас спочатку квітня. Проблема - сайт різко втратив видимість в Яндексі ( вилетів з топа на 20-30 позиції ), через що пошуковий трафік знизився майже на 80 %. Песимізація підтвердилася відповіддю Платона : ....

Опубліковано: 27/06/13 @ 07:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Как мы вывели сайт из-под фильтра за переоптимизацию

Продолжаю делиться кейсами по успешному лечению сайтов от санкций. Уже давно не секрет, что я работаю с командой, поэтому сегодня представлю кейс своей коллеги Анны. Я работаю с Аней уже много лет , и пока именно у нее в компании самый высокий процент вывода сайтов из-под фильтров. Недавно на нашем корпоративном блоге она выложила два кейса по лечению сайтов от переоптимизации , об одном из которых пойдет речь в этой статье. Проблема – фильтр за переоптимизацию Клиент – владелец туристического инфоресурса с описаниями вариантов жилья и возможностью бронирования гостиниц в Анапе. Впервые обратился к нам вначале апреля. Проблема – сайт резко потерял видимость в Яндексе (вылетел из топа на 20-30 позиции), из-за чего поисковый трафик снизился почти на 80%. Пессимизация подтвердилась ответом Платона: ….

Опубліковано: 27/06/13 @ 07:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Дайджест: українці на Google Science Fair , нова гра від творця " тетрису " , зліт і падіння Yahoo

Добрий день, шановні читачі. Новини Киянин і львів'янка стали регіональними фіналістами Google Science Fair 2013 . У головному офісі WebMoney обшук в Україні вважають непорозумінням . Google буде роздавати інтернет в трудноступних точках земної кулі за допомогою аеростатів . Російсько-американська компанія Mirantis залучає 10 млн. доларів інвестицій Інтерв'ю Олексій Пажитнов, творець «Тетриса»: «Сьогодні багато головоломки роблять просто для розумово відсталих» Інтерв'ю з Денисом Горовим , співзасновником порталів Prom.ua і Tiu . ru . Аналітика Підсумки тижня: Waze придалася Google; Apple все ж здивувала; прощання з Symbian і Iomega - Михайло Лаптєв, КО. Погляди Західні блогери проїхалися по історії Yahoo: «Як Yahoo "злив" Flickr і втратив Інтернет »і «Коротка історія того, як Yahoo набував і знищував проекти» Блог Jonathan Barton про Perl, Lacuna Expanse, і організації власного бізнесу. Смерть автоматизованого тестування .

Опубліковано: 21/06/13 @ 07:45
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Основні правила гри в Інтернеті

Основні правила гри в Інтернеті У часи, коли весь світ охоплений Інтернетом і ні кроку не можна ступити без того, щоб не почути про чийсь сайт або блог, просто соромно не знати основи просування в мережі Інтернет, не вміти користуватися пошуковими системами або, наприклад, не мати своєї сторінки хоча б в одній із соціальних мереж. Якщо ж у вас або вашої компанії є свій сайт, ви набагато глибше занурені в цю тему, вам доводиться вирішувати завдання з підтримки сайтів , їх просуванню і багато інших питань, прямо чи опосередковано пов'язані з розвитком вашого бізнесу, залученням на сайт і в компанію все нових клієнтів. Для того, щоб сайт працював надійно, потрібно вибрати хороший і якісний хостинг, регулярно наповнювати сайт, постійно заповнювати його актуальною і важливою інформацією, причому добре, якщо на сайті є такі тексти, які складені за всіма правилами сео-просування.

Опубліковано: 17/06/13 @ 09:57
Розділ Блоги Читати далі...

10 незвичайних сервісів Google , про які Ви не знали

У зв'язку з приходом літа і помітного зниження працездатності у більшої частини російськомовного населення , хочу розвантажити стрічку статей в моєму блозі невеликим розслаблюючим постом. Думаю , Ви не проти. Мова піде про Google , який знають всі хто виходить в мережу , хай і не дуже часто. Хтось знає його по браузеру Chrome , хтось завдяки найпопулярнішою пошуковою системою в світі і операційній системі для смартфонів Android. Крім цих основних сервісів компанія розробила масу інших корисних ресурсів . Багато хто з них суттєво спрощують життя , наприклад , карти , які допомагають знаходити населені пункти в будь-якій точці земної кулі і вибудовувати до них найкоротші маршрути. Але у Google є як мінімум 10 свіжих , мало розкручених проектів , які також можуть бути вам цікаві , про які ви напевно не знали.

