24 лютого, Київ - Startup Crash Test 28. Мобільні додатки - міфи і реальність

Вже підтвердили участь у дискусійній панелі: Павло Башмаков - директор компанії Stanfy, яка спеціалізується на розробці мобільних додатків для платформ iPhone, iPad, Android та інших; Арсеній Фінберг - власник найбільшого сайту про Київ і екскурсійного бюро «Цікавий Київ». Завзятий користувач мобільної платформи Android, що вилилося в блог про додатки і експериментах з віссю - Сергій Шіндяпін , який ще студентом написав свою мову програмування і базу даних. Зараз він технічний директор компанії «Інжинірингова компанія Прості Рішення». Крім того, вже підтверджено два проекти для участі в краштесте: KitApps - онлайн конструктор для швидкого, доступного і зручного створення мобільних B2B додатків (iOS, Android), заточений під різні бізнес індустрії (HoReCa, events, real estate, media companies etc.). Бізнес модель - місячна підписка на сервіс і разова плата за подачу додатка в App Store/Android Market.

Опубліковано: 16/02/12 @ 03:25
Розділ Блоги Читати далі...

Це якщо я тобі в ротик попісяю , або Re-Make/Re-Model старих ідей

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Помітив тренд на переосмислення концепції форуму. Звичайного. IPB, VB - не важливо. Стартапери намагаються взяти початкову ідею форуму, це «спілкування за інтересами» - і якось її переробити так, щоб вдихнути життя. Особисто моя думка - абсолютно безглузде заняття. І все ж я знайшов цілих три проекти такого типу. Не шукав цілеспрямовано, ні, просто ось під руку окремо потрапили.

Перший приклад: kwikspik.com Мені сподобалася реалізація, але не ідея. На неї не підсадити маси. Ну, дивіться яка історія. Що є головна сутність Твіттера або ВКонтакте або Фейсбуку? Профіль людини. Не група, не тег, а саме профіль (стрічка) людини. Kwikspik.com пішли з іншого боку і зробили головною сутністю - тематичну стрічку. Про футбол, про джаз, про фондовий ринок, та там про багато чого по стрічці як на загальнотематичні форумі а-ля початок нульових.

Опубліковано: 15/02/12 @ 10:32
Розділ Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2012 рік

SEO прогноз на 2012 год Дорогі друзі, 2012 рік вже набирає обертів, а я до сих пір не зробив свій традиційний SEO прогноз. Терміново виправляюсь. Image: Bjorn Pohl - UKC Спочатку в загальних рисах скажу, що збулося з мого попереднього прогнозу - SEO прогноз на 2011 рік . Зокрема, я тоді припустив, що поведінка користувача на сайті буде надавати все більший вплив на ранжування. Що ми маємо? Поведінкові чинники, по суті, стали одним з активно обговорюваних моментів в просуванні сайтів. Про них вели мову на численних конференціях і семінарах. Глобатор зараз піде і візьме пряник з полиці. Один з пунктів, які я припустив рік тому - посилання з соціальних сервісів будуть все важливішим для просування сайту. Так воно і виявилося. Пошуковики не тільки враховують так звані «соціальні сигнали», але навіть активно інтегрують їх в результати пошукової видачі. Ну ладно, вистачить хвалитися, а то знайду, що не збулося. Переходжу до справи.

Опубліковано: 15/02/12 @ 08:29
Розділ seo Блоги Читати далі...

Вчитися, вчитися і ще ... де / коли / як ?

Не секрет, що в сучасних IT-професії вчитися доводиться постійно. З'являються нові технології, мови, фреймворки, підходи до управління проектами ... Як говорила Аліса в задзеркаллі, тут постійно треба бігти, щоб залишатися на місці. Але ж - у нас є робота, сім'я, діти, захоплення, друзі ... де ж взяти час на навчання? Куди піти вчитися або де взяти матеріали для самостійного навчання? І як мотивувати себе, щоб не перервати навчання після двох занять - коли перший ентузіазм схлинув, а успіхи ще не видно? Спробую розповісти про тих рецептах, які перевірив на собі за останній час. Читайте, читайте, читайте. Безліч цікавих блогів і безкоштовних книг майже по будь-якої технології є в інтернеті ... (Довго думав, чи писати про це, але в кінці кінців вирішив, що я і так в більшості рецептів виступаю Капітаном Очевидність, так що - нехай буде). Вчіться в транспорті. Книги можна закачувати на букридер або планшет, і читати в метро, ??таксі або електричці.

