Як змусити посилання працювати? 15 принципів нарощування посилань


Коли мова заходить про посилання, у багатьох знайомих оптимізаторів прокидається ностальгія за минулими часами, коли будь-якого конкурента в топі можна було обійти, просто збільшивши контрольний бюджет. З появою MatrixNet ставлення Яндекса до посилань змінилося :
 - Вага заслання став корелювати з якістю акцептора (просувного сайту);
 - Додалися тимчасові чинники впливу посилань;
 - Стала враховуватися "посилальна історія";
 - Seo-посилання стали визначатися пошуковою системою і враховуватися по-різному для комерційних і некомерційних запитів;
 - З'явилася кореляція відсотка входжень у анкор з входженнями в текст сторінки;
 - І т.д. Іншими словами, зовнішні посилання стали сильно корелювати з іншими чинниками ранжирування, вплив посилальної маси на позиції суттєво зменшилася.

Опубліковано: 22/04/11 @ 01:34
Розділ seo Блоги Читати далі...

«БОГИ» блогосфери

Завжди їх не любив. Люди які вважають себе тим хто може вказувати і говорити іншим що можна , а що ні. Та й не тільки в блогосфері , в реальному житті з такими людьми не раз стикався. На одному зі своїх блогів, справу було року 3 тому. Я - молодий , дурний хлопець не пізнав блогосферу. Веду блог, приблизно на схожу тематику з цим блогом. Тоді були модні методи підняття ПР і вкрай легкими, ніж зараз. Алгоритми еволюціонували. Я відписав найлегший спосіб отримання PR4, з витратою в 5 $. Всього 5 $ на витрати і в тебе Пр4. І рубай бабло в Блогуні скільки влізе. Я відписав даний метод і виклав його без будь-яких прихованого наміру. Коментарів до статті було небагато в загальній сумі 10 і серед подяк був один негативний коментар , до негативу я ставився більш близько і 1 коментар з жорсткою критикою міг просто мене знищити. Зараз я відповідаю на них з сарказмом, бо мені просто смішно.

Опубліковано: 21/04/11 @ 06:43
Розділ Блоги Читати далі...

Особливості просування в пошуковій системі Рамблер

rambler Сьогодні гостьовий пост від автора блогу «Заробіток в Інтернеті «. Якщо в загальному і цілому оцінювати статтю, то я б назвав її вміст «порадами для новачків», а з деякими тезами ще б і посперечався. Але втручатися не став - контент повністю авторський. Якщо є, що сказати по темі, милості прошу в коментарі. Сам же я прощався, надаючи слово автору ... У цьому пості хочу розповісти про оптимізацію сайту під пошукову систему Рамблер. Багато хто з Вас, дорогі читачі, напевно, подумали: навіщо комусь оптимізувати сайт під цей пошукач? Мовляв, за останні роки його позиції мають тенденцію до постійного падіння. Але як би там не було, Рамблер залишається третя пошуковою системою за популярністю. На сьогоднішній день, обсяг його пошукового трафіку складає 5%. Причому, ці 5% - люди, які користуються Рамблером за звичкою, і за статистикою їх середній вік становить понад 30 років. А значить це платоспроможна аудиторія, тому що в такому віці люди можуть собі багато чого дозволити ...

Опубліковано: 21/04/11 @ 01:36
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Найпопулярніші запити в Google в 2010 році

Сьогодні на офіційному блозі Google в Росії був опублікований Топ10 самих швидкорослих запитів користувачів . У Росії в 2010 користувачі Google найчастіше вводили такі запити:
1. президент.рф (зізнаюся, я теж вводила цей запит в пошукову рядок )))
2. chatroulette (анонімний відеочат, де відвідувач потрапляє на випадково обраного незнайомця. речі кажучи, цей чат був придуманий російським школярем Андрієм Тернівським - пруфлінк )
3. avito.ru (онлайн-газета безкоштовних оголошень)
4. олімпіада 2010
   5. сутінки 4
   6. Фейсбук
   7. твіттер
   8. в контакті
   9. однокласники
  10. mail.ru Очевидно, російських користувачів найбільше цікавлять соцмережі (5 з 10 запитів), причому закордонні мережі (Twitter і Facebook) випередили традиційних російських лідерів (Вконтакте і Однокласники). Також цікаво було дізнатися, що цікавило користувач всього світу в році, що минає. Виявилося, це переважно соцмережі і популярні виконавці: 1.

