Гостьові пости. Для чого вони потрібні?

Давайте поговоримо про «Гостьові пости» і з'ясуємо, що вони із себе представляють? Яких позитивних результатів можна досягти, завдяки їх написання і розміщення на сайтах та блогах сторонніх ресурсів?

Гостьовий пост відрізняється від рекламного тим, що його замовляють, а точніше пропонують, одні блогери - іншим. Гостьовий пост, це стаття написана по темі того блогу, де вона розміщена, надіслана стороннім автором.

Основна мета написання гостьового поста, це перш за все - залучення нової аудиторії, яка раніше не читала Ваш блог. Адже якщо Ваш пост містить корисну інформацію, написаний цікаво і яскраво, то напевно читачі захочуть перейти на Ваш блог і подивитися, про що Ви ще пишіть. Крім того, вважається хорошим тоном, коли автор поста сам відповідає на коментарі аудиторії. Тим самим маючи можливість зав'язати нові дружні відносини і привернути увагу до своєї персони.

Опубліковано: 21/03/11 @ 01:35
Розділ Блоги Читати далі...

Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent (конкурс)

Ось і відбувся перший # KharkivTwevent. Який пройшов 17 квітня в «Книгарні Є ». Знаковою подією для України його назвати складно, але для Харкова ця зустріч стала нехай хоч і маленьким, але значущим кроком до популяризації Твіттера серед Харків'ян і об'єднання навколо себе людей небайдужих до цього сервісу мікроблогів - Twitter.

Після відвідування заходу, з усією відповідальністю можу заявити: Харківське Twetter-Community існує! Воно молодо, енергійно, позитивно і бажає рухатися вперед у своєму розвитку.

Відрадним фактом стала наявність на івент людей які поки не використовують Твіттер, але хочуть долучитися до нього, а головне зрозуміти - НАВІЩО? і ЧОМУ? їм потрібно це зробити.

Завдяки креативному підходу організаторів - Winberry Communication Studio , кожен хто був присутній на # KharkivTwevent, отримав величезний заряд позитиву, зміг поспілкуватися з однодумцями і знайти нових друзів.

Опубліковано: 21/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс про 5 етапів життя блогера

Конкурс про 5 етапів життя блогера Якщо Вам потрібні гроші, тоді конкурс з бюджетом в 150 доларів саме для Вас. Дивно, що призових місць так мало, але то не таке Важливо. Буде 2-а призових місця: 1-е місце 100 доларів 2-е місце 50 доларів Досить намалювати або розповісти про 5 етапів життя блогера і вуаля грошики у вас вже в кишені. У конкурсній роботі повинно відбиватися 5 етапів життя блогера і його блогу, можна з гумором і без нього. Найголовніше, повинен бути показаний "сьогоднішній", початківець блогер. Тепер переходимо безпосередньо до умов конкурсу: Робите роботу, викладаєте її у своєму блозі. На початку ставите посилання на організатора, тобто на мій блог, а в кінці ставите посилання на спонсорів конкурсу. Роботи приймаються до 30 квітня, а результати будуть після 10 травня. Посилання з роботами залишайте в цьому пості або шліть мені на пошту. Інші деталі конкурсу читаємо в конкурсній темі: Конкурс - 5 етапів життя блогера, бюджет 150 $ .

Опубліковано: 19/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Де взяти унікальний контент, та ще й заощадити

Сон вебмайстра - «Ааа ... у мене вже 148 блогів, 524 сайту,« мульен »сателітів. Всьому цьому потрібен контент і бажано унікальний. Де ?!... Де скажіть його стільки набратися?! Варіантів звичайно маса, але хочеться свіжих рішень? Як бути? Що робити? »Прокидайся вебмайстер! Дивись, що я для тебе виявив!

Магазин унікального контенту , так назвали нову біржу унікального контенту в Рунеті (PayText.Ru.) Фішка в тому, що вона є односторонньою, тому що всі статті продаються самою біржею, від імені власників.

Тут предостатньо категорій і підкатегорій, в яких зберігається контент. У якому звичайно не «мульен», але 1000 - 1500 штук статей є завжди, що дає підставу думати про проект, як про досить свіжому. Якщо простежити за проектом кілька днів, то можна помітити, що він не зупиняється і весь час наповнюється. Таким чином складається враження, що проект лише набирає обертів.

Опубліковано: 18/03/11 @ 01:36
Розділ Блоги Читати далі...

Як отримати трафік на ваш сайт вірусними методами

Вам не подобається термін "вірусний", оскільки він позначає те, що може завдати шкоди вашому комп'ютеру, але вірусний маркетинг виявився ефективним способом просування вашого сайту і продукту. Принципи вірусного маркетингу застосовують для поширення, наприклад, електронної книги для великої кількості людей з найменшими зусиллями з вашого боку.

