База Пастухова для вебмайстра

 Бази ключових слів Макса Пастухова - та що говорити, тру рішення. Вже одне те, що база з російськими ключевиком кількості 170 000 000 (сто сімдесят мільйонів) важить понад сорок гігабайт говорить про її обсяг даних, як далі з'ясується актуальних і корисних, які в умілих можна направити в потрібне русло грошове. ключевики потрібні для складання семантичного ядра. Коли намагаєшся відтворити семантичне ядро що називається з голови на підставі власних міркувань, не завжди виходить гуд. Знаю це по собі. Можна, звичайно, піти з Спарс ківорди конкурентів, можна прямо відправити у wordstat. Навіщо ці складнощі, якщо відразу все можна взяти з бази ківордов Пастухова? Для приблизно я зробив вибірки ключових слів з кількох предметних областях. Ось, наприклад, ключові слова під кондиціонери , ось ключові слова під пластикові вікна , ключі під тематику forex , ключі під усіма нами улюблене просування сайтів , ну і наостанок про wordpress .

Опубліковано: 18/02/11 @ 12:33
Розділ Блоги Читати далі...

Андрій Мухачов: SEO в стилі антікорпоратів

Цією статтею ми відкриваємо серію інтерв'ю. Відомі сеошники і блогери будуть ділитися своїм досвідом і поглядами на просування сайтів та заробіток в інтернеті з нашими читачами. Сьогодні у нас в гостях Андрій Мухачов - творець руху антікорпоратів, власник студії Ufa-project http://ufa-project. ru / . Ця людина вже кілька років впливає на уми та настрої людей, які коливаються між «робити кар'єру в офісі/працювати на себе». Його блог Антікорпоратів (тепер - Мухачев.ру ), присвячений моральному і матеріальному розвитку людини поза офісних стін, наробив багато шуму в рунеті, потрапив в каталоги Яндекса і DMOZа в категорії «бізнес», а також звернув на себе увагу інших знаменитих блогерів, таких
як Дмитро Давидов, Шакін (Глобатор), Мауле і т.д. Розкручений блог приносив господареві прибуток від реклами і постійних замовників на копірайтинг. Багато хто на цьому б зупинилися, але не Андрій.

Опубліковано: 18/02/11 @ 09:23
Розділ seo Блоги Читати далі...

Instant CMS на перший погляд

Привіт всім читачам ! З недавніх пір я почав використовувати такий чудовий движок, як Instant CMS . Для чого підходить цей движок? По суті, Instant CMS - це CMS для створення різних соціальних мереж і співтовариств. Також, він відмінно підійде для створення міських порталів, ну і інших сайтів, де будуть спілкуватися, і обмінюватися інформацією люди. Мені якраз потрібна була така CMS для створення такого сайту. Зараз я розробляю один сайт саме на цій CMS, і під час роботи з нею, я помітив кілька плюсів і мінусів цього движка, про які я хочу сьогодні розповісти. Писати великий огляд цієї CMS немає сенсу, так як це нецікаво, та й хто захоче, сам зможе подивитися на Instant CMS. Отже, я вже говорив, що цей движок непогано підходить для сайтів, на яких люди обмінюються інформацією. У Instant CMS є одразу кілька функцій, завдяки яким користувачі сайтів на цій CMS зможуть спілкуватися та обмінюватися різною інформацією.

Опубліковано: 17/02/11 @ 05:25
Розділ Блоги Читати далі...

Bposter сервіс для прогону по соцзакладках.

