Що нового у Світі програмування

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
[Переклад на російську мову - в кінці матеріалу.] Напевно НЕ існує області знань, якій НЕ пророкують «теплову смерть» від відсутності розвитку. Програмування НЕ є віключенням: Досить часто можна почути Що все, Що можна Було прідуматі в програмуванні Вже є у Lisp/Fortran/Smalltalk (підкресліті Вибране) i нічого принципова нового з тих часів так І не Створено Мої Улюблені контрпрікладі: прийому програмування, Що з `явилися порівняно недавно, при цьому Досить Прості та з Досить широким застосуванням, ціну відкладені блоки в послідовності виконан переміщення компіляції (staging) Ілюстрація до процесу розвитку індустрії програмування взята з блогу Григорія Громова: abcdefgh.livejournal. com/1461405.html Давайте подівімось на них детальніше: Відкладені блоки в послідовності виконан команд Приклад - Конструкція scope в D або defer в Go.

Опубліковано: 10/07/12 @ 01:00
Розділ Блоги Читати далі...

Соціальні мережі Рунета. Огляд

Соціальні мережі Рунета. Обзор Соціальні мережі Рунета. Огляд З самого початку соціальним мережам пророкували швидку смерть. Але побоювання не виправдалися. Популярність соціальних мереж зростає. Чому? Що таке соціальні мережі? У звичайному значенні - спільнота людей, В Інтернеті соціальна мережа - це віртуальна майданчик для спілкування людей за інтересами. Плюс до цього - цілий ряд додаткових можливостей для користувачів. За допомогою інструментів соціальної мережі будь-який користувач може створити свій вірт-портрет. Для творця соціальної мережі перший крок на шляху до неї - оренда 1с сервера. Отже, короткий перелік найбільш популярних соціальних мереж Росії: • Однокласники. Найбільша соціальна мережа, заснована в 2006 році. Автор проекту Альберт Попков. • ВКонтакте. Самий відвідуваний сайт. Тільки за перший рік зібрав 3 млн. користувачів. Універсальний спосіб спілкування для різних вікових та соціальних груп. • МойКруг. Для пошуку роботи та працівників. Створений в 2005 групою випускників МФТІ і МДУ. • Мій Світ.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:15
Розділ Блоги Читати далі...

Новини Google одним реченням

Новости Google одним реченням Новини Google одним реченням • В Olympus випустили прилад, що кріпиться на окуляри і проектує в очі картинку 320/240 точок. • Google оцифрує найбільший кіноархів Італії. Доступними стануть фотографії і хроніки, які Муссоліні використовував як пропаганди. • До кінця року авіакомпанія British Airways буде знати в обличчя своїх пасажирів - буде встановлено новий сервіс Google Image. • Нова мода - Електронні сигарети відгуки можна прочитати на сайті electro-dym . ru. • Сервіс мікроблогів Twitter використовується маркетологами неправильно, вважають аналітики консалтингу. На думку останніх, маркетологи твітти вже занадто багато і зовсім в невідповідний час. • У Твіттері збирають фото банківських карт користувачів. • В Ірландії користувачі Твіттера допомогли втратив псу знайти свій будинок. Співробітники залізниці, куди прибився пес, сфотографували його і розмістили фото в своєму Твіттері. Господиня знайшла свого Патча по знімках. • Твіттер став доступний українською мовою.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:12
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю - Олександр Борисов , автор блога isif - life.ru

Інтервью-Олександр Борісов, автор блога isif-life.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Борисова, автора цікавого блогу . Незважаючи на те, що Олександр працює пожежником, він знаходить час і сили і активно розвиває свій ресурс. Менш, ніж за рік існування блогу, він зміг досягти на ньому відвідуваності в 2500 чоловік на добу. Такі люди у мене завжди викликають повагу. Я дякую Олександра за приділений час, цікаві відповіді та фотографії. Отже, зустрічайте - Олександр Борисов! Привіт, Александр! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ким працюєш, чим захоплюєшся у вільний час? Як погода в Карелії? Привіт Михайло. Для початку хочу сказати, що мені дуже приємно давати інтерв'ю такому відомому і класному блогеру, як ти. Постараюсь відповісти на всі твої питання якомога детальніше і щоб мої відповіді були цікаві для твоїх читачів. Мені зараз 26 років, 4 вересня буде 27. На кого я тільки не вчився.

