CheapTop - швидко і дешево в топ! Або якісна і дієва розкрутка за розумні гроші

Промо-матеріали

Ви створили веб-сайт, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленням, унікальним контентом, відмінною інформативністю і прекрасною навігацією! Але, на жаль, не факт, що його хоч хтось побачить і відвідає. Він може загубитися в повній безізвестності просторів Інтернету, серед величезної кількості інших, не менш цікавих сайтів. Сайт потрібно розкручувати!
У цьому Вам допоможе CheapTop! Отже, що пропонує сервіс: Реєстрація в каталогах веб-сайтів - відмінний спосіб розкрутки веб-сайтів Пошукові системи є основним джерелом трафіку для багатьох сучасних інтернет ресурсів. Тому просування веб-сайту в пошукових системах стає головним завданням людей, зацікавлених в отриманні якомога більшого числа відвідувачів на свій веб-сайт. Велике значення при формуванні видачі пошукових систем має посилальне ранжування.

Опубліковано: 24/03/11 @ 05:18
Розділ seo Блоги Заробити Пошуковики Читати далі...

Calibre - E-book management. Наведи лад у своїй е-Бібліотеці

Calibre - E-book management - це безкоштовне кроссплатформне додаток з відкритим вихідним кодом (Open Source!) розроблене спеціально для користувачів електронних книг, що володіє великою кількістю унікальних возможностей.На дворі 21 століття і з розвитком інформаційних технологій все більше людей, що люблять почитати цікаві розповіді, повісті чи бойовики, переходять на пристрої для читання електронних книг .

Як відомо,« Лінь - двигун прогресу ». І тут, думаю, дане вислів буде доречно. Кому хочеться брати з собою цілий мішок громіздких книг у відрядження або просто тривалу поїздку, коли можна взяти одне лише маленький пристрій покласти в кишеню або барсетку і мати на ньому до 30, 40, а то й 60 тисяч книг.

Багато людей вже усвідомили зручність цих електронних пристроїв і віддають перевагу саме їм. Тим більше що на сьогоднішній день існує вже безліч подібних пристроїв на будь-який смак і колір.

Опубліковано: 24/03/11 @ 01:33
Розділ Блоги Читати далі...

Блоги як основа для початківців

Мета статті - штовхнути новачків в потрібну сторону З початку цього року я опинився в складній фінансовій ситуації, все сталося через чинник зі сторони - але у мене була "гарантія" - тим самим доля вирішила засунути мене в жопу, залишити без джерел доходу + борги на 3000 $ + Щоб оклематься пішло майже півроку ... довелося влаштується працювати в офіс, зняти квартиру трохи менше і обмежити себе багато в чому - на даний момент борги зменшилися в 2 рази. Таке положення мені критично набридло і я вирішив якомога швидше вирішити залишилися проблеми .. Довго думав над способом вирішення, два моїх молодих проекту ще не скоро дадуть профіт .. тому я вирішив зробити невелику мережу якісних блогів під Blogun, ну і Gogetlinks + Miralinks в майбутньому. У цьому пості я опишу деякі деталі створення та ведення таких блогів, думаю буде корисно знати для початківців манимейкеров.

Опубліковано: 24/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги Читати далі...

Hello World, я повернувся

Отже, вітаю всіх старих читачів блогу seoproff.com і нових, ще незнайомих відвідувачів. Як вам відомо, я продав той блог з-за фінансових труднощів ... та й писати мені там було мало про що, дається взнаки відсутність досвіду .. Але з тих пір пройшло багато часу, багато чого встигло зміниться - я набрався досвіду, зрозумів багато своїх помилок, переїхав жити в інше місто (тепер самостійно), влаштувався в юридичну компанію seo-оптимізатором, сформував для себе чіткі цілі та способи їх досягнення. Цей блог не буде про нескінченні темах школярів - Тіц, ГС, АГС і тому подібних. Упор буде на: Просування сайтів, як SEO так і SMO ньюанси створення, підтримки сайтів і проектів Бізнес в інтернеті, маркетинг і манімейкінг Мотивація і особистий розвиток Статті для новачків І багато іншого, буде порушено практично все що мені подобається/чим займаюся.

Опубліковано: 23/03/11 @ 01:32
Розділ Блоги Читати далі...

