Тестуємо Smart Linker Pro - приєднуйтесь

Тестуємо Smart Linker Pro - приєднуйтесь Перед Новорічними святами я трохи розповів про ефективності професійної версії плагіна Smart Linker. Польові випробування він пройшов, сто і т і впевнено працює на моїх блогах, розташованих на різних серверах. Прийшов час тестів боєм. Власне в тому ж пості я говорив про випуск 30 копій для користувачів, охочих попрацювати з цим плагіном, а також виступити в ролі тестерів. Це звання передбачає ряд переваг: нижчі вартість самого плагіна, вигідні умови в партнерській програмі (а буде і така) і т.д. Але разом з тим, бажаючим потестувати плагін варто набратися терпіння. Так з 10 тестерів, які вже працюють з плагіном, у трьох розкрилися деякі проблеми і всі з IP. Відверто кажучи це не зовсім з плагіном проблеми, але таки в ході тесту виявилася невірно визначає IP сервера функція - поправили. Залишилося ще 20 копій призначаються для користувачів-тестерів. Купити плагін можна тут . Вартість 950 рублів за одну ліцензію .

Опубліковано: 14/01/13 @ 03:26
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс : як виповзти з під АГС

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Один мій знайомий на днях поділився зі мною радісною звісткою, а я подумав, що це ще комусь може стане в нагоді і попросив дозволу викласти на блог. Вийшов такий ось невеликий кейс. Загалом, сайт знайомого - Потрапив він під АГС 24-го серпня, це видно по recipdonor.com: (до речі, сайт був прийнятий в ЯК в момент знаходження під АГС) Спочатку передбачалося, що все це через партнерки loadmoney.ru, яка ставить тулбар Mail.ru, чого Яндекс побоюється. Партнерку мій знайомий зняв з addgadget.net ще на початку вересня, після чого відправив Платона лист в дусі «Все виправив! Каюсь! .. ». Не допомогло. Після цього робилися різні інші зміни на сайті, які теж, загалом, не допомагали. З 24-го серпня Платона було відправлено в сумі 22 листи. При чому, десь у половині з них після реально виконану роботу над сайтом. Наприклад, під час АГС був створений розділ з новинами по Windows http://addgadget.

Опубліковано: 07/01/13 @ 12:12
Розділ Блоги Читати далі...

З наступаючими вас святами ! З Новим роком та Різдвом !

 З наступаючими вас святами! З Новим роком та Різдвом! Дорогі колеги - сеошники! Всі ті, хто щодня веде незримий бій за позиції у видачі, хто орлиним поглядом стежить за нововведеннями пошукових систем і стиснувши зуби продовжує оптимізувати і оптимізувати, незважаючи ні на що! Шановні мною блогери і майстри контенту! Ті, хто натхненно й зосереджено творить коктейлі зі звичайних і ключових слів - так, щоб вийшло дійсно добре: красиво і смачно, і людям, і роботам. Вебмастера і Манімейкер, та що там! - Просто друзі! Ваша праця інтенсивний і неперервний. Для тру вебмастера нічний час і вихідні дні - це ще не привід відволікатися від улюбленої справи. Але наближається, наближається дата, яка не залишить байдужим нікого. Кожен з нас в цю ніч підніме келих шампанського і загадає: для своїх сайтів тИЦ, PR, трафік, лояльних передплатників, додавання в ЯК і Dmoz, а для себе - небудь дуже особисте. З наступаючими вас святами! З Новим роком та Різдвом! Отримайте свої привітання від Pervushin.

Опубліковано: 30/12/12 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 65

В Grammarly прямо зараз потрібен для роботи над мобільною версією сайту. Ізраїльському стартапу yruler.com (показує реальні розміри продуктів на екрані) потрібно віддалений Python розробник . Almazoom (Миколаїв) шукає старшого PHP розробника . Зарплата від $ 1599. Проект - Ітар-ТАСС. Команда, в якій належить працювати - кращі фахівці компанії ontico.ru Компанії Eastern Peak Software в Харкові вимагається iOS програміст для роботи над проектом ubank.ru . Компанія Midnight Coders шукає JavaScript програміста . Перевагу тим, хто брав участь в олімпіадах, ведуть блог, живуть роботою. InvisibleCRM шукає JavaScript розробника . 20 робочих днів в році дозволено працювати поза офісом. Ощадбанк шукає адміністратора баз даних (Oracle) . Зарплата від 16 000 грн. Яків Файн , який зараз працює над книгою Enterprise Web Development, шукає старшого Flex/Java розробника . Дистанційна робота. Зарплата $ 4000 на місяць. Компанія Sales Optimizer шукає сертифікованого Saleforce.

