53 корисних плагіна для Joomla 1.5

Лист від читача на ім'я Микола: Олена, звертаюся до вас двічі!:) Поділіться з нами якісь модулі ви використовуєте на движках Джумла і вордпресс. Кількість плагінів для них просто величезна, а думка експерта дуже допоможе сориентироваться.Интересует не тільки плагіни для сео, можна також згадати й інші якими ви активно користуєтеся. На блозі Михайла Шакіна вже опублікований список плагінів для Wordpress , в якому є практично все, що потрібно для WP-сайту і навіть більше . А ось структурованого списку плагінів/мамботів для Joomla не знайшла - тому викладаю тут список мамботів, якими користуюся я. Якщо є чим доповнити - пишіть в коментарях. 53 корисних плагінів Joomla 1.5 1. SEO 1. JoomSEF (Artio) - управління URL, Title і META- тегами сторінок. Дозволяє настроювати ЧПУ (человекопонятние урли), індивідуально прописувати title і meta-теги кожної сторінки. Русифікована версія тут . 2. SeoLinks - автоматична перелінковка сторінок за ключовими словами.

Опубліковано: 11/04/11 @ 09:01
Розділ Блоги Читати далі...

Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж

Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж Радий представити вашій увазі свій новий безкоштовний сайт-сервіс - Share42.com - генератор скрипта кнопок соціальних закладок і мереж. Ідея подібного сервісу давно витала в моїй голові, ще приблизно з тих часів, коли я викладав на цьому блозі свої скрипти соціальних закладок . Але втілити її вийшло тільки зараз. До речі, великим поштовхом до створення цього сайту стала колекція ікон, які я використовую. По-перше, їх відразу багато для різних сервісів в комплекті, по-друге, не складно створити самому аналогічні іконки, по-третє, вони красиві. Дуже радує, що весь сайт від і до я зробив сам. Генерація здійснюється за допомогою PHP , а інтерфейс працює за допомогою jQuery, завдяки чому ніяких перезавантажень сторінок - всі дії відбуваються на одній єдиній сторінці. Основна ідея сервісу полягає в тому, що користувач сам вибирає кнопки соціальних медіа, які він хоче показувати на своєму сайті.

Опубліковано: 10/04/11 @ 06:08
Розділ Блоги Читати далі...

Нова версія клієнта твіттер TweetDeck 0.36

Вийшла нова версія програми-клієнта для твіттер , TweetDeck 0.36. Нагадаю, це моя улюблена програма для використання Twitter, якою я користуюся вже більше року. У новій версії з'явилася підтримка real-time оновлень твітів, це означає що нові твіти будуть з'являтися у вас на комп'ютері, відразу ж після їх публікації в твіттер, а не через певний інтервал, коли задана перевірка нових повідомлень. Не скажу що це дуже зручно, тому що іноді tweetdeck просто не замовкає від нових повідомлень. Також у новій версії, з'явилося повідомлення про те, що хтось додав у вибране ваш твіт, ці повідомлення також з'являються в реальному часі. Крім цього в настройках тепер ви можете поставити галочку, щоб відображались відповіді від людей за якими ви не дотримуєтесь, раніше такі повідомлення не приймалися. Більш докладно про нову версію твіттер клієнта Tweetdeck можна почитати в блозі розробників .

Опубліковано: 10/04/11 @ 03:08
Розділ Блоги Читати далі...

Клієнт для WordPress тепер і на Nokia

Нарешті власники телефонів Nokia зможуть працювати зі своїми WordPress блогами, безпосередньо з телефону. На мій погляд, дуже сумнівно, що хтось буде писати великі пости зі свого телефону, але ситуації бувають різні, та й блоги в людей бувають різної тематики. Ви можете завантажити програму Nokia для WordPress з Ovi Store , а заодно відвідайте і сайт розробників . Також рекомендую ознайомитися з блогом розробників , тому що дуже часто виходять оновлені версії даної програми.

