Інтерв'ю з директором студії ВебПромо: обговорюємо SEO в Україну і буржунете.

Нещодавно до мене написав власник однієї студії, яка займається просуванням клієнтів в Україну і буржунете. Запропонував взяти у нього інтерв'ю. Ну, чому б і ні. Вийшло непогано: MaulNet : Давай розповідай. У тебе означає яка-та фірма, яка займається пошуковим просуванням в США і Україною? Так? Антон Воронюк : Фірма не якась, а цілком конкретна - WebPromo (web-promo.com.ua). І ми займаємося розкручуванням, контекстом та веб-аналітикою для українських та західних клієнтів. (команда блатних гуру з ВебПромо)
MaulNet : Приголомшливо. Чому обрані такі ось напрями - США і Україною? Ну, Україні зрозуміло, маленька конкуренція, слабкі алгоритми тамтешнього Гугла, словом, халява. Але і замовники, напевно, платять салом і хлібцями. У чому я не правий? Антон : Україні, тому що тут знаходимося географічно, та і з клієнтами конкуренцією останні роки тут все нормально. Вже сформувався ряд своїх сильних промоутери.

Опубліковано: 03/05/11 @ 10:19
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Знайомтеся - журі конкурсу "Чарівний пендель"

Знайомтеся - журі конкурсу "Чарівний пендель" Ну як голова? Не болить? А у мене дві новини для Вас, перша - у мене впав ... тІЦ на 10 пунктів, зараз він дорівнює 20, дивно якось, ну та чорт з ним, поправимо, друга - Конкурс "Чарівний пендель для Вашого блогу "триває. За час його проведення, а це трохи більше двох тижнів, конкурс отримав більш, більш 70 коментарів , але найголовніше, що учасників конкурс набрав вже ... зараз порахую ... блін, збився, загалом близько 20. Я вирішив підтримати учасників і тих хто тільки планує приєднатися, теж написав свої "a href =" http://pervushin.com/pervushin-com-upd-blog.html "title =" Pervushin.com 2011: плани розвитку блогу "rel =" nofollow ">плани щодо блогу на 2011 рік, пост цей у конкурсі брати участь ясна річ не буде. Вирішуйтеся, участь у конкурсі додасть Вам сил і впевненості! По завершенню конкурсу експертне журі дасть Вам рекомендації, якісь поради, можливо підкоригує Ваші ж плани з розвитку блога, Ви в будь-якому випадку залишитеся в плюсі.

Опубліковано: 03/05/11 @ 08:31
Розділ Блоги Читати далі...

Pervushin.com 2011: плани розвитку блогу

Pervushin.com 2011: плани розвитку блога Ні-ні, не переживайте, у мене і в думках не було відбирати у Вас місця в конкурсі "Чарівний пендель для Вашого блогу ". Просто мені, також як і Вам, потрібно важкий пендель, тому в цьому пості я розповім плани розвитку на 2011 рік. Поїхали (мета - термін):
.....

Опубліковано: 02/05/11 @ 04:51
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки 2010

Ітогі 2010 года В-першу чергу, звичайно, вітаю всіх з наступаючим 2011 роком! Всім бажаю творчих успіхів, вдалих апів, розвитку власних проектів та стабільного пасивного заробітку в новому році! А тепер до теми посту. Я, спочатку, планував не писати цей пост, бо це буде мало кому цікаво, але таки вирішив це зробити хоча б для себе, щоб я міг через рік прочитати його, порівняти з успіхами або невдачами 2011 і зробити правильні висновки. підсумками 2010 року Знання За цей рік я отримав великий багаж знань, що належать до сфери онлайн-бізнесу. Це воістину безцінне і я радий, що час, який я витрачаю на читання форумів та блогів проходить не дарма. Я завжди в курсі змін в алгоритмах пошукових систем, в курсі останніх трендів, чудово орієнтуюся в англомовному інтернеті, звідки і отримую більшість корисної інформації. Я багато чого дізнався, але ще як багато належить дізнатися, навіть подумати страшно ... :)...

Опубліковано: 02/05/11 @ 12:30
Розділ Блоги Читати далі...