Хочу поділиться з Вами враженнями від Bposter - сервіс для прогону по соцзакладках. Як вже писав у статті про сервіси для прогону по соціальним закладкам , вибрав я Bposter тільки завдяки тому що в його конкурента були помітні проблем (які вже вирішилися). Не можу сказати що мій вибір був правильним, на жаль не можу поки порівнювати але Bposter має ряд дуже суттєвих проблем (хоча думаю у конкурентів ті ж проблеми). І так, вартість ВІП акаунта 20 баксів (можна і за 18). Що ми отримуємо за ці 20 убитих єнотів: близько 100 соціалок, авторег і авто прогін. при цьому в 2010 році база практично не оновлювалася, тобто дохлих соціалок ставок-гати. але настав 2011 і ситуація дещо змінилася, чи надовго?! Почнемо з Авторега, спробував я це чудо (до речі я не прихильник такого потім поясню чому). Bposter авторегом дає зареєструватися в 71 закладці. При чому як Ви розумієте проблем тут не мало.

Опубліковано: 17/02/11 @ 01:00
Розділ Безпека Блоги Сервіси Читати далі...

Статистика використання браузерів.

Мені, як втім і багатьом іншим розробникам програмного забезпечення і web-додатків, важливо знати, якими браузерами і операційними системами користуються рядові користувачі. У цьому пості я викладу результати збору статистики по броузерам і операційним системам відвідувачів цього блогу за квітень місяць. Почну з браузерів. Статистика використання браузерів за квітень 2009р. 1. Fierfox - 50.58% 2. IE - 25.25% 3. Opera - 17.7% 4. Safari - 3.36% 5. Chrome - 3.04% 6. Konqueror - 0.07% Радує, що Fierfox, спільно з іншими браузерами, відібрали лідируючі позиції на ринку браузерів у всіма улюбленого Internet Explorer 'а Статистика використання браузерів (за версіями) за квітень 2009р. 1. IE 6.0 - 13.61% 2. Fierfox 3.0.10 - 18.47% 3. Fierfox 3.0.9 - 10.91% 4. IE 7.0 - 9.23% 5. Fierfox 3.0.6 - 6.9% 6. Fierfox 3.0.8 - 6.76% 7. Opera 9.64 - 5.5% 8. Opera 9.63 - 5.03% 9. Fierfox 3.0.5 - 3.91% 10. Chrome 1.0.154 - 2.98% 11. Opera 9.62 - 2.51% 12. Fierfox 2.0 - 1.95% 13. Safari 528.5 - 1.67% 14.

Опубліковано: 16/02/11 @ 01:33
Розділ Блоги Читати далі...

Навіщо компанії приходити до соціальних медіа?

SMM або соціальні медіа - інструмент для бізнесу відносно новий. Тому у багатьох немає чіткого розуміння - які саме функції він повинен виконувати і як розкрутка в Facebook допоможе бізнесу. Як вважає Микола Бєлоусов (керівник інтернет-напряму в Panasonic Росія), для досягнення конкретних цілей з використанням SMM потрібно ставити конкретні завдання, такі як: збільшити знання про новий продукт збільшити продажі в конкретному інтернет-магазині проводити акції для підвищення лояльності і отримувати відгуки про роботу компанії та просування в Фейсбук сторінки компанії Що повинна робити компанія в соц. медіа Моніторити згадки компанії та її продуктів в соціальних медіа (сервіс Youscan ). Реагувати на згадки - не залишати коментарі користувачів без відповіді, вести діалог. Підвищувати якість аудиторії краще, ніж просто нарощувати її.

Опубліковано: 16/02/11 @ 10:16
Розділ Блоги Читати далі...

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 8

Новості Google, Яндекса і соціальних сервісів-випуск 8 Дорогі друзі, в ефірі восьмий випуск новин Google, Яндекса і соціальних сервісів. Сьогоднішній випуск з технічних причин буде у вигляді текстового посту, без Інтернет-мовлення. Ви можете почитати інші матеріали з просування сайтів на shakin.ru, наприклад, Як зайняти два місця в топ 10 пошуковиків та Практика просування - сайт агентства нерухомості в Нью Йорку . Новини Google У інтерв'ю Денні Саллівану , головному редактору Search Engine Land, представники Google і Bing повідомили, що ці пошукачі враховують посилання з Twitter і Facebook. При цьому цінність посилання багато в чому залежить від ступеня авторитетності соціального облікового запису. На мій погляд, це зроблено дуже правильно, щоб масова простановка посилань не давала ефекту в порівнянні з посиланнями від авторитетних користувачів цих соціальних сервісів. У системі контекстної реклами Google Adsense з'явилася цікава опція для вебмайстрів - націлення на розділи.

