Дизайн гарний настільки, наскільки він практичний

Mint.com Переклад статті A Design Is Only As Deep As It Is Usable . Існує безліч прислів'їв, що припускають (або прямо заявляють), що краса поверхнева і обмежується тим, що з її допомогою можна досягнути. «Краса без розуму пуста», «зустрічають по одягу, проводжають по розуму» - лише деякі з них. Оскільки в індустрії веб-дизайну таланти сьогодні зустрічаються часто-густо, і практично будь-хто може створити «красивий» сайт, то стає все складніше визначити справжні критерії краси у веб-дизайні. Те, що гарно на перший погляд, насправді може лише заважати сприйняттю. Метою цієї статті було спробувати провести чітку межу між тим, що більшість користувачів вважає красивою у веб-дизайні, і що дійсно є таким, а також визначити деякі основні принципи, які б допомогли дизайнерам створювати сайти не просто поверхнево красиві, але зручні і приємні у користуванні. Градієнти, тіні, відбиття - о, мій бог! Безліч елементів можна віднести до категорії «красивих» або «привабливих» в контексті веб-дизайну.

Опубліковано: 02/04/11 @ 06:06
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Як видалити копірайт з шаблону WordPress

45 Як видалити копірайт з шаблону WordPress Сьогодні я поміняв дизайн на своєму блозі www.gidin.com.ua . Новий дизайн я знайшов на одному з англомовних сайтів та кількість копірайтів, яке було встановлено, мене чесно кажучи вразила - їх було 6. Після виконаної мною спроби видалити ці копірайти з файлу footer.php шаблон ліг, а саме за умов згадування головної сторінки відбувається редірект висвічувалася напис типу: «Всі права на шаблон знаходяться у автора і видаляти посилання з футера недобре». Звичайно ж я трохи засмутився відразу, тому що витратив на перероблення шаблону цілий день. І вирішив тоді я що не бути мені web-майстром, якщо не усуну ці копірайти. Багато ж я перелопатив форумів та блогів, тому що жодного разу ще не доводилося стикатися з подібною проблемою. Допомогла мені моя кмітливість і один з інтернет сервісів. Видалити копірайт можна. Це виявилося зробити навіть легше ніж я думав. Якщо шаблон ліг, але відновивши посилання все стає нормально, значить вся справа файлі functions.

Опубліковано: 02/04/11 @ 03:04
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Пошук в мережі інтернет для чайників

Зовсім трохи уважності, трішки кмітливості і пошук не займе у вас багато часу. Дотримуючись цих пунктів ви легко і швидко знайдете те, що вам дійсно потрібно. І так:

1. Не ставте питання пошуковику, це не жива людина а машина. Популярний вислів в народі "запитай у яндекса" не слід сприймати буквально. Все що вас чекає у видачі це посилання на форуми, де такі ж як ви користувачі, поставили точно таке ж питання і не факт що їм відповіли.

2. Дивіться на посилання в пошуковій видачі, вона не даремно там присутній. Набираючи наприклад "машина", можна потрапити допустимо на який-небудь sexmashine.doman_zone - а можна і не потрапити, якщо відразу звернути увагу на те, куди ви йдете.

3. Не пишіть занадто багато слів у своєму запиті, цілком достатньо двох - трьох ... Для початку можна спробувати навіть закрити текст запиту лапками, в цьому випадку пошуковик буде шукати безпосередньо цю цитату.

4. Найвдаліші сторінки в пошуку це перші дві, максимум три.

Опубліковано: 02/04/11 @ 09:03
Розділ Блоги Читати далі...

Парсинг Google

Хочу відновити цю тему, так як на старому блозі вона ісчесла з дампа в нібитіе. Спосіб досить продуктивний, з високим ККД і дозволяє аналізувати довільні від 50-100к лінків на хв. Мінус його тільки в тому, що парсити ми будемо не Google.com, а =>blogsearch.google.com/changes.xml? Last = 120 отже не можемо ставити парметри пошуку, крім однієї змінної =>last = 120. За цим посиланням, гугл віддає в режимі реалтайм список сайтів, які його пінгануло на предмет появи або поновлення нового контенту. Контент нам не Спарс таким методом, бо під кожну пагу потрібно писати свої регулярки. Другий і самий ключовий момент цієї замітки, знаючи параметри урлов або дир різних движків, ми можемо зібрати собі базу свіжих і не засвічених урлов для хрумака та інших сабміттеров. Далі кілька показових шматків коду для парсинга, які ви вже заточите під свої потреби.
Приклад # 1 Результатом буде висновок урлов у форматі http://site.com і http://site.com/dir/page.html і збереження у файл links.txt.

