Конкурс "Круті блогери II" - Підсумки

Добрий день! Отже, після публікації всіх виграли статей Переможці Конкурсу " Круті блогери " в порядку зайнятих місць: Спочатку, як і начебто і повинно бути, хотів опублікувати так: 1-е місце - Олександр aka Alek $, блог http://nevkontakte.org. ru : стаття Перенесення сайту на новий домен з мінімальними втратами Дуже актуально, дуже корисно + людина навіть скрипт написав! 2-е місце - Ганна Волкова, блог http://anna-volkova. blogspot.com : стаття Конкурси як спосіб просування Вашого блогу 2-е місце - Світлана Бобровська, блог http://vseuch.ru : стаття Конкурс не іспит, а урок. Думки вголос Так, саме 2 других місця. Місця рівнозначні, порядок написання значення не має. 2 абсолютно різних статті про конкурси. 2 сторони 1 медалі:
1 стаття - як треба брати участь і проводити конкурси (позитивно).
2-а - як не треба (критично, іноді мені здалося занадто, але, в принципі справедливо).
Тому я не зміг вибрати з них найкращу. 3-тє місце - Лапін Андрій, блог http://webbomj.

Опубліковано: 04/03/11 @ 01:32
Розділ Блоги Читати далі...

Rotabaner - банерна мережа для блогерів

Ви втомилися шукати рекламодавців для блогу, домовлятися з кожним про вартість і терміни? Постійно нагадувати про оплату? Ваші муки скінчилися, зустрічайте - Rotabaner Rotabaner призначений для розміщення реклами різних форматів на блогах. Сервіс дозволяє зробити процес покупки/продажу реклами на блогах максимально простим і зручним, вирішує проблему пошуку рекламодавців, автоматичного розміщення реклами та отримання оплати. Автор блогу одержує 85% від вартості розміщеної реклами. Ведеться пдробная статистика по показах і кліках як для вебмайстра так і рекламодавця. До того ж, це безпечно, більше не потрібно боятися бана від пошукачів за розміщення посилань, все по чесному. Реєстрація блогу в Ротабанере проста, досить вказати урл блогу, короткий опис і RSS лічильник feedburner. У систему приймаються тільки україномовні сайти тематики seo, IT, розробка, фріланс, особиста ефективність, тільки з унікальним контентом і повністю робітники.

Опубліковано: 03/03/11 @ 04:01
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Сателлітостроеніе, як спосіб заробітку.

Автор: Лапін Андрій, блог http://webbomj.ru , 2-га стаття одного з переможців Конкурсу Круті блогери II , також зайняла призове місце.
Взагалі, як я вже писав, 2 статті Андрія перемогли у Конкурсі, і відповідно, він зайняв 2 місця ***** Як відомо, життя стала платною вже давно. Всі люди хочуть заробити, щоб прожити. Гроші потрібні на багато що: їжа, одяг, техніка і т.д.
Деякі люди заробляють на роботі, пахая, як кінь.
А є багато розумних людей, які працюють в інтернеті. Вони теж діляться на види.
А є люди створюють сателіти і заробляють на цьому стану!! Сателіти - це невеликі сайти, присвячені розділам основного сайту, і призначені для його підтримки і збільшення кількості покупців з-за більш цільових відвідувачів.
Найчастіше ще сателіти потрібні для продажу посилань з них і показів на них контекстної реклами, таким чином, сателіти ще й окупаються не тільки при продажі товарів, які вони рекламують, але і самі по собі.

Опубліковано: 03/03/11 @ 11:01
Розділ Блоги Читати далі...

Перенесення сайту на новий домен з мінімальними втратами

Автор Олександр aka Alek $, блог http://nevkontakte.org.ru , один із переможців Конкурсу Круті блогери II Актуально + людина навіть скрипт написав! ***** Питання про те, як правильно перенести сайт на новий домен завжди був актуальним, а в світлі нещодавнього рішення Координаційної Ценрт про необхідність обов'язкового підтвердження паспортних даних для реєстрації та продовження доменів в зоні RU питання постає з ще більшою гостротою - адже далеко не всі хочуть жорстко пов'язувати своє ім'я зі своїми сайтами. Я хочу поділитися методом перенесення сайту на новий домен, який допоможе якомога менше втратити на такому переїзді. Умови завдання: Для визначеності і простоти викладу будемо виходити з таких умов:
• Ми хочемо переїхати з домену example.ru на example.com
• Наш сайт доступний за обом цим доменів, тобто вони обидва припарковані на один і той самий сервер і папку.
• Розглядаємо тільки Яндекс і Гугль як дві основні ПС, example.ru проіндексовані ними, а example.