Опубліковано: 16/02/11 @ 09:55
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Пробуємо прогнозувати трафік: похибки та підвищення CTR

Маленькими кроками, копіткою роботою і довгими днями терпіння, але ми вивели результати, які показують, як відбувається поділ кліків в ТОП-10 видачі пошукових систем. На даний момент ми маємо: пошукові фрази, "точне" кількість їх запитів по всіх пошукових систем, відсотковий розподіл кліків в ТОП-10. Здавалося б, все є і що ще потрібно? Воно так, але не знаю, як у вас, але крім результату, практичного застосування, моя мета - це аналіз, мені подобається аналізувати, тому я приготував ще й цей матеріал, в якому ми розглянемо, що і яким чином впливає або може вплинути на частки кліків в результатах пошуку. Фактори похибок 1. Типи запитів. Насамперед хочу виділити саме цей фактор. У нашому експерименті всі дані були усереднені і як не крути вже з урахуванням всіх-всіх похибок, які тільки можуть бути. Але все ж таки, давайте згадаємо попередні експерименти, які були опубліковані тут .

Опубліковано: 16/02/11 @ 03:44
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Апдейт Google PR 21 січня

climbit4 Апдейт Google PR 21 січня Сьогодні нарешті то сталося - трапився ап довгоочікуваного PR . Коли всі вже почали вірити в те, що Google скасував Page Rank, трапився такий сюрприз. Але ж на форумах і різних блогах вже пів року велися активні розмови та обговорення того, що апдейтів PR більше не буде і це було досить імовірно тому зазвичай ап був 1 раз на 2-3 місяці, а тут не було практично рік. Можна помітити, що апдейт PR 21.01.2011 порадував багатьох. Зайшовши вранці у твіттер, можна було помітити, що з якої б країни не був блогер, скрізь були характерні дві буковки PR і сьогоднішнє чісло.Сегодняшній ап Page Rank 21.01.2011 був досить продуктивним і практично всі мої проекти додали собі по +1 або навіть по +2. Сам блог www.gidin.com.ua отримав +2 і тепер його ПР дорівнює трійці. Вітаю всіх з довгоочікуваною апдейтом пузо мірки і бажаю, що б надалі Ваш PR тільки зростав вгору. P.S. відмінна допоможе розслабиться й одержати максимальне задоволення кожному.

Опубліковано: 15/02/11 @ 01:11
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 1. Персональний сайт на голому HTML і з мінімумом вихідних.

yazzle Сьогодні хотів би розповісти про одного колегу, який на мій погляд вельми і вельми грамотно, копітко працює над просуванням свого персонального сайту. Просуває з душею, так скажемо. Сайт цей називається seoded.ru. Це зовсім не блог. Це невеликий (!) Персональний сайт, присвячений спектру тем: створення сайту (HTML), копірайтинг, хостинг, заробіток в Інтернеті, просування в пошуку, історія Інтернету, дипломи, фільми + трохи софтвера і навіть еротики. Розберемо по кісточках. Основні показники: Перш за все, сайт був запущений у вересні 2008 року. Тобто, з моменту його першої індексації пройшло в районі двох з половиною років. Що не дозволяє зарахувати seoded.ru до молодих. В індексі зовсім не тисячі і навіть не сотні статей. В індексі 195 сторінок. Якщо з цього обсягу відняти ті, що у вигляді фотографій, то залишається ~ 150 тематичних сторінок. Еротика була додана «по молодості» і трафіку на неї йде, думаю, мало. Тепер увага - сумарний щоденний трафік в районі 10.

Опубліковано: 14/02/11 @ 11:02
Розділ html та css Блоги Пошуковики Читати далі...

Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог + конкурс вгадай ТІЦ

Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог Здрастуйте, дорогі друзі! Пару днів тому мій блог взяли в Яндекс Каталог, тому я хочу трохи написати з цього приводу, а також запропонувати вам взяти участь в невеликому конкурсі - вгадати ТІЦ блогу в найближчий апдейт. Нещодавно я писав докладний пост про Яндекс Каталог, тому там можна знайти багато теоретичної інформації по ньому - Реєстрація в Яндекс Каталозі . А сьогодні я напишу в більш вільному форматі. Для чого взагалі я став додавати своєї блог в ЯК? Є кілька причин. Посилання з Яндекс Каталогу вважається дуже трастової і якщо не передає конкретне посилальне, то в сумі дає позитивний ефект. У будь-якому випадку, ймовірно, це найкраща посилання в очах Яндекса, що може стояти на сайт. Звичайно, я не сподіваюся, що завдяки їй у мене відразу підскочить трафік на блозі, але Яндекс буде дивитися на нього явно лояльніше.

Посилання з Яндекс Каталогу сприяє більш бадьорого зростанню ТІЦ. Що не кажи, а на постових це дозволить заробляти більше.

Опубліковано: 14/02/11 @ 03:50
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Апдейт PR 20.01.2011

6a0133ec7843f7970b0133ec78ac0e970b Вітаю всіх моїх читачів і гостей мого скромного блогу. Сьогодні стався апдейт page rank. І це вже не просто так, а 100% На даному блозі тепер 3, на marina-kramer.ru також 3, ще один сателіт отримав двійку. Особливо коментувати тут нічого, тому я хотів би відкрити іншу тему. А саме - АГС нашого улюбленого яндекса. Будь ласка, всі, хто зіткнувся з цією бідою допоможіть мені. Прошу реальної допомоги. Але про все докладно ... Саме січня вийшов зовсім не плідним. Новий рік розпочався жахливо. Першою шокуючою новиною для мене була відмова у співпраці з GRAND CASINO. Але це півбіди .... Отже, почну з того, що мої 7 сайтів приносили прибуток близько 180 рублів на день в сапі і з бірж вічних посилань близько 500 рублів. Для когось це видасться незначною сумою, але я почав будувати сателіти приблизно рік тому. 16 січня була моя перша запис у блозі і я повяз в SEO. Можете мене привітати з днем народження Буквально пару днів тому я запхав один чистий сателіт без сапоссилок в gogetlinks.

Опубліковано: 14/02/11 @ 11:05
Розділ Блоги Читати далі...

Перший звіт по досягненню мети 1000 уніків до 1 травня 2011

Перший звіт по досягненню мети 1000 уніків до 1 травня 2011 року Здрастуйте, дорогі читачі! Сьогодні невеликий пост про те, що було зроблено для залучення відвідувачів на мій блог за перші кілька тижнів січня. Наприкінці грудня для власної мотивації, та й просто, так жити веселіше , я поставив публічну мета: Публічна мета - 1000 відвідувачів в день на блозі до 1 травня 2011 . У тому пості я описав за допомогою чого я буду досягати цього результату протягом 4-х місяців, а також пообіцяв невеличкі призи для читачів мого блогу, якщо я не зможу досягти цієї мети.

Я почав працювати відразу ж, правда на новорічні свята я все ж відпочивав, але іноді приділяв блогу годинку ввечері. А з 10 січня працюю вже в повністю робочому режимі. У першу чергу, було прийнято рішення написати 3 статті під жирні запити, такі як установка WordPress , теми WordPress і плагіни WordPress . Ну звісно перекриття різних комбінацій цих ключевіков. По кожному запитом був написаний окремий пост.

Опубліковано: 13/02/11 @ 01:00
Розділ Блоги Читати далі...

