PM дайджест #6: самий недооцінений навик ПМа, плюшки від Google і як пояснити дідусеві аджайл

Всім привіт! Мене звати Віктор, і я працюю менеджером проектів в компанії Cogniance. Ділюся дюжину цікавих матеріалів по управлінню проектом і продуктом в жовтневому випуску PM Digest'a! Project Management 6 вересня вийшла нова редакція PMBOK, вже 6 версія. Хто хоче заощадити свій час на аналіз, ось список змін. Інтерв'ю з автором книги «Working with Coders » (a practical guide to managing teams of software developers aimed at a non-technical audience). Хороший takeaway: «Understanding the perspective and priorities of software developers is key to building effective relationships». Цікава запис у блозі Макса Цепкова: Що робити, коли кількість спеціалізацій перевищує розмір команди . Для кого-то актуально? Новачок у Project Management? Задумаєтеся про додаткову освіту з предмета? Автор блогу про аутсорсинг підготував для вас покрокове керівництво по вибору курсу по управлінню проектами.

Опубліковано: 14/10/17 @ 10:00
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Андрій Гусаров про просування в Білорусі, друге інтерв'ю

Андрей Гусаров о продвижении в Беларуси, второе интервью Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Андрій Гусаров, відомий підприємець, засновник в консалтинговому агентстві Gusarov . Я знаю Андрія вже багато років, з тих часів, коли він був SEO блогером, але тільки в цьому році мені вдалося познайомитися з ним особисто. Сталося це на минулому SEO конференції Baltic Digital Days. Я був дуже радий поспілкуватися з Андрієм. Отже, зустрічайте - Андрій Гусаров! Привіт, Андрій! Багато води утекло з 2010 року, коли я брав у тебе перше інтерв'ю . Розкажи, що змінилося в тебе за ці роки? В першу чергу, я перестав бути класичним веб-майстром і відмовився від сидіння на тематичних форумах. Перестав, на жаль, вести свій особистий блог про SEO. Дуже важко було змусити себе відмовитися від того, щоб писати самому. Але писати для профільних фахівців на вузькому ринку - це справа, швидше, невдячна.

Опубліковано: 11/10/17 @ 01:20
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Конкурс «Кексомания». 250к рублів

Зайчики, ще один невеличкий анонс. Партнеркин запустив колективні блоги та конкурс на кращий блог. Скажу, що учасників за перший тиждень поки небагато, і виграє щось будь-більш або менш тлумачний блозі. По-суті, все що потрібно – написати від 3-ох придатних постів. Правила конкурсу можна прочитати за посиланням .
Нижче покажу приклади вдалих постів. - Як злити 3000$ в мінус. Антикейс по опціонах. Насправді, мінус вийшов 500$, а не 3000$ – але суть не змінюється, навіть анти-кейси цікаві. Грубо кажучи, якщо якийсь зайчик вклав у статейник 300к рублів, а на виході вийшов дохід 5к рублів на місяць в РМЯ і розбиті надії, то я віддам свій голос (якого в мене немає) за такий пост. - Від торгівлі комбікормами до арбітражника. Від 150к за рік до 200к за 15 днів Зайчик йшов до успіху, долаючи труднощі великого зайця. Розповідь про те, як ще вчора Іван Бугайов з 6 ранку до 11 ночі стояв на колінах у магазині комбікормів, а вже сьогодні він продає технології майбутнього Magic Tracks.

Опубліковано: 06/10/17 @ 03:22
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс «Кексомания». 250к рублей

Зайчики, еще один небольшой анонс. Партнеркин запустил коллективные блоги и конкурс на лучший блог. Скажу, что участников за первую неделю пока немного, и выиграет что-то любой более или менее толковый блог. По-сути, все что требуется – написать от 3-ех годных постов. Правила конкурса можно почитать по ссылке .
Ниже покажу примеры удачных постов. - Как слить 3000$ в минус. Антикейс по опционам. На самом деле, минус получился 500$, а не 3000$ – но суть не меняется, даже анти-кейсы интересны. Грубо говоря, если какой-то зайчик вложил в статейник 300к рублей, а на выходе получился доход 5к рублей в месяц в РСЯ и разбитые надежды, то я отдам свой голос (которого у меня нет) за такой пост. - От торговли комбикормами до арбитражника. От 150к за год до 200к за 15 дней Зайчик шел к успеху, преодолевая трудности большого зайца.

