Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт- Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію відеоогляди сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовну програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю зі школярем

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Заголовок не в образу, а навпаки в гордість. Формат інтерв'ю досить вільний. Орфографію вирішив зберегти, а як візуальний супровід виступив Гаррі Поттер. MaulNet : ОК, отже. Ну, найголовніше питання, що цікавить читаюче стадо - це скільки тобі років. Скільки? Школяр : На даний момент мені 16 років і 4 місяці. MaulNet : Ніштяк, тепер можна ім'я. Школяр : Мене звати Денис (Денчик))), а тебе Данило. Кстате приємно познайомитися. MaulNet : Не Данил, а Данечці. Мені теж приємно. Тепер, Денис, розкажи - з чого в тебе взагалі почався заробіток і в якому віці? Школяр : Окей, я буду називати тебе Данечці, а ти мене Денчик :-) Заробіток в інтернеті почався у мене як у багатьох, а саме з поштовиків, буксов і т.п. Коротше всякого лохотрону)) Але тим не менше навіть на поштовика я зміг заробити близько 5 $, що було вже непогано для найперших кроків в 13 років. MaulNet : Ага ... ага.

Опубліковано: 17/11/12 @ 05:02
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Захист email від спамерів в вашому блозі

Сьогоднішнє завдання, заховати email адресу, на сторінках вашого блогу від спамерів і ботів, які полюють за адресами на сайтах, для того щоб потім розсилати спам. Варіантів рішення задачі декілька: Не показувати E-mail адресу на сайті взагалі. Замість цього можна встановити контактну форму , не завжди зручно. Завести окремий Email на безкоштовному сервісі типу Яндекс.Пошта або Gmail . Тоді листи від ваших читачів будуть збиратися в цьому ящику, а коли почне приходити багато спаму зможете видалити цей ящик і створити новий. Також не зручно для листування. Шифрування Email адреси. Деякі пишуть свою адресу якось так admin (собака) mail.ru, деякі вставляють картинки. Все це здорово, але також не дуже зручно.

Опубліковано: 15/11/12 @ 02:27
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Виведення даних тільки на головній сторінці

Сьогодні прислали цікаве питання, відповідь на який у своєму блозі я не знайшов, тому вирішив написати окремий пост. Надіслати свої цікаві запитання ви можете тут . Здравствуйте, підкажіть будь ласка, як зробити так, щоб слайдер який я використовую «Meteor-Slider» в шапці сайту, виводився тільки на головній сторінці, при переході за статтями не відображався ...
Спасибі!
У плагіна ось такий код вставки: php if (function_exists ('meteor_slideshow')) {meteor_slideshow (); }?> Для того, щоб налаштувати висновок будь-якої інформації тільки на головній сторінці WordPress блогу, необхідно прописати функцію, яка б перевіряла яка сторінка блогу відкрита в даний момент і в залежності від результату виводила або не виводила потрібну нам інформацію. У WordPress є кілька функцій, які повинні допомогти з цим, це функції is_home і is_front_page , по посиланнях є приклади їх використання.

Опубліковано: 13/11/12 @ 09:27
Розділ Блоги Читати далі...

WordPress . Що необхідно виконати для привабливого дизайну ?

WordPress. Що необхідно виконати для привабливого дизайну? В інтернеті існує безліч безкоштовних шаблонів WordPress, і ви можете вибрати будь-який, який вам сподобається. Його легко встановити, в адмінці необхідно пройти в меню в теми, встановити, активувати і радіти новому оформленню, притому наповнення площадки залишиться колишнім. Природно, якщо ви бажаєте виділитися із загальної маси і хочете далі займатися розвитком ресурсу, то потрібно замовити або . Як створити веб-сайт? Щоб заробити в мережі, в обов'язковому порядку слід вибрати платний хостинг і вибрати движок сайту. Для чого необхідний платний хостинг і як вибрати движок для сайту? Для серйозного бізнесу в інтернеті потрібні великі можливості, які надає платний хостер. Для простих комерційних або некомерційних проектів керуючу систему легше взяти безкоштовно. Набагато краще користуватися готовим CMS - безкоштовним движком для сайту Joomla або WordPress, використовуваним для швидкого створення сайту навіть новачками.

