12 квітня, Київ - Web Back - End Tech Hangout

Щоквартальна зовнішня зустріч Tech Hangout спільноти пройде під гаслом « One day of inspiring talks on Web Back -End ». На цей раз Python , Ruby і PHP розробники зберуться разом , щоб укласти мир і пізнати Силу . Обіцяємо цікавих спікерів , захоплюючі теми і, як завжди , відмінне суботнє настрій. « Ohhh ! Great warrior ! Wars not make one great ! » - Master Yoda Захід безкоштовне але кількість місць обмежена , поспішіть зареєструватись! Дізнатися більш детальну інформацію та приєднатися - innovecs.com/tech - hangout * Tech Hangout Спільнота було засновано в 2012 році розробниками компанії Innovecs з метою обміну знаннями та досвідом. Ініціатива , яка народилася в стінах компанії , виявилася настільки затребуваною і популярною, що за незначний час у Tech Hangout з'явилася своя група на facebook з більш ніж 90 учасниками , блог з більш ніж 40 нотатками і постійні щоквартальні зовнішні зустрічі з більш ніж 80 гостями.

Опубліковано: 31/03/14 @ 06:02
Розділ Блоги Читати далі...

29 березня, Київ - Windows Azure Bootcamp Київ

Global Windows Azure Bootcamp впевнено крокує по країнах і континентах . Цього року він проходитиме в майже 140 містах по всьому світу. Подія це вельми хвилююча , але чертовски варте й диявольськи привабливе. У програмі київського Bootcamp `а заплановані технічні доповіді на тему автоматизації розгортання свого оточення в Windows Azure за допомогою Powershell та використання HTTP Web Services в ASP.NET. Також ми поговоримо про нові можливості платформи Windows Azure і про те , що нас чекає в майбутньому. Обов'язковим атрибутом такого заходу є дизайн сесія , під час якої ми обговоримо підходи до побудови архітектури високонавантажених додатків. Розклад 11:00 - Реєстрація учасників та запрошення кави 11:30 - Автоматизація створення оточення в хмарі з використання Powershell скриптів - Антон Бойко 12:30 - .

Опубліковано: 26/03/14 @ 01:21
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Микита мелькина , автор підручника з SEO і творець програми Semonitor

Інтервью - Микита Мелькін, автор підручника з SEO і творець програми Semonitor Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Микита мелькина , автор відомого підручника з SEO і творець популярної програми Semonitor . Коли я освоював просування сайтів в 2000-2007 роках , то часто читав цей підручник і знаходив у ньому багато корисних моментів. Микита написав нову версію свого SEO підручника , яка доступна для всіх охочих безкоштовно . Я дякую Микиту за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Микита мелькина ! Привіт , Микита ! Прошу тебе розповісти про себе - де ти народився , в якому місті зараз живеш , ніж захоплюєшся у вільний час? Михайло , вітаю тебе і читачів твого блога ! Народився я в Самарській області , тут же і вчився - закінчив Самарський Аерокосмічний за спеціальністю « Прикладна математика» . А от останні кілька років живу в Криму , в Алушті. Благо специфіка Інтернет- бізнесу дозволяє організувати всю роботу віддалено - тому переїхав в те місце , яке завжди мене приваблювало. Із захоплень - автомобільні подорожі .

Опубліковано: 24/03/14 @ 01:36
Розділ seo Блоги Читати далі...