Опубліковано: 06/10/17 @ 03:22
Розділ Блоги Читати далі...

Школа Партнеркина. Робимо сітку музичних порталів

Пацани, я ожив буквально на хвилинку, щоб повідомити одну ніжну і приємну новину. Вологе несподіванка. Партнеркин запускає школу навчання за різними напрямками, для яких у нас знаходяться практики в ролі авторів курсу і менторів. Зараз це навчання з музичним порталам:
http://school.partnerkin.com/music/ Головна приємність у тому, що ми даємо не просто набір нудних уроків, а протестований в приваті двиг для створення муз порталів. По-суті, дорген під музичну нішу, яка добре монетизують на тому ж вапклике. І на відміну від статейников – музичні сайти не шкода. Клепати можна пачками. Виглядають вони добре.
Музику парсят автоматом і з різних джерел.
Все дуже сексуально. У деяких учнів в приваті вже є результати. Нехай скромні, але по-суті з нуля й без вкладень на посилання: Ось такі музичні дори можна робити відразу десяток-інший, уникализировав шабы, IP, NS і (необов'язково) на дроп доменах. Краще мати 10 сайтів за трафіком 2к, ніж один з 20к. Пам'ятаю я свій mp3free.

Опубліковано: 05/10/17 @ 02:48
Розділ Блоги Читати далі...

Без хайпи і маркетингу: чи потрібен вам Kotlin?

В рамках QAFest 2017 автор блогу automation-remarks.com і Lead QA Automation Engineer в Ciklum Сергій Пирогов розповів, як він докатилися до Kotlin і що з цього вийшло. Для читачів DOU, які не були присутні на конференції, Сергій виклав цей досвід в авторській статті. Мене звуть Сергій Пирогов. Вже більше п'яти років я займаюся питаннями автоматизації тестування на проектах різного масштабу і складності. В основному я займаюся автоматизацією тестування з використанням технологій зі світу Java. Kotlin на поточний момент однозначно знаходиться на піку популярності і у тестуванні може принести чимало користі. Але не все так просто, в чому ви можете переконатися з цієї статті. Передісторія: Java, Groovy і інші альтернативи Java є найстарішим і популярним мовою на JVM. Відмінний мова та інфраструктура. Безперечний фаворит різних рейтингів серед мов програмування. На Scala ми проектів писати не пробували з-за зайвої складності, а ось на Groovy писали і досить успішно.

Опубліковано: 02/10/17 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #10: подкаст з DHH, новий блог про розробку, виступи на RubyKaigi

Привіт! Вересень виявився багатим на події у світі Ruby/Ruby on Rails, тому поспішаємо поділитися з вами останніми новинами. У десятому ювілейному дайджесті зустрічайте множинні рекомендації та поради щодо поліпшення продуктивності роботи на Ruby/Rails, подкаст від Basecamp з участю David Heinemeier Hansson, новий блог про розробку, відео виступів з конференції RubyKaigi і важливі події в жовтні. Почитати Understanding the secret_key_base in Ruby on Rails — secret_key_base — відмінний спосіб скоротити нагруженность конфігурацій. У туториале наводяться приклади використання secret_key_base і йдеться про цінності цієї конфігурації для додатків Ruby on Rails. Code simplicity — Command pattern — в цьому туториале ви знайдете інформацію, як застосовувати шаблон проектування 'Command' на прикладі сценарію купівлі товару в онлайн-магазині. Superfast CSV imports using PostgreSQL'COPY s command — рекомендації, як максимально швидко імпортувати CSV, використовуючи команду PostgreSQL's COPY.

Опубліковано: 30/09/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Front-Еnd дайджест #26: Yarn 1.0, потоки в JS, Atom-IDE, починаємо писати на Reason і WebAssembly

У випуску: як жити з ліцензіями React, інвестиції Webpack — чого чекати? Піднімаємо продуктивність наших додатків і розбираємося з системами типізації — Flow або TypeScript? CSS Inside a super fast CSS engine: Quantum CSS (aka Stylo) — як влаштований новий движок обробки CSS в Firefox Unicode-range — як це працює? Building Skeleton Screens with CSS Custom Properties Writing CSS with Accessibility in Mind — не забуваємо про доступності при написанні стилів JavaScript JavaScript Events Unmasked: How to Create an Input Mask for Mobile — створюємо поле вводу з маскою для телефонів Deep Dive into the Payment Request API Quokka — Live JavaScript Scratchpad for Atom editor How I Convinced Our CTO to Switch From CoffeeScript to ES6 — як переконати керівництво перейти з CoffeeScript на ES6 Building a Maybe in JavaScript — пишемо Maybe монаду на JavaScript Converting from Speech to Text with JavaScript — розпізнаємо мова в браузері Building Skeleton Screens with CSS Custom Proper

