Заробіток в інтернет, інвестиції в сайти і як залучити інвестора

Пост написаний в рамках кокнурса на честь ювілею форуму mmgp.ru . Починав я в інтернеті з заробітку, зараз потроху інвестую в сайти і в себе. Наступним кроком швидше за все буде створення великого проекту із залученням інвесторів (як я собі бачу). Якщо про заробіток в інтернеті на цьому блозі написано чимало, то ось в цьому топіку форуму mmgp.ru написано структуровано. І що саме цікаве, я зараз бачу себе на 4м етапі класифікації. 4. Підприємця. Це вже «бувалий» людина, в Інтернет-бізнесі вже не менше 1,5-2 роки. Ця людина вже розуміє, що не онлайном єдиним живе Інтернет-комерція. На цьому етапі він може відкрити свою Інтернет-контору (яка зможе еволюціонувати в рекламне агентство), де буде директором. В онлайні у нього кілька своїх успішних проектів. Також за бажанням він може працювати у фрілансі на деяких замовників (притому рівень його кваліфікації такою, що не його вибирають, а він вибирає). Також він заробляє «на життя» продажем своїх товарів або послуг.

Опубліковано: 22/08/11 @ 07:40
Розділ Блоги Читати далі...

Автоматизація внутрішньої перелінковки для SEO в CMS

Хто не вірить що в цьому пості буде написано щось нове - гоу-гоу. Хто вірить (вірю навіть я), продовжуємо читати далі. Буквально в п'ятницю спілкувалися особисто з Леонідом Гроховський з топексперт.рф і по телефону і милу c Сашею Люстіком . В результаті народилося наступне. Можливо я трохи забігаю вперед, але в принципі тема саме під CMS вже спала і залишилося тільки її реалізувати на благо оптимізаторів. Для збільшення пошукового трафіку можна і потрібно використовувати внутрішні фактори , які при грамотному підході дають відмінний результат. Складність у тому, що робота над цими факторами досить рутинна і забирає багато часу. Ну а так як ми живемо в 21 столітті, то потрібно думати про автоматизацію. А автоматизувати всю цю справу і при цьому не наламати можна приблизно так (за ідеологічну основу була взята про внутрішні фактори). Трохи абстрагуємося. У вас сайт на одній з популярних або не дуже популярних CMS. Можливо навіть на самописні движку. Не суть.

Опубліковано: 22/08/11 @ 06:58
Розділ seo Блоги Читати далі...

Безкоштовний експрес-аудит сайтів, інтернет-магазинів та блогів від компанії Авеб

Ви давно хотіли, щоб хто-небудь грамотно оцінив ваш сайт і дав рекомендації щодо поліпшення дизайну і юзабіліті? Читайте цю замітку, і не пропустіть шанс покращити ваш сайт вже сьогодні. Ми вирішили посприяти утворенню якісних стандартів веб-публікації, і допомогти тим власникам сайтів, яким потрібен досвідчений погляд з боку. Чим більше людей будуть знати про те, як потрібно правильно робити сайт - тим більш стабільною буде ситуація на ринку веб-дизайну, і замовники не будуть грати в російську рулетку, коли незалежно від суми їм все одно можуть зробити неякісний сайт. Наша компанія готова безкоштовно провести експрес веб-аудит вашого сайту. Впровадивши необхідні зміни, ваш сайт зможе краще виконувати свої завдання - більше продавати, довше утримувати увагу відвідувачів, і т.д. Вам необхідно тільки надіслати заявку на безкоштовний аудит на адресу dm@aweb.ua . При великій кількості заявок сайти-пацієнти будуть вибиратися методом жеребкування.

Опубліковано: 18/08/11 @ 03:27
Розділ Блоги Читати далі...

Чим потрібно цікавитися при виборі CMS для SEO?

Перед створенням будь-якого сайту зазвичай стоїть питання, на якому движку його робити (якщо тільки під рукою немає самописні). Платні або безкоштовні, для магазинів або блогів, поширені і маловідомі .. це всі цікаві подробиці, але зараз нас більше цікавить, як оцінити різні СMS в цілях пошукової оптимізації. Демо-версія CMS повинна давати чітке уявлення про те, як працює система, як управляти контентом і т.д. (Це не завжди може бути ясно з першого погляду; деякі системи кілька «перевантажені» різними кнопками. Є люди, які ненавидять адмінку Joomla, в порівнянні з адмінкой WP в неї дійсно важче «в'їхати». А в німецькій навороченной TYPO досить легко навчитися щось публікувати, і прописувати теги в спеціальній формі, але зрозуміти, як вона працює - набагато складніше, тому що навіть знання англійської не допоможе, вся нормальна документація ... по німецьки. Ще один приклад - Amiro, який називають «найшвидшим движком в рунеті».

