Конкурс-марафон «Продам слона»

Взагалі-то слон не продається ... Пам'ятайте як минулого літа весело було з Єрка-марафоном? Гарні результати були , багато радісних емоцій учасників і глядачів/читачів. Прийшов час для нової задумки.    Суть та умови участі в конкурсі-марафону   Необхідно опублікувати фотографію (або картинку) слона (або слонів). Слони можуть бути індійські, рожеві, африканські, плюшеві, порцелянові, дерев'яні, надувні, мальовані - хоч які, на ваш смак.   У тексті замітки ви повинні творчо розкрити тему: які файли можна продавати через Вінчі ? Це має бути щось на зразок бізнес-плану, всерйоз, але почуття гумору дуже і дуже вітається. Допускається замість «бізнес-плану» опублікувати список ідей без подробиць. Або короткий веселе твір на тему «Що б я робив з Вінчі»? Загалом, можна сказати, що за текстом особливих обмежень немає, лише б весело було й захоплююче. Обов'язкова умова - має бути посилання на Вінчі (http://brokenbrake.biz/Vinci/ ).

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:23
Розділ Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2011 рік

SEO прогноз на 2011 рік Дорогі друзі, за традицією, я роблю SEO прогноз на 2011 рік. У минулому році я писав пост Тенденції SEO в 2009 році і прогноз на 2010 . Які методи просування будуть найбільш ефективними в 2011 році При просуванні сайту бажано використовувати максимальну кількість методів. Я б розподілив методи просування сайтів в рунеті в 2011 році в такий спосіб (за групами ефективності): Мінімальний ефект: - посилання з форумів (з підписів і повідомлень); - дошки оголошень; - каталоги сайтів; - посилання з профілів; - коментування сайтів та блогів (найпримітивніший і малоефективний); - кросспостінг; - залучення відвідувачів з сервісів питань і відповідей; - RSS агрегатори; - анонси матеріалів сайту або блогу в сервісах соціальних новин і на форумах; - e-mail розсилка (наприклад, через subscribe.ru або content.mail.ru); - соціальні закладки (працюють лише для Google).

Опубліковано: 08/05/11 @ 08:09
Розділ seo Блоги Читати далі...

Тут ідейка одна народилася для web розробників

А ось і перший спонсор в 2011 році - реєстрація доменів RU - VPSdomen . Ну що ж, погнали працювати в новому році . Початок року у мене було неоднозначним, важко було змусити себе працювати в новорічні канікули, тому вирішив навідпочивався до того стану, в якому б захотілося тільки працювати. Практично вдалося. Правда вчора, коли катався на сноуборді, несподівано для себе дуже невдало впав і забив голову, зап'ястя і коліно. Голова була в шоломі, зап'ястя почало боліти тільки ввечері, а ось коліні дісталося найбільше. Хвилин 10 після удару була аццки біль, що міг тільки перекочуватися з боку на бік, благо примудрився відстебнути сноуборд і все те, що заважало спокійно дихати - всякі нам підшоломники, окуляри і рукавички. Тут же подзвонив своїм - прилетіли хвилин через 15. Я примудрився стати, попросив їх захопити сноуборд і пошкандибав за ними.

Опубліковано: 07/05/11 @ 07:08
Розділ Блоги Читати далі...

Змушений спростовувати наклеп (нолікс замість Daos)

Сравненіе Daos і nolix Намагався адже не піддаватися на провокації, але будь-якому терпінню приходить кінець, тим більше що наклеп почали поширювати вже ширше, ніж тільки в бложіке гадениш.    Отже, шахрай-плагіатор Сергій Шепелєв, раніше неодноразово вже викритий у брехні та інших митних капості продовжує просувати свій недосервіс У мене не вистачило ™ методами, крім яких інших не знає - тотальною брехнею і поливанням брудом конкурента, в якого і поцупив своє тимчасове благополуччя.  До Геббельса і навіть до Мавроді йому дуже далеко, звичайно, але помаленьку вчиться. Особливо добре засвоїв Шепелєв одне правило: брехню треба розбавляти правдою, і тоді все висловлене довірливі лохи приймуть за істину.  Як вас обманюють?  Отже, правда: якийсь Терехов поставив у блог рядок нолікса (ха -ха, це дійсно правда).

Опубліковано: 07/05/11 @ 06:41
Розділ Блоги Читати далі...