Опубліковано: 04/07/12 @ 07:56
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олександр Борисов , автор блогу isif - life.ru

Інтервью-Олександр Борісов, автор блогу isif-life.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Борисова, автора цікавого блогу . Незважаючи на те, що Олександр працює пожежником, він знаходить час і сили і активно розвиває свій ресурс. Менш, ніж за рік існування блогу, він зміг досягти на ньому відвідуваності в 2500 осіб на добу. Такі люди в мене завжди викликають повагу. Я дякую Олександру за приділений час, цікаві відповіді і фотографії. Отже, зустрічайте - Олександр Борисов! Привіт, Олександре! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ким працюєш, чим захоплюєшся у вільний час? Як погода в Карелії? Привіт Михайло. Для початку хочу сказати, що мені дуже приємно давати інтерв'ю такому відомому і класному блогеру, як ти. Постараюсь відповісти на всі твої питання як можна докладніше і щоб мої відповіді були цікаві для твоїх читачів. Мені зараз 26 років, 4 вересня буде 27. На кого я тільки не вчився.

Опубліковано: 04/07/12 @ 07:56
Розділ Блоги Читати далі...

Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером

Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером Компанія Mozilla опублікувала в своєму офіційному блозі повідомлення, що оновлений мобільний браузер Firefox для пристроїв на базі Google Android є самим швидкісним з існуючих на сьогодні аналогічних продуктів. Браузер від Mozilla досяг такої вражаючої швидкості після оптимізації функцій, що відповідають за роботу з графічними елементами веб-сторінок. Між іншим, швидкість оптимізується браузера бажаючі можуть випробувати, відкривши сайт , що містить масу корисної інформації. У своєму блозі представники Mozilla повідомляють, що під час проходження тесту Eideticker (стандартного для браузерів тесту продуктивності) оновленим мобільним Firefox було набрано 39,3 бала. Під цими показниками ховається кількість кадрів в секунду в процесі формування зовнішнього вигляду інтернет-сторінки на екрані мобільного пристрою (вже після того, як отриманий вихідний код цієї сторінки).

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:48
Розділ Блоги Читати далі...

Інкубатор EastLabs і його первістки : Runfaces , findGuru , ActiveGift

Бізнес-інкубатор для стартапів EastLabs почав свою роботу фактично минулої зими, але вже готовий поділитися радісною подією - перша група проектів вже отримала путівку в «самостійне життя», пройшовши перший раунд розвитку. Про результати своєї діяльності, тому, як необхідно розвивати власний стартап, як шукати інвестора й оцінювати ризики розповідають представники фонду - Евелін Бучацький (Eveline Buchatskiy) і Хріш Лотлікар (Hrish Lotlikar), - і хлопці з стартапів, «вирощених» інкубатором. - Розкажіть про історію створення EastLabs? Евелін Бучацький: Як і всі хороші проекти, EastLabs почався з якогось бачення, У нас був інвестор, який бачив перспективи в інноваціях і талановитих українців. Ми розробили якусь концепцію, грунтуючись на досвіді американських стартапів. Фактично розробкою ми займалися з липня по грудень минулого року. Наші перші команди вже пройшли перший раунд, ми збираємося «випускати» їх, і набирати нові команди.

Опубліковано: 27/06/12 @ 02:07
Розділ Блоги Читати далі...

Розширення можливостей системи Google

Розширення можливостей системи Google Розширення можливостей системи Google Спочатку система Google позиціонувала себе виключно як пошукову систему. Причому, варто відзначити, популярність вона отримала не так давно, конкуруючи з такими відомими системами як Yandex і Рамблер. У далекому минулому і зовсім здійснювався пошук тільки текстових запитів, а про пошук картинок і відео можна було тільки мріяти. Зараз же шукати можна інформацію практично будь-якого формату, причому робити це можна не тільки в Google, але і в Yandex і Рамблер. Саме через схожість функцій і виникла конкуренція пошукових систем, у якій переваги і недоліки системи кожен користувач виділяє для себе сам. Відносно недавно система Google почала створювати все нові і нові програми. Також був випущений браузер Google Chrome, який на даний момент є одним з найпопулярніших серед користувачів і оновлення якого відбувається регулярно. Черговим нововведенням Google стало створення власної соціальної мережі Google +.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:21
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Дайджест : зарплати в Росії і в США, міфи про час для програмістів , педаль для VIM , майбутнє нейронних мереж

