Що таке SMO

Що таке SMO Зараз мова піде про всім відомих і всіма улюблених соціальних мережах. Саме про них, тому що SMO - це абревіатура від Social Media Optimization, що в перекладі на російську мову означає просування в соціальних мережах. До речі, якщо у вас погано з іноземними мовами не турбуйтеся і не бійтеся вивчати дані тематики, так як існує величезна кількість різних просто кишить ними. Чим же відрізняється SMO від SEO і які є основні правила та принципи просування в соціальних мережах? Так от, багато хто взагалі не розуміють, що таке SMO і відносять це просування до SEO. Однак ці поняття суттєво відрізняються. SEO - це оптимізація для пошукових мереж, для того щоб в запитах ваш сайт вискакував одним з перших. В результаті чого ймовірність того що користувач зайде на ваш сайт різко збільшується, так як більшість користувачів потрапляють на різні сайти саме з пошукових систем. Так от, а SMO це теж свого роду оптимізація, просування, але вже для людей, а не для пошукових систем. До речі.

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

17 травня, Харків - Перша зустріч харківського AI Club

Цілями першої зустрічі будуть знайомство всіх небайдужих до штучного інтелекту членів IT співтовариства, обговорення організації спільноти, а також прослуховування двох цікавих доповідей: Застосування SURF для визначення маркера доповненої реальності У доповіді буде розглянутий алгоритм SURF. Особливості алгоритму роботи, область застосування та обмеження. Програмні засоби реалізації. Проблеми його використання для ідентифікації об'єктів в реальній ситуації. ROS - модульні операційна система для роботів. Проблеми та переваги У доповіді будуть розглянуті можливості, обмеження і недоліки програмної платформи для створення аматорських роботів. Описано досвід використання системи при розробки робота, а також тонкощі, виявлені при використанні з одноплатні комп'ютерами і сенсорними системами.

Опубліковано: 03/05/12 @ 11:45
Розділ Блоги Читати далі...

Тематична розсилка : фішки, плюшки і просто хитрощі WordPress

Друзі, щоб розмежувати інформацію блога за темами , я вирішив створити на базі сервісу SmartResponder кілька тематичних розсилок : wordpress , інтернет -маркетинг та ідеї інтернет - бізнесу . Сьогодні представляю Вам одну з них, так як вона повністю готова, інші будуть трохи пізніше. Підштовхнуло мене на це один лист , в якому читач просив надсилати на RSS повні статті. На жаль , це не можливо, точніше я цього зробити не можу. Але це цілком реально з розсилками про які я говорю.

Опубліковано: 03/05/12 @ 08:21
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 6 . Просування по ВЧ запитам за рахунок вузької спрямованості.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Сьогодні розповім про блог на блогспоте, який займає не те щоб лідируючі, але цілком помітні позиції по складним інформаційним запитам. celeb-weight-height.blogspot.com та запити у вигляді імен зірок. Почну з того, що блог нульовий. На нього немає посилань, якщо не вважати крихти зі всяких соціальних закладок. Це факт, ніякого обнулення тІЦ. Однак позиції він має за такими запитами, де зазвичай крутяться дуже великі портали. За такими запитами не купують посилання (вірніше хтось купує, але даремно). Це інформаційні запити, де Sape посилання нічого не дадуть, а статейних потрібно невиправдано багато. Дивитись в агрегаторах бюджети по ним абсолютно марно заняття. Так от, деякі позиції: Шакіра - п'ятнадцятим;
вин дизель - дванадцятим;
Гвен Стефані - тринадцятим;
Холлі Беррі - одинадцята;
Деніел Крейг - дев'ятим;
Марк Уолберг - 8-е;
Авріл Лавін - 14-та.

Опубліковано: 29/04/12 @ 06:56
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Рекомендації сайтам, які просіли в Google 24-25.04

25 квітня Google викотив новий алгоритм , який, згідно офіційною заявою , спрямований на боротьбу зі спамом у видачі. Згадується, що реліз торкнувся тільки 3% запитів і всі мови, а також що зміни будуть помітні насамперед для "самих заспамленних" мов. Очевидно, російська в їх числі - після апу 25.04 на SEO-форумах Рунета піднявся неймовірний шум. Оскільки зміна торкнулося і наші сайти, ми почали розбиратися в ситуації. Після того, як були зафіксовані основні припущення, захотілося поцікавитися, а що думають про новий релізі наші зарубіжні колеги, і чи збігаються їхні спостереження з нашими.