Facebook, знай своїх друзів в обличчя

Зараз бурженет щосили переполохавши чутками про закриття соціальної мережі Фейсбук. Точніше, тепер буржунет ворожить, хто і навіщо розпустив чутки про закриття улюбленого сайту мільйонів користувачів. Природно, ніхто нічого закривати і не збирався, але вийшло весело. У мережі щосили розробляється теорія про те, що Марк Цукерберг так піарить свій сайт. І хто його знає, може так воно і є. А взагалі я збирався поговорити про інше. Фейсбук, на відміну від того ж контакту, - відмінне місце для розробки ділових зв'язків. І школоти там поменше, і планка, як мені здається, піднята вище. Природно, і в мене є аккаунт на Фейсбук . Використовую я його рідко, але в друзі додаю майже всіх, хто попроситься. Виняток становлять тільки зайво товариські люди, які швидко вилітають з друзів, і то тільки після того, як заспамят мене до смерті. І ось, на початку листопада я поїхав у відпустку, не надто далеко, в північний Казахстан, відвідати родичів дружини.

Опубліковано: 07/05/11 @ 12:35
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Просування сторінки на Facebook - залучаємо шанувальників на сторінку

Просування сторінки на Facebook Добрий день, дорогі друзі. Сьогодні ми займемося розглядом такої теми як просування вже створеної сторінки вашого блогу чи сайту на facebook. Зараз соціальні мережі та facebook в тому числі, все більше інтегруються з сайтами. Вже багато людей отримують пристойний трафік з facebook, а оскільки аудиторія facebook продовжує рости ударними темпами (цікава статистика про facebook ), то трафік з цієї соціалки теж буде зростати. Головне займатися розвитком і просуванням свого бренду на facebook. В одному з минулих постів я описував як створити таку сторінку для свого сайту або блогу - Створюємо сторінку блогу на facebook - керівництво по кроках , а сьогодні розглянемо якими способами можна почати її просувати, щоб у сторіночки з'являлися шанувальники.

Так, саме шанувальники сторінки є показником того, наскільки цікава ваша сторінка, ну і як наслідок наскільки вона популярна. Тому, в першу чергу при просуванні своєї сторінки на facebook слід зайнятися саме залученням прихильників.

Опубліковано: 07/05/11 @ 08:11
Розділ Блоги Читати далі...

Кнопки соціальних мереж для блогу

Кнопки соціальних мереж для блогу Ну так, і я туди ж. А що, без цих соціальних мереж тепер нікуди, добра частина інтернет користувачів підсіла на них, а в цієї доброї частини користувачів, ще більше добра частина друзів, з якими можна ділитися всім цікавим. Ось і постами нашими вони можуть поділитися з друзями своїми, а щоб спростити їм завдання потрібні кнопки, про них сьогодні і поговоримо. У цьому пості Ви знайдете коди для розміщення кнопок , які встановив собі я, знайдете посилання на офіційні кнопки і опис того, що ці соціальні кнопки встановити на свій блог ( сайт), а нижче, як зазвичай, на Вас чекає жирний бонус і солодке. Пост вийде досить довгий, місцями нудний, спасибі за Ваші коментарі і не забудьте поділитися матеріалом з друзями! Більшість популярних соц.сетей пропонує свої настроюються під наші потреби скрипти кнопок. У цих кнопок, ясна річ, свої переваги - інтерактивність і лічильник кліків, останнє дуже важливо. Але разом з тим є й мінуси.

Опубліковано: 06/05/11 @ 04:50
Розділ Блоги Читати далі...

Ви боїтеся завести блог? На жаль, але мені доведеться вас мотивувати!

Ви й досі вважаєте що ви не зможете вести блог? Або завели, але дуже сильно сумніваєтеся у своєму вчинку? Тоді мабуть, я вас мотивую повідавши про те, де і за яких обставин люди писали і заробляли . Ви можете відмазуватися або прикриватися, кажучи самому собі: у мене немає грошей , у мене немає таланту, у мене немає часу, мене не будуть читати, в мене немає відповідного місця. і.т.п. Але тепер ви будете знати, що великі письменники починали в точно такій самій обстановці як ви, навіть гірше, і в них були свої провали.

Опубліковано: 06/05/11 @ 02:41
Розділ Блоги Читати далі...