Опубліковано: 18/08/11 @ 12:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

Дослідження: наскільки «соціалізовані» топові сайти у видачі Yandex і Google?

Вплив соціальних мереж на видачу пошукових систем - це одна з найбільш «модних» нині тим у середовищі SEO -фахівців (поряд з темою про користувача фактори). На форумах і блогах зараз багато пишуть про те, що посилання з соціальних мереж впливають на траст і його позиції в пошуку. І що соціальні кнопки, за допомогою яких можна поділитися посиланням з друзями на Twitter, Facebook, Vkontakte та інших соціалках, стимулюють зростання соціальної посилальної маси і, отже, підвищують його траст. Ще коли я писала про вплив кнопки Google +1 на позиції сайту , мені в голову прийшла ідея перевірити, наскільки взагалі «соціалізовані» топові сайти у видачі Яндекса і Google і чи справді на більшості трастових ресурсів є кнопки соціальних мереж. Повернутися до цієї теми вийшло тільки після відпустки . У цій статті я наводжу лише проміжні результати дослідження, які, тим не менше, вже дають грунт для певних висновків.

Опубліковано: 18/08/11 @ 11:35
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Рекламні кампанії сервісів для вебмайстрів в рунеті

Саме кампанії. Хто до сих пір думає, що в контексті »рекламна кампанія» до цих пір пишеться через «О», нехай вчить мат частина, як кажуть старожили самі знаєте де. Буквально сьогодні по дорозі в офіс дослухав останню Рунетологію з Сергієм Співаком . І прозвучала одна думка, до якої я прийшов досить давно. Якщо раптом виникає ступор, вся текучка виконана, дизайнери продовжують факапіть, програмісти виїдають мозок сніданками, верстальник сидить незавантаженим, у виконавців проекту пропав інтернет через відключення світла ... А ти сидиш і тупиш, тому що робота стоїть. А думка така: якщо раптом виникає ступор - придумайте собі нове заняття і пориньте в нього з палаючими очима. «Палаючі очі» я проходив не раз і в приниципе чітко уявляю собі це відчуття. Наприклад вони точно будуть завтра з ранку в Москві, коли я буду проходити співбесіду в посольстві США. Горіли в мене очі, коли я летів 12 липня в Одесу, бо люблю літати і тому що летів в Одесу-маму, можна сказати що місто-легенду.

Опубліковано: 18/08/11 @ 08:25
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

Проблема з плагіном Quick Cache

Перепробувавши купу плагінів кешування , зараз зупинився на плагіні Quick Cache, дає відмінний приріст до продуктивності блогу і знижує навантаження. Плагін легко встановлюється і налаштовується, там не так багато функцій і налаштувань як в плагіні Total Cache але їх в принципі вистачає для середньостатистичного блогу з відвідуваністю 2 - 3 тисячі осіб на добу. При роботі з одним з клієнтів, виникла проблема з установкою цього плагіна. При активації плагін видавав помилку доступу до файлу wp-config.php папці wp-content та wp-content/cache . І рекомендував встановити права доступу на файли 755 або вище, тобто 777 що означає що будь-який користувач на сервері зможе зробити запис в цей файл або папку. І що найцікавіше навіть при встановленні прав на файл wp-config.php в 777, помилка не зникала і плагін продовжував писати про те, що він не може зробити запис в файл.

Опубліковано: 17/08/11 @ 12:50
Розділ Блоги Читати далі...

Керівництво починаючому фрилансеру

Фріланс Сьогодні у мене в гостях Андрій, автор блогу dragonblog.ru . Андрій поділиться порадами для початківців фрілансерів з подолання шляху до незалежності від оффлайна. Доброго дня, мене звати Андрій. Як і, мабуть, більшість вебмайстрів я маю свої проекти в інтернеті, які щомісячно приносять мені певний дохід. Якщо правильно організувати їхню роботу, то можна домогтися того, щоб ваші сайти постійно працювали всіляко підтримуючись іншими людьми, тобто наповнювалися контентом і розкручувалися, а ви тільки заробляли на них. Нещодавно виявивши, що я витрачаю дуже багато часу даремно, просто переглядаючи, як йдуть справи на моїх сайтах, я став замислюватися про додатковий заробіток у Мережі. А найшвидшим у плані отримання грошей на свій гаманець, безсумнівно, є фріланс. Виконав замовлення - отримав гроші. Так, ступивши на стежку фрілансера, я став опановувати основи цієї діяльності.

