Як залучати цільових відвідувачів за допомогою програми BuzzBundle

Дорогі друзі , я продовжую розповідати про тих сервісах і програмах , які постійно використовую в своїй роботі з просування сайтів . Сьогодні я хочу зробити відеоогляд дуже корисного інструменту з мого арсеналу SEO софта , який називається BuzzBundle . Спочатку невеликий відступ - Олександр Борисов запустив цікавий скрипт для ефективного продажу банерів зі своїх сайтів , який називається БаннерБро . Можна продавати банери по показам , клікам і дням , все автоматизовано . Скоро поставлю на цей блог . За допомогою цієї програми я залучаю цільових відвідувачів з тих сторінок , на яких обговорюються обнародувано мною запити - з тематичних форумів і блогів , а також з соціальних мереж Твіттер , Фейсбук , Гугл Плюс і відеосервісу Ютюб . Також підтримуються Yahoo Answers і LinkedIn. Вся робота ручна , що дає дуже хороший ефект . Софт допомагає економити час і позбавляє від монотонної рутинної роботи . Програма платна , але у неї є безкоштовна версія , скачати яку можна за цим посиланням .

Опубліковано: 27/10/14 @ 07:12
Розділ Блоги Читати далі...

QA дайджест # 0

Мене звуть Віктор , я працюю менеджером проектів в компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене цікавими посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю і найцікавішими ділюся з Вами . Новини Відбулася зміна стандарту з тестування IEEE - 829 на ISO/IEC/IEEE 29119. Детальніше можна почитати тут : softwaretestingstandard.org Зараз іде множетсво суперечок , чи корисний старий і новий варіанти стандартів і чи мають вони сенс взагалі. На цю тему вже висловився Джеймс Бах в своєму блозі. Небезисвестний в тестерскіх колах Олексій Лупан швидше дивується , ніж вітає нововведення . Лабораторні роботи з управління тестуванням в Visual Studio 2013 почали переводити на російську мову : habrahabr.ru . Почитати Unit testing is not about finding bugs ... Корисно стаття , знову Обьясняю , наскільки різні завдання повинні ставитися між рівнями тестування.

Опубліковано: 24/10/14 @ 07:05
Розділ Блоги Читати далі...

13 грудня , Київ - Майстер - клас Максима Климишина " ReactJS в дії: від базових понять до розробки додатків "

Максим Климишин має 5 - річний досвід управління малими та середніми командами . Досвідчений менеджер проектів на Python і JavaScript , працював над проектами в oDesk Inc .: Travelocity , eBay , PayPal , Magento , соосновал компанію з розробки мобільних додатків . Активний учасник OpenSource соощества , розробник ArangoDB Python Driver , LevelDB Server і т.д. , автор блогпост і доповідей по Python і JavaScript. На майстер - класі ми будемо вивчати і працювати з ReactJS - простим і популярним JavaScript- фреймворком , який робить упор на продуктивності. React побудований на концепції компонентів . Він відрізняється від таких фреймворків , як Angular або Ember , які використовують двосторонню прив'язку даних для оновлення HTML сторінки. Існує думка , що React простіше для вивчення - він набагато менше і добре працює з jQuery та іншими фреймворками . Він , до того ж , надзвичайно швидкий, так як використовує віртуальний DOM і оновлює тільки змінені частині сторінки.

Опубліковано: 23/10/14 @ 06:05
Розділ Блоги Читати далі...

Портрет українського IT - HR / рекрутера

Сучасний ринок ІТ - технологій неможливо уявити без роботи HR - спеціалістів і рекрутерів . Але , тим не менш , дуже часто доводиться стикатися з неправильним уявленням розробників та інших фахівців про такі співробітниках . Хто ж такі ІТ -HR та ІТ- рекрутери , чому вони вибрали таку професію , яке їх думку про програмістів , як вони проводять своє дозвілля і які поради можуть дати крутим девам для пошуку другої половинки - відповіді на ці та інші питання спробувала знайти команда одеської ІТ - рекрутингової компанії GUID . У Вересень 2014 року в роботу був запущений онлайн - опитувальник , який могли заповнити всі , хто має відношення до рекрутингу або HR - відділу ІТ -компаній. В цілому , по території України було опитано 116 осіб. Відзначимо , що це дослідження не носить науковий характер і не є репрезентативним , а відображає думку виключно тих , хто заповнив даний опитувальник .