Для неспеціаліста вірусний маркетинг - це як розповсюдження повідомлень з вуст у вуста. Ви також можете знайти свою схожість з мережевим маркетингом. Для того щоб він був справді на вірусний, продукт повинен бути універсальним і він повинен бути легко доступним для послідовників.

Інтернет-підприємці зазвичай використовують електронні книги і відео, щоб поширювати свої повідомлення. Вони спочатку передають їх своїм друзям і клієнтам, які можуть бути зацікавлені в продукті. Ці люди потім передають те ж повідомлення зазвичай по електронній пошті вже своїм абонентам і клієнтам.

Опубліковано: 17/03/11 @ 04:06
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Скільки коштує рекламний пост з п'яти слів, у вашому блозі? - Теммі! Для тебе, безкоштовно

Скільки буде коштувати у вашому блозі рекламний пост, що складається з п'яти слів? - Це питання Теммі Майнаса відразу кинувся мені в очі, коли я сьогодні ввечері відкрив.

І цей самий, по суті своїй абсолютно нейтральний твіт, з'явився останньою краплею в моєму басейні терпіння - який, ось вже протягом року, я наповнюю питаннями, здивування, суперечливими почуттями до цього блогеру.

За великим рахунком, моя лояльність до всіх проявів в блогосфері, не дозволяє видати тут своє справжнє думку про Теммі. Тим більше все одно, на адекватну дискусію розраховувати не доводиться. Чому я так вирішив? Та все просто, за моїми спостереженнями з деяких пір Теммі Майнас став хворобливо ставитися до незручних питань і критику в свою адресу. І кращим способом захисту від таких не комфортних співрозмовників, вибрав повне їх ігнорування.

Опубліковано: 15/03/11 @ 05:23
Розділ Блоги Читати далі...

Заповітна кнопка "БАБЛО"

Всім хочеться мати заповітну кнопку, під простою назвою «Бабло». Натиснувши на яку, відкриється краник з невичерпним потоком, цього, самого, горезвісного бабла.
Природне і цілком виправдане прагнення.

Одним із способів отримання такої кнопки, є участь у різних партнерських програмах, яких в інтернеті зараз , вагон і маленький візок.
Однозначної відповіді на питання, яка партнерка принесе найбільший прибуток Вам і Вашому сайту, природно немає. Але є декілька порад, які допоможуть визначитися з вибором. По-перше подивіться з якими програмами працюють блогери, які викликають у Вас довіру (наприклад ЙА!). По друге, якщо Ви початківець «онлайнкапусторуб», визначтеся з Вашими можливостями, точніше з можливостями Вашого ресурсу. Подумайте, що Ви готові робити для заробітку.

У мене, на даному етапі є 5 сайтів (блогів), що знаходяться на різних платформах, різних тематичних нішах і різних ступенях популярності.

Опубліковано: 15/03/11 @ 01:36
Розділ Блоги Читати далі...

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок.

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок. Читачам блогу SEO-Office.ru pin код на 5 ставок у подарунок. Скандинавський аукціон gagen.ru - інтернет аукціон, на якому розігруються найбажаніші і популярні товари, в основному це побутова техніка та електроніка. Кожен учасник аукціону має шанс придбати виставлені на аукціон товари за дуже низькими цінами. На початку торгів вартість лота, як правило, не перевищує 1 рубля. З кожною ставкою ціна лота підвищується на заздалегідь визначену суму, це називається кроком ціни, звичайно не більше 25 копійок, але за те, щоб зробити ставку потрібно заплатити. Для участі в аукціоні потрібно придбати пакети ставок, купуючи пакет на велику кількість ставок одна ставка буде коштувати дешевше. Вартість ставок, залежно від придбаного пакету, може бути від 6 до 7,50 рублів. Виграє аукціон той учасник, чия ставка в процесі торгів виявиться останньою. Основна ідея скандинавських аукціонів полягає в тому, що кожен учасник аукціону може вигравши торги отримати товар за цінами значно нижче ринкових.