Опубліковано: 10/04/11 @ 09:03
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

SEO-словник (частина друга) від SeoPult

Зовнішні чинники ранжирування - враховуються пошуковою системою при ранжируванні документів фактори, не пов'язані з структурі, контенту та іншим якостям самого сайту. До зовнішніх чинників належить входить посилальна маса - кількість і якість посилань (і сторінок-донорів цих посилань) на сайт, що просувається, а також список їх анкоров. В окрему групу факторів потрібно винести поведінкові. Співвідношення у впливі на успіх просування - приблизно 30% від внутрішніх, 30% від зовнішніх і 30% від поведінкових (у різних тематиках співвідношення може мінятися). Внутрішні фактори ранжирування - якості сайту, що впливають на його оцінку пошуковими системами. Це тематика і кількість унікального контенту, відповідна правилами HTML-верстка, відсутність будь-яких заборонених технологій (типу клоакинга) і вірусів, правильно налаштовані сервер і система управління контентом, логічна і відповідна цілям пошукового просування внутрішня перелінковка і так далі.

Опубліковано: 09/04/11 @ 06:01
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Прив'язка домену до регіону

40802853 spacekitty1 Прив'язка домену до регіону
І знову вітаю всіх. У сьогоднішній статті я хочу звернути вашу увагу на такий «невеличка дрібниця», як прив'язка домену до регіону .
Цю фішку я відкрив для себе досить недавно і зараз хочу розповісти для чого це все діло треба. За замовчуванням всі домени прив'язані до якого небудь регіону. Прив'язку домену до того чи іншого регіону визначає зона домену, тобто закінчення. Com.ua,. Com,. Org тощо
Прив'язку домену до регіону ми будемо розглядати в пошуковій системі Googleтому для мене це основний поисковик для просування своїх сайтів. Нагадаю, що для кожної країни у пошукової системи Google є свій пошук. На приклад для Німеччини - це www.google.de, для України - www.google.com.ua і т.д. В Україні використовують в основному вже вищевказаний поис - www.google.com.ua . Цей поис більш краще ставиться до сайтів, які мають українську доменну зону. Що я хочу сказати: багато блогери та власники сайтів купують домени в зоні. com,. org,. net і т.п.

Опубліковано: 09/04/11 @ 09:00
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Джерела трафіку для фарм

Джерела трафіку для фарм Я займаюся в основному розкручуванням сайту під сегмент Російського інтернету, але не давно мене зацікавив Буржунет. Найважливішим питанням перед яким стикаються всі люди - це трафік. Найоптимальніший спосіб - це пошукові системи, але все ж таки існують і інші способи. Поки що мене зацікавили такі способи отримання трафіку: Розкрутка сайтів в пошукових системах Дорвеи Трафік з форумів, блогів і інші способи Купівля трафіку Зараз найпростішим способом отримання трафіку є дорвеї. Багато людей, які працюють з тематикою фарма якраз використовують трафік з дорвеїв. Результат виходить швидкий, але підсумок всього цього один - бан в пошукових системах. Такі дорвеї окупаються, тому їх створюють у величезних кількостях. Думаю варто відзначити, що потрібно купувати домени, які забули продовжити минулі власники. Це допоможе уникнути бана в Гуглі в перший час, а от з новими зареєстрованими доменами буде все трохи інакше.

Опубліковано: 08/04/11 @ 06:35
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

SEO-словник (частина перша) від SeoPult

Отримав нещодавно на мило "Випуск № 17" від . Думаю багатьом початківцям вебмайстрам та манімейкерам буде цікаво ознайомитися з основними поняттями. SEO - Search Engines Optimization, оптимізація сайтів для пошукових систем. Синоніми - просування сайтів, розкрутка сайтів. Цікаво, що абревіатура SEO позначає просування сайтів в ТОП пошукових машин за потрібними ключовими словами В ЦІЛОМУ, а термін «оптимізація» часто використовується більш вузько - для позначення роботи з внутрішніми факторами, що впливають на ранжирування. Останнє під катом. Cloacking (клоакінг) - метод «чорної» оптимізації, який полягає у підміні контенту сторінки, розташованої за певною адресою, при показі її живому відвідувачеві і роботу-павуку пошукової системи (відвідувачу показується одне, а пошуковику - інше). Тип відвідувача визначається за IP або по частині HTTP-запиту, що повідомляє User Agent.

Опубліковано: 08/04/11 @ 06:07
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Як пережити «чорну смугу» у житті.


