З наступаючими вас святами ! З Новим роком та Різдвом!

Дорогі колеги - сеошники ! Всі ті , хто щодня веде незримий бій за позиції у видачі , хто орлиним поглядом стежить за нововведеннями пошукових систем і стиснувши зуби продовжує оптимізувати і оптимізувати , незважаючи ні на що! Шановні мною блогери і майстри контенту! Ті , хто натхненно і зосереджено творить коктейлі із звичайних і ключових слів - так , щоб вийшло дійсно добре : гарно і смачно , і людям, і роботам. Вебмастера і Манімейкер , та що там ! - Просто друзі ! Ваша праця інтенсивний і неперервний. Для тру вебмастера нічний час і вихідні дні - це ще не привід відволікатися від улюбленої справи . Але наближається , наближається дата , яка не залишить байдужим нікого. Кожен з нас в цю ніч підніме келих шампанського і загадає : для своїх сайтів тИЦ , PR , трафік , лояльних передплатників , додавання в ЯК і Dmoz , а для себе - що-небудь дуже особисте.

Опубліковано: 31/12/13 @ 12:49
Розділ Блоги Читати далі...

Яндекс без посилань. Спірні питання нової реальності

Після того як Садовський розповів про плани Яндекса відключити посилальне для комерційних запитів , багато оптимізаторів перестали спати спокійно. Очевидно , багато моїх колег все ще роблять ставку на посилання , хоча цей фактор уже давно не в пріоритеті. Завдяки спільним зусиллям оптимізаторів , лінкбілдеров , бірж і агрегаторів , посилальна маса з пошукового сигналу перетворилася на шум . Посилання стали швидше заважати , ніж допомагати оцінювати релевантність сторінки , і Яндекс бореться з цим досить давно. Багато хто пам'ятає Непота- фільтр в 2007 , обмеження ваги платних посилань з 2009 , введення цілого ряду нессилочних факторів в 2010-2013 . Тенденція до зниження ваги посилань для ранжирування очевидна вже давно. Але більшість оптимізаторів не вірить у саму можливість відключення посилального . Це невіра активно підгодовується " експертними " заявами представників бірж і агрегаторів , які в один голос твердять , що видача без посилань буде нерелевантною .

Опубліковано: 30/12/13 @ 10:55
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Відеоогляд SEO розширення для браузерів RDS Bar

Дорогі друзі , сьогодні я вирішив зробити відеоогляд одного дуже корисного розширення для браузерів , яке називається RDS Bar . Напевно багато хто з вас ним користуються , але я впевнений , що знайдеться багато читачів мого блогу , які ще не чули про це розширенні . Воно безкоштовно і є для браузерів Google Chrome , Mozilla Firefox і Opera. Його можна завантажити з офіційного сайту http://www.recipdonor.com/bar . Так як я найчастіше працюю в Google Chrome , то розповім про RDS Bar на прикладі цього браузера . Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube , щоб не пропустити нові відео. Якщо відео сподобалося , то не соромтеся ставити лайки .
Я зробив досить багато відео про тих сервісах і програмах , які постійно використовую у своїй роботі з просування сайтів , як платних , так і безкоштовних .

Опубліковано: 19/12/13 @ 07:10
Розділ seo Блоги Читати далі...

Видеообзор SEO расширения для браузеров RDS Bar

Дорогие друзья, сегодня я решил сделать видеообзор одного очень полезного расширения для браузеров, которое называется RDS Bar. Наверняка многие из вас им пользуются, но я уверен, что найдется много читателей моего блога, которые еще не слышали об этом расширении. Оно бесплатно и есть для браузеров Google Chrome, Mozilla Firefox и Opera. Его можно скачать с официального сайта http://www.recipdonor.com/bar . Так как я чаще всего работаю в Google Chrome, то расскажу об RDS Bar на примере этого браузера. Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. Также не забывайте подписываться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео. Если видео понравилось, то не стесняйтесь ставить лайки .
Я сделал довольно много видео о тех сервисах и программах, которые постоянно использую в своей работе по продвижению сайтов, как платных, так и бесплатных.

