Огляд IT- ринку праці: Дніпропетровськ

Представляємо п'яту статтю циклу «Огляд IT- ринку праці» , в якій ми розповідаємо про IT -індустрії в різних містах України: обдивляємося компанії, тематичні заходи , профільні вузи і галузеві перспективи регіону . Попередні випуски були присвячені Вінниці і Донецьку , Миколаєву і Запоріжжю , в цьому поговоримо про Дніпропетровську. На сьогоднішній день на трудовому ринку міста зайнято близько 8000 IT- співробітників. Профільні підрозділи дніпропетровських вузів щорічно випускають 1800-2000 молодих фахівців. Середні зарплати дніпропетровських програмістів станом на грудень 2014 ( медіани ) :
- $ 750 ( junior ) ,
- $ 1700 ( middle ) ,
- $ 2750 ( senior )
( тут можна подивитися більш докладну статистику з мов програмування та іншим IT- професій ) . У базі компаній ДОУ зареєстровані 138 компаній, що мають офіси в Дніпропетровську. Разом з Одесою , Львовом , Харковом і Києвом Дніпропетровськ утворює « велику п'ятірку » міст з найбільш розвиненою IT -индустрия .

Опубліковано: 27/01/15 @ 07:45
Розділ Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Олексій Орап ( YouScan / LeadScanner ) про запуск SaaS продукту , підприємницький дух і " хокейну ключку "

«Люблю працювати віддалено або в навушниках - це допомагає мені не відволікатися і більш ефективно вирішувати завдання » Профіль: Олексій Орап - CEO і співзасновник компанії YouScan , SaaS - системи моніторингу соціальних медіа. CEO і Product Manager стартапу LeadScanner . Співзасновник компанії Contactis . C 2008 по 2009 працював директором з розвитку Яндекс.Україна , раніше займався продажами і технічним консалтингом в компаніях Nortel , Alcatel - Lucent . Випускник Київського Державного Університету ім Т.Г. Шевченка ( факультет кібернетики , прикладна математика, 1998). Друга вища освіта - Executive MBA Києво- Могилянської Бізнес Школи (2008).
Автор блогу про SaaS бізнес - SaaSDojo.com . Живе і працює в Києві. Частина 1.

Опубліковано: 21/01/15 @ 11:10
Розділ Блоги Читати далі...

Кращі статті shakin.ru за 2014

Дорогі друзі , от і прийшов час публікувати добірку найбільш цікавих і корисних матеріалів на моєму блозі за цей рік. Рік був дуже цікавим, продуктивним і насиченим. Цього року я відвідав SEO конференцію в Казані. Це було моє перше відвідування подібного заходу . Можете прочитати мій звіт . На конференції я особисто познайомився з багатьма SEO блогерами і оптимізаторами та поспілкувався з ними. Це дало такий заряд позитивної енергії , що весь цей час я працюю, як заведений . Навіть блог став вести набагато активніше (не кажучи вже про інші напрямки ) , намагаюся щотижня публікувати новий матеріал. А то бувало, що писав раз на місяць. Так що якщо вам потрібен заряд енергії , то вам потрібно з'їздити на подібний захід . Отже, поїхали ! Зустрічайте кращі пости мого блогу за минулий рік. SEO 42+ сервісу і програми для перевірки позицій сайту - подібні збірки займають багато часу (на цю добірку я витратив 5 днів) , але я люблю їх складати .

Опубліковано: 20/01/15 @ 08:27
Розділ seo Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Стас Матвієнко ( Settle ) - « Найдешевші успішні українські стартапи вже переїхали в США »

« Про продукт повинні говорити люди , а не реклама» Досьє:Стас Матвієнко - 23 роки , засновник і СЕО сервісу мобільних попередніх замовлень Settle та мобільного програми лояльності Advice Wallet , co - founder Hashtag Bar , Едвайзер в Chooos , HASHTAGO і Publiсfast . Стартапами займається більше чотирьох років. Живе і працює в Сан- Франциско. Частина 1. Великий Y Комбінатор Як вийшло, що Пол Грем запросив команду Settle пройти відбір у Y Combinator Startup School в Сан Франциско ? - Ми вирішили заповнити заявку незважаючи на те , що термін їх подачі вже закінчився . Y Combinator дає можливість подачі пізньої заявки ( Apply Late ) . У цьому випадку вони не гарантують, що заявка буде якісно оброблена, тим самим зменшуючи шанси. Але буквально наступного тижня нам надіслали запрошення на інтерв'ю. Всі витрати на поїздку були відшкодовані інкубатором .

