Інтерв'ю - Анастасія Марголіс , редактор- перекладач SEOnews.ru

Інтервью-Анастасія Марголіс, редактор-переводчік SEOnews.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Анастасія Марголіс, редактор-перекладач популярного порталу SEOnews.ru . Я дякую Анастасію за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Анастасія Марголіс! Привіт, Анастасія! Розкажи, будь ласка, про себе. Чим захоплюєшся, хто ти за освітою? Привіт, Михайле! Дякую за можливість бути представленою світу SEO-блогинга. Привіт, читачі Shakin.ru! У мене дуже неширокий коло захоплень. Мене цікавлять хіба що театр, література і шоу «Топ-модель по-американськи». А взагалі, основні мої пристрасті останні три роки концентруються навколо роботи. Не знаю, що це: максималізм або обмеженість? Знаю тільки, що за такої однобічності інтересів потрібна робота, яка не має стель, інакше, доклавши максимум зусиль, можна дуже швидко впертися і охолонути. Вірю, що в SEOnews я знайшла це безмежне поле для творчості і самовдосконалення. За освітою я філолог, за фахом - учитель, практично твоя колега. Знаю, що ти живеш в Тулі.

Опубліковано: 07/02/12 @ 07:53
Розділ seo Блоги Читати далі...

Ще одна вагома причина стати моїм партнером в Profit - Partner

Ще одна вагома причина стати моїм партнером в Profit-Partner Це дійсно ще одна вагома причина стати моїм партнером в ЦОП Profit-Partner. Якщо Ви не розумієте про що йде мова, тоді рекомендую ознайомитися з цією статтею , яку я написав буквально вчора. А сьогодні я хочу по-швиденькому, не відволікаючи Вас від справ насущних, розповісти про те, що я готую для своїх партнерів в Profit-Partner . Готую я насправді не мало і для всіх: для відвідувачів блога, для передплатників блогу, для користувачів postpr. Все попереду і вже скоро. Але сьогодні я хочу сказати всім тим, хто прийняв своє рішення зареєструватися в Profit-Partner вже вчора, вже сьогодні, та й чорт з ним - завтра, покладаючись на мою думку. По-перше, я хочу сказати Вам - СПАСИБО за довіру! Спасибі тим, хто вже зробив свій вибір і зареєструвався, а також додав свої площадки або змінив ЦОП. По-друге, тільки для Вас, я вже готую книгу з ефективного розміщенню реклами Яндекс.Директ з метою підвищення CTR і, як наслідок, підвищення доходу .

Опубліковано: 07/02/12 @ 07:46
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест : нові IT - податки в березні , майбутнє Eclipse , вичерпується любов до Google , новий формат Codeacademy

Добрий день, шановні читачі. Триває активне обговорення пільгового оподаткування для українських IT-компаній та пов'язаних з ним питань. Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив , що закони про нові податки набудуть чинності вже в березні. Це було сказано в ході зустрічі прем'єра з представниками IT-індустрії, докладніше про яку можна прочитати в блозі Дениса Довгополого . Також рекомендую почитати цікавий аналіз даних нашого ТОП-25 і LinkedIn - «LinkedIn як джерело даних про компанії та їх співробітників ». А президент нашої країни підписав закон , який передбачає відстрочку покарання за неправильну роботу з базами персональних даних на 1 липня. (Ми писали про законопроект кілька тижнів тому .) На завершення першої частини - матеріали з суміжної Росії. В підсумковому звіті про загибель міжпланетної станції «Фобос-Грунт» відповідальність за проблеми була покладена на програмістів . А в російському «Комерсанті» опублікували цікаве інтерв'ю із засновником Parallels Сергієм Бєлоусовим .

Опубліковано: 03/02/12 @ 03:38
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Блог- шоу - Випуск 46

Блог-шоу-випуск 46 Дорогі друзі, в ефірі сорок шостий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені за останній час. Photo: KeystoneUSA - Zuma/Rex Features Короткий зміст сьогоднішнього випуску:): Цікаве в інтернеті; Соціальні сервіси; Послуги, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування та виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Отже, поїхали! Цікаве в інтернеті Посилання з Твіттера впливають на видимість сайту в пошуку - відмінний експеримент від Сергія Кокшарова, доводить користь посилань з Твіттера для пошукового просування. Думки і спостереження про поведінкові - Олексій Терехов ділиться думками про поведінкові фактори після відвідування декількох SEO конференцій. Усунення проблеми збільшення міжрядкового інтервалу в тексті при використанні графічних смайлів - за цей пост хочу сказати велике спасибі майстру верстки Dimox'у - завдяки їй, тепер смайли на shakin.ru нормально вирівнюються по висоті.

