Новий рівень свіжої інформації від Google

Новий рівень свіжої інформації від Google Новий рівень свіжої інформації від Google Лідер по світовому пошуку привів в дію вдосконалений алгоритм, який дозволяє враховувати швидкість збільшення інформації в сучасному світі. По новинах в блозі Google майже більше третини результатів пошукової видачі зміниться, користувачам нададуть доступ тільки до самої свіжої інформації. Глава пошукового департаменту корпорації Google коментує це нововведення як неминучість саме такого підходу в сучасних умовах поширення інформації. На сьогоднішній день значущість повідомлення, залежно від умов пошуку, може коливатися від хвилин і до місяців. В даний момент пошук Google вміє розпізнавати, про який термін давності йдеться стосовно до категорій запитів як недавні події або гарячі теми; повторювані події, або щодня оновлювані теми. Наприклад, доступ в інтернет в Селятин . За цим оновлюваним кожен день темам ви зможете дізнатися про нові різних тарифах, серед яких можете підібрати той, який підходить саме вам.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:07
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Яндекс відкрив другий набір в київську Школу аналізу даних

Сьогодні, 10 квітня стартував новий набір студентів до київської Школу аналізу даних компанії Яндекс. Це безкоштовна дворічна програма для студентів, аспірантів і молодих фахівців. Про це Яндекс повідомив в корпоративному блозі . «Як і минулого року, ми плануємо набрати в київське відділення Шад 20-30 студентів», - повідомив керівник київського відділення Шад Максим Терновий. Програма навчання складається з двох відділень: «Аналіз даних» і «Computer Science». Повна програма занять доступна на сайті Школи . У київській Шад базовий курс «Алгоритми і структури даних пошуку» студенти вивчають очно, а інші курси - віддалено. Очний курс викладає Михайло Геннадьевич Медведєв, доцент кафедри математичної інформатики ф-ту кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка. «Він також тренує українські та зарубіжні команди студентів для участі в міжнародних олімпіадах з програмування і є членом журі всеукраїнських та міжнародних олімпіад з програмування», - доповнив Максим Терновий.

Опубліковано: 10/04/12 @ 05:02
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 19

Ответи на питання з просування сайтів-випуск 19 Дорогі друзі, в ефірі новий випуск з моїми відповідями на питання з просування сайтів, на які я відповідаю під час консультацій по просуванню сайтів . Ви також можете подивитися інші випуски рубрики Відповіді на питання по SEO . На моєму сайті опубліковано близько 100 статей. Яка повинна бути у нього відвідуваність? Якщо говорити в середньому, то на сайті з 100 статей має бути приблизно 100 відвідувачів на добу. Звичайно, багато що залежить від тематики, потенціалу відвідуваності в ній, якості статей, їх обсягу і т.д. Якщо говорити узагальнено, то одна унікальна стаття обсягом в 2-3 тисячі символів повинна давати одного відвідувача в день. Це без використання зовнішніх посилань - внутрішня оптимізація цілком здатна давати такий ефект в більшості тематик. Чи треба просувати головну сторінку блога? Головну сторінку свого блога я не просуваю, роблю акцент на просування внутрішніх сторінок.

Опубліковано: 09/04/12 @ 07:26
Розділ seo Блоги Читати далі...

Ще один крок до безпеки сайту

Налаштування автоматичного резервного копіювання сайту Це дійсно ще один крок до безпеки сайту. Такий не складний, досить швидко виконується, але дуже корисний крок. Тема сьогоднішня свого роду продовженням поста "5 практичних рішень для захисту сайту від злому "є. Там я рекомендував регулярно робити резервні копії сайту і це вже стосується не тільки wordpress. Про це сьогодні поговоримо, про резервне копіювання сайту або, простіше кажучи, backup (бекап) . У кожного хостинг-провайдера є різні додаткові послуги. Місце на віддаленому FTP сервері під backup обов'язково має бути присутнім серед тих послуг. Якщо його немає, значить провайдер не дуже-то турбується про ваші файлах, біжіть від нього. Не завжди ця послуга безкоштовна. У majordomo, знаю точно, на даний момент 5gb дається безкоштовно (хоч якийсь бонус за високі ціни), а у fastvps 10 gb стоять 0,9 €, тобто, грубо кажучи, 35 рублів. Не відкладаючи на потім, прямо зараз, давайте налаштуємо резервне копіювання, зробимо його повністю автоматичним і тоді вже точно будемо спати спокійно.

