Подкастінг: Основи

Здрастуйте! Давненько не писав, напевно вже з тиждень. Не те щоб я відчуваю творчу кризу, просто немає часу. Хоча не все так просто. Ну да ладно, не буду про сумне. Як ви напевно вже знаєте, останнім часом дуже багато почав захоплюватися подкастингу і коментуванням . І сьогодні вирішив присвятити цій справі, цілу статтю . Ви напевно вже багато разів читали про те, що аудіо і відео контент за участю автора сприяє збільшення читачів і довіри особисто до вас. Чи складно це? Хочу зауважити що я не професійний подкастером. Тому загальну точку зору я дати не можу. Але, для мене подкастінг і коментування не є складним, це хобі . Мені подобається говорити, мені подобається міркувати.

Опубліковано: 19/02/11 @ 07:45
Розділ Блоги Читати далі...

Не вмієте просувати - заробляйте на вмінні конвертувати

спонсорують безкоштовні ігри онлайн на порталі Games.in.ua - теж просуваються Назва кілька сумбурне, але по тексту поста далі вам все стане ясно . Ринок сео послуг (просування сайтів по позиціях) росте і росте. Он вчора в, що є тема нестандартним чином попіарити сео контори, так стукнули представники однієї з топових контор за даними рейтингу seonews . Який контори - неважливо, головне що вона входить у топ 5 рейтингу. З одного боку це говорить про те, що хлопці саме з цієї контори стежать за твіттером. З іншого боку, попіаритися вони не проти. На нещодавній seomoscow Віктор Нагайцев говорив, що зараз гостро стоїть проблема утримати клієнта і одним із способів утримання є надання комплексу. Під комплексом мається на увазі наступне. Разові рекомендації щодо внутрішньої оптимізації. Виконання внутрішньої оптимізації. Робота над юзабіліті для підвищення конверсії трафіку. Запуск рекламної компанії в директивам АдВордса в залежності від тематики та наявності аудиторії.

Опубліковано: 19/02/11 @ 02:29
Розділ Блоги Читати далі...

Способи підвищення юзабіліті форм.

Как створити опитування на AJAX 1. Створення динамічних опитувань на jQuery і PHP. У цьому туторіали Ви дізнаєтеся, як створити опитування з використанням PHP і XHTML , а також jQuery Ajax - функцій для отримання результату голосування без перезавантаження сторінки, і додання опитуванням ефектів анімації. Як створити опитування на AJAX? Poll Pick your favorite Javascript framework: jQuery Ext JS
mootools
;
Ця форма буде оброблена на PHP в асинхронному режимі (без перезавантаження сторінки), і коли ми отримаємо відповідь від сервера, в роботу всупіт Javascript (jQuery) і покаже нам результат голосування. Демо 2. FancyUpload - завантаження файлів на Ajax (v3.0)
FancyUpload -гідна альтернатива стандартній завантаження файлів. AJAX-завантаження файлів Завантаження файлів AJAX, її плюси і гідності перед іншими:
• Перенести файли без перезавантаження сторінки.
• Можна завантажувати відразу декілька файлів.
• Має анімований прогрес-бар.

Опубліковано: 19/02/11 @ 01:33
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Як закривати сайт на час виконання правок

Компанія Google в Webmaster Central Blog опублікувала короткий посібник про те, як чинити у випадках, коли необхідно виконати технічні роботи на сайті, під час яких сайт недоступний для користувачів і пошукових систем. У більшості випадків, коли на сайті виконують технічні правки преводящіе до недоступності сайту для користувачів і пошукових систем, сервер сайту віддає 404 (Not found) заголовок, що є істотним недоліком, якщо в цей момент до сайту звернеться бот пошукової системи. У блозі Google Central Blog рекомендовано на період недоступності сайту реалізувати повернення заголовка 503 (Service Unavailable) , який повідомляє пошуковій системі про тимчасову недоступності сайту. Якщо відомо точені час відновлення сайту рекомендується реалізовувати Retry-After заголовок, який вказує, коли пошуковому боту слід «перезайти» на сайт. Сторінку з поверненням 503 заголовка рекомендується оформити з короткою інформацією про тимчасову недоступності.