Реєстрація в Яндекс Каталозі - загальна інформація

Реєстрація в Яндекс Каталозі Добрий день, дорогі читачі. Сьогодні торкнемося таку тему як реєстрація в Яндекс каталозі. Розглянемо лише загальні моменти і вимоги, а також деякі спостереження, мої та інших фахівців. Розглянемо сьогодні лише загальні особливості реєстрації в Яндекс каталозі, а також правила публікації ресурсів, які виділяє сам Яндекс. Даний пост, я вирішив написати, так як збираюся в найближчому майбутньому зареєструвати цей блог в ЯК. Тому хочеться подивитися на вимоги Яндекса до сайтів, які ви хочете реєструвати в каталозі і відповідно подивитися наскільки зараз мій блог підходить під каталог.

Я не хочу писати всяких міфічних речей, що посилання з Яндекс Каталогу дуже вагома і трастова, реєстрація в Яндекс Каталозі дає цільової трафік на сайт. Що якщо ви в ЯК, то ТІЦ дивним чином може зростати набагато веселіше, ніж без каталогу, а вже про те, що сайт стає легше просувати по різним запитам у видачі - навіть не мрійте.

Опубліковано: 06/05/11 @ 12:31
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Пробуємо прогнозувати трафік: після тривалого аналізу

Довго не тривала ланцюжок статей про прогнозування трафіку, як і інших постів теж не було. Інші статті не публікувалися, оскільки хотілося не розривати серію і щоб всі статті йшли одна за одною, винятком з'явився тільки вже завершився конкурс BestMasterіZація , але іншого вибору не було - треба було писати. Тепер до суті нашого аналізу та аналітики. Що було зроблено? Я перебрав дуже багато думок у голові про те, як в рамках своїх проектів і проектів своїх клієнтів зробити якомога більш масштабний аналіз ключових фраз. Оскільки сервісом Google Analytics я користуюся вже не перший рік і сайти там "обслуговуються" теж не перший рік, то для кожного сайту можна було зібрати всі фрази, за якими приходили з пошуку за весь проміжок часу. Таким чином, я зібрав фрази на теми: туризм, весілля, нерухомість, автомобілі, кіно, жіночі сайти, еротика, будівельні матеріали, меблі, SEO і т.д.

Опубліковано: 06/05/11 @ 10:19
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Обговорюємо з Кроликом Роджером: де ж, мати їх, гроші в Інтернеті?

 Сьогоднішнє інтерв'ю мені здалося куди цікавіше попереднього . Обговорюємо партнерські програми в Рунеті + успіхи Кролика на інших теренах типу створення своїх проектів. Він пацанчік реальний, не підер там якийсь з двору. Ну, а в кінці інтерв'ю вас чекає те, що мене в ньому радує найбільше. MaulNet: Отже, значить, ти - Кролик? Кроль: Він самий. :-) Кролик Роджер, якщо точніше. Завжди тяжів до довгих нікнейми, хтось може пам'ятати мою діяльність за часів Web 2.0 під ім'ям Іван Спарк. Мені завжди були цікаві нові ринки, що розвиваються. Спочатку Web 2.0, потім CPA мережі на заході, зараз от російські CPA. MaulNet: Окей. Я щось ностальгічне пам'ятаю про те, що тебе хтось вбив або підставив. Це правда? Мертвий кроль завжди краще живого
Кроль: Прекрасний фільм, прекрасний персонаж, до мене не має ніякого відношення. Просто однофамільці. MaulNet: Шкода, я то думав, що тебе хтось підставив, кінокар'єра закінчилася, після чого ти вирішив поткнуться в Інтернет.

Опубліковано: 05/05/11 @ 08:35
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Як Кролик Роджер заробив 7000 $ за минулий місяць?

Так, ну що, хто-небудь після статті Барсага домігся якихось нових успіхів? Якщо ні, то ваша остання надія - Кролик Роджер. Насправді заголовок трохи бреше, 7000 $ - це лише дохід, а прибуток у два рази менше. Але тим не менше, тим не менше. Гостьовий пост від Кролика Роджера, професійного учасника CPA мереж, фаната партнерського маркетингу та власника блогу Copeac.in . Нещодавно він запустив безкоштовний сервіс для пошуку оффер в російських і західних CPA мережах: CPANetworks.ru . У гостьовій публікації Барсага про заробіток в західних CPA мережах читачі скаржилися, що «тема даного оффер вже виїжджаючи», запитували «як часто з'являються такі хороші рекламодавці» і навіть «який оффер використовувати». Дійсно, коли середня CPA мережа містить кілька сотень пропозицій, половина яких не оновлювалася вже кілька років, дуже гостро постає питання про вибір надійної мережі і надійного рекламодавця для ваших експериментів з покупними або SEO трафіком.

