Про тематичний трафік з форумів на прикладі

Shamu_the_Killer_Whale_Sea_World_Orlando.jpg А тим часом Алтайський блогер оголосив про початок серії перекладів з веб-аналітики з уроками від світового гуру веб-аналітики Avinash Kaushik. Буде більше 20 уроків! Анонси постів блогу у всякі дайджести блогосфери дозволяє отримати тематичний трафік, трастову посилання і більший охоплення аудиторії. На поточний момент у ру вебмастерское-сеошной блогосфері чотири форуму з дайджестами, де можна зробити анонс посту. Всі чотири ви можете побачити у мене в сайдбарі, в якому, до речі, виводяться останні п'ять тем з кожного дайджесту кожного форуму. Мені так зручніше модерувати їх. Тим не менше, всі чотири форуму, чотири різні проекту, у кожного своя специфіка, своя атмосфера і своя аудиторія, яка, до речі кажучи часом перетинається, але у кожного форуму є свої завсідники. Крім того, дуже важливо буде анонсувати саме той пост, який аудиторія форуму не сприйме в багнети, а оцінить на ура або як мінімум з вдячністю. Теорія закінчена, переходимо до практики.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:20
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Релевантна сторінка.

Релевантна сторінка Релевантна сторінка - що це таке і з чим її їдять?! Всі хто починає займатися розкручуванням сайтів знають термін "релевантність", але далеко не всі знають що це таке і ще менше людей знають як зробити сторінку релевантною. Для початку спробуємо розібратися що ж все таки релевантність. За даними Вікіпедії: Релевантність (лат. relevo- піднімати, полегшувати) в інформаційному пошуку - семантичне відповідність пошукового запиту та пошукового образу документа. Іншими словами Релевантність це відповідність сторінки пошуковому запиту. Простіше кажучи це найбільш підходяща сторінки для окремо взятого пошукового запиту. Приміром пошуковий запит "СЕО-блог" видасть нам сайт які підходять для даного запиту (на 3 місці буде мій блог). Як же зробити так що б пошуковик думав що сторінка відповідає пошуковому запиту?! Для цього потрібно що б пошуковик при індексації сторінки зрозумів що сторінка відповідає тим або іншим пошуковим запитам. Для цього й існує СЕО.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:00
Розділ Блоги Читати далі...

Створюємо background для твіттера!

Напевно ви вже відвідували сторінки людей, у яких фон (background) , містить особисті фотографії і контакти. Це зробити не складно, потрібно лише трохи терпіння і бажання. За основу можна взяти будь-який готовий фон або створити самому. Приступимо! Крок перший. Я вже підготував для вас psd файл, за допомогою якого вам буде набагато легше створювати фон. Завантажити . Крок другий. Виставляємо потрібний шар, ці шари візуально показують те як фон буде виглядати в твіттері. Почати бажано з самого малого, 1024 ? 768 - це для того якщо ви ще користуєтеся старим інтерфейсом.

Опубліковано: 24/02/11 @ 12:24
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання # 4: регіональне просування, індексація посилань, перелінковка та інше

З усіх питань, які я отримала за наступний місяць, відповідаю публічно тільки на третю частину. На половину запитань я відповіла відразу поштою, а решта сформульовані настільки розмито, що зрозуміти проблему і, тим більше, допомогти вирішити її, не представляється можливим. Також, на жаль, недавно з'ясувалося, що майже два тижні в грудні форма відправки листів з сайту не працювала, і є ймовірність, що багато питань просто не потрапили в мою скриньку. Так що якщо Ви надсилали мені питання, але я не відповіла на нього ні особисто, ні в блозі - надсилайте повторно. Надіслати мені питання можна тут . Особливості орфографії та пунктуації авторів питань залишені без змін.
Про прегіональном просуванні в Яндексі Владислав: Що ви можете сказати про просування сайту по ГЗ в чужому регіоні в разі, якщо йому вже автоматичні присвоєний регіон, взятий з ЯК. У моєму випадку, сайт має регіон Калінінград, а цільової регіон за родом діяльності - москва, пітер і т.д.

Опубліковано: 24/02/11 @ 12:03
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Стеж за собою, будь обережний ...

