ПАММ рахунку: відгуки учасників конкурсу

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Вирішив підлаштувати заголовок поста під зрозуміло який пошуковий запит, хоча - він не такий простий, як здається)


Вкладати в сайти або ПАММ?

І перш ніж приступимо до розбору звітів різних блогерів, невелике передмову. Дуже дратує, коли вкладення в ПАММ порівнюють з вкладеннями в сайти. Вкладення в сайти - це робота, саме робота. Вибрати тематику, вивчити конкурентів, зробити сайт (або знайти, купити), зробити се. ядро, оптимізувати сайт під сем. ядро, замовити тексти, перевірити тексти, розмістити тексти, купити кудись посилань, чекати, чекати, чекати, потім думати чому він так хреново індексується, потім додаватися в GGL або ще кудись, потім сайт не приймуть, потім знову пробувати додаватися в GGL, потім сайт знову не приймуть ... і так далі. Так, так, так - делегувати. Проте делегувати всі частини цього процесу складно, з'являється купа нових проблем.

Опубліковано: 09/03/12 @ 07:01
Розділ Блоги Читати далі...

46-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з гучним блогером Антоном Шевчуком

У цьому випуску говоримо про РНР, тривалу роботу в компаніях і блогінг . В програмі: Про во'IT'і . РНР і Counter Strike . Перша робота в ігровому клубі. Робота в Nix solutions . Навіщо люди змінюють роботу. Етапи кар'єрного зростання. Власне розвиток. Блогер і тролі . Відповідальність . Робота з Хабре . Публічна діяльність. Компанія донор. Книги у випуску : Ководство - Артемій Лебедєв. The Smashing book .
Посилання на файл Посилання на iTunes Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 06/03/12 @ 02:26
Розділ Блоги Читати далі...

Як просять інвестиції на MMGP і що з цього виходить: 7 прикладів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Останній тиждень я читав на форумі MMGP топіки про те, як молоді підприємці просять у місцевих інвесторів грошей. Цікаво. Місцями забавно, місцями навіть корисно. Хтось отримує інвестиції, хтось ні. Багато адже з вас пам'ятають давнє інтерв'ю з Avangardman, який практично першопроходець цієї движухи. Пост, до речі, зовсім не рекламний, я їм не переслідую ніяких цілей. Ну так от, 10 прикладів:

Перший приклад (клікабельно)
Підприємець: iRemaker
Сума: 10000 $
Підсумок: набрана Суть - iRemaker купує на 10000 $ багато маленьких сайтів і починає їх монетизувати переважно на засланнях, паралельно піднімаючи тИЦ. Після успішного (за задумом) підняття тИЦ сайти б продалися в 2-3 рази дорожче, звідси прибуток. 10к $ натовпом набрали за пару днів. Придбано було 8 сайтів десь на 6000-7000 $. Пішов невеликий заробіток і перші виплати з прибутку (~ 300 $). Ну а далі ...

Опубліковано: 05/03/12 @ 01:29
Розділ Блоги Читати далі...

Selenium Camp 2012: звіт від SysIQ

25 лютого в Києві в бізнес-центрі «Парус» пройшов другий випуск української конференції, цілком і повністю присвяченій Selenium - Selenium Camp 2012. Відразу відзначимо зрослий в порівнянні з попереднім роком рівень організації конференції. XP Injection успішно рулять! Факти: Selenium Camp є першою тематичною конференцією по роботі з Selenium в Європі; вхідний квиток на конференцію коштував близько $ 75; конференцію відвідало близько 350 чоловік; на конференції було представлено 14 доповідей у ??категоріях «Web Driver» і «Інструменти і підходи», 4 майстер-класу і кілька Lighting Talks. Фішка організаторів з розподіленими потоками на реєстрації спрацювала і цього року - 350 осіб виявилися «у справі» буквально за хвилини.

Опубліковано: 02/03/12 @ 04:03
Розділ Блоги Читати далі...