Опубліковано: 14/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Заробіток в інтернеті. # Epic fail history

Така тема , заголовок блогу « Все про те , як рубати бабло » , а виходить , що про бабло не кажу взагалі . Загалом , сьогодні буде повідана історія , про « легкі гроші » сюди входять - казино , ставки і інша хрень , де потрібна удача . Я азартна людина , і я не особливо везучий . Мені ще про це циганка в дитинстві сказала . Але слава богу , маю велику силу волі і можу зупиниться нехай і не відразу . Загалом справа була ввечері або вже навіть вночі . Нічого не звичайного , сиділи своєю компанією в скайпі , спілкувалися , грали в Варік , перевіряли нові повідомлення на однокласниках. І тут різко один з чуваків , запропонував робити ставки . Ставки на live тенісу . Виходило досить добре , ми навіть знаходили онлайн трансляції і аналізували хто візьме наступний сет . (...) Читати Далі - © - Бізнес , SEO & SMO , ведення блогів , саморозвиток , лайфхак ! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб стежити за оновленнями ви можете , а також зафолловіть мене в .

Опубліковано: 13/03/11 @ 04:55
Розділ Блоги Читати далі...

Ukr Tweet - перший всеукраїнський твіттер-баркемп в Запоріжжі

23 січня 2010 в Запоріжжі пройде перший український баркемп "Ukr Tweet "присвячений сервісу мікроблогів - Twitter. Організатор баркемпу - компанія «New Web» обіцяє зробити цікаве і пізнавальне подія в житті українських користувачів Інтернету.

У програмі:

- доповіді та презентації учасників баркемпу на теми мікроблогінгу;


- відеодоклади популярних блогерів Рунета і Укрнета;

- кейси з досвіду користувачів твіттера;

- роздуми на теми перспектив розвитку твіттера в Україну та багато іншого.

До послуг учасників безкоштовний Wi-Fi на місці проведення баркемпу.

Дарина Кареліна - засновник компанії «New Web», організатор баркемпу

- ідея провести захід, присвячений мікроблогінгу взагалі і Твіттеру зокрема, народилася давно. Але, з огляду на зростаючу популярність такого способу спілкування, ми вирішили вийти за рамки звичайного семінару та провести баркемп - масове, цікава подія.

Опубліковано: 12/03/11 @ 11:02
Розділ Блоги Читати далі...

Allpa, покажи цицьки!

Не затримуй його, дівчинка! Ти знаєш, скільки коштує час? Тисячу фунтів - одна хвилина!
... І не верти пальцями
... Не виправдовуйся, краще помолчі.Знаешь, скільки коштує розмова? Тисячу фунтів - одне слово!
(С) Л. Керрол. Читаю малюкові "Алісу в Задзеркаллі" ... Вау .. Прозріння, спалах інтелекту - називайте як хочете. Але я зрозумів, що просто зобов'язаний познайомити вас з НЕЮ!

Знайомтеся, ризиковий і відчайдушний (як грузинів) копірайтер, буря в склянці Твітера, фотошоперами-кіноман, собачніца з котячої аватарки - Аліса Пашутко aka
Аліса, ми з тобою спілкуємося досить тривалий час, тим не менше я все ні як не можу прийти до однозначного думку, що ти за особистість. У кожний момент часу ти інша: поступлива/спорщіца; склочна/лояльно-віддана; балакуча/стримана, - не людина, а інь-янь якийсь. Допоможи мені і читачам визначитися, яка ти насправді? Розкажи про свій характер. Поясни, чому з одними індивідами ти сперечаєшся до хрипоти, відстоюючи свою точку зору.

Опубліковано: 11/03/11 @ 04:05
Розділ Блоги Читати далі...

Search Bot - одкровення Пошукового Робота (PR), або хто шукає, той завжди знайде

1. Робот не може заподіяти шкоду людині або своєю бездіяльністю допустити, щоб людині була заподіяна шкода.
2. Робот повинен коритися всім наказам, які дає людина, крім тих випадків, коли ці накази суперечать Першому Закону.
3. Робот повинен піклуватися про свою безпеку в тій мірі, в якій це не суперечить Першому і Другому законам. (С) А. АзімовС величезним задоволенням представляю вам: Дизайнер нелюдських взаємин, російський дауншифтери, антисоціальний експериментатор і багато чого ще - Сергій, він же Search Bot, він же

* Все тут опубліковане є хаотичною компіляцією вмісту інтернету, пропущеної через програмний алгоритм poiskovyi_robot. Якщо в процесі ознайомлення з сгенерованими текстом ви відчуєте щось близьке і рідне - майте на увазі: вам здалося.
Відповідальність за асоціації, що виникають у момент читання, лежать цілком і повністю на головному мозку читача.

Опубліковано: 11/03/11 @ 11:02
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

BIGxam - Повзу до мети, величезними стрибками

сюячи лункій широких,
Он він ллється! ... Здрастуй, Дон!
Від синів твоїх далеких
Я привіз тобі уклін. (С) А.С. ПушкінСлавен край Донський безкрайніми степами і неординарними особистостями. Знайомтеся, людина широкої російської душі, ацкей слухач всієї електроніки а за сумісництвом блогер та мій товариш, Олексій - BIGxam.