Опубліковано: 19/02/11 @ 01:27
Розділ Блоги Читати далі...

База Пастухова для вебмайстра

 Бази ключових слів Макса Пастухова - та що говорити, тру рішення. Вже одне те, що база з російськими ключевиком кількості 170 000 000 (сто сімдесят мільйонів) важить понад сорок гігабайт говорить про її обсяг даних, як далі з'ясується актуальних і корисних, які в умілих можна направити в потрібне русло грошове. ключевики потрібні для складання семантичного ядра. Коли намагаєшся відтворити семантичне ядро що називається з голови на підставі власних міркувань, не завжди виходить гуд. Знаю це по собі. Можна, звичайно, піти з Спарс ківорди конкурентів, можна прямо відправити у wordstat. Навіщо ці складнощі, якщо відразу все можна взяти з бази ківордов Пастухова? Для приблизно я зробив вибірки ключових слів з кількох предметних областях. Ось, наприклад, ключові слова під кондиціонери , ось ключові слова під пластикові вікна , ключі під тематику forex , ключі під усіма нами улюблене просування сайтів , ну і наостанок про wordpress .

Опубліковано: 18/02/11 @ 12:33
Розділ Блоги Читати далі...

Андрій Мухачов: SEO в стилі антікорпоратів

Цією статтею ми відкриваємо серію інтерв'ю. Відомі сеошники і блогери будуть ділитися своїм досвідом і поглядами на просування сайтів та заробіток в інтернеті з нашими читачами. Сьогодні у нас в гостях Андрій Мухачов - творець руху антікорпоратів, власник студії Ufa-project http://ufa-project. ru / . Ця людина вже кілька років впливає на уми та настрої людей, які коливаються між «робити кар'єру в офісі/працювати на себе». Його блог Антікорпоратів (тепер - Мухачев.ру ), присвячений моральному і матеріальному розвитку людини поза офісних стін, наробив багато шуму в рунеті, потрапив в каталоги Яндекса і DMOZа в категорії «бізнес», а також звернув на себе увагу інших знаменитих блогерів, таких
як Дмитро Давидов, Шакін (Глобатор), Мауле і т.д. Розкручений блог приносив господареві прибуток від реклами і постійних замовників на копірайтинг. Багато хто на цьому б зупинилися, але не Андрій.

Опубліковано: 18/02/11 @ 09:23
Розділ seo Блоги Читати далі...

Instant CMS на перший погляд

Привіт всім читачам ! З недавніх пір я почав використовувати такий чудовий движок, як Instant CMS . Для чого підходить цей движок? По суті, Instant CMS - це CMS для створення різних соціальних мереж і співтовариств. Також, він відмінно підійде для створення міських порталів, ну і інших сайтів, де будуть спілкуватися, і обмінюватися інформацією люди. Мені якраз потрібна була така CMS для створення такого сайту. Зараз я розробляю один сайт саме на цій CMS, і під час роботи з нею, я помітив кілька плюсів і мінусів цього движка, про які я хочу сьогодні розповісти. Писати великий огляд цієї CMS немає сенсу, так як це нецікаво, та й хто захоче, сам зможе подивитися на Instant CMS. Отже, я вже говорив, що цей движок непогано підходить для сайтів, на яких люди обмінюються інформацією. У Instant CMS є одразу кілька функцій, завдяки яким користувачі сайтів на цій CMS зможуть спілкуватися та обмінюватися різною інформацією.

Опубліковано: 17/02/11 @ 05:25
Розділ Блоги Читати далі...

Bposter сервіс для прогону по соцзакладках.