5 практичних рішень для захист сайту від злому

Кілька практичних і принципово дієвих рекомендацій і рішень із захисту блогу на wordpress від злому Чим більше уваги привертає Ваш сайт (зростає відвідуваність, впізнаваність і т.д.), тим більше знаходиться бажаючих Вам під ** ать. Неважливо хто це - конкуренти, заздрісники або просто "Вася" з сусіднього міста, але вони спробують зламати Ваш сайт . Наші праці - статті, які писалися днями і ночами, діамантові коментарі користувачів, лояльність яких ми заслуговували не один місяць або навіть рік, можуть бути вкрадені або просто знищені практично миттєво. Страшно, так? Зараз, коли Ваш сайт набуває рис чогось більшого ніж онлайн-щоденничок, саме час подумати про безпеку , але як би хороші не були контрацептиви, тут вони не допоможуть. Тут знадобиться трохи інший підхід. У цій статті я зібрав кілька необхідних, першочергових рішень для wordpress , які прикриють Ваш зад можливі лазівки для зловмисників і допоможуть захистити Ваш блог .

Опубліковано: 02/03/12 @ 03:46
Розділ Блоги Читати далі...

Фільтри Яндекса - симптоми , причини , лікування

Пам'ятаєте, як все просто було років п'ять тому - у Яндекса був єдиний вид санкцій на всі випадки - бан (виключення сайту з індексу). Причини, за які давався бан, можна було перерахувати на пальцях: невидимий текст на сторінках, дорвеи, Лінкопомойка і т.д. - Все це відносилося до методів «чорної оптимізації». Ніяких особливих складнощів при виведенні сайту з бана теж не було - прибираєш порушення, пишеш в Яндекс, чекаєш місяць, і сайт відновлюється у видачі. Сьогодні все набагато складніше - в Яндексі існує безліч санкцій і фільтрів, які можуть накладатися як на сайт в цілому, так і на окремі сторінки (або на пару запит-документ) зокрема. Не завжди очевидно, який саме фільтр і за які порушення накладено на сайт - зараз будь-який «перегин палиці» при використанні стандартних методів просування може бути інтерпретований як переспимо і стати причиною пессимізації. Після Allintopconf.ru я обіцяла відновити статтю про фільтри Яндекса - сьогодні виконую обіцянку.

Опубліковано: 01/03/12 @ 01:13
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Фільтри Яндекса - симптоми , причини, лікування

Пам'ятаєте, як все просто було років п'ять тому - у Яндекса був єдиний вид санкцій на всі випадки - бан (виключення сайту з індексу). Причини, за які давався бан, можна було перерахувати на пальцях: невидимий текст на сторінках, дорвеї, лінкопомийки і т.д. - Все це відносилося до методів «чорної оптимізації». Жодних особливих складнощів при виведенні сайту з бана теж не було - прибираєш порушення, пишеш в Яндекс, чекаєш місяць, і сайт відновлюється у видачі. Сьогодні все набагато складніше - в Яндексі існує безліч санкцій і фільтрів, які можуть накладатися як на сайт в цілому, так і на окремі сторінки (або на пару запит-документ) зокрема. Не завжди очевидно, який саме фільтр і за які порушення накладено на сайт - зараз будь-який «перегин палиці» при використанні стандартних методів просування може бути інтерпретований як переспів і стати причиною пессимізації. Після Allintopconf.ru я обіцяла оновити статтю про фільтри Яндекса - сьогодні виконую обіцянку.

Опубліковано: 01/03/12 @ 01:13
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

SAAS - Клас !

Пішла другий тиждень з початку лекцій на порталі saas-class.org - і другий тиждень я радію, як дитина. Чесно кажучи, не пам'ятаю, щоб мені було настільки цікаво вчитися в бутність свою університетським студентом. Схоже, що авторам платформи для онлайн-навчання вдалося знайти правильний рецепт і змішати потрібні матеріали в потрібних пропорціях. По-перше, цікавий матеріал. Незважаючи на те, що з вебсервісамі я і моя команда маємо справу не перший рік - дещо було мені в новинку, а ще більше було того, що я інтуїтивно відчував, але не міг пояснити, чому так робити треба (або навпаки, не треба). друге - хороші лектори. Armando Fox і David Patterson дійсно гарні, що тут скажеш. Лекції досить короткі - від 5 до 15 хвилин; разом приблизно на два-три години на тиждень. У кожному слайдкасте-лекції в кінці (а іноді і в середині) є нескладні опитувальники (зазвичай треба вибрати одну відповідь з чотирьох). третє - одними лекціями все не обмежується.

