9 причин , чому потрібно займатися англомовним SEO

Дорогі друзі , я на дозвіллі подивився матеріали свого блогу і помітив , що давно не писав статей з просування сайтів в англомовному інтернеті . При цьому більшість просуваються мною проектів саме англомовні . Треба терміново виправляти це упущення з мого боку. До речі , недавно Ілля Русаков опублікував відеоінтерв'ю із старим Глобатор http : // seoinsoul .ru/video - intervyu - shakin - ru / . Можете подивитися , це моє перше інтерв'ю в житті , записане на відео . Сьогоднішній пост буде свого роду вступом нового циклу статей . Я хочу спочатку розповісти , чому варто займатися просуванням сайтів в англомовному сегменті інтернету і з яких причин це може бути вам цікаво. Акцент я буду робити на створення і просування білих англомовних сайтів та блогів . Тобто біле SEO для білих сайтів ( нормальне і безпечне просування для якісних сайтів для людей). Це вигідно Одна з найголовніших причин .

Опубліковано: 13/11/14 @ 10:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Просів пошуковий трафік ? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося, перше, що потрібно зробити - визначити причину. Вживати дії щодо повернення трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно, що лікувати пацієнта без діагнозу. Якщо пощастить, можна повернути пацієнтові здоров'я, але з такою ж вірогідністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім, як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно. Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошукача зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються, і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 12/11/14 @ 02:30
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Просів пошуковий трафік? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося , перше, що потрібно зробити - визначити причину . Вживати дії по поверненню трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно , що лікувати пацієнта без діагнозу . Якщо пощастить , можна повернути пацієнтові здоров'я , але з такою ж ймовірністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім , як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно . Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошуковика зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються , і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 11/11/14 @ 07:43
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

29 - 30 листопада, Київ - Erlang Курси 2014 в Києві

Як відомо , Synrc Research Center всіляко підтримує і розвиває Erlang - спільнота не тільки в Україні , а й за її межами . Наші фреймворки працюють і допомагають багатьом людям по обидві сторони Атлантики витрачати мінімум зусиль на інженерні процеси . Рік тому Synrc проводила Erlang Курси в Києвіі давала модуль з основ мови Erlang і веб - програмування на Erlang . Настав час нового модуля - охопити нові горизонти застосування мови Erlang в бізнесі і вебі. Для кого:
Цей курс розроблений для технічних фахівців , керівників команд та відділів , які хочуть застосувати Erlang у себе в виробництві , але ще роздумують . Наша мета - показати всю легкість і лаконічність даної технології. Якщо ви придивляєтеся до мови Erlang і його проектами , і хотіли б дізнатися про реальні практичних завданнях , які ми вирішуємо кожен день в Synrc Research Center , будьте впевнені , ми вам розповімо про всі підводні камені .

Опубліковано: 10/11/14 @ 07:10
Розділ Блоги Читати далі...

29 — 30 ноября, Киев — Erlang Курсы 2014 в Киеве

Как известно, Synrc Research Center всячески поддерживает и развивает Erlang-сообщество не только в Украине, но и за ее пределами. Наши фреймворки работают и помогают многим людям по обе стороны Атлантики тратить минимум усилий на инженерные процессы. Год назад Synrc проводила Erlang Курсы в Киеве и давала модуль по основам языка Erlang и веб-программированию на Erlang. Пришло время нового модуля — охватить новые горизонты применения языка Erlang в бизнесе и вебе. Для кого:
Этот курс разработан для технических специалистов, руководителей команд и отделов, которые хотят применить Erlang у себя в производстве, но еще раздумывают. Наша цель — показать всю легкость и лаконичность данной технологии. Если вы присматриваетесь к языку Erlang и его проектам, и хотели бы узнать о реальных практических задачах, которые мы решаем каждый день в Synrc Research Center, будьте уверены, мы вам расскажем о всех подводных камнях.

Опубліковано: 10/11/14 @ 07:10
Розділ Блоги Читати далі...

Android дайджест # 0

Давно на DOU не було дайджестів про мобільну розробку. Сьогодні я виправлю цю ситуацію , приділяючи основну увагу платформі Android. Новини та аналітика Google Android Wear : what you need to know Огляд Google Nexus Player Android TV і порівняння з аналогічними пристроями Дайджест цікавих матеріалів для мобільного розробника # 77 (26 жовтня - 2 листопада ) на Хабре. Хочеться виділити статтю «Кінець додатків , якими ми їх знали » Куди котиться світ : ношений дрон для селфштотов перемагає в конкурсі Make It Wearable від Intel і отримує $ 500 000 Навіщо Google , Facebook і Microsoft випускають мобільні аналоги ключових сервісів .

