5 статистик заробітку на fotocash.ru

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Підсвічені жовтим ціфоркі - це заробітки (ні, не мої) за різними напрямками, так як в партнерці fotocash.ru оплата за: реєстрацію петов (схоже на тамагочі) +% від поповнень реєстрацію анкети в службі знайомств +% від поповнень При цьому весь трафік женеться на fotostrana.ru , там за даними netchart.ru півтора мільйона уникав на добу. Отже. Жіноча тематика (жіночі сайти, жіночі групи в соціальних мережах, таргетінговая реклама на жінок), зливали на вихованців:
Тізерна мережі (які не сказали), зливали на вихованців:
Контекст на знайомства:
Розважальний сайт (а-ля nnm.ru) на знайомства і вихованців:
Втім, на серч я знайшов менш позитивну стату зливу на вихованців. Зливали саме дитячий трафік. Чому менш позитивна? У дрібних діточок немає e-mail, а без підтвердження e-mail оплата за реєстрацію не зараховується.

Опубліковано: 10/10/12 @ 03:08
Розділ Блоги Читати далі...

Спам : від тушонки до світового панування

Спам: від тушонки до світового панування Зовсім недавно я отримав від одного передплатника блогу відповідь на лист з, типу "Спамер ху ..... вистачить мені писати "ну і в такому дусі. Такі листи мені отримувати ще не доводилося. Але я зізнатися не сильно і засмутився, цей лист мене смокчемо не образило, а тільки лише дало зрозуміти, що листи мої таки читають, що кінцевих користувачів вони чіпляють, а це головне. Загалом я в коректній формі роз'яснив користувачеві, що він підписався сам, надав йому дані з бази якого числа він це зробив, а також ткнув носом пальцемв посилання по якій він цілком собі в стані відписатися . Але, користуючись нагодою, хочу ще раз передати полум'яний привіт цього передплатникуі спробувати розкрити тему спаму більш докладно. На саме справі мало хто з нас не знає що таке "спам" . На жаль, з цим явищем зіштовхувався кожен: вдома, відкриваючи поштову скриньку, ми бачимо не тільки листи-газети-чеки від комунальників, але й пачку різнокольорових «рекламок».

Опубліковано: 07/10/12 @ 08:46
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки . Частина 15 . Вересень приніс 5473 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Oh yeah, я таки зважився збільшити інвест-портфель тими грошима, що приносять рефералли, у мене вони все одно лежать злегка мертвим вантажем. А так «попрацюють» месяц-другой, рік-другий. Цей звіт затримався на кілька днів як-раз по причині того, що потрібно було вибрати нові рахунки для інвестування, а зробити це непросто. Адекватних керуючих у брокера, на мій погляд, штук 10. Ну, так говорять розумні люди. У підсумку надумав додатково вкласти в: 501149 (skalper ) - рахунок новий і ризикований. Вірніше, рахунок то новий, а ось керуючий старий. Раніше, наскільки я знаю, один рахунок він злив, а інший закрив з хорошим прибутком. Skalper не з тих, у кого можна вкинути на рік і забути. Високі і доходи та ризики. Тому планую періодично знімати прибуток. Поповнив на 1000 $ 5-го жовтня. 18550 (sven ) - інший рахунок трейдера sven, він з категорії ПАММ 2.0.

Опубліковано: 05/10/12 @ 10:53
Розділ Блоги Читати далі...

Житомирські розробники отримали " Оскара " Java - технологій

Компанія Jelastic , розробник хмарної платформи для Java-додатків , стала одним з переможців престижного конкурсу Java - технологій Duke's Choice Technology Leader . Jelastic розділили п'єдестал пошани з ще дев'ятьма проектами , серед яких фреймворк для розподілених обчислень Hadoop Project , платформа онлайн - тьюторінга Parleys.com і Liquid Robotics - система збору інформації про океанах ( проект творця Java Джеймса Гослінга ) . Що цікаво - Джеймс теж активно користується платформою Jelastic і відзначає це в своїх численних презентаціях . З повним списком номінантів можна ознайомитися тут . Фото взято з офіційного блогу компанії Jelastic Премія Duke's Choice Awards заснована Oracle 10 років тому і є фактично найпрестижнішою нагородою в світі Java - технологій , якої удостоюються найбільш інноваційні і « проривні » проекти .

Опубліковано: 03/10/12 @ 12:25
Розділ Блоги Читати далі...

