Ефективні способи просування англомовного блогу

У 2009-му році я створив блог на англійській мові Dimox.net про веб-розробки. За минулий час у мене з'явився позитивний досвід його просування. А днями мені по електронній пошті прийшло ось такий лист: Здравствуйте. Нещодавно я натрапив на ваш англомовний блог - dimox.net і був здивований тим, як вам вдалося отримати PR 5 і так багато передплатників, маючи при цьому за 1 рік всього близько 12 написаних статей. Я, зовсім недавно, теж запустив англомовний блог, але зіткнувся з проблемою ... до цього моменту я займався блогінгом тільки в рунеті і поняття не маю як розкручувати блог в зарубіжному інтернеті. Англійським володію добре, написав вже 10 великих статей на тематику wordpress, web design, css і SEO але не знаю куди рухатися далі. Може дасте раду? Майже все сказане автором листа на рахунок мого сайту вірно. І даним постом я хочу відповісти на цей лист і поділитися кількома способами розкрутки новостворюваного англомовного блога, виходячи з мого власного невеликого досвіду.

Опубліковано: 28/02/11 @ 06:00
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективні способи просування англомовного блога

У 2009-му році я створив блог на англійській мові Dimox.net про веб-розробки. За минулий час у мене з'явився позитивний досвід його просування. А днями мені по електронній пошті прийшло ось такий лист: Здравствуйте. Нещодавно я натрапив на ваш англомовний блог - dimox.net і був здивований тим, як вам вдалося отримати PR 5 і так багато передплатників, маючи при цьому за 1 рік всього близько 12 написаних статей. Я, зовсім недавно, теж запустив англомовний блог, але зіткнувся з проблемою ... до цього моменту я займався блогінгом тільки в рунеті і поняття не маю як розкручувати блог в зарубіжному інтернеті. Англійським володію добре, написав вже 10 великих статей на тематику wordpress, web design, css і SEO але не знаю куди рухатися далі. Може дасте раду? Майже все сказане автором листа на рахунок мого сайту вірно. І даними постом я хочу відповісти на цей лист і поділитися кількома способами розкрутки новостворюваного англомовного блога, виходячи з мого власного невеликого досвіду.

Опубліковано: 28/02/11 @ 06:00
Розділ Блоги Читати далі...

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer Доброго часу доби, дорогі друзі! Сьогодні я хочу розповісти про актуальну і перспективної партнерській програмі з продажу електронних книг. Отже, про що йде мова? Я впевнений, що аудиторія мого блогу дуже просунута в тому плані, що ви напевно багато читаєте, причому не тільки блогів і форумів, а просто різної літератури. Так от, я теж завжди дуже багато читаю і в основному роблю це з разліних девайсів типу телефону, коли є кілька вільних годин в дорозі. Або ноутбука, надходить будинку або ще десь, мені завжди подобалося проводити час з користю. Я завжди більше любив читати з електронних девайсів, ніж з паперових книг. Їх просто складно брати всюди з собою, вони займають місце в сумці. Однак, менталітет росіян такий, що ми не звикли платити за це. Ми просто шукаємо, де завантажити безкоштовно. Але основна думка тут не в цьому, а тому, що все ж таки ми читаємо. Теж саме стосується заходу. Америка і Європа теж читає .

Опубліковано: 27/02/11 @ 03:20
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Стратегії ефективного просування

Стратегіі ефективного продвіженія Сьогодні я святкую свій 32-й День Народження! І в цей прекрасний день хочу зробити Вам подарунок: відео-курс "Стратегії ефективного просування". Не те що б це супер курс але вельми корисний! За допомогою відеокурсу «Стратегії ефективного просування» Ви дізнайтесь, як розкрутити будь-який сайт в будь-якій ніші з нуля, без початкових ресурсів. І не важливо, що Ви пропонуєте на сайті, який маєте багаж знань або бюджет на просування, навіть якщо Вас нудить від таких слів як "SEO", Ви все одно зможете добитися того, щоб Ваш сайт відвідували, причому стабільно. У даному курсі зібрані відбірні стратегії, які вже неодноразово довели свою ефективність. А завдяки наочному формату відео-уроків ви зможете спостерігати за процесом розкручування і з легкістю засвоювати весь матеріал. Зміст відеокурсу «Стратегії ефективного просування»: Стратегія 1. Пошукова оптимізація Дана стратегія є основою в розкручуванні, так як з пошукових систем приходить більше 80 відсотків цільових відвідувачів.