7 - 13 квітня - Безкоштовна онлайн конференція про інернет - бізнес в Україні

В Програмі - e - commerce , соцмедіа , блогосфера , маркетинг , фріланс , SEO та інше ... ! Переглянути спікерській склад IT - єдина індустрія в Україні , что насправді розвівається .
Не секрет , что більшість людей у Нашій краіні мают бажання напряму або опосередковано мати відношення до цієї Галузі . І мова НЕ Йде позбав про гроші . Робота та Надання послуг дістанційно Дає можлівість розвіватіся у професійному плані и заробляті на хліб , Незалежності від місця свого перебування . Альо вісь найкраща новина : в інтернеті є місце для всіх : маркетологів , програмістів , дізайнерів , менеджрерів , асістентів , Журналістів , філологів и решті людей з Яскрава ідеямі и Бажаном собі реалізуваті . Мета e -Biz - показати возможности в інтернеті абсолютно для кожного ... Деталі онлайн конференцї e - biz Формат ?
Для участі не вимагає нікуді їхаті . Місцем зустрічей будут онлайн- кімнати , а Доповіді проводітімуться у форматі Вебінарів .

Опубліковано: 21/03/14 @ 08:01
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

7 - 13 квітня - Безкоштовна онлайн конференція про інтернет- бізнес в Україні

В Програмі - e - commerce , соцмедіа , блогосфера , маркетинг , фріланс , SEO та інше ... ! Переглянути спікерській склад IT - єдина індустрія в Україні , что насправді розвівається .
Не секрет , что більшість людей у Нашій краіні мают бажання напряму або опосередковано мати відношення до цієї Галузі . І мова НЕ Йде позбав про гроші . Робота та Надання послуг дістанційно Дає можлівість розвіватіся у професійному плані и заробляті на хліб , Незалежності від місця свого перебування . Альо вісь найкраща новина : в інтернеті є місце для всіх : маркетологів , програмістів , дізайнерів , менеджерів , асістентів , Журналістів , філологів и решті людей з Яскрава ідеямі и Бажаном собі реалізуваті . Мета e -Biz - показати возможности в інтернеті абсолютно для кожного ... Деталі онлайн конференцї e - biz Формат ?
Для участі не вимагає нікуді їхаті . Місцем зустрічей будут онлайн- кімнати , а Доповіді проводітімуться у форматі Вебінарів .

Опубліковано: 21/03/14 @ 08:01
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

НеКонференцією , зате біля моря

via Shutterstock . Влітку минулого року я з'їздив на unconference джавістов до Греції на о. Крит. І після цього відчув , що все менше хочу брати участь у традиційних конференціях , де спікер розповідає , гортаючи слайди , а народ слухає . Традиційні теж потрібні , і я продовжую виступати на них : піар - це святе. Але якщо для душі , неКонференцією мені миліше. Більше того , я б із задоволенням взяв участь у такому заході в Україні . Але давайте спочатку визначимося з термінологією. Що таке неКонференція Звернемося до витоків, до Wikipedia. Кажу без ерничества - це дійсно основне джерело інформації навіть для тих , хто поблажливо усміхається , коли чує це слово. An unconference is a participant - driven meeting . Формат дискусійного заходу, в якому учасники самі визначають хід дій . Якщо по простому: народ зібрався , повістки немає. Неясно , хто буде доповідачем . Невідомо, про що будуть доповіді . Нічого собі неделька починається! Однак це працює. Розповім з перших рук.

Опубліковано: 17/03/14 @ 08:05
Розділ Блоги Читати далі...

Як перенести e - mail передплатників з Feedburner на Smartresponder

Дорогі друзі , сьогодні я хочу розповісти вам про свій досвід перенесення бази e - mail передплатників з сервісу Feedburner на Smartresponder . Буде багато скріншотів. Я користувався Фідбернером з моменту заснування блогу в 2007 році. Всі ці роки цей сервіс мене влаштовував. У відвідувачів є можливість підписуватися на оновлення мого блогу по RSS , а також отримувати повідомлення з RSS стрічки на свій e - mail . Як ви знаєте , Google закрив один зі своїх сервісів - Google Reader. Мене все частіше відвідує думка про те , що сервіс Feedburner також може бути закритий. Напишу чому : 1 . Feedburner не розвивається в плані функціоналу. Принципово нічого нового в ньому за останні кілька років не з'явилося. 2 . Цифри кількості передплатників Feedburner , які встановлені на великій кількості сайтів і блогів , останнім часом досить сильно змінюються день від дня. Наприклад , сьогодні лічильник передплатників на shakin.

