Як юзабіліті може позначитися на продажах автомобілів ( любителям Ford присвячується )

Вчора Юра Кушнеров опублікував пост про помилках в юзабіліті пристроїв , якими ми користуємося в повсякденному житті. А адже насправді, помилки юзабіліті притаманні не тільки сайтам, але і техніці, машинам і навіть цілим будинкам (якщо вам доводилося по 10 хвилин шукати ліфт або WC в будівлі, ви розумієте, про що я). Якщо мова йде про ринках з високою конкуренцією, випуск hi-tech продукту з непродуманим інтерфейсом може не тільки погано позначитися на продажах, але і вплинути на репутацію компанії в цілому. На блозі Usabilitygeek.com є цікавий приклад на цю тему - про автомобілі Ford. У 2010 році бренд Ford займав 5-е місце в американському рейтингу якості автомобілів , який будується на підставі оцінок користувачів. За два роки він опустилася на 27 місце - падіння аж на 22 позиції : Чому так сталося? У 2010 компанія Ford вперше випустила автомобіль з комп'ютерною системою управління My Ford Touch, через яку контролювалося все, від стереосистеми до освітлення і кондиціонера.

Опубліковано: 28/08/12 @ 01:07
Розділ Блоги Читати далі...

Профіт - Шоу XXVI : Олексій Шевченко і Максим Литвин , Grammarly

Гості Профіт-Шоу - засновники компанії Grammarly, веб-сервісу перевірки граматики англійської мови. Мова піде про історію проектів команди, особливості роботи на західному корпоративному ринку, продажах студентам і університетам, важливості раннього представлення продукту та інших цікавих речах. 00:45 Що таке Grammarly
4:20 Досвід роботи з американським enterprise-ринком
25:40 Розвиток Grammarly, перехід від B2C до B2B
41:35 Що важливо у відносинах двох фаундеров? 45:25 Поради молодим стартапам - Всем привет, ви дивитеся Профіт-Шоу. Мене звуть Максим Іщенко, і сьогодні наші гості - Олексій і Максим, засновники компанії Grammarly. Дуже здорово, що я нарешті вас зловив разом. Ви в Києві не постійно, і я опинився в Києві випадково в цей день. Перше, що я хотів сказати про Grammarly: це перша в Україні компанія, яку я добре знаю, з українськими фаундерамі, у яких директор є чистокровним американцем.

Опубліковано: 27/08/12 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Конференції осені 2012

Осінь - традиційно найбільш насичений сезон для SEO-фахівців і інтенет-маркетологів. З одного боку, очікуються нові релізи пошукових алгоритмів, з іншого - більшість відомих галузевих заходів в Росії і Україні проходять саме восени. Не можу обійти увагою кілька майбутніх конференцій, які очікуються в Києві у вересні-жовтні і орієнтовані саме на фахівців-практиків нашої області, а не на клієнтів. Якщо ви хочете поспілкуватися з колегами з інших компаній і представниками лідерів ринку, настійно рекомендую. Далі - докладно про кожну подію в хронологічному порядку. SMM.UA - маркетинг в соціальних медіа пройде 21 вересня 2012 року в Києві в бізнес-центрі «Парус» з 10:00 до 18:00 в два потоки. Буде цікава тим, хто займається просуванням в соціальних мережах і HR-брендингом. Топ-5 найцікавіших доповідей, які раджу не пропустити: 1. "Портрет української аудиторії в соціальних мережах" від компанії Яндекс (Україна). 2.

Опубліковано: 26/08/12 @ 11:40
Розділ Блоги Читати далі...

У гонитві за щастям

В гонитві за щастям Ця глава мого життя, цей короткий її абзац - називається щастя ... Літо добігає кінця. Думки про відпочинок також повинні вичерпати себе, а натомість повинні приходити думки про роботу, ну ми ж хочемо в кінці кінців наступного літа відпочивати не гірше, ніж цим, а значить необхідно працювати і заробляти. От тільки, як це зазвичай буває, важко себе змусити робити що-небудь. Важко починати працювати після пари місяців нічого неделание. У цьому випадку нам повинні прийти на допомогу мотиваційні матеріали : кіно , книги , історії успіху відомих . Такі матеріал дійсно піднімають нас, вони окрилюють нас, додають сил і впевненості в собі. Я зовсім не виняток. Лень вразила мене з ніг до голови. Відчуваю себе відмінно, ходжу ногами і навіть практично все літо із задоволенням займався вже відомим вам dreamscook.ru ( подобається мені щось створювати), але навіть таке просте, як кілька абзаців тексту в блозі набрати не наважувався. Думок немає.