Опубліковано: 01/02/12 @ 08:21
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з засновником першого кіберспорт проекту Cyberfight.ru

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Багато колись хотіли або навіть мріяли стати «професійним» геймером, заробляючи на життя грою в Quake 3 або Counter-Strike. Я так точно хотів. Є в цьому якась романтика, хоч і злегка задротская. Задротская романтика теж романтика. Всі ті, хто вбивав ночі в Counter-Strike - я думаю, знають такий проект як Cyberfight.ru. З його засновником і власником ми сьогодні і поговоримо. Проекту Cyberfight.ru більше 10 років, в добу його відвідують 13-14к, при цьому основна маса - із закладок. Статистика там відкрита, самі подивіться. MaulNet: Привіт d1monn, йо. Як взагалі прийшла в голову ідея взяти інтерв'ю у тебе.

Опубліковано: 30/01/12 @ 09:51
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективний метод читання сайтів та блогів

Дуже ефективний метод читання повної RSS стрічки Кілька тижнів тому я собі подарунок зробив, змінив нарешті свій старенький Sony Ericsson p990i на новенький Samsung Galaxy Note. Неймовірно, але цей відносно невеликий "шматок" дорогого пластика і ще чогось там звільнив мені багато часу. Пошта , google plus , twitter та інтернет -серфінг на 80% переселилися в цей гаджет, який ясна річ завжди зі мною, що відповідно збільшило швидкість відповідей, а це дуже важливо. Я вже не кажу про різні розваги, яких під андроїд тьма. Але не оглядом note я сьогодні хотів розрядитися. Є в мережі професіонали, які роблять це краще за мене. Сьогодні я хотів розповісти про один дуже ефективний метод читання нових статей і новин на улюблених сайтах і блогах . Зв'язки поки не вловлюється, але вона є.

Опубліковано: 30/01/12 @ 11:31
Розділ Блоги Читати далі...

5 аудіокниг з саморозвитку , які корисно послухати

5 аудіокниг по саморазвітію, які корисно послушать Дорогі друзі, в цьому пості я хочу розповісти про декілька корисних аудиокнигах з саморозвитку, які я послухав за останній час. Спочатку я хочу повідомити, що Макс Пастухов, відомий в SEO сфері своїми базами ключових слів, недавно завів блог , в який публікує цікаві думки про практику бізнесу. Я вже на нього підписався. Всі ми проводимо в дорозі досить багато часу. У когось це півгодини в день, у кого-то 2-3 години, у когось більше. Під час поїздок в машині, автобусі, метро, ??літаку чи поїзді можна слухати музику. На мій погляд, цей час можна проводити з більшою користю для власного розвитку, слухаючи аудіокниги. Вдома чи на роботі їх слухати в багатьох випадках не вийде, а в дорозі цей формат - ідеальний варіант. Можна слухати художні твори, а можна аудіокниги освітнього характеру, благо зараз їх стає все більше. Якщо зробити прослуховування аудіокниг звичкою, то це дозволить вам дізнатися багато цікавої інформації і з користю провести час у дорозі.

Опубліковано: 27/01/12 @ 08:22
Розділ Блоги Читати далі...

Як зробити інтелектуальну карту для планування справ - відеоурок

Дорогі друзі, сьогодні я вирішив зробити відеоурок про те, як зробити інтелектуальну карту для планування справ. Такі карти ще називають інтелект-картами, розумовими картами, асоціативними картами, mind map - словом, як їх тільки ще не називають. Під усіма цими поняттями розуміють одне - візуальне відображення розумового процесу з допомогою логічних схем. Я давно захоплююся плануванням часу, але інтелектуальні карти став використовувати лише недавно. Треба було раніше. Що я скажу - класна річ! Будь-яке складне справу можна буквально розкласти по поличках, будь то написання статті, планування нового інтернет-проекту, обдумування планів і т.д. Я зараз використовую інтелектуальні карти для нотаток при читанні книг і статей на сайтах і блогах, при створенні нових постів на shakin.ru, при плануванні розвитку, просування й удосконалення сайтів. Одним словом, варіантів застосування дуже багато.