Опубліковано: 10/11/12 @ 05:49
Розділ web дизайн wordpress Блоги Читати далі...

Реклама , якій вірять .

Реклама, якій вірять. Якщо ви є власником сайту або певного бренду, ви, напевно, зацікавлені в тому, щоб наявний сайт або бренд став відомим, тобто, просувався. Просування - це придбання нових клієнтів, а значить, і отримання більшого прибутку. Як відомо, існує кілька типів просування, але одним з найдієвіших є smm просування, завдяки якому споживачі переймаються повною довірою до вашого товару і готові купувати його не тому що їм врізалася в пам'ять нав'язлива його реклама, а тому що вони дійсно вірять у те, що цей товар хороший. Звичайно, не варто очікувати, що як тільки ви вирішите просування, всі клієнти конкурентів стануть вашими, але робота в цьому напрямку неодмінно принесе відмінні плоди.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:42
Розділ Блоги Читати далі...

СЕО показники

СЕО показники Все більше людей заводять власні сайти в мережі Інтернет. Головною умовою їх стабільного існування є - відвідуваність. Для збільшення кількості осіб, що переглянули сайт, є безліч різних способів, як чесних, шляхом просування, так і не чесним, шляхом так званих «накруток». Але останнім нехай залишається на совісті власників. Адже пошукові системи постійно індексують все, що відбувається на сайтах і, якщо вони помічають «нечесного на руку» власника, то сайт потрапляє в так звані чорні списки. Які ж існують легальні методи по просуванню сайтів? Вони так само включають дві різні групи. Це способи самостійного просування і за допомогою фахівців з просування. Другий спосіб передбачає витрати. Але обидва способи зводяться до підвищення таких показників сайту, як Необхідно розібратися з цими показниками. ТІЦ - це тематичний індекс цитування. Іншими словами, це показник, що відображає цитованість сайту в пошуковій системі Яндекс.

Опубліковано: 04/11/12 @ 05:47
Розділ Блоги Читати далі...

Win8Store і як з ним боротися - перші досліди

Всім привіт, вирішив повернутися до писанині у блозі. Зараз зайнятий Win8 проектом для Mamba.ru , проект вже в сторі (ось він ) і в промоблоке стору, вже є юзери і так далі, тому розповім про перші радощі і фейспалмах в роботі з цим сторі. Сам по собі магазинчик у MSFT вийшов красивий, як і операційка, це плюс, хоча, звичайно, зробити щось краще убогих програмних виробів від Еппл неважко. Навіть і незвичний юзеру горизонтальний скрол, мабуть, хороший. Промоблокі дуже зручні, різні розміри тайлів і самі тайли - теж дуже добре. MSFT дуже добре працює в плані допомоги розробникам, російське відділення робить все, що в їх силах, за що їм велике спасибі. На цьому мед закінчується, тепер бочки дьогтю. Перш за все, контент стору - купа дрібних, безглуздих додатків і відвертих поробок, навіть від відомих компаній - дивимося, наприклад, Яндекс.Карти, або численні вироби від держпослуг (особливо доставив туристичний атлас Москви російською, ага).

Опубліковано: 03/11/12 @ 01:12
Розділ Блоги Читати далі...