Опубліковано: 31/03/11 @ 03:10
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Сток корисної інформації

Днями був запущений новий блог "". Оновлюватися буде 2-3 рази на тиждень. Є що почитати, коли нема чим зайнятися, щось на кшталт газети, яку кидають в поштову скриньку і ти сам того не помічаючи, вчитуватися в статті.

Опубліковано: 31/03/11 @ 12:06
Розділ Блоги Читати далі...

Фріланс. Темна сторона вільного життя

Пошук роботи Практично всі статті про фриланс починаються зі слів про «вільних художників», тяготи офісного життя і принади роботі вдома в будь-який зручний час. Але чи так вже й хороший фріланс? Які перешкоди чекають фрілансера на початку його шляху?

Для того щоб розвіяти міф про простоту роботи фрілансера дам короткий перелік того, якими якостями він повинен володіти:
1. Бути фахівцем у своїй галузі. Неспеціаліст має всі шанси не виконати замовлення в строк, за що йому не тільки грошей не заплатять, та ще й пляма на репутацію поставлять, яку просто так не зітреш.
2. Вміти пересилити себе і сісти за роботу навіть тоді, коли працювати зовсім не хочеться. В офісі Вас підганяє начальство, а тут Ви самі собі хазяїн. Якщо Ви не можете правильно розпоряджатися своїм часом, то у Вас ніколи нічого не вийде.
3. Вміти спілкуватися із замовником.
4. Бути готовим боротися за замовлення. Ці два пункти краще розглянути разом.

Опубліковано: 28/03/11 @ 09:45
Розділ Блоги Читати далі...

Зламали поштову скриньку optimizatorsha@yandex.ru

Це сталося сьогодні ввечері. Вже надійшла інформація, що з ящика optimizatorsha@yandex.ru від мого імені приходять листи із замовленнями і різними проханнями. Ще раз звертаю увагу, що це пишу не я. У цій ситуації я винна сама - пароль був надто простим і, думаю, зломщикам знадобилося не так вже багато часу, що б отримати доступ. Відновити пароль у мене не вийшло - не згадала "секретне питання", який вводила при реєстрації скриньки. Написала в суппор Яндекса, чекаю відповіді. Яку мету переслідували зломщики, можу тільки здогадуватися, та й особливо не цікавлюся цим питанням. Можливо, вони очікували знайти в акаунті гаманці з купою грошей або список сайтів, котория я веду - в такому разі їх спіткало велике розчарування, тому що ні того, ні іншого у мене в акаунті відсутні. Шкода тільки Яндекс.Лента, яку збирала по крихтах протягом року, ну і адреси знайомих, з якими листувалася через цей ящик.

Опубліковано: 27/03/11 @ 06:06
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

У GOODAR.com працює Нодар! :)

У попередньому пості вперше в моєму блозі була висвітлена тема роботи з партнерками по підписках. Так, це щось таке нове і впевнено розвивається, в конверті кінотрафа. Все ж таки я хотів більше для себе переконатися, що завжди є щось краще, ніж маєш і здається я знайшов це найкраще! Можна написати зараз багато красивих слів, якими всі проводять PR, але з іншого боку можна просто написати характеристики партнерської програми, а далі вже вибір за кожним. Тому для початку давайте зареєструємося - запевняю, зайвим це не буде! :) Що може зацікавити залученого вами користувача на сайті? Ну, давайте поміркуємо: У першу чергу, я думаю, що користувачам набридло відправляти SMS за купу грошей і в результаті нічого не отримувати, правда? Підписка - це незаперечний плюс! Один раз заплатив і при цьому отримуєш безліч позитивних опцій, наприклад, відсутність реклами, стабільна висока швидкість перегляду фільмів, що дорівнює 10 Мб/с - це може вам дати Goodar.

Опубліковано: 27/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги Читати далі...