Опубліковано: 01/03/12 @ 08:27
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Петро Александров , автор блога wpnew.ru

Інтервью-Петро Александров, автор блога wpnew.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Петро Александров, автор цікавого блогу . Блог Петра мені відразу запам'ятався після першого відвідування завдяки оригінальному авторському стилю, корисного матеріалу і тому, що Петро ставить перед собою цілі і прагне їх досягти. Це в мене завжди викликає повагу. Я дякую Петра за його час і цікаві відповіді на мої запитання. До речі, можете приєднатися до Петра в твіттері -. Отже, зустрічайте - Петро Александров! Привіт, Петро! Розкажи, будь ласка, про себе - в якому місті живеш, які в тебе захоплення, скільки тобі років, хто ти за освітою? Якими видами спорту ти займався? Привіт, Михайле! Я до сих пір не вірю, що саме ТИ в мене береш інтерв'ю, я безумно щасливий! Тому, спасибі велике, що дав поспілкуватися з тобою. Дуже-дуже приємно, я реально стрибав у себе в квартирі і крикнув фразу «Йессс!», Затиснувши праву руку в кулачок, коли отримав від тебе лист про твоє бажання взяти в мене інтерв'ю.

Опубліковано: 01/03/12 @ 06:26
Розділ Блоги Читати далі...

100 рублів за коментар

Мега-акция на pervushin.com! 100 рублей за комментарий! Дабы поддержать и повеселить постоянных активных читателей, а также поднять уровень общения с Вами на новый уровень, объявляю акцию 100 рублей за последний комментарий! Участие в этой акции может сделать Вас богаче на сотню рублей всего за пару минут . Разве есть работа, в которой можно заработать больше за такой короткий промежуток времени? Акция не ограничена сроками и распространяется на каждый публикуемый в блоге pervushin.com пост. Причем призовой фонд каждого поста может увеличиваться в зависимости от Вашей активности , но уменьшению призовая сумма не подлежит. Действие акции начинается прямо сейчас, с этого поста. А чтобы как-то отметить запуск этой акции, сделаем ее более интересной для данного конкретного поста, т.е. - 100 рублей за последний комментарий и 200 за предпоследний! Есть и несколько условий, ну это даже не условия, а так – уточнения :
Мега-акция на pervushin.

Опубліковано: 26/02/12 @ 09:55
Розділ Блоги Читати далі...

Google підводить "людський фактор"

Пошуковий сервіс компанії Google, в минулу суботу дав технічний збій: протягом години користувачі системи не могли скористатися знайденими результатами пошуку. Що спонукало масові суперечки в мережі. Всі знайдені результати пошуку були помічені пошуковою системою, як потенційно небажані і шкідливі для користувача. Коли користувач намагався відкрити необхідну йому посилання, вискакувало вікно попередження з повідомленням: "сайт може пошкодити ваш комп'ютер ". Користувачам системи, які натискали на обраний ними результат пошуку, система радила вибрати інший. Цей неприємний для користувачів процес тривав приблизно 40 хвилин. Сама компанія відреагувала на даний інцидент трохи пізніше, почекавши певну паузу. У компанії запевнили, що проблеми в першу чергу були пов'язані з людським фактором. "Що трапилося? Все досить просто. Неполадки, пов'язані з людським фактором ", - прокоментував в офіційному блозі компанії Марісса Майєр, віце-президент Google по продуктах пошукової системи.

Опубліковано: 25/02/12 @ 08:52
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

12 - 27 травня, Київ - Майстер Клас Якова Файна ( Вudam'а ) " Програмування з Java і Java EE "

В тренінг включені заняття в класі з інструктором протягом трьох вікендів (6 повних днів: 12, 13, 19, 20, 26 і 27 травня). Крім цього, після закінчення курсу, кожен челoвек може првесті 1:00 з інструктором (персонально, онлайн), де з ним проведуть тестове технічне інтерв'ю і вкажуть на недоліки як в знанні Java, так і пов'язані зі стилем проходження інтерв'ю. Під час цього тренінгу ви навчитеся розробляти як клієнтські так і серверні додатки на мові програмування Java. Курс проводиться російською мовою, але всі матеріали англійською, тому вміння читати технічну літературу англійською обов'язково. Після освоєння матеріалів цього курсу ви зможете працювати в команді розробників на мові Java і супутніх технологій. Тренер: Yakov Fain (aka Budam) , останні 20 років живе і работатет в США.