Опубліковано: 21/04/11 @ 08:32
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Як оптимізувати статтю під соціальні мережі і отримати 5000 відвідувачів

скрін статистики за 29 марта Дорогі друзі, сьогодні я розповім, як один з моїх недавніх постів 9 фактів про американців, які ви, можливо, не знали "вистрілив" у соціальному плані і збільшив відвідуваність мого блогу на 5000 відвідувачів на добу. Замість традиційної ілюстрації поста сьогодні я вирішив зробити презентацію з основних тез. Хоча на її створення пішло години дві, але робити її було цікаво: . Prezi-player {width: 530px;}. Prezi-player-links {text-align: center;}  on Prezi Статтю я вирішив написати за схемою "задом наперед", тобто спочатку розповім про ефект в плані відвідуваності, потім про те, що я зробив для отримання трафіку з соціальних мереж, і далі опишу всі моменти, які я використовував для оптимізації поста під соціальні мережі. 1. Отриманий ефект Треба сказати, що це мій перший вдалий досвід із залучення відвідувачів з соціальних мереж на shakin.ru. Раніше я писав кілька подібних постів, але їм не вдавалося отримати такий ефект. Наприклад, на самому початку ведення shakin .

Опубліковано: 21/04/11 @ 08:16
Розділ Блоги Читати далі...

Поради тим, хто вирішив заробити на сайті за допомогою контекстної реклами

Давайте поговоримо про деякі неочевидних речах і помилках, які, однак, здатні сильно вплинути на рівень заробітку на сайті за допомогою контекстної реклами. Важливість кількості сторінок Як правило, сайти, які створюють під заробіток на контекстній рекламі, складаються не з однієї і навіть не з 10 сторінок. Сторінок на подібних сайтах може бути і 100 і 200 і 1000. Так як існує думка, що чим більше сторінок, тим більше відвідувачів, можна залучити з пошукачів. Усвідомлюючи це, багато хто приходить до думки, що кількість сторінок грає, мало не саму важливу роль у справі заробітку на контексті. З одного боку все правильно. Кількість сторінок на сайті точно впливає на рівень доходу з контекстної реклами, але цей вплив не таке, як у випадку з торгівлею посиланнями. Тут важливіше якість цих сторінок, вірніше навіть сказати рівень оптимізації під пошукові системи. Важливо створити не просто як можна більше сторінок. Важливіше правильно оптимізувати ці сторінки під правильні пошукові запити.

Опубліковано: 20/04/11 @ 03:06
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Нова версія WordPress 3.0.3

Не встигли все відновити свої блоги до WordPress 3.0.2 , яка виправляє деякі помилки і уразливості, як вийшла нова версія, яка виправляє ще одну уразливість, яка дозволяє зареєстрованим авторам блогу, за допомогою протоколу XML-RPC віддалено видаляти та змінювати записи до яких вони не мають доступу. Дана вразливість поширюється тільки на ті блоги, у яких включений протокол віддаленої публікації XML-RPC. Для того, щоб перевірити чи включений на вашому блозі цей протокол, зайдіть в панель адміністрування «Параметри» - «Написання» - «Віддалена публікація» і відключити галочку навпроти XML-RPC. На даний момент російськомовної версії WordPress 3.0.3 на сайті я не знайшов, тому відключення цього протоколу буде найбільш правильним рішенням, до тих пір, поки ви не відновите свій блог. Оновлення:поки я писав цей запис, російською сайті WordPress вже з'явилася версія 3.0.3, так що можна сміливо оновлюватися.

Опубліковано: 20/04/11 @ 09:01
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

Естафета «Комментери» і не залишають мене думки про заробіток

Завершується естафета «Комментери» і сьогоднішній пост написаний в рамках цього заходу, яке проводиться блогом ruporu4ik.ru .

За приводу естафети хочу сказати, що її ідея мені сподобалася відразу, єдине, що б я в ній змінив, це те що в день потрібно було б ходити не до одного блогеру з коментарями, а до всіх з, складеного спочатку естафети, списку. Тобто, всі учасники естафети, щодня, на Протягом естафети, коментують блоги один одного. Як вам? Звичайно ж, можливо, ця ідея і не нова, але ефект однозначно був би краще. Цей пост завершує естафету, про її результати  сподіваюся автор викладе у своєму блозі.
Так як, волею долі, мій пост заключний, і я ризикну дозволити собі підвести маленький підсумок, то, як це бачу я, сподіваюся за ІМХО мене лаяти ні хто не буде:)
Отже продовжимо. Мені здається, що результат, хоч і невеликий, але є і деякий корисний досвід отримав і автор естафети та її учасники.

Опубліковано: 19/04/11 @ 06:43
Розділ Блоги Читати далі...