Лист від читача-аноніма: Привіт, Олена. Давно за тобою спостерігаю і ризикну запитати, як тобі вдається уникнути труднощів у житті? Успішно ведеш блог, керуєш сервісом, заробляєш гроші. Судячи з інтерв'ю, в особистому житті теж все в порядку. А в мене ніколи нічого не виходить, за що не візьмуся - відразу починаються труднощі, які не дають мені рухатися далі. Може, це карма така? Все життя - суцільна чорна смуга. Скажи, що робиш, що б у тебе все виходило і як зробити так, що б не було труднощів?
Спасибі. Цього листа я отримала далеко не в самий вдалий момент мого життя - саме в розпал своєї «чорної смуги». У мене відвели поштову скриньку і стали розсилати з нього замовлення на копірайт. Заодно був зламаний Яндекс-гаманець на іншому обліковому записі, відновити який шансів практично немає. Ще зламали доступи до моїх профайлам в соцмережах і облікових записів з реферральний накопиченнями. Саме в цей момент перестав працювати Seolib.

Опубліковано: 08/04/11 @ 03:28
Розділ Блоги Читати далі...

Фріланс за бартер

Фріланс за бартер Одного разу, мені довелося попрацювати за бартер. У принципі, спектр завдань був невеликий. Нікому блогеру А (реальне ім'я людини ховається в цілях уникнення зайвого галасу) потрібно було дещо переробити на блозі. Чесно кажучи, я не пам'ятаю, що конкретно робив спочатку, швидше за все фіксіл з'їжджаються шапку при нестандартних розширеннях. Взагалі, я багато чого переробляв і доробляв: оптимізацію хедерів, трьохколоночного футер, модні ключевики в шапці, вирівнювання банерів. Спочатку умови були гранично простими - за свою роботу я отримував певну WMZ копієчку і наскрізну посилання на свій блог з футера. Треба сказати, що у блогера А що тоді, що і зараз були непогані пузомірки. Власне кажучи, посилання і можна вважати основною платою за роботу. Принаймні, я так вважав при першому і подальшу співпрацю. Але в якийсь певний момент я перестав справлятися з купою справ, що навалилися на мене. Відповідно, я відмовився від деяких підробітків, в тому числі й від вдосконалення блогу пана А .

Опубліковано: 08/04/11 @ 03:05
Розділ Блоги Читати далі...

Найповніша шпаргалка для IE6 або як виправити 25 + помилок Internet Explorer

Переклад: Ultimate IE6 Cheatsheet : How To Fix 25 + Internet Explorer 6 Bugs
Автор: Benjamin Краща практика по «залагодження справ» з Internet Explorer 6 - відмовитися від його підтримки. Стоп. Добре, я відчуваю Ваше засмучення. Ви веб розробник і Ви готові рвати на голові волосся, бо змушені підтримувати Internet Explorer 6, або скажімо більш коректно - IE6 не хоче «дружити» з Вами. Ви витрачаєте на це години, але Ви не можете виправити макет своєї верстки. Співчуваю. Я можу Вам допомогти. Це не те просторікування або компанія з приводу «відстрілу» IE6. Таких речей повно в Інтернеті, але вони Вам не допоможуть якщо Вам необхідна підтримка IE6, цей браузер продовжує займати значне місце на ринку браузерів і Ви не можете просто так ігнорувати його. Ні, цей ресурс Ваша реальна надія.

Опубліковано: 07/04/11 @ 06:03
Розділ Блоги Читати далі...

BestMasterіZація

BestMasterіZація Чим привабила мене BestMasterіZація ? А що взагалі таке BestMasterіZація ? І навіщо мені потрібна BestMasterіZація ? Три питання, відповідями на які буде побудований наступний текст в даній статті. Хочу відразу попередити, що в статті буде невелике гнобленія, але воно вимушене в рамках даного конкурсу і простимо в рамках даного посту:) Що таке BestMasterіZація ? Давайте з самого початку вирішимо, що таке BestMasterіZація? BestMasterіZація - це новий конкурс від Stryker, який взяв початок 10.10.2010 і має досить непогані призи. Ну як непогані - достатні для того, щоб взяти участь, а переможе, як завжди, найсильніший. Зустрічають по одягу, тому й моя BestMasterіZація буде зустрінута за зовнішнім виглядом банера: Що найцікавіше у конкурсах? Звичайно ж винагороди, тим більше, коли вони грошові.