Опубліковано: 13/02/12 @ 01:14
Розділ Блоги Читати далі...

32 кращих Android програми для блогерів

32 кращих Android програми для блогерів Дорогі друзі, сьогодні я вирішив поділитися з вами своїм списком кращих додатків для Android. Кілька місяців тому я прикупив смартфон HTC Desire S, чому несказанно радий. Тепер інтернет завжди під рукою. Я перепробував багато різних програм для Андроїда, і в цьому пості перерахую ті, які мені сподобалися найбільше. Якщо поділіться в коментарях своїми улюбленими додатками для Android - буду тільки радий. До сих пір не можу знайти нормально працює програми для роботи з Google Закладками (GoMarks і GMarks глючать), а також для створення скріншотів на Android смартфон (не хочеться возитися з root доступом). Ігри я розглядати не став, тому що я своє вже відіграв і більше в них не граю. Я вирішив розподілити програми в тому порядку, в якому я найбільш часто ними користуюся. До кінця список став трохи хаотичний, але будемо вважати це творчим безладом. 1. Twitter для Android - саме часто використовується мною додаток. Я користуюся офіційним додатком від Twitter.

Опубліковано: 13/02/12 @ 08:19
Розділ Блоги Читати далі...

AllIntopConf.ru - практика і нічого крім практики!

1-2 лютого в Москві проходила перша практична конференція AllIntopconf.ru , на якій я виступила з доповіддю про фільтри Яндекса. Виявилося, тему я вибрала дуже вдало - після виступу мене буквально засипали питаннями по фільтрам. Дуже багато запитів накопичилося на пошті, але розібрати все я поки не встигла через необхідність вирішувати інші орг.вопроси. З наступного тижня я повернуся до консалтингу, постараюся опублікувати в блозі найцікавіші кейси з виведення з-під фільтра за переоптімізацію і оновлення даних старий пост про фільтри Яндекса, який писала роки два тому. А поки хочу сказати пару слів про саму конференції. Опис програми та огляд доповідей ви можете почитати в інших звітах, список яких уже опублікований на AllIntopConf.ru - там все є, я повторюватися не буду. Я хочу розповісти про найважливіше враження - про те, чим це заходи відрізняється від інших SEO-конференцій.

Опубліковано: 11/02/12 @ 11:58
Розділ Блоги Читати далі...

AllIntopConf.ru - практика і нічого крім практики !

1-2 лютого в Москві проходила перша практична конференція AllIntopconf.ru , на якій я виступила з доповіддю про фільтри Яндекса. Виявилося, тему я вибрала дуже вдало - після виступу мене буквально засипали питаннями по фільтрам. Дуже багато запитів накопичилося на пошті, але розібрати всі я поки не встигла через необхідність вирішувати інші орг.вопроси. З наступного тижня я повернуся до консалтингу, постараюся опублікувати в блозі найцікавіші кейси з виведення з-під фільтра за переоптімізацію і оновлені старі пост про фільтри Яндекса, який писала роки два тому. А поки хочу сказати пару слів про саму конференції. Опис програми і огляд доповідей ви можете почитати в інших звітах, список яких вже опублікований на AllIntopConf.ru - там все є, я повторюватися не буду. Я хочу розповісти про найважливіше враженні - про те, чим це заходи відрізняється від інших SEO-конференцій.

Чим AllintopConf відрізняється від інших галузевих заходів 1 - Всі доповіді стосувалися тільки SEO.

Опубліковано: 11/02/12 @ 11:58
Розділ Блоги Читати далі...

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 11

Новости Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 11 Дорогі друзі, в ефірі черговий випуск цікавих новин про пошукові системи і соціальні мережі на shakin.ru. За традицією, що склалася, я публікую тільки ті новини, які, на мій погляд, заслуговують на увагу з точки зору вебмайстрів, блогерів і оптимізаторів. Google 1. З'явився мобільний браузер Google Chrome для Android . Поки він сумісний з пристроями, що мають останню версію операційної системи Android 4.0 Ice Cream Sandwich. На мій погляд, якщо браузер буде працювати і на інших версіях, зокрема, на Android 2.2 і 2.3, то це значно збільшить його популярність. Поки мобільний браузер Google Chrome доступний для США. Ось відео, наочно демонструє мобільну версію Chrome для Android: 2. За даними ComScore, частка Google в пошуку в США склала 66,2% . Інтернет-гігант не тільки не уповільнює свого розвитку, а й продовжує нарощувати популярність. Рік тому його частка в США становила 65,9%. Багато в чому зростання Google йде за рахунок скорочення частки Yahoo (з 14,5 до 14,1%).