Опубліковано: 27/12/12 @ 09:37
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективність WP Smart Linker ... Pro ??;)

Хороша новина , друзі ! Вже не знаю , чи встигнемо запустити Pro - версію плагіна WP Smart Linker до Новорічних свят, але те, що це таки станеться найближчим часом , що це вже неминуче , сумніватися не доводиться . Наводимо останні штрихи , так би мовити . Сьогодні, напередодні цієї події , я нарешті хочу поділитися з вами результатами роботи плагіна - надати скріни статистики цього блогу , на якому спочатку з моменту появи плагіна працювала Pro версія . Багато з вас знають , що Pro версія , по мимо стандартного методу підбору релевантних сторінок по тегам і/або категорій, підтримує підбір по засобом самих пошукових систем Яндекс або Google . Власне в цьому її основна фішка . Завдяки такому методу підбору можна бути впевненим на 100% в коректності перелінковки сайту .

Опубліковано: 26/12/12 @ 10:24
Розділ Блоги Читати далі...

Блок підписки feedburner з соціальними кнопками

У пості про пропонованих мною скромних послугах користувачі попросили вказати на пост , що розповідає про панелі підписки , який розміщений в блозі під статтями . Такого посту немає , а поділитися цим блоком бажання є . Ну якщо подобається людям , чому ні? Блок цей складається з двох частин : 1. Кнопки соціальних мереж від Pluso ( до речі , так нам обіцяну статистику і не відкрили ) ; 2. Форма підписки від . Щоб не мучити бажаючих розмістити точно такий же блок у себе зайвими словами, віддам відразу все - код , стилі, картинки . А Ви вже у себе розмістіть цю справу і все буде добре .

Опубліковано: 25/12/12 @ 11:44
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Сашком

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Так вже вийшло, що сьогоднішнє інтерв'ю це логічне продовження попереднього (до речі, ~ 6000 переглядів), хоча насправді ці два персонажі ніяк не пов'язані. З Саней я познайомився півроку тому, коли він несподівано попросив у мене інвестицій ... на що я резонно заперечив, що вбогий, бідний і взагалі «ти хто такий». В якості візуального супроводження фото, які Саня робив для реклами свого проекту, Lineage 2 сервери. Інтерв'ю рваненькое, але це на краще, все ідеальне не так вже ідеально. MaulNet: прищепити ... слухай, а як тебе звати то? Саня: Саня MaulNet: Ніштяк, Сань. Давай з самого початку.

Опубліковано: 21/12/12 @ 06:46
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

AMA : Розробка в Таїланді

1 квітня 2012, ми сім'єю вилетіли до Таїланду (тоді ще помилково вважав, його Тайландом). Завдання було досить проста, ми хотіли помандрувати по Азії, виїхати від зими і пожити подалі від України. Заодно пожити з людьми, несхожими відсутністю дегенеративного мислення жителів Совка. У мене були деякі плани щодо своїх проектів і всякої приватної діяльності. Про країну принципово не знав нічого крім книжки про життя ледібої яку прочитав уже в дорозі, вона до речі дуже допомогла в розумінні психології тайців. Через кілька місяців я влаштувався в стартап, який розробляється тут, на відміну від багатьох інших він дійсно міжнародний, хоча б тому, що з майже 30 співробітників в ньому є люди з Румунії, Болгарії, Італії, Іспанії, Литви, Великобританії, Ірландії, Шотландії, Філіппін, Таїланду, Франції, Єгипту, США, України, Росії. Перебуваючи тут, пройшов шлях від туристичної візи до робочої (повинен отримати на початку наступного року).

Опубліковано: 15/12/12 @ 08:57
Розділ Блоги Читати далі...

Курс молодого бійця за версією Luxoft - рік потому

Трохи більше року тому ми відвідували Одеський політех , на базі якого місцева філія Luxoft організував програму стажування для студентів. Тоді ще хлопці працювали «на перспективу» - займалися вивченням технологій розпізнавання образів. Але сама точка докладання зусиль була досить цікавою - команда займалася розробкою автомобільного бортового комп'ютера, здатного візуально розпізнавати й аналізувати ситуацію на дорозі і брала участь у розвитку відкритої бібліотеки роботи з візуальними образами OpenCV . Завдання, само собою не з банальних, та й не конкурувати студентському проекту з тієї ж Google car. Тим не менш, результати річної роботи одеситів вельми доставляють. Хлопці взяли дитячу машинку (з розряду тих, які здаються напрокат в літніх парках) і зробили її керованою по USB. За кермом цього концепткара - ноутбук c Microsoft Kinect.

Опубліковано: 12/12/12 @ 09:14
Розділ Блоги Читати далі...