У замітці про накрутки я помітив, що навіть у мене немає достатньо серйозних Вражка, і обіцяв трохи пізніше розкрити цю тему. Так чому «навіть»?  Тому що я людина дуже конфліктний, принциповий і може бути навіть упертий. Мабуть навіть більш впертий, ніж принциповий, це вже точно не кращу якість. Та чого там, я взагалі дуже противний тип! Сам би з таким ні за що не став би ніяких справ мати:) Я буваю різким, я не раз висловлював свою думку в неприємної формі. Публічно. На форумах і в блозі. Так ось - це відгукується.  Тільки не римується Антона  Останнє таке ау трапилося зовсім недавно, приблизно 10 днів тому, коли на форумі вебмастеріц з'явилася рекламна рядок . А початок цьому ау було покладено ще в минулому році, у темі про Daos . Начебто нешкідливий діалог, ніби в рамках пристойності, без важкої артилерії лайливої. Я намагався бути ввічливим і коректним (але намагався недостатньо, як видно). І от у людини засіла образа, почався гнійний процес.

Опубліковано: 24/02/11 @ 03:41
Розділ Блоги Читати далі...

Чи буде Daos крутити баннери?

Предмет заздрості в пристойному обществе Неодноразово ставили подібні питання. І ось тільки що прийшов ще лист. Дозволю собі процитувати уривок і наступного разу відповіддю просто буду давати посилання на цю замітку.       У мене таке питання, можна на ДАОС зробити рекламний блок аля «Яндекс.Директ», тобто
1) по-перше не горизонтально, а вертикально,
2) по-друге в блоці розмістити 4-5 оголошень?
3) крім заголовка ще і текст розміщувати пояснювальний?    Daos - самобутнє і цілком самодостатнє засіб реклами, це саме рядок. Чи не баннерокрутилку, не Директ, не AdSense і не конкурент, боже збав, OpenX. З мого боку було б нескромно нагадувати, що все геніальне просто, але я і не скромний. Справа не в геніальності, суть на поверхні - прості лаконічні рішення дуже ефективні .

Опубліковано: 23/02/11 @ 07:29
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Нова версія Daos

Рекламний движок Daos легким рухом лапи валить накрутчики показів в нокаут ... Тепер із захистом від накрутки показів (вимкнена в режимі вільної ротації), можливістю асинхронної підвантаження рядки і поштовими повідомленнями про нові рядках . Про захист можете прочитати тут , а про те, що потрібно зробити для неблокуючим завантаження - тут . Або просто подивіться вихідний код будь-якої сторінки в моєму блозі.    Увага! В конкурсі буде використовуватися інша версія захисту, більш інтелектуальна, тому якщо у когось з учасників виникла спокуса купити Daos тільки заради вивчення исходников - не витрачайте даремно гроші і час:) Код «чорних ящиків» не буде відомий нікому до закінчення конкурсу.  Повідомлення про нові рядках в новій версії  Тепер у момент, коли рекламодавець додає до вас на сайт новий рядок, ви отримаєте лист, де є вся необхідна інформація, в тому числі і спосіб оплати. У листі будуть і посилання для миттєвого видалення рядки і навіть на занесення рекламодавця в чорний список. Все для вашої зручності.

Опубліковано: 23/02/11 @ 04:20
Розділ Блоги Читати далі...

Запит "сайт лохів в россии" антипіар соц мережі ВКонтакте?

Запит сайт лохів в росії антипіар соц мережі ВКонтакте? Здається в минулому році ходило по мережі те, що називалося "сайт лохів", й надавались всім відома соціальна мережа, і тоді ходило багато різних термінів типу дізнайся скільки лохів в інтернеті запитай у Яндекса. Не пам'ятаю виправили тоді видачу чи ні, але зараз бачимо той самий факт. Після повторення хочеться дізнатися, це дійсно глюк Яндекса або просто прикол сеошників? А якщо копнути глибше, то можливий анти піар соціальної мережі Вконтакте? Не думаю, що це як те відіб'ється на відвідуваності соціальної мережі або на ставлення до неї користувачів, але однозначно випадок не приємний і в першу чергу самим творцем. Хоча можливо та ж соціальна мережа отримує додаткові тисячі переходів на свою соціалку. Хоча з ростом відвідуваності соц мережі ростуть ось такі сайти про в контакті стають більш популярними.