Питання та відповіді по Wordpress - випуск 8

Питання та відповіді по Wordpress - випуск 8 Дорогі друзі, в ефірі восьмий випуск рубрики відповідей на питання по Wordpress. Ви можете почитати інші матеріали рубрики Wordpress на Shakin.ru, наприклад, Кращі плагіни Wordpress - 103 плагіна або цикл з трьох статей про Безпека Wordpress . Короткий зміст сьогоднішньої серії: - Як відключити HTML теги в коментарях? - Як вивести чашку кави і три банери після першого посту, як на shakin.ru? - Як вивести текст тільки на головній сторінці? - Як вивести що-небудь тільки в пості, коли немає файлу single.php? - Як у категоріях вивести анонси постів з картинками? - Як коректно вставити кнопку retweet на головній сторінці і в постах? Все частіше виявляю, що в тексті коментарів на моєму блозі Wordpress спамери ставлять посилання зі смайликів або з прогалин. Як це виправити? Є два рішення цього питання. Можна скористатися функцією від Dimox'а - він докладно описав всі моменти у статті Невидимий спам в коментарях - посилання на прогалинах .

Опубліковано: 19/04/11 @ 04:09
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

Індексація «вКонтакте» - важливість просування в соцмережах росте

index vkontakte Не так давно по всьому рунету пролетіла новина, що Яндекс став індексувати дані з «Вконтакте». Ті, хто хотів, уже заочно покидалися тапочками в Яндекс і Павла Дурова разом узятих, хто попредпріімчівее, запропонували 1001-й спосіб монетизації цього нововведення.
Так що ми не про це, а про те, що значення грамотного просування в соціальних медіа виростає з року в рік, і не за горами той час, коли ігнорування цієї частини розкрутки поставить вас у свідомо програшну становище. Тому пройдемося ще раз по нюансах просування в соцмережах. Вчимо матчастину Social media optimization (SMO) - це та ж оптимізація, але тільки під соціальні медіа. Це комплекс технічних заходів, які спрямовані на оптимізацію контенту сайту для використання в мережних спільнотах (соцмережах, форумах, блогах).

Опубліковано: 19/04/11 @ 01:36
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Додаємо сніжинки в блог

Как зробити сніжинки в WordPress блоге Зовсім небагато часу залишилося до Нового Року. У магазинах вже почалися розпродажі, в повітрі пахне мандаринами, новорічними святами і хорошим настроєм. Хоча і не всім це подобається, але прийнято якось прикрашати свій сайт або блог до нового року, найчастіше це бувають логотипи вкриті інеєм і падаючі сніжинки. Цей пост для тих, кому ліньки колупатися в коді шаблону, і вставляти різні Java-скрипти, але хочеться щоб у його блозі з'явилися падаючі сніжинки. Все що вам потрібно зробити, це встановити плагін, який називається, і длубатися в його простих налаштуваннях. Як зробити сніжинки в WordPress блозі Налаштовуємо, зберігаємо налаштування йдемо милуватися сніжинками у вашому WordPress-блозі. Спонсор сьогоднішнього поста: www.ТелеМані.

Опубліковано: 18/04/11 @ 06:08
Розділ Блоги Читати далі...

mp3promo - відмінний конверт музичного трафіку

mp3promo.com Як відомо, продавати в інтернеті можна будь-яку продукцію, яка легко конвертуються в потік біт і байтів. Бази даних, програми, картинки, відео і звичайно ж музику ! Кілька років тому продаж mp3 контенту була дуже прибутковим заняттям, але потім поступово ожіотаж вірш. Мабуть, час mp3 конверта знову наступає і mp3 партнерки оживають знову. Можливо на руку вебмайстрам зіграло посилення боротьби з торрент-трекера у Європі та Америці, коли продюсерські компанії почали більше заробляти не на продажу музики, а на судових позовах. Можливо, тут справа в чомусь іншому. У будь-якому випадку, mp3 конверт живий і буде жити, ура! Мова сьогодні піде про партнерську програму mp3promo.com . Дана партнерка націлена на буржуйський трафік і, як складається стійке враження, на вітчизняного вебмайстра. Чому трафік буржуйський, думаю, довго пояснювати не треба.

