Як створити сторінку налаштувань для теми WordPress

2016-10-18_16-18-21 Досить часто виникає необхідність, надати клієнту можливість самостійно налаштовувати/змінювати деякі частини шаблону сайту WordPress. Є безліч варіантів, як це зробити. Можна навчити клієнта користуватися FTP клієнтом і HTML редактором, можна користуватися вбудованим редактором який є в панелі адміністрування WordPress, а можна просто додати «Сторінку налаштувань Шаблону», зайшовши на яку, клієнт сам зможе змінювати раніше запрограмовані частини шаблону, контактні дані, кольору і багато іншого. Для створення сторінки налаштувань, можна скористатися WordPress Setting API там є багато чого цікавого почитати і багато корисних посилань по темі. Але якщо читати ви не хочете вникати в подробиці теж, вам допоможе сервіс для створення сторінки налаштувань WordPress .

Опубліковано: 18/10/16 @ 01:46
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

DOU Проектор: «Українська фотографія» — фотоблог з навчальною інформацією та анонсами подій

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Доброго дня! Мене звати Сергій. Вже майже 10 років я пишу проекти на PHP, а з початку 2016 року займаю позицію Lead PHP Engineer в компанії ForBytes. Також я засновник та керівник проекту «Українська фотографія» — єдиного в своєму роді україномовного фотоблогу з інформацією про фотоподії. З 2011 року я активно почав займатися мистецтвом фотографії. Велику увагу приділяв теорії та практиці. Фотокурси дали гарну базу для формування професіонального хобі, але цього було недостатньо. Я почав шукати додаткову інформацію з англомовних та російських ресурсів. На жаль, українські фото-сайти — це лише блоги та фотоальбоми для критики та коментарів.

Опубліковано: 18/10/16 @ 07:59
Розділ Блоги Читати далі...

9 років блогу shakin.ru. Відео з привітаннями

9 лет блогу shakin.ru. Видео с поздравлениями Дорогі друзі, прийшов час святкувати день народження мого блогу shakin.ru Вітання моєму блогу надійшли від парашутистів, з Філіппін, Італії, Румунії, Аргентини, США, Непалу, Шрі-Ланки, Індії, Японії, Ямайки, Пакистану, Хорватії і Австрії. Як звичайно, я зібрав всі привітання в одне відео. Запасаємося попкорном і дивимося : Цікаво, яке привітання вам найбільше сподобалося? Пропоную прийняти участь в опитуванні (можна вибрати до 3 варіантів): Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll. Блозі я почав вести 1 жовтня 2007 року. До того часу у мене вже був досвід успішного просування сайтів в Яндексі і Google, і мені захотілося поділитися своїми напрацюваннями з широкою аудиторією. Для цього я і створив shakin.ru. Мене радує те, що ентузіазм та інтерес до ведення блога у мене з роками нітрохи не згасає.

Опубліковано: 04/10/16 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс: Зростання трафіку на 27% за 3,5 місяця і збільшення продажів на 35%

Клієнт Великий інтернет-магазин товарів для захисту рослин і насіння овочевих культур. Наше завдання Висновок в топ Гугла і Яндекса пріоритетних груп товарів, зростання сезонного трафіку.
Вихідні дані Регіон: вся Україна.
Старт робіт: лютий 2016 року.
Вік домену: 3 роки.
Пріоритетна пошукова система: Гугл
Пошуковий трафік в міжсезоння: в середньому 1000 чоловік в добу.
Пошуковий трафік на піку сезону: в середньому 2600 чоловік в добу.
Даний проект має яскраво виражену сезонність: у квітні—червні всім фермерам необхідні засоби для захисту рослин, а в лютому—квітні всіх цікавить посадковий матеріал, насіння овочевих культур. Перед нами ж стояла амбітна мета — показати зростання трафіку за 3-4 місяці, до майбутнього сезону засобів захисту рослин. Клієнт надав нам список з 68 найменувань товарів, пріоритетних для прийдешнього сезону високих продажів.