Опубліковано: 09/04/12 @ 05:12
Розділ Блоги Читати далі...

Оригінальний спосіб змусити відвідувачів робити контент

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Цікава методика нині використовується на великих сайтах з відгуками. Оплата не просто за статтю, а за перегляди, при чому в формі пасивного заробітку для копірайтера. Ось, дивіться, є два сайти: otzovik.com - 100к хостів, 3 кліка на людину, 940 сайтів, що посилаються по ahrefs.com, сайту зовсім не 10 років, а 2 роки рівно irecommend.ru - 180К хостів, 6-7 кліків на людину, 904 посилаються сайту по ahrefs.com (для 180К небагато, робимо висновки), 307к відгуків Власне, в чому спосіб то?
На otzovik.

Опубліковано: 06/04/12 @ 08:37
Розділ Блоги Читати далі...

Проблема з плагіном Advanced Category Excluder

Якщо у вас виникла проблема з плагіном Advanced Category Excluder , в результаті якої на сторінці блогу виводяться всі записи, в т.ч. і ревізії і автозбереження і чернетки, необхідно зробити наступне: Запам'ятовуємо категорії/рубрики які у нас виключалися. Заходимо в розділ «Модулі», деактивуємо плагін ACE (Advanced Category Excluder) Видаляємо плагін ACE Натискаємо «Додати новий», в пошуку знаходимо плагін з назвою Simply Exclude, встановлюємо. В панелі адміністрування з'являється новий пункт «Simply Exclude» там настройки плагіна правда на англійській мові. Заходимо «Записи» - «Рубрики» біля кожної рубрики/категорії можна вибрати де її показувати або виключати В принципі проблема вирішена. Плагін Advanced Category Excluder давно не оновлюється і досить часто зустрічаються повідомлення про проблеми в його роботі.

Опубліковано: 06/04/12 @ 08:23
Розділ Блоги Читати далі...

Корисні властивості соціальних мереж

Корисні властивості соціальних мереж Корисні властивості соціальних мереж У століття загального поширення соціальних мереж, рідко можна зустріти людину, яка не має аккаунта в одній з популярних соціальних мереж. Більш того, зустрічаються індивідууми, які зареєстровані у всіх більш-менш відомих соціальних мережах. Для чого ж потрібні персональні сторінки, наприклад, у популярній нині мережі Вконтакте або її західному аналогу Facebook? Перше, для чого були призначені соціальні мережі спочатку - це пошук старих друзів, з якими ми не спілкуємося в життя вже довгий час. А також, соціальні мережі стали прекрасним способом відслідковувати новини друзів не виходячи з дому. З одного боку, це безперечний плюс, оскільки є можливість отримувати інформацію, буквально не відходячи від комп'ютера. З іншого ж боку, при нинішній поширеності соціальних мереж, багато людей перестали жити реальним життям, воліючи особистій бесіді за чашкою кави листування в соціальній мережі.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:18
Розділ Блоги Читати далі...

OMWAT experience , або Кілька не зовсім очевидних факторів , що впливають на успіх проекту

Стаття Пола Лехука
Переклад Тані Зав'ялової OMWAT, або Oh Music, Where Art Thou? - проект, над яким я працював разом з колегами Деніелом Теттеро, Маттаішем Звіндерман і Танею Зав'ялової під час навчання за програмою післядипломної освіти User System Interaction в Ейндховені , Нідерланди. OMWAT - це Android-додаток для навігації, що спрямовує людей до бажаного місця в просторі за допомогою зміни стерео-балансу в навушниках. Вибравши улюблену музику і місце на карті, ви можете слідувати музиці, не дивлячись карту або екран. Просто, інтуїтивно і ідеально для пішоходів і велосипедистів. Свіжо і корисно. Щоб втілити цю ідею в реальність, ми провели безліч мозкових штурмів, написали багато коду, створили гарний і доброзичливий інтерфейс, протестували результат на своїх колег і провели безліч ночей, поїдаючи піцу і розмірковуючи про те, що зробимо з усіма заробленими на проекті мільйонами євро .

Опубліковано: 05/04/12 @ 09:36
Розділ Блоги Читати далі...