Опубліковано: 18/04/11 @ 03:07
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Як знайти хорошого SEO-фахівця на роботу в офіс

За 6 років роботи в SEO-студії мені багато разів доводилося шукати співробітників у свій відділ і це не така легка задача, як може здатися з боку, принаймні в нашому місті. Ще років чотири тому знайти фахівця з досвідом на посаду оптимізатора в Одесі було практично неможливо. Та що тут говорити - ніхто з претендентів навіть не міг відповісти на запитання, що таке SEO і припустити, чим доведеться займатися в нашій компанії. Зараз ситуація змінилася - Минулого місяця ми знову відкрили вакансію оптимізатора і здобувачів, що мають поняття про SEO, було вже куди більше, ніж минулого разу (протягом тижня ми проводили по 3-4 співбесіди на день). Але й тут проблема - виявилося, що багато людей просто не можуть дати реальну оцінку своїм знанням . Наприклад, багато здобувачі з досвідом роботи в інших компаніях, які претендували на посаду старшого оптимізатора, не змогли відповісти на питання, від чого залежать терміни і ціна просування і що таке внутрішня перелінковка.

Опубліковано: 18/04/11 @ 02:07
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як отримувати відвідувачів на свій сайт або SMO методи отримання трафіку. Частина 1.

1042 Як отримувати відвідувачів на свій сайт або SMO методи отримання трафіку. Частина 1. Добрий день дорогі читачі блогу Gidin.com.ua . Сьогодні я поставив собі за мету, а саме - розпочати залучати на свій блог відвідувачів. Але це зовсім не означає, що раніше на мій блог ніхто не заходив. Звичайно заходили й читали матеріал, але все ж 20-50 осіб на добу мене явно не влаштовувало. У міру того, як я буду просувати свій проект я буду ділитися з вами тим, як отримувати відвідувачів на свій сайт . Раніше вважалося, що чим більше людей заходить на сайт, тим краще, але з часом багато блогерів та власники сайтів переконалися, що просто залучати трафік на свій інтернет проект недоцільно, адже навіщо отримувати тих користувачів, що зайшли і відразу ж вийшли з сайту? Все частіше почали враховувати показник відмов (це і є кількість користувачів, що зайшли на сайт і відразу ж вийшли). Виникла потреба отримання цільових відвідувачів - тих, хто приходить на сайт за інформацією, враховуючи наявність потрібного і якісного контенту на сайті.

Опубліковано: 18/04/11 @ 12:04
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Фінансовий стриптиз від листопада 2010

642344_chtobyi-zarabotat-na-zhizn -nado-rabotat Отже, ось скоро буде рік, як я просто занурився в SEO, а точніше мене засмоктала seoшная тресіна Знаєте, а хочеться чогось дійсно більшого, допустимо, хотілося б бачити такі суми, як 300 000-700 000 рублів щомісяця, а може бути і 10 000 в день Ну да ладно, не буду нити і скаржитися, спущуся на замлю і розповім про те, що мені вдалося в листопаді минулому. Google AdSense - 600 рублів
gogetlinks - 720 рублів
getgoodlinks - 990 рублів
сапу - 3200 рублів
блогун - 5800 рублів
rotapost - 670 рублів
партнерка блог бот - 1530 рублів
конкурс - 940 рублів
Гральний бізнес - 10 000 рублів Разом: 24450 рублів . Що стосується грального бізнесу, то я точну суму сам не знаю, тому що в них змінилися всі інтерфейси і я не бачу статистику моїх партнерів. Але я запитав у самих активних, яка у них там сума, ось шляхом опитування вийшло не менше 10 000 рублів у мене.

Опубліковано: 17/04/11 @ 04:08
Розділ Блоги Читати далі...

Що нового приніс апдейт ТІЦ 30.11.2010?

Що нового приніс апдейт ТІЦ 30.11.2010? У День самого апдейта ТІЦ 30.11.2010 писати нічого особливо й не хотілося, тому що в поспіху проаналізувати сайти не так вже й легко. А ось після його завершення можна вже зробити висновки з приводу всього апдейта. Для продажу посилань все просто - чим більше Тіц-а, тим більше заробіток, а тому потрібно намагатися що б він хоч не падав (так так я саме про заробіток на продажі посилань). Так що поки формула класична і не змінена. Сайти на яких порізало ТІЦ в минулому апдейте в цей отримали +10-20 одиниць Тіц-а, а так в цілому картина не змінилася. Тема про те Як я підняв ТІЦ за допомогою біржі статей Liex (Звіт) все ще актуальна, а пройшов вже майже рік. Не думаю, що її швидко прикриють, поки працює користуйтеся. До речі на одному моєму новому сайті, якому скоро місяць Яндекс подарував Тіц 10. Що ж несподівано, як для нового сайту. Власне про новий сайт і його просування я розповім в одному з наступних постів, а тому можете підписатися на оновлення блогу. У цілому апдейт ТІЦ 30.11.