Опубліковано: 10/02/12 @ 08:57
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Інтерв'ю - Анастасія Марголіс , редактор- перекладач SEOnews.ru

Інтервью-Анастасія Марголіс, редактор-переводчік SEOnews.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Анастасія Марголіс, редактор-перекладач популярного порталу SEOnews.ru . Я дякую Анастасію за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Анастасія Марголіс! Привіт, Анастасія! Розкажи, будь ласка, про себе. Чим захоплюєшся, хто ти за освітою? Привіт, Михайле! Дякую за можливість бути представленою світу SEO-блогинга. Привіт, читачі Shakin.ru! У мене дуже неширокий коло захоплень. Мене цікавлять хіба що театр, література і шоу «Топ-модель по-американськи». А взагалі, основні мої пристрасті останні три роки концентруються навколо роботи. Не знаю, що це: максималізм або обмеженість? Знаю тільки, що за такої однобічності інтересів потрібна робота, яка не має стель, інакше, доклавши максимум зусиль, можна дуже швидко впертися і охолонути. Вірю, що в SEOnews я знайшла це безмежне поле для творчості і самовдосконалення. За освітою я філолог, за фахом - учитель, практично твоя колега. Знаю, що ти живеш в Тулі.

Опубліковано: 07/02/12 @ 07:53
Розділ seo Блоги Читати далі...

Ще одна вагома причина стати моїм партнером в Profit - Partner

Ще одна вагома причина стати моїм партнером в Profit-Partner Це дійсно ще одна вагома причина стати моїм партнером в ЦОП Profit-Partner. Якщо Ви не розумієте про що йде мова, тоді рекомендую ознайомитися з цією статтею , яку я написав буквально вчора. А сьогодні я хочу по-швиденькому, не відволікаючи Вас від справ насущних, розповісти про те, що я готую для своїх партнерів в Profit-Partner . Готую я насправді не мало і для всіх: для відвідувачів блога, для передплатників блогу, для користувачів postpr. Все попереду і вже скоро. Але сьогодні я хочу сказати всім тим, хто прийняв своє рішення зареєструватися в Profit-Partner вже вчора, вже сьогодні, та й чорт з ним - завтра, покладаючись на мою думку. По-перше, я хочу сказати Вам - СПАСИБО за довіру! Спасибі тим, хто вже зробив свій вибір і зареєструвався, а також додав свої площадки або змінив ЦОП. По-друге, тільки для Вас, я вже готую книгу з ефективного розміщенню реклами Яндекс.Директ з метою підвищення CTR і, як наслідок, підвищення доходу .

Опубліковано: 07/02/12 @ 07:46
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест : нові IT - податки в березні , майбутнє Eclipse , вичерпується любов до Google , новий формат Codeacademy

Добрий день, шановні читачі. Триває активне обговорення пільгового оподаткування для українських IT-компаній та пов'язаних з ним питань. Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив , що закони про нові податки набудуть чинності вже в березні. Це було сказано в ході зустрічі прем'єра з представниками IT-індустрії, докладніше про яку можна прочитати в блозі Дениса Довгополого . Також рекомендую почитати цікавий аналіз даних нашого ТОП-25 і LinkedIn - «LinkedIn як джерело даних про компанії та їх співробітників ». А президент нашої країни підписав закон , який передбачає відстрочку покарання за неправильну роботу з базами персональних даних на 1 липня. (Ми писали про законопроект кілька тижнів тому .) На завершення першої частини - матеріали з суміжної Росії. В підсумковому звіті про загибель міжпланетної станції «Фобос-Грунт» відповідальність за проблеми була покладена на програмістів . А в російському «Комерсанті» опублікували цікаве інтерв'ю із засновником Parallels Сергієм Бєлоусовим .

Опубліковано: 03/02/12 @ 03:38
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Блог- шоу - Випуск 46

Блог-шоу-випуск 46 Дорогі друзі, в ефірі сорок шостий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені за останній час. Photo: KeystoneUSA - Zuma/Rex Features Короткий зміст сьогоднішнього випуску:): Цікаве в інтернеті; Соціальні сервіси; Послуги, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування та виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Отже, поїхали! Цікаве в інтернеті Посилання з Твіттера впливають на видимість сайту в пошуку - відмінний експеримент від Сергія Кокшарова, доводить користь посилань з Твіттера для пошукового просування. Думки і спостереження про поведінкові - Олексій Терехов ділиться думками про поведінкові фактори після відвідування декількох SEO конференцій. Усунення проблеми збільшення міжрядкового інтервалу в тексті при використанні графічних смайлів - за цей пост хочу сказати велике спасибі майстру верстки Dimox'у - завдяки їй, тепер смайли на shakin.ru нормально вирівнюються по висоті.

