Виводимо число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript

Виводім число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript Колись то у мене стояло завдання - виводити на даному блозі (за даними сервісу FeedBurner). З цим завданням і до цього дня чудово справляється плагін FeedBurnerCount, відмітною особливістю якого є те, що він ніколи не покаже 0 або N/А (тобто не визначено). Якщо при спробі оновити число він не може достукатися до FeedBurner, то показує попереднє збережене в БД значення. До речі, користуючись нагодою, тикну посиланням у , у якого в більшості випадків, як я ні зайду до нього на блог, відображається N/A передплатників замість числа. Ваня, поміняй плагін =) Так от, не так давно я забажав реалізувати аналогічну річ з Твіттером, тобто вивести кількість фоловерів текстом (числом) і щоб при цьому в процесі його оновлення, якщо Твіттер буде недоступний, показувалося б попереднє успішно оновлене число.

Опубліковано: 11/05/11 @ 12:32
Розділ javascript wordpress Блоги Читати далі...

Мої поради щодо ефективної роботи в інтернеті

Мої поради по ефективній роботі в інтернеті Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з Вами своїми останніми напрацюваннями щодо ефективної роботи в інтернеті. Ви також можете почитати інші мої статті - Як перестати працювати на дядька (картинку до цього посту я вважаю найвдалішою за весь час ведення блогу shakin.ru), Принципи спілкування з клієнтами, яким я навчився в Америці . Photo - ChrisL_AK Обмеження роботи по вихідних Одним з найбільш ефективних нововведень, які я впровадив у свою діяльність останнім часом, це те, що я обмежив свою роботу у вихідні. Не так давно я став помічати, що обсяг роботи по суботах і неділях нічим не відрізняється від такого по буденних днях. Різниця між буднями і вихідними стерлася. Кількість листів в мою поштову скриньку приблизно однаково, і на перевірку пошти навіть у вихідні стало йти багато часу. Нещодавно я придбав книгу, які багато хвалили в інтернеті - «Rework: Бізнес без забобонів». Вона виявилася дуже корисною.

Опубліковано: 11/05/11 @ 10:19
Розділ Блоги Читати далі...

Дочекалися! Твіттер-баркемп "UkrTweet -2011" у Запоріжжі

26 березня 2011 в Запоріжжі відбудеться масштабне інформаційну подію - міжнародний баркемп "УкрТвіт-2011", присвячений соціальним медіа та спрямований на популяризацію твіттера. У події візьмуть участь провідні блогери Україні, Росії, Білорусі, представники відомих компаній і брендів і просто відомі і всіма улюблені твітеряне.

Захід, взорвашее у минулому році Український твіттер, повториться і в цьому році з ще більшим розмахом.

Подія проходитиме в форматі баркемпу, що передбачає творчість, неформальне спілкування і море позитиву.

Подія буде цікаво всім, у кого є твіттер-акаунт, або ж тим, хто тільки думає його завести.

Організатор події - компанія« New Web » - обіцяє зробити цікаве, пізнавальне і незабутня подія для всіх його учасників.

Опубліковано: 11/05/11 @ 08:09
Розділ Блоги Читати далі...

Пиу-Пиу! Купували гру в міста? Оновити!

Спасибі невідомому хулігану, завдяки йому я дізнався про бразильське місто Пиу XII , який блокував гру трохи краще, ніж горезвісний Алмати. У новій версії після Пиу XII правильно називати місто на букву «У».  І ще виявилося, що я два роки тому зробив трубу, яку навіщось кожен раз тягав csv з мого сайту, а оскільки за весь час гра дісталася трьом десяткам осіб (були новорічні продажу за вільною ціною), вся ця орава потихеньку ддос мене:) Ну а тепер, у даний момент, ддос додатково нові покупці, у тому числі і Бігпікчери , які поскупилися і посилання на мене вирізали.  Загалом, оновити обов'язково , минулі дистрибутиви я зробив трошки через жопу , як з'ясувалося. До речі, сьогодні згадав про старих покупців, і всіх додав в магазин. Якщо вам не прийшов лист із ключиком, перевірте «спам». Між іншим, вартість движка онлайн-іграшки залишилася колишня - всього $ 15 .