Опубліковано: 17/04/11 @ 11:01
Розділ Блоги Читати далі...

WebEffector: автоматичне просування vs. ручна закупівля посилань

sape webeffector Почнемо з того, що якщо біржі посилань за типом Sape, MainLink, SeoZavr і т.д. - Це системи для ручної купівлі-продажу посилань , і нарощуванню таким чином необхідної для просування посилальної маси, то WebEffector і іже з ним (SeoPult, Rookee) - це автоматичні сервіси просування , які закуповують посилання через ті ж біржі. Розберемося в плюсах і мінусах автоматичної системи розкрутки. Для початку, WebEffector себе позиціонує як сервіс для кінцевого користувача, а не для продвіженцев. Мовляв, все, що вам потрібно - це загнати адресу продвігамой сторінки в систему, і вона сама визначить список ключових слів, складе Анкор, розрахує бюджет і закупить посилання. А власнику сайту залишається лише потирати ручки і чекати скаженого трафіку. І в підсумку недосвідчені в своїй справі оптимізатори, як правило, користуються автоматизованими помічниками, тоді як, вибачте за каламбур, «просунуті» просувають самі.

Опубліковано: 17/04/11 @ 08:30
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Оновлення WordPress 3.0.2

Вийшла нова версія WordPress 3.0.2. Рекомендується всім оновити свої блоги, тому що в цій версії виправлена уразливість в безпеці блогу, яка дозволяла користувачу з рівнем автор отримати розширений доступ до сайту. Також у новій версії були зроблені деякі удосконалення в системі безпеки блогу. На офіційному блозі WordPress подякували Володимира Колесникова , за докладне розкриття уразливості і мабуть способу її усунення Якщо ви своєчасно оновлювали свій WordPress-блог, то для установки нової версії, вам необхідно просто зайти в панель управління, розділ «Оновлення» і встановити нову версію WordPress. Якщо функції автоматичного оновлення в вашому блозі немає, означає версія WordPress яка у вас встановлена вже зовсім застаріла і блог потрібно оновлювати старим способом через FTP або ж просто скористатися моїми послугами з оновлення WordPress блогів. в постовий хочуть розповісти про те, що Північний Місто - мрія купити квартиру в
Петербурзі стає реальністю.

Опубліковано: 16/04/11 @ 03:10
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

Апдейт ТІЦ і невеликий секрет sape!

13530 А ось і наш апдейт ТІЦ! Настрій у мене хороший, так як тиц додався навіть там, де я його й не чекав Роботи було виконано багато, десь закуповував посилання в сапі, де то постові, а іноді і просто обмін посиланнями, звісно ж про СПАМ не забув, а як же без нього? По іншому, проводилася серйозна розкручування сайту , як СДЛ, так і сателітів. Тепер, що стосується результатів. На даний момент у мене 6 сателітів, 2 СДЛ, 1 полуСДЛ 7 сайтів мають ТІЦ 10, хоча до цього моменту майже ні в кого не було. А також всі сателіти тепер у мене барвисті і красиві. Пам'ятайте мій пост да, про те як зробити сателіти автоматичними і при цьому красивими?
Бонус в кінці поста Отже, ось результати: СДЛи: proadminov.ru - ТІЦ = 10 (+0)
ruwm.ru - - ТІЦ = 40 (+0)
portalrocka.ru - - ТІЦ = 10 (+10)
marina-kramer.

Опубліковано: 16/04/11 @ 12:06
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

У Рекламної Мережі Яндекса (РМЯ) з'явився блог

Хороша новина для партнерів Рекламної Мережі Яндекса і тих, хто збирається ними стати - тепер у РМЯ є свій блог . Сьогодні там з'явилася перша тема про е. Ффективность рекламних блоків . Дуже радує, що тепер Яндекс буде приділяти увагу партнерам, а не тільки рекламодавцям (нагадаю, що у Google Adsense вже давно є свій блог ). На блозі РМЯ можна публічно ставити питання підтримки РМЯ, створювати нові теми, вносити пропозиції, ділитися досвідом і т.д. Мета створення блогу - допомогти партнерам підняти дохід своїх майданчиків. Нагадаю, що нещодавно у мене теж був гостьовий пост про те, як підвищити дохід у РМЯ . Працювати над підвищенням відвідуваності і інтереcа користувача до свого сайту і, відповідно, доходу від контексту - це набагато цікавіше, ніж думати над тим, як підвищити тІЦ і заробити на посиланнях С ув., .

Опубліковано: 16/04/11 @ 09:02
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62