Опубліковано: 16/01/15 @ 11:01
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Бігпікчей : « Бігпікчу оцінили в 2 млн $, а ти хто такий? »

Спонсор поста - PropellerAds - рекламна
мережу для RU, SE, AU , FI , NO, DK , FR, GB, UA , US сайтів Пацани, на цей раз інтерв'ю з одним дуже чітким поціком , який підняв свій проджект практично без вкладень . І в той час як ми продовжуємо ковтати у кожного, хто готовий дати на лапу хоча б 100 $ ( що за сьогоднішніми мірками не так уже й погано ) - ця людина вже встав з колін і тепер розповість про свою внутрішню кухню. MaulNet :Ооо, респект бро .
А ти че так пізно прокидаєшся ? MOBBI :Я на переговорах був .
Коли інтерв'ю будемо робити ? MaulNet :Ми вже робимо, бро .
А з ким переговори то ? MOBBI :* ля , тоді не скажу. MaulNet :Це потенційні інвестори ? MOBBI :Ні, це люди які будуть допомагати будувати нову Бігпікчу , від якої навіть у тебе підірве мозок. MaulNet :Опа , звучить серйозно. MOBBI :Самого аж потрясивает .
Ти до речі перший, хто про це дізнається . Ми заберемо зі старої Бігпікчі все краще і зробимо абсолютно нову історію , якої ще не було в Рунеті.

Опубліковано: 03/01/15 @ 01:32
Розділ Блоги Читати далі...

31 січня, Київ - Майстер-клас " Швидкі Web програми : розробка, профайлинг , оптимізація " від Дениса Радіна та Юрія Лучанінова

Практика створення додатків на Web платформі вже усталилася , проте ставлення до неї як і раніше не однозначно. Одним з основних аргументів проти є низька швидкодія HTML додатків і погана чуйність. Тренінг ознайомить з серією технік , що дозволяють розробляти максимально швидкі Web додатки, підняти чуйність інтерфейсу і зробити ваших користувачів щасливішими. " Оптимізація продуктивності - це не тільки про те що б зробити ваше поточне додаток швидше, це так само про те що б дозволити вам робити речі які ви не могли робити раніше .

Опубліковано: 29/12/14 @ 01:55
Розділ seo Блоги Програмування Читати далі...

Блог -шоу - випуск 50

Дорогі друзі , в ефірі п'ятдесятий випуск блог -шоу - моєї підбірки всього самого цікавого і корисного, що зустрілося мені на просторах інтернету за останній час. Це п'ятдесятий , ювілейний випуск рубрики блог -шоу на shakin.ru . Перше блог -шоу я опублікував 19 січня 2008 , можете його подивитися по цим посиланням . Для різноманітності я вирішив розмістити найсмачніше - пункт " Просування сайтів " не на початку , а в кінці блог- шоу. Всього в цьому випуску 40 посилань на цікаві матеріали , з них 23 - у пункті про SEO. Отже, поїхали ! Корисні сервіси та програми cleantalk.org - поставив у листопаді цю платну захист від спаму на свій форум по Фотошопу http://planetaphotoshop.ru/ , і перейнявся до цього сервісу глибокою повагою . За цей час не прорвався жоден спамер , при цьому нормальні користувачі реєструються без проблем. А раніше щотижня доводилося вичищати спамние повідомлення, які з'являлися , незважаючи на капчу (захисний код) . А тепер і капча не потрібна, я її відключив .