Вузи і бізнес : погляд з обох сторін

Зізнатися, часто стикаючись "з обов'язку служби" з представниками різних українських вузів, я давненько задавався питанням - а як там, власне, поживає моя рідна кафедра спеціалізованих комп'ютерних систем КПІ (факультет прикладної математики). А адже вже десять років з випуску пройшло, ех ... Привід заглянути з візитом в альма матер знайшовся досить несподівано, але дуже до речі - в лютому в корпоративному блозі DataArt прослизнула новина про те, що Георгій Кременецький, глава київського офісу, був призначений головою екзаменаційної держкомісії і успішно пройшов" бойове хрещення ", приймаючи роботи у бакалаврів кафедри. У невеликому "круглому столі", присвяченому проблемам сучасної освіти взяли участь Володимир Петрович Тарасенко, завкафедрою СКС, Антон Юрійович Михайлюк, нині HR-менеджерв DataArt, а колись - замдекана ФПМ і, власне, Георгій Миколайович ...

Опубліковано: 04/04/12 @ 12:30
Розділ Блоги Читати далі...

Ще один спосіб привернути увагу користувача у видачі Google

Розширені сніппети Google для авторів блогів Ми вже якось раніше розглядали одну з можливостей привернути увагу до сниппета свого сайту, і тим самим збільшити CTR, у видачі розвідувачів по засобом спеціальних символів . При вдалому співвідношенні теми сторінки і символу, що використовується в title або description, це може бути гарною підмогою в залученні уваги до вашого сніппет, особливо якщо він розташувався нижче 2, 3 і т.д. місця. А пару днів тому в пості про новому плагіні соціальних голосувань мені поставили запитання про фотографію, яка розташувалася в сніппет google. Моїй фотографії навпроти мого сниппета в google. Насправді дії на шляху до отримання таких фрагментів я проробив вже давненько, але от у блозі чомусь промовчав. Виправляюсь. Що від нас буде потрібно? Не багато чого. Аккаунт в google + і невелика правка самого блога (сайту то пак).

Опубліковано: 02/04/12 @ 01:10
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Ще один спосіб привернути увагу користувача у видачі Google

Розширені сніппети Google для авторів блогів Ми вже якось раніше розглядали одну з можливостей привернути увагу до сниппета свого сайту, і тим самим збільшити CTR, у видачі розвідувачів по засобом спеціальних символів . При вдалому співвідношенні теми сторінки і символу, що використовується в title або description, це може бути гарною підмогою в залученні уваги до вашого сніппет, особливо якщо він розташувався нижче 2, 3 і т.д. місця. А пару днів тому в пості про новому плагіні соціальних голосувань мені поставили запитання про фотографію, яка розташувалася в сніппет google. Моїй фотографії навпроти мого сниппета в google. Насправді дії на шляху до отримання таких фрагментів я проробив вже давненько, але от у блозі чомусь промовчав. Виправляюсь. Що від нас буде потрібно? Не багато чого. Аккаунт в google + і невелика правка самого блога (сайту то пак).

Опубліковано: 02/04/12 @ 01:10
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Записи з « Твіттера » порадують п'яту точку

Записи з« Твіттера »порадують п'яту точку Записи з «Твіттера» порадують п'яту точку Нескінченні новинки Твіттера поповнилися сервісом Shitter, який дозволяє використовувати записи мікроблогів поза інтернетом для природних людських потреб. Користувачі Твіттера звернувшись до сервісу, можуть замовити роздруківку вмісту свого мікроблога на звичайній туалетному папері. Потім це «твір» можна піднести заради жарту в подарунок друзям або знайомим. Сервіс пропонує роздрукувати або свої повідомлення, або повідомлення друзів та інших користувачів або новинну стрічку. Загалом, які творіння гідні одноразового використання і чи варто витрачати на це задоволення гроші кожна людина вирішить для себе сам. Придбати можна тільки упаковку, що складається з 4 рулонів за ціною 35 доларів. А щоб гроші були витрачені з користю для здоров'я, варто задуматися про покупку , що допомагає не тільки прекрасно відпочити, але і зняти напругу і втому м'язів. У масажному кріслі більшою мірою потребують люди з захворюваннями опорно-рухового апарату.

Опубліковано: 30/03/12 @ 04:40
Розділ Блоги Читати далі...