Опубліковано: 23/09/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Поради сеньйорів: як прокачати знання junior Python

Поради сеньйорів — щомісячна рубрика, в рамках якої досвідчені фахівці діляться практичними порадами з джуниорами — загальні лайфхаки по навчанню, які книги та ресурси читати, які навички освоювати і багато іншого. У цьому випуску говоримо про Python розробників. Олександр Жаботинський , Senior Software Engineer, 8 років досвіду розробки Python Привіт, дорогий друже! Значить, ти вже джуніор Python розробник? Гадаю, ти вже прочитав PEP-8 і згоден з філософією Тіма Петерса? Можливо, ти читаєш ці рядки, так як, попрацювавши рік-два, побачив, стільки можливостей, сфер і напрямків для цієї прекрасної мови, і хочеш вибрати правильний вектор для свого розвитку? На жаль, не існує єдиної думки. І моє уявлення шляху Python-діва ґрунтується на особистому досвіді, холиварах з колегами і стан речей в даний момент часу.

Опубліковано: 14/09/17 @ 10:58
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Проектор: Розумний.укр — місце зустрічі замовників та виконавців

У рубриці DOU Проектор всі охочі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Вітаю, мене звати Віталій Тронь, я засновник і керівник проекту Розумний.укр . Наш проект — платформа, що дозволяє виконавцям і замовникам знаходити одне одного. Ідея Проблема пошуку гарного виконавця для разової роботи не раз поставала переді мною та друзями. Вивчати дошки оголошень, шукати виконавців через знайомих, оббивати пороги різних фірм — довго і важко. З іншого боку, знайомі підприємці не раз згадували, як складно знаходити нових клієнтів. Реклама дорога і часто не настільки ефективна. Виникає питання: «А як же схожі веб-сайти?» Вони беруть значно комісію за свої послуги, та й взяти перше замовлення там складно, оскільки доводиться змагатися із виконавцями з вищим рейтингом.

Опубліковано: 12/09/17 @ 10:12
Розділ Блоги Читати далі...

30 промов, які програмісту варто встигнути до 30 років

Наука тільки недавно дізналася, що життя після тридцяти не закінчується. Лишилося тільки питання, чи можна це називати життям. Враховуючи, що пенсійний фонд ніяк не хоче рахувати роки проведені у галері, як один до трьох, доводитися іще якийсь час продовжувати працювати ходити в офіс. Вісь вам короткий список того, що треба встигнути, щоб ваше тридцятиріччя не перетворилося заодно у різкий фініш вашої кар'єр кур'єри. Illustration by Sam Chivers Стати професіоналом На вашу позицію голодними очима дивиться дюжина двадцятирічних. З часом їх буде більше. Якщо раніше вашу некомпетентність можна було замінити титулом «молодий і перспективний», то після тридцяти такий фінт вже не буде. Про критерії професіоналізму досі сперечаються, але як мінімум ви маєте виконувати ваші завдання швидко, правильно і з мінімальним технічним боргом. Все інше — деталі, які ви, як професіонал, маєте знаті і самі. Вивчити англійську Себто, нормально вивчити англійську.

Опубліковано: 28/08/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Hobby: Спортивний туризм — з найглибшої печери світу на семитысячники Паміру

[DOU Hobby — рубрика про нетехнічних проектах IT-фахівців: творчість, цікаве хобі та інші lifestyle-досягнення. Якщо вам є про що розповісти — пишіть на valentina@dou.ua ] Євген Лата — керівник відділу маркетингу в Serpstat, професійний спелеолог, альпініст, марафонець і трейлраннер. До приходу в компанію Женя проводив в середньому за 8 місяців в році у подорожах і експедиціях. Побував у найглибшій печері світу Крубера-Воронячої, на семитысячниках Паміру, досліджував стародавні підземні поховання людей в Європі, рік прожив в Африці. — Женя, як ви зацікавилися спелеологією та альпінізмом? Чим подобаються ці види спорту? Це найскладніше питання, на яке мені доводиться відповідати. Чому тягне? Та тому що вже важко уявити собі життя без гір та пригод. Напевно, це в мене з дитинства. Мене виховували на книгах про першовідкривачів, піратів, про мандрівників і пригоди. Поки всі діти цікавилися Людиною-Павуком і Бетменом, моїми супер героями були Колумб, Тур Хейєрдал і Скотт Амундсен.