Інтернет бізнес в мережі інтернет

Інтернет бізнес в мережі інтернет Можна, що б хобі переростало в бізнес, а можна просто будувати інтернет бізнес з нуля. Що ж для цього потрібно і які розтрати для цього? Будемо з Вами розбиратися по пунктах. Для інтернет бізнесу в першу чергу потрібен домен, що б сайт дізнавалися і він завойовував популярність. Сам домен потрібен тільки для того, що б він добре запам'ятовувався і відповідно люди вбивали його вже самі в рядок браузера, а не шукали сайт через пошукові системи. Для підбору доменів існують різні сервіси, які перевіряють чи зайнятий домен або вільний. Ця перевірка здійснюється на будь-якому з сайтів-реєстраторів доменів. Після того як Ви визначилися з доменом і тематикою сайту переходимо до вибору хостингу. Хостинг - це оренда місця на комп'ютері, який постійно підключений до інтернету. На ньому ви розміщуєте свій сайт і потім можете з будь-якого комп'ютера побачити його. Бажано купувати хорошу хостинг, тому що від якості хостингу буде залежати швидкість завантаження вашого сайту.

Опубліковано: 22/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Заробити в інтернеті своїм власним Твіттером! Звучить заманливо, правда?

Заробити в інтернет своїм власним Твіттером! Звучить заманливо, правда?

Так, дійсно, в російськомовному сегменті Твіттера така можливість є і з недавніх пір не одна. У сфері монетизації тві-акаунтів, давно вже справно працюють такі сервіси як:
Твім.ру
Блогун
J2J (Jab to job)
Одні, справляються зі своїми завданнями наповнення гаманців Твіплов, краще, інші трохи гірше. Але головне - справляються.

А з недавніх пір з'явилася нова система Твіте.Ру , яка призначена для забезпечення простий комунікації між тими, хто хоче рекламувати свої товари або послуги, і тими, хто готовий розмістити в своєму мікроблозі рекламні повідомлення. З максимально спрощеним процесом роботи, що дозволяє економити такий дорогоцінний ресурс, як - час.

Простота роботи з сервісом, як для рекламодавця, так і для блогера, підкуповує з першого погляду. Реєстрація в Твіте.Ру спрощена до мінімуму, всього лише і треба підключитися до сервісу від імені свого облікового запису .

Опубліковано: 22/03/11 @ 11:03
Розділ Блоги Читати далі...

TrustLink - нова біла база SeoPult?!

TrustLink-нова біла база SeoPult TrustLink - нова біла база SeoPult Усім добрий день. Давно не писав у блог, більше ніж пів року. За цей час багато що встигло трапитися, я встиг трохи переглянути свої погляди на життя, на роботу і свої плани на майбутнє. Поки я був відсутній на блозі (не писав, але намагався відповісти на всі питання в коментарях), блог на подив підріс в плані відвідуваності, кількості читачів і що найцікавіше, ТІЦ блогу став 10 (08.04.2010), незважаючи на те, що на блозі більше 6 місяців не з'явилося жодної з статті, за весь час існування блогу (з березня 2009 р.) не було куплено жодної з посилання, нісделано ниодного прогону. Коротше кажучи це все природно і це не може не радувати.
А тепер до суті посту.
Сьогодні була анонсована нова біржа посилань TrustLink від SeoPult , яка можливо стане серйозним конкурентом відомої SAPE.ru. Поки ресурс знаходиться на стадії бета тестування, але вже доступні всі функції для вебмастерів.

Опубліковано: 21/03/11 @ 05:23
Розділ seo Блоги Читати далі...

Гостьові пости. Для чого вони потрібні?

Давайте поговоримо про «Гостьові пости» і з'ясуємо, що вони із себе представляють? Яких позитивних результатів можна досягти, завдяки їх написання і розміщення на сайтах та блогах сторонніх ресурсів?

Гостьовий пост відрізняється від рекламного тим, що його замовляють, а точніше пропонують, одні блогери - іншим. Гостьовий пост, це стаття написана по темі того блогу, де вона розміщена, надіслана стороннім автором.

Основна мета написання гостьового поста, це перш за все - залучення нової аудиторії, яка раніше не читала Ваш блог. Адже якщо Ваш пост містить корисну інформацію, написаний цікаво і яскраво, то напевно читачі захочуть перейти на Ваш блог і подивитися, про що Ви ще пишіть. Крім того, вважається хорошим тоном, коли автор поста сам відповідає на коментарі аудиторії. Тим самим маючи можливість зав'язати нові дружні відносини і привернути увагу до своєї персони.

Опубліковано: 21/03/11 @ 01:35
Розділ Блоги Читати далі...

Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent (конкурс)

Ось і відбувся перший # KharkivTwevent. Який пройшов 17 квітня в «Книгарні Є ». Знаковою подією для України його назвати складно, але для Харкова ця зустріч стала нехай хоч і маленьким, але значущим кроком до популяризації Твіттера серед Харків'ян і об'єднання навколо себе людей небайдужих до цього сервісу мікроблогів - Twitter.

Після відвідування заходу, з усією відповідальністю можу заявити: Харківське Twetter-Community існує! Воно молодо, енергійно, позитивно і бажає рухатися вперед у своєму розвитку.

Відрадним фактом стала наявність на івент людей які поки не використовують Твіттер, але хочуть долучитися до нього, а головне зрозуміти - НАВІЩО? і ЧОМУ? їм потрібно це зробити.

Завдяки креативному підходу організаторів - Winberry Communication Studio , кожен хто був присутній на # KharkivTwevent, отримав величезний заряд позитиву, зміг поспілкуватися з однодумцями і знайти нових друзів.

Опубліковано: 21/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс про 5 етапів життя блогера

Конкурс про 5 етапів життя блогера Якщо Вам потрібні гроші, тоді конкурс з бюджетом в 150 доларів саме для Вас. Дивно, що призових місць так мало, але то не таке Важливо. Буде 2-а призових місця: 1-е місце 100 доларів 2-е місце 50 доларів Досить намалювати або розповісти про 5 етапів життя блогера і вуаля грошики у вас вже в кишені. У конкурсній роботі повинно відбиватися 5 етапів життя блогера і його блогу, можна з гумором і без нього. Найголовніше, повинен бути показаний "сьогоднішній", початківець блогер. Тепер переходимо безпосередньо до умов конкурсу: Робите роботу, викладаєте її у своєму блозі. На початку ставите посилання на організатора, тобто на мій блог, а в кінці ставите посилання на спонсорів конкурсу. Роботи приймаються до 30 квітня, а результати будуть після 10 травня. Посилання з роботами залишайте в цьому пості або шліть мені на пошту. Інші деталі конкурсу читаємо в конкурсній темі: Конкурс - 5 етапів життя блогера, бюджет 150 $ .

Опубліковано: 19/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Де взяти унікальний контент, та ще й заощадити

Сон вебмайстра - «Ааа ... у мене вже 148 блогів, 524 сайту,« мульен »сателітів. Всьому цьому потрібен контент і бажано унікальний. Де ?!... Де скажіть його стільки набратися?! Варіантів звичайно маса, але хочеться свіжих рішень? Як бути? Що робити? »Прокидайся вебмайстер! Дивись, що я для тебе виявив!

Магазин унікального контенту , так назвали нову біржу унікального контенту в Рунеті (PayText.Ru.) Фішка в тому, що вона є односторонньою, тому що всі статті продаються самою біржею, від імені власників.

Тут предостатньо категорій і підкатегорій, в яких зберігається контент. У якому звичайно не «мульен», але 1000 - 1500 штук статей є завжди, що дає підставу думати про проект, як про досить свіжому. Якщо простежити за проектом кілька днів, то можна помітити, що він не зупиняється і весь час наповнюється. Таким чином складається враження, що проект лише набирає обертів.

Опубліковано: 18/03/11 @ 01:36
Розділ Блоги Читати далі...

Як отримати трафік на ваш сайт вірусними методами

Вам не подобається термін "вірусний", оскільки він позначає те, що може завдати шкоди вашому комп'ютеру, але вірусний маркетинг виявився ефективним способом просування вашого сайту і продукту. Принципи вірусного маркетингу застосовують для поширення, наприклад, електронної книги для великої кількості людей з найменшими зусиллями з вашого боку.

Для неспеціаліста вірусний маркетинг - це як розповсюдження повідомлень з вуст у вуста. Ви також можете знайти свою схожість з мережевим маркетингом. Для того щоб він був справді на вірусний, продукт повинен бути універсальним і він повинен бути легко доступним для послідовників.

Інтернет-підприємці зазвичай використовують електронні книги і відео, щоб поширювати свої повідомлення. Вони спочатку передають їх своїм друзям і клієнтам, які можуть бути зацікавлені в продукті. Ці люди потім передають те ж повідомлення зазвичай по електронній пошті вже своїм абонентам і клієнтам.

Опубліковано: 17/03/11 @ 04:06
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Скільки коштує рекламний пост з п'яти слів, у вашому блозі? - Теммі! Для тебе, безкоштовно

Скільки буде коштувати у вашому блозі рекламний пост, що складається з п'яти слів? - Це питання Теммі Майнаса відразу кинувся мені в очі, коли я сьогодні ввечері відкрив.