Хочу поділиться з Вами враженнями від Bposter - сервіс для прогону по соцзакладках. Як вже писав у статті про сервіси для прогону по соціальним закладкам , вибрав я Bposter тільки завдяки тому що в його конкурента були помітні проблем (які вже вирішилися). Не можу сказати що мій вибір був правильним, на жаль не можу поки порівнювати але Bposter має ряд дуже суттєвих проблем (хоча думаю у конкурентів ті ж проблеми). І так, вартість ВІП акаунта 20 баксів (можна і за 18). Що ми отримуємо за ці 20 убитих єнотів: близько 100 соціалок, авторег і авто прогін. при цьому в 2010 році база практично не оновлювалася, тобто дохлих соціалок ставок-гати. але настав 2011 і ситуація дещо змінилася, чи надовго?! Почнемо з Авторега, спробував я це чудо (до речі я не прихильник такого потім поясню чому). Bposter авторегом дає зареєструватися в 71 закладці. При чому як Ви розумієте проблем тут не мало.

Опубліковано: 17/02/11 @ 01:00
Розділ Безпека Блоги Сервіси Читати далі...

Статистика використання браузерів.

Мені, як втім і багатьом іншим розробникам програмного забезпечення і web-додатків, важливо знати, якими браузерами і операційними системами користуються рядові користувачі. У цьому пості я викладу результати збору статистики по броузерам і операційним системам відвідувачів цього блогу за квітень місяць. Почну з браузерів. Статистика використання браузерів за квітень 2009р. 1. Fierfox - 50.58% 2. IE - 25.25% 3. Opera - 17.7% 4. Safari - 3.36% 5. Chrome - 3.04% 6. Konqueror - 0.07% Радує, що Fierfox, спільно з іншими браузерами, відібрали лідируючі позиції на ринку браузерів у всіма улюбленого Internet Explorer 'а Статистика використання браузерів (за версіями) за квітень 2009р. 1. IE 6.0 - 13.61% 2. Fierfox 3.0.10 - 18.47% 3. Fierfox 3.0.9 - 10.91% 4. IE 7.0 - 9.23% 5. Fierfox 3.0.6 - 6.9% 6. Fierfox 3.0.8 - 6.76% 7. Opera 9.64 - 5.5% 8. Opera 9.63 - 5.03% 9. Fierfox 3.0.5 - 3.91% 10. Chrome 1.0.154 - 2.98% 11. Opera 9.62 - 2.51% 12. Fierfox 2.0 - 1.95% 13. Safari 528.5 - 1.67% 14.

Опубліковано: 16/02/11 @ 01:33
Розділ Блоги Читати далі...

Навіщо компанії приходити до соціальних медіа?

SMM або соціальні медіа - інструмент для бізнесу відносно новий. Тому у багатьох немає чіткого розуміння - які саме функції він повинен виконувати і як розкрутка в Facebook допоможе бізнесу. Як вважає Микола Бєлоусов (керівник інтернет-напряму в Panasonic Росія), для досягнення конкретних цілей з використанням SMM потрібно ставити конкретні завдання, такі як: збільшити знання про новий продукт збільшити продажі в конкретному інтернет-магазині проводити акції для підвищення лояльності і отримувати відгуки про роботу компанії та просування в Фейсбук сторінки компанії Що повинна робити компанія в соц. медіа Моніторити згадки компанії та її продуктів в соціальних медіа (сервіс Youscan ). Реагувати на згадки - не залишати коментарі користувачів без відповіді, вести діалог. Підвищувати якість аудиторії краще, ніж просто нарощувати її.

Опубліковано: 16/02/11 @ 10:16
Розділ Блоги Читати далі...