Опубліковано: 13/03/14 @ 09:17
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Betfair - трейдером : « Я в плюсі ??на ~ 125 000 фунтів , а ти хто такий?"

Ну що ж , сьогодні (насправді затягнулося на кілька тижнів) я поговорив з одним хорошим , щирою людиною . Його нік ibzy і він робить ставки на Betfair . Втім , краще буде сказати , що він саме торгує на Betfair . І , до речі , зауважте - він нікому нічого не продає , нікого не навчає . Колись давно я йому пропонував замутити щось типу курсів . А він ні, не хочу. Ну що за фігня ? MaulNet : Гаразд , давай з чого-небудь почнемо . Скажи , як у тебе пройшов 2013 на Betfair ? ibzy : В цілому рівно , був один місяць мінусовій . Я взагалі в 2013 - ом не особливо напружувався . Якщо говорити про клас , то в класі цей рік мені дав величезний плюс і вивів на новий рівень. Якщо порівнювати себе зараз і дворічної давності , то тоді я був повний лох . Після крупного зливу міг ходити пару днів з поганим настроєм . MaulNet : Ага , а що таке клас ? ibzy : Ну в спорті є поняття виграти на класі. Ось я відчуваю як додав і в психології і в дисципліні за останній час.

Опубліковано: 11/03/14 @ 11:20
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Betfair - трейдером : « Я в плюсі ??на ~ 125 000 фунтів , а ти хто такий?»

Ну що ж , сьогодні (насправді затягнулося на кілька тижнів ) я поговорив з одним хорошим , щирою людиною . Його нік ibzy і він робить ставки на Betfair . Втім , краще буде сказати , що він саме торгує на Betfair . І , до речі , зауважте - він нікому нічого не продає , нікого не навчає . Колись давно я йому пропонував замутити щось типу курсів . А він ні, не хочу . Ну що за фігня ? MaulNet :Гаразд , давай з чого-небудь почнемо . Скажи , як у тебе пройшов 2013 на Betfair ? ibzy :В цілому рівно , був один місяць мінусовій . Я взагалі в 2013 - ом не особливо напружувався . Якщо говорити про клас , то в класі цей рік мені дав величезний плюс і вивів на новий рівень. Якщо порівнювати себе зараз і дворічної давнини, то тоді я був повний лох . Після крупного слива міг ходити пару днів з поганим настроєм . MaulNet :Ага , а що таке клас ? ibzy :Ну в спорті є поняття виграти на класі. Ось я відчуваю як додав і в психології і в дисципліні за останній час. MaulNet :Аа , от ти про який клас .

Опубліковано: 11/03/14 @ 11:20
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Betfair - трейдером : «Я в плюсі ??на ~ 125 000 фунтів, а ти хто такий? »

Ну що ж , сьогодні (насправді затягнулося на кілька тижнів ) я поговорив з одним хорошим , щирою людиною . Його нік ibzy і він робить ставки на Betfair . Втім, краще буде сказати , що він саме торгує на Betfair . І , до речі, зауважте - він нікому нічого не продає , нікого не навчає . Колись давно я йому пропонував замутити щось типу курсів. А він ні, не хочу. Ну що за фігня ? MaulNet :Гаразд, давай з чого-небудь почнемо . Скажи, як у тебе пройшов 2013 на Betfair ? ibzy :В цілому рівно , був один місяць мінусовій . Я взагалі в 2013 -му не особливо напружувався . Якщо говорити про клас , то в класі цей рік мені дав величезний плюс і вивів на новий рівень. Якщо порівнювати себе зараз і дворічної давнини, то тоді я був повний лох . Після великого зливу міг ходити пару днів з поганим настроєм . MaulNet :Ага, а що таке клас? ibzy :Ну в спорті є поняття виграти на класі. Ось я відчуваю як додав і в психології і в дисципліні за останній час. MaulNet :Аа , ось ти про якому класі .