Українська сітка міських порталів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Кожен сайт в сітці - СДЛ, чи то пак, вони з трафіком, хорошими ПФ, деякі навіть з пристойної постійною аудиторією. Включає в себе: 032.ua (Львів) - 7к трафіку;
62.ua (Донецьк) - 16к трафіку;
048.ua (Одеса) - 16к трафіку;
0542.in.ua (Сума) - 3к трафіку;
057.ua (Харків) - 14к трафіку;
0332.in.ua (Луцьк) - 2к трафіку;
0654.com.ua (Ялта) - 2к трафіку;
061.ua (Запоріжжя) - 8к трафіку;
0642.ua (Лугановск) - 7к трафіку;
0564.ua (Кривий ріг) - 6к трафіку;
0412.in.ua (Житомир) - 2к трафіку;
0532.com.ua (Полтава) - 1к трафіку;
0432.in.ua (Вінниця) - 1.5к трафіку;
0652.ua (Сімферополь) - 7к трафіку;
0512.com.ua (Миколаїв) - 7к трафіку;
0552.com.ua (Херсон) - 0.5к трафіку;
0522.in.ua (Кіровоград) - 2к трафіку;
pronews48.ru (Липецьк) - 1.5к трафіку;
0352.com.ua (Тернопіль) - 7к трафіку;
06153.com.

Опубліковано: 01/11/12 @ 07:17
Розділ Блоги Читати далі...

Нові кнопки соц.сетей з родзинкою

Деякий час тому зі мною зв'язався менеджер нового проекту Pluso Олексій Барабанов . Він порахував, що читачам блогу pervushin.com буде цікаво дізнатися про це сервісі . Я , як Ви вже знаєте, зовсім не любитель розміщувати гостьові пости , а пости рекламного характеру взагалі не переношу . Виключення можуть скласти на мій погляд дійсно цікаві та корисні статті або сервіси описувані в цих статтях . Pluso , як мені здається , один з таких сервісів . Ви напевно вже помітили зміни в блоці " Спасибі за репост , друзі " . Кнопки соціальних мереж , що стояли там більше року , були безжально видалені , а натомість встановлені нові , стильні, зручні і мають у запасі родзинку , про яку трохи нижче . Власне ці кнопки і є Pluso .

Опубліковано: 25/10/12 @ 11:25
Розділ Блоги Читати далі...

Як я їздив до Лондона на роботу влаштовуватися

Глобатор на зборі полуниці в Англіі Дорогі друзі, я продовжую публікацію своїх спогадів про пригоди. На цей раз я розповім не про Америку, а про Англію, де я теж провів чимало часу - 3 місяці збирав полуницю на фермі. Якщо цікаво, то можете почитати про це мою попередню історію - Розповідь про те, як Глобатор в Англії полуницю збирав . Глобатор на зборі полуниці в Англії: Справа була в 1996 році, коли я був студентом третього курсу. Якщо ви думаєте, що за давністю років ця історія перестала бути цікавою, то помилитеся. Це одне з тих спогадів, які я мало кому розповідаю. А якщо і розповідаю, то соромлюся і червонію. У ньому є такий момент, через який ця розповідь підходить тільки для оповіді близьким і рідним людям. Я вирішив, що читачі мого блогу мене завжди зрозуміють і пробачать, якщо що не так. На полуничної фермі в графстві Херефордшир, де я працював, приблизно в середині літа стало туго з роботою. Вийшов перерва між дозріванням ягід різних сортів.

Опубліковано: 25/10/12 @ 07:01
Розділ Блоги Читати далі...

Реклама на pervushin.com

Реклама на pervushin.com Просто невелика новина . Можливо вона буде цікава комусь із Вас . З сьогоднішнього дня повертаю до життя сторінку " Реклама на блозі " . Це може означати лише одне - на pervushin.com знову можна розміститися . Реклама двох видів - посилання і банери . Гостьові пости , а також оплачувані рекламні пости , також як і раніше , не розміщую . За рідкісним винятком може скласти пост про щось дійсно цікавому і корисному . Нижче продублюйте інформацію, що містить основні показники блогу , а також можливі варіанти розміщення .

Опубліковано: 24/10/12 @ 10:34
Розділ Блоги Читати далі...