Опубліковано: 07/04/11 @ 03:01
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

SE-ефект, SM-ефект, Feed-ефект

SE-ефект, SM-ефект, Feed-ефект Я зазвичай розділяю корисний трафік для блогу на три різні, але іноді перетинаються категорії: se-трафік, sm-трафік і feed-трафік. У кожного з цих типів трафіку є свої певні особливості, свої плюси і мінуси. Відповідно, для залучення різного роду трафіку використовуються різні підходи, тут вже до ворожки ходити не треба. SE-ефект Search Engine ефект - це старий добрий трафік з пошукових систем. Тут рулять ключевики і грамотне оформлення. Для досягнення SE-ефекту потрібно правильно скласти заголовок і опис, набити ключами контент, а також подбати, щоб пошукові роботи з'їли все це з превеликим апетитом. Підбір ключових слів елементарно робиться через статистику wordstat або через аналіз запитів конкурентних блогів . Розрахунок в даному випадку робиться на довгостроковий трафік, який будуть приносити пошукові системи, навіть якщо публікації в блозі припиняться. SM-ефект Social Media ефект - трафік з соціальних сайтів.

Опубліковано: 07/04/11 @ 12:00
Розділ Блоги Читати далі...

Плюси движка WordPress

4b0737d9e09d1 Плюси движка WordPress Вітаю моїх читачів. На порядку денному сьогодні я вирішив поставити питання «Чому люди вибирають WordPress? » У цій статті я трохи опишу головні гідності блогу на CMS WordPress. Історично склалося, що працював я з безліччю адмінок: і DLE, і Drupal, і Ucoz, і Delta-X і т.д., але найбільше мені подобаються сайти, які стоять на движку WordPress. Далі я буду описувати ті моменти через яких початківці блогери, а також блогери з досвідом вибирають WP. Безкоштовність движка WordPress є безкоштовною системою управління контентом, тобто не потрібно купувати сам движок. Зручний інтерфейс Багатьох приваблює дуже зручний інтерфейс адмінки - все гранично просто і зрозуміло. Особисто я освоював адмінку де менше години. Крім того є багато плагінів (невеликих програмок, які сприяють поліпшенню інтерфейсу). Безліч доповнень Це ті самі платини, тільки вже ті, що покращують інтерфейс самого сайту. За допомогою них ви зможете самі створювати свій блогг.

Опубліковано: 07/04/11 @ 09:00
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

5 років блогу Dimox.name

О так, це сталося! У блогу сьогодні маленький ювілей - цілих 5 років від народження =) Позаминулої річницю я писав: А в Інтернет я прийшов всерйоз і надовго, тому не виключено, що даний блог встигне відзначити свою 5-ту річницю ... а може навіть і 10-ю?! =) Як бачимо, 5-річну позначку я успішно досяг. Здається, дійду і до 10-річчя, адже не так вже й багато залишилося. За минулий рік на блозі майже нічого не змінилося - пишу рідко, але іноді влучно. Ось кілька найбільш корисних і коментованих статей за минулий рік: Універсальний jQuery-скрипт для блоків з вкладками (табами) (близько 300 коментарів). Плаваюча панель «Додати у соціальні сервіси» (більше 400 коментарів). "Хлібні крихти" для WordPress без використання плагіна (більше 100 коментарів). Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж (більше 100 коментарів).

Опубліковано: 07/04/11 @ 05:47
Розділ Блоги Читати далі...

40 + PHP класів та бібліотек для продуктивного програмування

Переклад: 40 + Must-Bookmark PHP Classes & Libraries For Developing Faster
Автор: Umut M. Примітка: Про частині класів я вже віщав у своєму блозі, але думаю гірше від цього нікому не стане. Керування вмістом BackPress
Потужна бібліотека, «ноги» якої ростуть з WordPress. Дозволяє виконувати безліч стандартних завдань для створення повноцінних веб додатків, таких як: керування користувачами, HTTP транзакції, логування, форматування текстів і т.п. PHP User Class
Метою даного класу є просте обслуговування завдань з управління користувачами в PHP додатках, а саме: реєстрація, авторизація, закінчення сеансів роботи і т.д. phpSEO
Ви хочете автоматизувати процес збору і генерації ключових слів або мета тегів для Вашого контенту? phpSEO зробить це за Вас. Він може створювати необхідну кількість ключових слів з строкових даних або URL, генерувати до них описи і крім цього, робити все це згідно Вашого списку степових (небажаних) слів.

Опубліковано: 06/04/11 @ 09:02
Розділ php Безпека Блоги Читати далі...