Опубліковано: 02/03/11 @ 01:31
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Конкурс не іспит, а урок. Думки вголос

Автор Світлана Бобровська, блог http://vseuch.ru , одна з переможців Конкурсу Круті блогери II . Майже один за одним мене прийшли 2 статті на Конкурс від 2-х представниць прекрасної статі на тему конкурсів. Статті на конкурс про конкурси.
Сміливо! ... Світлана написала пост так би мовити на злобу дня. Отже, читаємо ... ***** Конкурси як спосіб просування - не нова тема. Написана сила-силенна статей, де розписані плюси (їх багато) і згадані мінуси (їх менше, але є). Не буду повторюватися і розповім про конкурси в блогосфері як уроках морального вибору. Круто? Здається перебільшенням? Висновки зробите самі, я лише дам вам їжу для роздумів. Блоггер може взяти участь у конкурсі, бути його організатором, спонсором (в тому числі, інформаційним), членом офіційного журі або просто голосуючим. Усі ці ролі одна людина може приміряти на себе послідовно, а виконувати - одночасно. В одному конкурсі пишу, в іншому суджу, в третьому голосую, а четвертий оплачую.

Опубліковано: 01/03/11 @ 01:31
Розділ Блоги Читати далі...

Хобі, а тим ви займаєтеся?

Кожен блогер , та й взагалі будь-яка людина , який би він професії не був . Хоча б раз у житті задавався питанням , а чи то я роблю ? Здавалося б , досить просте питання , але багатьох вганяє в жорсткий ступор . Як правило , не багатьом вдається відразу знайти себе в чомусь і отримувати ще з цього гарні гроші , більшість з нас іде в ту чи іншу нішу заради грошей . Тому що , начебто , гроші не головне в житті , а без грошей життю немає. Але через якийсь час багато "здуваються " через відсутність інтересу до ніші і звичайно саморозвитку . (...) Читати Далі - © - Бізнес , SEO & SMO , ведення блогів , саморозвиток , лайфхак ! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб стежити за оновленнями ви можете , а також зафолловіть мене в .

Опубліковано: 28/02/11 @ 12:27
Розділ Блоги Читати далі...

Захоплення, а тим ви займаєтеся?

Кожен блогер, та й взагалі будь-яка людина , якою б він професії не був. Хоча б раз у житті задавався питанням, а чи то я роблю ? Здавалося б, досить просте питання, але багатьох вганяє в ступор жорсткий . Як правило , не багатьом вдається відразу знайти себе в чомусь і отримувати ще з цього гарні гроші , більшість з нас іде в ту чи іншу нішу заради грошей. Тому що, начебто , гроші не головне в житті, а без грошей життю немає. Але через якийсь час багато "здуваються " через відсутність інтересу до ніші і звичайно саморозвитку. (...) Читати Далі - © - Бізнес , SEO & SMO , ведення блогів, саморозвиток, лайфхакі ! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб слідкувати за оновленнями ви можете, а також Слідуйте мене в.

Опубліковано: 28/02/11 @ 12:27
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективні способи просування англомовного блогу

У 2009-му році я створив блог на англійській мові Dimox.net про веб-розробки. За минулий час у мене з'явився позитивний досвід його просування. А днями мені по електронній пошті прийшло ось такий лист: Здравствуйте. Нещодавно я натрапив на ваш англомовний блог - dimox.net і був здивований тим, як вам вдалося отримати PR 5 і так багато передплатників, маючи при цьому за 1 рік всього близько 12 написаних статей. Я, зовсім недавно, теж запустив англомовний блог, але зіткнувся з проблемою ... до цього моменту я займався блогінгом тільки в рунеті і поняття не маю як розкручувати блог в зарубіжному інтернеті. Англійським володію добре, написав вже 10 великих статей на тематику wordpress, web design, css і SEO але не знаю куди рухатися далі. Може дасте раду? Майже все сказане автором листа на рахунок мого сайту вірно. І даним постом я хочу відповісти на цей лист і поділитися кількома способами розкрутки новостворюваного англомовного блога, виходячи з мого власного невеликого досвіду.