User Experience Ukraine UX Camp 2010 Kyiv

User Experience Ukraine UX Camp 2010 Kyiv Спонсор посту: Компанія, яка виконує просування сайту у мережі інтернет. TurboSeo - дивіться на конкурентів зверху. 31 липня - 01 серпня вперше в Україні буде проходити захід юзабіліті-фахівців, які 2-а дня буду обговорювати проблеми юзабіліті, сайтів та інших цікавих моментів і тонкощів. Гості будуть з Росії та Україні, які будуть представляти провідні Інтернет-проекти Україна. Для спільного вирішення поточних завдань проектів і створений UxCamp-2010 який допоможе розібратися трохи в області проектування взаємодії.
Що найприємніше, так це те, що все буде проходити на природі, що дозволить об'єднати обмін досвідом між фахівцями з України, Росії та Білорусі, спілкування з експертами ринку на свіжому повітрі. Робочі кейси, круглі столи, неформальне спілкування і багато іншого чекає на Вас в останні вихідні липня. Що ж залишилося не так вже й багато часу, що б забронювати й собі містечко під сонцем. Читайте більш детально про перший UxCamp-2010 http://uxcamp.com.

Опубліковано: 25/03/11 @ 05:20
Розділ Блоги Читати далі...

CheapTop - швидко і дешево в топ! Або якісна і дієва розкрутка за розумні гроші

Промо-матеріали

Ви створили веб-сайт, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленням, унікальним контентом, відмінною інформативністю і прекрасною навігацією! Але, на жаль, не факт, що його хоч хтось побачить і відвідає. Він може загубитися в повній безізвестності просторів Інтернету, серед величезної кількості інших, не менш цікавих сайтів. Сайт потрібно розкручувати!
У цьому Вам допоможе CheapTop! Отже, що пропонує сервіс: Реєстрація в каталогах веб-сайтів - відмінний спосіб розкрутки веб-сайтів Пошукові системи є основним джерелом трафіку для багатьох сучасних інтернет ресурсів. Тому просування веб-сайту в пошукових системах стає головним завданням людей, зацікавлених в отриманні якомога більшого числа відвідувачів на свій веб-сайт. Велике значення при формуванні видачі пошукових систем має посилальне ранжування.

Опубліковано: 24/03/11 @ 05:18
Розділ seo Блоги Заробити Пошуковики Читати далі...

Calibre - E-book management. Наведи лад у своїй е-Бібліотеці

Calibre - E-book management - це безкоштовне кроссплатформне додаток з відкритим вихідним кодом (Open Source!) розроблене спеціально для користувачів електронних книг, що володіє великою кількістю унікальних возможностей.На дворі 21 століття і з розвитком інформаційних технологій все більше людей, що люблять почитати цікаві розповіді, повісті чи бойовики, переходять на пристрої для читання електронних книг .

Як відомо,« Лінь - двигун прогресу ». І тут, думаю, дане вислів буде доречно. Кому хочеться брати з собою цілий мішок громіздких книг у відрядження або просто тривалу поїздку, коли можна взяти одне лише маленький пристрій покласти в кишеню або барсетку і мати на ньому до 30, 40, а то й 60 тисяч книг.

Багато людей вже усвідомили зручність цих електронних пристроїв і віддають перевагу саме їм. Тим більше що на сьогоднішній день існує вже безліч подібних пристроїв на будь-який смак і колір.

Опубліковано: 24/03/11 @ 01:33
Розділ Блоги Читати далі...

Блоги як основа для початківців

Мета статті - штовхнути новачків в потрібну сторону З початку цього року я опинився в складній фінансовій ситуації, все сталося через чинник зі сторони - але у мене була "гарантія" - тим самим доля вирішила засунути мене в жопу, залишити без джерел доходу + борги на 3000 $ + Щоб оклематься пішло майже півроку ... довелося влаштується працювати в офіс, зняти квартиру трохи менше і обмежити себе багато в чому - на даний момент борги зменшилися в 2 рази. Таке положення мені критично набридло і я вирішив якомога швидше вирішити залишилися проблеми .. Довго думав над способом вирішення, два моїх молодих проекту ще не скоро дадуть профіт .. тому я вирішив зробити невелику мережу якісних блогів під Blogun, ну і Gogetlinks + Miralinks в майбутньому. У цьому пості я опишу деякі деталі створення та ведення таких блогів, думаю буде корисно знати для початківців манимейкеров.

Опубліковано: 24/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги Читати далі...

