WebEffector: автоматичне просування vs. ручна закупівля посилань

sape webeffector Почнемо з того, що якщо біржі посилань за типом Sape, MainLink, SeoZavr і т.д. - Це системи для ручної купівлі-продажу посилань , і нарощуванню таким чином необхідної для просування посилальної маси, то WebEffector і іже з ним (SeoPult, Rookee) - це автоматичні сервіси просування , які закуповують посилання через ті ж біржі. Розберемося в плюсах і мінусах автоматичної системи розкрутки. Для початку, WebEffector себе позиціонує як сервіс для кінцевого користувача, а не для продвіженцев. Мовляв, все, що вам потрібно - це загнати адресу продвігамой сторінки в систему, і вона сама визначить список ключових слів, складе Анкор, розрахує бюджет і закупить посилання. А власнику сайту залишається лише потирати ручки і чекати скаженого трафіку. І в підсумку недосвідчені в своїй справі оптимізатори, як правило, користуються автоматизованими помічниками, тоді як, вибачте за каламбур, «просунуті» просувають самі.

Опубліковано: 17/04/11 @ 08:30
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Оновлення WordPress 3.0.2

Вийшла нова версія WordPress 3.0.2. Рекомендується всім оновити свої блоги, тому що в цій версії виправлена уразливість в безпеці блогу, яка дозволяла користувачу з рівнем автор отримати розширений доступ до сайту. Також у новій версії були зроблені деякі удосконалення в системі безпеки блогу. На офіційному блозі WordPress подякували Володимира Колесникова , за докладне розкриття уразливості і мабуть способу її усунення Якщо ви своєчасно оновлювали свій WordPress-блог, то для установки нової версії, вам необхідно просто зайти в панель управління, розділ «Оновлення» і встановити нову версію WordPress. Якщо функції автоматичного оновлення в вашому блозі немає, означає версія WordPress яка у вас встановлена вже зовсім застаріла і блог потрібно оновлювати старим способом через FTP або ж просто скористатися моїми послугами з оновлення WordPress блогів. в постовий хочуть розповісти про те, що Північний Місто - мрія купити квартиру в
Петербурзі стає реальністю.

Опубліковано: 16/04/11 @ 03:10
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

Апдейт ТІЦ і невеликий секрет sape!

13530 А ось і наш апдейт ТІЦ! Настрій у мене хороший, так як тиц додався навіть там, де я його й не чекав Роботи було виконано багато, десь закуповував посилання в сапі, де то постові, а іноді і просто обмін посиланнями, звісно ж про СПАМ не забув, а як же без нього? По іншому, проводилася серйозна розкручування сайту , як СДЛ, так і сателітів. Тепер, що стосується результатів. На даний момент у мене 6 сателітів, 2 СДЛ, 1 полуСДЛ 7 сайтів мають ТІЦ 10, хоча до цього моменту майже ні в кого не було. А також всі сателіти тепер у мене барвисті і красиві. Пам'ятайте мій пост да, про те як зробити сателіти автоматичними і при цьому красивими?
Бонус в кінці поста Отже, ось результати: СДЛи: proadminov.ru - ТІЦ = 10 (+0)
ruwm.ru - - ТІЦ = 40 (+0)
portalrocka.ru - - ТІЦ = 10 (+10)
marina-kramer.

Опубліковано: 16/04/11 @ 12:06
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

У Рекламної Мережі Яндекса (РМЯ) з'явився блог

Хороша новина для партнерів Рекламної Мережі Яндекса і тих, хто збирається ними стати - тепер у РМЯ є свій блог . Сьогодні там з'явилася перша тема про е. Ффективность рекламних блоків . Дуже радує, що тепер Яндекс буде приділяти увагу партнерам, а не тільки рекламодавцям (нагадаю, що у Google Adsense вже давно є свій блог ). На блозі РМЯ можна публічно ставити питання підтримки РМЯ, створювати нові теми, вносити пропозиції, ділитися досвідом і т.д. Мета створення блогу - допомогти партнерам підняти дохід своїх майданчиків. Нагадаю, що нещодавно у мене теж був гостьовий пост про те, як підвищити дохід у РМЯ . Працювати над підвищенням відвідуваності і інтереcа користувача до свого сайту і, відповідно, доходу від контексту - це набагато цікавіше, ніж думати над тим, як підвищити тІЦ і заробити на посиланнях С ув., .