Обмін посиланнями, як засіб просування сайтів

Обмін посиланнями, як засіб просування сайтів Обмін постовими вже давно використовують багато оптимізаторів. Це пов'язано з тим, що можна з обмеженим бюджетом просувати сайт, а головне отримувати тематичні посилання. Від обміну постовими з не тематичними сайтами вже немає ефекту, також каталоги нічого не дають. У деяких випадках через каталогів можна отримати санкції від пошуковиків. Тому не багато хто зараз займаються обміном, але все ж ефект від цього залишився. Обмін постовими - це обмін посиланнями в блогах. При обміні беруться тільки тематичні блоги, тому шкоди від них немає. Існує кілька способів для обміну посиланнями: 1) обмін постовими безпосередньо 2) Обмін по колу 3) Придбання посилань Давайте поговоримо про кожному способі детальніше. Обмін постовими безпосередньо. Цей варіант дуже допомагає при просуванні блогу за запитами. Ми ставимо посилання з потрібним анкором на статтю іншого блогера, а та людина натомість ставить статтю на вас. Це і називається прямим обміном.

Опубліковано: 05/04/11 @ 09:38
Розділ Блоги Читати далі...

Що таке просування сайту

XL Що таке просування сайту Сьогоднішня тема поста присвячена тим, хто мало знає що таке просування сайту . Що це таке і з чим його їдять я постараюся пояснити. Просування сайту (або розкручування сайту) - комплекс заходів спрямованих на отримання цільових відвідувачів (тих людей, яких цікавить тематика вашого сайту або послуги, які ви надаєте) для сайту з даною тематикою. У наш час, що б отримати цільових відвідувачів, сайти просувають у пошукових системах. Методика просування сайтів в пошукових системах називається SEO оптимізація сайтів під пошукові системи. Що таке SEO просування сайтів? SEO - це абревіатура від search engine optimization. Результат SEO розкрутки сайту виглядає приблизно так: ваш сайт з'являється в пошуковій видачі (результати пошуку, тобто при введенні пошукового запиту у вікно пошукача ви отримуєте список сайтів - це і є пошукова видача) на перших позиціях по певних запитах.

Опубліковано: 05/04/11 @ 05:23
Розділ Блоги Читати далі...

KeepLinks.ru - сервіс перевірки посилань, розміщених через Блогун

KeepLinks.ru-перевірка ссилок Разом із зростанням популярності системи "Блогун", почала зростати і популярність розміщення постових (посилань у блогах). Купівля таких посилань допомагає рекламодавцям наростити "пузомірки" сайтів в пошукових системах, отримати хороший seo-ефект і непогану рекламу. Але найголовніше, що посилання можна розмістити назавжди. Але де гарантії, що назавжди? Як не сумно, є такі блогери, які видаляють постові після оплати. І сподіватися в цьому випадку на розгляд з боку "Блогуна", як показує практика, справа марна. Відслідковувати розміщені посилання доводитися самим рекламодавцям. Але як дізнатися, обманює "Блогун"? Кожному зрозуміло, що перевірка індексації посилань безпосередньо самими сервісами для проведення рекламних кампаній просто невигідно. Саме для вирішення цього завдання і був створений сервіс KeepLinks.ru .
 Все, що від Вас потрібно - просто завантажити звіт про розміщені посилання в форматі XML з "Блогуна".

Опубліковано: 05/04/11 @ 01:34
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Відповіді на питання # 5: дублі контенту, юзабіліті, призначені для користувача фактори.

Традиційно раз на місяць відповідаю на запитання користувачів з просування сайтів. Дуже радує, що крім посилань, текстів і перелінковки люди починають цікавитися юзабіліті і поведінковими факторами - кожен раз отримую все більше запитань на цю тему. Як би не лаяли Яндекс за мінливість і непрозорість його алгоритмів, не можна не помітити дуже важливу позитивну тенденцію - вебмайстра, оптимізатори і їхні клієнти стали прагне робити свої сайти краще і зручніше для користувачів. Мабуть, крилатий повчання Платона Щукіна "Покращуйте свій сайт, працюйте над якістю його информаци ..." дійшла до свідомості широких мас сеошників і розробників. Як завжди, питання цитую зі збереженням особливостей орфографії та пунктуації їх авторів. Загальні питання Федір про схему аудиту сайту: Доброго дня, Олена! Чи існує форма, анкета для аудиту сайтів? Можете дати посилання на подібну форму.

Опубліковано: 05/04/11 @ 11:33
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61