iOS дайджест #16: Core Data

Офіційні джерела Core Data Guide від Apple. Документація від Apple Core Data. Початок «Hello Core Data!» , — стаття Віктора Амеліна російською мовою, блог компанії stfalcon.com . Swift 3, січень 2017. Наведу цитату зі статті: коли ви переглядаєте вакансії інших компаній (я особисто — ніколи! А є інші компанії? ;) ) часто потрапляєте на вимоги Core Data, і якщо ви не маєте досвіду роботи з цим framework, то вас легко можуть «завалити» вже на початку інтерв'ю, так і не дізнавшись, які гарні кнопочки ви вмієте робити :) Beginner's guide to Core Data in Swift 3, грудень 2016. Core Data 101: Saving and Fetching , — ще один свіжий підручник, що вийшов також у грудні 2016. Core Data Tutorial від Ray Wenderlich, — Swift 3, жовтень 2016. Tutorial російською мовою «Core Data + Swift для самих маленьких»: частина 1 , частина 2 , частина 3 , — Swift 2, червень-липень 2016.

Опубліковано: 17/03/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Front-Еnd дайджест #22: Instagram на React Native, React патерни, Front-End HandBook

У випуску: Swift проти React Native, React в деталях, статті від Едді Османі, а також матеріали по Vue.js і Angular 1-2. CSS Base64 Encoding & Performance — Кодування в Base64 і швидкодія:
Частина 1: what's Up with Base64? Частина 2: Data Gathering
Pocket Guide to CSS only Drawings and Animations — малюємо анімації на чистому CSS Responsive CSS Patterns without Media Queries — адаптивні патерни без медіа виразів Deep dive CSS: font metrics, line-height and vertical-align — метрики шрифту в CSS Тематичний Styles With CSS Variables JavaScript Складно про просте: ESLint в команді Glossary of Modern JavaScript Concepts: Part 1 The Real Story Behind ECMAScript 4 ECMAScript 2016+ in Firefox An Animated Intro to RxJS — введення в Rx.

Опубліковано: 10/03/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Автоматизуємо розробку на Angular з допомогою Angular CLI

Півроку тому я почав розповідати про веб-фреймворку Angular 2, який Google випустив у вересні 2016. У березні 2017 Angular 2 буде перейменований в просто Angular і зміниться методика нумерації нових релізів. Так, наприклад, березнева версія вийде під номером 4.0.0, вереснева — 5.0.0 і т. д. Проте всі нові версії будуть базуватися на Angular 2, так що немає підстав для занепокоєння. Спочатку багатьох JavaScript розробників лякала складність і велика кількість конфігураційних файлів і тулзов необхідних для того, щоб почати і задеплоить навіть просте додаток. Потрібно було вивчити мову TypeScript (можна і без нього, якщо швидкість розробки вас не хвилює), розібратися з настройками компілятора TypeScript, зрозуміти, як працювати з модулями EcmaScript 6, вибрати завантажувач модулів (SystemJS або Webpack), використовувати тести, npm, веб-сервер.

Опубліковано: 13/02/17 @ 11:07
Розділ Блоги Читати далі...

MaxTarget — медійна мережа нового покоління

2017.02.06-18.31.50 Відразу пропонується розрахувати дохід!!! Вийшло... Запросили доступ до метриці, щоб точно все розрахувати. Не шкода... Хоча спробуємо без метрики. Сказав що у мене немає метрики. І диво. Ні — і ЧУДО. Починаємо роботу у три кроки Що ж відбувається після кнопки почати заробляти? Потрібно для початку сайт додати, а потім вже вибрати тип відображуваного блоку Далі багатьом з вас вже знайомий алгоритм встановлення коду І понеслася. За рахунок чого такий вихлоп? Руслан Байбеков, керівник сервісу MaxTarget сказав: «Ми розміщуємо банери тільки на якісних майданчиках, сторінки яких мають хорошу пошукову видимість і трафік, це не може коштувати дешево». MaxTarget — медійна платформа, яка може значно збільшити профіт з якісного сайту. Значно — це не перебільшення. Ви десь бачили CPM — 200-250 рублів? Правильно, це раз на п'ять вище ринку, але реально.