Опубліковано: 16/04/11 @ 09:02
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Автоматичне створення живих сателітів із зображеннями

Снімок Коли то в мене було всього 2 сателіти, я їх наповнював в напівавтоматичному режимі, за допомогою програми blog bot, ручками правил тег more і вставляв картинки, в день додавав на кожен ресурс не більше 3 статей. Все здавалося дуже простим і я навіть не замислювався повністю автоматизувати процес. Але коли з'явилося 5 сайтів і в планах ще стільки ж, а контенту в день на кожен сайт стало по 20 статей ... Сидіти цілий день, редагувати пости і вставляти картинки вже не міг. Тоді я задумався про те, як би автоматизувати створення сателітів і при цьому зробити їх живими, яскравими і схожими на СДЛ. Ось чим відрізняється дійсно живий сайт від згенерованого? Ну звичайно ж дизайном і контентом. Погодьтеся, сайт виглядає куди цікавіше з тематичною картинкою в пості? А якщо ще й тег стоїть у потрібному місці, то такий сателіт важко відрізнити від авторського блогу (якщо звичайно текст не маревний, наприклад з яндекс весни).

Опубліковано: 15/04/11 @ 06:39
Розділ Блоги Читати далі...

Blogun vs. Sape. Що краще використовувати для просування сайту

4b7eaebceb645 Blogun vs. Sape. Що краще використовувати для просування сайту Сьогоднішня тема присвячена тому, що становить основну частину просування сайтів - це закупівля посилань. Почнемо з азів, посилання - це та частина тексту або картинки при натисканні на яку ви потрапляєте в інший кінець сайту або зовсім на іншу сторінку.
Загальновідомий факт, що для просування сайту потрібно закуповувати посилання з якісних сайтів. Що визначає якість сайту, на якому закуповуються посилання: 1. Тематичність сайту - то є сайт на якому закуповуються посилання повинен відповідати тематиці вашого сайту; 2. Хороша індексація Google і Yandex всіх сторінок сайту; 3. трастовості сайту - це ступінь «довіри» до вашого сайту пошукових систем;
4. Сайт повинен бути зроблений для людей (СДЛ ), а не для пошукових машин, тобто людський вигляд сайту; Закупівля посилань на Sape Історично склалося, що Sape і Yandex ворожо ставляться один до одного, але тим не менше це не заважає Seo фахівцям користуватися цією біржею посилань для просування сайтів.

Опубліковано: 15/04/11 @ 04:08
Розділ seo Блоги Читати далі...

Пошта на власному домені, підводні камені

email Дуже часто початківці (і не дуже) блогери заводять собі пошту на тому ж домені, де у них висить блог. Природно, я не маю на увазі випадки, коли пошта корпоративна (як і блог) або хоча б косить під дане поняття. Зовсім інший випадок, коли пошта прив'язана до власного блогу або сайту-візитці. Тут уже варто задуматися. Спокуса велика, особливо, коли ім'я домену коротке і зрозуміле, наприклад ctrlc.ru . Ну порівняйте самі: blablablachtoto@rambler.ru або ya@ctrlc.ru - по-моєму, вибір очевидний. Безумовно, у пошті на власному домені є свої плюси: Короткий і зручне ім'я Престиж в порівнянні з безкоштовними поштовими сервісами Зайве вказівку на власний блог/сайт Але крім плюсів є безліч (на мій погляд) мінусів, які варто врахувати перш, ніж скористатися такою поштою. Я свого часу також заводив поштову скриньку на домені webbug.ru , але дуже швидко відмовився від нього, відчувши деякі незручності.

Опубліковано: 15/04/11 @ 01:35
Розділ Безпека Блоги Домени Читати далі...

Як дізнатися, що про вас пишуть в інтернеті?


Репутація людини або компанії в мережі формується з відгуків і думок на форумах, блогах та інших ресурсах. Відгуки бувають позитивні (це коли вас хвалять), нейтральні (коли вас просто згадують поряд з іншими людьми або компаніями) і негативні (коли вас лають ). Якщо ви дорожите своєю репутацією, дуже важливо відслідковувати в першу чергу погані відгуки та своєчасно реагувати на них. Будь-який поганий відгук можна (і треба) нейтралізувати в процесі діалогу з опонентом. Наприклад, якщо про вас пишуть відверту брехню - у відповідь попросіть докази. Оскільки опонент не зможе їх надати, всі зрозуміють, що його слова - порожній звук. Якщо ж пишуть "гірку правду" - не бійтеся відкрито визнати свою провину, напишіть, що ви зробили, що б не допускати таких помилок у майбутньому. Це покаже вашу адекватний і підвищить повагу до вашої компанії/блогу в цілому і до вашої персони зокрема.

