Навесні пройде Одеська IT - ліга з настільного тенісу

навесні 2012 року стартує Перша Одеська IT Ліга з настільного тенісу. Свою майстерність продемонструють найпрогресивніші IT-компанії Одеси. Ми будемо раді бачити у складі ліги і з задоволенням запрошуємо також і команди з інших міст, які захочуть цікаво провести вихідні в прекрасному місті, а заодно і в неформальній дружній атмосфері познайомитися з колегами-одеситами. З метою зібрати людей, об'єднаних загальним захопленням, влітку 2011 року компанія Provectus IT успішно провела перший турнір з настільного тенісу. Тепер же виникла ідея втілити в життя більш масштабний проект - справжню тенісну Лігу до затвердженого регламенту, правилами, іменитими суддями та нагородженням переможців спеціальними призами. Ініціатором ідеї, який бере на себе вирішення всіх організаційних питань, виступає наш співробітник, великий любитель настільного тенісу - Віктор Стасенко: «IT Ліга буде складатися з 4 окремих етапів (весняний, літній, осінній та зимовий турніри).

Опубліковано: 20/12/11 @ 11:44
Розділ Блоги Читати далі...

Поведінкові чинники - загальновідомі домисли і мої припущення

Поведінкові фактори (фактори, що відображає ставлення користувачів до сайту) - це одна з найпопулярніших зараз тем на SEO-блогах і форумах. Ця тема в чому нагадує мені тему трасту - як і траст, ПФ представляються якимись загадковим показниками (групою показників), які потрібно підвищувати для того, щоб сайт займав хороші місця у видачі. Але що саме необхідно підвищувати і, тим більше, як вимірювати ПФ, ніхто точно сказати не може. І, тим не менш, в Рунеті щотижня з'являється з десяток нових «аналітичних» статей про ПФ зі стандартним набором рекомендацій: щоб поліпшити поведінкові фактори, потрібно знизити відсоток відмов, підвищити кількість переглядів сторінок та довжину сесії. Поясню, чому я не дотримуюся цих рекомендацій і вам не раджу. 1. Високий відсоток відмов погіршує позиції сайту? Найпопулярніше твердження - чим нижче відсоток відмов, тим краще ПФ і, відповідно, позиції сайту .

Опубліковано: 20/12/11 @ 10:05
Розділ Блоги Читати далі...

Робочі місця SEO блогерів рунету

Рабочіе місця SEO блогерів рунета Багато хто з вас, дорогі читачі, проводять багато часу за комп'ютером. Зробити своє робоче місце зручним і комфортним - запорука успішної і плідної роботи, а також здоров'я. Я робив кілька збірок робочих місць, можете їх подивитися: Стильні робочі місця за комп'ютером Зручні робочі місця за комп'ютером Днями у мене з'явилася ідея попросити знайомих SEO-блогерів сфотографувати і надіслати своє робоче місце. Природно, всіх блогерів SEO тематики опитати неможливо, я вислав питання тим, кого згадала моя стареча пам'ять:), так що прошу нікого не ображатися. Сьогодні ви побачите, в яких умовах куються шедеври вітчизняної SEO-думки. Хороша фраза, треба буде запам'ятати. Ось питання, які я запитав у SEO блогерів: 1. Який комп'ютерною технікою ти користуєшся? 2. Які основні програми найчастіше використовуєш для роботи? 3. Що цінуєш у своєму робочому місці і що плануєш поліпшити або змінити? Відповіді блогерів я розташував у випадковому порядку. Данило Мауле, maulnet.ru 1.

Опубліковано: 19/12/11 @ 09:29
Розділ seo Блоги Читати далі...