Опубліковано: 15/10/14 @ 10:25
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на що пройшла SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я . Олексій переїхав з Кемерово до Москви , де заснував свою компанію з просування сайтів. Отже , зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт , Олексій ! За традицією , прошу тебе розповісти про себе. Де ти народився , на кого вчився? Чим захоплюєшся у вільний час ? Як зараз погода в Москві? Привіт , Михайло . Народився в Сибіру , в Кемерово , трохи більше двох років живу в Москві і , думаю , що я тут надовго залишуся . Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВУЗи , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу , завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Групп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Групп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на минулої SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я . Олексій переїхав з Кемерово в Москву , де заснував свою компанію з просування сайтів . Отже , зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт , Олексій ! За традицією , прошу тебе розповісти про себе. Де ти народився , на кого вчився ? Чим захоплюєшся у вільний час? Як зараз погода в Москві? Привіт , Михайло . Народився в Сибіру , в Кемерово , трохи більше двох років живу в Москві і , думаю , що я тут надовго залишуся . Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВУЗи , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу , завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блогу seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блогу seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті. Я познайомився з Олексієм на пройшла SEO конференції в Казані. Він теж сибіряк, як і я. Олексій переїхав з Кемерово до Москви, де заснував свою компанію з просування сайтів. Отже, зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт, Олексій ! За традицією, прошу тебе розповісти про себе . Де ти народився , на кого вчився? Чим захоплюєшся у вільний час? Як зараз погода в Москві? Привіт, Михайло . Народився в Сибіру, ??в Кемерово, трохи більше двох років живу в Москві і, думаю, що я тут надовго залишуся. Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВНЗ , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу, завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю з хакером : « Я за пару днів заробляю 3-4к $ , а ти хто такий?"

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Сьогодні у мене в'ю з простим 21 -річним пацаном , який вибрав от трохи інший шлях. Це його блог англійською , а це візитка . MaulNet : Отже , значить ти ну типу хакер ? Хакер : Взагалі немає , я дослідник . Моя робота знаходити уразливості , робити Рісеч , але не експлуатувати або робити кому то « погано» . Я - whitehat . MaulNet : А які мови ти знаєш , і як взагалі це почалося ? Хакер : Я був « звичайним» програмістом . Почалося давно , році в 2008 , коли я читав бомжедвіженіе і SEO блоги. Все це здавалося каламуттю для школярів (і зараз здається ) , тому я швидко перейшов у звичайний фріланс - робив скрипти/движки на PHP. Поступово це виросло в щось більше , попрацював фултайм на кількох роботах , переключився на Ruby. Здавалося б край і далі залишається тільки розвиватися в цьому напрямку , але в березні 2012 я зламав популярний серед гиків сайт github.com .

Опубліковано: 09/10/14 @ 01:01
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з хакером : « Я за пару днів заробляю 3-4к $ , а ти хто такий?»

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Сьогодні у мене в'ю з простим 21-річним пацаном , який вибрав от трохи інший шлях. Це його блог англійською , а це візитка . MaulNet :Отже , значить ти ну типу хакер ? Хакер :Взагалі немає , я дослідник . Моя робота знаходити уразливості , робити Рісеч , але не експлуатувати або робити кому то « погано ». Я - whitehat . MaulNet :А які мови ти знаєш , і як взагалі це почалося ? Хакер :Я був « звичайним » програмістом . Почалося давно , році в 2008 , коли я читав бомжедвіженіе і SEO блоги. Все це здавалося каламуттю для школярів (і зараз здається ), тому я швидко перейшов у звичайний фріланс - робив скрипти/движки на PHP. Поступово це виросло в щось більше , попрацював фултайм на декількох роботах , переключився на Ruby. Здавалося б кінець і далі залишається тільки розвиватися в цьому напрямку , але в березні 2012 я зламав популярний серед гиків сайт github.com .