Опубліковано: 07/02/17 @ 04:36
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Політичні інтриги в роботі продакт-менеджера

Ті, що ти не цікавишся політикою, не означає, що політика не зацікавиться тобою.
Перікл Що, трохи напружилися? Згоден: ДНЗ — не місце для політики. Тім більше, що довкола вже досить диванних експертів. Тому нижче мова піде про управління продуктом та пов'язані з цим політичні аспекти: структуру компанії, ОПР і стратегії впливу. Насамперед давайте швидко глянемо етимологію слова політика. Походити воно від волоського ????????? та дослівно означає «ті, що стосується громадян». На практиці політика — це процес прийняття рішень, які стосуються певної громади. В даному випадку, робочого колективу, клієнтів, партнерів та певною мірою користувачів. Абстрактно кажучи, все наше життя, в тому числі професійне, являє собою ланцюжок рішень. Проте робота відрізняється від особистого життя тім, що в процесі прийняття рішень задіяно набагато більше осіб.

Опубліковано: 30/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Блог-шоу - випуск 55

Блог-шоу - выпуск 55 Дорогі друзі, представляю вашій увазі свіжий випуск блог-шоу - моєї традиційної збірки самих цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені на просторах інтернету за останній час і які я відразу додав собі в закладки Evernote.

Опубліковано: 26/01/17 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

Увійти в ай-ти. Частина перша: починаємо з нуля, або свитчеры

Цією статтею я починаю серію з порадами новачкам. Обов'язковою частиною в ній будуть дві статті, але якщо весь матеріал охопити не вдасться, додам ще.

Звідки дровишки? Ах, ви думали? Ви, значить, іноді думаєте? Ви мислитель. Як ваше прізвище, мислитель?
Спіноза? Жан Жак Руссо? Марк Аврелій?
© Золотий теля Я у галузі з 2005 року, і за цей час перед очима в мене пройшло багато історій і доль. Але це не головне, справа в тому, що більшість юних (і не дуже) неофітів, яким я допомагав успішно працюють, деякі вже на другий-третій роботі. Але і це не головне. Дуже цінно, що в мене є приклади тих, у кого не вийшло . Цінно тому, що іноді знати, що робити набагато менш важливо, ніж знати чого і як не робити. Як і всі узагальнення, нижческазане справедливо лише для умов України і в меншій мірі для країн колишнього СНД.

Опубліковано: 18/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Як вчити SEO по 2 години в день, якщо немає часу

Дорогі друзі, я продовжую публікувати відео в новому форматі в рубриці SEO відповіді на shakin.ru. Мені час від часу пишуть листи з питаннями про те, як можна вчитися просування сайтів, якщо зовсім немає часу. Я зробив відео, в якому на своєму досвіді розповів про те, як можна виділяти час на самоосвіту, коли його немає:[...] Пост опублікований на блозі . The post appeared first on .

Опубліковано: 17/01/17 @ 09:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

Кар'єра в іноземній компанії: девелопера менеджери

Це третій за рахунком пост (посилання на перший і другий ), якими я описую на ДОУ свої кар'єрні поневіряння приблизно раз на рік і потім насолоджуюся вашими дорогими коментарями до наступного посту. У цій статті я поділюся своєю історією становлення як менеджера, як це було, і що з цього вийшло. Думаю, цей пост особливо розважить тих, хто цікавиться роботою в США і/або позицією менеджера і/або як перейти від розробника в менеджери. Навіть не знаю, з чого почати розповідь про це — тому в кращих традиціях презентацій і постів, почну з «коротко про себе». Хештег блозі. Вірніше, #блог (: Давайте знайомитися З перших днів кар'єри в ІТ, я чула від колег, що у мене добре виходить розподіляти завдання, створювати атмосферу в команді і т. д. Я періодично замислювалася про те, що пора розглянути менеджерську позицію. Однак, у той час все-таки більше подобалося бути розробником (задачки для розуму тримали в тонусі).