Опубліковано: 26/12/14 @ 10:20
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Огляд програми для SEO аудиту сайтів Website Auditor

Дорогі друзі, я продовжую публікацію відеоогляди тих програм і сервісів , які я використовую у своїй роботі з просування сайтів. Герой сьогоднішнього огляду - програма WebSite Auditor , яка призначена для проведення професійного аудиту сайтів. Програма платна, але у неї є безкоштовна демо версія, яку можна завантажити з офіційного сайту . У сучасних умовах розвитку алгоритмів пошукових систем все більшу увагу потрібно приділяти внутрішньої оптимізації сайту. Саме вона дозволяє повною мірою задіяти внутрішній потенціал сайту. Крім цього, оптимізація - це найбезпечніший і довготривалий спосіб збільшення відвідуваності. Щоб оптимізувати сайт, потрібно провести його аудит . Якщо проводити аудит сайтів вручну , то на це піде багато часу . Набагато ефективніше використовувати спеціалізовані програми для аудиту, які економлять час і надають інформацію в зручній формі.

Опубліковано: 17/12/14 @ 11:17
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як я організую інформацію при просуванні сайтів

Дорогі друзі , в цьому пості я хочу поділитися з вами своєю схемою організації даних при просуванні сайтів. Як відомо , гроші рахунок люблять, а інформація порядок. Коли її багато, то без систематизації даних не обійтися. Я займаюся SEO з 2006 року і за цей час перепробував багато різних схем організації зберігання даних , і в підсумку виробив ту, якої користуюся зараз і про яку хочу вам розповісти . Дивно, але зараз подумав - а адже за всі роки мені не зустрічалося статей з даного питання. А може , я просто неуважно дивився. У мене головні вимоги до того, як має бути організована інформація, наступні: Дані повинні зберігатися в хмарному сервісі , щоб їх не втратити в разі поломки жорсткого диска і щоб у мене був до них доступ незалежно від мого місцезнаходження. Інформація повинна бути систематизована за простою і зрозумілою системі . І ось що я виробив на основі цих критеріїв .

Опубліковано: 10/12/14 @ 08:10
Розділ Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Андрій Клен ( Petcube ) про життя в Сан- Франциско, роботу на « умовного» дядька і про те, що повинно залишитися у Вегасі

Досьє:Андрій Клен - співзасновник та операційний директор стартапу Petcube . У 2010 році закінчив « Міжнародну журналістику » в КНУ ім. Тараса Шевченка. З 2010 по 2012 працював дизайнером в агентстві Prodigi . Живе і працює в Сан- Франциско. Дихайте глибше , ви працюєте в кращому в Європі хардверних стартапі Глава 1. З Києва до Сан- Франциско Андрій , привіт ! Що це за собака в тебе на руках на фотографії вище ? Привіт! Це мопсоподобний згусток любові по імені Циля , собака моєї дуже хорошою подруги Каті Зубарєвої . Фрагмент невеликий фото - сесії ще з тих часів, коли наш кубик був просто акрилової коробкою . У зйомці також брав участь наш талісман, чихуахуа Роккі. Восени 2014 Petcube переїхав у новий офіс у центрі Києва , а ти поїхав в Штати . З чим пов'язаний твій від'їзд , не сподобався новий офіс? Офіс приголомшливий, і я б з великим задоволенням там затримався . Але у нас є завдання ще на порядок амбітний - відкрити представництво нічим не гірше в Сан- Франциско.

Опубліковано: 08/12/14 @ 07:42
Розділ Блоги Читати далі...

Мозковий штурм перед створенням англомовного сайту

Дорогі друзі, я продовжую публікацію матеріалів про просування сайтів в англомовному інтернеті . У попередній статті я поділився своїми думками про те, як вибирати тематику для майбутнього сайту . Сьогодні я хочу розповісти про те , як проводити мозковий штурм перед створенням англомовного сайту . Одного вибору тематики недостатньо. Потрібно обов'язково подивитися на сайти, які вже знаходяться в топі Google по цікавлять вас пошуковим запитам , отримують цільових відвідувачів і заробляють . Я так захопився, що не помітив, що тривалість відео перевищила 30 хвилин. А адже я хотів розповісти ще й про інші моменти . З цієї причини я вирішив зробити продовження сьогоднішнього відеоуроку , яке скоро опублікую на сторінках shakin.ru . Отже, дивимося відео:             .img_cyp_playbutton     {      border : 0px ! important ;      background - image : none ! important ;      background - color : none ! important ;      background : none ! important ;     }                .

Опубліковано: 04/12/14 @ 09:30
Розділ Блоги Читати далі...