Опубліковано: 23/02/11 @ 01:43
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt

Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі свій безкоштовний відеокурс Wordpress SEO. Я захоплююся Wordpress з 2007 року і цей блогових движок мені дуже подобається. Я часто пишу про нього в рубриці Wordpress на своєму блозі shakin.ru. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я хотів створити кілька статей про пошукову оптимізацію Wordpress, але вирішив, що потрібно розвиватися і освоювати нові напрямки, тому зроблю серію відеоуроків про Wordpress SEO, які об'єднаю в відеокурс. Ви можете подивитися мої попередні відеоуроки на різні теми. Відеокурс, природно, буде безкоштовним. Сам люблю, коли автори викладають потрібну мені інформацію у вільному доступі на своїх сайтах та блогах, тому буду продовжувати цю славну традицію. Всі матеріали відеокурсу будуть доступні на цьому блозі. У міру публікації відеоуроків я буду доповнювати сторінку відеокурсу, на якій у підсумку можна буде знайти всі матеріали. Ось її адреса: http://shakin.ru/wordpress-seo .

Опубліковано: 23/02/11 @ 11:48
Розділ seo wordpress Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Олександром Тодосійчук

Сьогодні у нас в гостях Олександр Тодосійчук - відомий блогер, власник кількох порталів, з яких найбільш відомі Tod's blog (2274 абонентів) та Design mania (1447 подпіcчіков). На своєму основному блозі (Tod's blog ) Олександр дає поради по заробітку в інтернеті (партнерки, біржі , сервіси) і веб-розробки, публікує новини IT-індустрії. Статті читаються легко, дають максимум корисної інформації, тому що автор - практик. У разі заробітку він пише про свій досвід, шаблони для своїх блогів (і багато іншого) теж верстає сам. Design mania - це ресурс для дизайнерів: статті, типографіка, іконки, нотатки з юзабіліті сайтів. Інформації про Олександра небагато: він живе у Києві, спочатку займався веб-розробкою в офісі, потім повністю переключився на розвиток своїх проектів. Фото теж не любить показувати. Але познайомиться з ним легко - достатньо відвідати його блоги, де цей багатосторонньо розвинута людина проглядає між кожного рядка. Cаша, привіт. Розкажи трохи про себе.

Опубліковано: 23/02/11 @ 09:18
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Блогу 2! + Session_end!

Блоги 2! Добрий день! Сьогодні я нарешті здав сесію ) Тепер я вже студент 2 курсу. Все, можна зітхнути з полегшенням. Все добре, хоч і не так добре як хотілося б. Хотілося б підбити підсумки невеликі за минулий місяць, так як 19 червня блогу було 2 місяці За минулий місяць було написано пару смутних статей, які майже не принесли нічого крім ... загалом нічого не принесли. ККД = 0! Але статистика показує, що блог розвивається. І виявляється без мого втручання навіть краще ніж з ним ))) А тепер трохи циферок%) Користувачів - 938 Хостів - 1649 Переглядів - 5065 Загалом показники зросла в 3 рази ! Це як? Висновок: нефіг писати і Тада блог буде сам розвиватися ...

Опубліковано: 22/02/11 @ 01:33
Розділ Блоги Читати далі...

Google продовжує боротися з пошуковим спамом

Google продовжує боротися з пошуковим спамом Спонсор посту: Сайт про Каналізаційні труби Київ з корисним контентом Що б видача була більш якісною і ресурси повинні бути якісні, а ось ті сайти, де не видаляються спам - коментарі не можуть бути якісними. Власне в цьому логіка все-таки є. Google же вводить новий алгоритм ранжування та сторінки з спамним контентом не будуть високо ранжируватися в пошуковій видачі. Власне цей крок і показує нам про те, що потрібно робити цікаві і затребувані сайти. Сайти на рерайта теж будуть потихеньку втрачати свій інтерес в очах пошукових систем. Метт Каттс так само поділився в блозі з читачами, що за 5 років роботи в Google зменшилася кількість спаму в два рази. Зараз же ця кількість продовжує зростати, а тому компанія ввела новий класифікатор, за допомогою якого можна буде впливати на пошукову видачу. Так само в повідомленні було зазначено, що буде приділятися увага бірж контенту, так як більшість з них генерують низькопробний контент, який найчастіше не цікавий користувачам пошукової системи.