Опубліковано: 17/08/11 @ 05:30
Розділ Блоги Читати далі...

Google + ... Так, інвайт теж будуть.

Так вийшло, що соціальна мережа вже працює ... ну принаймні більше місяця, а я і словом не обмовився про неї. А за цей час перечитав багато всякої поебень корисної інформації, щось у стилі «Чи варто воно того?» Або «Перше враження», хтось навіть примудрявся роздавати інвайт за ретвіти. Отже, перше враження . Як же красиво! Нічого не зрозуміло. Але після 10-хвилинного і користування стало більш зрозуміло, що взагалі-то нічого особливого тут крім кіл і нема. І більшість реєструється спираючись на стадне почуття: «Все реєструються, і я зареєструюся». І тільки тому на запитання: «Чи варто?» Можна відповісти: «Так, безперечно варто». Я вже і в попередній статті про слив трафіку говорив, що ігнорувати соціальну мережу з трафіком, з особистої неприязні - нерозумно.

Опубліковано: 15/08/11 @ 10:30
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Прозорість просування сайтів для «неспеціалістів»

Є категорія людей , які потребують просуванні сайтів, але м'яко кажучи, сильно далекі від практики, але в теорії натискання непогано. Так само є категорія «менеджерів», які вміють добре керувати, вміють вникати в процеси поверхово, чітко уявляти собі основні механізми роботи але не більше того. У другої категорії мозок добре заточений під менеджмент (під управління), а не під виконання (екзекутів). І ті й інші приблизно розуміють, як усе має відбуватися і працювати, але при цьому далекі від прикладної практики. Всі знають що сторінки повинні бути оптимізовані, перелінковка повинна мати місце бути, посилання повинні закуповуватися, а коли доходить справа до практики, виникають питання і складнощі. Втім ринок не стоїть на місці, якщо є попит (а він реально є), то з'являється і пропозиція. «Попит» в даному випадку можуть виступати штатні комп'ютерники, яким з волі долі довелося перекваліфікуватися в сеошники.

Опубліковано: 15/08/11 @ 10:22
Розділ Блоги Читати далі...

BuyPost як біржа для вебмайстрів

Спонсор солодкого посту - BanZon.ru - нова
рекламна мережа з оплатою 1,5 руб. за клік .
Нещодавно до мене потрапив топ найприбутковіших майданчиків в BuyPost . Список приблизно місячної давності: ЖЖ - 17К рублів
ЖЖ - 11К рублів
ЖЖ - 11К рублів
ЖЖ - 11К рублів
ЖЖ - 9к рублів
ЖЖ - 9к рублів
ЖЖ - 8.5к рублів
ЖЖ - 8.5к рублів
ЖЖ - 7к рублів
ЖЖ - 6.5к рублів урли мені, мабуть, краще не викладати, але суть в тому, що ці самі топові майданчика це виключно ЖЖ з параметрами: тИЦ від 50 до 250 (в середньому 127), PR від 3 до 5 (у середньому 4). Тобто, для ЖЖшніков сабж - це варіант заробити. Але середній ЖЖ там заробляє, напевно, 1к рублів на місяць. Що стосується кількості сторінок в індексі Яндекса серед топових блогів: від 1500 до 13к. У середньому 6-7к сторінок в індексі. Так як біржа розрахована на дешеві посилання, логічно, що блоги з малою кількістю сторінок там щось гідне навряд чи запрацюють. Ця біржа, звичайно, скромна.

Опубліковано: 15/08/11 @ 05:03
Розділ Блоги Читати далі...

Як збільшити кількість переглядів сторінок

Нововведення на pervushin.com помітили? Якщо читаєте пости до кінця, якщо робите репост за допомогою соціальних кнопок розміщених в кінці статті (за що Вам, друзі, велике спасибі! ), якщо коментуєте мої пости (і за це спасибі!! ), тоді точно помітили такий собі баннер-слайдшоу. Я давно шукав вихід з положення "втрати з уваги старих постів". Перелінковка в постах допомагає звичайно, і блоки різні в бічній панелі, а також список схожих статей в кінці посту теж роблять свою справу, але потрібно було щось, що буде тупо крутити всі статті блогу в перемішку, та ще й увагу залучати. Так я знайшов плагін для Wordpress Frontpage Slideshow . Абсолютно точно можна говорити про його позитивності в плані збільшення кількості переглядів сторінок скоєних одним користувачем .

