Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt

Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі свій безкоштовний відеокурс Wordpress SEO. Я захоплююся Wordpress з 2007 року і цей блогових движок мені дуже подобається. Я часто пишу про нього в рубриці Wordpress на своєму блозі shakin.ru. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я хотів створити кілька статей про пошукову оптимізацію Wordpress, але вирішив, що потрібно розвиватися і освоювати нові напрямки, тому зроблю серію відеоуроків про Wordpress SEO, які об'єднаю в відеокурс. Ви можете подивитися мої попередні відеоуроки на різні теми. Відеокурс, природно, буде безкоштовним. Сам люблю, коли автори викладають потрібну мені інформацію у вільному доступі на своїх сайтах та блогах, тому буду продовжувати цю славну традицію. Всі матеріали відеокурсу будуть доступні на цьому блозі. У міру публікації відеоуроків я буду доповнювати сторінку відеокурсу, на якій у підсумку можна буде знайти всі матеріали. Ось її адреса: http://shakin.ru/wordpress-seo .

Опубліковано: 23/02/11 @ 11:48
Розділ seo wordpress Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Олександром Тодосійчук

Сьогодні у нас в гостях Олександр Тодосійчук - відомий блогер, власник кількох порталів, з яких найбільш відомі Tod's blog (2274 абонентів) та Design mania (1447 подпіcчіков). На своєму основному блозі (Tod's blog ) Олександр дає поради по заробітку в інтернеті (партнерки, біржі , сервіси) і веб-розробки, публікує новини IT-індустрії. Статті читаються легко, дають максимум корисної інформації, тому що автор - практик. У разі заробітку він пише про свій досвід, шаблони для своїх блогів (і багато іншого) теж верстає сам. Design mania - це ресурс для дизайнерів: статті, типографіка, іконки, нотатки з юзабіліті сайтів. Інформації про Олександра небагато: він живе у Києві, спочатку займався веб-розробкою в офісі, потім повністю переключився на розвиток своїх проектів. Фото теж не любить показувати. Але познайомиться з ним легко - достатньо відвідати його блоги, де цей багатосторонньо розвинута людина проглядає між кожного рядка. Cаша, привіт. Розкажи трохи про себе.

Опубліковано: 23/02/11 @ 09:18
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Блогу 2! + Session_end!

Блоги 2! Добрий день! Сьогодні я нарешті здав сесію ) Тепер я вже студент 2 курсу. Все, можна зітхнути з полегшенням. Все добре, хоч і не так добре як хотілося б. Хотілося б підбити підсумки невеликі за минулий місяць, так як 19 червня блогу було 2 місяці За минулий місяць було написано пару смутних статей, які майже не принесли нічого крім ... загалом нічого не принесли. ККД = 0! Але статистика показує, що блог розвивається. І виявляється без мого втручання навіть краще ніж з ним ))) А тепер трохи циферок%) Користувачів - 938 Хостів - 1649 Переглядів - 5065 Загалом показники зросла в 3 рази ! Це як? Висновок: нефіг писати і Тада блог буде сам розвиватися ...

Опубліковано: 22/02/11 @ 01:33
Розділ Блоги Читати далі...

Google продовжує боротися з пошуковим спамом

Google продовжує боротися з пошуковим спамом Спонсор посту: Сайт про Каналізаційні труби Київ з корисним контентом Що б видача була більш якісною і ресурси повинні бути якісні, а ось ті сайти, де не видаляються спам - коментарі не можуть бути якісними. Власне в цьому логіка все-таки є. Google же вводить новий алгоритм ранжування та сторінки з спамним контентом не будуть високо ранжируватися в пошуковій видачі. Власне цей крок і показує нам про те, що потрібно робити цікаві і затребувані сайти. Сайти на рерайта теж будуть потихеньку втрачати свій інтерес в очах пошукових систем. Метт Каттс так само поділився в блозі з читачами, що за 5 років роботи в Google зменшилася кількість спаму в два рази. Зараз же ця кількість продовжує зростати, а тому компанія ввела новий класифікатор, за допомогою якого можна буде впливати на пошукову видачу. Так само в повідомленні було зазначено, що буде приділятися увага бірж контенту, так як більшість з них генерують низькопробний контент, який найчастіше не цікавий користувачам пошукової системи.