24 грудня, Вінниця - Сіклум . NET Суботник у Вінниці

Наприкінці грудня ми запрошуємо всіх. NET розробників і любителів «покодіть» на. NET взяти участь, послухати і поділитися досвідом і знаннями на найпершому Сіклум Суботнику у Вінниці 24 грудня. За традицією, під час наших Сіклум Суботників учасники заходу обмінюються досвідом, новинками, кращими практиками та неформально спілкуються не лише під час доповідей на технологічні теми з розробки в. NET, а й протягом всього заходу . Такий формат припав до душі багатьом учасникам в різних містах в Україну, наприклад, нещодавно ми провели. NET Суботники в Мінську , Києві та Харкові . Цього разу ми проводимо Сіклум Суботник у новому місті. Таким чином, 24 грудня ми зберемося послухати кількох дуже цікавих спікерів по. NET-ТЕХНОЛОГІЯХ, що з'їв собаку як у багаторічній розробці ПЗ, так і на виступах, записах подкастів і просто цікавих однодумців. Наша програма поки ще формується і на сьогодні виглядає наступним чином: «WinRT. Holy Cow »- Євген Жарков (Хабра-юзер jeje ) , м.Миколаїв.

Опубліковано: 18/12/11 @ 10:35
Розділ Блоги Читати далі...

А хто створив wordpress ?

Метью Чарльз Мулленвег ( Matthew Charles Mullenweg ). Так - це він створив одну з найпопулярніших блог- платформ Wordpress . Коли я в мережі побачив замітку про Чарльза , яка в принципі нагадала мені про його існування, я навіть злегка " загубився" . Чому розділ " Люди інтернету " я став наповнювати не з його біографії, адже pervushin.com працює саме на wordpress , а з біографії Цукерберга , засновника facebook ? Сьогодні ця помилка буде виправлена. Але перш, ніж ми перейдемо до основного змісту статті , хочу порекомендувати вам статтю Михайла Шакіна : перевірка зовнішніх посилань на сайт - 12 корисних сервісів. Ну от, а тепер давайте дізнаємося творця wordpress по -ближче , та й саму історію створення wordpress дізнатися буде також цікаво.

Опубліковано: 16/12/11 @ 03:00
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з агрегатором партнерок admitad : « Занадто багато грошей! »

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Взяв інтерв'ю у директора з маркетингу admitad. Хто не в курсі, admitad - це така кльова штука, яка включає в себе десятки партнерок різної спрямованості. Типу агрегатор. Спочатку ця спрямованість стосувалася в основному онлайн ігор, але потім туди почали прикріплятися і партнерки по взутті, одязі, знайомства, книг та ще купі всього. Це, до речі, перше їх інтерв'ю. Але колись - коротко про нову фішку admitad. Там з'явилася можливість залучати покупців знижками і всякими бонусами. Наприклад, 1000 рублів знижки на наступне замовлення одягу. Наприклад, невелика знижка на весь асортимент магазину або велика знижка на щось точне. Припустимо, ви можете рекламувати певний магазин з admitad, вказуючи в цій самій рекламі, що при введенні такого-то промо-коду користувачеві дається такий-то бонус. І це типу його мотивує. Тепер до інтерв'ю.

Опубліковано: 15/12/11 @ 02:47
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Конкурс " Чарівний Пендель для вашого блогу" стартує прямо зараз !

Найкорисніший конкурс для вашого блогу стартує прямо зараз По- перше, дякую всім, хто зробив учора анонс конкурсу. Сьогодні , 15- го грудня конкурс « Чарівний Пендель для вашого блогу » офіційно відкритий. Конкурс триватиме з 15 грудня по 15 січня. Прийом робіт закінчується 15 січня 2012 року в 23:59 за київським часом . Підводити підсумки буде експертне журі . Переможці, які отримають призи , будуть оголошені 19-20 січня 2012 року. У конкурсі можуть брати участь будь блоги, на будь-якій платформі , будь-якої тематики . Єдине обмеження: Вашому блогу має бути не менше одного місяця .

Опубліковано: 14/12/11 @ 09:40
Розділ Блоги Читати далі...