Опубліковано: 15/08/11 @ 01:25
Розділ Блоги Читати далі...

Как увеличить количество просмотров страниц

Нововведення на pervushin.com помітили? Якщо читаєте пости до кінця, якщо робите репост за допомогою соціальних кнопок розміщених в кінці статті (за що Вам, друзі, велике спасибі! ), якщо коментуєте мої пости (і за це спасибі!! ), тоді точно помітили такий собі баннер-слайдшоу. Я давно шукав вихід з положення "втрати з уваги старих постів". Перелінковка в постах допомагає звичайно, і блоки різні в бічній панелі, а також список схожих статей в кінці посту теж роблять свою справу, але потрібно було щось, що буде тупо крутити всі статті блогу в перемішку, та ще й увагу залучати. Так я знайшов плагін для Wordpress Frontpage Slideshow . Абсолютно точно можна говорити про його позитивності в плані збільшення кількості переглядів сторінок скоєних одним користувачем .

Опубліковано: 15/08/11 @ 01:25
Розділ Блоги Читати далі...

Історія про те, як хлопчик змінив світ

Історія про те, як хлопчик змінив світ Зараз, почекайте, з думками зберуся ... ну все, зібрався. Мова сьогодні будемо вести про хлопчика изменившем світ. Ні-ні, я не про Марк Цукерберг та його дітище facebook , все набагато прозаїчніше, на перший погляд. Отже, фільм "Pay it forward" (Плата вперед/Заплати іншому) . Ну так, я по фільму, а Ви про що подумали? Ті хто вже є в google + та додали мене у свої кола, можливо бачили повідомлення про просмотренном мною фільмі . У тому пості емоцій стільки було, жах просто. Фільм дійсно офігенний. Як я писав в g + це не якийсь там бойовик зі спецефектами за "100 500 000 000 $" або до одуру смішна комедія, це грамотний фільм, розумний, надихаючий і добрий. Взагалі категорія у мене називається "Мотивуючі кіно ", тобто для фільмів, які мотивують на щось плідну, роботу наприклад. Але скажу чесно, цей фільм не зовсім з цієї серії. Він не мотивує на роботу, не мотивує на ведення блога, хоча ні, стривайте, він же мене мотивує написати цей пост.

Опубліковано: 12/08/11 @ 11:09
Розділ Блоги Читати далі...

Помилка плагіна Popularity Contest на WordPress 3.2

Чомусь саме у версії WordPress 3.2.1 я знову зіткнувся з проблемою, коли плагін Popularity Contest відмовляється активуватися після установки, видаючи помилку Incorrect table name''on line: 255. Пошукав в Google, проблема виявляється знайома і вже навіть описувалася на моєму блозі, і полягає вона в тому, що плагін при установці з якоїсь причини не може створити таблиці, необхідні йому для роботи. Для вирішення проблеми, необхідно створити ці таблиці самостійно, скориставшись інтерфейсом для роботи з базою даних який називається phpMyAdmin, знайти його можна найчастіше в панелі управління вашим хостингом.

Опубліковано: 11/08/11 @ 04:14
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Кросспостінг повідомлень з Google + в twitter і facebook

кросспостінг повідомлень з Google + в twitter і facebook Полезняшка актуальна для тих, хто розривається між кількома обліковими в соціальних мережах. Я один з таких людей. У мене є аккаунт в, facebook , vkontakte , а тепер і в google + . У всіх цих мережах склалася досить дружна кампанія, якої я не маю ніякого права нехтувати. Якщо я щось повідомив друзям в twitter, то я не можу не повідомити того ж друзям в facebook. Скажу чесно, я підсів на G + (приєднуйтесь, я тут ). Якщо раніше я постив повідомлення в twitter, а вже з твіттера повідомлення відлітали в facebook та вконтакте і цього вистачало, то зараз мені просто необхідно налаштувати кросспостінг повідомлень в twitter і facebook з Google + . До речі, раз вже мова зайшла про кросспостінг, можете прочитати статтю про кросспостінг повідомлень з вашого блогу в блогосервісах , думаю пригодиться.