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 8

Новості Google, Яндекса і соціальних сервісів-випуск 8 Дорогі друзі, в ефірі восьмий випуск новин Google, Яндекса і соціальних сервісів. Сьогоднішній випуск з технічних причин буде у вигляді текстового посту, без Інтернет-мовлення. Ви можете почитати інші матеріали з просування сайтів на shakin.ru, наприклад, Як зайняти два місця в топ 10 пошуковиків та Практика просування - сайт агентства нерухомості в Нью Йорку . Новини Google У інтерв'ю Денні Саллівану , головному редактору Search Engine Land, представники Google і Bing повідомили, що ці пошукачі враховують посилання з Twitter і Facebook. При цьому цінність посилання багато в чому залежить від ступеня авторитетності соціального облікового запису. На мій погляд, це зроблено дуже правильно, щоб масова простановка посилань не давала ефекту в порівнянні з посиланнями від авторитетних користувачів цих соціальних сервісів. У системі контекстної реклами Google Adsense з'явилася цікава опція для вебмайстрів - націлення на розділи.

Опубліковано: 16/02/11 @ 09:55
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Пробуємо прогнозувати трафік: похибки та підвищення CTR

Маленькими кроками, копіткою роботою і довгими днями терпіння, але ми вивели результати, які показують, як відбувається поділ кліків в ТОП-10 видачі пошукових систем. На даний момент ми маємо: пошукові фрази, "точне" кількість їх запитів по всіх пошукових систем, відсотковий розподіл кліків в ТОП-10. Здавалося б, все є і що ще потрібно? Воно так, але не знаю, як у вас, але крім результату, практичного застосування, моя мета - це аналіз, мені подобається аналізувати, тому я приготував ще й цей матеріал, в якому ми розглянемо, що і яким чином впливає або може вплинути на частки кліків в результатах пошуку. Фактори похибок 1. Типи запитів. Насамперед хочу виділити саме цей фактор. У нашому експерименті всі дані були усереднені і як не крути вже з урахуванням всіх-всіх похибок, які тільки можуть бути. Але все ж таки, давайте згадаємо попередні експерименти, які були опубліковані тут .

Опубліковано: 16/02/11 @ 03:44
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Апдейт Google PR 21 січня

climbit4 Апдейт Google PR 21 січня Сьогодні нарешті то сталося - трапився ап довгоочікуваного PR . Коли всі вже почали вірити в те, що Google скасував Page Rank, трапився такий сюрприз. Але ж на форумах і різних блогах вже пів року велися активні розмови та обговорення того, що апдейтів PR більше не буде і це було досить імовірно тому зазвичай ап був 1 раз на 2-3 місяці, а тут не було практично рік. Можна помітити, що апдейт PR 21.01.2011 порадував багатьох. Зайшовши вранці у твіттер, можна було помітити, що з якої б країни не був блогер, скрізь були характерні дві буковки PR і сьогоднішнє чісло.Сегодняшній ап Page Rank 21.01.2011 був досить продуктивним і практично всі мої проекти додали собі по +1 або навіть по +2. Сам блог www.gidin.com.ua отримав +2 і тепер його ПР дорівнює трійці. Вітаю всіх з довгоочікуваною апдейтом пузо мірки і бажаю, що б надалі Ваш PR тільки зростав вгору. P.S. відмінна допоможе розслабиться й одержати максимальне задоволення кожному.

Опубліковано: 15/02/11 @ 01:11
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 1. Персональний сайт на голому HTML і з мінімумом вихідних.

yazzle Сьогодні хотів би розповісти про одного колегу, який на мій погляд вельми і вельми грамотно, копітко працює над просуванням свого персонального сайту. Просуває з душею, так скажемо. Сайт цей називається seoded.ru. Це зовсім не блог. Це невеликий (!) Персональний сайт, присвячений спектру тем: створення сайту (HTML), копірайтинг, хостинг, заробіток в Інтернеті, просування в пошуку, історія Інтернету, дипломи, фільми + трохи софтвера і навіть еротики. Розберемо по кісточках. Основні показники: Перш за все, сайт був запущений у вересні 2008 року. Тобто, з моменту його першої індексації пройшло в районі двох з половиною років. Що не дозволяє зарахувати seoded.ru до молодих. В індексі зовсім не тисячі і навіть не сотні статей. В індексі 195 сторінок. Якщо з цього обсягу відняти ті, що у вигляді фотографій, то залишається ~ 150 тематичних сторінок. Еротика була додана «по молодості» і трафіку на неї йде, думаю, мало. Тепер увага - сумарний щоденний трафік в районі 10.