Опубліковано: 10/05/11 @ 10:25
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Фінстріп за грудень

otchet Всім привіт! Трохи запізнілий, але все ж звіт про фінанси за грудень. Але перш хотілося б розповісти про ситуацію, яка склалася. Пам'ятаєте, я хвалив шалено gogetlinks? Та й справді, система дуже хороша і там можна заробити гроші. Але ось щось останнім часом мені дуже не хочеться там працювати. Для того, щоб мені розмістити огляд, мені треба на своєму блозі написати пост. Навіть якщо я буду писати кожен день, то це буде всього лише 100 рублів на добу. Погодьтеся не густо? Зараз у мене стоїть питання, а може бути варто всі свої сателіти засунути в GGL? Але тоді мені доведеться відмовитися від Блогуна і ротапоста .... Та ще й по всій видимості відмовлюся від сапи. Цей gogetlinks - крок вліво, крок вправо, розстріл. Тепер подивимося, скільки я заробив у грудні з сапи, ротапоста і Блогуна за допомогою 5 сайтів з ТІЦ = 10 і ТІЦ = 20, правда 1 сайт дивним чином пішов під АГС, але з'явився інший сапу - 4532 рублів
ротапост - 2602 рублів
блогун - 5767 рублів Разом: 12901 рублів.

Опубліковано: 10/05/11 @ 02:40
Розділ Блоги Читати далі...

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com тільки для читачів terehoff.com.
Чудове обладнання та дата центр ,, власна група в контакті , власний канал на ютубі - що ще потрібно для того, щоб надавати якісні послуги хостингу? Напевно ще необхідно зручність управління VDS серверами, що досягається використанням панелей Simple-HM та VDS-Центр . А ще можна легко і просто заробляти на реселлінга (перепродажу хостингу). Наприклад я знаю одного рязанського баригу, якої не напружуючись впарює послуги хостингу урядовим та відомчим сайтам за пристойні гроші, при цьому прибуток складає близько 1000 відсотків (взагалі тема окремого посту, але суть в тому, що з VDS64.com ви це зможете без зайвих проблем ). На сайті є онлайн-чат, в якому можна задати питання. Взагалі про онлайн чат я останній раз чув, коли був олімпійський конкурс. Приємно бачити цю послугу знову. Ось відео ролик з описом панелі Simple-HM. А ось відео ролик з описом панелі VDS-Центр.

Опубліковано: 10/05/11 @ 12:29
Розділ Блоги Хостинг Читати далі...

Подкаст про досягнення успіху

=) Записав нарешті подкаст про досягнення успіху і наважився викласти, обробив звук по Максу, сподіваюся що дискомфорту не виникне, хіба що з-за мого голосу . Критику не люблю, але вислухаю і навіть можливо прийму до відома. Отже .... Сьогодні основна тема подкасту - Успіх. Останнім часом дуже багато запитань з'явилося про досягнення успіху. І саме тому, ми сьогодні розберемо деякі питання, які найбільш популярні. З програмою ви можете ознайомиться трохи нижче. Теми програми - Успіх, що він із себе представляє?
- Успішна людина, хто він?
- Як досягти успіху?
- Як зрозуміти, чи буде проект успішним?
- Я став успішним, що далі?
- Підбиваючи підсумки ...

Опубліковано: 10/05/11 @ 10:20
Розділ Блоги Читати далі...

Нашому полку прибуло

Клікайте і дивіться в орігінале Раз вже Гальмо почав палити грудневі доходи сайтів з Даос движками, ось мій більш точний стриптиз по webmasters.ru .
Грудень був хороший по всім рекламним параметрами, у тому числі і для Даоса. З нього накапало трохи більше 300 $ за місяць (поки рекорд, щодо попередніх місяців), Гальмо виявився близький у розрахунках ...    Сьогодні хочу розповісти про перші в цьому році цікаво оформлених сайтах, власники яких нарешті зважилися встановити Daos . Відразу парочка:  Ctrl + C    Зверніть увагу, новий власник блогу вельми досвідчений в маркетингу, він усе правильно зробив: помістив у блозі оголошення про новий спосіб реклами і поставив тимчасово дуже низькі ціни. У результаті з моменту старту не минуло й двох діб, а в нього вже викуплено майже 60 тис. показів і в ротації більше 10 рядків. До речі, встигайте, поки недорого.  Sk8er    Ну дуже строкатий! Однак, прикольно, незвично.