Опубліковано: 24/08/17 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Корольов — новий пошуковий алгоритм Яндекса

inx960x640 Я більше ніж упевнений, що пошук став краще. Але в той же час із закриттям старих дірок відкрили нові. Так, нейромережа складно обдурити, особливо на навчальній вибірці з оцінок мільйонів користувачів. Але дірки все одно будуть, і ними будуть користуватися. Крім того, з нетерпінням чекаємо нових курсів від инфоцыган про те, як просуватися в умовах нового пошукового алгоритму і тд. ЅЕОшные контори будуть підвищувати кости за рахунок того, що їм доведеться працювати в нових умовах і оцінювати більше факторів, а так само впливати на більшу кількість факторів. Так що замовники — чекайте нової локшини на вуха. Як на мене, видачі, можливо, зникнуть дори, природно не всі. Але ситуація з гуглом показує, що дори не зникнуть від слова зовсім. В гуглі дори досі живуть, не ті звісно, що 5 років тому, а нові, свіжі, розумні. Вебмайстрам я думаю сильно турбуватися найближчим часом не треба буде.

Опубліковано: 22/08/17 @ 06:55
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю - Яр Громов, автор блогу yargromov.com і творець форуму mfc.guru

Интервью - Яр Громов, автор блога yargromov.com и создатель форума mfc.guru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Яр Громов, автор блогу http://yargromov.com/ і творець форуму . Я познайомився з Яром на минулому SEO конференції в Калінінграді. Ми відмінно спілкувалися та ділилися напрацюваннями. Яр дуже досвідчений і знаючий фахівець, і я запропонував йому дати інтерв'ю для читачів мого блогу. Я дякую Яру за цікаві відповіді і приділений час. Отже, зустрічайте - Яр Громов! Привіт, Яр! Розкажи, як ти прийшов в SEO і взагалі в роботу в інтернеті? З чого починав? Які труднощі переживав у перший час? Привіт, Михайло. Прийшов в сайтострой я в далекому 2005 році і відчував ті ж труднощі, що і решта – пісня, наприклад, скачивалась 2-3 ночі ). Стара гвардія мене пам'ятає по іншому ніку, але це вже все історія. Якщо без жартів, то на той момент не було ніякої відкритої інформації, всі збиралися на форумах, трохи пізніше пішла хвиля перших блогів.

Опубліковано: 17/08/17 @ 01:06
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Books: 5 книг, які радить Всеволод Демкин

Від редакції: в рубриці DOU Books учасники спільноти розповідають про п'ять улюблених книгах — тих, які змінюють світогляд і можуть бути корисні читачам-колегам. [Всеволод Демкин — інженер-дослідник і викладач. Лисп, обробка природних текстів, машинне навчання. Причетний до lang-uk і m8nware . Більше інформації тут ] Коли мене просять дати рекомендації книг, я зазвичай важко відповісти, тому що в останні роки дуже мало читаю саме книги. В основному це окремі глави, статті, блог-пости і листування. Такий ось ADHD. Або просто формат книг відживає своє, так як важко зібрати настільки великий обсяг тексту, щоб він був рівномірно корисний і цікавий. Але коли ж то життя було більш розміреним і можна було дозволити собі почитати книжку... :) Так чи інакше, кілька книжок за своє життя я таки прочитав і навіть, якщо покопатися, виявляється, можу порекомендувати щось. Practical Common Lisp .

Опубліковано: 10/08/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #8: реліз Active Storage, масштабується RoR чи все-таки ні, курси з вивчення Ruby/Rails

Всім привіт! У липні було багато гарячих новин, і ми хочемо поділитися ними в нашому дайджесті. Пропонуємо вашій увазі новини про Active Storage, збірки статей про принципі SOLID, машинному навчанні та штучному інтелекті з використанням мови Ruby, дискусію про масштабованості Ruby on Rails, а також множинні туторіали та кейси на тематику Ruby/Rails. Не забудьте перевірити, які конференції проходять восени і що вас чекає на курсах з вивчення Ruby/Ruby on Rails від RubyGarage. Почитати Серія з п'яти статей, де кожному SOLID принципом присвячена окрема стаття та наводяться приклади, як можна використовувати ці принципи в Ruby:
[S]OLID — Single Responsibility Principle by example — принцип єдиної відповідальності. S[O]LID — Open/Closed Principle by example — принцип відкритості/закритості. SO[L]ID — Liskov Substitution Principle — принцип підстановки Барбари Лисков. SOL[I]D — Interface Segregation Principle — принцип поділу інтерфейсу.