Опубліковано: 27/04/12 @ 07:14
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Користувачі LiveJournal тепер запрацюють реальні гроші

Користувачі LiveJournal тепер запрацюють реальні гроші Учасники знаменитого блогхостнга LiveJournal тепер будуть не просто витрачати зароблені «жетони» на поліпшення аккаунта. Ілля Дронов в своєму записі повідомив про те, що зовсім скоро (у травні) з'явиться нова можливість монетизації щоденників. Судячи з запису, тепер кошти, зароблені на сервісі, можна буде конвертувати в рублі або валюту. Правда поки не уточнюється, яка комісія при цьому буде стягуватися. Глава LiveJournal розповів про нюанси монетизації блогів. Наприклад, в найближчому майбутньому користувачам стане доступна для розміщення в щоденниках рекламна частина Self Promo. У ній буде присутній посилання на інший авторський блог. Власник щоденника за допомогою нехитрих налаштувань зможе оцінити вартість посилання і внести в "чорний список» блогерів, які не зуміють в журналі дати свою рекламу. Рекламний блог буде відображатися на всіх сторінках щоденника між вмістом і коментарями.

Опубліковано: 26/04/12 @ 11:36
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Як підвищити ефективність від публікацій в Твіттері

Компанії і звичайні люди часто використовують Twitter не тільки для спілкування, а й для самопіару. Простий приклад: я розміщую нову статтю у своєму блозі і, щоб розповісти про неї своїм читачам і залучити на блог відвідувачів, кидаю посилання в твіттер. Таким чином, у дні публікації нових статей твіттер стає одним з основних джерел трафіку: Активність переходів на сайт і кількість ретвітів залежить від принадності тексту твіти, рівня актуальності теми, а також від того, скільки фоловерів побачать мій твіт.
Нові пости в стрічці твіттера завжди з'являються зверху, витісняючи старі з першого екрану. Тому якщо ви публікуєте пост пізно вночі, то ефекту від нього буде мало - адже на наступний день, коли користувачі залогіньтеся в свої акаунти, ваш твіт вже буде витіснений вниз іншими, свіжішими твітами і не попадеться на очі. Ееслі ви використовуєте Твіттер для самопіару, розміщувати повідомлення краще в той час, коли ваші фолловери знаходяться в онлайні.

Опубліковано: 26/04/12 @ 06:38
Розділ Блоги Читати далі...

5 - 6 травня , Одеса - WebCamp 2012

Одеська весна для фахівців Веб-галузі: конференція, відпочинок, спілкування Менше 2-х тижнів залишається до стартує 3-й спеціалізованій конференції WebCamp 2012, яка пройде 5-го травня в Одесі. За традицією ми проводимо дане заходи в два дні. Перший - офіційна частина з доповідями і майстер-класами, другий - відпочинок біля моря: спорт, шашлики і т. д. Конференція буде цікава для фахівців в області web-розробки, дизайну, юзабіліті, інтернет-маркетингу та управління проектами. У рамках секції «Веб-технології та управління проектами» будуть представлені наступні доповіді: Руслан Притула: «Problems and Advantages of using Extjs4 in large applications with difficult UI». Диніовскій Сергій (верстальник в evilmartians.com ): «Frontend розробника за допомогою Sass і Compass». Валерій Рабіевскій (Team Leader веб-студії stfalcon.com ): «Основи: короткий огляд Symfony2». Андрій Кушнарьов (Technical Director в AK IT-Consulting): «Знайомтеся, TYPO3».

Опубліковано: 24/04/12 @ 09:40
Розділ Блоги Читати далі...

