Генератор ників на вашому сайті

Купа народу хочуть, щоб нік за них придумали ...  Так, величезна кількість народу відчувають проблеми з вигадування ника або нової адреси електронної пошти. Тому й сипляться все до моєму генератору , який цей трафік збирає без особливих з мого боку зусиль. Він зробив вже більше 35 тисяч різних ніків.  Неправильно порахував. Більше 200 тис. ників.  Хочете такий генератор для свого сайту?  Тепер можете купити всього за $ 25. Три алгоритми генерації , російська та англійська мови в комплекті. Є демка , природно (довго не залипающий тільки), установка простіше нікуди - просто права 777 на каталог cache і все. Купити і встановити до себе на сервер ви зможете буквально за дві хвилини.  Можете зробити свій template.html при бажанні (ага, з твіттер-вконтакте-кнопками), можете підкрутити настроечкі (наприклад зробити генератор політизованим або навіть матершінним). Варіантів маса!  API? Планується ...

Опубліковано: 12/05/11 @ 02:56
Розділ Блоги Читати далі...

Проблеми з плагінів WP-Email

Плагін WP-Email призначений для того, щоб відвідувачі вашого WordPress блогу, могли легко відправити статтю або посилання на статтю своїм знайомим і друзям. Після встановлення модулів, потрібно зробити всього декілька налаштувань і на під кожним записом у блозі з'явиться напис або картинка «Відправити Email». Але часто буває так, що після встановлення і налаштування плагін не працює, найпоширеніша проблема полягає в тому, що всі забувають читати інструкцію з встановлення плагіна, в якій чітко зазначено, що після того як ви встановили та активували плагін і провели його настройку, необхідно зайти в розділ «Параметри» - «Постійні посилання" та натиснути кнопку «Зберегти зміни». Як правило це вирішує проблему в 90% випадків. Виконуючи замовлення для одного з клієнтів, я зіткнувся з тим, що плагін не хоче відправляти повідомлення, після того, як всі поля заповнені і натиснута кнопка «Надіслати».

Опубліковано: 12/05/11 @ 01:31
Розділ Блоги Читати далі...

Вийшла версія WordPress 3.2 beta 1

Вийшла Beta версія WordPress 3.2. Нагадаю в ній обіцяли багато смачного і нового, зокрема: Поліпшення продуктивності, на тестовому блозі на-віч дійсно стало швидше працювати. Споживання пам'яті в адмінці, на тестовому блозі 35Мб, не знаю, здається менше не стало. Новий режим написання постів. Коли редактор відкривається на весь екран, і вас нічого не повинно відволікати. Особисто мені він не дуже сподобався, можливо потрібно звикнути. Оновлення панелі адміністрування. Вона стала ще красивішою, правда на моєму тестовому блозі кудись пропала бічна панель. Оновлена ??верхня панель адміністратора, я особисто різниці не помітив. Новий шаблон за замовчуванням, в списку шаблонів я його не знайшов, тому нічого сказати не можу. Зверніть увагу: Дана версія для тестування, не варто встановлювати її на робочий блог Нова версія WordPress 3.2 для роботи використовує PHP 5.2.4 і MySQL 5.

Опубліковано: 12/05/11 @ 12:20
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Установка WordPress на хостинг і первинна настройка - докладне керівництво

Встановлення WordPress на хостинг Здрастуйте, дорогі друзі! На своєму блозі я досить багато пишу про мій улюблений движок WordPress, проте до сьогоднішнього дня я ще не описував саму установку WordPress - тому настав час виправити це. Розглядати сьогодні я буду установку WordPress на хостинг. Найчастіше на хостингах встановлені зручні адмінку, за допомогою яких установка зводиться до досить простим маніпуляціям. З іншого боку, навіть якщо у вас буде Адаменко відмінна від тієї, на якій буду показувати установку WordPress я, то сама послідовність дій залишиться незмінною і дивлячись на наведений мною алгоритм - ви точно розберетеся. Движок WordPress славиться своєю дуже швидкою і простою установкою і тим не менше, я постараюся розглянути все дуже детально, а також на одній установці справа не закінчиться. Ще я розповім про первинну настройку WordPress - так би мовити, комсомольський мінімум налаштувань, після установки.