Видобуток контенту

Хотів написати пост до нового року. Але так от вийшло що просто не вистачило часу, сам не помітив як витягли друзі на вулицю .. і як прийшов у 5-6 годині додому. З новим роком до речі всіх! Гаразд перейду відразу до суті поста , думки про який останні кілька днів. Видобуток контенту , його пошук, знаходження і пр. - це справа одне з найцінніших у рунеті. Є багато методів його видобутку - це злодійство , переписування і пр. в цьому дусі. Тому хотілося б трохи розповісти не знають. Почну з самого простого - це скан . У кого вдома є сканер і бібліотека - приголомшливий вихід із ситуації. Так-таки є спосіб, пиздить контент з забанених сателітів Яшею - одна проблема, їх складно знайти, вони ж забанені. Можна дописувати самому контент, за досвідом і базового знання. Не зрозуміли про що йде мова? Зараз покажу на прикладі.

Опубліковано: 02/05/11 @ 10:19
Розділ Блоги Читати далі...

Ми можемо вплинути на індексацію сайтів

Ми можемо вплинути на індексацію сайтів Самим хвилюючим питанням для всіх вебмайстрів є індексація сайтів. Особливо якщо сайт тільки недавно створений, то хочеться, щоб він скоріше проіндексували. Сьогодні ми з Вами розберемо і спробуємо структурувати інструкцію про те як за невеликий проміжок часу проіндексувати сайт. Для початку потрібно написати близько п'яти унікальних статей та розмістити їх на своєму сайті. Я не кажу, що неунікальний контент взагалі заборонено публікувати, але поки сайт не проіндексовані, найкраще, щоб пошукові системи бачили на вашому сайті тільки унікальний матеріал. При розміщенні статей оптимальним варіантом була б настройка автоматичного пінгу. Якщо ви створюєте сайт на вордпресс, то зайдіть у налаштування Settings->Writing->Update Services і впишіть туди наступний список сайтів: http://rpc.pingomatic.com/
http://blogoon.net/ping
http://blogpeople.net/servlet/weblogUpdates
http://blogshares.com/rpc.php
http://blogsnow.com/ping
http://blogstreet.com/xrbin/xmlrpc.

Опубліковано: 01/05/11 @ 10:57
Розділ Блоги Читати далі...

З Новим 2011 Роком!

З Новим 2011 Роком! Через кілька годин наступить Новий 2011-й рік, і все найгірше за традицією ми залишимо в старому новому році і саме хороше заберемо з собою у новий 2011-й рік. Всі цілі, які ставилися, частково досягнуті були в цьому році, а деякі досягнуті сповна. Зараз потрібно мислити глобально і шукати різні джерела заробітку. Хочеться зробити багато, але виходить, що сили розпорошуються, а це не є добре. Тому хочу побажати Всім своїм читачам досягнення поставлених цілей, здоров'я і концентруватися на що щось одне. Не розпорошуйтеся на 10 речей. так як толку не буде ніде займайтеся ніж то одним і тоді у Вас буде успіх. Не знаю, що мене чекає в наступному 2011-му році, але знаю точно, що в першому кварталі 2011-го року я просто зобов'язаний отримати права. Хоча якщо б постарався, то вони були вже у мене в кишені, але я якось не дуже поспішаю з цього приводу. Хочеться що б 2011-му році деякі мої особисті проекти стали більш популярні і я знайшов ще декілька джерел заробітку в мережі інтернет.

Опубліковано: 01/05/11 @ 06:37
Розділ Блоги Читати далі...

SEO привітання з Новим Роком

1293797431 yandex bar SEO привітання з Новим Роком На вулиці справжня зима, до Нового Року залишилися лічені години і в цей чудовий день я хочу привітати всіх Seo фахівців, php-програмістів, web-дизайнерів і всіх інших людей з наступаючим 2011 роком. Людина завжди прагне до досконалості і в зв'язку з цим, хочу побажати, яким би добрим чи поганим не був 2010 рік, що б 2011 був набагато краще і цікавіше ніж його попередник. Ну і загалом, відмінною оптимізації, швидкої расруткі і ні єдиної самописні CMS в наступному році! Постовий: Як залучити рефералів знає мій колега з блогу zarabotokest і з задоволенням поділиться з вами. P.S. під Новий Рік купив собі відмінний ноутбук Toshiba . По справжньому новорічні ціни на ноутбуки.

Опубліковано: 01/05/11 @ 04:03
Розділ seo Блоги Читати далі...

З Новим Роком, друзі! Приймайте подарунки!