Опубліковано: 26/09/16 @ 07:25
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

"Залипання" позицій поза топа. Що робити, якщо сайт не рухається по запитам

В процесі просування сайту іноді виникають ситуації, коли при загальній позитивній динаміці зростання трафіку деякі запити ніяк не вдається зрушити з місця. На нашому оптимизаторском сленгу такі ситуації називаються "залипанням". Характерні симптоми залипання:
– за кількома пріоритетними запитам сайт бовтається в межах ТОП 20-50;
– пошуковий трафік в цілому має нормальні показники;
– по багатьом іншим запитам сайт знаходиться в Топі;
– зусилля щодо виведення в ТОП проблемних запитів не дають ніякого результату;
– іноді сайт з'являється в Топі по проблемних запитів, але через 1-2 апдейта скочується назад. Згідно мого досвіду, залипання в переважній більшості випадків виникає за однією з трьох причин: автоматичні фільтри (в Яндексі), невідповідність просуває сторінки очікуванням алгоритму, і недооптимизация сторінки. Розглянемо коротко і по суті кожну з причин. 1. Автоматичний фільтр (Яндекс) Одна з популярних проблем при просуванні в Яндексі.

Опубліковано: 23/09/16 @ 01:28
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Information Security дайджест #2: Кібервійна і удари українських хактивістів, зима близько: заклеюємо вікна і веб-камери

У випуску: новини з фронтів кібервійни, анонси майбутніх конференцій у сфері ІБ, критичне оновлення Tor, компрометація продавців в даркнете, нові інструменти скіммінгу, ботнети зі смартфонів проти контакт-центрів, USB Kill версії два підсмажить вас за секунду, директор ФБР радить запасатися скотчем і багато іншого. Інциденти та загрози ІБ Хактівістом відзначили День програміста ударної операцією #op256thDay. Хлопці з киберальянса українських груп , RUH8 , і СyberHunta провели масштабну спільну акцію, в результаті якої було повністю знищено вміст або піддано дефейсу понад 30 інтернет-ресурсів проросійської і сепаратистської спрямованості. Хакери RUH8 опублікували конфіденційні дані російських офіцерів з Центру з питань припинення вогню на Донбасі. Користувачам браузера Tor рекомендують оновити його як можна швидше до актуальної версії 6.0.5. Суть у виправленні серйозної уразливості, яка дозволяє організувати приховану RCE-атаку на користувачів цього браузера на всіх платформах.

Опубліковано: 23/09/16 @ 09:54
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Як отримувати трафік з Pinterest – 20 моїх напрацювань

Как получать трафик с Pinterest – 20 моих наработок Дорогі друзі, я продовжую цикл матеріалів про просування англомовних сайтів . Сьогодні я розповім, як отримувати відвідувачів з соціальної мережі Pinterest.com. Я писав цю статтю три з половиною дні. Щоб встигнути дописати її і опублікувати до обіду п'ятниці, я сьогодні встав о 4:30 ранку. При цьому ліг в половину першого ночі. Про що це говорить? Про те, що я як був захопленим SEO маніяком в часи, коли поставив собі за мету збільшити відвідуваність цього блогу з 350 до 1000 осіб на добу за 10 тижнів в 2008 році і досяг її , так ним і залишився . Я не буду розповідати основи цієї соцмережі, що таке рєпіна, лайки, як завести аккаунт і дошку – ви це все можете без проблем дізнатися самі. У цій статті я поділюся своїми напрацюваннями, які дозволяють ефективно залучати трафік на просувні мої і клієнтські сайти. Я активно займаюся Пинтерестом з 2013 року.

Опубліковано: 16/09/16 @ 09:40
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю – Віталій Виноградов, автор блогу vinograd.io/blog

Интервью - Виталий Виноградов, автор блога vinograd.io/blog Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru – Віталій Виноградов, автор SEO блогу https://vinograd.io/blog . Коли я перший раз потрапив на блог Віталія, то відразу підписався не тільки на RSS стрічку, але і на його канал в Youtube. Мета моїх інтерв'ю – познайомити читачів з тими блогерами, яких я сам читаю і вважаю їх блоги якісними і корисними. Блог Віталія – один з найцікавіших з просування сайтів, які я відкрив для себе останнім часом. Досить сказати, що на кожну статтю Віталій витрачає 2-4 тижні. Отже, зустрічайте – Віталій Виноградов! Привіт, Віталію! Розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, в якому місті ти живеш, яке у тебе освіта? Ким встиг попрацювати до приходу в інтернет? Михайло, здрастуй. Мене звати Віталій Виноградов, мені 28 років і я з Новосибірська. Закінчив будівельний університет, але за спеціальністю не працював, так як ще зі студентства став забезпечувати себе з допомогою заробітків в Інтернеті.

Опубліковано: 07/09/16 @ 10:33
Розділ Блоги Читати далі...

Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2

Англоязычные SEO ресурсы, которые я читаю, слушаю и смотрю v.2 Дорогі друзі, це чергова стаття з циклу про англомовне просування сайтів . Начебто зовсім недавно я писав пост Зарубіжні SEO ресурси, які я читаю . А це було аж у 2009 році. Багато води утекло з тих пір, і прийшов час зробити нову добірку. Інформацію по просуванню сайтів я вивчати не перестаю. SEO як було моїм самим цікавим справою в житті, так і залишилося. Заодно і ви, і я подивимося, чи старий Глобатор вижив з розуму як змінився мій стиль написання постів і список ресурсів порівняно з 2009 роком . Чесно скажу, основну інформацію по просуванню сайтів я отримую в англомовному інтернеті. Звичайно, в інтернеті теж є відмінні ресурси для самоосвіти, але як-то виходить вже на протязі багатьох років, що я навчаюся більше в закордонному сегменті. Можливо, тому, що рунет – це приблизно 1,5-2% від світового інтернету. Якщо у вас рівень англійської мови хоча б на "четвірку" в школі, то щиро рекомендую вам хоча б час від часу читати англомовні джерела з SEO.

Опубліковано: 31/08/16 @ 09:16
Розділ seo Блоги Читати далі...

DOU Проектор: «Дороги України» — сервіс моніторингу доріг

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Друзі, всім привіт. Мене звуть Степан Танасійчук, я засновник і СЕО компанії Stfalcon.com . Хочу розповісти про улюблене дітище нашої студії — «Дороги України» — соціальному стартапі, орієнтованому на автомобілістів. Близько двох років тому я вирішив реалізувати такий сервіс, щоб якось змінити ситуацію на дорогах України. Надихнула мене на це поїздка за кордон. Перебуваючи в Німеччині, я не міг не помітити якість місцевих доріг. Хоча на дорогах і можна було бачити латки, однак вражаючим було саме якість відремонтованих ділянок. Повернувшись додому, я відразу відчув різницю, порівнюючи побачене зі станом вітчизняного дорожнього покриття.

Опубліковано: 30/08/16 @ 10:09
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

SEO експеримент: як відео підвищує позиції

SEO эксперимент: как видео повышает позиции Дорогі друзі, сьогодні хочу поділитися результатами одного з своїх експериментів по просуванню сайтів. Часто працюють методики в SEO буквально лежать на поверхні, але на практиці мало хто їх застосовує. Сьогодні я розповім про те, як можна "дотиснути" сторінку до першого місця в пошуковій видачі, коли вона знаходиться на 2-10 або більш низьких місцях. Цей метод безкоштовний, вимагає невеликих затрат часу і, найголовніше, дає відмінний результат. Полягає він у тому, що на цю сторінку потрібно додати відео. Постійні читачі мого блогу знають, що я вже багато років у кінці статей на shakin.ru розміщую так званий "десерт", тобто розважальний відео з Youtube. Первісною метою при цьому було зробити так, щоб читачі після прочитання статей подивились веселий ролик, і на душі у них стало весело. Одним словом, відео в першу чергу я розміщую для створення позитивної атмосфери на блозі. На більшості сайтів краще всього розміщувати відео по темі сторінки.

Опубліковано: 18/08/16 @ 07:49
Розділ seo Блоги Читати далі...

SQL Server Дайджест #11: SQL Server 2016, Joins Internals, першої світової війни Sample Database

Всім привіт! Давно не бачилися:). А між тим, у світі баз даних і SQL Server зокрема відбулося багато цікавого. Про це далі у випуску: SQL Server 2014, як SQL Server з'єднує два набори даних, як вбити базу даних за 30 хвилин, чому ?ber вибрав своєю базою даних MySQL і багато іншого. Новини SQL Server 2016 RTM : напевно, ви вже і так в курсі — 1 червня цього року зарелизится SQL Server 2016. За посиланням анонс від продуктової команди з описом фіч і рекламою продукту. Про те, що нового в технічному плані, можна прочитати тут . Ну і найголовніше, скачати і спробувати безкоштовний Developer Edition можна тут . На всяк випадок нагадаю, що Developer має ті ж можливості, що і Enterprise, але за умовами ліцензійної угоди він не може використовуватися на продакшн энвайронменте. Microsoft Professional Degree in Data Science : поки незрозуміло, що це і хто злив цей лінк, але, схоже, Microsoft готує свою Data Science спеціалізацію. Можливо, на базі своїх курсів на Edx.