Опубліковано: 14/02/11 @ 11:02
Розділ html та css Блоги Пошуковики Читати далі...

Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог + конкурс вгадай ТІЦ

Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог Здрастуйте, дорогі друзі! Пару днів тому мій блог взяли в Яндекс Каталог, тому я хочу трохи написати з цього приводу, а також запропонувати вам взяти участь в невеликому конкурсі - вгадати ТІЦ блогу в найближчий апдейт. Нещодавно я писав докладний пост про Яндекс Каталог, тому там можна знайти багато теоретичної інформації по ньому - Реєстрація в Яндекс Каталозі . А сьогодні я напишу в більш вільному форматі. Для чого взагалі я став додавати своєї блог в ЯК? Є кілька причин. Посилання з Яндекс Каталогу вважається дуже трастової і якщо не передає конкретне посилальне, то в сумі дає позитивний ефект. У будь-якому випадку, ймовірно, це найкраща посилання в очах Яндекса, що може стояти на сайт. Звичайно, я не сподіваюся, що завдяки їй у мене відразу підскочить трафік на блозі, але Яндекс буде дивитися на нього явно лояльніше.

Посилання з Яндекс Каталогу сприяє більш бадьорого зростанню ТІЦ. Що не кажи, а на постових це дозволить заробляти більше.

Опубліковано: 14/02/11 @ 03:50
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Апдейт PR 20.01.2011

6a0133ec7843f7970b0133ec78ac0e970b Вітаю всіх моїх читачів і гостей мого скромного блогу. Сьогодні стався апдейт page rank. І це вже не просто так, а 100% На даному блозі тепер 3, на marina-kramer.ru також 3, ще один сателіт отримав двійку. Особливо коментувати тут нічого, тому я хотів би відкрити іншу тему. А саме - АГС нашого улюбленого яндекса. Будь ласка, всі, хто зіткнувся з цією бідою допоможіть мені. Прошу реальної допомоги. Але про все докладно ... Саме січня вийшов зовсім не плідним. Новий рік розпочався жахливо. Першою шокуючою новиною для мене була відмова у співпраці з GRAND CASINO. Але це півбіди .... Отже, почну з того, що мої 7 сайтів приносили прибуток близько 180 рублів на день в сапі і з бірж вічних посилань близько 500 рублів. Для когось це видасться незначною сумою, але я почав будувати сателіти приблизно рік тому. 16 січня була моя перша запис у блозі і я повяз в SEO. Можете мене привітати з днем народження Буквально пару днів тому я запхав один чистий сателіт без сапоссилок в gogetlinks.

Опубліковано: 14/02/11 @ 11:05
Розділ Блоги Читати далі...

Перший звіт по досягненню мети 1000 уніків до 1 травня 2011

Перший звіт по досягненню мети 1000 уніків до 1 травня 2011 року Здрастуйте, дорогі читачі! Сьогодні невеликий пост про те, що було зроблено для залучення відвідувачів на мій блог за перші кілька тижнів січня. Наприкінці грудня для власної мотивації, та й просто, так жити веселіше , я поставив публічну мета: Публічна мета - 1000 відвідувачів в день на блозі до 1 травня 2011 . У тому пості я описав за допомогою чого я буду досягати цього результату протягом 4-х місяців, а також пообіцяв невеличкі призи для читачів мого блогу, якщо я не зможу досягти цієї мети.