Hello World, я повернувся

Отже, вітаю всіх старих читачів блогу seoproff.com і нових, ще незнайомих відвідувачів. Як вам відомо, я продав той блог з-за фінансових труднощів ... та й писати мені там було мало про що, дається взнаки відсутність досвіду .. Але з тих пір пройшло багато часу, багато чого встигло зміниться - я набрався досвіду, зрозумів багато своїх помилок, переїхав жити в інше місто (тепер самостійно), влаштувався в юридичну компанію seo-оптимізатором, сформував для себе чіткі цілі та способи їх досягнення. Цей блог не буде про нескінченні темах школярів - Тіц, ГС, АГС і тому подібних. Упор буде на: Просування сайтів, як SEO так і SMO ньюанси створення, підтримки сайтів і проектів Бізнес в інтернеті, маркетинг і манімейкінг Мотивація і особистий розвиток Статті для новачків І багато іншого, буде порушено практично все що мені подобається/чим займаюся.

Опубліковано: 23/03/11 @ 01:32
Розділ Блоги Читати далі...

Інтернет бізнес в мережі інтернет

Інтернет бізнес в мережі інтернет Можна, що б хобі переростало в бізнес, а можна просто будувати інтернет бізнес з нуля. Що ж для цього потрібно і які розтрати для цього? Будемо з Вами розбиратися по пунктах. Для інтернет бізнесу в першу чергу потрібен домен, що б сайт дізнавалися і він завойовував популярність. Сам домен потрібен тільки для того, що б він добре запам'ятовувався і відповідно люди вбивали його вже самі в рядок браузера, а не шукали сайт через пошукові системи. Для підбору доменів існують різні сервіси, які перевіряють чи зайнятий домен або вільний. Ця перевірка здійснюється на будь-якому з сайтів-реєстраторів доменів. Після того як Ви визначилися з доменом і тематикою сайту переходимо до вибору хостингу. Хостинг - це оренда місця на комп'ютері, який постійно підключений до інтернету. На ньому ви розміщуєте свій сайт і потім можете з будь-якого комп'ютера побачити його. Бажано купувати хорошу хостинг, тому що від якості хостингу буде залежати швидкість завантаження вашого сайту.

Опубліковано: 22/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Заробити в інтернеті своїм власним Твіттером! Звучить заманливо, правда?

Заробити в інтернет своїм власним Твіттером! Звучить заманливо, правда?

Так, дійсно, в російськомовному сегменті Твіттера така можливість є і з недавніх пір не одна. У сфері монетизації тві-акаунтів, давно вже справно працюють такі сервіси як:
Твім.ру
Блогун
J2J (Jab to job)
Одні, справляються зі своїми завданнями наповнення гаманців Твіплов, краще, інші трохи гірше. Але головне - справляються.

А з недавніх пір з'явилася нова система Твіте.Ру , яка призначена для забезпечення простий комунікації між тими, хто хоче рекламувати свої товари або послуги, і тими, хто готовий розмістити в своєму мікроблозі рекламні повідомлення. З максимально спрощеним процесом роботи, що дозволяє економити такий дорогоцінний ресурс, як - час.

Простота роботи з сервісом, як для рекламодавця, так і для блогера, підкуповує з першого погляду. Реєстрація в Твіте.Ру спрощена до мінімуму, всього лише і треба підключитися до сервісу від імені свого облікового запису .

Опубліковано: 22/03/11 @ 11:03
Розділ Блоги Читати далі...

TrustLink - нова біла база SeoPult?!

TrustLink-нова біла база SeoPult TrustLink - нова біла база SeoPult Усім добрий день. Давно не писав у блог, більше ніж пів року. За цей час багато що встигло трапитися, я встиг трохи переглянути свої погляди на життя, на роботу і свої плани на майбутнє. Поки я був відсутній на блозі (не писав, але намагався відповісти на всі питання в коментарях), блог на подив підріс в плані відвідуваності, кількості читачів і що найцікавіше, ТІЦ блогу став 10 (08.04.2010), незважаючи на те, що на блозі більше 6 місяців не з'явилося жодної з статті, за весь час існування блогу (з березня 2009 р.) не було куплено жодної з посилання, нісделано ниодного прогону. Коротше кажучи це все природно і це не може не радувати.
А тепер до суті посту.
Сьогодні була анонсована нова біржа посилань TrustLink від SeoPult , яка можливо стане серйозним конкурентом відомої SAPE.ru. Поки ресурс знаходиться на стадії бета тестування, але вже доступні всі функції для вебмастерів.

Опубліковано: 21/03/11 @ 05:23
Розділ seo Блоги Читати далі...