Опубліковано: 07/11/14 @ 08:29
Розділ Блоги Читати далі...

Як залучати цільових відвідувачів за допомогою програми BuzzBundle

Дорогі друзі , я продовжую розповідати про тих сервісах і програмах , які постійно використовую в своїй роботі з просування сайтів . Сьогодні я хочу зробити відеоогляд дуже корисного інструменту з мого арсеналу SEO софта , який називається BuzzBundle . Спочатку невеликий відступ - Олександр Борисов запустив цікавий скрипт для ефективного продажу банерів зі своїх сайтів , який називається БаннерБро . Можна продавати банери по показам , клікам і дням , все автоматизовано . Скоро поставлю на цей блог . За допомогою цієї програми я залучаю цільових відвідувачів з тих сторінок , на яких обговорюються обнародувано мною запити - з тематичних форумів і блогів , а також з соціальних мереж Твіттер , Фейсбук , Гугл Плюс і відеосервісу Ютюб . Також підтримуються Yahoo Answers і LinkedIn. Вся робота ручна , що дає дуже хороший ефект . Софт допомагає економити час і позбавляє від монотонної рутинної роботи . Програма платна , але у неї є безкоштовна версія , скачати яку можна за цим посиланням .

Опубліковано: 27/10/14 @ 07:12
Розділ Блоги Читати далі...

QA дайджест # 0

Мене звуть Віктор , я працюю менеджером проектів в компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене цікавими посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю і найцікавішими ділюся з Вами . Новини Відбулася зміна стандарту з тестування IEEE - 829 на ISO/IEC/IEEE 29119. Детальніше можна почитати тут : softwaretestingstandard.org Зараз іде множетсво суперечок , чи корисний старий і новий варіанти стандартів і чи мають вони сенс взагалі. На цю тему вже висловився Джеймс Бах в своєму блозі. Небезисвестний в тестерскіх колах Олексій Лупан швидше дивується , ніж вітає нововведення . Лабораторні роботи з управління тестуванням в Visual Studio 2013 почали переводити на російську мову : habrahabr.ru . Почитати Unit testing is not about finding bugs ... Корисно стаття , знову Обьясняю , наскільки різні завдання повинні ставитися між рівнями тестування.

Опубліковано: 24/10/14 @ 07:05
Розділ Блоги Читати далі...

13 грудня , Київ - Майстер - клас Максима Климишина " ReactJS в дії: від базових понять до розробки додатків "

Максим Климишин має 5 - річний досвід управління малими та середніми командами . Досвідчений менеджер проектів на Python і JavaScript , працював над проектами в oDesk Inc .: Travelocity , eBay , PayPal , Magento , соосновал компанію з розробки мобільних додатків . Активний учасник OpenSource соощества , розробник ArangoDB Python Driver , LevelDB Server і т.д. , автор блогпост і доповідей по Python і JavaScript. На майстер - класі ми будемо вивчати і працювати з ReactJS - простим і популярним JavaScript- фреймворком , який робить упор на продуктивності. React побудований на концепції компонентів . Він відрізняється від таких фреймворків , як Angular або Ember , які використовують двосторонню прив'язку даних для оновлення HTML сторінки. Існує думка , що React простіше для вивчення - він набагато менше і добре працює з jQuery та іншими фреймворками . Він , до того ж , надзвичайно швидкий, так як використовує віртуальний DOM і оновлює тільки змінені частині сторінки.

Опубліковано: 23/10/14 @ 06:05
Розділ Блоги Читати далі...

Портрет українського IT - HR / рекрутера

Сучасний ринок ІТ - технологій неможливо уявити без роботи HR - спеціалістів і рекрутерів . Але , тим не менш , дуже часто доводиться стикатися з неправильним уявленням розробників та інших фахівців про такі співробітниках . Хто ж такі ІТ -HR та ІТ- рекрутери , чому вони вибрали таку професію , яке їх думку про програмістів , як вони проводять своє дозвілля і які поради можуть дати крутим девам для пошуку другої половинки - відповіді на ці та інші питання спробувала знайти команда одеської ІТ - рекрутингової компанії GUID . У Вересень 2014 року в роботу був запущений онлайн - опитувальник , який могли заповнити всі , хто має відношення до рекрутингу або HR - відділу ІТ -компаній. В цілому , по території України було опитано 116 осіб. Відзначимо , що це дослідження не носить науковий характер і не є репрезентативним , а відображає думку виключно тих , хто заповнив даний опитувальник .