Опубліковано: 09/06/13 @ 11:33
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Дайджест: як видати книгу або отримати патент , Денис Довгополий про галузь стартапів , IBM благословляє MongoDB

Добрий день, шановні читачі. Новини Бази даних DB2 і Websphere будуть підтримувати MongoDB-запити . кіберочки Google Glass офіційно заборонено розпізнавати обличчя . Дистрибутив Pidora отримає альтернативну назву спеціально для російськомовних користувачів . У Росії буде створена лабораторія величезних людиноподібних бойових роботів . Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України заплатить за розробку бази даних 7980000 грн. Кількість користувачів сервісу Bitbucket перевищила мільйон . Інтерв'ю Денис Довгополий: Як ми будували галузь стартапів в Україні . Максим Дембік, Crytek Kiev: про створення студії, проект Warface і Free-to-Play шутерах . Цікаве інтерв'ю з Максом Гринівим , взяте кореспондентом Polygon, або Львів очима іноземця. Аналітика EPAM: UBS Says Buy Highly Skilled Software Devs, Russia-Belarus Arbitrage Презентація KPCB Internet Trends 2013 Українські геймери залишають в Мережі мільйони доларів .

Опубліковано: 07/06/13 @ 07:49
Розділ Блоги Читати далі...

22 червня, Київ - Front - End Tech Hangout

Перша зовнішня зустріч Tech Hangout сообщества пройде під гаслом «One day of inspiring talks on Front-End». Обіцяємо цікавих спікерів, захоплюючі теми і відмінне суботнє настрій. Участь у заході безкоштовна, але кількість місць обмежена! Поспішайте зареєструватися ! Програма 11:30 - Registration 12:00 - Valeriy Rozuvan, Innovecs
BigData Visualization 12:30 - Sergiy Protopopov, Innovecs
User Experience: Web vs Mobile 13:00 - Yuriy Artyukh, CodeRiver
Topic will be announced soon 13:30 - Coffee Break 13:45 - Anton Kazanov, Innovecs
RWD: Friendly Typography 14:15 - Alex Khomenko, Innovecs
Grunt - build tool for JavaScript 14:45 - Alexander Solovyov, Instant Communication
Functional Reactive GUI in ClojureScript 15:15 - Panel Discussion/Networking Дізнатися більш детальну інформацію та приєднатися - www.innovecs.com/cfe * Tech Hangout - захід, організований розробниками компанії Innovecs з метою обміну знаннями та досвідом.

Опубліковано: 06/06/13 @ 12:31
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест: віртуальні гроші під арештом , чи можливий " хмарний Photoshop " , хмарний COBOL

Добрий день, шановні читачі. Новини IBM виводить платформу COBOL на новий рівень. PayPal відмовився видати винагороду 17-річному програмісту, хто знайде дірку в систему безпеки. Оператор віртуальної валюти Liberty Reserve був закритий через те, що зловмисники використовували її для відмивання реальних грошей . Чи буде Bitcoin наступним - думка Forbes . Детальна хронологія подій від BBC . Інтерв'ю , творцями хмарного сервісу для обробки фотографій Pics.io Аналітика Фото дня - Канада досить наполегливо рекламує свою нову імміграційну політику. Погляди Давайте вчити дітей програмуванню . Складність завдання , як головний чинник мотивації розробника - блог Frank Addante. Google Hangouts - чергове «темну справу» Google ? І ще про «анархічному» менеджменті в компанії Valve - культ Т-образних людей . What the Tech Industry Has Learned from Linus Torvalds
Теорія Interactive Data Visualization for the Web . Практика Варіанти застосування тега .

Опубліковано: 31/05/13 @ 08:09
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61