Гостьові пости. Для чого вони потрібні?

Давайте поговоримо про «Гостьові пости» і з'ясуємо, що вони із себе представляють? Яких позитивних результатів можна досягти, завдяки їх написання і розміщення на сайтах та блогах сторонніх ресурсів?

Гостьовий пост відрізняється від рекламного тим, що його замовляють, а точніше пропонують, одні блогери - іншим. Гостьовий пост, це стаття написана по темі того блогу, де вона розміщена, надіслана стороннім автором.

Основна мета написання гостьового поста, це перш за все - залучення нової аудиторії, яка раніше не читала Ваш блог. Адже якщо Ваш пост містить корисну інформацію, написаний цікаво і яскраво, то напевно читачі захочуть перейти на Ваш блог і подивитися, про що Ви ще пишіть. Крім того, вважається хорошим тоном, коли автор поста сам відповідає на коментарі аудиторії. Тим самим маючи можливість зав'язати нові дружні відносини і привернути увагу до своєї персони.

Опубліковано: 21/03/11 @ 01:35
Розділ Блоги Читати далі...

Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent (конкурс)

Ось і відбувся перший # KharkivTwevent. Який пройшов 17 квітня в «Книгарні Є ». Знаковою подією для України його назвати складно, але для Харкова ця зустріч стала нехай хоч і маленьким, але значущим кроком до популяризації Твіттера серед Харків'ян і об'єднання навколо себе людей небайдужих до цього сервісу мікроблогів - Twitter.

Після відвідування заходу, з усією відповідальністю можу заявити: Харківське Twetter-Community існує! Воно молодо, енергійно, позитивно і бажає рухатися вперед у своєму розвитку.

Відрадним фактом стала наявність на івент людей які поки не використовують Твіттер, але хочуть долучитися до нього, а головне зрозуміти - НАВІЩО? і ЧОМУ? їм потрібно це зробити.

Завдяки креативному підходу організаторів - Winberry Communication Studio , кожен хто був присутній на # KharkivTwevent, отримав величезний заряд позитиву, зміг поспілкуватися з однодумцями і знайти нових друзів.

Опубліковано: 21/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс про 5 етапів життя блогера

Конкурс про 5 етапів життя блогера Якщо Вам потрібні гроші, тоді конкурс з бюджетом в 150 доларів саме для Вас. Дивно, що призових місць так мало, але то не таке Важливо. Буде 2-а призових місця: 1-е місце 100 доларів 2-е місце 50 доларів Досить намалювати або розповісти про 5 етапів життя блогера і вуаля грошики у вас вже в кишені. У конкурсній роботі повинно відбиватися 5 етапів життя блогера і його блогу, можна з гумором і без нього. Найголовніше, повинен бути показаний "сьогоднішній", початківець блогер. Тепер переходимо безпосередньо до умов конкурсу: Робите роботу, викладаєте її у своєму блозі. На початку ставите посилання на організатора, тобто на мій блог, а в кінці ставите посилання на спонсорів конкурсу. Роботи приймаються до 30 квітня, а результати будуть після 10 травня. Посилання з роботами залишайте в цьому пості або шліть мені на пошту. Інші деталі конкурсу читаємо в конкурсній темі: Конкурс - 5 етапів життя блогера, бюджет 150 $ .

Опубліковано: 19/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Де взяти унікальний контент, та ще й заощадити

Сон вебмайстра - «Ааа ... у мене вже 148 блогів, 524 сайту,« мульен »сателітів. Всьому цьому потрібен контент і бажано унікальний. Де ?!... Де скажіть його стільки набратися?! Варіантів звичайно маса, але хочеться свіжих рішень? Як бути? Що робити? »Прокидайся вебмайстер! Дивись, що я для тебе виявив!

Магазин унікального контенту , так назвали нову біржу унікального контенту в Рунеті (PayText.Ru.) Фішка в тому, що вона є односторонньою, тому що всі статті продаються самою біржею, від імені власників.

Тут предостатньо категорій і підкатегорій, в яких зберігається контент. У якому звичайно не «мульен», але 1000 - 1500 штук статей є завжди, що дає підставу думати про проект, як про досить свіжому. Якщо простежити за проектом кілька днів, то можна помітити, що він не зупиняється і весь час наповнюється. Таким чином складається враження, що проект лише набирає обертів.

Опубліковано: 18/03/11 @ 01:36
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62