Опубліковано: 15/10/14 @ 10:25
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на що пройшла SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я . Олексій переїхав з Кемерово до Москви , де заснував свою компанію з просування сайтів. Отже , зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт , Олексій ! За традицією , прошу тебе розповісти про себе. Де ти народився , на кого вчився? Чим захоплюєшся у вільний час ? Як зараз погода в Москві? Привіт , Михайло . Народився в Сибіру , в Кемерово , трохи більше двох років живу в Москві і , думаю , що я тут надовго залишуся . Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВУЗи , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу , завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Групп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Групп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на минулої SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я . Олексій переїхав з Кемерово в Москву , де заснував свою компанію з просування сайтів . Отже , зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт , Олексій ! За традицією , прошу тебе розповісти про себе. Де ти народився , на кого вчився ? Чим захоплюєшся у вільний час? Як зараз погода в Москві? Привіт , Михайло . Народився в Сибіру , в Кемерово , трохи більше двох років живу в Москві і , думаю , що я тут надовго залишуся . Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВУЗи , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу , завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блогу seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блогу seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті. Я познайомився з Олексієм на пройшла SEO конференції в Казані. Він теж сибіряк, як і я. Олексій переїхав з Кемерово до Москви, де заснував свою компанію з просування сайтів. Отже, зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт, Олексій ! За традицією, прошу тебе розповісти про себе . Де ти народився , на кого вчився? Чим захоплюєшся у вільний час? Як зараз погода в Москві? Привіт, Михайло . Народився в Сибіру, ??в Кемерово, трохи більше двох років живу в Москві і, думаю, що я тут надовго залишуся. Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВНЗ , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу, завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю з хакером : « Я за пару днів заробляю 3-4к $ , а ти хто такий?"

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Сьогодні у мене в'ю з простим 21 -річним пацаном , який вибрав от трохи інший шлях. Це його блог англійською , а це візитка . MaulNet : Отже , значить ти ну типу хакер ? Хакер : Взагалі немає , я дослідник . Моя робота знаходити уразливості , робити Рісеч , але не експлуатувати або робити кому то « погано» . Я - whitehat . MaulNet : А які мови ти знаєш , і як взагалі це почалося ? Хакер : Я був « звичайним» програмістом . Почалося давно , році в 2008 , коли я читав бомжедвіженіе і SEO блоги. Все це здавалося каламуттю для школярів (і зараз здається ) , тому я швидко перейшов у звичайний фріланс - робив скрипти/движки на PHP. Поступово це виросло в щось більше , попрацював фултайм на кількох роботах , переключився на Ruby. Здавалося б край і далі залишається тільки розвиватися в цьому напрямку , але в березні 2012 я зламав популярний серед гиків сайт github.com .

Опубліковано: 09/10/14 @ 01:01
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з хакером : « Я за пару днів заробляю 3-4к $ , а ти хто такий?»

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Сьогодні у мене в'ю з простим 21-річним пацаном , який вибрав от трохи інший шлях. Це його блог англійською , а це візитка . MaulNet :Отже , значить ти ну типу хакер ? Хакер :Взагалі немає , я дослідник . Моя робота знаходити уразливості , робити Рісеч , але не експлуатувати або робити кому то « погано ». Я - whitehat . MaulNet :А які мови ти знаєш , і як взагалі це почалося ? Хакер :Я був « звичайним » програмістом . Почалося давно , році в 2008 , коли я читав бомжедвіженіе і SEO блоги. Все це здавалося каламуттю для школярів (і зараз здається ), тому я швидко перейшов у звичайний фріланс - робив скрипти/движки на PHP. Поступово це виросло в щось більше , попрацював фултайм на декількох роботах , переключився на Ruby. Здавалося б кінець і далі залишається тільки розвиватися в цьому напрямку , але в березні 2012 я зламав популярний серед гиків сайт github.com .

Опубліковано: 09/10/14 @ 01:01
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з хакером : «Я за пару днів заробляю 3-4к $, а ти хто такий? »

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Сьогодні у мене в'ю з простим 21- річним хлопчаком , який вибрав ось трохи інший шлях. Це його блог англійською , а це візитка . MaulNet :Отже, значить ти ну типу хакер ? Хакер :Взагалі немає , я дослідник . Моя робота знаходити уразливості, робити Рісеч , але не експлуатувати або робити кому то « погано». Я - whitehat . MaulNet :А які мови ти знаєш, і як взагалі це почалося? Хакер :Я був «звичайним» програмістом. Почалося давно , році в 2008 , коли я читав бомжедвіженіе і SEO блоги. Все це здавалося каламуттю для школярів ( і зараз здається ), тому я швидко перейшов у звичайний фріланс - робив скрипти/движки на PHP. Поступово це виросло в щось більше , попрацював фултайм на кількох роботах, переключився на Ruby. Здавалося б кінець і далі залишається тільки розвиватися в цьому напрямку , але в березні 2012 я зламав популярний серед гиків сайт github.com .