Опубліковано: 11/05/11 @ 04:52
Розділ wordpress Безпека Блоги Хостинг Читати далі...

Оновлення WordPress 2.9.2 до WordPress 3.1.2

Сьогодні закінчив роботу з одним проблемним блогом, який спочатку попросили полагодити, а потім я його оновлював Був блог який працював на WordPress 2.9.2, при спробі оновити його до останньої актуальної версії WordPress 3.1.2 скрипт поновлення видав помилку про те, що встановити цю версію неможливо, тому що для роботи WordPress 3.1.2 потрібно MySQL-сервер не нижче 5й версії, про що я вже колись писав . Блог розташований на виділеному сервері, тому вирішив упевнитися в тому, що все програмне забезпечення на цьому сервері оновлено і з ним проблем немає. На сервері встановлені MySQL 5.1 і PHP5 відповідно проблема не в цьому. Вирішив спробувати оновлювати блог поступово, починаючи з версії 3.0, природно спочатку були зроблені резервні копії файлів і бази даних, після чого скачую архів з WordPress 3.0 розпаковую його і отримую помилку 500 яку видає сервер. Спробував інші версії, результат однаковий.

Опубліковано: 11/05/11 @ 01:17
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Виводимо число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript

Виводім число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript Колись то у мене стояло завдання - виводити на даному блозі (за даними сервісу FeedBurner). З цим завданням і до цього дня чудово справляється плагін FeedBurnerCount, відмітною особливістю якого є те, що він ніколи не покаже 0 або N/А (тобто не визначено). Якщо при спробі оновити число він не може достукатися до FeedBurner, то показує попереднє збережене в БД значення. До речі, користуючись нагодою, тикну посиланням у , у якого в більшості випадків, як я ні зайду до нього на блог, відображається N/A передплатників замість числа. Ваня, поміняй плагін =) Так от, не так давно я забажав реалізувати аналогічну річ з Твіттером, тобто вивести кількість фоловерів текстом (числом) і щоб при цьому в процесі його оновлення, якщо Твіттер буде недоступний, показувалося б попереднє успішно оновлене число.

Опубліковано: 11/05/11 @ 12:32
Розділ javascript wordpress Блоги Читати далі...

Мої поради щодо ефективної роботи в інтернеті

Мої поради по ефективній роботі в інтернеті Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з Вами своїми останніми напрацюваннями щодо ефективної роботи в інтернеті. Ви також можете почитати інші мої статті - Як перестати працювати на дядька (картинку до цього посту я вважаю найвдалішою за весь час ведення блогу shakin.ru), Принципи спілкування з клієнтами, яким я навчився в Америці . Photo - ChrisL_AK Обмеження роботи по вихідних Одним з найбільш ефективних нововведень, які я впровадив у свою діяльність останнім часом, це те, що я обмежив свою роботу у вихідні. Не так давно я став помічати, що обсяг роботи по суботах і неділях нічим не відрізняється від такого по буденних днях. Різниця між буднями і вихідними стерлася. Кількість листів в мою поштову скриньку приблизно однаково, і на перевірку пошти навіть у вихідні стало йти багато часу. Нещодавно я придбав книгу, які багато хвалили в інтернеті - «Rework: Бізнес без забобонів». Вона виявилася дуже корисною.

Опубліковано: 11/05/11 @ 10:19
Розділ Блоги Читати далі...

Дочекалися! Твіттер-баркемп "UkrTweet -2011" у Запоріжжі

26 березня 2011 в Запоріжжі відбудеться масштабне інформаційну подію - міжнародний баркемп "УкрТвіт-2011", присвячений соціальним медіа та спрямований на популяризацію твіттера. У події візьмуть участь провідні блогери Україні, Росії, Білорусі, представники відомих компаній і брендів і просто відомі і всіма улюблені твітеряне.