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Добрий день, шановні читачі. Головною (і, за великим рахунком, єдиною) новиною минулого тижня для вітчизняної IT-індустрії можна вважати вето президента України, яке він наклав на законопроекти з підтримки галузі, раніше прийняті Верховною Радою. Також для тих, хто стурбований долею індустрії, є практично художній твір "" І кілька слів про російському ринку розробки. На Хабре опубліковано цікаве дослідження зарплат веб-розробників у Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Єкатеринбурзі та Нижньому Новгороді. І на завершення вступу - інтерв'ю з Олексієм Пахуновим , програмістом з досвідом роботи в Microsoft і Google і автором блога Not a kernel guy . Новини SourceForge передав код платформи Allura в руки Apache Foundation; стартував Google Apps Developer Challenge Oracle не отримає від Google ні копійки за патенти.

Опубліковано: 22/06/12 @ 09:34
Розділ Блоги Читати далі...

Плагін Postviews і кешування

Зіткнувся з проблемою, коли плагін обліку кількості переглядів записи WP PostViews не працює , через включеного плагіна кешування на блозі , вирішується це все досить просто. Необхідно встановити і активувати плагін Ajaxize , який вміє робити запити до різних функцій WordPress через Ajax обходячи при цьому кешування . Заходимо в настройки плагіна « Параметри» - « Ajaxize » і вводимо назву функції яку нам необхідно запускати через Ajax в єдине поле Function Name : В даному конкретному випадку я ввів туди the_postviews , після цього натискаємо на кнопку « Generate DIV » і ??отримуємо код, який необхідно вкласти в шаблон сторінки, замість функції. Не забувайте про те , що функція як правило прописана в тегах PHP, і даний код якщо просто замінити функцію видаватиме помилку, необхідно винести його за теги PHP. На даний момент плагін працює і відмінно вважає.

Опубліковано: 21/06/12 @ 08:39
Розділ Блоги Читати далі...

Плагин Postviews и кэширование

Столкнулся с проблемой, когда плагин учета количества просмотров записи WP PostViews не работает, из-за включенного плагина кэширования на блоге, решается это все довольно просто. Необходимо установить и активировать плагин Ajaxize , который умеет делать запросы к различным функциям WordPress через Ajax обходя при этом кэширование. Заходим в настройки плагина «Параметры» — «Ajaxize» и вводим название функции которую нам необходимо запускать через Ajax в единственное поле Function Name : В данном конкретном случае я ввел туда the_postviews , после этого нажимаем на кнопку «Generate DIV» и получаем код, который необходимо вставить в шаблон страницы, вместо функции. Не забывайте о том, что функция как правило прописана в тегах PHP, и данный код если просто заменить функцию будет выдавать ошибку, необходимо вынести его за теги PHP. На данный момент плагин работает и отлично считает.

Опубліковано: 21/06/12 @ 08:39
Розділ Блоги Читати далі...

Блог- шоу - випуск 47

Блог-шоу-випуск 47 Дорогі друзі, в ефірі сорок сьомий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені в інтернеті за останній час. Інші випуски доступні за цим посиланням . Природно, останнім часом з'явилося багато інших цікавих матеріалів, але я просто не в силах осягнути неосяжне. Публікую тільки те, що попалося мені на очі. Короткий зміст сьогоднішньої серії: Новини; Збільшення відвідуваності на прикладах; Цікаве; Конкурси; Соціальні сервіси; Сервіси, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування та виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Новини photo-monster.ru - мій хороший знайомий Євген Попов запустив корисний сайт для любителів фотографії. Практика онлайн-бізнесу - 28 червня пройде онлайн-конференція від провідних фахівців рунета. Модератор конференції - Максим Спиридонов. Збільшення відвідуваності на прикладах Як я розкрутив сайт до 5000 осіб на добу за 8 місяців - обожнюю такі пости з практичним описом просування.

Опубліковано: 21/06/12 @ 07:30
Розділ Блоги Читати далі...