Опубліковано: 09/10/14 @ 01:01
Розділ Блоги Читати далі...

Мій звіт про SEO конференції в Казані

Дорогі друзі , прийшов час написати звіт про мою поїздку на SEO конференцію в Казань , яка проходила 25-26 вересня 2014 року. У пості буде багато фотографій , наприкінці я напишу висновки , які я для себе зробив . Я не буду переповідати доповіді , ви їх можете подивитися по наведеної далі посиланням. Краще я розповім, який я побачив конференцію і покажу трохи , що відбувалося " за лаштунками " . Я вперше в житті побував на подібному заході , і мені так сподобалося, що планую туди їздити щороку. Почну по порядку. Так як я купував квиток на конференцію за кілька місяців , то мені вдалося забронювати номер в готелі в тій же будівлі IT - Park , в якому проходив захід : Це виявилося не тільки дуже зручно , але і комфортно . Номер відмінний , багато місця : У номері є зручне комп'ютерне крісло зі столом , праска , фен , щітка і крем для взуття , одноразові тапочки , халат , прасувальна дошка , зубна щітка з пастою , бритва і шапочка для душа .

Опубліковано: 08/10/14 @ 10:17
Розділ seo Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Денис Жаданов ( Readdle ) про фактори успіху , growth hacking і розумові інвестиції

« Хороший продукт можна створити в одному випадку - орати вдень і вночі » . Досьє: Денис Жаданов , директор з маркетингу компанії Readdle , яка на момент виходу цього інтерв'ю має більше 33 мільйонів завантажень додатків в AppStore. У 2011 році закінчив Одеський національний університет ім . Мечникова за спеціальністю « Менеджмент і Бізнес» та магістратуру в Aston Business School за спеціальністю Business and Management . Живе і працює в Одесі і Сан - Франциско . Глава 1 В променях слави Денис , привіт ! Ви дуже хвацько стартонув в « далекому » 2007 році за документ - рідера для iPhone . Через два роки вже був запущений сканер , який в 2012 вийшов на iPad . Яка сьогодні у вас лінійка продуктів? Привіт , все вірно ! Ідея про те , що ми можемо створити щось корисне , з'явилася практично відразу після анонсу першого в світі iPhone . Людина купував новітній телефон за силу-силенну грошей , і не міг елементарно читати на ньому книги або документи (у той час App Store ще не було).

Опубліковано: 06/10/14 @ 06:28
Розділ Блоги Читати далі...

7 років блогу shakin.ru . Відео з привітаннями

Дорогі друзі , сьогодні моєму блогу shakin.ru виповнюється сім років. 1 жовтня 2007 я опублікував на ньому свій перший пост з підбіркою сервісів для створення круглих кутів на CSS. До речі , ось і сам пост : CSS : круглі кути . Ось з такого примітиву починав старий Глобатор . Зараз би мій внутрішній " відділ якості " не пропустив би такий пост . Багато води утекло з тих пір . Я продовжую вести свій скромний онлайн щоденничок і мені це заняття подобається точно так же , як і в 2007 році. Я зібрав поздоровлення моєму блогу з різних країн і зробив з них відео . Привітання надіслали з Аргентини , США , Непалу , Шрі - Ланки , Індії , Японії , Ямайки , Пакистану , Хорватії та Австрії. Навіть є привітання від собачки . От і саме відео з привітаннями : Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 1080 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube , щоб не пропустити нові відео . Я задоволений минулим роком.

Опубліковано: 01/10/14 @ 06:18
Розділ Блоги Читати далі...

Критическая уязвимость выделенных серверов Bash Shellshock

Совсем недавно была найдена очередная уязвимость, которая вероятнее всего скоро перерастет в эпидемию зараженных серверов. На хабре уже описывали как работает уязвимость , а также сообщали о том, что уже проводятся атаки на сервера с использованием этой уязвимости. Не вдаваясь в подробности могу сказать, что данная уязвимость позволяет получить управление вашим сервером и делать с ним все что угодно . Кроме серверов хостинга, bash используется во многих системах, даже на Macbook с которого я пишу этот пост, есть bash и да, он уязвим.

Опубліковано: 30/09/14 @ 04:18
Розділ Безпека Блоги Хостинг Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62