Опубліковано: 28/02/11 @ 06:00
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективні способи просування англомовного блога

У 2009-му році я створив блог на англійській мові Dimox.net про веб-розробки. За минулий час у мене з'явився позитивний досвід його просування. А днями мені по електронній пошті прийшло ось такий лист: Здравствуйте. Нещодавно я натрапив на ваш англомовний блог - dimox.net і був здивований тим, як вам вдалося отримати PR 5 і так багато передплатників, маючи при цьому за 1 рік всього близько 12 написаних статей. Я, зовсім недавно, теж запустив англомовний блог, але зіткнувся з проблемою ... до цього моменту я займався блогінгом тільки в рунеті і поняття не маю як розкручувати блог в зарубіжному інтернеті. Англійським володію добре, написав вже 10 великих статей на тематику wordpress, web design, css і SEO але не знаю куди рухатися далі. Може дасте раду? Майже все сказане автором листа на рахунок мого сайту вірно. І даними постом я хочу відповісти на цей лист і поділитися кількома способами розкрутки новостворюваного англомовного блога, виходячи з мого власного невеликого досвіду.

Опубліковано: 28/02/11 @ 06:00
Розділ Блоги Читати далі...

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer Доброго часу доби, дорогі друзі! Сьогодні я хочу розповісти про актуальну і перспективної партнерській програмі з продажу електронних книг. Отже, про що йде мова? Я впевнений, що аудиторія мого блогу дуже просунута в тому плані, що ви напевно багато читаєте, причому не тільки блогів і форумів, а просто різної літератури. Так от, я теж завжди дуже багато читаю і в основному роблю це з разліних девайсів типу телефону, коли є кілька вільних годин в дорозі. Або ноутбука, надходить будинку або ще десь, мені завжди подобалося проводити час з користю. Я завжди більше любив читати з електронних девайсів, ніж з паперових книг. Їх просто складно брати всюди з собою, вони займають місце в сумці. Однак, менталітет росіян такий, що ми не звикли платити за це. Ми просто шукаємо, де завантажити безкоштовно. Але основна думка тут не в цьому, а тому, що все ж таки ми читаємо. Теж саме стосується заходу. Америка і Європа теж читає .

Опубліковано: 27/02/11 @ 03:20
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Стратегії ефективного просування

Стратегіі ефективного продвіженія Сьогодні я святкую свій 32-й День Народження! І в цей прекрасний день хочу зробити Вам подарунок: відео-курс "Стратегії ефективного просування". Не те що б це супер курс але вельми корисний! За допомогою відеокурсу «Стратегії ефективного просування» Ви дізнайтесь, як розкрутити будь-який сайт в будь-якій ніші з нуля, без початкових ресурсів. І не важливо, що Ви пропонуєте на сайті, який маєте багаж знань або бюджет на просування, навіть якщо Вас нудить від таких слів як "SEO", Ви все одно зможете добитися того, щоб Ваш сайт відвідували, причому стабільно. У даному курсі зібрані відбірні стратегії, які вже неодноразово довели свою ефективність. А завдяки наочному формату відео-уроків ви зможете спостерігати за процесом розкручування і з легкістю засвоювати весь матеріал. Зміст відеокурсу «Стратегії ефективного просування»: Стратегія 1. Пошукова оптимізація Дана стратегія є основою в розкручуванні, так як з пошукових систем приходить більше 80 відсотків цільових відвідувачів.

Опубліковано: 27/02/11 @ 02:34
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Ловимо лютневий трафік

Ловім лютневий трафік Після важкого січневого місяці вже настав лютий, а з чим асоціюється у Вас це свято? Звичайно ж з 14 лютого і 23-м лютого. Про 8-е березня тільки йдуть задатки, хоча і він не за горами. Так ось користуючись активністю користувачів в передсвятковий період можна отримати нормальну кількість трафіку. Зараз по багатьом жіночим сайтів за якими я стежу вже активно почали писати статті про те що подарувати коханій на День закоханих або на 23-е лютого, як відсвяткувати це свято і чим можна зайнятися в ці дні. Раджу працювати над нч запитами про які я писав у своєму пості Просування сайтів за допомогою нч запитів . І головне не дивіться на кількість показів на місяць, так як перед святами трафіку буде валом як на 14 лютого так і на 23 лютого. Для тих, хто не знає як конвертувати трафік напишу в наступних постах, а тому підписуйтесь на оновлення блогу. П.С. Кращі онлайн ігри та флеш гри на порталі Games. in.