Опубліковано: 09/05/11 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook

Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook кулях по мережі я знаходжу цікаві і корисні місця, посилання на ці місця відразу ж публікую в, а потім біжу в facebook і на своїй сторінці публікую таку ж посилання. Відверто кажучи втомився я "ручками" дублювати контент, а кидати не можна, друзі адже і там і там є. Але хлопці з Фейсбук на нашій стороні, вони ж розробники, от і розробили ці самі хлопці (а може не вони?) хороший додаток, завдяки якому всі повідомлення з twitter будуть публікуватися на стіні facebook. Я настроїв. Зараз по-швиденькому опишу Вам все в веселих картинках. У кінці поста свіжий жирний бонус і солодке, пригощайтеся. Не забудьте залишити свій коментар і поділіться будь ласка матеріалом з друзями, використовуйте кнопки соціальних мереж внизу, під постом. Можливо саме зараз Ваші друзі шукають спосіб зробити такий кросспостінг ......

Опубліковано: 09/05/11 @ 04:51
Розділ Блоги Читати далі...

Аналітику блогу на прокачування або використовуємо змінні Google Analytics

Здравствуйте, шановні читачі terehoff.com! Мене звуть Денис ловецьких і це гостьовий пост. Читати інші мої записи можна на webmarketing.by Сьогодні я хочу розповісти про цікаві можливості Google Analytics по роботі з одними змінними і застосувати все це для блогів. Множинні змінні були анонсовані на офіційному блозі 20 жовтня 2009 року. Вони дозволяють передати в Google Analytics додаткові дані з сайту і відстежувати якусь нову статистику, будувати на її основі нові призначені для користувача звіти. У моделі взаємодії Google Analytics з відвідувачами, змінні поділяються на 3 рівні: Сторінки. Сеансу. Відвідувача. Стосовно до блогів, на кожному з цих рівнів можна відшукати важливі дані, за статистикою яких було б цікаво постежити. Рівень сторінок найбільш багатий у блогів, тут категорії, підкатегорії, теги, автор, дата публікації, тип таксономії (пост, сторінка, призначені для користувача типи в кінці кінців).

Опубліковано: 09/05/11 @ 02:42
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради

Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради Доброго часу доби, дорогі друзі! Хочу трохи розповісти про свої враження щодо роботи з біржею постових і оглядів у блогах - RotaPost. Працюю я поки близько двох тижнів, але вже є, чим поділитися. На початку кілька слів про сам сервісі, оскільки його я ще не описував у своєму блозі. За останній рік стало зрозуміло, що просування сайтів все менше і менше буде зводитися до масової закупівлі посилань через різні біржі і агрегатори - дивимося негативний тренд доходів у вебмайстрів на sape (поки точно не зрозуміло, можливо це просто наслідки закручування гайок Яндекса і жорсткість алгоритму АГС, багато сайтів полягло в грудні 2010). Так ось, пошукові системи, все більше розширюють свої можливості ранжирування сайтів та обліку одних посилань і НЕ ОБЛІКУ інших посилань. Напевно всі чули про поведінкових чинниках ранжирування - це як раз воно саме. Плюс до цього пошуковики давно навчилися відрізняти продажні посилання, які закуповуються на автоматі.

Опубліковано: 09/05/11 @ 12:31
Розділ Блоги Читати далі...

+1 Автор на Ctrlc.Ru

+1 автор Привіт! З сьогоднішнього дня крім власника цього блогу, тобто Жука , наповнювати блог цікавими статтями буду ще і я. Хто ж я такий, запитаєте ви. Я блоггер і манімейкер. Я веду свій SEO блог , на який раджу вам. Також я активно веду свій мікроблог в твіттері:. Якщо хочете, можете зафоловіть мене. Звуть мене Вадим . Напевно, з цього потрібно було почати :). Писати в цей блог буду на ті ж теми, на які писали попередні автори, тобто про заробіток в мережі, SEO, SMO, блогінгу, різних сервісах і програмах, так що якщо ви ще не підписані на, то раджу вам швидше це зробити. Якщо у вас є якісь питання до мене, можете задати їх за моїми контактами: e-mail: goodseoshnik [@] gmail.com ICQ: 552-454-469 Також, можете скидати теми, на які хочете побачити статтю, спробую розглянути всі теми. Користуючись нагодою, хотів би анонсувати на цьому блозі акцію «Огляд за три бакса «, якою я проводжу на своєму особистому блозі.