Garage48 в Києві - для тих, хто хоче робити стартап

У серпні минулого року я побував на Garage48 в Тарту . Це мене впечталіло настільки, що я захотів зробити щось схоже в Києві. Вийшов Startup Mixer , який ми провели в грудні, завдяки підтримки Сіклума і Яндекс.Україна. Тому я дуже радий, що тепер у нас вийшло привезти the real thing - 11-13 травня в Києві буде той самий Гараж. Будуть кльові хлопці з Естонії та інших країн, будуть кльові ментори і відмінне місце для проведення - КПІ. З моєї точки зору, профіт Гаража та подібних заходів для розробників - перебудувати трохи своє мислення. Як я почав писати в своєму стартап-блозі , розробники занадто зациклені на технічній частині на шкоду продуктової та бізнес-складової. На Гаражі ментори якраз і підштовхують команди до усвідомлення того факту, що питання «Як» не найголовніший. Важливіше - Навіщо і Кому. Так що якщо ви серйозно думаєте спробувати себе в стартапи, думати нема про що - треба йти. Посилання для реєстрації: garage48.org/kiev .

Опубліковано: 23/04/12 @ 06:31
Розділ Блоги Читати далі...

Соціальні мережі - що, де, коли

Соціальні мережі - що, де, коли Соціальні мережі - що, де, коли Напевно всі вже знають про існування соціальних мереж в інтернеті. І велика частина людей там вже зареєстрована. Але якщо раптом ви не чули про таке явище, ось короткий вступний курс. Соціальні мережі - це сайти, спеціально відведені для комунікації людей, що мають спільні інтереси або просто люблять поспілкуватися. На таких сайтах ви можете не тільки відвести душу, насолоджуючись спілкуванням з цікавими вам людьми, але також переглядати фотографії або відео, грати, заводити нові знайомства, шукати свою другу половинку або вести бізнес. Вступаючи в співтовариства або групи за інтересами, ви можете обмінюватися досвідом або давати поради початківцям. Будуємо дім і не знаємо, з чого почати? і не знаємо, як розкрутитися? Соціальні мережі дають гарну можливість зав'язати необхідні знайомства. Занурившись в світ соціальних мереж, багато хто вже не мислять себе без щоденного спілкування з численними друзями.

Опубліковано: 22/04/12 @ 04:34
Розділ Блоги Читати далі...

Програми- помічники для написання статей

Програми-помічники для написання статей Програми-помічники для написання статей В просторах інтернету існує така думка, що ведення професійного блогу - один з видів журналістики. Це те саме що звичайної журналістики в плані пошуку цікавої інформації, а також написання статей. Тут же виникає питання. Чому ж не користуватися тими досягненнями журналістики, які вже накопичені протягом років, якщо не століть? Чому б не завантажити все це в якусь базу даних або що-небудь в цьому дусі. Але розумних людей вистачає, тому вони деякий накопичений досвід записали в . Заголовщік. Заголовщік служить для підвищення ефективності написання автором заголовків, слоганів, девізів, гасел, своєрідних оборотів, метафор, образних виразів, для пошуку підходящих цитат, наприклад, для відповідних висловлювань політичних чи громадських діячів. Для початку, як і для будь-якої задачі, користувач ставить цілі завдання. У першому пункті програми користувач задає ситуацію, вибирає параметри, які характеризують її максимально повно.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:13
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як правильно вибрати движок сайту ( CMS)

Как правильно вибрати движок сайту (CMS) Дорогі друзі, сьогодні я вирішив поділитися своїми думками з приводу того, як вибрати движок сайту. Як вам ця собака під капотом? Тема сьогодні серйозна, навіть не знаю, де в ній можна посміхнутися, тому зроблю це на початку і кінці. Не секрет, що більшість сайтів в інтернеті працюють на движках. Говорячи простими словами, движок сайту - це особистий кабінет власника сайту, в якому він може зручно додавати нові матеріали на сайт (майже як в Word'e), створювати категорії, редагувати опубліковані матеріали, додавати зображення, створювати резервну копію бази даних і багато іншого . Движки сайтів ще називають CMS (від англ. Content Management System - Система управління вмістом). Колись свій перший сайт по урокам Фотошоп я зробив не на движку, а на простих html сторінках . Спочатку все було добре, але додавати нові уроки було дуже незручно - треба було писати в html коді. Поступово я прийшов до того, що перевів його на платний движок Data Life Engine.

Опубліковано: 20/04/12 @ 08:14
Розділ Блоги Читати далі...