Опубліковано: 26/02/11 @ 10:30
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Мануал по роботі з RotaPost - створюємо компанію для рекламодавця і шукаємо майданчики

Мануал по роботі з RotaPost Здрастуйте, дорогі читачі і відвідувачі! Як і обіцяв раніше вирішив сьогодні написати мануал зі створення компанії в сервісі реклами в блогах RotaPost. Розкажу з картинками як створювати компанії, як шукати хороші майданчики і деякі тонкощі. Як ви здогадалися з назви, мова поки тільки про роботу в якості рекламодавця. РотаПост на мій погляд це відмінний сервіс просуванню сайту.  До речі, на блозі Вадима ви дізнаєтеся як розкрутити сайт і знайдете дуже багато іншої корисної інформації, яка точно стати в нагоді в просуванні сайту. Постовий: Розкрутка і просування сайтів повинні служити не тільки поліпшенню позицій запитів у пошуковій видачі, але саме головне приводити нових клієнтів і збільшувати прибуток компанії. - Нещодавно я вже писав статтю про РотаПост - Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради , там я розповідав про плюси і мінуси сервісу, які були мною помічені за час роботи.

Опубліковано: 26/02/11 @ 06:08
Розділ Блоги Читати далі...

Dropbox - використовуємо по максимуму

Нарешті руки дійшли до цього чудового сервісу під назвою DropBox . Напевно ви також зачитали про нього з різних джерел, я взагалі пізніше за всіх пишу, бо не вишукую новини. Як дізнався - спробував, написав. Якщо ви та людина хто новини дізнається з моїх вуст, то читаємо далі, хоча я не кращий джерело, ну да ладно. Загалом при реєстрації вам дається безкоштовно 2GB , потім ви можете писати подібні статті або публікувати реферальне посилання в тві, і хто зар за вашою посиланням +250 MB вам . Хто купить Premium акаунт ще більше, там в Пекаха написано все.

Опубліковано: 26/02/11 @ 04:40
Розділ Блоги Читати далі...

Вам подобається поточне положення справ?

13037.jpg Скоро день святого валентина - подарунки, вітання, смс, валентинки! Питання правда про мій блог. Хоча можна поміркувати і не тільки про нього. На поточний момент мені в блозі найбільше не подобаються коментарі. Так, вони стандартні і демократичний, але разом з плагіном кешування Макса кожен раз доводиться вводити не одне поле, де є каменти, а цілих чотири: нік, мило, урл і сам каменти. На це потрібен час, для цього необхідно натискати кнопочки, клацати мишкою - загалом робити зайві рухи тіла? А навіщо, тим більше у двадцять першому столітті? Тим більше, що від кеша Макса я відмовлятися не збираюся, бо дуже і дуже зручно і практично. По-моєму прийшла пора дати волю автоматизації. Сказано-зроблено. Вирішено ставити дискус . Тут правда як то стояли каменти від js-kit.com . Все б нічого, та ось посилання там на урли було як то проблематично залишати, що значно знижувало коментованому в цілому. Та й грошей за нього періодично доводилося платити. А ось дискус халявний.

Опубліковано: 26/02/11 @ 12:39
Розділ Блоги Читати далі...

Фінансовий звіт за січень

b7a9cfdd5ef5 Хвалитися особливо нічим, так як мене наздогнав АГС, а ще відмовили у співпраці GRAND CASINO, а це як не як 10 000 рублів на місяць. Ось результати мої: сапу - 6434,91 рублів
блогун - 4501.37 рублів
адсенс - 15 $
gogetlinks - 158 рублів
rotapost - 1673,25 рублів Разом: 13217,53 рублів До речі, якщо б я раніше прочитав статтю як не потрапити під АГС , то може б зміг уникнути своєї страшної долі. Зараз у мене в планах створити 10 ЯКІСНИХ сайтів, з якісним контентом, покупним від хороших копірайтерів, seo оптимізованим. Таким чином у мене через деякий час з'явиться 10 майданчиків для заробітку не тільки на сапі, але і на відвідуваності. Тепер то я буду обережнішим з АГС Всім удачі! P.S. Хто-небудь знає, партнерка від перфект моней ще працює? Ну там де PR = 3 та платять 30 $? Спасібюо за відповіді.

Опубліковано: 26/02/11 @ 12:37
Розділ Блоги Читати далі...