Опубліковано: 16/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Суб'єкта єктивний погляд на Data Science в Україні

[Про автора: Богдан Павлишенко — Data Scientist в компанії SoftServe (Business Systems), доцент (канд.фіз.-мат. наук) факультету електроніки та комп'ютерній комп'ютерних технологій у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також займається науковою роботою в області аналізу даних (LinkedIn , блог )] Біля пам " ятника Т. Шевченку у Вашингтоні Data Science, Big Data, Predictive Analytics, Machine Learning — популярні тренди у сучасних інформаційних технологіях. Посади спеціалістів з аналізу даних стали одними із найбажаніших в ІТ-секторі. З'єднання з'явилася велика кількість Data Scientists та популяризаторів цього напрямку, які розказують про фантастичні можливості сучасного аналізу даних, машинного навчання, зокрема, нейронних мереж.

Опубліковано: 09/01/17 @ 08:00
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки Грудня, підсумки 2016 року. Плани на 2017. І інші думки про інформаційні сайти

? Закінчився грудень 2016 рік. А це значить час підвести підсумки і поставити цілі на 2017 рік. Почнемо з підсумків Грудня 2016 Сайт марафону f-seo: опубліковано рівно 30 статей (план був 60) Трафік на 3 сайтах закритій партнерки: Доходи: Закрита партнерка: 661 дол Гогелинск рефка: 1200 руб (та посилання досі купують) Траст лінк: 730 руб Сеопульт: 400 руб Все зароблено за курсом 60 руб: 41990 рублів (дохід зріс на 8520 руб, у порівнянні з жовтнем) Витрати: 5180 руб контент марафонський сайт 300 руб соц мережі для марафонського сайту 1500 руб контент для сайтів закритій парнерки Хостинг 600 руб Домени 375 руб Всього витрати: 7955 руб Загальні підсумки 2016 Вважаю, що найголовніше досягнення, що був знайдений інструмент для інвестування/заробітку — інформаційні сайти . Це навіть дивно, враховуючи, що в інтернетах я з 2008 року, вже робив сайти, просував сайти, мав розуміння і навички.

Опубліковано: 07/01/17 @ 06:37
Розділ Блоги Читати далі...

Front-Еnd дайджест #20: React VR, Svelte, підсумки 2016 і наступаючі тренди 2017

Почитати Підсумки 2016 і тренди 2017: Vue in 2016 — підсумки року для Vue.js The 10 Most Important Node.js Articles of 2016 The 18 most popular Node links of 2016 The most popular JavaScript links of 2016 10 Most Shared JavaScript Scene of Posts 2016 What we learnt from our mistakes in 2016 — The Guardian про фейлах в минулому році A round-up of all Codrops resources of 2016 — кращі публікації за 2016 рік Підсумки 2016 року від CSSSR Front-End Performance Checklist 2017 Top JavaScript Frameworks & Topics to Learn in 2017 The top rising JavaScript trends to watch in 2017 HTML: About rel=noopener — захищаємо від вразливостей The Difference Between role="presentation" and aria-hidden="true" :indeterminate Document Outlines in HTML 5.

Опубліковано: 06/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Курс на зростання трафіку. Які конкретні дії допоможуть підняти пошуковий трафік у 2017 році

У грудні багато компаній традиційно підбивають підсумки року, що минає, та будують плани на майбутнє. Якщо придивитися до прогнозів на попередні три роки, то вони майже не відрізняються. Вже який рік в SEO продовжують триматися старі тренди – кластеризація, мобадаптация, відмова від посилального спаму. Кілька місяців тому до них додалася ще одна тенденція – масове перенесення сайтів на https. Але прогноз по трендам не дає відповідь на питання, які саме дії треба робити конкретного вебмайстру для підвищення віддачі від його сайту. От є сайт. І він, як мовиться, "в тренді" – мобилпригоден і працює на https, весь час додаються нові сторінки, посилання на біржах давно не купуються. Але при всьому цьому ви добре розумієте, що в плані відвідуваності ще є куди рости.