28 способів підвищити конверсію сайту

На тему конверсії є маса статей, досліджень і експериментів як у зарубіжних, так і в наших джерелах, і написати що -то нове на цю тему дуже складно. Але пару тижнів тому мені на очі потрапила одна цікава стаття на Quora.com , де автор дуже доступно розповідає про основні способи підвищення конверсії, якими активно користуються наші закордонні колеги. Стаття мені дуже сподобалася форматом викладу (твердження ->обгрунтування ->приклад), не зовсім стандартним підходом до питання (крім оптимізації елементів сайту, багато говориться про оптимізацію каналів відвідувачів) і великою кількістю прикладів, тому я вирішила її перевести для читачів блогу. Час для цього з'явилося тільки на минулих вихідних, так що статті по суті вже близько трьох тижнів. Відразу хочу підкреслити, що я ніколи не роблю переклад слово в слово - це переклад авторський, свої примітки я виділяла прописнимшрифтом. Якщо потрібен дослівний переклад, ласкаво просимо сюди . Отже, сама стаття.

Опубліковано: 18/04/12 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Колективне інтерв'ю з SEOnews.ru

Анна Макарова-головний редактор SEOnews Дорогі друзі, сьогодні на shakin.ru - перше колективне інтерв'ю в історії мого блогу. Я вирішив зробити такий формат і звернувся до редакції популярного SEO порталу SEOnews.ru . Співробітниці люб'язно погодилися відповісти на мої запитання. Я дякую редактора-перекладача SEOnews Анастасію Марголіс за допомогу в проведенні цього інтерв'ю. Представляю вам сьогоднішніх співрозмовниць. Головний редактор Анна Макарова - працює в SEOnews з дня його заснування: Редактор-перекладач Аліна Назарова: Редактор-перекладач Жанна Рожкова: PR-менеджер Марал Гаіпова: Редактор-перекладач Марина Дьоміна: Отже, зустрічайте співробітниць SEOnews - Аліну Назарову, Анну Макарову, Жанну Рожкову, Марал Гаіпову і Марину Дьоміну! Гаряче вітаю колектив SEOnews! Перший раз в житті беру колективне інтерв'ю, так що хвилююся. Що у вас новенького за останній час? Анна: Михайло, привіт! Дуже раді відповісти на твої питання. Т.к. ми новинний портал, то новеньке у нас з'являється щодня.

Опубліковано: 18/04/12 @ 08:32
Розділ seo Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Профіт -Шоу XX: Сергій Булаев , продюсер інтернет -проектів

Сергій Булаев - продюсер інтернет-проектів «Скрипт » і «Буферна бухта », творець і співвласник блогів Lifehacker.ru і Macradar.ru , iPhone-додатки «Купи батон». 00:45 Коротко про проекти
2:10 «інтернетні штучки»
3:25 «Буферна бухта»
4:48 «Скрипт»
6:25 Як не загубитися, або Cтартап - це лотерея
8:00 Секрети маркетингу
13:10 Особливості та масштаби ринків Росії та Америки
15:00 Про себе, напрямок діяльності в проекті
16:05 Ульяновск - кузня кваліфікованих кадрів
17:40 Продуктові компанії
19:48 Ринок програмістів в Росії. Рівень зарплат
21:17 Profit-sharing з власного досвіду
22:23 Глобальні цілі «Скрипти». Недоліки великої компанії
24:00 Цілі Сергія Булаева як підприємця 27:00 Порада від Сергія Булаева На нові випуски Профіт-Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу доступна на PodFM . Спонсор випуску - . Pipedrive is a CRM-replacing deal management tool.

Опубліковано: 17/04/12 @ 06:28
Розділ Блоги Читати далі...

Тепер на YouTube можуть заробити все

Тепер на YouTube можуть заробити все Тепер на YouTube можуть заробити все Партнерська програма відеохостингу YouTube стала доступна всім охочим. Тепер кожен автор зможе не тільки просувати і викладати свої відео, але і трохи підзаробити. Розмістивши рекламні ролики в своєму відеоматеріалі, людина отримає частину доходу від показу. Також партнерів YouTube чекають приємні бонуси у вигляді розширених можливостей щодо завантаження відео, оформлення каналів, вивчення статистики та захисту авторських прав. Раніше партнерами відеохостингу були автори тільки популярних роликів. Тепер же учасниками програми стануть автори з багатьох країн: Німеччини, Чехії, Польщі, Великобританії, США. На жаль, Росії поки в цьому переліку немає, але YouTube запевняє користувачів, що працює над розширенням списку. До речі Росія у 2011 році виявилася в 20-ке тих країн, жителі яких активно використовують мобільні продукти YouTube. Мобільна версія YouTube в першу чергу затребувана російськими соціальними журналістами.