Опубліковано: 01/02/12 @ 08:21
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з засновником першого кіберспорт проекту Cyberfight.ru

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Багато колись хотіли або навіть мріяли стати «професійним» геймером, заробляючи на життя грою в Quake 3 або Counter-Strike. Я так точно хотів. Є в цьому якась романтика, хоч і злегка задротская. Задротская романтика теж романтика. Всі ті, хто вбивав ночі в Counter-Strike - я думаю, знають такий проект як Cyberfight.ru. З його засновником і власником ми сьогодні і поговоримо. Проекту Cyberfight.ru більше 10 років, в добу його відвідують 13-14к, при цьому основна маса - із закладок. Статистика там відкрита, самі подивіться. MaulNet: Привіт d1monn, йо. Як взагалі прийшла в голову ідея взяти інтерв'ю у тебе.

Опубліковано: 30/01/12 @ 09:51
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективний метод читання сайтів та блогів

Дуже ефективний метод читання повної RSS стрічки Кілька тижнів тому я собі подарунок зробив, змінив нарешті свій старенький Sony Ericsson p990i на новенький Samsung Galaxy Note. Неймовірно, але цей відносно невеликий "шматок" дорогого пластика і ще чогось там звільнив мені багато часу. Пошта , google plus , twitter та інтернет -серфінг на 80% переселилися в цей гаджет, який ясна річ завжди зі мною, що відповідно збільшило швидкість відповідей, а це дуже важливо. Я вже не кажу про різні розваги, яких під андроїд тьма. Але не оглядом note я сьогодні хотів розрядитися. Є в мережі професіонали, які роблять це краще за мене. Сьогодні я хотів розповісти про один дуже ефективний метод читання нових статей і новин на улюблених сайтах і блогах . Зв'язки поки не вловлюється, але вона є.

Опубліковано: 30/01/12 @ 11:31
Розділ Блоги Читати далі...

5 аудіокниг з саморозвитку , які корисно послухати

5 аудіокниг по саморазвітію, які корисно послушать Дорогі друзі, в цьому пості я хочу розповісти про декілька корисних аудиокнигах з саморозвитку, які я послухав за останній час. Спочатку я хочу повідомити, що Макс Пастухов, відомий в SEO сфері своїми базами ключових слів, недавно завів блог , в який публікує цікаві думки про практику бізнесу. Я вже на нього підписався. Всі ми проводимо в дорозі досить багато часу. У когось це півгодини в день, у кого-то 2-3 години, у когось більше. Під час поїздок в машині, автобусі, метро, ??літаку чи поїзді можна слухати музику. На мій погляд, цей час можна проводити з більшою користю для власного розвитку, слухаючи аудіокниги. Вдома чи на роботі їх слухати в багатьох випадках не вийде, а в дорозі цей формат - ідеальний варіант. Можна слухати художні твори, а можна аудіокниги освітнього характеру, благо зараз їх стає все більше. Якщо зробити прослуховування аудіокниг звичкою, то це дозволить вам дізнатися багато цікавої інформації і з користю провести час у дорозі.

Опубліковано: 27/01/12 @ 08:22
Розділ Блоги Читати далі...

Як зробити інтелектуальну карту для планування справ - відеоурок

Дорогі друзі, сьогодні я вирішив зробити відеоурок про те, як зробити інтелектуальну карту для планування справ. Такі карти ще називають інтелект-картами, розумовими картами, асоціативними картами, mind map - словом, як їх тільки ще не називають. Під усіма цими поняттями розуміють одне - візуальне відображення розумового процесу з допомогою логічних схем. Я давно захоплююся плануванням часу, але інтелектуальні карти став використовувати лише недавно. Треба було раніше. Що я скажу - класна річ! Будь-яке складне справу можна буквально розкласти по поличках, будь то написання статті, планування нового інтернет-проекту, обдумування планів і т.д. Я зараз використовую інтелектуальні карти для нотаток при читанні книг і статей на сайтах і блогах, при створенні нових постів на shakin.ru, при плануванні розвитку, просування й удосконалення сайтів. Одним словом, варіантів застосування дуже багато.

