Плагін кешування W3 Total Cache

Після вчорашнього опитування , на тему кешуючих плагінів WordPress, вирішив трохи розповісти про модуль для кешування блогу, який називається W3 Total Cache . Що обіцяють автори плагіна: Поліпшення завантаження блогу мінімум у 10 разів (після повного налаштування плагіна) за вимірами Google Page Speed ?? Підвищення ефективності сайту в інструментах вебмайстра від Google Управління кешуванням браузера Покращене відображення сторінок Зменшення швидкості завантаження сторінок Зменшення кількості трафіку до 80% за рахунок стиснення HTML, CSS, JavaScrpit Можливості: Працює як на віртуальному хостингу так і на віртуальних/виділених серверах Відмінна робота з CDN (мережа доставки даних) можна завантажити аттачі, картинки, файли шаблону на більш швидкі сервера і прискорити завантаження сайту і розподілити навантаження на сервера.

Опубліковано: 18/05/11 @ 09:20
Розділ Блоги Читати далі...

Кращий плагін кешування для WordPress

Напевно ви використовуєте хоч один з цих плагінів для кешування свого WordPress блогу . На моєму блозі встановлений плагін W3 Total Cache , також знаю багато людей які користуються плагіном MaxCache , а яким плагіном користуєтеся ви ? Note : There is a poll embedded within this post , please visit the site to participate in this post's poll . У коментарях можете написати чому саме ви обрали цей плагін . Також цікаві показники вашого ресурсу , такі як відвідуваність і тп . щоб було з чим порівнювати. Спонсор сьогоднішнього опитування , форум , про пошуковому просуванні.

Опубліковано: 17/05/11 @ 02:13
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

З чого почати манімейкерскій шлях?

З чого почати? Вітаю всіх читачів цього блогу! В одному з попередніх постів я писав, що було б непогано зробити перед тим, як відкривати свій особистий блог . Але половина людей, які хочуть заробити в інтернеті, навіть не думають про те, щоб завести блог. У сьогоднішній статті я хочу розповісти про те, що не завадило б вивчити, перед тим, як починати заробляти в інтернеті. Особисто я просто купив форуми, і навіть не замислювався, що є такі ось SEO блоги, в яких все по поличках розкладено, і, прочитавши одну статтю, можна приступати до створення свого сайту. Якщо ви нічого не знаєте про заробіток в мережі, і читаєте цю статтю, скажу, що робіть як хочете. Але в цій статті я розпишу те, що б я почав вчити перед тим, як починати заробляти. 1. HTML / CSS . Я дуже шкодую, що колись закинув вивчення HTML і CSS. Як тільки я починав, я прочитав кілька уроків по HTML, з яких довідався, що таке теги, а також яким повинен бути HTML-документ.

Опубліковано: 17/05/11 @ 09:47
Розділ Блоги Читати далі...

Публічна мета - як мотиватор для блогера

Публічні мети! Часто можу почути від блогерів, що вони втрачають мотивацію до написання нових постів у свій блог. Або взагалі втрачають мотивацію до розвитку своїх проектів і просто забивають на все це. Звичайно, ніхто з нас не хотів би опинитися на місці таких людей. Що ж робити в таких випадках? Про це я сьогодні хотів би вам розповісти. Виходів з такої ситуації дуже багато, і кожен сам вирішує, що йому робити, якщо загубилося завзяття до створення і розвитку своїх проектів в інтернеті. Напевно, у кожного з нас є свої цілі. Хтось хоче купити новий ноутбук, хтось хоче з'їздити до Таїланду, а хтось хоче підняти свої заробітки на новий рівень і розвинути свої проекти до певного рівня. Так от, якщо тримати всі ці мети в собі, буде набагато складніше досягти їх, ніж зробити свої цілі публічними. Навіть якщо на вашому блозі всього лише 100-200 передплатників, все одно публічна мета буде давати набагато більше мотивації до дій, ніж звичайна мета у вашій голові.