DDoS атака на сервери. Pervushin.com під обстрілом :)

Друзі, 29 березня, приблизно з 16:00 до 21:00 сервери мого провайдера були атаковані . В цей час блог pervushin.com був недоступний , тому в моєму ящику виявилося близько 50 -ти листів від розгніваних читачів на тему "Посилання не доступні ". На даний момент робота повністю відновлена ??, все працює в штатному режимі. Провайдер дуже -дуже -дуже сильно вибачився за завдані незручності переді мною, а я, в свою чергу, перепрошую дуже -дуже -дуже сильно перед Вами. ... треба ж було такому трапитися в самий пік роздачі ... Ну , всяке буває. Сподіваюся вжиті заходи, які допомогли усунути неполадки , врятують нас і в майбутньому від цих самих DDoS атак. Дякую, що читаєте мій блог.

Опубліковано: 29/03/12 @ 09:14
Розділ Безпека Блоги Хостинг Читати далі...

Варіанти заробітку в інтернеті

Варіанти заробітку в інтернеті Варіанти заробітку в інтернеті Можливо, ви змушені проводити багато часу в межах будинку або поки не маєте можливості заробляти, наприклад, у зв'язку з навчанням, але вам необхідно заробити, тоді варіант заробітку в інтернеті ідеально для вас підходить. Заробити гроші в інтернеті дійсно можливо, правда вам доведеться потрудитися в залежності від того, скільки ви хочете отримувати. Діяльність в інтернеті може бути досить різноманітною: ігри на біржах, копірайтинг, програмування, робота на файлообмінниках, заробіток в соціальних мережах та інше. На першій і, мабуть, найбільш простий щаблі стоїть заробіток на повідомленнях реклами в блогах або на форумах, робота на файлообмінниках (закачування корисних файлів на файлообмінник та їх поширення на різних сайтах), участь в опитуваннях і обговореннях. Далі розглянемо варіанти віддаленої роботи або, як це ще називають, фріланс. Віддалене співпраця зазвичай досить вигідно як для роботодавця, так і для самого фрілансера.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:23
Розділ Блоги Читати далі...

Платформа коментарів від Google

Платформа коментарів від Google Як стало нещодавно відомо, Google незабаром збирається запустити сервіс коментування на сторонніх сайтах. Очікується, що платформа буде інтегрована з соціальною мережею Google + і пошуком Google, а коментарі, які опубліковані, будуть індексуватися. Варто нагадати, що в цьому сегменті ринку також присутній досить сильний гравець - Facebook, чия платформа для коментування використовується багатьма популярними сайтами, включаючи також блоги, ЗМІ та багато інших інтернет-ресурси. речі, пошукова система Google прекрасний помічник у ситуації, коли вам просто необхідна авіаперевезення . Вас порадує, великий вибір компаній, що надають цю послугу, в результатах пошуку. Так от, нова платформа надасть для Google можливість запускати систему коментування до контенту, який розміщений на сторонніх сайтах: наприклад, це можуть бути записи і статті; товари, надані на ресурсі; мультимедійний контент і т.п.

Опубліковано: 29/03/12 @ 02:10
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Реально : як отримати тисячі відвідувачів з соціальних мереж

Пошукові системи на даний момент є основними генераторами трафіку для більшості сайтів. Але не дуже здорово залежати від одного джерела, це майже як класти яйця в одну корзину. Саме тому ми активно використовуємо соціальні мережі. І тільки вони в даний момент можуть бути додатковим джерелом, можуть бути основним джерелом, а іноді навіть єдиним, замінивши ті самі пошукові системи. Активне спілкування і репости в соціальних мережах дають якийсь трафік, додатковий до основного - пошуковому, але замінити його і привести більше відвідувачів - ні, тільки не в рунеті. Бувають сплески, але це разові випадки. Сьогодні я б хотів не про теорію поговорити, не те як можнаотримати просто величезна кількість відвідувачів з соціальних мереж, а про те як їх реально отримати. Сотні, тисячі, а іноді навіть десятки тисяч відвідувачів.

Опубліковано: 29/03/12 @ 01:46
Розділ Блоги Читати далі...