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:50
Розділ Блоги Читати далі...

12 - 27 травня, Київ - Майстер - клас Якова Файна ( Вudam'а ) " Програмування з Java і Java EE "

В тренінг включені заняття в класі з інструктором протягом трьох вікендів (6 повних днів: 12, 13, 19, 20, 26 і 27 травня). Крім цього, після закінчення курсу, кожен челoвек може првесті 1:00 з інструктором (персонально, онлайн), де з ним проведуть тестове технічне інтерв'ю і вкажуть на недоліки як в знанні Java, так і пов'язані зі стилем проходження інтерв'ю. Під час цього тренінгу ви навчитеся розробляти як клієнтські так і серверні додатки на мові програмування Java. Курс проводиться російською мовою, але всі матеріали англійською, тому вміння читати технічну літературу англійською обов'язково. Після освоєння матеріалів цього курсу ви зможете працювати в команді розробників на мові Java і супутніх технологій. Тренер: Yakov Fain (aka Budam) , останні 20 років живе і работатет в США.

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:50
Розділ Блоги Читати далі...

12 — 27 мая, Киев — Мастер-класс Якова Файна (Вudam'а) "Программирование с Java и Java EE"

В тренінг включені заняття в класі з інструктором протягом трьох вікендів (6 повних днів: 12, 13, 19, 20, 26 і 27 травня). Крім цього, після закінчення курсу, кожен челoвек може првесті 1:00 з інструктором (персонально, онлайн), де з ним проведуть тестове технічне інтерв'ю і вкажуть на недоліки як в знанні Java, так і пов'язані зі стилем проходження інтерв'ю. Під час цього тренінгу ви навчитеся розробляти як клієнтські, так і серверні додатки на мові програмування Java. Курс проводиться російською мовою, але всі матеріали англійською, тому вміння читати технічну літературу англійською обов'язково. Після освоєння матеріалів цього курсу ви зможете працювати в команді розробників на мові Java і супутніх технологій. Тререри Yakov Fain (aka Budam) , останні 20 років живе і работатет в США.

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:50
Розділ Блоги Читати далі...

5 шкідливих звичок, які не дадуть вашому сайту стати популярним

5 шкідливих звичок, які не дадуть вашому сайту стати популярним Дорогі друзі, сьогодні вранці мені прийшла думка написати пост з таким заголовком. Він мені одразу сподобався. Якби я сам побачив таку назву статті в Twitter, то неодмінно б перейшов його почитати. Спочатку хочу повідомити, що за кілька вечорів я зробив зміст цього блогу , в якому зібрав і систематизував за розділами самі цікаві матеріали shakin.ru. Я тільки що усвідомив одну цікаву річ - пишіть статті на такі теми, які вам самим було б цікаво почитати! Повернімося до справи. Я не буду писати про прописні істини на кшталт того, що сайт потрібно регулярно оновлювати новими матеріалами, що потрібно займатися самоосвітою і т.д. Я виділив кілька шкідливих звичок, які негативно позначаються на розвитку сайту. 1.

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:10
Розділ Блоги Читати далі...

Хочете конвертувати свої знання в $? Приходьте працювати до нас !

Я не знаю, скільки одеситів читає мій блог, але сподіваюся, що такі є. Якщо у Вас є знайомі серед програмістів, оптимізаторів, піарників, або ви просто знаєте перспективних людей, які шукають роботу в IT-сфері в Одесі - будь ласка, скиньте їм посилання на цей пост. Ми розширюємо штат Seolib.ru , а також запускаємо ще один новий цікавий проект, і тому нашій команді потрібно поповнення. Звертаю увагу, що всі вакансії мають строгу прив'язку до офісу в Одесі. Якщо Вас зацікавить одна з вакансій - надсилайте резюме на kamskaya@optimizatorsha.ru , вказуючи вакансію в заголовку листа. Для тих, хто не знає, як складати резюме - прошу сюди .

Опубліковано: 22/02/12 @ 02:44
Розділ Блоги Читати далі...

Хочете конвертувати свої знання в $ ? Приходьте працювати до нас !