Опубліковано: 15/04/11 @ 11:03
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru

Інтервью-Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru Сьогодні в гостях на shakin.ru - Олексій Кушнірів, відомий в інтернеті під ніком seo2z. Олексій веде цікавий блог про просування сайтів , на якому можна знайти багато корисної інформації. Олексій також веде мікроблог на Твіттері. Я дякую Олексія за відповіді на мої питання і приділений час. Отже, зустрічайте - Олексій Кушнірів aka seo2z! Привіт, Олексій! За традицією, розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, яке в тебе освіта? Які у тебе захоплення, коли є вільний час? Привіт, Михайло! У паспорті стоїть місто, якого немає - Ленінград. Саме в ньому я і народився 22 роки тому. За фахом - програміст автоматизованих систем, здобув вищу освіту в навчальному закладі ГУАП (державний університет аерокосмічного приладобудування). Так вийшло, що з-за переїзду назад до Петербурга (до цього жив на КМВ) довелося відмовитися від кількох своїх захоплень.

Опубліковано: 14/04/11 @ 06:10
Розділ seo Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Ховаємо блог в SERP'е від спамерів

Популярні движки для блогів містять у своїх шаблонах фрази, які повторюються від сайту до сайту. Спамери цим успішно користуються, легко знаходячи такі сайти через пошукові системи, щоб зайти і напаскудити в коментарях. Наприклад, за запитом "Роwеrеd Вy WоrdРrеss" Гугл видасть мало не 100 мільйонів результатів. Тобто спамерам є де розгулятися. На мої WordPress-блоги за такими запитами теж періодично заходять, щоб залишити спамний коментар. Завдяки тому, що я використовую плагін "Comment Referrers ", мені відразу стає ясно, по якому запиту до мене прийшов спамер. У листі про новий коментарі це наочно видно (клікабельні): Підкреслені червоним кольором фрази якраз і містяться на моєму блозі в формі додавання коментаря. Ця інформація дозволяє мені вжити заходів, які в майбутньому дозволять уникнути появи подібних коментарів.

Опубліковано: 14/04/11 @ 12:06
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Безкоштовні 500Мб в DropBox

Dropbox безкоштовні 500Мб місця для копій WordPress Всім хто після статті про резервному копіюванні WordPress за допомогою Dropbox вже зареєструвалися і користуються цим зручним сервісом, можливо буде цікаво дізнатися про те, що в даний момент на сервісі можна безкоштовно отримати додаткові 500Мб дискового простору, для зберігання ваших файлів і резервних копій блогу. Для цього необхідно авторизуватися на сайті сервісу і зайти за адресою: https:// www.dropbox.com/free На цій сторінці вам буде запропоновано, авторизуватись на сервісі за допомогою Twitter за це додають 128Мб, потім за допомогою FaceBook це ще 128Мб. І після авторизації, написати пости в твіттер і Фейсбук на тему: чому я люблю дропбокс. Вигадувати нічого не треба, на сторінці є готові кнопки з текстами для цього. Таким чином протягом 4 хвилин, можна безкоштовно додати 500Мб місця на сервісі DropBox .

Опубліковано: 13/04/11 @ 06:06
Розділ Блоги Читати далі...

Веб-дизайн в стилі ретро

Prahba.com-веб-дізайн в стилі ретро Дорогі друзі, сьогодні я вирішив зробити чергову добірку красивих сайтів. Набрав півтора десятка сайтів із привабливим дизайном. Начебто сайти цікаві, але не було в них родзинки. Я вже почав писати про двох перших сайтах, як раптом побачив, що вони обидва створені в ретро стилі. І тут до мене прийшла чудова ідея - зробити підбірку красивих сайтів в стилі ретро! Я тут же кинувся шукати такі сайти, і назбирав їх аж на дві збірки. Давно в моїй підсвідомості витала думка зробити сайт-шоу в стилі ретро, і сьогодні я пропоную вам першу частину цієї збірки. Ви також можете подивитися інші сайт-шоу - Японський дизайн сайтів - 15 цікавих прикладів та Художника образити може кожен - 16 красивих сайтів . Prahba.com - коли я згадую про веб-дизайн в стилі ретро, я насамперед наводжу цей. І знаєте чому? Не тільки тому, що він дійсно класний і стильний, і що на його головній сторінці є посилання на мій блог Shakin.ru.

Опубліковано: 13/04/11 @ 12:04
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Увага, конкурс!