Апдейт PageRank все-таки відбувся, хоч і дивний

Апдейт PageRank все-таки відбувся, хоч і дивний Коли всі вже почали забивати на такі поняття, як PageRank (до речі я вже теж перестав використовувати в якості покупки посилань) гугл вирішив все-таки провести апдейт даного сео - параметра. Для звичайних користувачів саме значення PageRank ні до чого не зобов'язує і власне воно їм і не потрібно, а ось вебмайстра та сео-оптимізатори користуються значенням PR як визначення якості сайту. Власне, чим більше значення PageRank, тим краще і цікавіше ресурс. Є звичайно безліч способів нагнати це значення на своїх ресурсах, але так як апдейти давно не проходили саме значення PageRank втратила ту актуальність, яка була раніше. Що ж я помітив після аналізу своїх сайтів? Тими сайтами, якими я займався ще навесні, а потім перестав влітку на них взагалі звертати уваги (сайти нові реєстрація січень-лютий минулого року) оновився на них пр і став у середньому 1-3. На деяких блогах теж побачив зміни, на деяких впав пр на 1, а де то піднявся.

Опубліковано: 13/02/11 @ 12:53
Розділ Блоги Читати далі...

Update Page Rank 2011

Здрастуйте друзі. Здійснилося! Так, відбулося довгоочікуване оновлення показника Google Page Rank . Думаю для всіх web-майстрів це стало святом мало не більшим, ніж Новий Рік. Навколо цього оновлення точилися запеклі баталії. Одні стверджували, що апа PR більше не буде. Другі кричали, що офіційних заяв від Google на рахунок скасування тулбарний PR не було, а значить потрібно вірити і чекати. Як би там не було - з учорашнього дня по планеті крокує апдейт Page Rank. Для когось подія стане радісним, для кого-то сумним. Форуми і блоги знову запестреют гучними заголовками і почнуться нові суперечки і дискусії. Я ж не беруся робити будь-яких подальших прогнозів. Ще занадто рано. Апдейт ще не всіх обійшов, а тому поки краще почекати з якими-небудь яскравими висновками. Page Rank оновлювався в середньому 5-7 разів на рік, однак у 2010 році був всього один апдейт.

Опубліковано: 13/02/11 @ 06:32
Розділ Блоги Читати далі...

Роботи на блозі

Здравствуйте вельмишановні відвідувачі. Пишу сьогодні пост про зміни на цьому блозі. Можливо, даний пост пишу більше для себе. Суть справи в тому, що роботи накопичилося досить багато, але часу на нього не вистачає. Іноді не вистачає часу, іноді бажання, іноді ще чогось. Але ж працювати над поліпшенням потрібно. Ось і доводиться давати самому собі стусана. Просто, знаючи свою натуру, можу сказати, що коли вже дав публічну обіцянку, то мені доведеться його виконати. Отже, перш за все розповім про вже виконані роботи. Деякі напевно помітили, що внизу кожного поста тепер красується нова форма передплати та кнопки соціальних закладок. Кнопки соціальних мереж були тут і раніше. Вони закладені у темі оформлення. Однак, оскільки ця тема буржуйська, перекладена на російську мову, то і кнопки в ній були перевага буржуйських соц. мереж, малопопулярних в наших краях. Крім того базові кнопки даної теми були розміром 30х30 пікселів. Мені вони здалися дуже маленькими і непоказними.

Опубліковано: 12/02/11 @ 08:42
Розділ Блоги Читати далі...

5 способів змусити людину піти з вашого сайту, або Поради власнику

Ви замислювалися над питанням, навіщо вам потрібен сайт, крім проходження технічного прогресу і бажання встигнути за конкурентами? Якщо питання поставив вас у глухий кут, то не дивуйтеся, чому покладені на ваш веб-ресурс надії не виправдовуються. Щоб сайт міг виправдати себе як інструмент розвитку бізнесу і служив засобом зростання продажів , вам потрібно чітко розуміти , які цілі він несе. Якщо це сайт компанії, то він може: доносити інформацію про компанію продавати товари та послуги І якщо інтернет-ресурс не здатний виконати ці прості функції, то навіть просування його на 1-е місце у всіх пошукових системах не дасть вам бажаного потоку клієнтів і зростання доходів. Деякі власники сайтів часом самі роблять все для того, щоб відвідувач пішов з першої ж сторінки, навіть не дивлячись на те, яка чудова компанія N., і яка в неї найкраща ціна на товар М. Отже, 5 способів змусити людину піти з вашого сайту Спосіб 1.