Опубліковано: 09/05/11 @ 10:21
Розділ Блоги Читати далі...

Всі хочуть щоб їх блог став тисячником. Що це і навіщо?

Тут є новини мережі . Мені було задано питання в розділі запропонувати ідею для поста на блозі. Задав його автор блогу успішне життя , спасибі за цікаве питання - отримай у відповідь пряму індексованих посилання з блогу тисячника (пишу без всякого стьобу). Можете і ви цікаву ідею запропонувати, з задоволенням ссилочку пряму індексованих на вас зроблю, чому ні? Ну що ж, спробую відповісти на це питання - навіщо всі хочуть щоб їх блог став тисячником? Перш за все поміркуємо, що таке блог тисячник. У якого тисяча (тисячі) відвідувачів на добу? У якого тисяча (тисячі) передплатників? Або у якого доходи на добу (місяць, рік) становлять тисячі рублів (доларів)? Або у яких тисяча постів? Або у яких тисячі коментарів? Або ?.. Михайло Шакін дав приблизно таку відповідь: «Блог-многотисячнік - це блог, у якого кількість добових відвідувачів і кількість RSS читачів обчислюється тисячами». Пруфлінк . Не думаю, що треба винаходити велосипед, тому зупинимося на цьому визначенні.

Опубліковано: 09/05/11 @ 08:11
Розділ Блоги Читати далі...

Повісив Daos. Всього 5 рублів за 1000 показів

Ось воно і сталося - пройшов період майже на півроку від придбання мною Daos 'a до його використання за призначенням. За цей час Гальмо таки прикрутив оплату безпосередньо через WebMoney, чому я зі своїм атестатом продавця був надмірно радий. Ще пам'ятаю, як нарвався на неАдекват з боку Робокасси, але це вже зовсім інша історія. А зараз, щоб зацькувати черв'ячка, я знизив ціни за 1000 показів до 5 рублів . Налітай поки можна! PS Аудиторія хороша, сеошная і блоггерських. P.S . Вже підняв ціну до 10 рублів .

Опубліковано: 08/05/11 @ 04:54
Розділ Блоги Читати далі...

Заробляємо граючи - це вам не посилання!

Ось вже не чекав, що буду писати щось подібне, але вчора до мене прийшла просто геніальна ідея як заробити в інтернеті просто граючи в ігри. До речі, витрачати час на гру теж не обов'язково, зараз розкрию карти. Колись давно, я купив для себе гру під назвою Team Fortress 2 - командний 3D екшн від першої особи і досить сильно занурився в гру, дуже вже вона мене затягла. З тих пір пройшло достатньо часу і я іноді «вбиваю» пару годин в інтернет баталіях. Грі вже більше 2х років, але розробники постійно додають в неї щось нове. Якщо бути точніше - зброя та шапки. Якщо зброя служить нам лише для знищення ворога, то шапки це окремий привід для гордості. Ти можеш бути хріновий гравцем, але якщо на твоєму персонажа рідкісна шапка - ти феєрично крутий. Ось про це то мова і піде. Не складно здогадатися, що якщо за два з гаком роки гра не втратила свою популярність, то в ній є і свої фанатики, або як усі звикли їх називати - задроти.

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:41
Розділ seo Блоги Читати далі...

Конкурс-марафон «Продам слона»

Взагалі-то слон не продається ... Пам'ятайте як минулого літа весело було з Єрка-марафоном? Гарні результати були , багато радісних емоцій учасників і глядачів/читачів. Прийшов час для нової задумки.    Суть та умови участі в конкурсі-марафону   Необхідно опублікувати фотографію (або картинку) слона (або слонів). Слони можуть бути індійські, рожеві, африканські, плюшеві, порцелянові, дерев'яні, надувні, мальовані - хоч які, на ваш смак.   У тексті замітки ви повинні творчо розкрити тему: які файли можна продавати через Вінчі ? Це має бути щось на зразок бізнес-плану, всерйоз, але почуття гумору дуже і дуже вітається. Допускається замість «бізнес-плану» опублікувати список ідей без подробиць. Або короткий веселе твір на тему «Що б я робив з Вінчі»? Загалом, можна сказати, що за текстом особливих обмежень немає, лише б весело було й захоплююче. Обов'язкова умова - має бути посилання на Вінчі (http://brokenbrake.biz/Vinci/ ).