Опубліковано: 21/02/11 @ 03:49
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю з DimaX-му, манімейкерам і автором блога dimax.biz

 манімейкер.jpg Сьогодні в мене в гостях людина, яку багато знають по ніку DimaX і однойменному блогу dimax.biz . Не будемо каламутити воду і переходимо до запитань. Привіт DimaX. Розкажи трохи про себе, де народився, де пробування, ніж любив занімаьтся в дитинстві і чого навчився в ВУЗі.
Народився, виріс і живу зараз в Новосибірську. У дитинстві любив займатися, навіть не знаю ... найбільше спортом, мабуть (футбол, в основному). Так, в іграшки любив грати на приставці (денді, сега). В ВУЗі навчився чого завгодно, але тільки не спеціальності. ВНЗ, до речі, я в підсумку так і не закінчив, що не секрет. Напевно в інтернет вліз ще школярем, з чого тоді починав серфінг.
Ну, перші рази два може і в школі, але і те, коли ми були на якійсь екскурсії де-то в нашому Академмістечку. Якщо пам'ять не бреше, нам там показали банальний чат якийсь, але і він справив сильне враження. Треба, мабуть, згадати, що школу я закінчив близько 10 років тому, а на екскурсії цією було ще раніше.

Опубліковано: 21/02/11 @ 02:30
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Цілі різних блогерів рунету на 2011

Цілі різних блогерів рунету на 2011 Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні, як я і обіцяв в одному з передноворічних постів (1000 уніків до 1 травня 2011 ) - я хочу представити блогерів, які теж поставили собі цілі на розвиток. Згадаю тих, хто надіслав мені листа, як я і просив. Або відзначився в коментарях до того посту. Заздалегідь бажаю всім досягти ваших цілей або наблизитися до них максимально близько. І хочу додати побажання - намагайтеся не розпорошуватися на роботі, приділяйте увагу 2-3 проектами, не більше. Зробіть з них дуже якісні сайти, це буде краще, ніж багато, але дрібних.

Блог just-seo.ru - ставить цілі на 2011 рік : Коротенько про моїх планах: Невелика сітка сателітів 5-10 MFA-сайтів Три СДЛ 1000 передплатників на Just-Seo.ru Вивчити PHP Підняти заробіток на копірайтингу $ 500/місяць Це всього лише основні цілі, яких я збираюся домогтися. Домогтися їх буде, як мені здається, не так вже й легко, але нічого, буду старатися. Давайте тепер кожен пункт більш докладно розберемо. Блог pozitiv-news.

Опубліковано: 21/02/11 @ 02:00
Розділ Блоги Читати далі...

Це провал! Не чекали? А я повернувся

Пипець! Це провал! А ось і я. Мда, ну що тут сказати? Сесія ще не скінчилася, але найважче вже позаду ... Мабуть ... Хоча струму вчора був перший іспит і я вже йду на перездачу, але з моїм становищем - добре, що я хоч допустився. Не писав місяць вже здається. Одне можу сказати точно, що бути в офлайні місяць - це провально. Зайшов на пошту і побачив, що втратив потенційний замовлення) Думаєте це один такий? Ха ха ха! Насправді я за місяць втратив 4 замовлення, що дуже й дуже хуйово! Але це тільки пів біди ... Мій акаунт ЕдСенс забанили. Мовляв я небезпечний для рекламодавців. Невже тільки помітили? Це через пів року реєстрації) Плакали мої пів сотні нечесно наклацаний зелених. Втратив інтерес до всяких СЕО-Шмео. Зайшов у Рідер, а там мене чекало 1.5 штуки непрочитаних постів. Абсолютно спокійно і без жодних докорів сумління я натиснув на "Позначити все як прочитане". Зрозумів, що Рунет - це смітник, 99% сайтів та блогів - це сумне гавно. Особливо блогосфера 9 і 10 блогів пишуть про монетизацію і СЕО.

Опубліковано: 21/02/11 @ 01:31
Розділ Блоги Читати далі...

Пропоную вам співпрацю для запуску нового проекту

83b2719d630f.jpg А поки лізуть в топ партнерські програми казино . Останнім часом стали часто приходити листи з такими й аналогічними заголовками. Щось на зразок, здрастуйте, Олексій, мене звати Дмитро, в даний момент займаюся запуском одного цікавого проекту, який через півроку офігенно вистрілить вгору і дозволить нам з вами співпрацювати вже на рівних. Відчуття, що заголовки і початок листів всі десь нагуглівают. Я не хочу тут писати, що мовляв не треба мені писати про співпрацю, так як я сильно зайнятий своїми проектами. Так само не хочу писати, що мовляв ідеї для співпраці я сам запропоную кому треба. Ні, навіщо, пишіть, пропонуйте, я тільки за. Ну а в цьому пості хотілося б приділити увагу на деякі моменти, які дають перше і наочне враження про людину, яка пропонує співпрацю. І, як правило, перше враження або відразу просто штовхає написати щось на зразок «дякую, в даний момент нецікаво», або навпаки, змушує тут же відписати «давай зустрінемося і обговоримо деталі».