Опубліковано: 12/02/11 @ 03:08
Розділ Блоги Читати далі...

FAQ по адалт блогах

=) Давно хотів написати фак по адалт блогах , відповівши на найбільш приватні питання. Які приходять в твіттер, аську, скайп. Запитань багато, і більшість з них незначні, але чомусь задаються. Гаразд, поїхали! - Домен, який він має бути?
- Будь-який по ідеї, але я віддаю перевагу щоб містив ключевік "girls". - Де брати контент?
- З інших адалт блогів. Парсити картинки, опис по можливості сам. Щоб хоч що-то було унікальне. - Періодичність наповнення? Як часто треба наповнювати?
- Взагалі я поповнюю по можливості, але намагаюся по 3-5 статей в день. - Чи важко наповнювати контентом? Адже це все-таки еротика.
- Ну якщо вам не за 50, і у вас немає дружини, а то й чоловіка. Те навіть часом захоплююче.

Опубліковано: 11/02/11 @ 06:36
Розділ Блоги Читати далі...

Тепер блог SeoKiev.com в Яндекс Каталозі

Тепер блог SeoKiev.com в Яндекс Каталозі Сьогодні скажу я Вам подвійне свято. Перше свято - це те, що я отримав водійське посвідчення (перша ціль в новому 2011 - м році виконана), а друге - це попадання блогу в Яндекс каталог. Важко навіть сказати, що найцінніше, але скажу, що права мені обійшлися значно дорожче, ніж попадання в Яндекс каталог. Хоча якщо судити по тому скільки часу витрачено на блог, то швидше - всього внесення блогу в Якові коштує дорожче. Для внесення до Яку мені не вистачало 4000 рублів, які мені з люб'язністю позичив Lomtik, до речі, він зараз намагається просунути свій новий сайт в якому є розділ мультфільми . Для дітей розділ буде цікавий, а щодо боргу обіцяю скоро повернути, тому що не люблю бути належним. Посилання з самого Яндекс Каталогу присвоює ресурсу тематику і власне передає вагу. Хоча Яка більше впливає на параметри тиц-а. Мені от цікаво виростить Тіц мого блогу чи ні, зараз він на позначці 10. Буду слідкувати за зміною сео-параметрів.

Опубліковано: 10/02/11 @ 08:46
Розділ seo Блоги Пошуковики Читати далі...

Оптимізатор, що просуває НЧ запити без бази Пастухова - не оптимізатор. Або про те, як скласти повне сем. ядро.

key collector Коли мова заходить про будь-яку базі ключевіков - в людей встаєпитання «а навіщо? адже можна самому, епта, Напарс в вордстате !». Проблема в тому, що ... втім, у вордстата аж три проблеми № 1 У силу нестабільності НЧ - у базі ключевіков виходить куди більше, ніж у вордстате. У вордстате НЧ постійно пропадають і з'являються, зникають і з'являються. Адже вони на те й НЧ, щоб зникати і з'являтися. Припустимо - у червні 5 людей зацікавилися рожевими мавпами з Гонконгу. Де гарантії, що в серпні буде стільки ж зацікавлених? Та ніде. У серпні зацікавлених може не бути і запит тимчасовопропаде з вордстата. У кінцевому підсумку цілком може бути таке, що оптимізуючи сторінку про рожевих мавп - ви згадайте купу різних міст, крім Гонконгу, бо не знайдете відповідного ключевиком вордстате. Ну, а завдання бази в тому, щоб доповісти про всі ключевіков. № 2 Вордстат втрачає прийменники, правильні словоформи і порядки слів.

Опубліковано: 10/02/11 @ 05:32
Розділ seo Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61