Опубліковано: 11/03/14 @ 11:20
Розділ Блоги Читати далі...

Camp Catskill - літній табір в Америці , в якому я пропрацював два літа

Від на головне зданіе Дорогі друзі , я продовжую оповідання про моє життя в Америці. Якщо ви вперше читаєте мій блог , то напишу коротко - я прожив в США 4 роки , встиг попрацювати там на 22 роботах , в тому числі далекобійником , при цьому велику частину часу я був нелегалом . Можете почитати інші мої розповіді в категорії Пригоди на shakin.ru . Сьогодні я хочу розповісти вам про літньому таборі Camp Catskill , в якому я пропрацював два літа , в 1998 і 1999 роках. Я виявив , що про моєму улюбленому таборі немає жодної згадки в російськомовному інтернеті . Треба терміново це виправити. У Camp Catskill побувало кілька сотень студентів з Росії , України , Білорусії та інших країн. Я буду радий , якщо моя розповідь прочитають мої знайомі , які були в цьому таборі. Вид на головну будівлю Camp Catskill . Прибудова з білим ганком на передньому плані - це кухня , де я працював : Я потрапив у цей табір за студентською програмою обміну CCUSA ( Вожаті таборів США , або Camp Counselors USA ) .

Опубліковано: 05/03/14 @ 12:55
Розділ Блоги Читати далі...

Ruby дайджест # 0

Здравствуйте , колеги. Пропоную вашій увазі збірник матеріалів за Ruby/Rails . Посилання розбиті на три категорії: перша - для початківців , з туторіали і книгами , друга - для всіх , незалежно від досвіду ; і третя - виключно з гемамі . Якщо подібний формат цікавий - готовий робити такі добірки регулярно. Спасибі Валентині , що підштовхнула мене на написання цього огляду . Для початківців Ruby at TutorialsPoint - Я познайомився з Ruby за допомогою цього туторіал . Хороший своєю лаконічністю , висвітлює самі основні моменти. RubyCoans - Набір вправ - коанов для вивчення особливостей мови . Формат - недописані тести , мета - змусити їх працювати. Для тих , хто теорії воліє практику. Michael Hartl's Rails Tutorail - Дуже хороший туториал по Rails . Від налаштування оточення до робочого аналога Твіттера. Дотриманий баланс між теорією і практикою , приємна форма подачі. Agile Web Development with Rails 4 - Книга від Pragmatic Programmers .

Опубліковано: 28/02/14 @ 08:11
Розділ Блоги Читати далі...

Шукаємо віддалених співробітників

Шукаємо удаленщіков для роботи над внутрішніми і клієнтськими проектами . Робота рутинна і вимагає концентрації , але не без творчого елементу . На даний момент є 2 позиції : Менеджер по залученню трафіку з тематичних ресурсів Завдання ( поетапно ):
 - Пошук форумів , блогів та інших відкритих для спілкування ресурсів потрібної тематики
 - Розміщення посилань - рекомендацій на просувний сайт
 - Складання щотижневих звітів з розміщення Наявність старих акаунтів на форумах буде великим плюсом. Оплата відрядна - залежить від кількості розміщених посилань і нараховується один раз на тиждень після надання звіту. Вартість розміщення 1 посилання - від 50 руб. , Залежить від Вашої кваліфікації . Копірайтер - контентщіков Завдання:
 - Підготовка невеликих текстів для зазначених сторінок (500-1000 слів)
 - Розміщення текстів на сайті після перевірки нашим менеджером Оплата - залежно від обсягу тексту , 1-2 рази на тиждень.

Опубліковано: 18/02/14 @ 09:17
Розділ Блоги Читати далі...