Опубліковано: 20/02/11 @ 06:15
Розділ Блоги Читати далі...

Корпоративний блог: похмура обов'язок або оригінальний щоденник?

Цільова аудиторія корпоративних блогів Перше приходить на думку багатьом співробітникам, які «добровільно» пару раз на тиждень публікують що-небудь у корпоративному блозі - щоб створити сяку-таку активність. Висловлюючись образно, це квіточка, який, як тільки він починає засихати, кроплять трохи водою, і так залишають до наступного разу. Інші (маркетологи) і раді його вести, просто занадто звикли до традиційних методів подачі інформації. Корпоративний блог повинен відрізнятися більш «живим» обличчям. Хороший корпоративний блог - це прекрасний інструмент для зворотного зв'язку, місток між компанією і її клієнтами. Як зробити його таким? Ведення за розкладом і тематичний план Якщо статті публікуються в один і той же час (середа, п'ятниця), читачеві не потрібно заходити і перевіряти - чи не з'явилося що-небудь нове. В кінці-кінців, це йому набридне. Це розраховано на людей, які поки ще не стали вашими передплатниками.

Опубліковано: 20/02/11 @ 03:13
Розділ Блоги Читати далі...

Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок

Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок Добрий день, дорогі читачі і відвідувачі! Сьогодні хочу запропонувати вам звернути увагу на одну, унікальну партнерську програму, з продажу дитячих книжок. У чому унікальність і всі інші нюанси ви дізнаєтеся з поста. Не секрет, що багато вебмайстра працюють за наступною простою схемою: дістають трафік (купують в тізерках, роблять дорвеї, створюють кампанії в мережах контекстної реклами, ...), а потім зливають його на різні партнерські програми. І, якщо говорити відверто, багато партнерські програми, м'яко кажучи, вводять клієнта в оману. Наприклад, розповсюджені СМС-партнерки списують (крадуть?) Гроші з телефону; продажу брендових речей за копійки - теж нечисто, загалом прикладів багато. Простежується тенденція в рунеті - фейковие сервісів все складніше працювати, все більше їм створюється перешкод. Білі, чесні проекти поступово витісняють подібні сервіси. В основному - продаж реальних товарів або надання послуг.

Опубліковано: 20/02/11 @ 02:41
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Інтерв'ю - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу mislivsluh.com

Інтерв'ю - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу mislivsluh.com Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу . Злата також веде мікроблог на Твіттері, де вона ділиться корисними посиланнями -. Я дякую Злату за цікаві відповіді і приділений час. Отже, зустрічайте - Злата Алон! Привіт, Злата! Розкажи, будь ласка, про себе. Де живеш, на кого вчилася, ніж захоплюєшся у вільний час? Привіт, Михайло! Я живу в чудовому місті Алмати, це південна столиця Казахстану. Вчилася в університеті на програміста, але через пару років між марною навчанням і цікавою роботою вибрала останню. Зараз мрію продовжити здобувати освіту за кордоном. Вчитися я дуже люблю, постійно розбираю щось нове, вдосконалюю свої знання та англійська. Коли з'являється вільний час (коли ж це в останній раз було?), Валяюсь з книжкою. Люблю подорожувати і знайомитися з іншими культурами.

Опубліковано: 20/02/11 @ 11:06
Розділ web дизайн Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Як користуватися СЕОПультом?!

Сео Пульт Сеопульт - це система автоматичної закупівлі посилань. Система показала себе з найкращого боку. Для сеошників це взагалі знахідка так як є можливість зрозуміти принципи СЕО не роблячи помилок. Так само система буде корисна тим кому неодмінно потрібно бути в ТОП10 а грошей на сеошників немає. І так для того що б Ви не викидали гроші на вітер потрібно провести оптимізацію і тільки після оптимізації переходити до СЕОпульту. Я б рекомендував би Вам вибрати 3-5 запитів, не більше, для початку. При чому не самі високо-частотні а посередні. Так само буде корисно якщо Вибрані запрси присутні хоча б у ТО100, а краще в ТОП50. Після того як вибрані запити і оптимізовані сторінки під запити. Реєструємося в СЕОпульт (посилання реферальная, слідчо реєструючись по ній ви отримаєте загальну допомогу і сприяння з мій боку!) і вносите гроші, для початків вистачить і пару сотень WMR.