Опубліковано: 27/02/11 @ 02:34
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Ловимо лютневий трафік

Ловім лютневий трафік Після важкого січневого місяці вже настав лютий, а з чим асоціюється у Вас це свято? Звичайно ж з 14 лютого і 23-м лютого. Про 8-е березня тільки йдуть задатки, хоча і він не за горами. Так ось користуючись активністю користувачів в передсвятковий період можна отримати нормальну кількість трафіку. Зараз по багатьом жіночим сайтів за якими я стежу вже активно почали писати статті про те що подарувати коханій на День закоханих або на 23-е лютого, як відсвяткувати це свято і чим можна зайнятися в ці дні. Раджу працювати над нч запитами про які я писав у своєму пості Просування сайтів за допомогою нч запитів . І головне не дивіться на кількість показів на місяць, так як перед святами трафіку буде валом як на 14 лютого так і на 23 лютого. Для тих, хто не знає як конвертувати трафік напишу в наступних постах, а тому підписуйтесь на оновлення блогу. П.С. Кращі онлайн ігри та флеш гри на порталі Games. in.

Опубліковано: 26/02/11 @ 10:30
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Мануал по роботі з RotaPost - створюємо компанію для рекламодавця і шукаємо майданчики

Мануал по роботі з RotaPost Здрастуйте, дорогі читачі і відвідувачі! Як і обіцяв раніше вирішив сьогодні написати мануал зі створення компанії в сервісі реклами в блогах RotaPost. Розкажу з картинками як створювати компанії, як шукати хороші майданчики і деякі тонкощі. Як ви здогадалися з назви, мова поки тільки про роботу в якості рекламодавця. РотаПост на мій погляд це відмінний сервіс просуванню сайту.  До речі, на блозі Вадима ви дізнаєтеся як розкрутити сайт і знайдете дуже багато іншої корисної інформації, яка точно стати в нагоді в просуванні сайту. Постовий: Розкрутка і просування сайтів повинні служити не тільки поліпшенню позицій запитів у пошуковій видачі, але саме головне приводити нових клієнтів і збільшувати прибуток компанії. - Нещодавно я вже писав статтю про РотаПост - Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради , там я розповідав про плюси і мінуси сервісу, які були мною помічені за час роботи.

Опубліковано: 26/02/11 @ 06:08
Розділ Блоги Читати далі...

Dropbox - використовуємо по максимуму

Нарешті руки дійшли до цього чудового сервісу під назвою DropBox . Напевно ви також зачитали про нього з різних джерел, я взагалі пізніше за всіх пишу, бо не вишукую новини. Як дізнався - спробував, написав. Якщо ви та людина хто новини дізнається з моїх вуст, то читаємо далі, хоча я не кращий джерело, ну да ладно. Загалом при реєстрації вам дається безкоштовно 2GB , потім ви можете писати подібні статті або публікувати реферальне посилання в тві, і хто зар за вашою посиланням +250 MB вам . Хто купить Premium акаунт ще більше, там в Пекаха написано все.

Опубліковано: 26/02/11 @ 04:40
Розділ Блоги Читати далі...

Вам подобається поточне положення справ?

13037.jpg Скоро день святого валентина - подарунки, вітання, смс, валентинки! Питання правда про мій блог. Хоча можна поміркувати і не тільки про нього. На поточний момент мені в блозі найбільше не подобаються коментарі. Так, вони стандартні і демократичний, але разом з плагіном кешування Макса кожен раз доводиться вводити не одне поле, де є каменти, а цілих чотири: нік, мило, урл і сам каменти. На це потрібен час, для цього необхідно натискати кнопочки, клацати мишкою - загалом робити зайві рухи тіла? А навіщо, тим більше у двадцять першому столітті? Тим більше, що від кеша Макса я відмовлятися не збираюся, бо дуже і дуже зручно і практично. По-моєму прийшла пора дати волю автоматизації. Сказано-зроблено. Вирішено ставити дискус . Тут правда як то стояли каменти від js-kit.com . Все б нічого, та ось посилання там на урли було як то проблематично залишати, що значно знижувало коментованому в цілому. Та й грошей за нього періодично доводилося платити. А ось дискус халявний.

Опубліковано: 26/02/11 @ 12:39
Розділ Блоги Читати далі...