Опубліковано: 15/05/11 @ 10:27
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Avangardman: як зробити 2049 сателітів і не зійти з розуму

Сьогодні вас чекає інтерв'ю з одним з найбільших сателлітеров, відомих мені. Але Avangardman цікавий не тільки своїми обсягами, але і способом одержання грошей на все це діло - інвестиції. До речі, оскільки респондент не зміг мені цю секунду надіслати своє фото - я вирішив повісити протягом усього інтерв'ю обкладинку альбому Прінса Lovesexy за 88-ий рік. Він, звичайно, був проти, але, чорт візьми, не знову ж дохлих кроликів вішати?! MaulNet: здарови, пацанчік. Avangardman: Привіт-привіт :-) MaulNet: Отже, ти, значить, сателіти, ммм, робиш? Avangardman: Сателіти, можна так сказати, моє не надто вдале минуле, хоча якщо охарактеризувати мою сьогоднішню діяльність то так, сателіти мають в ній місце. :-) Але взагалі я займаюся мережами сайтів. MaulNet: Тільки не кажи, що ти займаєшся мережами СДЛ, а то це приблизно як «свіжий сухофрукт». Avangardman: Іноді й сухофрукти бувають свіжими, а бувають - не дуже. :-) Але я зовсім не хилю до того, що бувають мережі СДЛ.

Опубліковано: 13/05/11 @ 09:36
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Ілля Кочнєв, автор блогу iterant.ru

Інтервью-Ілля Кочнев, автор блогу iterant.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях на shakin.ru - Ілля Кочнєв, автор цікавого блогу iterant.ru , а також власник веб-студії delissimo.ru . Ілля веде корисний мікроблог в твіттері -. Я дякую Іллю за цікаве інтерв'ю. Отже, зустрічайте - Ілля Кочнєв! Привіт, Ілля! Розкажи, будь ласка, про себе. Які у тебе захоплення? Яке в тебе освіта? Як погода в Сургуті? Я якось був недалеко від твого міста в Салим, на нафтовому родовищі. Було холодно. Вітаю, Михайло. Мені 23 роки, живу в даним момент в Сургуті. Тут холодно. Узимку від -20 до -40. Зараз +8 і дощик на вулиці. Ні фіга приємного, але для нас це цілком звична погода. Серед захоплень, найулюбленіше - риболовля. Як на мене - це найкращий відпочинок для душі, і море задоволення. І взагалі обожнюю бувати на природі, шарахатися по лісу і гриби збирати, наприклад. Крім того, вже років 7 граю в російський більярд - правда так і залишився на любительському рівні.

Опубліковано: 13/05/11 @ 05:09
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Ілля Кочнєв, автор блога iterant.ru

Інтервью-Ілля Кочнев, автор блога iterant.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях на shakin.ru - Ілля Кочнєв, автор цікавого блогу iterant.ru , а також власник веб-студії delissimo.ru . Ілля веде корисний мікроблог в твіттері -. Я дякую Іллю за цікаве інтерв'ю. Отже, зустрічайте - Ілля Кочнев! Привіт, Ілля! Розкажи, будь ласка, про себе. Які у тебе захоплення? Яке в тебе освіта? Як погода в Сургуті? Я якось був недалеко від твого міста в Салиме, на нафтовому родовищі. Було холодно. Вітаю, Михайло. Мені 23 роки, живу в даним момент в Сургуті. Тут холодно. Взимку від -20 до -40. Зараз +8 і дощик на вулиці. Ні фіга приємного, але для нас це цілком звична погода. Серед захоплень, найулюбленіше - риболовля. Як на мене - це найкращий відпочинок для душі, і море задоволення. І взагалі обожнюю бувати на природі, шарахатися по лісу і гриби збирати, наприклад. Крім того, вже років 7 граю в російський більярд - правда так і залишився на любительському рівні.

Опубліковано: 13/05/11 @ 05:09
Розділ Блоги Читати далі...

Генератор ників на вашому сайті

Купа народу хочуть, щоб нік за них придумали ...  Так, величезна кількість народу відчувають проблеми з вигадування ника або нової адреси електронної пошти. Тому й сипляться все до моєму генератору , який цей трафік збирає без особливих з мого боку зусиль. Він зробив вже більше 35 тисяч різних ніків.  Неправильно порахував. Більше 200 тис. ників.  Хочете такий генератор для свого сайту?  Тепер можете купити всього за $ 25. Три алгоритми генерації , російська та англійська мови в комплекті. Є демка , природно (довго не залипающий тільки), установка простіше нікуди - просто права 777 на каталог cache і все. Купити і встановити до себе на сервер ви зможете буквально за дві хвилини.  Можете зробити свій template.html при бажанні (ага, з твіттер-вконтакте-кнопками), можете підкрутити настроечкі (наприклад зробити генератор політизованим або навіть матершінним). Варіантів маса!  API? Планується ...