Розширення Google Chrome для закладок, читання і збереження текстів

Расшіренія Google Chrome для закладок, читання і збереження текстов Дорогі друзі, сьогодні я зробив для вас добірку з корисних розширень Google Chrome для закладок, читання і збереження текстів. Я не тільки перерахую розширення, а й опишу схему роботи з кожним із них зі скріншотами, як ви любите. Але спочатку дозвольте маленький відступ. Я не можу про це не написати. Мій блог shakin.ru вдруге посів перше місце в ТОП-10 SEO-Блогів Рунета 2011 , який організував Ленар Амірханов. Скупа сльоза щастя вдруге покотилася по моїй щоці неголеною. Робити окремий пост про це не дозволяє моя вроджена скромність, але написати на початку цієї статті вона мені анітрохи не заважає. Я дякую всім блогерів, які віддали голос за мій блог, всіх читачів за те, що хоч іноді заходите на дневничок старого Глобатора, а також Ленара за організацію опитування. Я буду докладати максимум зусиль, щоб мій блог і далі був вам цікавий. Адже часто я пишу в блог за рахунок сну, замість того, щоб їсти, пити, гуляти й веселитися! Повернемося до посту.

Опубліковано: 14/12/11 @ 07:47
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Не пропустіть Чарівний Пендель для вашого блогу. Вже завтра!

Упевнений, це буде самий корисний конкурс для вашого блогу Рівно рік тому я придумав конкурс, який може принести користь кожному учаснику цього конкурсу , а не тільки переможцям. Це Чарівний Пендель для вашого блогу пендель тоді лунали направо і наліво. Велика частина пендель надала його одержувачам таке прискорення, що сьогодні вони по праву вважаються успішними блогерами. І Ви зможете стати по-справжньому успішним і відомим блогером , завдяки цьому конкурсу . Силу Чарівного пендель знають все. Отримавши його, людина заряджається енергією божевільною і з фантастичною швидкістю рухається до свого успіху. За роздачу таких пендель коучі беруть з клієнтів значні суми. Але всі учасники мого конкурсу отримають його абсолютно безкоштовно . А переможці отримають цінні призи 1. 3 000 рублів і книга, єдина офіційна біографія Стіва Джобса - "Стів Джобс. Біографія ".
 2. 2 000 рублів і книга, яка переверне ваші уявлення про бізнес в будь-яких його проявах - "Rework.

Опубліковано: 13/12/11 @ 08:56
Розділ Блоги Читати далі...

Как привлечь внимание к своему сайту в выдаче поисковиков

Насправді завдання полягає в тому, щоб не просто привернути увагу до сайту у видачі, а збільшити CTR . Способів це зробити дуже не мало. Функціонал пошукових систем, до речі, досить пристойно дозволяє розширити стандартні сніппети. У яндекса для цього розроблені спеціальні мікроформати, а google (та й bing з yahoo!) Використовує опису вебсторінок розмічені за спеціальною схемою. Є варіанти і простіше, які з легкістю можна застосовувати в блогах. До цих варіантів звичайно ж відносяться "яскравий" заголовок і привабливу опис (поле description, але яндекс його не вживає). Для google дуже актуальна кнопка +1 та присутність в соціальній мережі google + (про це скоро дуже цікава фішка, !). Але і не про це я хотів сьогодні поговорити. Є ще один дуже цікавий спосіб привернути увагу до свого сайту у видачі розвідувачів . Це використання спеціальних символів в тайтл (title) і описах (description) сторінок сайту.