Опубліковано: 15/04/12 @ 09:38
Розділ Блоги Читати далі...

До церкви зі смартфоном

У церкву зі смартфоном До церкви зі смартфоном У Сполучених Штатах Америки великодній тиждень вважається піком відвідування церкви. Останнім же час американські священнослужителі почали помічати, що їх парафіяни все частіше і частіше користуються різноманітними пристосуваннями, коли відвідують церкву. І це аж ніяк не показник їх неуважність, нудьги або незацікавленість. Як раз навпаки - використовуючи різні технологічні гаджети, вони намагаються краще зрозуміти своїх проповідників. В Chicago Tribune наголошується, що ті віруючі, які використовують мобільні додатки, і приходять з досягненнями технології в храми, користуються ними, щоб краще вникати в питання віри. Заходячи в Інтернет, користувачі смартфонів, мобільних телефонів і iPad роз'яснюють собі те, чого не можуть зрозуміти. Вони шукають і скачують тексти проповідей, молитов, наводять довідки і шукають сайти із спеціальними релігійними текстами.

Опубліковано: 14/04/12 @ 02:04
Розділ Блоги Читати далі...

Мікроблоги в мобільному

Мікроблогі в мобільном Блоги в мобільному Нещодавно з'явився новий сервіс мікроблогів за типом знаменитого у всьому світі Twitter, називається він Futubra, і створений він був компанією Mail.ru Group. Не так давно Mail.ru Group анонсував розробку цього сервісу для мобільних пристроїв. Цей новий сервіс мікроблогів був випущений не так давно, в середині січня 2012 року, і його аудиторія на даний момент складає трохи більше шістдесяти тисяч користувачів. Втім, чітко видна динаміка зростання. З іншого боку, до популярності Twitter Futubra далеко, адже найпопулярніший мікроблог в світі, символом якого є блакитна птиця (так звана "Блакитна птах щастя"), нараховує більше чотирьохсот мільйонів користувачів. В офіційному прес-релізі, розміщеному на сайті Mail.

Опубліковано: 14/04/12 @ 02:02
Розділ Блоги Читати далі...

Твіттер вийшов на стежку війни

Твіттер вийшов на стежку війни Ніхто не любить спамерів - це факт. Кому приємно щоранку відкривати пошту і читати купу реклами про розпродажі, збільшенні грудей, сайтах знайомств і способів злому чужих "асьок"? Але керівництву "Twitter" спамери набридли найбільше. Керівництво відділу, за словами новинного агентства Reuters, обчислив п'ять Інтернет-ресурсів, в яких, на їхню думку, сидять люди, що займаються створенням додатків для спам-розсилки, поки не запрацюють себе остеохондроз поперекового відділу . Звичайно, для прийняття такого рішення не обійшлося без впливу користувачів. Останнім часом адміністрація популярного ресурсу мікроблогів була просто завалена скаргами на автоматичні боти, що розсилають небажану рекламу. Мало того, що користувачі, отримавши посилання, переходять на сайти Інтернет-магазинів, але це ще півбіди.

Опубліковано: 14/04/12 @ 02:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Яндекс.Директ як на долоні

Самое докладний посібник з роботи з Яндекс.Директ Не пройшло і року .... Нарешті я зважився опублікувати ту саму обіцяну книгу по Яндекс.Директ . Назвати її повністю закінченої на даний момент не можу, та й не зможу напевно ніколи. Вже на момент публікації розкрилося кілька цікавих моментів, які будуть опубліковані в наступній версії. Але не можна ж весь час відкладати У цій версії книги, я її без зайвих вигадування так і назвав - версія 1.0, зібрано все те, що я знав на момент публікації. Знання ці зібрані з експериментів, з сторонньої літератури, як паперової, так і електронної, зі статей опублікованих в блогах - загалом все, що на той момент знав, все в книзі. Само собою перша версія припускає, що буде і друга, а також третя і т.д. Я не буду випускати версію 1.1 або 1.2. Такі версії можуть містити лише незначні зміни і зайвий раз смикати Вас, змушувати качати чергову версію через доданої однієї замітки, наприклад, буде не дуже серйозно.

Опубліковано: 11/04/12 @ 11:38
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62