Опубліковано: 21/02/11 @ 03:49
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю з DimaX-му, манімейкерам і автором блога dimax.biz

 манімейкер.jpg Сьогодні в мене в гостях людина, яку багато знають по ніку DimaX і однойменному блогу dimax.biz . Не будемо каламутити воду і переходимо до запитань. Привіт DimaX. Розкажи трохи про себе, де народився, де пробування, ніж любив занімаьтся в дитинстві і чого навчився в ВУЗі.
Народився, виріс і живу зараз в Новосибірську. У дитинстві любив займатися, навіть не знаю ... найбільше спортом, мабуть (футбол, в основному). Так, в іграшки любив грати на приставці (денді, сега). В ВУЗі навчився чого завгодно, але тільки не спеціальності. ВНЗ, до речі, я в підсумку так і не закінчив, що не секрет. Напевно в інтернет вліз ще школярем, з чого тоді починав серфінг.
Ну, перші рази два може і в школі, але і те, коли ми були на якійсь екскурсії де-то в нашому Академмістечку. Якщо пам'ять не бреше, нам там показали банальний чат якийсь, але і він справив сильне враження. Треба, мабуть, згадати, що школу я закінчив близько 10 років тому, а на екскурсії цією було ще раніше.

Опубліковано: 21/02/11 @ 02:30
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Цілі різних блогерів рунету на 2011

Цілі різних блогерів рунету на 2011 Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні, як я і обіцяв в одному з передноворічних постів (1000 уніків до 1 травня 2011 ) - я хочу представити блогерів, які теж поставили собі цілі на розвиток. Згадаю тих, хто надіслав мені листа, як я і просив. Або відзначився в коментарях до того посту. Заздалегідь бажаю всім досягти ваших цілей або наблизитися до них максимально близько. І хочу додати побажання - намагайтеся не розпорошуватися на роботі, приділяйте увагу 2-3 проектами, не більше. Зробіть з них дуже якісні сайти, це буде краще, ніж багато, але дрібних.

Блог just-seo.ru - ставить цілі на 2011 рік : Коротенько про моїх планах: Невелика сітка сателітів 5-10 MFA-сайтів Три СДЛ 1000 передплатників на Just-Seo.ru Вивчити PHP Підняти заробіток на копірайтингу $ 500/місяць Це всього лише основні цілі, яких я збираюся домогтися. Домогтися їх буде, як мені здається, не так вже й легко, але нічого, буду старатися. Давайте тепер кожен пункт більш докладно розберемо. Блог pozitiv-news.

Опубліковано: 21/02/11 @ 02:00
Розділ Блоги Читати далі...

Це провал! Не чекали? А я повернувся

Пипець! Це провал! А ось і я. Мда, ну що тут сказати? Сесія ще не скінчилася, але найважче вже позаду ... Мабуть ... Хоча струму вчора був перший іспит і я вже йду на перездачу, але з моїм становищем - добре, що я хоч допустився. Не писав місяць вже здається. Одне можу сказати точно, що бути в офлайні місяць - це провально. Зайшов на пошту і побачив, що втратив потенційний замовлення) Думаєте це один такий? Ха ха ха! Насправді я за місяць втратив 4 замовлення, що дуже й дуже хуйово! Але це тільки пів біди ... Мій акаунт ЕдСенс забанили. Мовляв я небезпечний для рекламодавців. Невже тільки помітили? Це через пів року реєстрації) Плакали мої пів сотні нечесно наклацаний зелених. Втратив інтерес до всяких СЕО-Шмео. Зайшов у Рідер, а там мене чекало 1.5 штуки непрочитаних постів. Абсолютно спокійно і без жодних докорів сумління я натиснув на "Позначити все як прочитане". Зрозумів, що Рунет - це смітник, 99% сайтів та блогів - це сумне гавно. Особливо блогосфера 9 і 10 блогів пишуть про монетизацію і СЕО.

Опубліковано: 21/02/11 @ 01:31
Розділ Блоги Читати далі...

Пропоную вам співпрацю для запуску нового проекту

83b2719d630f.jpg А поки лізуть в топ партнерські програми казино . Останнім часом стали часто приходити листи з такими й аналогічними заголовками. Щось на зразок, здрастуйте, Олексій, мене звати Дмитро, в даний момент займаюся запуском одного цікавого проекту, який через півроку офігенно вистрілить вгору і дозволить нам з вами співпрацювати вже на рівних. Відчуття, що заголовки і початок листів всі десь нагуглівают. Я не хочу тут писати, що мовляв не треба мені писати про співпрацю, так як я сильно зайнятий своїми проектами. Так само не хочу писати, що мовляв ідеї для співпраці я сам запропоную кому треба. Ні, навіщо, пишіть, пропонуйте, я тільки за. Ну а в цьому пості хотілося б приділити увагу на деякі моменти, які дають перше і наочне враження про людину, яка пропонує співпрацю. І, як правило, перше враження або відразу просто штовхає написати щось на зразок «дякую, в даний момент нецікаво», або навпаки, змушує тут же відписати «давай зустрінемося і обговоримо деталі».