Опубліковано: 26/01/12 @ 11:27
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Євген, автор блога cospi.ru

Інтервью-Евгеній, автор блогу cospi.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Євген, автор цікавого блогу про просування сайтів . Блог Євгена мені відразу сподобався, так як я знайшов там корисні статті та практичні напрацювання. Минуло небагато часу, і я вирішив взяти інтерв'ю. Я дякую Євгенія за приділений час і відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Євген! Привіт, Євген! Розкажи, будь ласка, про себе і свої захоплення. Як погода в Криму? Здрастуйте, Михайло. Зараз я поки студент, але тільки до травня цього року. Вчуся, точніше вчився на програміста, сетевика і.т.п. Але я в цьому майже повний 0, не лежить у мене душа до цього, і не знаю, навіщо туди надходив. Чимось серйозним або особливим не захоплююся, з простих захоплень - теніс, більярд. Раніше монети збирав, але це так, щоб колекцію на чорний день продати можна було. Погода в останні дні холодна, вночі навіть мороз 3-5 градусів. А виглядає погода приблизно ось так: Це фотографія була зроблена тиждень тому з висоти 1234 метри над рівнем моря.

Опубліковано: 23/01/12 @ 07:52
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки конкурсу " Чарівний Пендель для Вашого блога 2012" !

Ура! Закінчилося це болісне очікування і ми всі нарешті дізнаємося переможців найкориснішого конкурсу "Чарівний Пендель для вашого блогу ". Але перш, я б хотів подякувати всім учасникам цього заходу. По-перше, спасибі велике всім конкурсантам ! Ваші роботи не тільки дають "пендель" Вам, але і нас, ваших читачів, мотивують на нові досягнення. Можливо хтось занадто вимогливий і ставить перед собою занадто високі цілі, але ризик виправданий. Я щиро бажаю Вам, щоб усе задумане здійснилося. За час проведення конкурсу було прийнято 77 робіт . Результат перевищує торішній конкурс у два рази! Але разом з тим, журі довелося в два рази важче. Це не тільки тому, що робіт багато, а тому що всі вони по-своєму гарні. І за це, окреме, шалений спасибі нашому журі ! Без Вас цей конкурс не став би таким конкурсом, яким він є зараз.

Опубліковано: 18/01/12 @ 11:09
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки конкурсу " Чарівний Пендель для Вашого блога 2012 "!

Ура! Закінчилося це болісне очікування і ми всі нарешті дізнаємося переможців самого корисного конкурсу "Чарівний Пендель для вашого блогу ". Але перш, я б хотів подякувати всім учасникам цього заходу. По-перше, спасибі велике всім конкурсантам ! Ваші роботи не тільки дають "пенделя" Вам, але і нас, ваших читачів, мотивують на нові досягнення. Можливо хтось занадто вимогливий і ставить перед собою занадто високі цілі, але ризик виправданий. Я щиро бажаю Вам, щоб все задумане здійснилося. За час проведення конкурсу було прийнято 77 робіт . Результат перевищує торішній конкурс у два рази! Але разом з тим, журі довелося в два рази важче. Це не тільки тому, що робіт багато, а тому що всі вони по-своєму гарні. І за це, окреме, шалений спасибі нашому журі ! Без Вас цей конкурс не став би таким конкурсом, яким він є зараз.

Опубліковано: 18/01/12 @ 11:09
Розділ Блоги Читати далі...

WordPress на VPS

Сьогоднішнім постом відкриваю нову рубрику у блозі, яка так і називатиметься WordPress на VPS . У цій рубриці планую зібрати пости на тему роботи, безпеки та оптимізації WordPress блогу на виділених або віртуальних виділених серверах. Що таке VPS/VDS? Щоб не обтяжувати себе твором відповіді на це запитання, наведу цитату з Вікіпедії. VPS (англ. Virtual Private Server) або VDS (англ. Virtual Dedicated Server) - послуга, в рамках якої користувачеві надається так званий Віртуальний виділений сервер. У плані управління операційною системою здебільшого вона відповідає фізичному виділеного сервера. Зокрема: root-доступ, власні IP-адреси, порти, правила фільтрування і таблиці маршрутизації. Кому потрібен VPS? На певному етапі розвитку блога, ресурси які споживає WordPress починають перевищувати ті, які надає хостер. Це може бути як місце на диску, обсяг використовуваної пам'яті, процесорний час, тощо.