Друзі, ось і підійшов до кінця ще один рік, який порадував нас безліччю цікавих моментів! Але я сподіваюся, що новий 2011 рік буде настільки ж незабутнім. Нехай всі ваші проблеми і невдачі залишаться в цьому році, і не турбують вас у новому. Бажаю вам міцного здоров'я, вдалих апів тиц, об'ємну клітинку в банку набиту грошима і звичайно ж, виконання ваших бажань! Від себе, хочу подарувати вам скромний подарунок =) Ось таку, теплу і досить гарну тему для блогу на wordpress, виконану в приємних кремових тонах. Даний шаблон відмінно підійде як для сеошників, так і для дизайнерів, програмістів, фотографів, депутатів і тд. Напевно кращого подарунка від дизайнера і не придумати) Дозволяю вам допрацьовувати її, під власні потреби як душі завгодно. Єдине, не прибирайте посилання в підвалі теми, давайте будемо чемні. У свою чергу, я зроблю галерею блогів які використовують мою тему і проставлений прямі посилання на кожного.

Опубліковано: 01/05/11 @ 01:33
Розділ Блоги Читати далі...

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом! Друзі, від усього серця вітаю Вас з наступаючими святами - з Новим роком та Різдвом! Ви не повірите, але мій інтернет-провайдер зробив мені на новий рік "шикарний подарунок" - залишив мене без зв'язку. Це повідомлення я пишу з мобільного, причому таким збоченим способом роблю це в перший раз, та ще й тіло поста ніяк не хоче зберігатися. Але від цього мої поздоровлення набувають надзвичайні, чарівницьких властивості, що дає мені можливість зарядити Вас чарівної, надпотужної енергетикою ... я не Кашпіровський, не плутати мене з ним. Бажаю, щоб ваш стакан, чарка, фужер і т.д. були більш ніж на половину повні. Щоб будь-яку справу розпочату Вами знаходило своє логічне, вдале, прибуткове продовження. Бажаю Вам і Вашій родині здоров'я, щастя, усіляких благ. Але це ще не все, щоб Ваші бажання здійснилися, Вам необхідно залишити їх тут , тобто в коментарях напишіть все що Ви хочете отримати в цьому році.

Опубліковано: 01/05/11 @ 11:01
Розділ Блоги Читати далі...

Приїхав MacBook в подарунок від webmasters.ru

Власне що, мрії збуваються. Добрався і до мене мій новорічний подарунок від порталу webmasters.ru . Ось він - мій новий Макбук Про 13. На борту 4 ГБ оперативної пам'яті, процесор корі два дуо, на якому все просто літає. Навіть важенний FireFox не думає про те, щоб гальмувати. Макось просто чарівна, незважаючи на те, що віндузятіна встигла в'їсться мені в кров за останні багато-багато років. Після захисту дисертації збирався повністю злізти з віндузятіни - тепер є на чому. Тепер Макбук став моїм основним робочим місцем, яке завжди зі мною. Тринадцяти дюймів монітора для роботи в інтернет мені в принципі достатньо. Вже встиг попрівикнуть. Єдине але, можуть знадобитися віндузовие софтина для роботи з просуванням сайтів, але це вирішується, благо можна поставити разом з Макос вінду або запустити вінду в параллельсе. Цей пост пишу за допомогою блог клієнта MarsEdit.

Опубліковано: 01/05/11 @ 08:30
Розділ Блоги Читати далі...

Купую сайти, бюджет 100$

Купую сайти, розгляну всі варіанти. Бажано хоча б одна з умов: посещалка від 200 чол. на добу сторінок в індексі від 500 вік від 6 міс. не варез, не адалт дохід від продажу посилань на біржах дохід adsense дохід у гогетлинкс або блогуні ненульові пузомірки Якщо ваш сайт підходить хоча б під одну з умов, пишіть в коментах, або кудись сюди Постарайтеся вказати наступні дані: url вік відвідуваність і пароль від статті сторінок в індексі я/g доходи: звідки, скільки тіц, pr ціна Оплата через webmoney.

Опубліковано: 30/04/11 @ 09:49
Розділ Блоги Читати далі...

Апдейт ТІЦ і звичайно ж з НОВИМ РОКОМ 2011!