Олексій, твій нік BIGxam/Xam, це твоя схильність до хамства, матюки і неадекватний, або все таки нік має більш глибокий і сакральний сенс?

Уууу, це пішло з інститутських часів ... Ми якось раз, повертаючись з навчання, "забили" місця в маршрутці і вийшли подихати повітрям. І яке-ж було наше здивування, коли на наших місцях сиділи пара п'яних тіток. На ввічливе "звалите будь ласка" ніхто не відреагував, довелося покрити їх так, що хлопці потім всю дорогу посміхалися і говорили мені який я хам. А взагалі по життю я дотримуюся одному хорошому принципом - Ставлюся до людей так, як хочу, що б вони ставилися до мене. Дуже допомагає по життю ...

Опубліковано: 10/03/11 @ 04:06
Розділ Блоги Читати далі...

Делитанта про політику, веб-два-нуль-ності і Лі.Рушечке

Приховують Ніки імена,
Але проступають наші душі,
Як ніби просять: - «І мене
Прочитай, будь ласка, послухай!»
(с) Петро ДавидовДо тих пір, поки я не познайомився з ним, моє ставлення до безкоштовних блог-платформ було неоднозначним. Завдяки його порад, я навчився отримувати задоволення від інтернет-роботи. Знайомтеся, цікава людина, високо ерудований співрозмовник, грамотний монетізатор і, мій хороший віртуальний друг - Дмитро aka Delitant.

Дмитро, я постійний читач твого блога на Лі.ру - "делитанта: про гроші, сайти, SEO і Google ". Хотілося б знати, чим був обгрунтований твій вибір саме цього безкоштовного сервісу?

Я б міг розповісти про то який Ліру чудовий сервіс, як багато там цікавих людей, і як комфортно я себе на ньому почуваю. Але все було не так. В інтернет я «прийшов» у 2005 році, з чіткою метою заробити грошей. Вчився, тестував різні напрями інтернет-маркетингу, поєднуючи таке практичне освіту з реальним життям, навчанням і роботою.

Опубліковано: 10/03/11 @ 11:02
Розділ Блоги Читати далі...

Як купувати посилання в сапі (sape)?

Як купувати посилання в сапі (sape)? Для того, щоб використовувати біржу посилань Sape максимально ефективно, а значить і максимально ефективно підвищувати свій сайт у видачі в Google і Яндекс і інших пошукачів, необхідно знати кілька правил. Приступимо. Ви зареєструвалися на Сапі і починаєте купувати посилання для своїх сайтів. Перше питання, з яким Ви зіткнетеся - ціна. Тут все, в общем-то, зрозуміло: чим дорожче майданчик для розміщення Вашого посилання, тим цінніше беклінки на Ваш сайт з точки зору пошукових систем. Низька вартість розміщення посилання може бути з трьох причин: або це сайт-смітник, або має якісь проблеми з пошукачами, який сайт новий. Так що не варто звертати уваги на сайти з низькою ціною. Далі зверніть увагу на (PageRank) PR сторінки. Цей показник дуже важливий, так як визначає «вага» сторінки з точки зору самого популярного у світі пошуковика Google і присвоюється окремо кожній сторінці сайту. Цей показник коливається від 1 до 10. Вибирати варто майданчики з показником ПР від 1-го і вище.

Опубліковано: 09/03/11 @ 04:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Tizerotator - відмінний скрипт тизерної мережі

скріпт тизерної мережі Tizerotator Придбав ще перед Новим Роком скрипт "Tizerotator". Але якось руки до нього не доходили. Цей скрипт дозволяє реалізувати свою простеньку тизерну рекламну мережу . Погодьтеся, вигідніше зливати трафік на платники і партнерки і заробляти там, ніж отримувати гроші за кліки. Та й в хороші тизерну системи беруть не всі сайти. А якщо у вас купа сателітів, які не пройдуть модерацію? Можливості скрипта: - Статистика показів та кліків; - Обмеження показів та кліків; - Обнулення статистики для кожного тізера; - Групи тізерів; - Зміна посилання і Анкор без видалення тізера; - Виключення тізера без видалення; - Підтримка CSS стилів. Скріншот адмінку скрипта (клікабельні): Скрипт постійно оновлюється. Відгуки про Tizerotator'е можна почитати на форумі MaulTalk . Вартість скрипта становить 800 рублів. Але читачі мого блогу можуть купити його за 700 рублів.

Опубліковано: 07/03/11 @ 06:34
Розділ Блоги Читати далі...