Опубліковано: 18/01/12 @ 12:12
Розділ wordpress Блоги Хостинг Читати далі...

Що робити, якщо сайт знижений у видачі за переоптімізацію тектом ?

Якщо в спробах підвищити позиції сайту Ви вже багато раз вносили зміни в тексти (міняли щільність, скорочували/збільшували обсяг символів , рерайт і т.д.), але жодного разу не побачили помітних результатів, можливо, на Ваш сайт накладені санкції за переспа . З вересня 2011 в Яндексі працює алгоритм, який розпізнає і знижує в видачу сторінки з переоптімізірованнимі текстами. Згідно з моїми спостереженнями, цей алгоритм істотно відрізняється від портяночного фільтра дворічної давності, який свого часу виконував ту ж задачу. Ось основні особливості алгоритму, які я помітила:
1) Санкції за переспа накладаються на окремі сторінки, а не на сайт в цілому. При цьому в більшості випадків сторінка втрачає позиції на всі запити , а не тільки за запитом, де спостерігається переспа (портяточний фільтр накладався суто на пару запит-документ, непереспамленние запити залишалися в топі).

Опубліковано: 18/01/12 @ 09:18
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Що робити, якщо сайт знижений у видачі за переоптімізацію текстів?

Якщо в спробах підвищити позиції сайту Ви вже багато раз вносили зміни в тексти (міняли щільність, скорочували/збільшували обсяг символів , рерайт і т.д.), але жодного разу не побачили помітних результатів, можливо, на Ваш сайт накладені санкції за переспа . З вересня 2011 в Яндексі працює алгоритм, який розпізнає і знижує в видачу сторінки з переоптімізірованнимі текстами. Згідно з моїми спостереженнями, цей алгоритм істотно відрізняється від портяночного фільтра дворічної давності, який свого часу виконував ту ж задачу. Ось основні особливості алгоритму, які я помітила:
1) Санкції за переспа накладаються на окремі сторінки, а не на сайт в цілому. При цьому в більшості випадків сторінка втрачає позиції на всі запити , а не тільки за запитом, де спостерігається переспа (портяночний фільтр накладався суто на пару запит-документ, непереспамленние запити залишалися в топі).

Опубліковано: 18/01/12 @ 09:18
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Логіка замовників і програмістів, том перший

IT за всіма законами - царство логіки! І раптом # несподівано спокійне життя айтішника (який живе за законами логіки - кон'юнкція, диз'юнкція та їх комбінації), порушує клієнт. Він приходить, вимагає нелогічних речей: «швидко, дешево і якісно», «трошки переробити дизайн» і так далі. Як з цим жити нормальному айтішники?! :) © helfred Ось живеш в IT-світі, все логічно і правильно. Люди будують майбутнє, намагаються логічно міркувати і дивитися на світ системно. Я насправді не знаю, в яких ще областях виробничої та наукової діяльності середній рівень знань і кругозору так високий. Кого не запитай, багато хто знає алгоритми, будують своє життя за законами тайм-менеджменту (Pomodoro, GTD і всяке таке), майже у кожного є хобі (все ті ж велосипед і зеркалка ™), навіть в театр ходять ... Але чому, чому ж не виходить будувати відносини з замовниками? З програмістом зі Штатів або Філліпін - відмінно, а з менеджером або власником бізнесу - важко. Ну, не розуміємо ми один одного, і все тут.

Опубліковано: 16/01/12 @ 11:16
Розділ Блоги Читати далі...

Як поставити коментарі Facebook на свій сайт

Как поставити коментарі Facebook на свій сайт Дорогі друзі, в сьогоднішній статті я розповім про те, як додати систему коментарів Facebook на свій сайт. Як ви знаєте, соціальна мережа Facebook активно розвивається як в англомовному інтернеті, так і в рунеті. Установка коментарів Facebook на свій сайт дозволяє відвідувачам, залогіненним в Фейсбуці, легко коментувати матеріали вашого ресурсу без заповнення імені, адреси сайту і e-mail'а, а також позбавляє їх від введення перевірочного коду (капчі). Коментарі робляться в один клік. Нещодавно я встановив коментарі від Facebook на свій блог shakin.ru (на додаток до коментарів Вконтакте). Що можу сказати - ефектом я задоволений. Відвідувачі стали активніше коментувати, з Facebook стало більше переходів, і кількість друзів в цій соціальній мережі стало рости більш динамічно. Не скажу, щоб завдяки системі коментування Facebook з'явилася лавина відвідувачів з цієї соціальної мережі, додавати коментарі варті того, щоб їх встановити.