Опубліковано: 12/05/11 @ 02:56
Розділ Блоги Читати далі...

Проблеми з плагінів WP-Email

Плагін WP-Email призначений для того, щоб відвідувачі вашого WordPress блогу, могли легко відправити статтю або посилання на статтю своїм знайомим і друзям. Після встановлення модулів, потрібно зробити всього декілька налаштувань і на під кожним записом у блозі з'явиться напис або картинка «Відправити Email». Але часто буває так, що після встановлення і налаштування плагін не працює, найпоширеніша проблема полягає в тому, що всі забувають читати інструкцію з встановлення плагіна, в якій чітко зазначено, що після того як ви встановили та активували плагін і провели його настройку, необхідно зайти в розділ «Параметри» - «Постійні посилання" та натиснути кнопку «Зберегти зміни». Як правило це вирішує проблему в 90% випадків. Виконуючи замовлення для одного з клієнтів, я зіткнувся з тим, що плагін не хоче відправляти повідомлення, після того, як всі поля заповнені і натиснута кнопка «Надіслати».

Опубліковано: 12/05/11 @ 01:31
Розділ Блоги Читати далі...

Вийшла версія WordPress 3.2 beta 1

Вийшла Beta версія WordPress 3.2. Нагадаю в ній обіцяли багато смачного і нового, зокрема: Поліпшення продуктивності, на тестовому блозі на-віч дійсно стало швидше працювати. Споживання пам'яті в адмінці, на тестовому блозі 35Мб, не знаю, здається менше не стало. Новий режим написання постів. Коли редактор відкривається на весь екран, і вас нічого не повинно відволікати. Особисто мені він не дуже сподобався, можливо потрібно звикнути. Оновлення панелі адміністрування. Вона стала ще красивішою, правда на моєму тестовому блозі кудись пропала бічна панель. Оновлена ??верхня панель адміністратора, я особисто різниці не помітив. Новий шаблон за замовчуванням, в списку шаблонів я його не знайшов, тому нічого сказати не можу. Зверніть увагу: Дана версія для тестування, не варто встановлювати її на робочий блог Нова версія WordPress 3.2 для роботи використовує PHP 5.2.4 і MySQL 5.

Опубліковано: 12/05/11 @ 12:20
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Установка WordPress на хостинг і первинна настройка - докладне керівництво

Встановлення WordPress на хостинг Здрастуйте, дорогі друзі! На своєму блозі я досить багато пишу про мій улюблений движок WordPress, проте до сьогоднішнього дня я ще не описував саму установку WordPress - тому настав час виправити це. Розглядати сьогодні я буду установку WordPress на хостинг. Найчастіше на хостингах встановлені зручні адмінку, за допомогою яких установка зводиться до досить простим маніпуляціям. З іншого боку, навіть якщо у вас буде Адаменко відмінна від тієї, на якій буду показувати установку WordPress я, то сама послідовність дій залишиться незмінною і дивлячись на наведений мною алгоритм - ви точно розберетеся. Движок WordPress славиться своєю дуже швидкою і простою установкою і тим не менше, я постараюся розглянути все дуже детально, а також на одній установці справа не закінчиться. Ще я розповім про первинну настройку WordPress - так би мовити, комсомольський мінімум налаштувань, після установки.

Опубліковано: 11/05/11 @ 04:52
Розділ wordpress Безпека Блоги Хостинг Читати далі...

Оновлення WordPress 2.9.2 до WordPress 3.1.2

Сьогодні закінчив роботу з одним проблемним блогом, який спочатку попросили полагодити, а потім я його оновлював Був блог який працював на WordPress 2.9.2, при спробі оновити його до останньої актуальної версії WordPress 3.1.2 скрипт поновлення видав помилку про те, що встановити цю версію неможливо, тому що для роботи WordPress 3.1.2 потрібно MySQL-сервер не нижче 5й версії, про що я вже колись писав . Блог розташований на виділеному сервері, тому вирішив упевнитися в тому, що все програмне забезпечення на цьому сервері оновлено і з ним проблем немає. На сервері встановлені MySQL 5.1 і PHP5 відповідно проблема не в цьому. Вирішив спробувати оновлювати блог поступово, починаючи з версії 3.0, природно спочатку були зроблені резервні копії файлів і бази даних, після чого скачую архів з WordPress 3.0 розпаковую його і отримую помилку 500 яку видає сервер. Спробував інші версії, результат однаковий.