Опубліковано: 19/12/13 @ 07:10
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Максим Довженка , автор блогу workformation.ru

Інтервью - Максим Довженко, автор блогу workformation.ru Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Максим Довженка , автор цікавого блогу про просування сайтів , блогінгу і веб- аналітиці http://www.workformation.ru/. Мені його блог відразу сподобався тим , що статті написані простою і зрозумілою мовою , всі необхідні моменти описані дуже докладно і супроводжуються скриншотами . Отже , зустрічайте - Максим Довженка ! Привіт , Максим ! За традицією , прошу тебе розповісти про себе - де народився , де зараз живеш , ким встиг попрацювати до приходу в інтернет ? На кого ти вчився ? Привіт , Михайле! Доброго дня, шановні читачі shakin.ru ! Мені дуже приємно брати участь у цьому інтерв'ю - постараюся цікаво відповісти на всі питання. Родом я з Білорусі , народився в місті-герої Мінську. У ньому живу досі - мені дуже подобається як сам Мінськ , так і його жителі , мінчани . Якось навіть не було думки кудись переїхати на постійне місце проживання. Мене все влаштовує - місто тихий, спокійний і дуже гарний - столиця все-таки. Мені 38 років.

Опубліковано: 11/12/13 @ 11:15
Розділ Блоги Читати далі...

Интервью - Максим Довженко, автор блога workformation.ru

Дорогие друзья, сегодня в гостях у shakin.ru - Максим Довженко, автор интересного блога о продвижении сайтов, блоггинге и веб-аналитике . Мне его блог сразу понравился тем, что статьи написаны простым и понятным языком, все необходимые моменты описаны очень подробно и сопровождаются скриншотами. Итак, встречайте - Максим Довженко! Привет, Максим! По традиции, прошу тебя рассказать о себе - где родился, где сейчас живешь, кем успел поработать до прихода в интернет? На кого ты учился? Привет, Михаил! Здравствуйте, уважаемые читатели shakin.ru! Мне очень приятно принимать участие в этом интервью - постараюсь интересно ответить на все вопросы. Родом я из Беларуси, родился в городе-герое Минске. В нем живу до сих пор - мне очень нравится как сам Минск, так и его жители, минчане. Как-то даже не было мысли куда-нибудь переехать на постоянное место жительство. Меня все устраивает - город тихий, спокойный и очень красивый - столица все-таки. Мне 38 лет.

Опубліковано: 11/12/13 @ 11:15
Розділ Блоги Читати далі...

Відеоогляд програми FastTrust

Дорогі друзі , я продовжую публікацію відеоогляди тих сервісів і програм , які я використовую у своїй роботі з просування сайтів. Сьогодні я розповім про корисною програмою FastTrust від Олександра Алаєва , автора блогу alaev.info , якого я дуже поважаю як блогера і SEO фахівця . Я якось брав у нього інтерв'ю, яке можете почитати тут : Інтерв'ю - Олександр Алаев aka Алаіч' , автор блогу alaev.info . Офіційний сайт програми FastTrust - http://trust.alaev.info/ . Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube , щоб не пропустити нові відео. Детально про програму я розповім у відео , в статті я коротко її опишу . Назва софта дослівно можна перекласти як « Швидкий траст ». Трастом в просуванні сайтів називають ступінь поваги до сайту з боку пошукових систем . Чим якісніше і популярніше сайт , тим вище у нього траст . Програма платна , її можна встановити на два комп'ютери .

Опубліковано: 06/12/13 @ 08:32
Розділ Блоги Читати далі...

Видеообзор программы FastTrust

Дорогие друзья, я продолжаю публикацию видеообзоров тех сервисов и программ, которые я использую в своей работе по продвижению сайтов. Сегодня я расскажу о полезной программе FastTrust от Александра Алаева, автора блога alaev.info , которого я очень уважаю как блоггера и SEO специалиста. Я как-то брал у него интервью, которое можете почитать здесь: Интервью - Александр Алаев aka АлаичЪ, автор блога alaev.info . Официальный сайт программы FastTrust - http://trust.alaev.info/ . Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. Также не забывайте подписываться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео. Подробно о программе я расскажу в видео, в статье я кратко ее опишу. Название софта дословно можно перевести как «Быстрый траст». Трастом в продвижении сайтов называют степень уважения к сайту со стороны поисковых систем. Чем качественнее и популярнее сайт, тем выше у него траст. Программа платная, ее можно установить на два компьютера.