Тримаємо руку на ... пульті

Тримаємо руку на ... пульті Раді повідомити про запуск спеціальної пропозиції: «Інвестуй і отримай гарантовано 10% за місяць разом з компанією" Пантеон Фінанс "та сайтом ProstoFinansy.com». Додайте в такому ж блоці своє оголошення Дуже багато користувачів мережі, які проводять за комп'ютером велику частину часу, не сприймають перегляд ТБ. А навіщо? У мережі все необхідне кожному з нас є. А по так званому в народі "зомбоящик" без кінця трусять політичними боягузами, що вже неабияк набридло. Але є ТБ, яке дивитися не просто цікаво, а реально корисно. Корисно всім нам, інтернет-підприємцям. Правда воно теж транслюється не по "зомбоящик" (шкода, до речі ...), а в мережі, але таки ТВ. Я вже давно хотів написати пост про цей сервіс, адже питання SEO хвилюють кожного, хто має своє представництво в Інтернеті - від початківця блогера, який зовсім недавно сказав своє: «Привіт, світ!», до просунутих промоутери, які впевнено жонглюють десятками сайтів.

Опубліковано: 12/12/12 @ 01:40
Розділ Блоги Читати далі...

Український Senior - розробник : погляд з боку світового ринку

[Від редакції: Віктор Сорока - Corporate Recruiting Manager в компанії EPAM Systems. Веде блог «It's all about recruiting ». Віктора можна знайти в LinkedIn або зафоловіть в.] За останні кілька років тема «особливостей» українських Senior-розробників вже не раз піднімалася на DOU. Кожна нова стаття породжує хвилю суперечок, протилежних думок і емоційних коментарів. Але давайте спробуємо відмовитися від суб'єктивного аналізу цієї ситуації і розглянути питання з точки зору цифр. Чи дійсно проблема (якщо вона є) настільки катастрофічна? При написанні статей я регулярно використовую LinkedIn для збору та аналізу інформації про різні особливості та тенденції ринку праці. Думаю, що і в цьому питанні буде важко знайти більш підходящий джерело даних. Перш за все, давайте визначимо, хто ж такий Senior-розробник з точки зору LinkedIn.

Опубліковано: 10/12/12 @ 09:54
Розділ Блоги Читати далі...

23 лютого, Київ - Майстер-клас " Сучасні підходи у верстці 3"

Це вже третій майстер-клас, оновлений та доопрацьований від мабуть найвідомішого верстальника в СНД. Юрій з радістю поділиться всіма новими практиками та знаннями, які він отримав після проведення останнього майстер-класу. Приходьте і дізнайтеся яка буде «верстка 2013». Доповідач - Артюх Юрій , фахівець з верстки з багаторічним стажем. Брав участь у розробці декількох сотень проектів серед яких такі як kremlin.ru , subscribe.ru , sports.ru , ukr.net , zn.ua , delo.ua , pravda.com.ua . Вже більше 5-ти років Юрій веде популярний блог присвячений проблемам верстки . Також є активним учасником спільноти російського крила веб-стандартістов, і організатором першої української конференції веб-розробників UA WEB. План майстер-класу 0) База для верстки
а) Написання коду 2013
б) Sass в) GIT 1) Сучасні CSS Frameworkі (Яндекс, Yahoо, Однокласники і фрілансери) 2) Те за що нам платять гроші 2.

Опубліковано: 06/12/12 @ 02:05
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективні методи просування сайту - приклади з моєї практики

Еффектівние методи просування сайту-приклади з моєї практікі Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як я просуваю деякі сайти клієнтів і які методи просування зараз ефективні, а які ні. Про все я, звичайно, розповісти не зможу, інакше мені не на що буде годувати двох моїх собак, але цікавими напрацюваннями я поділюся. Photo: AP Photo/Rajesh Kumar Singh Спочатку невеликий відступ. Мій знайомий блоггер Олександр Прокудін випустив фільм , в якому він в деталях показав, як заробив 600.000 рублів за 9 місяців на своєму першому в житті інфопродукте. Фільм тривалістю в 1 годину, коштує всього 250 рублів. Мені він сподобався, так як заснований на досвіді Олександра. Я дізнався для себе багато нових моментів, так як я не знайомий із створенням інфопродуктов. Рекомендую. Ще мої знайомі блогери зараз проводять цікаві конкурси з призами, так що можете взяти участь: Володимир Карпєєв проводить конкурс "7 рад ". Сергій Сосновський організував конкурс "Статейнік ". Роман Пузата проводить конкурс "777 або 7000 рублів за 1 годину ".

Опубліковано: 29/11/12 @ 10:09
Розділ Блоги Читати далі...