Опубліковано: 09/10/14 @ 01:01
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з хакером : «Я за пару днів заробляю 3-4к $, а ти хто такий? »

Спонсор поста - Gold- affiliate - партнерка по
продажу ювелірних виробів на ру-трафіку . Сьогодні у мене в'ю з простим 21- річним хлопчаком , який вибрав ось трохи інший шлях. Це його блог англійською , а це візитка . MaulNet :Отже, значить ти ну типу хакер ? Хакер :Взагалі немає , я дослідник . Моя робота знаходити уразливості, робити Рісеч , але не експлуатувати або робити кому то « погано». Я - whitehat . MaulNet :А які мови ти знаєш, і як взагалі це почалося? Хакер :Я був «звичайним» програмістом. Почалося давно , році в 2008 , коли я читав бомжедвіженіе і SEO блоги. Все це здавалося каламуттю для школярів ( і зараз здається ), тому я швидко перейшов у звичайний фріланс - робив скрипти/движки на PHP. Поступово це виросло в щось більше , попрацював фултайм на кількох роботах, переключився на Ruby. Здавалося б кінець і далі залишається тільки розвиватися в цьому напрямку , але в березні 2012 я зламав популярний серед гиків сайт github.com .

Опубліковано: 09/10/14 @ 01:01
Розділ Блоги Читати далі...

Мій звіт про SEO конференції в Казані

Дорогі друзі , прийшов час написати звіт про мою поїздку на SEO конференцію в Казань , яка проходила 25-26 вересня 2014 року. У пості буде багато фотографій , наприкінці я напишу висновки , які я для себе зробив . Я не буду переповідати доповіді , ви їх можете подивитися по наведеної далі посиланням. Краще я розповім, який я побачив конференцію і покажу трохи , що відбувалося " за лаштунками " . Я вперше в житті побував на подібному заході , і мені так сподобалося, що планую туди їздити щороку. Почну по порядку. Так як я купував квиток на конференцію за кілька місяців , то мені вдалося забронювати номер в готелі в тій же будівлі IT - Park , в якому проходив захід : Це виявилося не тільки дуже зручно , але і комфортно . Номер відмінний , багато місця : У номері є зручне комп'ютерне крісло зі столом , праска , фен , щітка і крем для взуття , одноразові тапочки , халат , прасувальна дошка , зубна щітка з пастою , бритва і шапочка для душа .

Опубліковано: 08/10/14 @ 10:17
Розділ seo Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Денис Жаданов ( Readdle ) про фактори успіху , growth hacking і розумові інвестиції

« Хороший продукт можна створити в одному випадку - орати вдень і вночі » . Досьє: Денис Жаданов , директор з маркетингу компанії Readdle , яка на момент виходу цього інтерв'ю має більше 33 мільйонів завантажень додатків в AppStore. У 2011 році закінчив Одеський національний університет ім . Мечникова за спеціальністю « Менеджмент і Бізнес» та магістратуру в Aston Business School за спеціальністю Business and Management . Живе і працює в Одесі і Сан - Франциско . Глава 1 В променях слави Денис , привіт ! Ви дуже хвацько стартонув в « далекому » 2007 році за документ - рідера для iPhone . Через два роки вже був запущений сканер , який в 2012 вийшов на iPad . Яка сьогодні у вас лінійка продуктів? Привіт , все вірно ! Ідея про те , що ми можемо створити щось корисне , з'явилася практично відразу після анонсу першого в світі iPhone . Людина купував новітній телефон за силу-силенну грошей , і не міг елементарно читати на ньому книги або документи (у той час App Store ще не було).

Опубліковано: 06/10/14 @ 06:28
Розділ Блоги Читати далі...