Опубліковано: 26/01/12 @ 11:27
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Євген, автор блога cospi.ru

Інтервью-Евгеній, автор блогу cospi.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Євген, автор цікавого блогу про просування сайтів . Блог Євгена мені відразу сподобався, так як я знайшов там корисні статті та практичні напрацювання. Минуло небагато часу, і я вирішив взяти інтерв'ю. Я дякую Євгенія за приділений час і відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Євген! Привіт, Євген! Розкажи, будь ласка, про себе і свої захоплення. Як погода в Криму? Здрастуйте, Михайло. Зараз я поки студент, але тільки до травня цього року. Вчуся, точніше вчився на програміста, сетевика і.т.п. Але я в цьому майже повний 0, не лежить у мене душа до цього, і не знаю, навіщо туди надходив. Чимось серйозним або особливим не захоплююся, з простих захоплень - теніс, більярд. Раніше монети збирав, але це так, щоб колекцію на чорний день продати можна було. Погода в останні дні холодна, вночі навіть мороз 3-5 градусів. А виглядає погода приблизно ось так: Це фотографія була зроблена тиждень тому з висоти 1234 метри над рівнем моря.

Опубліковано: 23/01/12 @ 07:52
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки конкурсу " Чарівний Пендель для Вашого блога 2012" !

Ура! Закінчилося це болісне очікування і ми всі нарешті дізнаємося переможців найкориснішого конкурсу "Чарівний Пендель для вашого блогу ". Але перш, я б хотів подякувати всім учасникам цього заходу. По-перше, спасибі велике всім конкурсантам ! Ваші роботи не тільки дають "пендель" Вам, але і нас, ваших читачів, мотивують на нові досягнення. Можливо хтось занадто вимогливий і ставить перед собою занадто високі цілі, але ризик виправданий. Я щиро бажаю Вам, щоб усе задумане здійснилося. За час проведення конкурсу було прийнято 77 робіт . Результат перевищує торішній конкурс у два рази! Але разом з тим, журі довелося в два рази важче. Це не тільки тому, що робіт багато, а тому що всі вони по-своєму гарні. І за це, окреме, шалений спасибі нашому журі ! Без Вас цей конкурс не став би таким конкурсом, яким він є зараз.

Опубліковано: 18/01/12 @ 11:09
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки конкурсу " Чарівний Пендель для Вашого блога 2012 "!

Ура! Закінчилося це болісне очікування і ми всі нарешті дізнаємося переможців самого корисного конкурсу "Чарівний Пендель для вашого блогу ". Але перш, я б хотів подякувати всім учасникам цього заходу. По-перше, спасибі велике всім конкурсантам ! Ваші роботи не тільки дають "пенделя" Вам, але і нас, ваших читачів, мотивують на нові досягнення. Можливо хтось занадто вимогливий і ставить перед собою занадто високі цілі, але ризик виправданий. Я щиро бажаю Вам, щоб все задумане здійснилося. За час проведення конкурсу було прийнято 77 робіт . Результат перевищує торішній конкурс у два рази! Але разом з тим, журі довелося в два рази важче. Це не тільки тому, що робіт багато, а тому що всі вони по-своєму гарні. І за це, окреме, шалений спасибі нашому журі ! Без Вас цей конкурс не став би таким конкурсом, яким він є зараз.

Опубліковано: 18/01/12 @ 11:09
Розділ Блоги Читати далі...

WordPress на VPS

Сьогоднішнім постом відкриваю нову рубрику у блозі, яка так і називатиметься WordPress на VPS . У цій рубриці планую зібрати пости на тему роботи, безпеки та оптимізації WordPress блогу на виділених або віртуальних виділених серверах. Що таке VPS/VDS? Щоб не обтяжувати себе твором відповіді на це запитання, наведу цитату з Вікіпедії. VPS (англ. Virtual Private Server) або VDS (англ. Virtual Dedicated Server) - послуга, в рамках якої користувачеві надається так званий Віртуальний виділений сервер. У плані управління операційною системою здебільшого вона відповідає фізичному виділеного сервера. Зокрема: root-доступ, власні IP-адреси, порти, правила фільтрування і таблиці маршрутизації. Кому потрібен VPS? На певному етапі розвитку блога, ресурси які споживає WordPress починають перевищувати ті, які надає хостер. Це може бути як місце на диску, обсяг використовуваної пам'яті, процесорний час, тощо.

Опубліковано: 18/01/12 @ 12:12
Розділ wordpress Блоги Хостинг Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61