Опубліковано: 26/12/16 @ 06:00
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю – Олексій Праць, автор блогу alexeytrudov.com

Интервью - Алексей Трудов, автор блога alexeytrudov.com Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru – Олексій Праць, автор блогу alexeytrudov.com . Я нещодавно відкрив для себе його блог, і мені відразу сподобалися матеріали на ньому. Крім блогу, Олексій є творцем корисного сервісу https://bez-bubna.com/ для SEO аналізу сайтів. Я дякую олексію за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте – Олексій Праць! Привіт, Олексію! За традицією, прошу тебе розповісти про себе – де ти народився, де живеш, ким встиг попрацювати до приходу в інтернет? На кого ти вчився? Привіт, Михайле! Мені 29 років, народився в Дрездені – батько там служив. У школі дражнили німцем, звичайно ж, не по справі: родина повернулася з Німеччини, коли мені було три роки. Навчався у Вологді на биоэколога. Спочатку хотів займатися молекулярною біологією. Швидко розібрався, що наука все-таки не моє і занурився в нормальну студентське життя Курсі на третьому задумався про майбутнє.

Опубліковано: 21/12/16 @ 09:21
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Праць, автор блогу alexeytrudov.com

Интервью - Алексей Трудов, автор блога alexeytrudov.com Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Праць, автор блогу alexeytrudov.com . Я нещодавно відкрив для себе його блог, і мені відразу сподобалися матеріали на ньому. Крім блогу, Олексій є творцем корисного сервісу https://bez-bubna.com/ для SEO аналізу сайтів. Я дякую олексію за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Олексій Праць! Привіт, Олексію! За традицією, прошу тебе розповісти про себе – де ти народився, де живеш, ким встиг попрацювати до приходу в інтернет? На кого ти вчився? Привіт, Михайле! Мені 29 років, народився в Дрездені - батько там служив. У школі дражнили німцем, звичайно ж, не по справі: родина повернулася з Німеччини, коли мені було три роки. Навчався у Вологді на биоэколога. Спочатку хотів займатися молекулярною біологією. Швидко розібрався, що наука все-таки не моє і занурився в нормальну студентське життя Курсі на третьому задумався про майбутнє.

Опубліковано: 21/12/16 @ 09:21
Розділ Блоги Читати далі...

Як отримати доступ до WordPress якщо є тільки FTP

Є безліч варіантів, як отримати доступ до сайту на WordPress, якщо у вас вже є FTP доступ, мабуть самий витончений і зручний для власника і розробника це створення нового користувача з новим паролем і логіном. Це може стане в нагоді у випадках, коли необхідно провести термінову роботу з сайтом, а замовник не доступний або з якихось інших причин не може надати вам доступ в адмінку. Також це може стати в нагоді, якщо ви просто забули пароль. Для цього необхідно, створити PHP файл з вмістом: Відредагуйте $newusername, $newpassword і $newemail на зручні для вас. Завантажте файл по FTP в папку з сайтом і відкрийте в браузері, читайте повідомлення скрипта. Запис вперше з'явилася Блог про блоги від Дмитра Донченка .

Опубліковано: 28/11/16 @ 09:20
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

З точки А в точку Б — мета 50 т. р. в місяць з інтернету

Всім привіт і заздалегідь прошу вибачення за купу помилок в тексті. Не писав дуже дуже давно. Але з часом думаю совладаю з собою. Дійшли руки написати як йдуть справи в даний момент. Ймовірно, поки що більше це роблю для самого себе. І робити запис у блозі в результаті найзручніше. Записи у блокнотах зазвичай губляться через 3-6 місяців, а до блогу можна завжди повернутися. Чого хочу? І причому руки так і не дійшли до блогу, якщо б всерйоз не вирішив взятися за збільшення інтернет доходів. За час з 2012 (коли перестав активно сюди писати) року до поточного часу встиг багато всього спробувати. Але про це як-небудь іншим разом. Я вже давненько, напевно з літа 2016 розмірковую над темою як зробити свій основною статтею доходів саме інтернет. Основною статтею — я маю на увазі, що це має бути солідна цифра 2-3 КК руб міс заробітку на інтернет сайтах. Це дійсно багато в моїй поточної реальності, але знову ж таки, досяжно. Хоч і може зайняти 10 і більше років.