Фінансовий звіт за січень

b7a9cfdd5ef5 Хвалитися особливо нічим, так як мене наздогнав АГС, а ще відмовили у співпраці GRAND CASINO, а це як не як 10 000 рублів на місяць. Ось результати мої: сапу - 6434,91 рублів
блогун - 4501.37 рублів
адсенс - 15 $
gogetlinks - 158 рублів
rotapost - 1673,25 рублів Разом: 13217,53 рублів До речі, якщо б я раніше прочитав статтю як не потрапити під АГС , то може б зміг уникнути своєї страшної долі. Зараз у мене в планах створити 10 ЯКІСНИХ сайтів, з якісним контентом, покупним від хороших копірайтерів, seo оптимізованим. Таким чином у мене через деякий час з'явиться 10 майданчиків для заробітку не тільки на сапі, але і на відвідуваності. Тепер то я буду обережнішим з АГС Всім удачі! P.S. Хто-небудь знає, партнерка від перфект моней ще працює? Ну там де PR = 3 та платять 30 $? Спасібюо за відповіді.

Опубліковано: 26/02/11 @ 12:37
Розділ Блоги Читати далі...

Він наповнює сайти людськими руками

shot1.jpg Завдання автонаполненія сайтів «безпечним» для власника чином та ще й з автоматизованою оплатою і білінгом. Тобто повністю всю цю справу автоматизувати. Зайшов на ринок, знайшов «наглядача», заплатив йому грошей, сказав як усе має виглядати у підсумку і пішов далі витрачати свій дорогоцінний час на плідну творчу роботу, а не на менеджмент копірайтерів і журналістів всяких. І де такий взяти? Тільки я подумав, і відразу мені по email приходить таке ось миле лист. Олексій, добрий день. Наші сканери вловили потреба вашого головного мозку в автоматизації рутинного процесу наповнення сайту цікавим і корисним унікальним контентом. Ми знаємо, що ви дуже багато працюєте і займатися рутиною вам просто ніколи. Так що велкам на textreporter.ru . І тут я подумав, що нанотехнології вже впроваджуються в web. Ось він 21 століття. Гаразд, до біса лірику, переходимо до суворої практиці. Реєструємося у сервісі, щоб випробувати на собі всі принади автоматизації. Реєстрація проста до неподобства.

Опубліковано: 25/02/11 @ 03:48
Розділ Блоги Читати далі...

Маркетинг: як дізнатися і застосувати на практиці

Александр Шуленін Місяця півтора тому я познайомився з Олександром Шуленін, його Ви повинні знати за конкурсом "Чарівний пендель для Вашого блогу ". Його статті про маркетинг, ідеї, думки, способи і методи викладу цих ідей і думок мене чіпали. Щоб я у нього не запитав - завжди отримував конкретний, а головне, в результаті результативний, відповідь. Одного разу я в нього запитав, звідки такі пізнання в маркетингу? І він відповів мені, він відповів всім нам у гостьовому пості, який Ви можете вивчити вже зараз, тут. Коментарі вітаються, можна у вигляді питань, думаю Олександр відповість на них. Буду вдячний за RT. Зустрічайте, Олександр Шуленін: Здравствуйте, шановні читачі. Я дуже радий, що Сергій дав мені можливість поспілкуватися з вами. Сподіваюся, вам теж буде цікаво. Ми будемо говорити про маркетинг . Напевно у вас виникло питання: а чому саме про маркетинг? .....

Опубліковано: 25/02/11 @ 03:29
Розділ Блоги Читати далі...

Результати блогу на кінець січня 2011

Здрастуйте, дорогі читачі. Цим постом я хочу підвести деякі проміжні підсумки січня 2011 року. Що було зроблено за цей місяць і яка динаміка є. А також трохи про подальші плани розвитку. Відразу хочу звернутися до моєї основної мети, яка була поставлена місяць тому - це 1000 уніків на блозі до 1 травня 2011 . Раніше я не практикував подібне і зараз можу сказати, що це дійсно працює. Коли ти знаєш чого чітко тобі треба і до якого часу, то постійно думаєш про це і мозок працює над різними способами реалізації. А обмеженість у часі, змушує працювати і робити - тут і зараз. Тому моя порада - ставте публічні цілі, чіткі і обмежені за часом - це дійсно змусить вас ворушитися.

Поки в рамках цієї мети я пишу по посту кожні 2-3 дні. Також написав три пости під чіткі запити і просуваю їх постовими з RotaPost . Ще близько тижня тому блог взяли на платній основі в Яндекс Каталог , загального трасту має додатися й ще чекаю-недождусь апдейта ТІЦ.