Захід, взорвашее у минулому році Український твіттер, повториться і в цьому році з ще більшим розмахом.

Подія проходитиме в форматі баркемпу, що передбачає творчість, неформальне спілкування і море позитиву.

Подія буде цікаво всім, у кого є твіттер-акаунт, або ж тим, хто тільки думає його завести.

Організатор події - компанія« New Web » - обіцяє зробити цікаве, пізнавальне і незабутня подія для всіх його учасників.

Опубліковано: 11/05/11 @ 08:09
Розділ Блоги Читати далі...

Пиу-Пиу! Купували гру в міста? Оновити!

Спасибі невідомому хулігану, завдяки йому я дізнався про бразильське місто Пиу XII , який блокував гру трохи краще, ніж горезвісний Алмати. У новій версії після Пиу XII правильно називати місто на букву «У».  І ще виявилося, що я два роки тому зробив трубу, яку навіщось кожен раз тягав csv з мого сайту, а оскільки за весь час гра дісталася трьом десяткам осіб (були новорічні продажу за вільною ціною), вся ця орава потихеньку ддос мене:) Ну а тепер, у даний момент, ддос додатково нові покупці, у тому числі і Бігпікчери , які поскупилися і посилання на мене вирізали.  Загалом, оновити обов'язково , минулі дистрибутиви я зробив трошки через жопу , як з'ясувалося. До речі, сьогодні згадав про старих покупців, і всіх додав в магазин. Якщо вам не прийшов лист із ключиком, перевірте «спам». Між іншим, вартість движка онлайн-іграшки залишилася колишня - всього $ 15 .

Опубліковано: 10/05/11 @ 10:25
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Фінстріп за грудень

otchet Всім привіт! Трохи запізнілий, але все ж звіт про фінанси за грудень. Але перш хотілося б розповісти про ситуацію, яка склалася. Пам'ятаєте, я хвалив шалено gogetlinks? Та й справді, система дуже хороша і там можна заробити гроші. Але ось щось останнім часом мені дуже не хочеться там працювати. Для того, щоб мені розмістити огляд, мені треба на своєму блозі написати пост. Навіть якщо я буду писати кожен день, то це буде всього лише 100 рублів на добу. Погодьтеся не густо? Зараз у мене стоїть питання, а може бути варто всі свої сателіти засунути в GGL? Але тоді мені доведеться відмовитися від Блогуна і ротапоста .... Та ще й по всій видимості відмовлюся від сапи. Цей gogetlinks - крок вліво, крок вправо, розстріл. Тепер подивимося, скільки я заробив у грудні з сапи, ротапоста і Блогуна за допомогою 5 сайтів з ТІЦ = 10 і ТІЦ = 20, правда 1 сайт дивним чином пішов під АГС, але з'явився інший сапу - 4532 рублів
ротапост - 2602 рублів
блогун - 5767 рублів Разом: 12901 рублів.

Опубліковано: 10/05/11 @ 02:40
Розділ Блоги Читати далі...

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com тільки для читачів terehoff.com.
Чудове обладнання та дата центр ,, власна група в контакті , власний канал на ютубі - що ще потрібно для того, щоб надавати якісні послуги хостингу? Напевно ще необхідно зручність управління VDS серверами, що досягається використанням панелей Simple-HM та VDS-Центр . А ще можна легко і просто заробляти на реселлінга (перепродажу хостингу). Наприклад я знаю одного рязанського баригу, якої не напружуючись впарює послуги хостингу урядовим та відомчим сайтам за пристойні гроші, при цьому прибуток складає близько 1000 відсотків (взагалі тема окремого посту, але суть в тому, що з VDS64.com ви це зможете без зайвих проблем ). На сайті є онлайн-чат, в якому можна задати питання. Взагалі про онлайн чат я останній раз чув, коли був олімпійський конкурс. Приємно бачити цю послугу знову. Ось відео ролик з описом панелі Simple-HM. А ось відео ролик з описом панелі VDS-Центр.