7 років блогу shakin.ru . Відео з привітаннями

Дорогі друзі , сьогодні моєму блогу shakin.ru виповнюється сім років. 1 жовтня 2007 я опублікував на ньому свій перший пост з підбіркою сервісів для створення круглих кутів на CSS. До речі , ось і сам пост : CSS : круглі кути . Ось з такого примітиву починав старий Глобатор . Зараз би мій внутрішній " відділ якості " не пропустив би такий пост . Багато води утекло з тих пір . Я продовжую вести свій скромний онлайн щоденничок і мені це заняття подобається точно так же , як і в 2007 році. Я зібрав поздоровлення моєму блогу з різних країн і зробив з них відео . Привітання надіслали з Аргентини , США , Непалу , Шрі - Ланки , Індії , Японії , Ямайки , Пакистану , Хорватії та Австрії. Навіть є привітання від собачки . От і саме відео з привітаннями : Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 1080 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube , щоб не пропустити нові відео . Я задоволений минулим роком.

Опубліковано: 01/10/14 @ 06:18
Розділ Блоги Читати далі...

Критическая уязвимость выделенных серверов Bash Shellshock

Совсем недавно была найдена очередная уязвимость, которая вероятнее всего скоро перерастет в эпидемию зараженных серверов. На хабре уже описывали как работает уязвимость , а также сообщали о том, что уже проводятся атаки на сервера с использованием этой уязвимости. Не вдаваясь в подробности могу сказать, что данная уязвимость позволяет получить управление вашим сервером и делать с ним все что угодно . Кроме серверов хостинга, bash используется во многих системах, даже на Macbook с которого я пишу этот пост, есть bash и да, он уязвим.

Опубліковано: 30/09/14 @ 04:18
Розділ Безпека Блоги Хостинг Читати далі...

Чим відрізняються біле , сіре і чорне SEO

Дорогі друзі , сьогодні я хочу поділитися в вами своїми думками про те , чим відрізняється чорне , сіре і біле SEO між собою. Швидше за все, ці назви видів за кольорами прийшли до нас з англомовного інтернету . Там вони називаються по типам капелюхів , як у чарівників ( згадали Гендальфа Сірого ? ) : White hat SEO ( біла капелюх ) і black hat ( чорна ) . Цікаво , що у зарубіжних сеошників замість сірої капелюхи набагато частіше вживається синя ( blue hat ) . А у нас синього SEO взагалі немає. Саме по собі поділ на види SEO по квітам досить розпливчасто . У кожного фахівця свою думку щодо цього. Одні вважають , що тисячами купують посилання і статті і при цьому займаються білим SEO. Інші думають , що будь-яке SEO - зло і є чорним по замовчуванням. Я розповім свій погляд на це питання. Будь-яке SEO увазі застосування технік , які напряму або опосередковано спрямовані, щоб впливати на пошукові системи і щоб на сайт переходило більше число відвідувачів .

Опубліковано: 16/09/14 @ 07:32
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Чим відрізняються біле, сіре і чорне SEO

Дорогі друзі , сьогодні я хочу поділитися в вами своїми думками про те , чим відрізняється чорне, сіре і біле SEO між собою. Швидше за все, ці назви видів за кольорами прийшли до нас з англомовного інтернету . Там вони називаються за типами капелюхів, як у чарівників ( згадали Гендальфа Сірого ? ) : White hat SEO ( біла капелюх ) і black hat ( чорна). Цікаво, що у зарубіжних сеошників замість сірої капелюхи набагато частіше вживається синя ( blue hat ) . А у нас синього SEO взагалі немає. Саме по собі поділ на види SEO по квітам досить розпливчасто. У кожного фахівця свою думку на цей рахунок . Одні вважають, що тисячами купують посилання і статті і при цьому займаються білим SEO. Інші думають , що будь SEO - зло і є чорним по замовчуванню. Я розповім свій погляд на це питання. Будь-яке SEO увазі застосування технік, які безпосередньо чи опосередковано спрямовані, щоб впливати на пошукові системи і щоб на сайт переходило більше число відвідувачів.