7 блоггеров Коли щось давно я виграв свій перший конкурс у якості блогера. З тих пір пройшло купа часу. Пам'ятаю, як тоді радів, як планував, куди вигідніше вкласти отримані майже на халяву гроші. Хотів навіть вкласти гроші в новий дизайн, але дизайн потім виграв в іншому конкурсі. Ех, веселе був час. Зараз мені більше подобається організовувати конкурси, ніж брати участь у них, хоча і в першому і в другому варіанті є свої плюси і мінуси. Сьогодні хочу розповісти вам як раз про конкурс, до якого я сам безпосередньо доклав руку ... а ще голову і ліву ногу. Конкурс має назву про блогінг в двох словах - 2 . Вдумливий людина відразу ж запитає, чому 2 ? Дуже просто - конкурс вже один раз проводився, зібрав купу уваги, учасників і посилань, тобто пройшов на трикратне ура. Ну а раз він такий хороший, то чому б його і не повторити. Ось з такою думкою я прокинувся одного ранку. Ну а далі справа техніки - підкоригувати деталі, обговорити нюанси і знайти спонсорів.

Опубліковано: 12/04/11 @ 12:05
Розділ Блоги Читати далі...

Мої секрети по роботі з Gogetlinks - відеоурок

Дорогі друзі, представляю вашій увазі свій новий відеоурок, в якому я поділився своїми секретами по ефективній роботі з сервісом Gogetlinks. Ви можете подивитися інші відеоуроки shakin.ru, наприклад, Як перевірити індексацію сторінки - 4 зручних способу і Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt . Сервісом Gogetlinks я користуюся з моменту його старту і дуже задоволений, тому що посилання розміщуються назавжди і дають хороший ефект. Як свідчить закон SEO блогінгу: "Якщо ви не будете розповідати корисні секрети, то їх будуть розповідати інші". Я намагаюся слідувати цьому правилу з моменту старту блогу shakin.ru. Ну ладно, вистачить гучних слів. Отже, поїхали. Я тепер завів собі нову звичку - робити відеоуроки без попереднього написання тексту та його подальшого зачитування. Просто сідаю і роблю, нехай із застереженнями, кашлем і чханням. Мої секрети по роботі з Gogetlinks - відеоурок Відео раджу дивитися в повноекранному режимі з роздільною здатністю 720 (HD).

Опубліковано: 12/04/11 @ 11:06
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню # 2

У сьогоднішньому пості я відповідаю на питання читачів за останній місяць. Якщо ви теж хочете задати питання - надсилайте його через форму на сайті . На багато питань я відповідаю відразу, на найцікавіші публікую відповідь на блозі. Оскільки з жовтня кількість листів з питань удовоілось, планую робити такі публікації щотижня. Отже, переходимо до запитань. 1. Роман: Скажіть будь ласка, чи відомі вам досліди просування сайтів з доменами рф? Чи варто взагалі ставити сайт тільки на один домен рф і рухати по ньому свій
веб-проект, заточений тільки на росію або під окремий регіон. Цікавить
тематика послуг таксі. Як взагалі будуть ранжируватися в майбутньому (і як зараз
ранжуються) за інших рівних умов домени в зоні ru і домени в зоні рф
в Яндексі і Гуглі? У кого більше буде пріоритет? Поки що я не бачила у видачі жодне домену в зоні. рф - незважаючи на те, що перші такі домени з'явилися більше півроку тому.

Опубліковано: 12/04/11 @ 09:03
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відповіді на питання

Ответи на вопроси 1.Знал я напам'ять всі паролі? Я завжди пам'ятаю основні паролі від пошти, причина тому, що пошта мені потрібна завжди, де б я не був, а в поїздках не завжди буваєш з особовим комп'ютером. Отримавши доступ до пошти можна відновити будь-який пароль від будь-якого облікового запису, всі акаунти завжди прив'язані до пошти. 2.Почему до постанови про порушення УД не вказані домени? Тому що домени не є самостійними об'єктами матеріального права. До постанови говориться про майно - цього достатньо, і фігурує сума не менше 400 000 грн (не менш 50 000 $). 3.Почему все забрали, а залишився телефон? Для зв'язку, і відпустили мене тільки тому що я їм повинен був продовжувати передавати дані по сайтах.
4.Чому звернувся до міліції лише 1 вересня? Головна задача стояла, убезпечити свою родину і близьких родичів, коли ця задача була вирішена, я звернувся в УБОЗ. 5.Почему відпустили 14 серпня, а продовжував співпрацювати і передавати дані до 1 вересня.