Блог - шоу - випуск 47

Блог-шоу-випуск 47 Дорогі друзі, в ефірі сорок сьомий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені в інтернеті за останній час. Інші випуски доступні за цим посиланням . Природно, останнім часом з'явилося багато інших цікавих матеріалів, але я просто не в силах осягнути неосяжне. Публікую тільки те, що попалося мені на очі. Короткий зміст сьогоднішньої серії: Новини; Збільшення відвідуваності на прикладах; Цікаве; Конкурси; Соціальні сервіси; Сервіси, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування і виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Новини photo-monster.ru - мій хороший знайомий Євген Попов запустив корисний сайт для любителів фотографії. Практика онлайн-бізнесу - 28 червня пройде онлайн-конференція від провідних фахівців рунета. Модератор конференції - Максим Спиридонов. Збільшення відвідуваності на прикладах Як я розкрутив сайт до 5000 осіб на добу за 8 місяців - обожнюю такі пости з практичним описом просування.

Опубліковано: 21/06/12 @ 07:30
Розділ Блоги Читати далі...

Для чого потрібні каталоги сайтів?

Для чого потрібні каталоги сайтів? Для чого потрібні каталоги сайтів? Ви замислювалися хоч раз про створення особистого сайту? А про те, як після його створення, необхідно його розкрутити? А яким чином? Тут виникає безліч питань, на які відразу так і не відповіси. Так як же розкручують новостворені сайти? Є кілька методів, які можливо застосовувати як окремо, так і в комплексі. У комплексі, до речі, ефективніше! Так, в ролі розкрутки можуть стати: - оптимізація пошуку, створеного сайту; - реєстрація сайта в пошукових системах, їх індексація; - розміщення даних сайту на тематичних блогах і формах; - реєстрація сайту в рейтингах і каталогах. Торкнемося останній метод реєстрація в рейтингах і каталогах. Для чого вона потрібна і навіщо? Перш за все, це просування створеного сайту, на яке, до слова, багато приділяють мало часу і коштів, а це в свою чергу подовжує процес реєстрації в пошукових системах. Ось, наприклад, сайт http://www.shoppingplus.ru/moskva/vse-katalogi .

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:03
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 20

Ответи на питання з просування сайтів-випуск 20 Дорогі друзі, в ефірі двадцяти випусках моєї регулярної добірки відповідей на питання по пошуковому просуванню, на які я відповідаю під час консультацій по SEO . Інші випуски доступні за цим посиланням . Отже, поїхали! Я хотів купити посилання з сайту з Яндекс Каталогу, переглянув всі сайти з будівництва з тИЦ більше 100. Ціни на такі посилання починаються від 215 рублів, при цьому відвідуваність у багатьох сайтів від 50 до 200 осіб на добу. Чи варто розміщувати посилання на таких ресурсах, якщо відвідуваність у них невелика? Думаю, алгоритми пошукових систем розвиваються в такому напрямку: чим більше буде переходів цільових відвідувачів за посиланням, тим більший ефект вона буде давати. Переходи користувачів за посиланням означають, що сайти близькі за тематикою і відвідувачам цікаво, що ж там знаходиться за посиланням. Посилання з тематичних сайтів з Яндекс Каталогу корисні, їх варто купувати.

Опубліковано: 14/06/12 @ 07:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню сайтів - випуск 20

Ответи на питання по просуванню сайтів-випуск 20 Дорогі друзі, в ефірі двадцятьох випусках моєї регулярної добірки відповідей на питання по пошуковому просуванню, на які я відповідаю під час консультацій по SEO . Інші випуски доступні за цим посиланням . Отже, поїхали! Я хотів купити посилання з сайту з Яндекс Каталогу, переглянув всі сайти по будівництву з тИЦ більше 100. Ціни на такі посилання починаються від 215 рублів, при цьому відвідуваність у багатьох сайтів від 50 до 200 осіб на добу. Чи варто розміщувати посилання на таких ресурсах, якщо відвідуваність у них невелика? Думаю, алгоритми пошукових систем розвиваються в такому напрямку: чим більше буде переходів цільових відвідувачів по посиланню, тим більший ефект вона буде давати. Переходи користувачів по посиланню означають, що сайти близькі за тематикою і відвідувачам цікаво, що ж там знаходиться за посиланням. Посилання з тематичних сайтів з Яндекс Каталогу корисні, їх варто купувати.