Яким браузером Ви користуєтеся?

* Гостьовий пост Часто заходжу в гості на блог Павла почитати цікаві, як правило корисні і часом забавні пости, висловити свою думку або уточнити який-небудь цікавить момент. Нещодавно Павло зацікавив мене конкурсом «Круті блогери II», але блога у мене поки немає, так що взяти участь в ньому у мене не вийшло. Зате виявилось можливим вдатися до альтернативи, останнім часом популярною в seo середовищі - до гостьового посту. У ньому я хочу обговорити зацікавила мене останнім часом тему - відмінності браузерів. Який браузер найкращий? Маячні питання, чи неправда? У всіх браузерів є свої переваги і недоліки. На цьому я і хочу зупинитися, розглянувши основні браузери. А які ж основні? Напевно найпопулярніші - Internet Explorer, Mozilla Firefox і Opera. Є ще і в Україні набирає обертів Google Chrome, але їм я на жаль ще не користувався, цей момент ми зможемо обговорити в коментарях. Судячи зі статистики мого сайту - лідером є Internet Explorer.

Опубліковано: 05/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс "Круті блогери II" - Підсумки

Добрий день! Отже, після публікації всіх виграли статей Переможці Конкурсу " Круті блогери " в порядку зайнятих місць: Спочатку, як і начебто і повинно бути, хотів опублікувати так: 1-е місце - Олександр aka Alek $, блог http://nevkontakte.org. ru : стаття Перенесення сайту на новий домен з мінімальними втратами Дуже актуально, дуже корисно + людина навіть скрипт написав! 2-е місце - Ганна Волкова, блог http://anna-volkova. blogspot.com : стаття Конкурси як спосіб просування Вашого блогу 2-е місце - Світлана Бобровська, блог http://vseuch.ru : стаття Конкурс не іспит, а урок. Думки вголос Так, саме 2 других місця. Місця рівнозначні, порядок написання значення не має. 2 абсолютно різних статті про конкурси. 2 сторони 1 медалі:
1 стаття - як треба брати участь і проводити конкурси (позитивно).
2-а - як не треба (критично, іноді мені здалося занадто, але, в принципі справедливо).
Тому я не зміг вибрати з них найкращу. 3-тє місце - Лапін Андрій, блог http://webbomj.

Опубліковано: 04/03/11 @ 01:32
Розділ Блоги Читати далі...

Rotabaner - банерна мережа для блогерів

Ви втомилися шукати рекламодавців для блогу, домовлятися з кожним про вартість і терміни? Постійно нагадувати про оплату? Ваші муки скінчилися, зустрічайте - Rotabaner Rotabaner призначений для розміщення реклами різних форматів на блогах. Сервіс дозволяє зробити процес покупки/продажу реклами на блогах максимально простим і зручним, вирішує проблему пошуку рекламодавців, автоматичного розміщення реклами та отримання оплати. Автор блогу одержує 85% від вартості розміщеної реклами. Ведеться пдробная статистика по показах і кліках як для вебмайстра так і рекламодавця. До того ж, це безпечно, більше не потрібно боятися бана від пошукачів за розміщення посилань, все по чесному. Реєстрація блогу в Ротабанере проста, досить вказати урл блогу, короткий опис і RSS лічильник feedburner. У систему приймаються тільки україномовні сайти тематики seo, IT, розробка, фріланс, особиста ефективність, тільки з унікальним контентом і повністю робітники.

Опубліковано: 03/03/11 @ 04:01
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Сателлітостроеніе, як спосіб заробітку.

Автор: Лапін Андрій, блог http://webbomj.ru , 2-га стаття одного з переможців Конкурсу Круті блогери II , також зайняла призове місце.
Взагалі, як я вже писав, 2 статті Андрія перемогли у Конкурсі, і відповідно, він зайняв 2 місця ***** Як відомо, життя стала платною вже давно. Всі люди хочуть заробити, щоб прожити. Гроші потрібні на багато що: їжа, одяг, техніка і т.д.
Деякі люди заробляють на роботі, пахая, як кінь.
А є багато розумних людей, які працюють в інтернеті. Вони теж діляться на види.
А є люди створюють сателіти і заробляють на цьому стану!! Сателіти - це невеликі сайти, присвячені розділам основного сайту, і призначені для його підтримки і збільшення кількості покупців з-за більш цільових відвідувачів.
Найчастіше ще сателіти потрібні для продажу посилань з них і показів на них контекстної реклами, таким чином, сателіти ще й окупаються не тільки при продажі товарів, які вони рекламують, але і самі по собі.

Опубліковано: 03/03/11 @ 11:01
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61