Опубліковано: 05/08/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Кращі плагіни WordPress - 130 плагінів

Лучшие плагины WordPress - 130 плагинов Сайт дня: Комплексна розкрутка сайтів - це те, що Вам потрібно! Дорогі друзі, сьогодні я поділюся своєю новою підбіркою кращих плагінів WordPress. На підготовку, систематизацію і написання цієї збірки я витратив в сумі сім днів. Список плагінів не просто оновлено. Це повністю нова добірка з урахуванням розвитку сучасного інтернету, блогосфери і соціальних сервісів. Плагіни, які давно не оновлювалися і не працюють у нових версіях WordPress (нехай навіть вони і були популярні в минулому), я не став включати в добірку. Я також не гнався за тим, щоб помістити у цю добірку максимально велику кількість плагінів - в цьому немає необхідності. Для кожного пункту я переглянув десятки плагінів і вибрав кращі, на мою думку. Сенс не в тому, щоб поставити багато плагінів, а в тому, щоб знайти оптимальні для своїх потреб. Так що пробуйте і вибирайте . Уффф, подивився на число, що вийшло, плагінів, і самому стало страшно .

Опубліковано: 28/07/17 @ 06:43
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Арбітраж трафіку з Youtube на CPA офферах

picture 1 За останні роки методи арбітражу трафіку обросли різноманітними прийомами, тонкощами, фішками, блек і вайт листами та іншими особливостями, але самі основні джерела залишаються одними і тими ж – контекстна реклама, таргет, тизерну мережі і MFA сайти. У цій же статті буде досі не дуже популярний у арбітражніков джерело – Youtube. Є два основних способи видобутку трафіку з Youtube – просування власних відео з посиланнями під ними на офер і платне розміщення посилань під чужими популярними відео. Найбільш ефективно заходить реклама ігрових та мобільних оферів. Просування власних відео У цьому випадку ви створюєте власний канал і завантажуєте на нього відео, працюєте з семантикою в назві, описі і тегах ролика, рекламуєте його на популярних каналах за допомогою покупки лайків, коментарів, додати в обране і іншими способами, збираючи максимально можлива кількість переглядів.

Опубліковано: 26/07/17 @ 04:35
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Пошук посилальних донорів. Як знайти майданчики для розміщення зовнішніх посилань

mainimage-min Підбір майданчиків для просування – найбільш трудомістка частина процесу нарощування зовнішніх посилань. Особливо складно доводиться вебмайстрам, які не володіють досвідом експериментування, не мають майданчиків для тестів і вибирають загальнодоступні посилання на біржах за певним набором вбудованих показників. Таку стратегію можна охарактеризувати широко відомою фразою «пальцем в небо». У цій статті я розповім про стратегію підбору майданчиків, заснованої на аналізі посилального профілю конкурентів. Суть її полягає в тому, щоб знайти та розмістити посилання на тих самих донорів, які посилаються на ваших конкурентів .

Опубліковано: 25/07/17 @ 06:00
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Уяви

[Про автора: Юрій Савка — має 8+ років досвіду роботи в ІТ, наразі працює на посаді Senior Software Engineer в ResearchGate в Берліні, веде блог ] Уяви, що завтра тобі викинуть на вулицю Твій шикарний офіс, твоє зручне крісло, тенісний стіл і кавомашина залишаться лише у снах. Не віриться? Компанії банкрутують щороку. Ті, що виживають, часто ідуть на масові скорочення. Від цього не застрахований ніхто — ні лідери ринку, ні маленькі милі єдинорожки. В один момент життя може категорично змінитися, і що тоді? Коли востаннє ти був на співбесіді? Говорив з людьми не з позиції мега-архітектора, а простого смертного? Коли розбирався з чимось незнайомим, не пов'язаність язаним з улюбленим десятирічним проектом? Уяви, що завтра твій основний інструмент заіржавіє Несуттєво, що це: фреймворк, платформа, мова програмування. Технології помирають, щоб дати життя новим.

Опубліковано: 17/07/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61