Опубліковано: 24/02/11 @ 04:52
Розділ Блоги Читати далі...

Про тематичний трафік з форумів на прикладі

Shamu_the_Killer_Whale_Sea_World_Orlando.jpg А тим часом Алтайський блогер оголосив про початок серії перекладів з веб-аналітики з уроками від світового гуру веб-аналітики Avinash Kaushik. Буде більше 20 уроків! Анонси постів блогу у всякі дайджести блогосфери дозволяє отримати тематичний трафік, трастову посилання і більший охоплення аудиторії. На поточний момент у ру вебмастерское-сеошной блогосфері чотири форуму з дайджестами, де можна зробити анонс посту. Всі чотири ви можете побачити у мене в сайдбарі, в якому, до речі, виводяться останні п'ять тем з кожного дайджесту кожного форуму. Мені так зручніше модерувати їх. Тим не менше, всі чотири форуму, чотири різні проекту, у кожного своя специфіка, своя атмосфера і своя аудиторія, яка, до речі кажучи часом перетинається, але у кожного форуму є свої завсідники. Крім того, дуже важливо буде анонсувати саме той пост, який аудиторія форуму не сприйме в багнети, а оцінить на ура або як мінімум з вдячністю. Теорія закінчена, переходимо до практики.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:20
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Релевантна сторінка.

Релевантна сторінка Релевантна сторінка - що це таке і з чим її їдять?! Всі хто починає займатися розкручуванням сайтів знають термін "релевантність", але далеко не всі знають що це таке і ще менше людей знають як зробити сторінку релевантною. Для початку спробуємо розібратися що ж все таки релевантність. За даними Вікіпедії: Релевантність (лат. relevo- піднімати, полегшувати) в інформаційному пошуку - семантичне відповідність пошукового запиту та пошукового образу документа. Іншими словами Релевантність це відповідність сторінки пошуковому запиту. Простіше кажучи це найбільш підходяща сторінки для окремо взятого пошукового запиту. Приміром пошуковий запит "СЕО-блог" видасть нам сайт які підходять для даного запиту (на 3 місці буде мій блог). Як же зробити так що б пошуковик думав що сторінка відповідає пошуковому запиту?! Для цього потрібно що б пошуковик при індексації сторінки зрозумів що сторінка відповідає тим або іншим пошуковим запитам. Для цього й існує СЕО.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:00
Розділ Блоги Читати далі...

Створюємо background для твіттера!

Напевно ви вже відвідували сторінки людей, у яких фон (background) , містить особисті фотографії і контакти. Це зробити не складно, потрібно лише трохи терпіння і бажання. За основу можна взяти будь-який готовий фон або створити самому. Приступимо! Крок перший. Я вже підготував для вас psd файл, за допомогою якого вам буде набагато легше створювати фон. Завантажити . Крок другий. Виставляємо потрібний шар, ці шари візуально показують те як фон буде виглядати в твіттері. Почати бажано з самого малого, 1024 ? 768 - це для того якщо ви ще користуєтеся старим інтерфейсом.

Опубліковано: 24/02/11 @ 12:24
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання # 4: регіональне просування, індексація посилань, перелінковка та інше

З усіх питань, які я отримала за наступний місяць, відповідаю публічно тільки на третю частину. На половину запитань я відповіла відразу поштою, а решта сформульовані настільки розмито, що зрозуміти проблему і, тим більше, допомогти вирішити її, не представляється можливим. Також, на жаль, недавно з'ясувалося, що майже два тижні в грудні форма відправки листів з сайту не працювала, і є ймовірність, що багато питань просто не потрапили в мою скриньку. Так що якщо Ви надсилали мені питання, але я не відповіла на нього ні особисто, ні в блозі - надсилайте повторно. Надіслати мені питання можна тут . Особливості орфографії та пунктуації авторів питань залишені без змін.
Про прегіональном просуванні в Яндексі Владислав: Що ви можете сказати про просування сайту по ГЗ в чужому регіоні в разі, якщо йому вже автоматичні присвоєний регіон, взятий з ЯК. У моєму випадку, сайт має регіон Калінінград, а цільової регіон за родом діяльності - москва, пітер і т.д.

Опубліковано: 24/02/11 @ 12:03
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Стеж за собою, будь обережний ...