Опубліковано: 19/02/11 @ 11:36
Розділ Блоги Читати далі...

Подкастінг: Основи

Здрастуйте! Давненько не писав, напевно вже з тиждень. Не те щоб я відчуваю творчу кризу, просто немає часу. Хоча не все так просто. Ну да ладно, не буду про сумне. Як ви напевно вже знаєте, останнім часом дуже багато почав захоплюватися подкастингу і коментуванням . І сьогодні вирішив присвятити цій справі, цілу статтю . Ви напевно вже багато разів читали про те, що аудіо і відео контент за участю автора сприяє збільшення читачів і довіри особисто до вас. Чи складно це? Хочу зауважити що я не професійний подкастером. Тому загальну точку зору я дати не можу. Але, для мене подкастінг і коментування не є складним, це хобі . Мені подобається говорити, мені подобається міркувати.

Опубліковано: 19/02/11 @ 07:45
Розділ Блоги Читати далі...

Не вмієте просувати - заробляйте на вмінні конвертувати

спонсорують безкоштовні ігри онлайн на порталі Games.in.ua - теж просуваються Назва кілька сумбурне, але по тексту поста далі вам все стане ясно . Ринок сео послуг (просування сайтів по позиціях) росте і росте. Он вчора в, що є тема нестандартним чином попіарити сео контори, так стукнули представники однієї з топових контор за даними рейтингу seonews . Який контори - неважливо, головне що вона входить у топ 5 рейтингу. З одного боку це говорить про те, що хлопці саме з цієї контори стежать за твіттером. З іншого боку, попіаритися вони не проти. На нещодавній seomoscow Віктор Нагайцев говорив, що зараз гостро стоїть проблема утримати клієнта і одним із способів утримання є надання комплексу. Під комплексом мається на увазі наступне. Разові рекомендації щодо внутрішньої оптимізації. Виконання внутрішньої оптимізації. Робота над юзабіліті для підвищення конверсії трафіку. Запуск рекламної компанії в директивам АдВордса в залежності від тематики та наявності аудиторії.

Опубліковано: 19/02/11 @ 02:29
Розділ Блоги Читати далі...

Способи підвищення юзабіліті форм.

Как створити опитування на AJAX 1. Створення динамічних опитувань на jQuery і PHP. У цьому туторіали Ви дізнаєтеся, як створити опитування з використанням PHP і XHTML , а також jQuery Ajax - функцій для отримання результату голосування без перезавантаження сторінки, і додання опитуванням ефектів анімації. Як створити опитування на AJAX? Poll Pick your favorite Javascript framework: jQuery Ext JS
mootools
;
Ця форма буде оброблена на PHP в асинхронному режимі (без перезавантаження сторінки), і коли ми отримаємо відповідь від сервера, в роботу всупіт Javascript (jQuery) і покаже нам результат голосування. Демо 2. FancyUpload - завантаження файлів на Ajax (v3.0)
FancyUpload -гідна альтернатива стандартній завантаження файлів. AJAX-завантаження файлів Завантаження файлів AJAX, її плюси і гідності перед іншими:
• Перенести файли без перезавантаження сторінки.
• Можна завантажувати відразу декілька файлів.
• Має анімований прогрес-бар.

Опубліковано: 19/02/11 @ 01:33
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Як закривати сайт на час виконання правок

Компанія Google в Webmaster Central Blog опублікувала короткий посібник про те, як чинити у випадках, коли необхідно виконати технічні роботи на сайті, під час яких сайт недоступний для користувачів і пошукових систем. У більшості випадків, коли на сайті виконують технічні правки преводящіе до недоступності сайту для користувачів і пошукових систем, сервер сайту віддає 404 (Not found) заголовок, що є істотним недоліком, якщо в цей момент до сайту звернеться бот пошукової системи. У блозі Google Central Blog рекомендовано на період недоступності сайту реалізувати повернення заголовка 503 (Service Unavailable) , який повідомляє пошуковій системі про тимчасову недоступності сайту. Якщо відомо точені час відновлення сайту рекомендується реалізовувати Retry-After заголовок, який вказує, коли пошуковому боту слід «перезайти» на сайт. Сторінку з поверненням 503 заголовка рекомендується оформити з короткою інформацією про тимчасову недоступності.

Опубліковано: 19/02/11 @ 01:27
Розділ Блоги Читати далі...