Опубліковано: 06/12/13 @ 08:32
Розділ Блоги Читати далі...

Кар'єра ФАУНДЕР : з аутсорсингу в стартап

via Shutterstock . Як би аутсорсинг не балував програмістів стабільністю і зарплатами , деякі розробники наважуються покинути насиджені місця в сервісних IT -компаніях і почати робити власний продукт. Що ж мотивує цих людей йти на ризик заради реалізації своїх ідей? За оцінками Євгена Сисоєва , керуючого партнера венчурного фонду AVentures Capital , в Україні сумарна вартість всіх продуктових стартапів перевищила $ 1 млрд, і це число зростає набагато швидше , ніж капіталізація аутсорсингових компаній з України . «На шляху молодих підприємців- буде значна кількість викликів - говорить Є. Сисоєв , - при цьому в нашій країні все більше підприємців , які йдуть з аутсорсингу і створюють свої власні продуктові компанії ». 5 історій успіху Своїми історіями переходу з аутсорсингу в стартап з DOU поділилися колишні програмісти , а нині підприємці та засновники продуктових компаній з оборотами від $ 1М ( а деякі з від $ 10М і більше) .

Опубліковано: 04/12/13 @ 08:05
Розділ Блоги Читати далі...

21 грудня, Київ - Перший київський з'їзд front - end розробників

Складність завдань стрімко зростає , і вимагають все нових підходів до розробки клієнтських додатків? Відчуваєте, що накопичилося багато питань , а інтернет не завжди дає вичерпну відповідь ? А численні конференції дають тільки поверхневий погляд на проблему ? Приходьте і дізнайтеся останні тенденції у верстці від провідних верстальників країни. Ви їх точно бачили в якості доповідачів на профільних конференціях , таких як: Web Standards Day , Lviv Ecommerce Forum , SE2013 , UA WEB , Рrofsoux , JavaScript Frameworks Day та ін Юрій Артюх , Єгор Львівський , Антон Казанів , Мурад Рогожников готові показати на прикладі своїх активних або завершених проектів застосування підходів і фішок , які прискорять і поліпшать якість вашої роботи. Так, ми боремося за професіоналізм . Що буде розглянуто на заході?
Питання, починаючи від всіляких способів прискорення верстки , анімацій , препроцесорів і закінчуючи Angular.js і React.js . Детальніше дивіться за планом виступу кожного доповідача.

Опубліковано: 03/12/13 @ 11:34
Розділ Блоги Читати далі...

Фільтр Яндекса АГС -40. Аналіз причин та поради постраждалим

У перших числах листопада в Яндексі відбулися зміни , в результаті яких багато сайти практично позбулися трафіку з пошуковика. У більшості з індексу повилітали сторінки , у тих, кому пощастило більше , просто просіли сторінки у видачі. Декількома днями пізніше на блозі Яндекса з'явилося офіційне підтвердження нововведень: Алгоритм АГС , спрямований на обмеження присутності у видачі неякісних сайтів , орієнтованих в першу чергу на продаж посилань , постійно працює з 2009 року. На наш погляд , алгоритм справив позитивний вплив на загальний рівень створюваних в рунеті сайтів. Проте за минулі роки як інтернет в цілому , так і « цільова аудиторія » АГС в достатній мірі змінилися. Ми оновили алгоритм , щоб він більше відповідав сучасному стану рунету. Основний принцип при цьому залишився незмінним : новий класифікатор також орієнтований на малокорисні сайти , створювані , як правило , для продажу посилань.

Опубліковано: 12/11/13 @ 05:49
Розділ Блоги Читати далі...