Опубліковано: 12/08/16 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Проектор: Стартап Левел — спільнота українських стартапів з відповідями на питання засновників

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Привіт, я Ігор Стефурак. Останні п'ять років працюю у акселераторі GrowthUP, а віднедавна ще й у венчурному фонді GrowthUP+. У жовтні 2015 року я запустивши перший проект для засновників стартапів — Воркселератор , сервіс пошуку стажерів та перших працівників, який розвиваю у вільний час. Натомість, 60% робочого часу проводжу за спілкуванням зі стартапами. Щодня доводиться відповідати на ті самі запитання засновників, які знаходяться на ранніх стадіях розвитку. Найчастіше розмова стосується: валідації ідей, процесу запуску, пошуку користувачів, побудови бізнес-моделей, отримання інвестицій, формування команди та юридичних моментів.

Опубліковано: 12/07/16 @ 10:12
Розділ Блоги Читати далі...

Що важливо?

02 Цей прийом став одним із самих крутих, які я освоїв за останній час, обчитавшись розумних книжок з управління часом і своєю долею. Цей прийом збільшив мою продуктивність на овер дохуя відсотків. Історія про те як скласти 42 дошки , щоб вийшов бізнес Зазвичай в таких книжках радять всякої хуйни цілу кучаку. Дуже багато всього. О, бля, поки пишу ці рядки народилася бізнес ідея: випускаємо брошурки по збільшенню ефективності. Одна брошурка — одна рада. Красиві такі, глянцеві, з інфографікою. Кожну з яких можна купити в кіоску по дорозі на роботу і прочитати за 10 хвилин поки їдеш в метро. Продавати, скажімо по 99 руб. Собівартість — три з половиною копійки. О-па! Ловіть ідею. Відволікся, бля. Хочу з вами поділитися одні прийомом. Дуже крутий прийом для збільшення продуктивності.

Опубліковано: 10/06/16 @ 02:28
Розділ Блоги Читати далі...

Android дайджест #17: Nearby, Multi-Window, Instant Run, SOLID

А також: обговорення анонсів Google I/O, перемога Google в патентному спорі, аналіз програми з ClassyShark, динамічний blur-ефект, програмування Go, Kotlin і Gradle, захист додатків, GDG DevFest і ще багато цікавого. Новини та аналітика Google перемагає Oracle в суді після шестирічної позови на мільярди доларів. Каменем спотикання були 11500 рядків коду java в ОС Android. Частка Android на ринку істотно зросла по всьому світу. Google готується додати Raspberry Pi 3 в AOSP, тепер це буде офіційно підтримує пристрій. Google Nearby : платформа для гиперлокации для Android. Буде доступна як частина Google Play Services, починаючи з версії KitKat. Бум додатків закінчився . Google буде брати тільки 15% від суми, яку сплачує користувач за підписку на додаток/сервіс. Support Library 23.4.0 . RxAndroid 1.2.0 . Поліпшена робота з планувальниками. Архітектура додатків Designing Offline Application Case Studies . Доповідь з Droidcon San Francisco від розробника з Google.

Опубліковано: 10/06/16 @ 09:53
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Чати кімнати, месенджери, чани нашої сео-шмео тусовки. Де?

Побродив нещодавно по форумах въебмастеров, які вдалося згадати і які вдалося знайти.. Подивився наскільки ні живі ще. Висновок такий: практично всі форуми мертві. Не зручні у використанні. Громіздкі. Захаращені туйовій хучей марення. Всі померли? Подумалося мені спочатку, що це наше співтовариство в цілому померло. Въебмастера розбіглися по заводам стали точити гайки цілими днями. Сайти-шмайты ніхто не робить, не монетизує, і ніяк не заробляє в інтернеті. А заробляє в Тырнете тільки Майл.груп. Але ж це не так! Або пішли в інше місце? Предполгаю, що просто змінилися майданчики. Люди пішли в месенджери, чатики, кімнатки, соціальні мережі й інші більш зручні місця для спілкування та обміну досвідом. Де всі? На розум приходить поки тільки сапочан і wmsn . Ще я моніторю кілька пабликов за CPA. Іноді проскакують видосы на Ютубі.

Опубліковано: 09/06/16 @ 12:38
Розділ Блоги Читати далі...