Опубліковано: 14/06/12 @ 07:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Новий дизайн Twitter

Новий дизайн Twitter Новий дизайн Twitter Мережа мікроблогів Twitter придбала собі новий дизайн. У ній змінилося практично все: розташування розділів, пошук, передплата, нагадування, ретвіти. Всю стрічку доповнили новим механізмом нескінченної прокрутки, прибравши докучливу клавішу more, яку раніше доводилося натискати, щоб почитати більш ранні повідомлення. Натиснувши на окремий запис, можна побачити контекстну панель з додатковою інформацією про сюжеті пості: кількість ретвітів, схожі записи, карта місцевості, звідки повідомлення було надіслано. Мало того, в новому Twitter стало куди більш зручним перегляд відео і фотографій по посиланнях. Тепер до перегляду доступні відео-ролики з сервісів YouTube, Ustream, Vimeo і Justintv. Фотографії же можна тепер дивитися прямо з порталів Flickr, TwitPic та ін Розробники повідомили, що поки що користувачі зможуть користуватися і старої, більш звичною версією блога, але зможуть спокійно перейти і на більш новий варіант. Пізніше старий дизайн зникне.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:03
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів

Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів Всесвітньо відома компанія Google, збираючи інформацію для проекту Street View, випадково отримала в своє розпорядження особисті дані просто величезного числа користувачів. Тепер у компанії є величезна кількість робочих електронних адрес з паролями до них. Влада різних країн проводять розслідування обставин отримання компанією Google цієї інформації, але поки що нічого невідомо, як і не можна сказати. Хто саме потрапив. Як говориться, "під обстріл". Користувач міг просто в невдалий момент зайти в пошуковик, щоб знайти улюблені або подивитися анонс до фільму, а його IP, прив'язаний до нього імейл, паролі і хіба мало що ще виявилося в руках компанії. Авто корпорації Google, які фотографували для Street View вулиці, випадково якимось чином зібрали базу даних MAC і SSID-адрес вай-фай мереж, які потрапляли в зону їх доступу. Але не тільки Google має такі інциденти.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:02
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Не так страшний Пінгвін , як його малюють

Не такий страшний Пінгвін, як його малюють Все більше помічаю в мережі панікерські настрої щодо різкого падіння відвідуваності сайту. Навіть пару листів отримав від читачів блогу pervushin.com з проханням розповісти про сформовану ситуацію в мережі у зв'язку з запуском чергового алгоритму Пінгвін пошуковою системою Google. Що я можу сказати щодо Пінгвіна? Нічого. Абсолютно. Безліч блогерів в мережі пишуть, що можна і потрібно зробити, щоб уникнути санкцій з боку цього алгоритму або спробувати повернути позиції, хоча у самих ситуація нітрохи не краще. Більше того, мені здається, що універсальної Таблеткапросто не існує. Все залежить від того, яким чином спочатку просувалася та чи інша сторінка. Тобто до кожної сторінки, навіть не до сайту, а сторінці, необхідний індивідуальний підхід. Я не думаю, що в цей алгоритм були закладені тільки інструкції з виявлення покупних посилань, на чому наполягає досить велику кількість вебмастерів. Це скоріше комплекс.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:38
Розділ Блоги Читати далі...

16 червня, Харків - Java: пишемо SOCKS4 / 5 proxy server на 10.000 сполук.

Що розглянемо: Пишемо "з нуля" кілька варіантів SOCKS4/5 proxy server на блокуючий сокетах (java.net), неблокирующих синхронних (java.nio, Java 1.4.2 +), неблокирующих асинхронних (java.nio, Java 7 +). Використовуємо патерни Thread-per-Request, Thread-per-Connection, Reactor, Proactor, Asynchronous Completion Token, Half-Sync/Half-Async. Попутно розглянемо ряд багатопоточних патернів, виділення пам'яті за межами java heap, ціну багатопоточності (context switch, "охолодження" кеша), Staged Event-Driven Architecture (SEDA), Netty framework, взаємодія NIO та SSL/TLS і багато іншого. Мета - розібратися в Java як платформі для мережевих High-Scalable/High-Throughput/Low-Latency серверів. Чому SOCKS4/5 proxy server? Один з найпростіших в реалізації мережевих протоколів вимагають підтримки великої кількості одночасно відкритих TCP-з'єднань. Для демонстрації працездатності легко використовувати будь броузер з підтримкою SOCKS-proxy. Альтернативами могли б бути - HTTP 1.

Опубліковано: 08/06/12 @ 02:19
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61