Опубліковано: 11/05/11 @ 01:17
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Виводимо число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript

Виводім число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript Колись то у мене стояло завдання - виводити на даному блозі (за даними сервісу FeedBurner). З цим завданням і до цього дня чудово справляється плагін FeedBurnerCount, відмітною особливістю якого є те, що він ніколи не покаже 0 або N/А (тобто не визначено). Якщо при спробі оновити число він не може достукатися до FeedBurner, то показує попереднє збережене в БД значення. До речі, користуючись нагодою, тикну посиланням у , у якого в більшості випадків, як я ні зайду до нього на блог, відображається N/A передплатників замість числа. Ваня, поміняй плагін =) Так от, не так давно я забажав реалізувати аналогічну річ з Твіттером, тобто вивести кількість фоловерів текстом (числом) і щоб при цьому в процесі його оновлення, якщо Твіттер буде недоступний, показувалося б попереднє успішно оновлене число.

Опубліковано: 11/05/11 @ 12:32
Розділ javascript wordpress Блоги Читати далі...

Мої поради щодо ефективної роботи в інтернеті

Мої поради по ефективній роботі в інтернеті Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з Вами своїми останніми напрацюваннями щодо ефективної роботи в інтернеті. Ви також можете почитати інші мої статті - Як перестати працювати на дядька (картинку до цього посту я вважаю найвдалішою за весь час ведення блогу shakin.ru), Принципи спілкування з клієнтами, яким я навчився в Америці . Photo - ChrisL_AK Обмеження роботи по вихідних Одним з найбільш ефективних нововведень, які я впровадив у свою діяльність останнім часом, це те, що я обмежив свою роботу у вихідні. Не так давно я став помічати, що обсяг роботи по суботах і неділях нічим не відрізняється від такого по буденних днях. Різниця між буднями і вихідними стерлася. Кількість листів в мою поштову скриньку приблизно однаково, і на перевірку пошти навіть у вихідні стало йти багато часу. Нещодавно я придбав книгу, які багато хвалили в інтернеті - «Rework: Бізнес без забобонів». Вона виявилася дуже корисною.

Опубліковано: 11/05/11 @ 10:19
Розділ Блоги Читати далі...

Дочекалися! Твіттер-баркемп "UkrTweet -2011" у Запоріжжі

26 березня 2011 в Запоріжжі відбудеться масштабне інформаційну подію - міжнародний баркемп "УкрТвіт-2011", присвячений соціальним медіа та спрямований на популяризацію твіттера. У події візьмуть участь провідні блогери Україні, Росії, Білорусі, представники відомих компаній і брендів і просто відомі і всіма улюблені твітеряне.

Захід, взорвашее у минулому році Український твіттер, повториться і в цьому році з ще більшим розмахом.

Подія проходитиме в форматі баркемпу, що передбачає творчість, неформальне спілкування і море позитиву.

Подія буде цікаво всім, у кого є твіттер-акаунт, або ж тим, хто тільки думає його завести.

Організатор події - компанія« New Web » - обіцяє зробити цікаве, пізнавальне і незабутня подія для всіх його учасників.

Опубліковано: 11/05/11 @ 08:09
Розділ Блоги Читати далі...

Пиу-Пиу! Купували гру в міста? Оновити!

Спасибі невідомому хулігану, завдяки йому я дізнався про бразильське місто Пиу XII , який блокував гру трохи краще, ніж горезвісний Алмати. У новій версії після Пиу XII правильно називати місто на букву «У».  І ще виявилося, що я два роки тому зробив трубу, яку навіщось кожен раз тягав csv з мого сайту, а оскільки за весь час гра дісталася трьом десяткам осіб (були новорічні продажу за вільною ціною), вся ця орава потихеньку ддос мене:) Ну а тепер, у даний момент, ддос додатково нові покупці, у тому числі і Бігпікчери , які поскупилися і посилання на мене вирізали.  Загалом, оновити обов'язково , минулі дистрибутиви я зробив трошки через жопу , як з'ясувалося. До речі, сьогодні згадав про старих покупців, і всіх додав в магазин. Якщо вам не прийшов лист із ключиком, перевірте «спам». Між іншим, вартість движка онлайн-іграшки залишилася колишня - всього $ 15 .