Опубліковано: 18/11/16 @ 12:33
Розділ Блоги Читати далі...

FASTVPS — огляд VDS/VPS провайдера

1 Серед веб-майстрів і ЅЕО спеціалістів мені часто зустрічається така собі бундючна впевненість, що вже вони-то точно знають все від і до, коли справа стосується хостингу проектів. Просто скажу, що це не так. Хостинг був і залишається самим вузьким і вразливим місцем будь-якого проекту, і мало хто приділяє вибору партнера в цій справі належну увагу. Хостинг провайдери, тисячі їх Ринок на сьогодні переповнений конторами, фірмами і навіть ІП, які надають послуги виртуалок, виділених серверів, колокейшн і все, чого душа забажає. Є купа гучних імен, з цінником, який може не розорити хіба що нафтового магната. Є тисячі хостингів-одноденок з однотипними лендингами і захопливим обіцянками виртуалок за ціною бургера. Одноденки ці плодяться і дохнуть як фруктові мухи. Та є серед всього цього бурхливого різноманітності надійна робоча конячка — FASTVPS . Не дуже гучне ім'я, але після того як я набрів на них і трохи поколупав з клієнтської сторони, мені захотілося розповісти про них детальніше.

Опубліковано: 16/11/16 @ 11:26
Розділ Блоги Хостинг Читати далі...

DOU Books: 5 книг, які радить Дмитро Думанський

Від редакції: в рубриці DOU Books учасники спільноти розповідають про п'ять улюблених книгах — тих, які змінюють світогляд і можуть бути корисні читачам-колегам. Якщо у вас є бажання поділитися своєю підбіркою, пишіть на valentina@dou.ua. [Дмитро Думанський — Co-Founder IoT компанії Blynk , до цього більше 9 років працював Java розробником; Java блогер і спікер] Стівен Хокінг: «Коротка історія часу. Від великого вибуху до чорних дірок» Хто сьогодні не знає Стівена Хокінга? Людини, який з інвалідного крісла робить більше для науки, ніж деякі держави. У школі я любив три предмети: математику, фізику та біологію. Якщо з математикою і біологією мені було завжди все гранично ясно, то фізика дуже часто не давалася з першої спроби. Багато розділів фізики так і залишилися для мене загадкою з незрозумілими описами і ще більш незрозумілими формулами. Це книга пролила світло на речі, які я раніше не розумів, з-під іншого кута, так сказати.

Опубліковано: 16/11/16 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс: Просування сайту по оренді вечірніх та весільних суконь

Клієнт Салон прокату дизайнерських вечірніх та весільних суконь Києві. Наше завдання Основна мета проекту — вивести в топ 10 Гугла ключові запити і забезпечити зростання органічного трафіку для сайту за пріоритетним напрямом: прокат вечірніх, весільних, випускних суконь та суконь для проведення фотосесій. Вихідні дані Регіон: Україна, Київ.
Пріоритетна пошукова система: Гугл.
Старт робіт: 26 листопада 2015 рік.
Основний сайт знаходився на етапі розробки. У період розробки повноцінного сайту на домені був розміщений односторінковий сайт-заглушка з короткою інформацією про салоні.
Трафік: 0 чоловік в день.
Посилальний профіль: природні безанкорниє посилання з 5 доменів. Процес робіт Семантичне ядро На старті робіт оптимізатор для проекту зібрав семантичне ядро, яке включало 102 ключових запиту, розділених на 6 основних груп: прокат суконь; вечірні сукні напрокат; весільні сукні напрокат; випускні сукні напрокат; сукні для фотосесій; коктейльні сукні напрокат.

Опубліковано: 14/11/16 @ 10:55
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62