Спілкування по інтересах

Спілкування по інтересах Все, що ми на даний момент маємо можливість спостерігати в Інтернеті створено з великими витратами праці. Якщо колись сайти були статичними і оновлювалися за допомогою додавання інформації в html-код сторінки, то з плином часу, пройшовши свій шлях розвитку від сайтів, які не мають front-office і back-office, вони прийняли нинішній вигляд. Безумовно, на створення гарного сайту йде багато часу і сил, та й на його підтримку - не менше. Однак будь-яка велика компанія зацікавлена ??у власному сайті, де буде розміщуватись основна інформація про фірму і її нововведеннях. Крім професіоналів, для яких створення сайтів є роботою, багато людей, що захоплюються програмуванням пробую створювати власні сторінки. Для тих же, хто не навчений мови програмування і не вміє працювати з потрібними програмами, надані соціальні мережі, які хоч і не повною мірою, але дають можливість проявити індивідуальність при оформленні сторінки.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:25
Розділ Блоги Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі . Частина 7 . Сітка під CPA .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Дорвеи під CPA ніші вже не секрет . Зараз їх роблять усі. Навіть Яндекс . Але іноді трапляються зовсім вже великі сітки. Мені недавно написав власник блогу E-pepper.ru і запитав, мовляв, чому на нього посилається купа якихось Лендінгем. Я трохи покопався і ось. Загалом, сітка включає в себе десятки сайтів, якщо не сотні. При цьому, на всіх сторінках цієї сітки, відвідувач бачить одне і теж: Але в коді зовсім інший контент. У кожної сторінки свій. Деякі сайти з сітки: bullbank.ru
osensapog.ru
tovaridengi.ru
directcreddit.ru
crossovki2012.ru
nizkiecenivsem.ru
nosikrasivo2012.ru
credittinkoffbank.ru
torgovlyabotinkami.ru Вищеперелічені урли в індексі Яндекса. Багато «сіткові» сайти вже під АГС або в лазні, але ті, що вище - на момент поста в індексі. І у них по 1000 сторінок приблизно. І нульовою траст. Якихось топів мало. Але це й не потрібно.

Опубліковано: 30/09/12 @ 02:02
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективне просування сайту в мережі інтернет

Ефективне просування сайту в мережі інтернет - це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення видимості сайту в пошукових системах за певним списком запитів з метою збільшення відвідуваності шляхом отримання безкоштовного трафіку з результатів пошуку. Перш ніж починати просування сайту, потрібно його підготувати. - визначити ключове слово (пошуковики видають запити саме по ключових слів, однак, якщо тематика сайту популярна, то на перші місця буває пробитися дуже важко, більш високі шанси мають сайти з непопулярною тематикою) - створити на сайті сторінку, в якій повинно бути присутнім ключове слово - проставити на дану сторінку посилання з інших статей даного сайту - проставити на сторінку посилання з інших сайтів, використовуючи як текст посилання ключове слово Отже, способів просування може бути два: - безкоштовний - платний Звичайно, безкоштовно розкручуватися можна нескінченно довго і в результаті так і не отримати підвищення SEO. Платне просування набагато ефективніше для сайту.

Опубліковано: 27/09/12 @ 08:44
Розділ Блоги Читати далі...

Як же приємно віддавати !

Як же приємно віддавати! Тиждень тому я повідомив про швидке старті конференції CyberMarketing . Нагадаю, вона пройде 12 жовтня 2012 року в Великому концертному залі «Академічний »Російської Академії Наук у Москві. Тоді ж я вирішив віддати квиток на цю конференцію, який люб'язно надали мені організатори абсолютно безкоштовно, передплатникам блогу. Я, якщо пам'ятаєте, просто не зможу її відвідати. Влаштувавши розіграш цього квитка серед передплатників бажаючих відвідати конференцію, зізнатися, чекав більше охочих. Виявили інтерес 20 осіб, всього 20 осіб з майже 10000 оповіщених. Припускаю, що це пов'язано з сезоном, у багатьох ще отходнякивід відпусток. Також це пов'язано з неможливістю відвідати Москву. А ще, по всій видимості, люди нарешті виявляють стриманість у бажанні отримати халяву, ну або просто не вірять в неї, хоча в цей раз бажання таки проявити необхідно було. ... Зате у 20 осіб шансів більше Ну власне до оголошення переможця.

Опубліковано: 25/09/12 @ 03:59
Розділ Блоги Читати далі...

Інтернет , інтернет , який інтернет ?