Опубліковано: 10/05/11 @ 10:25
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Фінстріп за грудень

otchet Всім привіт! Трохи запізнілий, але все ж звіт про фінанси за грудень. Але перш хотілося б розповісти про ситуацію, яка склалася. Пам'ятаєте, я хвалив шалено gogetlinks? Та й справді, система дуже хороша і там можна заробити гроші. Але ось щось останнім часом мені дуже не хочеться там працювати. Для того, щоб мені розмістити огляд, мені треба на своєму блозі написати пост. Навіть якщо я буду писати кожен день, то це буде всього лише 100 рублів на добу. Погодьтеся не густо? Зараз у мене стоїть питання, а може бути варто всі свої сателіти засунути в GGL? Але тоді мені доведеться відмовитися від Блогуна і ротапоста .... Та ще й по всій видимості відмовлюся від сапи. Цей gogetlinks - крок вліво, крок вправо, розстріл. Тепер подивимося, скільки я заробив у грудні з сапи, ротапоста і Блогуна за допомогою 5 сайтів з ТІЦ = 10 і ТІЦ = 20, правда 1 сайт дивним чином пішов під АГС, але з'явився інший сапу - 4532 рублів
ротапост - 2602 рублів
блогун - 5767 рублів Разом: 12901 рублів.

Опубліковано: 10/05/11 @ 02:40
Розділ Блоги Читати далі...

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com тільки для читачів terehoff.com.
Чудове обладнання та дата центр ,, власна група в контакті , власний канал на ютубі - що ще потрібно для того, щоб надавати якісні послуги хостингу? Напевно ще необхідно зручність управління VDS серверами, що досягається використанням панелей Simple-HM та VDS-Центр . А ще можна легко і просто заробляти на реселлінга (перепродажу хостингу). Наприклад я знаю одного рязанського баригу, якої не напружуючись впарює послуги хостингу урядовим та відомчим сайтам за пристойні гроші, при цьому прибуток складає близько 1000 відсотків (взагалі тема окремого посту, але суть в тому, що з VDS64.com ви це зможете без зайвих проблем ). На сайті є онлайн-чат, в якому можна задати питання. Взагалі про онлайн чат я останній раз чув, коли був олімпійський конкурс. Приємно бачити цю послугу знову. Ось відео ролик з описом панелі Simple-HM. А ось відео ролик з описом панелі VDS-Центр.

Опубліковано: 10/05/11 @ 12:29
Розділ Блоги Хостинг Читати далі...

Подкаст про досягнення успіху

=) Записав нарешті подкаст про досягнення успіху і наважився викласти, обробив звук по Максу, сподіваюся що дискомфорту не виникне, хіба що з-за мого голосу . Критику не люблю, але вислухаю і навіть можливо прийму до відома. Отже .... Сьогодні основна тема подкасту - Успіх. Останнім часом дуже багато запитань з'явилося про досягнення успіху. І саме тому, ми сьогодні розберемо деякі питання, які найбільш популярні. З програмою ви можете ознайомиться трохи нижче. Теми програми - Успіх, що він із себе представляє?
- Успішна людина, хто він?
- Як досягти успіху?
- Як зрозуміти, чи буде проект успішним?
- Я став успішним, що далі?
- Підбиваючи підсумки ...

Опубліковано: 10/05/11 @ 10:20
Розділ Блоги Читати далі...

Нашому полку прибуло

Клікайте і дивіться в орігінале Раз вже Гальмо почав палити грудневі доходи сайтів з Даос движками, ось мій більш точний стриптиз по webmasters.ru .
Грудень був хороший по всім рекламним параметрами, у тому числі і для Даоса. З нього накапало трохи більше 300 $ за місяць (поки рекорд, щодо попередніх місяців), Гальмо виявився близький у розрахунках ...    Сьогодні хочу розповісти про перші в цьому році цікаво оформлених сайтах, власники яких нарешті зважилися встановити Daos . Відразу парочка:  Ctrl + C    Зверніть увагу, новий власник блогу вельми досвідчений в маркетингу, він усе правильно зробив: помістив у блозі оголошення про новий спосіб реклами і поставив тимчасово дуже низькі ціни. У результаті з моменту старту не минуло й двох діб, а в нього вже викуплено майже 60 тис. показів і в ротації більше 10 рядків. До речі, встигайте, поки недорого.  Sk8er    Ну дуже строкатий! Однак, прикольно, незвично.

Опубліковано: 09/05/11 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61