І цей самий, по суті своїй абсолютно нейтральний твіт, з'явився останньою краплею в моєму басейні терпіння - який, ось вже протягом року, я наповнюю питаннями, здивування, суперечливими почуттями до цього блогеру.

За великим рахунком, моя лояльність до всіх проявів в блогосфері, не дозволяє видати тут своє справжнє думку про Теммі. Тим більше все одно, на адекватну дискусію розраховувати не доводиться. Чому я так вирішив? Та все просто, за моїми спостереженнями з деяких пір Теммі Майнас став хворобливо ставитися до незручних питань і критику в свою адресу. І кращим способом захисту від таких не комфортних співрозмовників, вибрав повне їх ігнорування.

Опубліковано: 15/03/11 @ 05:23
Розділ Блоги Читати далі...

Заповітна кнопка "БАБЛО"

Всім хочеться мати заповітну кнопку, під простою назвою «Бабло». Натиснувши на яку, відкриється краник з невичерпним потоком, цього, самого, горезвісного бабла.
Природне і цілком виправдане прагнення.

Одним із способів отримання такої кнопки, є участь у різних партнерських програмах, яких в інтернеті зараз , вагон і маленький візок.
Однозначної відповіді на питання, яка партнерка принесе найбільший прибуток Вам і Вашому сайту, природно немає. Але є декілька порад, які допоможуть визначитися з вибором. По-перше подивіться з якими програмами працюють блогери, які викликають у Вас довіру (наприклад ЙА!). По друге, якщо Ви початківець «онлайнкапусторуб», визначтеся з Вашими можливостями, точніше з можливостями Вашого ресурсу. Подумайте, що Ви готові робити для заробітку.

У мене, на даному етапі є 5 сайтів (блогів), що знаходяться на різних платформах, різних тематичних нішах і різних ступенях популярності.

Опубліковано: 15/03/11 @ 01:36
Розділ Блоги Читати далі...

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок.

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок. Читачам блогу SEO-Office.ru pin код на 5 ставок у подарунок. Скандинавський аукціон gagen.ru - інтернет аукціон, на якому розігруються найбажаніші і популярні товари, в основному це побутова техніка та електроніка. Кожен учасник аукціону має шанс придбати виставлені на аукціон товари за дуже низькими цінами. На початку торгів вартість лота, як правило, не перевищує 1 рубля. З кожною ставкою ціна лота підвищується на заздалегідь визначену суму, це називається кроком ціни, звичайно не більше 25 копійок, але за те, щоб зробити ставку потрібно заплатити. Для участі в аукціоні потрібно придбати пакети ставок, купуючи пакет на велику кількість ставок одна ставка буде коштувати дешевше. Вартість ставок, залежно від придбаного пакету, може бути від 6 до 7,50 рублів. Виграє аукціон той учасник, чия ставка в процесі торгів виявиться останньою. Основна ідея скандинавських аукціонів полягає в тому, що кожен учасник аукціону може вигравши торги отримати товар за цінами значно нижче ринкових.

Опубліковано: 14/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Заробіток в інтернеті. # Epic fail history

Така тема , заголовок блогу « Все про те , як рубати бабло » , а виходить , що про бабло не кажу взагалі . Загалом , сьогодні буде повідана історія , про « легкі гроші » сюди входять - казино , ставки і інша хрень , де потрібна удача . Я азартна людина , і я не особливо везучий . Мені ще про це циганка в дитинстві сказала . Але слава богу , маю велику силу волі і можу зупиниться нехай і не відразу . Загалом справа була ввечері або вже навіть вночі . Нічого не звичайного , сиділи своєю компанією в скайпі , спілкувалися , грали в Варік , перевіряли нові повідомлення на однокласниках. І тут різко один з чуваків , запропонував робити ставки . Ставки на live тенісу . Виходило досить добре , ми навіть знаходили онлайн трансляції і аналізували хто візьме наступний сет . (...) Читати Далі - © - Бізнес , SEO & SMO , ведення блогів , саморозвиток , лайфхак ! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб стежити за оновленнями ви можете , а також зафолловіть мене в .

Опубліковано: 13/03/11 @ 04:55
Розділ Блоги Читати далі...

Ukr Tweet - перший всеукраїнський твіттер-баркемп в Запоріжжі

23 січня 2010 в Запоріжжі пройде перший український баркемп "Ukr Tweet "присвячений сервісу мікроблогів - Twitter. Організатор баркемпу - компанія «New Web» обіцяє зробити цікаве і пізнавальне подія в житті українських користувачів Інтернету.