Опубліковано: 11/04/11 @ 03:03
Розділ Блоги Читати далі...

Правда про Bormaley.com

Ворогам на зло: я живий і майже здоровий.
Багатьом буде цікаво що ж сталося насправді з блогом bormaley.com і взагалі що за темна ситуація з Борміо. Версій наворожили чимало, одна абсурдна інший, на bormaley.com навіть є типу опис подій є апофеозом абсурду і прикладом безмежно нахабні, вони то не думали що я все таки напишу в паблік як все було, а я ось пишу ....
Як мало треба для того щоб бездоказово обмовити людину, як гірко усвідомлювати що так мало треба, щоб втратити читачів, колег, друзів, партнерів, клієнтів ....

Не дивлячись на те що, я ще не повинен писати даної статті, слідство в повному розпалі
- терпіти всю цю маячню який пишуть про мене, сил більше немає. Я постараюся обійти деякі моменти, які важливі для слідчої роботи.

Ітакс по порядку:
В кінці липня до мене надійшла пропозиція навчити тонкощам сео, вебмастеров з м.

Опубліковано: 11/04/11 @ 12:02
Розділ Блоги Читати далі...

53 корисних плагіна для Joomla 1.5

Лист від читача на ім'я Микола: Олена, звертаюся до вас двічі!:) Поділіться з нами якісь модулі ви використовуєте на движках Джумла і вордпресс. Кількість плагінів для них просто величезна, а думка експерта дуже допоможе сориентироваться.Интересует не тільки плагіни для сео, можна також згадати й інші якими ви активно користуєтеся. На блозі Михайла Шакіна вже опублікований список плагінів для Wordpress , в якому є практично все, що потрібно для WP-сайту і навіть більше . А ось структурованого списку плагінів/мамботів для Joomla не знайшла - тому викладаю тут список мамботів, якими користуюся я. Якщо є чим доповнити - пишіть в коментарях. 53 корисних плагінів Joomla 1.5 1. SEO 1. JoomSEF (Artio) - управління URL, Title і META- тегами сторінок. Дозволяє настроювати ЧПУ (человекопонятние урли), індивідуально прописувати title і meta-теги кожної сторінки. Русифікована версія тут . 2. SeoLinks - автоматична перелінковка сторінок за ключовими словами.

Опубліковано: 11/04/11 @ 09:01
Розділ Блоги Читати далі...

Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж

Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж Радий представити вашій увазі свій новий безкоштовний сайт-сервіс - Share42.com - генератор скрипта кнопок соціальних закладок і мереж. Ідея подібного сервісу давно витала в моїй голові, ще приблизно з тих часів, коли я викладав на цьому блозі свої скрипти соціальних закладок . Але втілити її вийшло тільки зараз. До речі, великим поштовхом до створення цього сайту стала колекція ікон, які я використовую. По-перше, їх відразу багато для різних сервісів в комплекті, по-друге, не складно створити самому аналогічні іконки, по-третє, вони красиві. Дуже радує, що весь сайт від і до я зробив сам. Генерація здійснюється за допомогою PHP , а інтерфейс працює за допомогою jQuery, завдяки чому ніяких перезавантажень сторінок - всі дії відбуваються на одній єдиній сторінці. Основна ідея сервісу полягає в тому, що користувач сам вибирає кнопки соціальних медіа, які він хоче показувати на своєму сайті.

Опубліковано: 10/04/11 @ 06:08
Розділ Блоги Читати далі...

Нова версія клієнта твіттер TweetDeck 0.36

Вийшла нова версія програми-клієнта для твіттер , TweetDeck 0.36. Нагадаю, це моя улюблена програма для використання Twitter, якою я користуюся вже більше року. У новій версії з'явилася підтримка real-time оновлень твітів, це означає що нові твіти будуть з'являтися у вас на комп'ютері, відразу ж після їх публікації в твіттер, а не через певний інтервал, коли задана перевірка нових повідомлень. Не скажу що це дуже зручно, тому що іноді tweetdeck просто не замовкає від нових повідомлень. Також у новій версії, з'явилося повідомлення про те, що хтось додав у вибране ваш твіт, ці повідомлення також з'являються в реальному часі. Крім цього в настройках тепер ви можете поставити галочку, щоб відображались відповіді від людей за якими ви не дотримуєтесь, раніше такі повідомлення не приймалися. Більш докладно про нову версію твіттер клієнта Tweetdeck можна почитати в блозі розробників .

Опубліковано: 10/04/11 @ 03:08
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61