# AllintopConf2014 - післямова доповідача

Я нарешті прийшла до тями після історії з перельотами і поспішаю поділитися поки ще свіжими враженнями про AllintopConf 2014 . Ця конференція помітно відрізняється від інших профільних заходів останніх років. Можливо , саме тому з кожним роком число її учасників зростає. Я хочу звернути увагу на три найважливіших з моєї точки зору особливості Allintopconf : 1 ) Зацікавленість аудиторії Я давно не бачила таких лояльних слухачів. Судячи за кількістю і змістом запитань із залу , учасникам явно було цікаво. Незважаючи на те , що під кожну презентацію відводилося аж по 45 хвилин (зазвичай 20-30) , люди підходили до спікерів під час кава -брейків і продовжували обговорювати наболілі питання . У мене питаннями з конференції завалена пошта . жаль , таке можна побачити далеко не на всіх конференціях .

Опубліковано: 17/02/14 @ 09:51
Розділ Блоги Читати далі...

Свіжі postPR новини : інвайт , групи , піари

Друзі , кілька днів тому ми внесли суттєві зміни в систему реєстрації користувачів , а також публікації контенту в нашій спільноті postPR ( новина про це) . Сьогодні я хотів би представити остаточний варіант системи реєстрації нових користувачів , розподілу користувачів на групи , публікації контенту , нарахування піар за певні дії , а також доступні різним групам послуги просування анонсів. РЕЄСТРАЦІЯ: Багато хто вже знає , що з 06.02.2014 р. реєстрація на сайті postPR.ru здійснюється за запрошеннями (всім відомим инвайт ) . Кожен користувач (у тому числі і «Новачок » ) має право створити до 50 запрошень і вільно поширювати їх серед своїх знайомих , передплатників , відвідувачів і т.д. , багато хто намагається отримати вигоду , розігруючи інвайт в різних конкурсах. Загалом, ми зовсім не проти , аби не продавали У разі потреби ця кількість може бути збільшено для кожного окремого користувача postPR.ru .

Опубліковано: 12/02/14 @ 09:16
Розділ Блоги Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 32893 $ . Прибуток за 2 місяці: +18006 $ .

Спонсор посту - Teasernet.com
- актуальна тизерна мережу Ну , власне , що тут скажеш . Мої ПАММ рахунки тепер стабільніше рубля. І добре , що вони в доларах. Подвійний профіт . Щоб вам не було нудно від стабільності , розповім дещо цікаве . Вже адже подивилися « Вовк з Уолл- стріт » ? Мені ця історія з акціями мікро -компаній , на яких і піднявся герой Лео , нагадала одного хлопчини. До фільму він, звичайно , не має ніякого відношення , але цікаво , що піднялися вони на одному і тому ж . І закінчили , при цьому , однаково. У Вовкові « фінал» піднесено як умиротворення на благо суспільства , що вкрай кумедно, але для хом'ячків норм . хлопчини звуть - Тімоті Сайкс . Акції маленьких компаній , на яких піднявся і Тім і Лео - називаються пенністакі . Тім , звичайно, не був брокером в тому плані , що він не обдзвонював « сміттярів , щоб продати їм сміття». Він просто Трейд . Тім піднявся з 12 тисяч доларів , подаровані на святкування бар- Міцва , до трохи більше 1 -го мільйона доларів.

Опубліковано: 08/02/14 @ 11:32
Розділ Блоги Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 32893 $ . Прибуток за 2 місяці : + 18 006 $ .

Спонсор поста - Teasernet.com
- актуальна тізерна мережа Ну , власне , що тут скажеш . Мої ПАММ рахунки тепер стабільніше рубля . І добре , що вони в доларах . Подвійний профіт . Щоб вам не було нудно від стабільності , розповім дещо цікаве . Вже адже подивилися « Вовк з Уолл - стріт » ? Мені ця історія з акціями мікро -компаній , на яких і піднявся герой Лео , нагадала одного хлопчини. До фільму він , звичайно, не має ніякого відношення , але цікаво, що піднялися вони на одному і тому ж . І закінчили , при цьому , однаково. В Волке « фінал » піднесено як умиротворення на благо суспільства , що вкрай забавно , але для хом'ячків норм . хлопчини звуть - Тімоті Сайкс . Акції маленьких компаній , на яких піднявся і Тім і Лео - називаються пенністакі . Тім , звичайно, не був брокером в тому плані , що він не обдзвонював « сміттярів , щоб продати їм сміття». Він просто Трейд .