У програмі:

- доповіді та презентації учасників баркемпу на теми мікроблогінгу;


- відеодоклади популярних блогерів Рунета і Укрнета;

- кейси з досвіду користувачів твіттера;

- роздуми на теми перспектив розвитку твіттера в Україну та багато іншого.

До послуг учасників безкоштовний Wi-Fi на місці проведення баркемпу.

Дарина Кареліна - засновник компанії «New Web», організатор баркемпу

- ідея провести захід, присвячений мікроблогінгу взагалі і Твіттеру зокрема, народилася давно. Але, з огляду на зростаючу популярність такого способу спілкування, ми вирішили вийти за рамки звичайного семінару та провести баркемп - масове, цікава подія.

Опубліковано: 12/03/11 @ 11:02
Розділ Блоги Читати далі...

Allpa, покажи цицьки!

Не затримуй його, дівчинка! Ти знаєш, скільки коштує час? Тисячу фунтів - одна хвилина!
... І не верти пальцями
... Не виправдовуйся, краще помолчі.Знаешь, скільки коштує розмова? Тисячу фунтів - одне слово!
(С) Л. Керрол. Читаю малюкові "Алісу в Задзеркаллі" ... Вау .. Прозріння, спалах інтелекту - називайте як хочете. Але я зрозумів, що просто зобов'язаний познайомити вас з НЕЮ!

Знайомтеся, ризиковий і відчайдушний (як грузинів) копірайтер, буря в склянці Твітера, фотошоперами-кіноман, собачніца з котячої аватарки - Аліса Пашутко aka
Аліса, ми з тобою спілкуємося досить тривалий час, тим не менше я все ні як не можу прийти до однозначного думку, що ти за особистість. У кожний момент часу ти інша: поступлива/спорщіца; склочна/лояльно-віддана; балакуча/стримана, - не людина, а інь-янь якийсь. Допоможи мені і читачам визначитися, яка ти насправді? Розкажи про свій характер. Поясни, чому з одними індивідами ти сперечаєшся до хрипоти, відстоюючи свою точку зору.

Опубліковано: 11/03/11 @ 04:05
Розділ Блоги Читати далі...

Search Bot - одкровення Пошукового Робота (PR), або хто шукає, той завжди знайде

1. Робот не може заподіяти шкоду людині або своєю бездіяльністю допустити, щоб людині була заподіяна шкода.
2. Робот повинен коритися всім наказам, які дає людина, крім тих випадків, коли ці накази суперечать Першому Закону.
3. Робот повинен піклуватися про свою безпеку в тій мірі, в якій це не суперечить Першому і Другому законам. (С) А. АзімовС величезним задоволенням представляю вам: Дизайнер нелюдських взаємин, російський дауншифтери, антисоціальний експериментатор і багато чого ще - Сергій, він же Search Bot, він же

* Все тут опубліковане є хаотичною компіляцією вмісту інтернету, пропущеної через програмний алгоритм poiskovyi_robot. Якщо в процесі ознайомлення з сгенерованими текстом ви відчуєте щось близьке і рідне - майте на увазі: вам здалося.
Відповідальність за асоціації, що виникають у момент читання, лежать цілком і повністю на головному мозку читача.

Опубліковано: 11/03/11 @ 11:02
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

BIGxam - Повзу до мети, величезними стрибками

сюячи лункій широких,
Он він ллється! ... Здрастуй, Дон!
Від синів твоїх далеких
Я привіз тобі уклін. (С) А.С. ПушкінСлавен край Донський безкрайніми степами і неординарними особистостями. Знайомтеся, людина широкої російської душі, ацкей слухач всієї електроніки а за сумісництвом блогер та мій товариш, Олексій - BIGxam.

Олексій, твій нік BIGxam/Xam, це твоя схильність до хамства, матюки і неадекватний, або все таки нік має більш глибокий і сакральний сенс?

Уууу, це пішло з інститутських часів ... Ми якось раз, повертаючись з навчання, "забили" місця в маршрутці і вийшли подихати повітрям. І яке-ж було наше здивування, коли на наших місцях сиділи пара п'яних тіток. На ввічливе "звалите будь ласка" ніхто не відреагував, довелося покрити їх так, що хлопці потім всю дорогу посміхалися і говорили мені який я хам. А взагалі по життю я дотримуюся одному хорошому принципом - Ставлюся до людей так, як хочу, що б вони ставилися до мене. Дуже допомагає по життю ...

Опубліковано: 10/03/11 @ 04:06
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62