Він наповнює сайти людськими руками

shot1.jpg Завдання автонаполненія сайтів «безпечним» для власника чином та ще й з автоматизованою оплатою і білінгом. Тобто повністю всю цю справу автоматизувати. Зайшов на ринок, знайшов «наглядача», заплатив йому грошей, сказав як усе має виглядати у підсумку і пішов далі витрачати свій дорогоцінний час на плідну творчу роботу, а не на менеджмент копірайтерів і журналістів всяких. І де такий взяти? Тільки я подумав, і відразу мені по email приходить таке ось миле лист. Олексій, добрий день. Наші сканери вловили потреба вашого головного мозку в автоматизації рутинного процесу наповнення сайту цікавим і корисним унікальним контентом. Ми знаємо, що ви дуже багато працюєте і займатися рутиною вам просто ніколи. Так що велкам на textreporter.ru . І тут я подумав, що нанотехнології вже впроваджуються в web. Ось він 21 століття. Гаразд, до біса лірику, переходимо до суворої практиці. Реєструємося у сервісі, щоб випробувати на собі всі принади автоматизації. Реєстрація проста до неподобства.

Опубліковано: 25/02/11 @ 03:48
Розділ Блоги Читати далі...

Маркетинг: як дізнатися і застосувати на практиці

Александр Шуленін Місяця півтора тому я познайомився з Олександром Шуленін, його Ви повинні знати за конкурсом "Чарівний пендель для Вашого блогу ". Його статті про маркетинг, ідеї, думки, способи і методи викладу цих ідей і думок мене чіпали. Щоб я у нього не запитав - завжди отримував конкретний, а головне, в результаті результативний, відповідь. Одного разу я в нього запитав, звідки такі пізнання в маркетингу? І він відповів мені, він відповів всім нам у гостьовому пості, який Ви можете вивчити вже зараз, тут. Коментарі вітаються, можна у вигляді питань, думаю Олександр відповість на них. Буду вдячний за RT. Зустрічайте, Олександр Шуленін: Здравствуйте, шановні читачі. Я дуже радий, що Сергій дав мені можливість поспілкуватися з вами. Сподіваюся, вам теж буде цікаво. Ми будемо говорити про маркетинг . Напевно у вас виникло питання: а чому саме про маркетинг? .....

Опубліковано: 25/02/11 @ 03:29
Розділ Блоги Читати далі...

Результати блогу на кінець січня 2011

Здрастуйте, дорогі читачі. Цим постом я хочу підвести деякі проміжні підсумки січня 2011 року. Що було зроблено за цей місяць і яка динаміка є. А також трохи про подальші плани розвитку. Відразу хочу звернутися до моєї основної мети, яка була поставлена місяць тому - це 1000 уніків на блозі до 1 травня 2011 . Раніше я не практикував подібне і зараз можу сказати, що це дійсно працює. Коли ти знаєш чого чітко тобі треба і до якого часу, то постійно думаєш про це і мозок працює над різними способами реалізації. А обмеженість у часі, змушує працювати і робити - тут і зараз. Тому моя порада - ставте публічні цілі, чіткі і обмежені за часом - це дійсно змусить вас ворушитися.

Поки в рамках цієї мети я пишу по посту кожні 2-3 дні. Також написав три пости під чіткі запити і просуваю їх постовими з RotaPost . Ще близько тижня тому блог взяли на платній основі в Яндекс Каталог , загального трасту має додатися й ще чекаю-недождусь апдейта ТІЦ.

Опубліковано: 24/02/11 @ 04:52
Розділ Блоги Читати далі...

Про тематичний трафік з форумів на прикладі

Shamu_the_Killer_Whale_Sea_World_Orlando.jpg А тим часом Алтайський блогер оголосив про початок серії перекладів з веб-аналітики з уроками від світового гуру веб-аналітики Avinash Kaushik. Буде більше 20 уроків! Анонси постів блогу у всякі дайджести блогосфери дозволяє отримати тематичний трафік, трастову посилання і більший охоплення аудиторії. На поточний момент у ру вебмастерское-сеошной блогосфері чотири форуму з дайджестами, де можна зробити анонс посту. Всі чотири ви можете побачити у мене в сайдбарі, в якому, до речі, виводяться останні п'ять тем з кожного дайджесту кожного форуму. Мені так зручніше модерувати їх. Тим не менше, всі чотири форуму, чотири різні проекту, у кожного своя специфіка, своя атмосфера і своя аудиторія, яка, до речі кажучи часом перетинається, але у кожного форуму є свої завсідники. Крім того, дуже важливо буде анонсувати саме той пост, який аудиторія форуму не сприйме в багнети, а оцінить на ура або як мінімум з вдячністю. Теорія закінчена, переходимо до практики.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:20
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61