Опубліковано: 08/12/11 @ 12:43
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Як привернути увагу до свого сайту у видачі розвідувачів

Насправді завдання полягає в тому, щоб не просто привернути увагу до сайту у видачі, а збільшити CTR . Способів це зробити дуже не мало. Функціонал пошукових систем, до речі, досить пристойно дозволяє розширити стандартні сніппети. У яндекса для цього розроблені спеціальні мікроформати, а google (та й bing з yahoo!) Використовує опису вебсторінок розмічені за спеціальною схемою. Є варіанти і простіше, які з легкістю можна застосовувати в блогах. До цих варіантів звичайно ж відносяться "яскравий" заголовок і привабливу опис (поле description, але яндекс його не вживає). Для google дуже актуальна кнопка +1 та присутність в соціальній мережі google + (про це скоро дуже цікава фішка, !). Але і не про це я хотів сьогодні поговорити. Є ще один дуже цікавий спосіб привернути увагу до свого сайту у видачі розвідувачів . Це використання спеціальних символів в тайтл (title) і описах (description) сторінок сайту.

Опубліковано: 08/12/11 @ 12:43
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

10 эффективных методов по продвижению в социальных сетях

10 ефективних методів по просуванню в соціальних сетях Дорогі друзі, сьогодні я поділюся з вами своїми новими напрацюваннями з просування в соціальних мережах та збільшення кількості друзів на цих ресурсах. В інтернеті багато швидко змінюється. Що стосується соціальних мереж, то там йдуть постійні зміни. Досить привести в приклад Facebook - будь-яка інструкція по роботі в цій соціальній мережі застаріває вже через кілька тижнів, так як в інтерфейсі і функціоналі щось постійно змінюється і вдосконалюється. Нещодавно зустрічав інформацію, що хтось написав книгу по роботі в Facebook, а вона вже застаріла на момент виходу. Постійні зміни стосуються не тільки інтерфейсу та функціоналу. Я постійно роблю різні експерименти і спостерігаю ефект, який вони дають. Якщо щось спрацьовує і дає позитивні результати в плані залучення абонентів або відвідувачів, то я цей метод застосовую далі і вдосконалюю. Якщо щось не працює і не дає потрібного ефекту, то не згадую про це. Так, і в старого Глобатора не все виходить, чого гріха таїти.

Опубліковано: 07/12/11 @ 12:16
Розділ seo Блоги Читати далі...

10 ефективних методів по просуванню в соціальних мережах

10 ефективних методів по просуванню в соціальних сетях Дорогі друзі, сьогодні я поділюся з вами своїми новими напрацюваннями з просування в соціальних мережах та збільшення кількості друзів на цих ресурсах. В інтернеті багато швидко змінюється. Що стосується соціальних мереж, то там йдуть постійні зміни. Досить привести в приклад Facebook - будь-яка інструкція по роботі в цій соціальній мережі застаріває вже через кілька тижнів, так як в інтерфейсі і функціоналі щось постійно змінюється і вдосконалюється. Нещодавно зустрічав інформацію, що хтось написав книгу по роботі в Facebook, а вона вже застаріла на момент виходу. Постійні зміни стосуються не тільки інтерфейсу та функціоналу. Я постійно роблю різні експерименти і спостерігаю ефект, який вони дають. Якщо щось спрацьовує і дає позитивні результати в плані залучення абонентів або відвідувачів, то я цей метод застосовую далі і вдосконалюю. Якщо щось не працює і не дає потрібного ефекту, то не згадую про це. Так, і в старого Глобатора не все виходить, чого гріха таїти.

Опубліковано: 07/12/11 @ 12:16
Розділ seo Блоги Читати далі...

Используем Dropbox для хостинга картинок WordPress

 Колись я вже писав про те, як використовувати Dropbox для зберігання резервних копій блогу , сьогодні хочу розповісти про ще один корисному застосуванні даного сервісу, для вашого WordPress блогу. Якщо в записах блогу ви часто публікуєте картинки, то рано чи пізно постане питання про брак місця на хостингу, в даному випадку вам допоможе сервіс Dropbox, при реєстрації ви отримуєте 2Гб безкоштовного місця на сервері, для невеликих блогів це більш ніж достатньо, в подальшому ви зможете збільшити обсяг дискового простору за рахунок рефералів або оплативши 9.99 $ в місяць за 50Гб. Якщо ви хочете прискорити завантаження сторінок блогу з безліччю зображень, ви також можете використовувати сервіс Dropbox щоб розподілити сервера з яких будуть завантажуватися файли. При відвідуванні комп'ютер користувача буде завантажувати файли теми WordPress з вашого сервера, а зображення з серверів Dropbox. Як налаштувати свій блог на роботу з Dropbox читайте в цьому пості.