76-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Олександром Кондуфоровим , Software Architect в AltexSoft

У подкасті піде мова про . NET , сеньорита , робоче місце , блог та доповіді. В програмі : Про во'IT'і Про . NET Сіньеріті Блог і доповіді Kharkov AI Club Робоче місце Книги у випуску : Не тільки про велоспорті : моє повернення до життя - Ленс Армстронг , Селлі Дженкінс Сінгапурська історія . Із «третього світу - в перший » - Лі Куан Ю
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 23/10/12 @ 01:37
Розділ Блоги Читати далі...

5 років блогу shakin.ru

Старік Глобатор в 2007 году Дорогі друзі! Хай і з запізненням, але пишу цю замітку - блогу shakin.ru виповнилося 5 років. Я чомусь думав, що ювілей буде 1 листопада, а виявилося, що повинно бути 1 жовтня. Зовсім старий став, з розуму вже виживаю. Першим днем ??свого блогу я вважаю дату публікації першої статті, ось вона - CSS: круглі кути . Думав, думав, яку картинку помістити в цю замітку, і придумав. Я вміщу своє фото і фотку свого робочого місця в жовтні 2007 року і зараз. Хотів зняти відеозвернення, але природна сором'язливість перешкодила це зробити. Старий Глобатор в 2007 році, коли він почав вести блог shakin.ru: Він же в жовтні 2012: Як бачите, куртка залишилася тією ж. Це моя улюблена куртка Tommy Hilfiger, яку я відхопив на дикій розпродажу в Америці перед від'їздом за $ 38. Їй вже 10 років, а вона все, як нова. Куртка відмінна. Зелені штани з купою кишень і відстібаються штанинами я теж обожнюю.

Опубліковано: 18/10/12 @ 07:48
Розділ Блоги Читати далі...

5 лет блогу shakin.ru

Старік Глобатор в 2007 году Дорогі друзі! Хай і з запізненням, але пишу цю замітку - блогу shakin.ru виповнилося 5 років. Я чомусь думав, що ювілей буде 1 листопада, а виявилося, що повинно бути 1 жовтня. Зовсім старий став, з розуму вже виживаю. Першим днем ??свого блогу я вважаю дату публікації першої статті, ось вона - CSS: круглі кути . Думав, думав, яку картинку помістити в цю замітку, і придумав. Я вміщу своє фото і фотку свого робочого місця в жовтні 2007 року і зараз. Хотів зняти відеозвернення, але природна сором'язливість перешкодила це зробити. Старий Глобатор в 2007 році, коли він почав вести блог shakin.ru: Він же в жовтні 2012: Як бачите, куртка залишилася тією ж. Це моя улюблена куртка Tommy Hilfiger, яку я відхопив на дикій розпродажу в Америці перед від'їздом за $ 38. Їй вже 10 років, а вона все, як нова. Куртка відмінна. Зелені штани з купою кишень і відстібаються штанинами я теж обожнюю.

Опубліковано: 18/10/12 @ 07:48
Розділ Блоги Читати далі...

Не ведіться на SEO - лохотрон . компанія Thesun.ru

 Думаю, майже всі хоча б раз у житті отримували "лист щастя" від якої-небудь SEO-контори з пропозицією просунути сайт. Я такі регулярно отримую і зазвичай видаляю, не читаючи - як правило, там пропонується просунути один з моїх некомерційних ресурсів. Але лист, яке спало мені сьогодні, я просто не змогла оминути увагою - якась компанія TheSun.ru пропонує просунути мій блог по запиту "просування" всього за 30716 руб! А от сам лист:
Треба ж, за словосполученням "відповіді на питання" мій блог можна просунути всього за 5921 руб., а по "книги по інтернету" - всього за 6324 руб! Те, що переходи за такими запитами мені і задарма не потрібні, це вже інше питання. Інша справа - запити "аудит сайту", "просування сайту в Яндексі", "просування сайту і оптимізація" і інші, які мають безпосереднє відношення до SEO. Але давайте подивимося, яких успіхів у просуванні досягли самі "ініціатори" перед тим, як пропонувати свої послуги іншим. Поточні позиції сайта Thesun.