Опубліковано: 16/01/12 @ 07:39
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

ПАММовий конкурс на 30.000 $

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Отже, конкурс, так. Раніше вже говорив, що FX-Trend запропонував мені провести їм конкурс. Я в ньому брати участь не маю права, а от ви можете. Спробую пояснити правила так, щоб все було просто і зрозуміло.
Старт конкурсу не сьогодні! Старт конкурсу 5 лютого. Поки я просто всіх заздалегідь оповіщаю. Триватиме до 5 травня включно. Потім підведення підсумків.
Суть конкурсу Суть в залученні грошей в FX-Trend. Дві номінації передбачають залучення грошей тільки в ПАММ, а одна і ПАММ і трейдерську діяльність. Тобто, коротше кажучи, ви повинні лити за своєю реф. посиланням той трафік, який хоче інвестувати в ПАММ або торгувати на Форексі. Як це роблю я, по суті.
Звідки лити? Та звідки хочете. З пошуку, контекстної реклами, свого блога, підпису або темах на форумах.

Опубліковано: 14/01/12 @ 11:51
Розділ Блоги Читати далі...

Бальна система оплати авторам на СДЛах від Журфакера

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
У коментарях до інтерв'ю с iPhones.ru з'явився цікавий персонаж і повідав свої думки з приводу системи оплати авторам на СДЛах. Букв багато, але це грамотно: Був досвід. Працював журналістом і редактором в різних ЗМІ ... Є система в одному виданні (зарубіжний холдинг на російському ринку). Оплата кожного авторського матеріалу має в основі бальну систему. Будь-який матеріал - це кількість балів від 6 до 12, наприклад. Як це реалізується? Наприклад: 1 бал - пошук інфоповода. джерело - 1 бал, класний заголовок - 2 бали, привернув коментар експерта - 3 бали, унікальна цифра, факт - 2 бали (до слова про «якорі», які рерайт допомагають знайти) і т.д. Кожен бал - це умовно 5-10 USD. Оцінює якість матеріалу і прописує кеш-чек на все - гол. редактор ресурсу. є відомість на кожну новину, проставив суму і ушлов бухгалтерію. Думаю, є бонуси за коменти до статей, новин.

Опубліковано: 13/01/12 @ 08:34
Розділ Блоги Читати далі...

Бальна система оплати авторам на СДЛах від Журфакера

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
У коментарях до інтерв'ю с iPhones.ru з'явився цікавий персонаж і повідав свої думки з приводу системи оплати авторам на СДЛах. Букв багато, але це грамотно: Був досвід. Працював журналістом і редактором в різних ЗМІ ... Є система в одному виданні (зарубіжний холдинг на російському ринку). Оплата кожного авторського матеріалу має в основі бальну систему. Будь-який матеріал - це кількість балів від 6 до 12, наприклад. Як це реалізується? Наприклад: 1 бал - пошук інфоповода. джерело - 1 бал, класний заголовок - 2 бали, привернув коментар експерта - 3 бали, унікальна цифра, факт - 2 бали (до слова про «якорі», які рерайт допомагають знайти) і т.д. Кожен бал - це умовно 5-10 USD. Оцінює якість матеріалу і прописує кеш-чек на все - гол. редактор ресурсу. є відомість на кожну новину, проставив суму і ушлов бухгалтерію. Думаю, є бонуси за коменти до статей, новин.

Опубліковано: 13/01/12 @ 08:34
Розділ Блоги Читати далі...

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редірект і для чого взагалі все це потрібно. Схему дій, описану в відеоуроці, можна застосовувати як у блогах на Wordpress, так і до сайтів на інших движках. За сформованою традицією, відео я роблю без попереднього написання тексту, щоб не читати з папірця, тому у відео будуть чутні звуки сусідської дрилі і моєї мікрохвильовки. Wordpress SEO. Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект Партнер відеоуроку (як потрапити ): - сервіс ефективного просування Ротапост. Цей сервіс я вважаю дуже ефективним для просування сайтів. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я відповім на ймовірні запитання від новачків. Я люблю зрозумілі пояснення, тому відповім найпростішими словами. Що таке основне дзеркало сайту? Пошукові системи можуть враховувати ваш сайт з www або без в адресі.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46
Розділ seo wordpress Блоги Реклама Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62