Опубліковано: 24/08/12 @ 02:07
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест : компанії йдуть до Дніпропетровська, Qt куплений, типізація розробників, CSS Blending

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень ознаменувався підвищеною увагою вітчизняних IT-компаній до Дніпропетровська: там відкрилися офіси відразу двох гравців ринку - SoftServe і DataArt . Також варто згадати 79-сторінкову брошуру під назвою Exploring Ukraine. IT Outsourcing Industry , яку випустила асоціація Hi-Tech Initiative. Любителям цифр і статистики має сподобатися. Новини Випущений Sqitch 0.80 , простий засіб управління змінами в базах даних; закони Німеччини викладені на Github з обіцянкою подальших оновлень; компанія Digia купує Qt у Nokia представлений Jython 2.5.3rc1 , імплементація Python для запуску на Java- машині. Практика In-app-proxy - код для емуляції системи покупок з додатків в AppStore; плагін Zen Coding 0.8 для редактора Sublime Text 2.

Опубліковано: 10/08/12 @ 08:12
Розділ html та css Блоги Читати далі...

7 основних принципів створення зручних інтерфейсів для комерційних сайтів

Судячи за листами читачів і тих питань, які мені задають, багато оптимізаторів в своїй роботі і зараз роблять упор на "старі прийоми "- обсяги текстів, щільність ключових слів, посилання і т.д. Не дивно, що при цьому результату немає, так як ці фактори якщо ще й не втратили вагу повністю, то вже давно не в пріоритеті в порівнянні з ПФ. Якщо ви не звертаєте увагу на юзабіліті і не вмієте користуватися інструментами аналітики, ваші зусилля приречені. Але ніколи не пізно "встати на правильний шлях". Якщо у Вас немає досвіду в юзабіліті і ви не є аналітиком в сьомому поколінні - не страшно. Почніть з найпростішого - постарайтеся подивитися на сайт з точки зору звичайного відвідувача. Колеги з компанії Artox media прислали хорошу гостьову статтю про те, яким повинен бути будь-який комерційний сайт з точки зору звичайного користувача. І хоч принципи узагальнені, вони дійсно застосовні всіх сайтів, які створені для виконання бізнес-завдань.

Опубліковано: 09/08/12 @ 10:11
Розділ Блоги Читати далі...

Ювілейний ДОУ хакатони - Одеса!

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
. Percent-table {border: 1px solid # 333; margin: 0 auto;}. Percent-table {width: auto! Important;}. Percent-table th,. Percent-table td {padding: 5px solid # ccc! important;} Ювілейний ДОУ хакатони пройшов якнайкраще! Багато нових знайомств, більше 60% приїжджих учасників з різних міст України, теплий прийом жителів легендарної Одеси. На цей раз нас прихистив офіс компанії Luxoft. Хочеться відразу подякувати Марту, яка допомагала в організації заходу. Порадував і дизайн офісу: нас оточувала купа різнокольорових та різнокаліберних мізків. Приблизно таких же, якими володіли учасники хакатони. Ідеї ??та проекти були як завжди божевільні (чого варта одна Жига Долі!), Але все по порядку! хакатони як завжди почався не вчасно, але на те були свої причини: запізнювався наш талісман Слава Романюк, який брав участь в ДОУ хакатони вже в сьомий (!) раз.

Опубліковано: 06/08/12 @ 06:04
Розділ Блоги Читати далі...

В Google буде працювати знаменитість

В Google буде працювати знаменитість В Google буде працювати знаменитість У Google буде працювати знаменитість Молодша сестра засновника Facebook, Аріель Цукерберг, скоро стане співробітницею Google - прямого і головного конкурента найбільшої в світі соціальної мережі, якою володіє її брат. Причиною тому стало те, що корпорація Google оголосила про покупку Wildfire, які розробляє платформу для управління в соціальних мережах маркетинговими кампаніями, а Аріель Цукерберг працює в цій компанії на позиції молодшого менеджера. Весь штат компанії, який складається з чотирьохсот чоловік, повинен буде увійти до складу Google. Аріель в своєму блозі написала, що перебувала в Ізраїлі на безкоштовній освітній поїздці для молодих євреїв, і дізналася про те, що стала співробітницею Google, зовсім недавно. Вона заявила, що їй від цього трохи ніяково, але в той же час вона дуже горда бути частиною Wildfire в такий момент.