База Пастухова для вебмайстра

 Бази ключових слів Макса Пастухова - та що говорити, тру рішення. Вже одне те, що база з російськими ключевиком кількості 170 000 000 (сто сімдесят мільйонів) важить понад сорок гігабайт говорить про її обсяг даних, як далі з'ясується актуальних і корисних, які в умілих можна направити в потрібне русло грошове. ключевики потрібні для складання семантичного ядра. Коли намагаєшся відтворити семантичне ядро що називається з голови на підставі власних міркувань, не завжди виходить гуд. Знаю це по собі. Можна, звичайно, піти з Спарс ківорди конкурентів, можна прямо відправити у wordstat. Навіщо ці складнощі, якщо відразу все можна взяти з бази ківордов Пастухова? Для приблизно я зробив вибірки ключових слів з кількох предметних областях. Ось, наприклад, ключові слова під кондиціонери , ось ключові слова під пластикові вікна , ключі під тематику forex , ключі під усіма нами улюблене просування сайтів , ну і наостанок про wordpress .

Опубліковано: 18/02/11 @ 12:33
Розділ Блоги Читати далі...

Андрій Мухачов: SEO в стилі антікорпоратів

Цією статтею ми відкриваємо серію інтерв'ю. Відомі сеошники і блогери будуть ділитися своїм досвідом і поглядами на просування сайтів та заробіток в інтернеті з нашими читачами. Сьогодні у нас в гостях Андрій Мухачов - творець руху антікорпоратів, власник студії Ufa-project http://ufa-project. ru / . Ця людина вже кілька років впливає на уми та настрої людей, які коливаються між «робити кар'єру в офісі/працювати на себе». Його блог Антікорпоратів (тепер - Мухачев.ру ), присвячений моральному і матеріальному розвитку людини поза офісних стін, наробив багато шуму в рунеті, потрапив в каталоги Яндекса і DMOZа в категорії «бізнес», а також звернув на себе увагу інших знаменитих блогерів, таких
як Дмитро Давидов, Шакін (Глобатор), Мауле і т.д. Розкручений блог приносив господареві прибуток від реклами і постійних замовників на копірайтинг. Багато хто на цьому б зупинилися, але не Андрій.

Опубліковано: 18/02/11 @ 09:23
Розділ seo Блоги Читати далі...

Instant CMS на перший погляд

Привіт всім читачам ! З недавніх пір я почав використовувати такий чудовий движок, як Instant CMS . Для чого підходить цей движок? По суті, Instant CMS - це CMS для створення різних соціальних мереж і співтовариств. Також, він відмінно підійде для створення міських порталів, ну і інших сайтів, де будуть спілкуватися, і обмінюватися інформацією люди. Мені якраз потрібна була така CMS для створення такого сайту. Зараз я розробляю один сайт саме на цій CMS, і під час роботи з нею, я помітив кілька плюсів і мінусів цього движка, про які я хочу сьогодні розповісти. Писати великий огляд цієї CMS немає сенсу, так як це нецікаво, та й хто захоче, сам зможе подивитися на Instant CMS. Отже, я вже говорив, що цей движок непогано підходить для сайтів, на яких люди обмінюються інформацією. У Instant CMS є одразу кілька функцій, завдяки яким користувачі сайтів на цій CMS зможуть спілкуватися та обмінюватися різною інформацією.

Опубліковано: 17/02/11 @ 05:25
Розділ Блоги Читати далі...

Bposter сервіс для прогону по соцзакладках.

Хочу поділиться з Вами враженнями від Bposter - сервіс для прогону по соцзакладках. Як вже писав у статті про сервіси для прогону по соціальним закладкам , вибрав я Bposter тільки завдяки тому що в його конкурента були помітні проблем (які вже вирішилися). Не можу сказати що мій вибір був правильним, на жаль не можу поки порівнювати але Bposter має ряд дуже суттєвих проблем (хоча думаю у конкурентів ті ж проблеми). І так, вартість ВІП акаунта 20 баксів (можна і за 18). Що ми отримуємо за ці 20 убитих єнотів: близько 100 соціалок, авторег і авто прогін. при цьому в 2010 році база практично не оновлювалася, тобто дохлих соціалок ставок-гати. але настав 2011 і ситуація дещо змінилася, чи надовго?! Почнемо з Авторега, спробував я це чудо (до речі я не прихильник такого потім поясню чому). Bposter авторегом дає зареєструватися в 71 закладці. При чому як Ви розумієте проблем тут не мало.

Опубліковано: 17/02/11 @ 01:00
Розділ Безпека Блоги Сервіси Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62