Інтернет, інтернет, який інтернет? Зараз, напевно, немає більш динамічною речі, ніж інтернет. Змінюється все, і сам інтернет, комп'ютери та інше »залізо», програмне забезпечення, та й ставлення до нього. Починалося з великих комп'ютерів, потім з'явилися ноутбуки, наладонники, телефони і смартфони з інтернетом. Загалом, без інтернету зараз ніхто і нікуди. Такий бурхливий розвиток викликано відповідним прогресом в елементах базі, технології мобільного зв'язку та передачі даних. Без будь-якого з цих компонентів немає інтернету в звичному зараз сприйнятті. Зламався ноутбук, і не важливо, що там зламалося, поки не зроблять , не буде ніякого інтернету. Або зв'язок зник. Той же результат. Існують цілі види діяльності, засновані на інтернет технологіях. Наприклад, ринок Форекс, торгівля цінними паперами, та й чимало інших прикладів можна привести.

Опубліковано: 23/09/12 @ 03:09
Розділ Блоги Читати далі...

Лід- системи : неочевидні нюанси і підводні камені

В середньому в місяць я отримую близько 15-20 запитів на розміщення реклами в блозі, половина з них - від різних партнерських програм. Я не публікую рекламу партнерок по двох причинах: по-перше, я не можу рекомендувати читачам продукт, яким сама не користуюся, по-друге, я взагалі не розміщую рекламних постів. Представники більшості партнерок вміють працювати з репутацією і готові добре платити за "хвалебну оду" з вуст популярного блогера. Як правило, в таких рекламних оглядах висвітлюються тільки переваги партнерок, а невигідні для рекламодавця моменти замовчуються. У сьогоднішньому гостьовому пості мова піде про "підводні камені" партнерських програм нового покоління - лід-систем . Попереджаю, що всі посилання в тексті - рефферальние. Далі - текст автора. За останні кілька років партнерські програми втратили свою популярність. Спад відбувся після введення фільтрів пошукових систем, що враховують унікальність контенту.

Опубліковано: 18/09/12 @ 01:19
Розділ Блоги Читати далі...

Актуальні конкурси та акції

Сьогоднішній зовсім скоромний за своїми розмірами пост я хочу присвятити конкурсам і акціям, які проводяться в даний момент. У цих конкурсах я беру безпосередню участь в якості журі/спонсора. Перший конкурс в якому я пропоную вам прийняти участь - це конкурс Антона Краморова (ака Jonyit) "З мене вистачить, працюю в інтернеті ". Звучне журі в особі команди фахівців webeffector'а, Олександра Бобріна, Дмитра Сідаш, Андрія Серебрякова, ну і мене. Не бідні спонсори :) в особі вже згаданої команди webeffectora, Олександра Борисова, Андрія Серебрякова, ну і я свої п'ять копійок додав. Завдання просте: написати статтю, в якій необхідно розповісти свої причини відходу в інтернет-підприємництво. Детальніше в блозі Антона .

Опубліковано: 17/09/12 @ 02:29
Розділ Блоги Читати далі...

Розкрутка сайту - платна або безкоштовна ?

Розкрутка сайту - платна або безкоштовна? Отже, у Вас є свій власний сайт і Ви хочете гарненько його розкрутити в мережі Інтернет. Причин на те може бути багато: бажання залучити клієнтів для Вашої фірми або приватного підприємства, покупців Вашому новому Інтернет-магазину, бажання залучити читачів для новинного або творчого блогу, або просто заробити на контекстній рекламі. На даний момент практично кожен віддалений працівник має власний сайт, який є в свій чергу чи то основним джерелом його доходу, чи то просто допоміжним інструментом у процесі отримання прибутку. Можна навіть сказати, що в кожного другого користувача мережі Інтернет є свій власний веб-сайт. А до чого створювати сайт, на який ніхто не буде приходити? Тому логічно припустити, що раз є сайт, то, врешті-решт, з'являється і бажання його розкрутити, просуваючи у відомих пошукових системах, рейтингах і каталогах. Якими б не були причини такого цілком резонного бажання, є не найпростішим завданням.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:41
Розділ Блоги Читати далі...