Я не знаю, скільки одеситів читає мій блог, але сподіваюся, що такі є. Якщо у Вас є знайомі серед програмістів, оптимізаторів, піарників, або ви просто знаєте перспективних людей, які шукають роботу в IT-сфері в Одесі - будь ласка, скиньте їм посилання на цей пост. Ми розширюємо штат Seolib.ru , а також запускаємо ще один новий цікавий проект, і тому нашій команді потрібно поповнення. Звертаю увагу, що всі вакансії мають строгу прив'язку до офісу в Одесі. Якщо Вас зацікавить одна з вакансій - надсилайте резюме на kamskaya@optimizatorsha.ru , вказуючи вакансію в заголовку листа. Для тих, хто не знає, як складати резюме - прошу сюди .

Опубліковано: 22/02/12 @ 02:44
Розділ Блоги Читати далі...

Повна Android мобілізація

Програми для Android, які варто встановити на телефон Весь минулий тиждень я в буквальному сенсі провів на льоду. Погодка шепоче. Сонце, зручний стілець і чотири вудки замінили мені ноутбук. Рано вранці йшов і досить пізно приходив. І хоча часу для роботи в общем-то ще вистачало, але сил на неї вже не було. Я було і сьогодні вже зібрався "втекти" з дому, але побіжний моніторинг прибутковості минулого тижня в плані фінансовому мене злегка засмутив. Після тижневого "загулу" хіба можна було очікувати чогось іншого? Загалом було вирішено працювати. А зараз, коли основні справи закінчені, можна і в блог виплеснути свої думки, зараз я тільки з ними зберуся А ось! Як я вже сказав, до ноутбука я не підходив весь тиждень, але на зв'язку залишався навіть на льоду. Це все завдяки "планшетофону" Samsung Note, яким я вже якось хвалився.

Опубліковано: 21/02/12 @ 07:31
Розділ Блоги Читати далі...

25 лютого, Дніпропетровськ - Сіклум . NET Суботник у Дніпропетровську

25 лютого Дніпропетровський офіс Сіклум прішлашает всіх зацікавлених в розробці под. NET обмінятися досвідом, послухати доповіді й просто поспілкуватися на близько. NET-ні теми. Отже, в програмі Суботника: «Continuous Delivery in. NET Why/How/When». Олександр Білецький (Київ).
Олександр - досвідчений доповідач, бере участь у київській ALT.NET тусовці і розвиває співтовариство Kyiv Beer & Code , також є практикуючим тренером. Крім цього веде особистий технічний блог . «Using Deferred Objects within Rich Web Applications». Антон Самарський (Дніпропетровськ).
Антон вже має досвід кількох виступів на. NET-ні і близько. NET-ні теми. Загальний досвід в програмуванні більше 5 років. Веде . «Relationship between. Net and WinRT». Віталій Коваль (Дніпропетровськ).
Віталій розробляє под. NET близько 5 років, MCTS. Це одне з перших виступів Віталія перед широкою аудиторією. «ASP.NET applications health monitoring with ELMAH/ELMAH.MVC». Олександр Білецький (Київ).

Опубліковано: 20/02/12 @ 04:30
Розділ Блоги Читати далі...

SEO блог

SEO-це комплекс заходів, який дозволяє підняти популярність сайту пошукових систем. По іншому такий комплекс можна назвати розкручуванням сайтів або, приміром, пошуковим просуванням. Існує три основних напрямки роботи сайту про seo : - ключові слова. Тобто пошук того чи іншого матеріалу за ключовими словами. Наприклад, Ви в будь-якому пошуковику прописуєте "купити техніку не дорого" і пошуковик видає Вам найпоширеніші і використовуються сайти, то є сайти, які були піддані сео оптимізації. - так само завдяки сео можна знаходити сайти підписані саме тими словами, які Ви вводили в пошуковик. Це можна назвати посилальним просуванням, анкором або цитованістю сайту. -внутрішня оптимізація - це значить що якщо у статті кілька разів використовується одна і та ж фраза цю статтю буде легше знайти. Іншими словами внутрішня оптимізація-це внутрішня робота над сайтом і його текстами. Тепер розберемо що таке блог.

Опубліковано: 19/02/12 @ 08:42
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61