У замітці про накрутки я помітив, що навіть у мене немає достатньо серйозних Вражка, і обіцяв трохи пізніше розкрити цю тему. Так чому «навіть»?  Тому що я людина дуже конфліктний, принциповий і може бути навіть упертий. Мабуть навіть більш впертий, ніж принциповий, це вже точно не кращу якість. Та чого там, я взагалі дуже противний тип! Сам би з таким ні за що не став би ніяких справ мати:) Я буваю різким, я не раз висловлював свою думку в неприємної формі. Публічно. На форумах і в блозі. Так ось - це відгукується.  Тільки не римується Антона  Останнє таке ау трапилося зовсім недавно, приблизно 10 днів тому, коли на форумі вебмастеріц з'явилася рекламна рядок . А початок цьому ау було покладено ще в минулому році, у темі про Daos . Начебто нешкідливий діалог, ніби в рамках пристойності, без важкої артилерії лайливої. Я намагався бути ввічливим і коректним (але намагався недостатньо, як видно). І от у людини засіла образа, почався гнійний процес.

Опубліковано: 24/02/11 @ 03:41
Розділ Блоги Читати далі...

Чи буде Daos крутити баннери?

Предмет заздрості в пристойному обществе Неодноразово ставили подібні питання. І ось тільки що прийшов ще лист. Дозволю собі процитувати уривок і наступного разу відповіддю просто буду давати посилання на цю замітку.       У мене таке питання, можна на ДАОС зробити рекламний блок аля «Яндекс.Директ», тобто
1) по-перше не горизонтально, а вертикально,
2) по-друге в блоці розмістити 4-5 оголошень?
3) крім заголовка ще і текст розміщувати пояснювальний?    Daos - самобутнє і цілком самодостатнє засіб реклами, це саме рядок. Чи не баннерокрутилку, не Директ, не AdSense і не конкурент, боже збав, OpenX. З мого боку було б нескромно нагадувати, що все геніальне просто, але я і не скромний. Справа не в геніальності, суть на поверхні - прості лаконічні рішення дуже ефективні .

Опубліковано: 23/02/11 @ 07:29
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Нова версія Daos

Рекламний движок Daos легким рухом лапи валить накрутчики показів в нокаут ... Тепер із захистом від накрутки показів (вимкнена в режимі вільної ротації), можливістю асинхронної підвантаження рядки і поштовими повідомленнями про нові рядках . Про захист можете прочитати тут , а про те, що потрібно зробити для неблокуючим завантаження - тут . Або просто подивіться вихідний код будь-якої сторінки в моєму блозі.    Увага! В конкурсі буде використовуватися інша версія захисту, більш інтелектуальна, тому якщо у когось з учасників виникла спокуса купити Daos тільки заради вивчення исходников - не витрачайте даремно гроші і час:) Код «чорних ящиків» не буде відомий нікому до закінчення конкурсу.  Повідомлення про нові рядках в новій версії  Тепер у момент, коли рекламодавець додає до вас на сайт новий рядок, ви отримаєте лист, де є вся необхідна інформація, в тому числі і спосіб оплати. У листі будуть і посилання для миттєвого видалення рядки і навіть на занесення рекламодавця в чорний список. Все для вашої зручності.

Опубліковано: 23/02/11 @ 04:20
Розділ Блоги Читати далі...

Запит "сайт лохів в россии" антипіар соц мережі ВКонтакте?

Запит сайт лохів в росії антипіар соц мережі ВКонтакте? Здається в минулому році ходило по мережі те, що називалося "сайт лохів", й надавались всім відома соціальна мережа, і тоді ходило багато різних термінів типу дізнайся скільки лохів в інтернеті запитай у Яндекса. Не пам'ятаю виправили тоді видачу чи ні, але зараз бачимо той самий факт. Після повторення хочеться дізнатися, це дійсно глюк Яндекса або просто прикол сеошників? А якщо копнути глибше, то можливий анти піар соціальної мережі Вконтакте? Не думаю, що це як те відіб'ється на відвідуваності соціальної мережі або на ставлення до неї користувачів, але однозначно випадок не приємний і в першу чергу самим творцем. Хоча можливо та ж соціальна мережа отримує додаткові тисячі переходів на свою соціалку. Хоча з ростом відвідуваності соц мережі ростуть ось такі сайти про в контакті стають більш популярними.

Опубліковано: 23/02/11 @ 01:43
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62