Опубліковано: 08/08/11 @ 03:33
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Трохи про PostPR.ru + оголошення

Трохи про PostPR.ru + оголошення Друзі, можливо в, facebook або google + ви про невеликий, але дуже корисному нововведення в соціальної мережі для вебмастеров PostPR. ru . Мова йде про кросспостінг опублікованих вами анонсів в різних соціальних мережах і блогосервісах. На даний момент ваші повідомлення автоматично і моментально відправляються в 5 сервісів: livejournal, ya.ru, vkontakte, mail.ru і закладки бобрдобр. Акаунти новостворені, тому зовсім не популярні і крім "зайвих" посилань з них толку поки що мало, але про це власне оголошення нижче. Спочатку в postpr вже присутній кросспостінг повідомлень в акаунт twitter має пристойні показники в плані фоловерів. На даний момент працюємо над додаванням ліру, блог.ру і найприємніше - тематичної групи і розсилки на subscribe.ru. Після завершення робіт над вищезгаданими "булочками" будемо думати над іншими, не менш смачними.

Опубліковано: 05/08/11 @ 07:43
Розділ Блоги Читати далі...

Великий Бренд стежить за тобою

Задумайтеся про те, що відбувається, коли ви критикуєте бренди в інтернеті. Кому від цього гірше? Кажуть, що брендам. А мені здається, все навпаки. Можливо, я помиляюся, тому запрошую всіх бажаючих подискутувати. Сам не дуже люблю параноїдальні статті про те, що людьми смикають за ниточки та інше, тому що люди самі по собі можуть забезпечити собі масу неприємностей, при цьому скаржачись на чиїсь підступи. На цей рахунок є чудовий уривок з книги «451 градус за Фаренгейтом»: «Запам'ятайте, Монтег, чим ширше ринок, тим ретельніше треба уникати конфліктів. Всі ці групи і группочкі, що споглядає власний пуп, - не дай бог як-небудь їх зачепити! Зловмисні письменники, закрийте свої друкарські машинки! Ну що ж, вони так і зробили. Журнали перетворились на різновид ванільного сиропу. Книги - в підсолоджені помиї. Так, принаймні, стверджували критики, ці зарозумілі сноби. Не дивно, говорили вони, що книг ніхто не купує.

Опубліковано: 04/08/11 @ 11:29
Розділ Блоги Читати далі...

«Яндекс» - знайдеться все!

Яндекс знаходить все Думаю, всі читачі цього блогу вже знають про останні події в світі пошукових систем. Зараз я кажу про витік персональних даних користувачів з різних сайтів в пошукові системи. Все почалося з того, що пошукова система «Яндекс », чисто випадково проіндексувала всі смс повідомлення мобільного оператора «Мегафон ». Після цього, в твіттері, на форумах, а також на інших сайту з'явилося безліч обговорень цієї події. Люди почали збирати чужі смс повідомлення і постити їх в свої аккаунти в соціальних мережах. Все це виглядало досить смішно для звичайних користувачів, а от для «Мегафона» і «Яндекса» це не виглядало, як жарт. Та ладно, через кілька годин співробітники «Яндекса» видалили з видачі всі повідомлення, і начебто, всі заспокоїлися. Але не тут то було. Через кілька днів, у видачу потрапили дані з інших сайтів, які не повинні були потрапляти до індексу. Нібито «анонімні» замовлення в секс-шопах потрапили у відкритий доступ. Думаю, покупці були не дуже раді :).

Опубліковано: 30/07/11 @ 10:23
Розділ Блоги Читати далі...

"Яндекс" - знайдеться все!

Яндекс знаходить все Думаю, всі читачі цього блогу вже знають про останні події в світі пошукових систем. Зараз я кажу про витік персональних даних користувачів з різних сайтів в пошукові системи. Все почалося з того, що пошукова система «Яндекс », чисто випадково проіндексувала всі смс повідомлення мобільного оператора «Мегафон ». Після цього, в твіттері, на форумах, а також на інших сайту з'явилося безліч обговорень цієї події. Люди почали збирати чужі смс повідомлення і постити їх в свої аккаунти в соціальних мережах. Все це виглядало досить смішно для звичайних користувачів, а от для «Мегафона» і «Яндекса» це не виглядало, як жарт. Та ладно, через кілька годин співробітники «Яндекса» видалили з видачі всі повідомлення, і начебто, всі заспокоїлися. Але не тут то було. Через кілька днів, у видачу потрапили дані з інших сайтів, які не повинні були потрапляти до індексу. Нібито «анонімні» замовлення в секс-шопах потрапили у відкритий доступ. Думаю, покупці були не дуже раді :).

Опубліковано: 30/07/11 @ 10:23
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62