Опубліковано: 17/10/12 @ 09:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Як поділитися корисною інформацією з друзями в Інтернеті ?

Як поділитися корисною інформацією з друзями в Інтернеті? Служби - це один із способів зберігання закладок онлайн, в тому числі дозволяє здійснювати доступ до цих закладках з будь-якого ПК. В Інтернеті існують мільйони діючих сторінок і мільйони користувачів, які щодня роблять вибірку якісної інформації щодо необхідної тематики. Сервіси закладок дозволяють спростити роботу, тобто вибір якісної інформації доповнюють людським фактором. Механізм роботи сервісу зводиться до наступного - Ви відвідали сайт onlinezakladki.ru, вибираєте цікавить ключове слово і наочно бачите перелік сайтів, які були додані користувачами.

Опубліковано: 16/10/12 @ 05:50
Розділ Блоги Читати далі...

Показуємо твіти в WordPress блозі ( частина 2)

Сьогодні один з читачів блогу, або шукачів «Як зробити», звернув мою увагу на те, що функція яка дозволяла виводити твіти на сторінках вашого блогу, вже не працює в зв'язку з тим, що Twitter змінив способи звернення до RSS стрічці твітів користувачів. Сам код, який необхідно вставити, щоб відображались твіти, ви можете подивитися в старого запису . У коді є параметр $ feedURL = «тут був адресу RSS з твіттера». Зараз до цього рядка необхідно вставляти наступний URL: «http://api.twitter.com/1/statuses/user_timeline.rss?screen_name=donchenko» Таким чином код для виведення 5 ваших твітів на сторінках блогу, буде виглядати ось так: Php $ FeedURL = "http://api.twitter.com/1/statuses/user_timeline.

Опубліковано: 15/10/12 @ 01:10
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Публічний саппорт . Питання для free - lance.ru

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Загальнодоступний саппорт free-lance.ru проігнорував моє запитання. І я придумав велосипед новий формат. Публічний саппорт. Так, справа буде так. Я пишу питання на блозі. Далі чекаю & вірю & молюся на те, що представник сервісу прийде і прокоментує його тут. Питання, може, наштовхне когось на які-небудь думки. Раніше (не завжди) я шукав рабів копірайтерів наступним чином. Покер, IT, мода, форекс і так далі. Я давав не пробні завдання, а влаштовував міні-тест в ICQ/Skype на час. Міні-тест на знання тематики. За 10 питань. Якось так: На проходження міні-тесту давалося кілька хвилин, тому без ICQ/Skype нічого не зробиш. Таким чином я знаходив людей, які розбираються в своїй темі. І швидко відмітав «тупо копірайтерів». Оні штуки для багатьох ніш виявляються куди корисніше, ніж пробні тексти. Не кажучи вже про те, що воно економило час.

Опубліковано: 11/10/12 @ 11:44
Розділ Блоги Читати далі...

Публічний саппорт . Питання для free - lance.ru

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Загальнодоступний саппорт free-lance.ru проігнорував моє запитання. І я придумав велосипед новий формат. Публічний саппорт. Так, справа буде так. Я пишу питання на блозі. Далі чекаю & вірю & молюся на те, що представник сервісу прийде і прокоментує його тут. Питання, може, наштовхне когось на які-небудь думки. Раніше (не завжди) я шукав рабів копірайтерів наступним чином. Покер, IT, мода, форекс і так далі. Я давав не пробні завдання, а влаштовував міні-тест в ICQ/Skype на час. Міні-тест на знання тематики. За 10 питань. Якось так: На проходження міні-тесту давалося кілька хвилин, тому без ICQ/Skype нічого не зробиш. Таким чином я знаходив людей, які розбираються в своїй темі. І швидко відмітав «тупо копірайтерів». Оні штуки для багатьох ніш виявляються куди корисніше, ніж пробні тексти. Не кажучи вже про те, що воно економило час.

Опубліковано: 11/10/12 @ 11:44
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61