1837642 Отже, почну з нового року. Вітаю всіх всіх всіх з Новим 2011 Роком! Особисто у мене 2010 рік був роком навчання, роком набрання знань. Я щиро сподіваюся, що новий 2011 рік буде роком дій, роком просування вперед! Чого бажаю і Вам. Не стійте на місці, йдіть вперед. Згадав одну чудову японську мудрість. Якщо ти біжиш - значить ти стоїш;
Якщо ти йдеш - значить ти стоїш;
Якщо ти стоїш - значить ти помер. Тепер що стосується Тіца. Так, подарунок від яндекса мене порадував. 40>30
10 10 0 Решта сайти без змін. Тепер всі всі всі мої сателіти мають ТІЦ 10 і 20! Та й блог став з ТІЦ 20 Всім удачі! Побачимося на наступний рік ))) P.S.

Опубліковано: 30/04/11 @ 07:04
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки 2010 року і terehoff.com

16580.jpg Куди ж біс постового - найкраща меблі для ванної в першому гіпермаркеті сантехніки 1san. Рік був суперечливий. Зараз підводжу в голові підсумки і кілька офігеваю від того, як багато всього відбулося, як в онлайні, так і в офлайні. Навіть відхід «від дядька» в офлайні не настільки значуща була подія, що я навіть не став з цього приводу писати великий окремий пост, правда на те були причини. Про це розповім окремо вже в наступному році. Тим не менш, 2010 рік порадував захистом кандидатської дисертації, яка висіла на мені великим вантажем і не давала польоту для творчості за рахунок рутини. Правда, коли рутина майже скінчилася, виникла та невелика порожнеча, про яку мене попереджали - коли багато твого часу їв улюблений дисер, а потім страва на столі цього часу різко припинилося. Я всіляко намагався з нею боротися, запланувавши велику кількість справ, тим не менше зараз розумію, що порожнеча не пройшла мимо. Я це відчув, надалі постараюся не допускати цього.

Опубліковано: 30/04/11 @ 02:42
Розділ Блоги Читати далі...

Акція на мільйон - власники трафіку будьте пильні!

Акція на мільйон - власники трафіку будьте пильні! Власник трафіку - це по суті король в світі інтернет-заробітку. І той сильніше, у кого його більше! Чим більше обсяг видобувного трафіку, тим більший потенціал його накопичення. Як відомо, гроші роблять гроші. І якщо ви сьогодні зливаєте трафік на улюблену партнерку, буде чудово отримати акцію під Новий Рік. Російський адверт досить хитрий, жадібний і завбачливий чоловік. При чому всі ці якості є позитивними в світі онлайн. Без них ви явно менше заробите. За старою традицією в наступаючому році всі роблять один одному подарунки. Без цього свято стане іншим і не таким цікавим. Хоча ми й дорослі люди, а вірити в Діда Мороза хочеться. Кожна компанія підходить до зимових урочистостей по своєму. Хтось ігнорує акції та подарунки, а хтось дарує і радує своїх партнерів. Лідером різного роду піар акцій є датінг сфера.

Однією з таких компаній стала знаменита аффіліейт-програма Smartbucks.ru .

Опубліковано: 30/04/11 @ 12:32
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Чистимо gogetlinks від поганого розміщення з правильним приміткою

Чистимо gogetlinks від поганого розміщення з правильним приміткою Останнім часом все частіше стає ситуація, коли посилання в системі gogetlinks розміщують не на основному сайті, який вказаний при пошуку майданчиків, а в так званих "каталогах статей". Як же себе захистити від таких розміщень? Чи потрібно таке розміщення оптимізаторам від вебмайстрів? Якщо я не зовсім яcно висловився, то можете подивитися сайт http://www.avtosreda.ru/ на якому пропонувалося розміщення посилання в системі gogetlinks, а розміщення відбулося в такому собі розділі "публікації" http://www.avtosreda .ru/info /. Довго я листувався з вебмайстром і з підтримкою gogetlinks, яка мені так і не допомогла вирішити питання. У примітках до компанії в мене було написано розміщувати тільки в нових унікальних статтях або новинах. У даному випадки розділ "Нотатки" у розділі "Публікації" можна розцінити як статті, причому вебмайстер написав, мовляв я розмітив в унікальному матеріалі, а тому виконані умови примітки.

Опубліковано: 30/04/11 @ 08:11
Розділ Блоги Читати далі...