Я почав працювати відразу ж, правда на новорічні свята я все ж відпочивав, але іноді приділяв блогу годинку ввечері. А з 10 січня працюю вже в повністю робочому режимі. У першу чергу, було прийнято рішення написати 3 статті під жирні запити, такі як установка WordPress , теми WordPress і плагіни WordPress . Ну звісно перекриття різних комбінацій цих ключевіков. По кожному запитом був написаний окремий пост.

Опубліковано: 13/02/11 @ 01:00
Розділ Блоги Читати далі...

Апдейт PageRank все-таки відбувся, хоч і дивний

Апдейт PageRank все-таки відбувся, хоч і дивний Коли всі вже почали забивати на такі поняття, як PageRank (до речі я вже теж перестав використовувати в якості покупки посилань) гугл вирішив все-таки провести апдейт даного сео - параметра. Для звичайних користувачів саме значення PageRank ні до чого не зобов'язує і власне воно їм і не потрібно, а ось вебмайстра та сео-оптимізатори користуються значенням PR як визначення якості сайту. Власне, чим більше значення PageRank, тим краще і цікавіше ресурс. Є звичайно безліч способів нагнати це значення на своїх ресурсах, але так як апдейти давно не проходили саме значення PageRank втратила ту актуальність, яка була раніше. Що ж я помітив після аналізу своїх сайтів? Тими сайтами, якими я займався ще навесні, а потім перестав влітку на них взагалі звертати уваги (сайти нові реєстрація січень-лютий минулого року) оновився на них пр і став у середньому 1-3. На деяких блогах теж побачив зміни, на деяких впав пр на 1, а де то піднявся.

Опубліковано: 13/02/11 @ 12:53
Розділ Блоги Читати далі...

Update Page Rank 2011

Здрастуйте друзі. Здійснилося! Так, відбулося довгоочікуване оновлення показника Google Page Rank . Думаю для всіх web-майстрів це стало святом мало не більшим, ніж Новий Рік. Навколо цього оновлення точилися запеклі баталії. Одні стверджували, що апа PR більше не буде. Другі кричали, що офіційних заяв від Google на рахунок скасування тулбарний PR не було, а значить потрібно вірити і чекати. Як би там не було - з учорашнього дня по планеті крокує апдейт Page Rank. Для когось подія стане радісним, для кого-то сумним. Форуми і блоги знову запестреют гучними заголовками і почнуться нові суперечки і дискусії. Я ж не беруся робити будь-яких подальших прогнозів. Ще занадто рано. Апдейт ще не всіх обійшов, а тому поки краще почекати з якими-небудь яскравими висновками. Page Rank оновлювався в середньому 5-7 разів на рік, однак у 2010 році був всього один апдейт.

Опубліковано: 13/02/11 @ 06:32
Розділ Блоги Читати далі...

Роботи на блозі

Здравствуйте вельмишановні відвідувачі. Пишу сьогодні пост про зміни на цьому блозі. Можливо, даний пост пишу більше для себе. Суть справи в тому, що роботи накопичилося досить багато, але часу на нього не вистачає. Іноді не вистачає часу, іноді бажання, іноді ще чогось. Але ж працювати над поліпшенням потрібно. Ось і доводиться давати самому собі стусана. Просто, знаючи свою натуру, можу сказати, що коли вже дав публічну обіцянку, то мені доведеться його виконати. Отже, перш за все розповім про вже виконані роботи. Деякі напевно помітили, що внизу кожного поста тепер красується нова форма передплати та кнопки соціальних закладок. Кнопки соціальних мереж були тут і раніше. Вони закладені у темі оформлення. Однак, оскільки ця тема буржуйська, перекладена на російську мову, то і кнопки в ній були перевага буржуйських соц. мереж, малопопулярних в наших краях. Крім того базові кнопки даної теми були розміром 30х30 пікселів. Мені вони здалися дуже маленькими і непоказними.

Опубліковано: 12/02/11 @ 08:42
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61