Як ми відкривали школу програмування. Хроніка , частина 3

via Shutterstock . Останнім часом на ДОУ з якоїсь причини завелися тисячі статей на тему курсів. Чесно кажучи , дуже важко давати цьому оцінку. З одного боку, курси - це класно, значить, більше людей зможуть отримати знання в IT. Але з іншого боку , багато шкіл роблять курси для домогосподарок. Ви не подумайте, я зовсім не проти. Але як показує практика, з домогосподарки з гуманітарною освітою рідко виходить хороший фахівець. І ось , виходять у світ такі випускники - люди з ошуканими надіями , яким практично неможливо знайти роботу. Що не додає довіри до курсів в цілому. До того ж , деякі центри навчання гарантують працевлаштування . Чорт його знає : як вони це роблять :) Так як наша школа, в принципі , конкуренції не боїться (ми більше спрямовані на розвиток IT у нас в місті в цілому ), то ми можемо ділитися своїми секретами і знахідками.

Опубліковано: 03/12/14 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Олег Маленков ( iBlazr / Concepter ) про вихід в Apple Store , Amazon і світові ЗМІ

«Ми отримуємо задоволення від того , що робимо і це найголовніше ». Досьє:
Олег Маленков, співзасновник iBlazr та операційний директор в Concepter . У 2013 році закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Комп'ютерні системи та мережі». Живе і працює в Києві. Глава 1. Той самий кікстартера Олег , привіт ! Я тільки що побачив твоє фото в стрічці Фейсбуку ... Якими долями тебе занесло в ірландський офіс Google ? Це якось пов'язано з відвідуванням Web Summit 2014 в Дубліні ? Привіт! По- перше, дякую за те, що витратив час на вивчення теми і підготував цікаві питання - нині це в дефіциті , враховуючи специфіку української журналістики. Так, все вірно , ми з колегами Владом Тисленко та Андрієм Скрипником поїхали на Web Summit , щоб презентувати свої нові напрацювання і показати старі - раптом хто ще не бачив.

Опубліковано: 01/12/14 @ 07:29
Розділ Блоги Читати далі...

6 грудня , Київ - JS Tech Hangout

Щоквартальна зовнішня зустріч Tech Hangout спільноти пройде під гаслом « One day of inspiring talks on JavaScript and related topics !». Обіцяємо цікавих спікерів , захоплюючі теми і, як завжди , відмінне суботнє настрій. Програма: 11:30 - Registration 12.00 - Eugene Zharkov , DOOR3
Angular 2.0: Brighter future 12:30 - Maksym Klymyshyn , Zakaz.ua - GVMachines , Inc.
Dependable Applications with React.js 13:00 - Coffee Break 13:30 - Vladimir Tkachenko , Innovecs
Теst Driven Javascript 14.00 - Viktor Tsykunov , Microsoft
Creating Windows Applications on JS 14.30 - Panel Discussion 15:30 - Networking , Snacks & amp ; Beer Захід безкоштовне, але кількість місць обмежена, поспішіть зареєструватись! Дізнатися більш детальну інформацію і приєднатися * Tech Hangout Спільнота було засновано в 2012 році розробниками компанії Innovecs з метою обміну знаннями та досвідом.

Опубліковано: 27/11/14 @ 12:11
Розділ Блоги Читати далі...

Як вибрати тематику англомовного сайту

Дорогі друзі , сьогодні я пропоную вашій увазі другу статтю з мого нового циклу матеріалів про англомовне просування . Сьогодні я розповім свою думку про те , як правильно вибирати тематику майбутнього англомовного сайту . Ця стаття - продовження попередньої 9 причин , чому потрібно займатися англомовним SEO . Тематика - це основа основ . Якщо її вибрати правильно , то це значно підвищує шанси сайта отримувати бажану кількість відвідувачів і приносити прибуток . А якщо ж допустити помилку у виборі тематики , то більша частина вашої роботи по розвитку і просуванню сайту не даватиме ефекту . Ще в далекому 2008 році я написав статтю Тематика майбутнього сайту - як з нею визначитися . В ній прекрасна тільки картинка з дівчиною , інше залишає бажати кращого. Тоді я був починаючим блогером . Сьогодні я пропоную вам вдосконалений варіант тієї статті , тільки через кілька років і стосовно до англомовного просуванню (хоча і для рунета багато підійде ) .