Опубліковано: 02/08/12 @ 11:56
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Як перевірити наявність посилань на сайт - 14 способів

Как перевірити наявність посилань на сайт-14 способов Дорогі друзі, сьогодні я вирішив зробити підбірку корисних програм і сервісів по одному актуальному і важливого для багатьох оптимізаторів і вебмастеров питання. Один з напрямків просування сайту - це розміщення зовнішніх посилань на нього з інших ресурсів. Ці посилання можна отримувати платними і безплатними способами. Крім цього, є ще природні посилання, які з'являються самі без відома власника сайту (наприклад, блогери посилаються на вподобаний ним матеріал). Якщо облік природних посилань можна не вести, то посилання, на отримання яких ви витрачаєте час або грошові кошти (або і те, і інше), бажано хоча б інколи переглядати. Наприклад, ви купуєте посилання на сайтах і блогах, займаєтеся тематичним обміном з іншими ресурсами, додаєте статті у безкоштовні каталоги статей або використовуєте інші способи. Багато сервісів розміщення посилань мають функцію їх перевірки, але досить багато сервісів, де такої можливості немає.

Опубліковано: 30/07/12 @ 08:20
Розділ seo Блоги Читати далі...

Кейс сайту під мобільний трафік з місячним доходом 127.000 рублів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Я вам не розповідав, а от Wildo якось у себе на блозі згадував, що ми з ним вже близько 8 місяців робимо один сайт під мобільний трафік. Чисто під монетизацію. З нуля. При вкладеннях: 1) на посилання в сумі за 8 місяців близько 15000 рублів; 2) на створення разово близько 9000 рублів; 3) на контент в сумі за 8 місяців близько 14 000 рублів. За 8 місяців довели до заробітку ~ 127.000 рублів на місяць . Я попою відповім, саме до такої суми заробіток в підсумку плавно виріс. Рекорд добового заробітку 7643 руб, і все це в скріншотах. При чому, вкладення, якщо поділити на місяці, ну, реально невеликі. І їх можна було б ще скоротити, але тоді і заробіток б був менше. Витівка окупилася в багато-багато разів, хоч і старт був не найкращий. Зараз ми вирішили, що потрібно паралельно продавати мануал на цю тему. Поки гаряче і актуально. Але вже не так легко, як ніколи.

Опубліковано: 29/07/12 @ 02:54
Розділ Блоги Заробити Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю - Олександр Алаев aka Алаіч' , автор блога alaev.info

Інтервью-Олександр Алаев aka Алаіч', автор блога alaev.info Дорогі друзі, я радий представити сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Алаєва, який відомий під ніком Алаіч'. Він веде дуже корисний блог по просуванню і оптимізації сайтів . Я є його постійним читачем. Хочу сказати велике спасибі Олександру за цікаві матеріали і за те, що він знайшов час, щоб відповісти на мої запитання. Отже, зустрічайте-Олександр Алаев! Привіт, Александр! Розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, де вчився? Де зараз працюєш? Які в тебе захоплення у вільний час? Як погода в Єкатеринбурзі? Привіт, Михайло. Дуже радий, що ти запросив мене на інтерв'ю. Чесно зізнаюся - я цього чекав і вірив, як виявилося, не дарма були мої надії. Спасибі тобі! Здрастуйте, дорогі друзі, читачі блогу Старика Глобатора, як сам себе називає Михайло Постараюся не розтікатися мислію по древу в оповіданнях про себе, а то зазвичай це займає кілька аркушів.

Опубліковано: 26/07/12 @ 06:42
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олександр Алаєв aka Алаіч' , автор блогу alaev.info

Інтервью-Олександр Алаєв aka Алаіч', автор блогу alaev.info Дорогі друзі, я радий представити сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Алаєва, який відомий під ніком Алаіч'. Він веде дуже корисний блог по просуванню та оптимізації сайтів . Я є його постійним читачем. Хочу сказати велике спасибі Олександру за цікаві матеріали і за те, що він знайшов час, щоб відповісти на мої запитання. Отже, зустрічайте-Олександр Алаєв! Привіт, Олександре! Розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, де вчився? Де зараз працюєш? Які в тебе захоплення у вільний час? Як погода в Єкатеринбурзі? Привіт, Михайло. Дуже радий, що ти запросив мене на інтерв'ю. Чесно зізнаюся - я цього чекав і вірив, як виявилося, не дарма були мої надії. Спасибі тобі! Здрастуйте, дорогі друзі, читачі блогу Старика Глобатора, як сам себе називає Михайло Постараюся не розтікатися думкою по древу в розповідях про себе, а то зазвичай це займає кілька аркушів.

Опубліковано: 26/07/12 @ 06:42
Розділ Блоги Читати далі...

Треба сказати простіше якось, просто ...