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:23
Розділ Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2011 рік

SEO прогноз на 2011 рік Дорогі друзі, за традицією, я роблю SEO прогноз на 2011 рік. У минулому році я писав пост Тенденції SEO в 2009 році і прогноз на 2010 . Які методи просування будуть найбільш ефективними в 2011 році При просуванні сайту бажано використовувати максимальну кількість методів. Я б розподілив методи просування сайтів в рунеті в 2011 році в такий спосіб (за групами ефективності): Мінімальний ефект: - посилання з форумів (з підписів і повідомлень); - дошки оголошень; - каталоги сайтів; - посилання з профілів; - коментування сайтів та блогів (найпримітивніший і малоефективний); - кросспостінг; - залучення відвідувачів з сервісів питань і відповідей; - RSS агрегатори; - анонси матеріалів сайту або блогу в сервісах соціальних новин і на форумах; - e-mail розсилка (наприклад, через subscribe.ru або content.mail.ru); - соціальні закладки (працюють лише для Google).

Опубліковано: 08/05/11 @ 08:09
Розділ seo Блоги Читати далі...

Тут ідейка одна народилася для web розробників

А ось і перший спонсор в 2011 році - реєстрація доменів RU - VPSdomen . Ну що ж, погнали працювати в новому році . Початок року у мене було неоднозначним, важко було змусити себе працювати в новорічні канікули, тому вирішив навідпочивався до того стану, в якому б захотілося тільки працювати. Практично вдалося. Правда вчора, коли катався на сноуборді, несподівано для себе дуже невдало впав і забив голову, зап'ястя і коліно. Голова була в шоломі, зап'ястя почало боліти тільки ввечері, а ось коліні дісталося найбільше. Хвилин 10 після удару була аццки біль, що міг тільки перекочуватися з боку на бік, благо примудрився відстебнути сноуборд і все те, що заважало спокійно дихати - всякі нам підшоломники, окуляри і рукавички. Тут же подзвонив своїм - прилетіли хвилин через 15. Я примудрився стати, попросив їх захопити сноуборд і пошкандибав за ними.

Опубліковано: 07/05/11 @ 07:08
Розділ Блоги Читати далі...

Змушений спростовувати наклеп (нолікс замість Daos)

Сравненіе Daos і nolix Намагався адже не піддаватися на провокації, але будь-якому терпінню приходить кінець, тим більше що наклеп почали поширювати вже ширше, ніж тільки в бложіке гадениш.    Отже, шахрай-плагіатор Сергій Шепелєв, раніше неодноразово вже викритий у брехні та інших митних капості продовжує просувати свій недосервіс У мене не вистачило ™ методами, крім яких інших не знає - тотальною брехнею і поливанням брудом конкурента, в якого і поцупив своє тимчасове благополуччя.  До Геббельса і навіть до Мавроді йому дуже далеко, звичайно, але помаленьку вчиться. Особливо добре засвоїв Шепелєв одне правило: брехню треба розбавляти правдою, і тоді все висловлене довірливі лохи приймуть за істину.  Як вас обманюють?  Отже, правда: якийсь Терехов поставив у блог рядок нолікса (ха -ха, це дійсно правда).

Опубліковано: 07/05/11 @ 06:41
Розділ Блоги Читати далі...

Facebook, знай своїх друзів в обличчя

Зараз бурженет щосили переполохавши чутками про закриття соціальної мережі Фейсбук. Точніше, тепер буржунет ворожить, хто і навіщо розпустив чутки про закриття улюбленого сайту мільйонів користувачів. Природно, ніхто нічого закривати і не збирався, але вийшло весело. У мережі щосили розробляється теорія про те, що Марк Цукерберг так піарить свій сайт. І хто його знає, може так воно і є. А взагалі я збирався поговорити про інше. Фейсбук, на відміну від того ж контакту, - відмінне місце для розробки ділових зв'язків. І школоти там поменше, і планка, як мені здається, піднята вище. Природно, і в мене є аккаунт на Фейсбук . Використовую я його рідко, але в друзі додаю майже всіх, хто попроситься. Виняток становлять тільки зайво товариські люди, які швидко вилітають з друзів, і то тільки після того, як заспамят мене до смерті. І ось, на початку листопада я поїхав у відпустку, не надто далеко, в північний Казахстан, відвідати родичів дружини.

Опубліковано: 07/05/11 @ 12:35
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58