Опубліковано: 20/02/11 @ 06:15
Розділ Блоги Читати далі...

Корпоративний блог: похмура обов'язок або оригінальний щоденник?

Цільова аудиторія корпоративних блогів Перше приходить на думку багатьом співробітникам, які «добровільно» пару раз на тиждень публікують що-небудь у корпоративному блозі - щоб створити сяку-таку активність. Висловлюючись образно, це квіточка, який, як тільки він починає засихати, кроплять трохи водою, і так залишають до наступного разу. Інші (маркетологи) і раді його вести, просто занадто звикли до традиційних методів подачі інформації. Корпоративний блог повинен відрізнятися більш «живим» обличчям. Хороший корпоративний блог - це прекрасний інструмент для зворотного зв'язку, місток між компанією і її клієнтами. Як зробити його таким? Ведення за розкладом і тематичний план Якщо статті публікуються в один і той же час (середа, п'ятниця), читачеві не потрібно заходити і перевіряти - чи не з'явилося що-небудь нове. В кінці-кінців, це йому набридне. Це розраховано на людей, які поки ще не стали вашими передплатниками.

Опубліковано: 20/02/11 @ 03:13
Розділ Блоги Читати далі...

Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок

Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок Добрий день, дорогі читачі і відвідувачі! Сьогодні хочу запропонувати вам звернути увагу на одну, унікальну партнерську програму, з продажу дитячих книжок. У чому унікальність і всі інші нюанси ви дізнаєтеся з поста. Не секрет, що багато вебмайстра працюють за наступною простою схемою: дістають трафік (купують в тізерках, роблять дорвеї, створюють кампанії в мережах контекстної реклами, ...), а потім зливають його на різні партнерські програми. І, якщо говорити відверто, багато партнерські програми, м'яко кажучи, вводять клієнта в оману. Наприклад, розповсюджені СМС-партнерки списують (крадуть?) Гроші з телефону; продажу брендових речей за копійки - теж нечисто, загалом прикладів багато. Простежується тенденція в рунеті - фейковие сервісів все складніше працювати, все більше їм створюється перешкод. Білі, чесні проекти поступово витісняють подібні сервіси. В основному - продаж реальних товарів або надання послуг.

Опубліковано: 20/02/11 @ 02:41
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Інтерв'ю - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу mislivsluh.com

Інтерв'ю - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу mislivsluh.com Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу . Злата також веде мікроблог на Твіттері, де вона ділиться корисними посиланнями -. Я дякую Злату за цікаві відповіді і приділений час. Отже, зустрічайте - Злата Алон! Привіт, Злата! Розкажи, будь ласка, про себе. Де живеш, на кого вчилася, ніж захоплюєшся у вільний час? Привіт, Михайло! Я живу в чудовому місті Алмати, це південна столиця Казахстану. Вчилася в університеті на програміста, але через пару років між марною навчанням і цікавою роботою вибрала останню. Зараз мрію продовжити здобувати освіту за кордоном. Вчитися я дуже люблю, постійно розбираю щось нове, вдосконалюю свої знання та англійська. Коли з'являється вільний час (коли ж це в останній раз було?), Валяюсь з книжкою. Люблю подорожувати і знайомитися з іншими культурами.

Опубліковано: 20/02/11 @ 11:06
Розділ web дизайн Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Як користуватися СЕОПультом?!

Сео Пульт Сеопульт - це система автоматичної закупівлі посилань. Система показала себе з найкращого боку. Для сеошників це взагалі знахідка так як є можливість зрозуміти принципи СЕО не роблячи помилок. Так само система буде корисна тим кому неодмінно потрібно бути в ТОП10 а грошей на сеошників немає. І так для того що б Ви не викидали гроші на вітер потрібно провести оптимізацію і тільки після оптимізації переходити до СЕОпульту. Я б рекомендував би Вам вибрати 3-5 запитів, не більше, для початку. При чому не самі високо-частотні а посередні. Так само буде корисно якщо Вибрані запрси присутні хоча б у ТО100, а краще в ТОП50. Після того як вибрані запити і оптимізовані сторінки під запити. Реєструємося в СЕОпульт (посилання реферальная, слідчо реєструючись по ній ви отримаєте загальну допомогу і сприяння з мій боку!) і вносите гроші, для початків вистачить і пару сотень WMR.

Опубліковано: 19/02/11 @ 11:36
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61