Як створити особистий блог

Як створити особистий блог Ця замітка на тему багатьом сьогодні цікаву і безпрограшну для тих, хто мріє заробляти не виходячи з дому - вона присвячена запуску блогів. Ось тут кілька перших важливих понять, з якими необхідно бути знайомим кожному блогеру: Чи існують відмінності між блогом і сайтом? - Ні, блог теж сайт. А що ж називають сайтом? - Інтернет-сторінки під одним доменним ім'ям. Різниця скоріше в змістовному наповненні і завдання цих двох ресурсів. Блоги, це електронні щоденники, а сайти, це, більше, спеціалізовані майданчики, присвячені одній або кільком тематикам. Для створення блогів використовуються як платні, так і безкоштовні ресурси. Запустити безкоштовний блог не складно. Для цього достатньо зайти на будь-який сайт, що має блогових платформу, пройти реєстрацію і здійснити налаштування. Найвідоміша у світі безкоштовна блог-майданчик - ЖЖ (livejournal.com). Його найпопулярніший російський аналог blogs.mail.ru. Ще одна русскаязичная платформа Я.ру, що належить Яндексу.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:39
Розділ Блоги Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт - Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію Відеоогляд сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовній програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Видеообзор бесплатной SEO программы Сайт-Аудитор

Дорогие друзья, я продолжаю серию видеообзоров сервисов и программ, с которыми я постоянно работаю при продвижении сайтов. Другие мои видео можете найти по тегу “Видеоуроки” http://shakin.ru/tag/videouroki . Сегодня я расскажу о бесплатной программе Сайт-Аудитор. Скачать ее можете с официального сайта site-auditor.ru . Я пользуюсь этой программой с 2006 года, то есть с того года, когда я только пришел в SEO. В 2009 году я даже взял интервью у ее создателя, которое вы можете прочитать - Интервью - Владимир Трояненко, создатель программы Сайт-Аудитор, компания “Ашманов и партнеры” . Итак, вот само видео: Партнер видеоурока (как попасть ):  ЦОП РСЯ Profit-Partner: партнерская программа для большого заработка! Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. И не забывайте подписаться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео . Чем мне нравится эта программа? 1. Сайт-Аудитор бесплатен. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт- Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію відеоогляди сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовну програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю зі школярем

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Заголовок не в образу, а навпаки в гордість. Формат інтерв'ю досить вільний. Орфографію вирішив зберегти, а як візуальний супровід виступив Гаррі Поттер. MaulNet : ОК, отже. Ну, найголовніше питання, що цікавить читаюче стадо - це скільки тобі років. Скільки? Школяр : На даний момент мені 16 років і 4 місяці. MaulNet : Ніштяк, тепер можна ім'я. Школяр : Мене звати Денис (Денчик))), а тебе Данило. Кстате приємно познайомитися. MaulNet : Не Данил, а Данечці. Мені теж приємно. Тепер, Денис, розкажи - з чого в тебе взагалі почався заробіток і в якому віці? Школяр : Окей, я буду називати тебе Данечці, а ти мене Денчик :-) Заробіток в інтернеті почався у мене як у багатьох, а саме з поштовиків, буксов і т.п. Коротше всякого лохотрону)) Але тим не менше навіть на поштовика я зміг заробити близько 5 $, що було вже непогано для найперших кроків в 13 років. MaulNet : Ага ... ага.

Опубліковано: 17/11/12 @ 05:02
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Захист email від спамерів в вашому блозі

Сьогоднішнє завдання, заховати email адресу, на сторінках вашого блогу від спамерів і ботів, які полюють за адресами на сайтах, для того щоб потім розсилати спам. Варіантів рішення задачі декілька: Не показувати E-mail адресу на сайті взагалі. Замість цього можна встановити контактну форму , не завжди зручно. Завести окремий Email на безкоштовному сервісі типу Яндекс.Пошта або Gmail . Тоді листи від ваших читачів будуть збиратися в цьому ящику, а коли почне приходити багато спаму зможете видалити цей ящик і створити новий. Також не зручно для листування. Шифрування Email адреси. Деякі пишуть свою адресу якось так admin (собака) mail.ru, деякі вставляють картинки. Все це здорово, але також не дуже зручно.

Опубліковано: 15/11/12 @ 02:27
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Виведення даних тільки на головній сторінці

Сьогодні прислали цікаве питання, відповідь на який у своєму блозі я не знайшов, тому вирішив написати окремий пост. Надіслати свої цікаві запитання ви можете тут . Здравствуйте, підкажіть будь ласка, як зробити так, щоб слайдер який я використовую «Meteor-Slider» в шапці сайту, виводився тільки на головній сторінці, при переході за статтями не відображався ...
Спасибі!
У плагіна ось такий код вставки: php if (function_exists ('meteor_slideshow')) {meteor_slideshow (); }?> Для того, щоб налаштувати висновок будь-якої інформації тільки на головній сторінці WordPress блогу, необхідно прописати функцію, яка б перевіряла яка сторінка блогу відкрита в даний момент і в залежності від результату виводила або не виводила потрібну нам інформацію. У WordPress є кілька функцій, які повинні допомогти з цим, це функції is_home і is_front_page , по посиланнях є приклади їх використання.

Опубліковано: 13/11/12 @ 09:27
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62