Опубліковано: 07/12/11 @ 09:16
Розділ wordpress Блоги Хостинг Читати далі...

Використовуємо Dropbox для хостингу картинок WordPress

 Колись я вже писав про те, як використовувати Dropbox для зберігання резервних копій блогу , сьогодні хочу розповісти про ще один корисному застосуванні даного сервісу, для вашого WordPress блогу. Якщо в записах блогу ви часто публікуєте картинки, то рано чи пізно постане питання про брак місця на хостингу, в даному випадку вам допоможе сервіс Dropbox, при реєстрації ви отримуєте 2Гб безкоштовного місця на сервері, для невеликих блогів це більш ніж достатньо, в подальшому ви зможете збільшити обсяг дискового простору за рахунок рефералів або оплативши 9.99 $ в місяць за 50Гб. Якщо ви хочете прискорити завантаження сторінок блогу з безліччю зображень, ви також можете використовувати сервіс Dropbox щоб розподілити сервера з яких будуть завантажуватися файли. При відвідуванні комп'ютер користувача буде завантажувати файли теми WordPress з вашого сервера, а зображення з серверів Dropbox. Як налаштувати свій блог на роботу з Dropbox читайте в цьому пості.

Опубліковано: 07/12/11 @ 09:16
Розділ wordpress Блоги Хостинг Читати далі...

О больших сателлитах

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Натрапив (не, не реклама) на анонс курсів по типу вигідному розвитку проектів, що загалом нічого нового в собі не несе, але мене підкорила одна фраза: Наприклад, які методи розкрутки я застосовував для створення денної відвідуваності в 35-40 тисяч на жіночому журналі Jlady.ru Ну, взагалі, відвідуваність 35-40К для жіночого сайту про всеце добре. Тобто, не дуже багато (тобто в 15 разів більше), але добре. Я зайшов в статистику JLady.ru і трохи охренел: Чувак, ну це ж гівно. Гівно повне. Це взагалі не СДЛ. Це той самий сателіт, тільки великий. Типово сеошное породження. При чому на початку листопада цей показник був взагалі 1.2. Це означає, що майже всі люди приходять і відразу ж виходять. Мінімально нормальний показник для жіночого сайту - 3 кліки на одну білу жінку . Все, що менше 3 - або не дуже добре або зовсім жахливо.

Опубліковано: 02/12/11 @ 01:55
Розділ Блоги Читати далі...

Про великі сателітах

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Натрапив (не, не реклама) на анонс курсів по типу вигідному розвитку проектів, що загалом нічого нового в собі не несе, але мене підкорила одна фраза: Наприклад, які методи розкрутки я застосовував для створення денної відвідуваності в 35-40 тисяч на жіночому журналі Jlady.ru Ну, взагалі, відвідуваність 35-40К для жіночого сайту про всеце добре. Тобто, не дуже багато (тобто в 15 разів більше), але добре. Я зайшов в статистику JLady.ru і трохи охренел: Чувак, ну це ж гівно. Гівно повне. Це взагалі не СДЛ. Це той самий сателіт, тільки великий. Типово сеошное породження. При чому на початку листопада цей показник був взагалі 1.2. Це означає, що майже всі люди приходять і відразу ж виходять. Мінімально нормальний показник для жіночого сайту - 3 кліки на одну білу жінку . Все, що менше 3 - або не дуже добре або зовсім жахливо.