Опубліковано: 05/05/11 @ 02:30
Розділ Блоги Читати далі...

Сінонімайзер - наш помічник у написанні унікального контенту

Сінонімайзер - наш помічник у написанні унікального контенту Спонсор посту: Що собою являє Пошукова система Яндекс ви дізнаєтеся на блозі компанії SEOinUA Кожен, вебмайстер знає, текстове наповнення сайту - це найголовніше на будь-якому ресурсі. Але не варто забувати, що мова йде тільки про унікальному контенті. Таким чином, якщо слідувати звичайним бізнес планам Інтернет маркетингу і створювати кілька сайтів, кожен день розміщувати на них унікальний матеріал (авторський або покупної), то через 12 місяців ваш середній заробіток за день становитиме близько 10 доларів в залежності від тематики. Звичайно, така сума може не всіх порадувати, адже було зроблено багато роботи. Адже це дуже замало? Як переступити позначку в п'ятнадцять доларів на день, якщо ви вибрали метод розкрутки сайту матеріалом? Але ж ще існують генератори контенту. Далеко не завжди в результаті їх роботи виходить нечитаний контент. Зараз я хотів би розповісти про сінонімайзінге.

Опубліковано: 05/05/11 @ 12:21
Розділ Блоги Читати далі...

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 2. Торжество рерайта і перелінковки.

експресс аналіз Минула частина багатьом сподобалася, за першу добу її переглянуло на самій сторінці блогу в районі 1000 чоловік. Кількість уніків, що переглянули конкретну сторінку - можна подивитися в LI лише за допомогою експрес-аналізу (типу логи). Так як розділ «сторінки» показує і повторні перегляди. Шкода тільки, по-замовчуванню експрес-аналіз зберігає дані лише за добу, а так штука супер. Так ось, про новий річному сайті з топа «інтернет магазин одягу» . Запит цікавий. По-перше, він тришаровий, а трехсловнікі за інших рівних просувати складніше, ніж однословнікі. По-друге, в ньому є і ті, хто до ладу нічого не витрачає і ті, хто витрачає багато чи навіть дуже багато. Наприклад, лідер топа за даними Пульта витрачає 130К руб. Але мова про сайт, що займає четвертий позицію - magazin-odezhda.ru. На вигляд сайт ще більше лайно, ніж минулий. Тут навіть не потрудилися вставити який-небудь тлумачний шаблон, логотип просто відсутня.

Опубліковано: 05/05/11 @ 11:03
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 2. Торжество рерайта і перелінковки.

експресс аналіз Минула частина багатьом сподобалася, за першу добу її переглянуло на самій сторінці блогу в районі 1000 чоловік. Кількість уніків, що переглянули конкретну сторінку - можна подивитися в LI лише за допомогою експрес-аналізу (типу логи). Так як розділ «сторінки» показує і повторні перегляди. Шкода тільки, по-замовчуванню експрес-аналіз зберігає дані лише за добу, а так штука супер. Так ось, про новий річному сайті з топа «інтернет магазин одягу» . Запит цікавий. По-перше, він тришаровий, а трехсловнікі за інших рівних просувати складніше, ніж однословнікі. По-друге, в ньому є і ті, хто до ладу нічого не витрачає і ті, хто витрачає багато чи навіть дуже багато. Наприклад, лідер топа за даними Пульта витрачає 130К руб. Але мова про сайт, що займає четвертий позицію - magazin-odezhda.ru. На вигляд сайт ще більше лайно, ніж минулий. Тут навіть не потрудилися вставити який-небудь тлумачний шаблон, логотип просто відсутня.

Опубліковано: 05/05/11 @ 08:31
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Кращі пости блогу cyber-promo.ru за 2010 рік

Кращі пости блогу cyber-promo.ru за 2010 рік Доброго часу доби, дорогі друзі! Це перший пост в новому 2011 році. Пора вже повертатися до роботи і справ. Але почати слід саме з огляду найпопулярніших постів за попередній 2010 рік - це вже традиція. Кращі пости за 2009 ви можете побачити тут - Кращі пости блогу за 2009 рік . Спонсор посту: Виробництво конвертів на замовлення і друк конвертів з логотипом різними тиражами - може вам виразно нагоді! У цілому, ведення блогу в 2010 році можна було позначити як пошуки різних способів підняти ТІЦ, як можна більш якісним і стабільним способом. Були пошуки найбільш кращих стратегій створення сайтів для продажу посилань на Sape. Я писав де брати контент, як закуповувати вічні посилання для ТІЦ, як краще продавати, а як не продавати. Це як-би одна велика частина постів 2010 року.