Кілька слів про біржу посилань РотаПост

Кілька слів про біржу посилань Ротапост Після публікації поста про покупцівеликої кількості посилань задешево , точніше сказати вчасно набору того поста, я усвідомив, що в блозі у мене немає жодної статті про біржі посилань Ротапост , завдяки якій якраз можна домогтися бажаного ефекту. Власне сьогодні вирішив виправити це непорозуміння. Давайте спробуємо позначити плюси і мінуси цієї біржі. Як відомо, робота з вічними посиланнями - дуже дієвий метод оптимізації . Продумані і грамотно розташовані вічні посилання відрізняються тим, що позитивно сприймаються пошуковими системами, що, безсумнівно, допомагає поліпшити позиції сайту по просувним запитам. Автоматичні біржі посилань нині ... ну загалом нині вже не те, що раніше. Їх місце займають біржі так званих вічних посилань, які, через нечистоплотних вебмайстрів, не такі вже й вічні. Але це все лірика і одиничні випадки, та й мова не про те. Мова про те, що РотаПост - одна з найпопулярніших у рунеті бірж постових посилань.

Опубліковано: 12/09/12 @ 05:11
Розділ seo Блоги Читати далі...

Мої секрети по роботі з сервісом Ротапост

Дорогі друзі, я продовжую серію відеоуроків про те, як я використовую різні сервіси та програми у своїй роботі по просуванню сайтів. У сьогоднішньому відео я розповім про свої секрети і корисних напрацюваннях по ефективній купівлі посилань в сервісі Ротапост . У ньому можна купити вічні посилання в блогах. Я активно використовую Rotapost з моменту його запуску. Ось і сам відеоурок: Партнер відеоуроку (як потрапити ): Партнерська програма CityAds розігрує серед вебмайстрів два автомобілі Audi A5 Coupe, а так само десятки новітніх гаджетів Apple (iPhone, iPad, MacBook)! Відео рекомендую дивитися в повноекранному режимі з роздільною здатністю 1080 HD. Так як відеоуроки я зараз роблю таким чином, що не читаю з папірця, а відразу кажу те, що думаю, то мій голос буде часами тремтіти, та й я сам буду заїкатися від хвилювання і відповідальності. Я також вирішив не робити повну текстову розшифровку відео, щоб у вас був хоч якийсь стимул подивитися відеоурок.

Опубліковано: 11/09/12 @ 07:15
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

Стартап - осінь 2012 : H & F Lviv , Dave McClure , Startup Sauna , Startup Weekend

Я намагаюся не писати багато про стартапи на ДОУ, тому проект про інше. Але восени буде ряд цікавих івентів, комусь із читачів напевно буде цікаво. Розповідаю. На цих вихідних у Львові Hackers & Founders Дикий Захід . Вхід тільки за попередньою реєстрацією, так що якщо думаєте їхати, потрібно поспішити. 18-го вересня закривається подача заявок на Mini Startup Weekend Moscow . Там же буде "infant terrible" Dave McClure з компанією, см Geeks on a plane . Має бути цікаво, сам хочу поїхати. 25 вересня в Москві буде відбірковий тур фінської Startup Sauna . Я вже писав у своєму блозі , що вважаю Сауну однією з кращих стартап- програм Європи. І саме класне - вони не беруть equity. Так що подаватиметься треба обов'язково. Дедлайн 16-го вересня, не протупіте. Написати якісний application займе мінімум день. В останні вихідні вересня у Києві пройде "справжній Startup Weekend" - Startup Weekend Kyiv . У березні в Києві приїжджав Морейніс проводив свій вікенд, але той був "не за правилами".

Опубліковано: 10/09/12 @ 09:11
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективне і майже безкоштовне розміщення посилань

Ефективне і майже безкоштовне розміщення посилань Я у своїй роботі дуже не мало часу приділяю купівлі посилань. Більшою мірою я працюю з GGL, мабуть тому у мене в блозі є докладна інструкція по роботі з gogetlinks , а також описаний мій метод, я б сказав ефективний метод закупівлі посилань все в тому ж gogetlinks. Не так часто, може бути навіть на жаль, але все ж має місце бути робота і з РотаПост - біржею відомого Діми Голополосова . Через це "не так часто" мабуть і немає в блозі моєму інструкції по роботі з цією біржею, хоча правила хорошого тону зобов'язують її написати і я це зроблю найближчим часом. А сьогодні я б хотів познайомити вас з одним ефективним і вкрай дешевим способом закупівлі посилань. Зміст цього способу можна загорнути в одне речення і буде воно звучати так: платимо за одне посилання - отримуємо ... загалом отримуємо багато-багато більше .