Треба сказати простіше якось, просто ... Привіт, друзі! Перш ніж почати тут нести всяку ..., хочу вибачитися за рідкісні пости на pervushin.com . Як я сказав вчора в twitter: літо, тепло, затишно, настрій відмінний, ніякої апатії, але чомусь не пишеться. Насправді я не валяюсь в трусах на дивані і не плюю в стелю (а цікаво - дістану?). Одна з причин мого досить тривалої відсутності в блозі - це зайнятість в одному новому проекті, який народився завдяки розчаруванню в інших подібних ресурсах. Не буду детально описувати його і давати адресу, хоча сайт вже працює і наповнюється необхідною, зауважу корисним, контентом. Прийде час і я повідомлю про нього. Інша причина більш банальна. В даний момент мені не цікаво читати різні технічні та seo спрямовані статті в блогах, які зазвичай вивчаю із задоволенням, і відчуваю, що я не один такий. Дійсно: літо, тепло, затишно, настрій відмінний, ніякої апатії, на зразок працюєш, але не вантажиш себе, не переповнює зайвим.

Опубліковано: 25/07/12 @ 02:39
Розділ Блоги Читати далі...

Треба сказати простіше якось , просто ...

Треба сказати простіше якось, просто ... Привіт, друзі! Перш ніж почати тут нести всяку ..., хочу вибачитися за рідкісні пости на pervushin.com . Як я сказав вчора в twitter: літо, тепло, затишно, настрій відмінний, ніякої апатії, але чомусь не пишеться. Насправді я не валяюся в трусах на дивані і не плюю в стелю (а цікаво - дістану?). Одна з причин мого досить тривалої відсутності в блозі - це зайнятість в одному новому проекті, який народився завдяки розчаруванню в інших подібних ресурсах. Не буду детально описувати його і давати адресу, хоча сайт вже працює і наповнюється необхідним, зауважу корисним, контентом. Прийде час і я повідомлю про нього. Інша причина більш банальна. В даний момент мені не цікаво читати різні технічні та seo спрямовані статті в блогах, які зазвичай вивчаю із задоволенням, і відчуваю, що я не один такий. Дійсно: літо, тепло, затишно, настрій відмінний, ніякої апатії, начебто працюєш, але не вантажиш себе, не переповнювати зайвим.

Опубліковано: 25/07/12 @ 02:39
Розділ Блоги Читати далі...

Перша виплата з букмекерської партнерки AffUtd.com ( William Hill )

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Перша копійка з букмекерської партнерки AffUtd.com прийшла завдяки цього посту . Я так і знав, що розповідь про свої невдачі буде окупати всі мої невдачі. Це дуже зручно:
Як влаштована партнерка Розібратися в партнерке складно. Влаштована вона по-дурному. Інтерфейсу російськомовного нету. Зате є російськомовний саппорт, який хоч і доброзичливий в Скайпі, але розумію я його після трьох зустрічних питань. Загалом, основна суть партнерки - ви отримуєте гроші тоді, коли гравці, яких ви привернули в William Hill , програють))) Тобто, сплачується% не з обороту букмекера, а з прибутку. Якщо букмекер в мінусі, то і ви теж в попі. Буквальною попі. У мене спочатку був негативний баланс, тому що мої читачі почали вигравати: А потім, як це зазвичай буває, люди почали програвати. І мій баланс став позитивним. За червень вийшло +391 $ (які виплатили).

Опубліковано: 20/07/12 @ 08:03
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Макс Пастухов , автор блога maxpastukhov.com і творець бази ключових слів

Інтерв'ю - Макс Пастухов, автор блога maxpastukhov.com і творець бази ключових слів Дорогі друзі, сьогоднішній гість shakin.ru - Макс Пастухов, автор блога maxpastukhov.com і творець відомої в SEO колах бази ключових слів . Я дякую Макса за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Макс Пастухов! Привіт, Макс! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе і свої захоплення. На кого вчився? Як погода в Севастополі? Привіт, Михайло. Навчався я на програміста, вірніше "інженера-системотехніка". За великим рахунком, вибрав професію випадково - подивився на спеціальність з найвищим прохідним балом, туди і пішов. Хоча і захоплювався програмуванням ще зі школи, але були варіанти піти і на суднового механіка, і на автомобільне господарство. Погода - просто супер! Чи не жарко і не холодно, особливо в офісі з кондиціонером Я своє місто люблю саме за погоду - практично 80% днів у році я можу вийти в центр, сісти десь на лавочці і читати книги з ранку до вечора.