Найбільша дорвейная небезпека. Частина 2: Як я отмасштабировал помилку

fail-300 Я про неї заздалегідь був попереджений, тому не постраждав практично. Полягає вона в тому, що людина полуслучайно отримує якісь трафік/гроші і вирішує, що він розібрався в дорах і тепер можна гребти бабло лопатою. Вкладається у велику лопату і отримує хер так маленько. — Халіфа Ібн Нех А я от не був попереджений і постраждав від цього овер дохуя сильно. Хронологія подій Запив перші дори Очікування, перші бани Стрельнуло. Все круто. Финстрип. Фплюсе. Масштабування. Фейл. Смуток. Смуток. Печаль. Але на цьому історія не закінчилася. А наробив ще більше помилок. На цей раз я вирішив «нагнути Гошу» і регнул 300 доменів і забабахав 10 серверів для генерації . Про масштаб вкладень можна судити по финстрипу за лютий : вклав 23k руб. Це не спрацювало Виявилося, що це тупо не працює. Такі сайти на копипасте Гоша ДУЖЕ швидко обчислює і ставить поментку «СПАМ» , після якої можна про трафік з Гоші забути. Він стає рівним нулю.

Опубліковано: 05/06/16 @ 10:12
Розділ Блоги Читати далі...

Ти той, хто ти у себе в голові

151 Пам'ятаю якось брав інтерв'ю у Пожежника. І він тоді на одне з моїх запитань відповів так: Прикидайся поки сам не повіриш — Пожежник А я подумав: «Так це ж самообман!» Задрачиваешь самообман собі в голову поки дах не потече і поки не уверуешь в нього повністю. Потім твоя особистість буде побудована на сообмане. А це ризиковано, тому що тухлий цеглинка одного разу може випасти зі стрункого ряду стіни і обрушити її повністю. Так мені здавалося. Пам'ятаю тоді сильно на нього наїхав. Аж шкода стало. Тоді були важкі часи... Нам всім зараз важко. Я купую дошик в Ашані, тому що там дешевше, а мої товариші по арбітражу пиляють сервіси... — CPA Beginner Минуло 3 роки. І я зрозумів в чому суть. Може фраза просто така крива, тому мені не сподобалася. Тому я її переробив трохи, але зміст приблизно такий: Ти той, хто ти у себе в голові Ось яку я мислю хочу довести до вас, котаны.

Опубліковано: 02/06/16 @ 01:37
Розділ Блоги Читати далі...

Вибуховий пропозицію від BINPARTNER: до 70% Revenue Share на все літо!

for site АКЦІЯ: « Літо підвищених відрахувань! » З 1 червня по 31 серпня всі партнери отримають 60% revshare тарифом та 100% від першого депозиту + 35% за тарифом "100% ftd + 30% revshare". Якщо ви приєднуєтеся до BinPartner , покажіть скріншот вашого заробітку в будь-який інший партнерській програмі опціонів і отримаєте до 70% revshare тарифом і до 40% revshare за 100% FTD+revshare на все літо! Пара слів про BinPartner BinPartner — фінансова партнерська програма від брокера бінарних опціонів Binomo. Компанія стартувала у 2014 році і вже до початку 2016-го досягла значних успіхів у своїй ніші. В першу чергу вебмайстрів порадує можливість роботи з абсолютно будь-яким видом трафіку, а також статистика в режимі реального часу з докладним описом кожного пункту. Зручний і дружній інтерфейс порадує своїм потужним функціоналом. Заробіток здійснюється в доларах, а виведення коштів можливе на будь-яку доступну ЕРС без комісії.

Опубліковано: 02/06/16 @ 08:41
Розділ Блоги Читати далі...

Збільшу твою пипиську: сильно, швидко, гарантовано!

362700 Великий, товстий і довгий член — це добре. Дрібний, тонкий і короткий — не дуже. Як зробити з дрібного великий? Я знаю рецепт! Раз вже ти читаєш цей фердепердозный блог, то швидше за все у тебе є сайти в розробці. Але сайт сьогодні — це не тільки сторінки в інтернеті. Це потужний струмінь бобра кросспост в різні соціальні мережі. Користувачі підписуються на твої сайти саме в соціальних мережах. Вони уникають форм email підписки і ні за що не запам'ятають URL твого сайту. Ніколи. Особливо URL мого блогу =))) Тому дуже важливо мати прокаченные акаунти у всіх соціальних мережах, в яких твій сайт може бути представлений. Найчастіше це вконтактик, инстаграмчик, ютубик, одноклассники, твіттер, фейсбук, гуглоплюс, пинтерест та ін. Але так як число передплатників на лічильниках твоїх сторінок в соціальних мережах тухле: півтори каліки, то ніхто туди і не підписується, думаючи, що це тухляк, який тільки інформаційне поле буде засмічувати і без того изгаженное.

Опубліковано: 31/05/16 @ 01:44
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58