Опубліковано: 02/12/11 @ 01:55
Розділ Блоги Читати далі...

10 грудня, Харків - Сіклум. NET Суботник у Харкові

Обмін досвідом, новинками, кращими практиками та просто неформальне спілкування - стає все більше популярним. Так, нещодавно ми проводили. NET Суботник у Мінську , а ще трохи раніше в Києві . Цього разу в Харкові 10 грудня на Ciklum. NET Суботник зберуться круті подкастер і спікери по. NET з величезним досвідом, яким завжди раді у всіх містах України. Запрошуємо всіх, кому цікава розробка в. NET на захід з унікальною можливістю побачити і послухати їх всіх в один день! За традицією наших Сіклум Суботників учасники заходу зможуть неформально поспілкуватися, обмінятися знаннями і поділитися досвідом не тільки під час доповідей на технологічні теми з розробки в. NET, а й протягом всього заходу. "Даєш асинхронність в маси! Або як прискоритися нашару« - Сергій Калинець , м.Київ. Сергій більше 10 років займається розробкою ПЗ, з них 6 - на. NET, 4 з яких активно застосовує TDD. Автор ресурсу tdd4.net та тренер з інженерних практикам команди scrumguides. Доповідач на Agile BC, kievalt.

Опубліковано: 01/12/11 @ 04:07
Розділ Блоги Читати далі...

10 декабря, Харьков — Сиклум .NET Субботник в Харькове

Обмін досвідом, новинками, кращими практиками та просто неформальне спілкування - стає все більше популярним. Так, нещодавно ми проводили. NET Суботник у Мінську , а ще трохи раніше в Києві . Цього разу в Харкові 10 грудня на Ciklum. NET Суботник зберуться круті подкастер і спікери по. NET з величезним досвідом, яким завжди раді у всіх містах України. Запрошуємо всіх, кому цікава розробка в. NET на захід з унікальною можливістю побачити і послухати їх всіх в один день! За традицією наших Сіклум Суботників учасники заходу зможуть неформально поспілкуватися, обмінятися знаннями і поділитися досвідом не тільки під час доповідей на технологічні теми з розробки в. NET, а й протягом всього заходу. "Даєш асинхронність в маси! Або як прискоритися нашару« - Сергій Калинець , м.Київ. Сергій більше 10 років займається розробкою ПЗ, з них 6 - на. NET, 4 з яких активно застосовує TDD. Автор ресурсу tdd4.net та тренер з інженерних практикам команди scrumguides. Доповідач на Agile BC, kievalt.

Опубліковано: 01/12/11 @ 04:07
Розділ Блоги Читати далі...

10 грудня, Харків - Сіклум . NET Суботник у Харкові

Обмін досвідом, новинками, кращими практиками та просто неформальне спілкування - стає все більше популярним. Так, нещодавно ми проводили. NET Суботник у Мінську , а ще трохи раніше в Києві . Цього разу в Харкові 10 грудня на Ciklum. NET Суботник зберуться круті подкастер і спікери по. NET з величезним досвідом, яким завжди раді у всіх містах України. Запрошуємо всіх, кому цікава розробка в. NET на захід з унікальною можливістю побачити і послухати їх всіх в один день! За традицією наших Сіклум Суботників учасники заходу зможуть неформально поспілкуватися, обмінятися знаннями і поділитися досвідом не тільки під час доповідей на технологічні теми з розробки в. NET, а й протягом всього заходу. «Даєш асинхронність в маси! Або як прискоритися нашару »- Сергій Калинець , м.Київ. Сергій більше 10 років займається розробкою ПЗ, з них 6 - на. NET, 4 з яких активно застосовує TDD. Автор ресурсу tdd4.net та тренер з інженерних практикам команди scrumguides. Доповідач на Agile BC, kievalt.

Опубліковано: 01/12/11 @ 04:07
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61