Фільтр Яндекса АГС- 40 . Аналіз причин та поради постраждалим

У перших числах листопада в Яндексі відбулися зміни , в результаті яких багато сайти практично позбулися трафіку з пошуковика. У більшості з індексу повилітали сторінки , у тих, кому пощастило більше , просто просіли сторінки у видачі. Кількома днями пізніше на блозі Яндекса з'явилося офіційне підтвердження нововведень: Алгоритм АГС , спрямований на обмеження присутності у видачі неякісних сайтів , орієнтованих в першу чергу на продаж посилань , постійно працює з 2009 року. На наш погляд , алгоритм справив позитивний вплив на загальний рівень створюваних в рунеті сайтів. Однак за минулі роки як інтернет в цілому , так і « цільова аудиторія » АГС достатньою мірою змінилися. Ми оновили алгоритм , щоб він більше відповідав сучасному стану рунета. Основний принцип при цьому залишився незмінним : новий класифікатор також орієнтований на малокорисні сайти , створювані , як правило , для продажу посилань.

Опубліковано: 12/11/13 @ 05:49
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Фильтр Яндекса АГС-40. Анализ причин и советы пострадавшим

В первых числах ноября в Яндексе произошли изменения, в результате которых многие сайты практически лишились трафика из поисковика. У большинства из индекса повылетали страницы, у тех, кому повезло больше, просто просели страницы в выдаче. Несколькими днями позже на блоге Яндекса появилось официальное подтверждение нововведений: Алгоритм АГС, направленный на ограничение присутствия в выдаче некачественных сайтов, ориентированных в первую очередь на продажу ссылок, постоянно работает с 2009 года. На наш взгляд, алгоритм оказал положительное влияние на общий уровень создаваемых в рунете сайтов. Однако за прошедшие годы как интернет в целом, так и «целевая аудитория» АГС в достаточной степени изменились. Мы обновили алгоритм, чтобы он больше соответствовал современному состоянию рунета. Основной принцип при этом остался неизменным: новый классификатор также ориентирован на малополезные сайты, создаваемые, как правило, для продажи ссылок.

Опубліковано: 12/11/13 @ 05:49
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

SEO- конференція CyberMarketing 2013 : погляд з боку

Деякий час тому серед читачів блогу pervushin.com був розіграний наікрутейшій квиток на SEO- конференцію CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть бухло фуршет. Думаю багато хто пам'ятає цей пост (якщо немає , він тут ) . Квиток дістався чарівній дамі , відомої в мережі під ніком Мілоська . Вона відвідала цю конференцію і тепер повертає нам борг у вигляді докладного посту.

Опубліковано: 07/11/13 @ 06:59
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO- конференція CyberMarketing02013 : погляд з боку

Деякий час тому серед читачів блогу pervushin.com був розіграний наікрутейшій квиток на SEO- конференцію CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть бухло фуршет. Думаю багато хто пам'ятає цей пост (якщо немає , він тут ) . Квиток дістався чарівній Клем ( Мілоська ) Людмилі Євгенівні . Вона відвідала цю конференцію і тепер повертає нам борг у вигляді докладного посту.

Опубліковано: 05/11/13 @ 06:59
Розділ seo Блоги Читати далі...

Java Day 2013 : організаторський звіт

Отже , 19 жовтня відбулася конференція Java Day Kiev 2013, проведена EPAM Systems за підтримки Oracle і київської Java User Group . Подібний захід проводиться вже третій рік поспіль і цього разу нам вдалося зібрати дійсно зірковий склад дивно харизматичних і талановитих доповідачів ! 24 спікера із США , Ізраїлю , Росії , Естонії та України (у тому числі - 10 представників Oracle , 15 учасників конференції JavaOne і два технічних євангеліста ) зібралися , щоб поділитися своїм досвідом і баченням технологій з усіма бажаючими. Серед гостей конференції були присутні: • Девід Делабассі ( David Delabassee ) , Product Manager Oracle , людина , фактично , що стояв біля витоків Java і JavaEE ;
• Леонід Ігольник, ще один представник Oracle , Vice President of Product Development , переконаний фанат Linux і євангеліст Java.