Безкоштовна реклама в біржах посилань

Бесплатная реклама в біржах ссилок Контекст, банери, постові, огляди - все це добре, все це реклама і від усього цього є вихлоп. Але хто не хоче пропіарити якийсь продукт чи сервіс абсолютно безкоштовно? Я думаю, хочуть усі. Я скажу більше, все не тільки хочуть, але й можуть. Насправді, ідея далеко не нова, багато хто вже давно користуються цим, а багато хто не помічають або попросту не здогадуються, ось таких людей мені б і хотілося трохи підштовхнути. Всі ми знаємо такі відомі біржі посилань, як sape , блогун , gogetlinks , ротапост і т.д. і кожен з нас працює в одній, а деякі і у всіх цих біржах, причому неважливо, ким ми працюємо, оптимізатором або вебмайстром, головне щоб знали як створити рекламну компанію. ...

Опубліковано: 29/04/11 @ 06:43
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Новорічний подарунок блогерам від webmasters.ru

Нас тут годують найкращі рецепти смачних страв на Cooking. Поки то так се, туди-сюди, поки набирає обороти передноворічна метушня, ми на webmasters.ru приготували блогерам незвичайний подарунок на новий рік - плагін кросспостінг, який дозволяє легко і просто кросспостіть пости ваших блогів на платформі wordpress в розділ блоги на порталі webmasters.ru . Показ все на прикладах. Пам'ятайте мій пост - що робити якщо сайт не лізе в топ - частина 2 (філософська) . А ось як вона легко і просто скросспостілась на webmasters.ru . У кінці посилання на джерело - на сторінку з постом мого блогу. Так що з точки зору копіпаст і першоджерел - все гарно і коректно для пошукових систем. Робота з плагінів досить проста. Качаємо плагін звідси . Встановлюємо собі на блог. Активуємо - ну я думаю ви знаєте як це робиться. Далі переходимо в налаштування і заводимо туди дані свого облікового запису на порталі webmasters.ru і зберігаємо всю цю справу.

Опубліковано: 29/04/11 @ 01:37
Розділ Блоги Читати далі...

Всіх всіх всіх з Новим 2011 роком

Всіх всіх всіх з Новим 2011 роком Здравствуйте, мої дорогі читачі і відвідувачі. До Нового 2011 року залишилось трохи більше одного дня - тому сьогодні саме час всіх привітати з наступаючим новим роком і побажати багато різних хороших речей. Такий піст не повинен бути великим, але повинен нести багато позитивних емоцій та енергетики. Мені не хочеться виділяти в окремі категорії вебмайстрів, блогерів, оптимізаторів, копірайтерів, дизайнерів, бізнесменів, студентів, домогосподарок і людей інших професій - всі ми люди, тому всі заслуговуємо уваги.

Хочеться побажати, всім вам, найголовнішого, того, що ви зберігаєте глибоко в своєму серці. Ви самі знаєте це краще будь-кого і це дуже важливо. Тому частіше думайте про це - завдяки цьому знаходяться сили продовжувати свій шлях, вставати кожного щоранку з ліжка і рухатися вперед. Тому, що у всього цього є сенс, завдяки цьому ми продовжуємо жити і наша жити наповнена діями.

Опубліковано: 29/04/11 @ 11:05
Розділ Блоги Читати далі...

Робимо аналіз молодого сайту з ТОПу ортопедичних подушок. Частина 3.

У першої частини ми поговорили про конкретну просуває сторінці (категорії товарів). Під другої частини про загальний наповненні ресурсу. З'ясували, що на просуває сторінці практикується заспамленний текст, при чому копіпаст з рерайтом, та й у цілому ресурс наповнений, принаймні, частково копіпастнимі описами товарів. Очевидно, що посилальна маса там гідна, раз контент у такому стані. Сьогодні будемо вивчати саме зовнішні посилання. Перш ніж почнемо. Позавчора я помітив, що їх із закритою статистики переходять на мій блог. Потім виявив, що цей шматок тексту (він був у H1) вони з просуває сторінки зняли: [h1 style = "background: none; font-size: 12px;"] Купити подушки ортопедичні трівес: подушка ортопедична з пам'яттю, дитяча ортопедична подушка, ортопедичні подушки для дітей, ортопедичні подушки спина, ортопедичні подушки з ефектом пам'яті, ортопедична подушка під спину, магазин ортопедичних подушок, ортопедичні подушки ціна, ортопедичні подушки з ефектом пам'яті.

Опубліковано: 29/04/11 @ 08:32
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62