Опубліковано: 05/09/12 @ 06:14
Розділ seo Блоги Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки . Частина 14. Серпень приніс 5752 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. серпня приніс такі цифри: Доходи з реф. відрахувань впали: 5473 $ (в липні 5630 $)
Доходи з ПАММ виросли: 279 $ (в липні 221 $) Скріншот реф. балансів на 1 вересня цього разу два, бо FX-Trend додав новий тип рахунку. Це новий рахунок: Це залишок грошей на старому (у серпні знімав гроші): Як і передбачалося , у вересні обійшлося без просідань від Вероніки . Продовжуємо молиться. Я намагаюся щодня ставити свічку, влаштовувати ритуальний обряд віри. Потім читаю Енді Уорхола і обробляю її фото в такі от милі колажі. Тепер я принаймні зрозумів у що в цьому житті можна вірити. От раніше я вірив у Діда Мороза і Брюса Уїлліса. Першому навіть писав листи до тієї пори, поки не знайшов свою пачку «невідправлених» листів на маминій полиці. Другий, втім, теж приніс одні суцільні розчарування.

Опубліковано: 04/09/12 @ 03:22
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс . Cityads . Дають . Автомобіль.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Конкурс. CPA. Cityads. Боже. Автомобіль. Audi A5. Стівджобсіни. 1 вересня. 9 грудня. Оффер. Заявки. Бали. Подробиці . Конкурс. CPA. Cityads. Боже. Автомобіль. Audi A5. Стівджобсіни. 1 вересня. 9 грудня. Оффер. Заявки. Бали. Подробиці . Що стосується мене, то мені так з Cityads і не вдалося попрацювати. Ну, «попрацювати» це голосно сказано. Спробувати, ось. Тамтешній саппорт до всіх дружелюбний. До всіх. Крім мене. Мене він постійно принижує, ображає, потім допитує і знову принижує. Ні в що не ставить: Мені в цьому конкурсі нічого не світить, я не допущений.
Втім, що заслужив по житті, то й отримав, ось.
Але. Ви. Ви краще за мене. Вас пропустять. нецікаво на сьогодні: (50 тисяч блогів і каталогів статей). І це був мій предпредпоследнего постової, набридло принижуватися. Всі мене принижують. Ура, ура. Все, побіг до школи. Ой. Ні. Вихідний. Фух. Сиджу вдома.

Опубліковано: 02/09/12 @ 04:46
Розділ Блоги Читати далі...

42 безкоштовних інструменту для підбору ключових слів у англомовному інтернеті

42 безкоштовних інструменту для підбору ключових слів в англомовному інтернеті Пані та панове, леді і джентльмени, сеньйори і сеньйорити, я радий представити вашій увазі свій черговий мегапост, присвячений інструментам, які дозволяють безкоштовно підібрати ключові слова для оптимізації і просування вашого сайту в англомовному інтернеті. Photo: whiteforge Спочатку невеликий анонс: колеги з Promodo запросили мене на дві конференції "SEMCamp " і "Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет ". На жаль, я поїхати не зможу, старий став, ноги вже не ходять, буду в своїй Сибіру. А ось може кому з читачів це стане в нагоді. Мегапостамі я називаю великі й об'ємні статті, на написання яких я витрачаю кілька днів. Спочатку цей пост я писав англійською для свого англомовного блогу. Він уже опублікований, можете на нього поглянути: Ultimate List of 42 Free Keyword Research Tools . На його написання у мене пішло 5 днів. Я подумав, що тема актуальна і цікава, і перевів пост на російську. Вже готую подібний пост з докладним списком інструментів для рунета.

Опубліковано: 30/08/12 @ 09:18
Розділ Блоги Читати далі...

42 бесплатных инструмента для подбора ключевых слов в англоязычном интернете

42 безкоштовних інструменту для підбору ключових слів в англомовному інтернеті Пані та панове, леді і джентльмени, сеньйори і сеньйорити, я радий представити вашій увазі свій черговий мегапост, присвячений інструментам, які дозволяють безкоштовно підібрати ключові слова для оптимізації і просування вашого сайту в англомовному інтернеті. Photo: whiteforge Спочатку невеликий анонс: колеги з Promodo запросили мене на дві конференції "SEMCamp " і "Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет ". На жаль, я поїхати не зможу, старий став, ноги вже не ходять, буду в своїй Сибіру. А ось може кому з читачів це стане в нагоді. Мегапостамі я називаю великі й об'ємні статті, на написання яких я витрачаю кілька днів. Спочатку цей пост я писав англійською для свого англомовного блогу. Він уже опублікований, можете на нього поглянути: Ultimate List of 42 Free Keyword Research Tools . На його написання у мене пішло 5 днів. Я подумав, що тема актуальна і цікава, і перевів пост на російську. Вже готую подібний пост з докладним списком інструментів для рунета.

Опубліковано: 30/08/12 @ 09:18
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61