Опубліковано: 20/07/12 @ 08:48
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Макс Пастухов , автор блогу maxpastukhov.com і творець бази ключових слів

Інтерв'ю - Макс Пастухов, автор блогу maxpastukhov.com і творець бази ключових слів Дорогі друзі, сьогоднішній гість shakin.ru - Макс Пастухов, автор блогу maxpastukhov.com і творець відомої в SEO колах бази ключових слів . Я дякую Макса за приділений час та цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Макс Пастухов! Привіт, Макс! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе і свої захоплення. На кого вчився? Як погода у Севастополі? Привіт, Михайло. Навчався я на програміста, вірніше "інженера-системотехніка". За великим рахунком, вибрав професію випадково - подивився на спеціальність з найвищим прохідним балом, туди й пішов. Хоча і захоплювався програмуванням ще зі школи, але були варіанти піти і на суднового механіка, і на автомобільне господарство. Погода - просто супер! Не жарко і не холодно, особливо в офісі з кондиціонером Я своє місто люблю саме за погоду - практично 80% днів у році я можу вийти в центр, сісти десь на лавочці і читати книги з ранку до вечора.

Опубліковано: 20/07/12 @ 08:48
Розділ Блоги Читати далі...

6 принципів створення текстового контента для комерційних сайтів


Ніщо не викликає у клієнтів стільки питань і обурення, як зауваження з приводу текстів на сайті. Більшість сайтовладельцев асоціюють якість контенту суто з унікальністю текстів. Якщо текст унікальний і містить всі важливі для замовника ключевики - це хороший текст. І не важливо, що копірайтер називає слона бегемотом або пише що в Африці водяться пінгвіни - "АДЖЕ ЦЕ Ж СТОВІДСОТКОВИЙ Копірайт"! Такі тексти відлякують відвідувачів, псують репутацію сайту в очах потенційних клієнтів, погіршують ПФ. І так, призводять до ризику пессимізації як неявний ознака переоптімізаціі контенту. Тому всі сайти, які приходять до нас з такими "шедеврами", ми в першу чергу змушуємо позбавлятися словоплетства і робити нормальний контент. В більшості випадків це не тільки робить можливим нормальне просування, але і відразу дає ефект в плані поліпшення видимості сайту і підвищення конверсії.

Опубліковано: 18/07/12 @ 09:40
Розділ Блоги Читати далі...

6 принципів створення текстового контенту для комерційних сайтів


Ніщо не викликає у клієнтів стільки питань і обурення, як зауваження з приводу текстів на сайті. Більшість сайтовладельцам асоціюють якість контенту суто з унікальністю текстів. Якщо текст унікальний і містить всі важливі для замовника ключевики - це хороший текст. І не важливо, що копірайтер називає слона бегемотом або пише що в Африці водяться пінгвіни - "АДЖЕ ЦЕ Ж СТОВІДСОТКОВИЙ копірайт"! Такі тексти відлякують відвідувачів, псують репутацію сайту в очах потенційних клієнтів, погіршують ПФ. І так, призводять до ризику пессимізації як неявний ознака переоптімізаціі контенту. Тому всі сайти, які приходять до нас з такими "шедеврами", ми в першу чергу змушуємо позбавлятися словоплетства і робити нормальний контент. У більшості випадків це не тільки робить можливим нормальне просування, але і відразу дає ефект у плані поліпшення видимості сайту і підвищення конверсії.

Опубліковано: 18/07/12 @ 09:40
Розділ Блоги Читати далі...

WordPress : Виводимо блоки рубрик з сортуванням по даті останнього поста

Задумка відійти від стандартного виводу останніх постів на головній сторінці цього блогу з'явилася у мене вже дуже давно, але я все ніяк не міг придумати варіант, який би влаштував, та й відсутність у мене дизайнерських здібностей, як завжди, все ускладнювало. Нарешті нещодавно я дозрів і вирішив зробити наступне - вивести блоки рубрик, в яких буде представлений список останніх постів з цих рубрик. Але мені хотілося не просто вивести ці блоки в якомусь довільно порядку, а щоб вони автоматично сортувалися в залежності від дати останніх записів у цих рубриках. Тобто, наприклад, якщо мій останній пост опубліковано в рубриці "CSS", а передостанній - в рубриці "jQuery", то на першим буде відображатися блок рубрики "CSS", другим, відповідно, "jQuery" і так далі. Тобто з'являється динамічність цих блоків. Як виявилося, вирішити подібну задачу не так і складно. Власне, готовим php-кодом я і ділюся нижче. Напевно комусь та стане в нагоді.

Опубліковано: 11/07/12 @ 11:50
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61