Топ 7 функцій, яких не вистачає в Google Plus

Топ 7 функцій, яких не вистачає в Google Plus Дорогі друзі, сьогодні я візьму на себе сміливість написати про те функціоналі, якого, на мій погляд, не вистачає в соціальній мережі Google Plus. А раптом цей пост прочитає співробітник російськомовного Google і деякі моменти візьмуть на замітку? Хоча навряд чи він попадеться їм на очі, кому потрібен мій скромний щоденничок. Вчора ввечері я спокійно сидів, нікого не чіпав, і тут мій голос сам вимовив фразу, яка стала заголовком сьогоднішнього поста. Правда, фраза була про 5 функцій, але я піднатужився, і придумав більше. Гугл Плюс активно розвивається. У моєму топі соціальних мереж цей ресурс займає друге місце після Твіттера. Для мене це відмінне напрямок для розширення цільової аудиторії читачів, ефективний спосіб прискорення індексації нових постів і джерело цікавих матеріалів. Також я вважаю, що посилання з Google + корисні в плані пошукового просування, недарма ця соцмережа інтегрована у видачу Гугла. Я щиро бажаю Google + успішного розвитку.

Опубліковано: 28/03/12 @ 08:28
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

« Класний» , « Прибутковий» , « Успішний », одним словом - Boffo

Бутік ділової літератури Boffo Приблизно рік тому від своїх друзів я дізнався про бутику ділової літератури Boffo і буквально закохався в цей магазин. Затишний такий, приємний на "дотик", якась незвичайна атмосфера панує в цьому магазині. Загалом з того моменту, як я відвідав Боффо, книги тепер замовляю тільки там. речі, в рубриці "Читаємо разом " я викладаю лише деякі з прочитаних книг, замовляю і читаю на Насправді більше. Буквально пару днів назад замовив ще пару книг: " "(кажуть книга більш реальна, ніж фільм ) і " "Алекса Левітаса. Але ні хто не розповість про магазин краще, ніж засновник цього магазину. Тому я звернувся до засновника бутика ділової літератури Boffo Дмитру Лебедєву з проханням дати інтерв'ю для блогу pervushin.com .

Опубліковано: 27/03/12 @ 03:43
Розділ Блоги Читати далі...

Education 3.0

Відразу хочемо сказати, що ми не ставимо перед собою завдання створення нового бренду. Ми також не збираємося перераховувати недоліки сучасної вищої освіти (про це написано чимало). Ми хочемо поділитися думкою про новітні підходи в навчанні, які на нашу думку істотно відрізняються від усього, з чим ми мали справу раніше. Багато хто з нас чули приклади «нових» і «новітніх» концепцій, які мають приписку «3.0»: Motivation 3.0 Management 3.0 Outsourcing 3.0 Rails 3.0 Web 3.0 Чому авторам так важливо приписати версію до назви? Що це - данина програмної індустрії, крик моди? На мій погляд, приписка версії переслідує одну мету - дати зрозуміти, що тепер «це буде по-іншому ». Що пропонована концепція дає новий досвід, нові переживання і що вона позбавлена ??недоліків, притаманних її попереднім реінкарнація. Так що щодо Education 3.0? Чим це «по-іншому»? Щоб зрозуміти суть новітніх підходів навчання 3.0, варто спочатку поглянути на те, що існує на ринку.

Опубліковано: 26/03/12 @ 02:17
Розділ Блоги Читати далі...

Реклама в інтернеті

Реклама в інтернеті Галузь реклами сьогодні розвивається просто величезними темпами. І інтернет не залишається осторонь від цієї тенденції - тут реклама встигла за дуже короткий проміжок часу пройти дуже великий шлях. А починався шлях реклами в інтернеті з нав'язливих рекламних оголошень і спаму - і те, і інше в даний час є долею недосвідчених рекламодавців. Чільне місце в рекламі сьогодні займає контекстна та банерна реклама, яка з'являється тільки перед цільовою аудиторією. Багато хто з користувачів мережі інтернет вже встигли відзначити той факт, що якщо вони, наприклад, вводили в пошуковий рядок запит « », то згодом практично на кожному відкритому сайті вони зустрічали рекламу того чи іншого агентства пропонує свої послуги в питаннях оренди нерухомості. Це і є новий крок в розвитку реклами в мережі інтернет. Сьогодні реклама в інтернеті - це ціла наука, і треба бути досвідченим маркетологом, щоб досягти успіху в цій справі.

Опубліковано: 25/03/12 @ 06:09
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62