А інші пости були присвячені різним пошукам тим заробітку і часто носили дуже філософський характер, я дивився на своє життя і багато чого аналізував. Більше ставив запитань, ніж відповідав на них.

Опубліковано: 04/05/11 @ 06:59
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Які кнопки соціальних мереж вибрати?

Які кнопки соціальних мереж вибрати? Я сьогодні виконав таку роботу, таку роботу, аж 6 кнопок соціальних мереж встановив. І навіть коли встановив їх, ну немає спокою моєму серцю, розриваюся як мавпа з анекдоту, який варіант вибрати не знаю. Детальніше. Спочатку варіанту у мене було два: 1. "Рідні" кнопки соціальних мереж; 2. Самому зробити ці самі кнопки. Сподіваюся Ви приділіть хвилинку дорогоцінного часу і допоможете мені визначитися. .....

Опубліковано: 04/05/11 @ 04:49
Розділ Блоги Читати далі...

Маркетинг у соціальних мережах: Facebook + Twitter та інші.

Сьогодні трохи про статистику, про те в яких соціальних мережах варто просувати свій продукт. У попередньому (2010 ) і в майбутньому (2011 ) мабуть кращим і менш витратним ходом буде просувати свій бренд (продукт) через соціальні мережі. І якщо ви є PR-менеджером , ви просто зобов'язані знати статистику і розвиток усіх соціальних мереж. Думаю вам ця стаття насамперед потрібна, ніж іншим, глянувши на статистику ви можете визначиться де почати просувати свій продукт. Зараз нам відомі два фаворити це твіттер і Фейсбук. Перш за все поглянемо на статистику двох цих соціалок.

Опубліковано: 04/05/11 @ 02:37
Розділ Блоги Читати далі...

Швидкість виконання PHP-скриптів

Вирішив провести дуже простий Тестіко: під час запуску скрипта мільйон разів обчислити хеш рядка blabla за алгоритмом md5, і порахувати час виконання. У мене результати такі:   Де виконується скрипт    Час (у сек.) запуску через вебсервер    Час при запуску з консолі    Віртуальний хостинг Ruweb.net , де в даний момент розташований мій блог, сервер Apache    0,8    -    VPS на Linode.com , мінімальний тариф, сервер Lighttpd    1,2    1,1    Моя домашня машинка, тестовий сервер Mongoose    2,1    1,9    Виявилося, накладні витрати на вебсервер навіть у такому тесті можуть бути відчутні - це для мене новина, якщо чесно. Я спершу взагалі з консолі і не думав запускати, а потім щось вирішив спробувати.  Питання розумним людям: взагалі від чого це все залежить в першу чергу і як прискорити виконання скриптів на VPS? Там/proc/cpuinfo показує аж чотири процесори Intel Xeon по 2,2 ГГц, а результати в порівнянні з віртуальним хостингом так собі.

Опубліковано: 04/05/11 @ 08:08
Розділ php Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з маузерами

Лицар б'ється з драконом. Не в казці живемо - буває, і дракон перемагає. Сурен Тер-Сааков, Mauser, інтерв'ю Я рідко беру інтерв'ю (поки лише одного разу ), а Маузер не часто відповідає на питання блогерів, так що перед вами справжній ексклюзівчік.  Коротка довідка: Сурен Тер-Сааков, також відомий як Mauser - мільйонер, власник заводів, газет, пароплавів і партнерської програми XMLshop . До речі, особисто я про цю партнерке дізнався приблизно чотири роки тому від первобомжа , ну а нині естафету добровільної пропаганди підхопив і гордо несе відомий оптимізаторАртем Шкондін .    - Здрастуй, Сурен. Оскільки тебе знають у Рунеті переважно як власника партнерської програми XMLshop, пропоную з неї і почати. Нещодавно відомий журнал Forbes відкрив свій інтернет-магазин у партнерстві з XMLshop.
З цим, звичайно, вітаю весь ваш колектив і тебе особисто! Але ось поява Forbes в обоймі Маузера не погіршує чи умови для твоїх старих партнерів, які працювали з тим же сегментом товарів? Все ж таки конкурувати з настільки відомим брендом, напевно, складно.

Опубліковано: 03/05/11 @ 04:09
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62