Опубліковано: 16/09/14 @ 07:32
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

iOS Дайджест # 0

Після того як в червні Apple представила девелоперам iOS 8 , вивчення і впровадження її можливостей залишається темою номер 1 в розробці під iOS . Apple традиційно добре інформує розробників на своєму сайті . Компанія надає вичерпну технічну документацію , написану доступною мовою . Восьма вісь не стала винятком . Ніхто не розповість про можливості нової ОС краще , ніж це робить Apple . А нових можливостей дуже багато. З них я б виділив HealthKit .
Ми вже звикли до виходу нових фреймворків . Але красиві інтерфейси і круті фичи - це ніщо на тлі деградації способу життя людей і втрати здоров'я перед екранами комп'ютерів . Тепер Apple робить амбітний крок на шляху до нового світу , де мобільні пристрої стануть помічниками людини в збереженні здоров'я і підтримці фізичної форми. Правда , не всі поділяють мій оптимізм. З критикою HealthKit виступив Jared Sinclair , розробник , а в минулому - працівник охорони здоров'я.

Опубліковано: 12/09/14 @ 07:07
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Євген Молдовану , SEO блогер , автор блога devvver.ru

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Євген Молдовану , SEO блогер , мандрівник , автор цікавого блогу . Його блог - один з небагатьох , на які я підписаний і регулярно читаю . Я дякую Євгена за приділений час і відповіді на мої запитання. Отже , зустрічайте - Євген Молдовану ! Привіт , Євген ! Розкажи , як ти прийшов в SEO ? Ніж до цього займався ? Привіт . Мені складно відповісти на це питання. Я думаю , що первісним стимулом була злидні . До заняття seo ніж я тільки не займався : стройка , різноробочий , вантажник , бригадир , установник супутникового обладнання і навіть інженер Кіп . У 2007 році я побачив величезну перспективу в seo і почав витрачати час на своє навчання . Корисних ресурсів тоді було мало, переважно це був серч і рідкісні блоги , пов'язані з фармой . Я створив сайт на тему онлайн ігор і примудрився зробити пару продажів ПО з нього .

Опубліковано: 10/09/14 @ 10:19
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Євген Молдовану , SEO блогер, автор блогу devvver.ru

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Євген Молдовану , SEO блогер, мандрівник , автор цікавого блогу http : //devvver.ru . Його блог - один з небагатьох , на які я підписаний і регулярно читаю. Я дякую Євгена за приділений час і відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Євген Молдовану ! Привіт, Євген ! Розкажи, як ти прийшов в SEO ? Ніж до цього займався ? Привіт . Мені складно відповісти на це питання. Я думаю, що первісним стимулом була злидні . До заняття seo ніж я тільки не займався : стройка , різноробочий , вантажник , бригадир , установник супутникового обладнання і навіть інженер Кіп . У 2007 році я побачив величезну перспективу в seo і почав витрачати час на своє навчання. Корисних ресурсів тоді було мало, переважно це був серч і рідкісні блоги , пов'язані з фармой . Я створив сайт на тему онлайн ігор і примудрився зробити пару продажів ПЗ з нього .

Опубліковано: 10/09/14 @ 10:19
Розділ seo Блоги Читати далі...

Підбір пароля до WordPress блогу використовуючи XMLRPC

YARPP Підбір паролів до WordPress блогах явище досить часте , у квітні була велика атака на WordPress блоги , в результаті якої , багато сайти були зламані та багато поміняли свій хостинг , тому що під час атаки з перебором паролів навантаження на сервер підвищується в кілька разів , і деякі хостингові компанії починають слати повідомлення про перевищення навантаження , відключати облікові записи і тп. Ви тільки що завели блог , почали писати туди записи , у вас з'явилися перші відвідувачі , і можу сказати з упевненістю вже на протязі 1 - 2 тижнів , на ваш блог будуть заходити боти , які намагатимуться підібрати пароль для входу в панель адміністрування вашого блогу. Навіщо це робиться? Після злому блогу , зазвичай починають розсилати спам , або розміщують приховані посилання або рекламні блоки , або використовують як проміжну площадку для інших атак.

Опубліковано: 25/07/14 @ 07:21
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61