Опубліковано: 08/02/14 @ 11:32
Розділ Блоги Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 32893 $ . Прибуток за 2 місяці: + 18006 $ .

Спонсор поста - Teasernet.com
- актуальна тізерна мережу Ну , власне , що тут скажеш . Мої ПАММ рахунки тепер стабільніше рубля . І добре , що вони в доларах . Подвійний профіт . Щоб вам не було нудно від стабільності , розповім дещо цікаве . Вже адже подивилися « Вовк з Уолл - стріт » ? Мені ця історія з акціями мікро - компаній , на яких і піднявся герой Лео , нагадала одного хлопчини. До фільму він , звичайно, не має ніякого відношення , але цікаво, що піднялися вони на одному і тому ж . І закінчили , при цьому , однаково. В Волке « фінал » піднесено як умиротворення на благо суспільства , що вкрай забавно , але для хом'ячків норм . Хлопчини звуть - Тімоті Сайкс . Акції маленьких компаній , на яких піднявся і Тім і Лео - називаються пенністакі . Тім , звичайно, не був брокером в тому плані , що він не обдзвонював « сміттярів , щоб продати їм сміття ». Він просто Трейд .

Опубліковано: 08/02/14 @ 11:32
Розділ Блоги Читати далі...

10 - 12 березня, Київ - PSM + Просунутий Professional Scrum Master (3 дні)

РЕЄСТРАЦІЯ Тренінг від творця скрам Кена Швабер - вперше в Україні ! Тренінг був розроблений творцем скрам Кеном Швабер , і за минулі роки зазнав безліч змін і поліпшень. Остання версія тренінгу адаптована під останню редакцію Скрам Гайда ( липень 2013 ) . Не пропустіть можливість побувати на тренінгу , розробленому самим Кеном Швабер - повірте , це просто шедевр! Тренінг призначений для команд розробників та керівників , які хочуть отримати глибокі ПРАКТИЧНІ знання про гнучких методологіях і фреймворці Скрам . Після тренінгу ви будете в деталях розуміти механізм скрам , його дія і застосовність в конкретних ситуаціях на ваших проектах. Навчіться грамотно використовувати Скрам , замість того , щоб набивати шишки , використовуючи знання з суперечать один одному книг і статей. Ви зрозумієте як починати , вести і закінчувати проект по скрам , починаючи від збору вимог і до фінального релізу. Огляд тренінгу.

Опубліковано: 03/02/14 @ 02:27
Розділ Блоги Читати далі...

Навіщо програмістам дружити з агентами ?

Про Себе . Мене звуть Яків Файн ( Yakov Fain ) . У 1992 році я поїхав з Києва в США по гостьовій візі , знайшов роботу за фахом , оформив робочу візу і почав програмувати , що і продовжую робити - хоча й незрівнянно менше , ніж раніше. Являюсь со- засновником двох компаній: консалтингової Farata Systems і продуктової SuranceBay. Зараз я , в основному , веду проекти чи пишу книги , статті , виступаю на конференціях чи проводжу тренінги з програмування. Вже більше п'яти років записую аудіо подкасти про Америку (і не тільки). Написав кілька книг з програмування. Мій блог по- англійськи тут : yakovfain.com . Моя колонка на ДОУ присвячена різних питань, пов'язаних з кар'єрою в IT. Починаємо Шукати Роботу Success imagevia Shutterstock . В Америці пошук роботи вважається роботою ( full time job ) . Звичайно , іноді буває , що рекрутери ганяються за якимись особливими породами програмістів.

Опубліковано: 27/01/14 @ 08:02
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61