Опубліковано: 18/11/14 @ 12:01
Розділ Блоги Читати далі...

iOS дайджест # 1

20 жовтня в США була запущена платіжна система Apple Pay . Новий спосіб оплати підвищує безпеку рахунків , адже дані карт більше не потраплятимуть в бази продавців. Тепер для того , щоб розплатитися в магазині , досить піднести одну з останніх моделей iPhone до спеціального терміналу і підтвердити особистість відбитком пальця за допомогою Touch ID . Так що вивчаємо матеріали по Apple Pay для розробників від Apple. Своїм досвідом використання Touch ID в Swift ділиться програміст Adam Leonard . Facebook виклала open - source реліз AsyncDisplayKit . Фреймворк дозволяє створювати складний UI , не перевантажувати основний потік . Так чи ні переходу на Swift ? Про це міркує розробник Jason Brennan . В окремій статті він звертається до початківців розробникам , наводячи аргументи на користь старту відразу зі Swift. Oktawian Chojnacki виклав на GitHub проект , що містить приклади реалізації патернів проектування на Swift .

Опубліковано: 14/11/14 @ 07:39
Розділ Блоги Читати далі...

9 причин , чому потрібно займатися англомовним SEO

Дорогі друзі , я на дозвіллі подивився матеріали свого блогу і помітив , що давно не писав статей з просування сайтів в англомовному інтернеті . При цьому більшість просуваються мною проектів саме англомовні . Треба терміново виправляти це упущення з мого боку. До речі , недавно Ілля Русаков опублікував відеоінтерв'ю із старим Глобатор http : // seoinsoul .ru/video - intervyu - shakin - ru / . Можете подивитися , це моє перше інтерв'ю в житті , записане на відео . Сьогоднішній пост буде свого роду вступом нового циклу статей . Я хочу спочатку розповісти , чому варто займатися просуванням сайтів в англомовному сегменті інтернету і з яких причин це може бути вам цікаво. Акцент я буду робити на створення і просування білих англомовних сайтів та блогів . Тобто біле SEO для білих сайтів ( нормальне і безпечне просування для якісних сайтів для людей). Це вигідно Одна з найголовніших причин .

Опубліковано: 13/11/14 @ 10:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Просів пошуковий трафік ? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося, перше, що потрібно зробити - визначити причину. Вживати дії щодо повернення трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно, що лікувати пацієнта без діагнозу. Якщо пощастить, можна повернути пацієнтові здоров'я, але з такою ж вірогідністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім, як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно. Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошукача зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються, і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 12/11/14 @ 02:30
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Просів пошуковий трафік? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося , перше, що потрібно зробити - визначити причину . Вживати дії по поверненню трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно , що лікувати пацієнта без діагнозу . Якщо пощастить , можна повернути пацієнтові здоров'я , але з такою ж ймовірністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім , як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно . Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошуковика зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються , і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 11/11/14 @ 07:43
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

29 - 30 листопада, Київ - Erlang Курси 2014 в Києві

Як відомо , Synrc Research Center всіляко підтримує і розвиває Erlang - спільнота не тільки в Україні , а й за її межами . Наші фреймворки працюють і допомагають багатьом людям по обидві сторони Атлантики витрачати мінімум зусиль на інженерні процеси . Рік тому Synrc проводила Erlang Курси в Києвіі давала модуль з основ мови Erlang і веб - програмування на Erlang . Настав час нового модуля - охопити нові горизонти застосування мови Erlang в бізнесі і вебі. Для кого:
Цей курс розроблений для технічних фахівців , керівників команд та відділів , які хочуть застосувати Erlang у себе в виробництві , але ще роздумують . Наша мета - показати всю легкість і лаконічність даної технології. Якщо ви придивляєтеся до мови Erlang і його проектами , і хотіли б дізнатися про реальні практичних завданнях , які ми вирішуємо кожен день в Synrc Research Center , будьте впевнені , ми вам розповімо про всі підводні камені .

Опубліковано: 10/11/14 @ 07:10
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62