Опубліковано: 04/11/13 @ 12:28
Розділ Блоги Читати далі...

Швидкі посилання в блоках Яндекс.Директа

Не так багато часу пройшло з появи картинок в блоках Яндекс.Директа , та й раніше невідомі змінні відкрили ми з вами зовсім недавно . А вчора відбулося чергове оновлення і Ви повинні були помітити зміни в оголошеннях Директа . Якщо ні , поясню - вчора був початий показ , так званих , « швидких посилань » в оголошеннях Я.Діректа , які спрямовані на збільшення кількості переходів , а значить і нашої з вами прибутку. Як я зрозумів з офіційного повідомлення в блозі РСЯ та коментарів до цього повідомлення , клік по « швидкій засланні» рівнозначний кліку по заголовку оголошення . Можна зробити висновок , що одне оголошення з чотирма посиланнями (заголовок + 3 « швидких посилання» ) значно вигідніше одного оголошення з одним посиланням . Виглядає це так: Але не варто сильно спокушатися . Ці посилання можуть і знизити кликабельность оголошень , особливо якщо вони ніяк не вписуються візуально і виділяють оголошення із загального контенту.

Опубліковано: 24/10/13 @ 04:33
Розділ seo Блоги Читати далі...

6 років блогу shakin.ru

Дорогі друзі , моєму блогу виповнилося 6 років. Багато постів написано за цей час , багато відеоуроків записано . А різних секретів просування сайтів і взагалі не порахувати ! Взагалі день народження у блогу shakin.ru повинен бути 1 жовтня ( перший пост Написано 1 жовтня 2007 року) . Але в цей день я потрапив до лікарні і мені зробили складну операцію на животі. Можете прочитати про це на цій сторінці мого особистого блога . Так що святкування дня народження блогу я переніс . Я зробив відео , в якому зібрав поздоровлення shakin.ru з різних країн: США , Пакистану , Хорватії , Шрі -Ланки та Австрії.

Опубліковано: 22/10/13 @ 06:53
Розділ Блоги Читати далі...

Новий вид пасивного додаткового доходу

Це дійсно новий , дійсно пасивний (операція проходить буквально в кілька дій ) і , дуже шкода , звичайно , але все-таки додатковий спосіб доходу . Йдеться про купівлі/продажу XML лімітів в Яндексі . Якщо хто не знає , XML ліміти - це кількість доступних щоденних запитів в сервісі Яндекс.XML . Зазвичай , пересічному вебмастеру ці ліміти непотрібні, він їх просто не використовує. Так чому б не продати їх нехай за невелику , але стабільну щомісячну плату? Зазвичай я не пишу про сервіси навіть за гроші , які час від часу пропонують , тільки якщо цей сервіс не викликає у мене інтерес і відчуття того , що він буде корисний відвідувачам мого блогу. Цей сервіс таке відчуття викликає.

Опубліковано: 17/10/13 @ 06:43
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

24 жовтня, Херсон - Rock'n'Talk Party

Херсонський офіс DataArt запрошує всіх , хто пов'язаний зі світом IT , на чергову зустріч відкритого технічного співтовариства IT talk Херсон . 24 жовтня з 18:00 ми запалюємо на Rock'n'Talk Party . На імпровізованій IT- сцені нашого офісу спеціально для вас : 18:15 - 19:00 « Node.js і юніттести » - Олександр Чередниченко ( Logicify , Херсон)
Про що « заспіваємо » : Розглянемо екосистему , з якою стикається розробник юніттестов на Node , інструменти , підходи і бібліотеки , які можуть бути корисні при юніт - тестуванні. Більшість з перерахованого підходить і для тестування в браузері. Олександр Чередниченко :
« Працюю в Logicify вже скоро три роки. Цікавлюся проблемами складних проектів у всіх сенсах складності . Займаюся в основному проектами , у меншій мірі - програмуванням. Веду невеликий персональний блог про технології з якими доводиться стикатися lexaux.blogspot.com . » 19:15 - 20:00 « Асинхронне програмування на Node.

Опубліковано: 16/10/13 @ 10:04
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60