Опубліковано: 10/05/11 @ 12:29
Розділ Блоги Хостинг Читати далі...

Подкаст про досягнення успіху

=) Записав нарешті подкаст про досягнення успіху і наважився викласти, обробив звук по Максу, сподіваюся що дискомфорту не виникне, хіба що з-за мого голосу . Критику не люблю, але вислухаю і навіть можливо прийму до відома. Отже .... Сьогодні основна тема подкасту - Успіх. Останнім часом дуже багато запитань з'явилося про досягнення успіху. І саме тому, ми сьогодні розберемо деякі питання, які найбільш популярні. З програмою ви можете ознайомиться трохи нижче. Теми програми - Успіх, що він із себе представляє?
- Успішна людина, хто він?
- Як досягти успіху?
- Як зрозуміти, чи буде проект успішним?
- Я став успішним, що далі?
- Підбиваючи підсумки ...

Опубліковано: 10/05/11 @ 10:20
Розділ Блоги Читати далі...

Нашому полку прибуло

Клікайте і дивіться в орігінале Раз вже Гальмо почав палити грудневі доходи сайтів з Даос движками, ось мій більш точний стриптиз по webmasters.ru .
Грудень був хороший по всім рекламним параметрами, у тому числі і для Даоса. З нього накапало трохи більше 300 $ за місяць (поки рекорд, щодо попередніх місяців), Гальмо виявився близький у розрахунках ...    Сьогодні хочу розповісти про перші в цьому році цікаво оформлених сайтах, власники яких нарешті зважилися встановити Daos . Відразу парочка:  Ctrl + C    Зверніть увагу, новий власник блогу вельми досвідчений в маркетингу, він усе правильно зробив: помістив у блозі оголошення про новий спосіб реклами і поставив тимчасово дуже низькі ціни. У результаті з моменту старту не минуло й двох діб, а в нього вже викуплено майже 60 тис. показів і в ротації більше 10 рядків. До речі, встигайте, поки недорого.  Sk8er    Ну дуже строкатий! Однак, прикольно, незвично.

Опубліковано: 09/05/11 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook

Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook кулях по мережі я знаходжу цікаві і корисні місця, посилання на ці місця відразу ж публікую в, а потім біжу в facebook і на своїй сторінці публікую таку ж посилання. Відверто кажучи втомився я "ручками" дублювати контент, а кидати не можна, друзі адже і там і там є. Але хлопці з Фейсбук на нашій стороні, вони ж розробники, от і розробили ці самі хлопці (а може не вони?) хороший додаток, завдяки якому всі повідомлення з twitter будуть публікуватися на стіні facebook. Я настроїв. Зараз по-швиденькому опишу Вам все в веселих картинках. У кінці поста свіжий жирний бонус і солодке, пригощайтеся. Не забудьте залишити свій коментар і поділіться будь ласка матеріалом з друзями, використовуйте кнопки соціальних мереж внизу, під постом. Можливо саме зараз Ваші друзі шукають спосіб зробити такий кросспостінг ......

Опубліковано: 09/05/11 @ 04:51
Розділ Блоги Читати далі...

Аналітику блогу на прокачування або використовуємо змінні Google Analytics

Здравствуйте, шановні читачі terehoff.com! Мене звуть Денис ловецьких і це гостьовий пост. Читати інші мої записи можна на webmarketing.by Сьогодні я хочу розповісти про цікаві можливості Google Analytics по роботі з одними змінними і застосувати все це для блогів. Множинні змінні були анонсовані на офіційному блозі 20 жовтня 2009 року. Вони дозволяють передати в Google Analytics додаткові дані з сайту і відстежувати якусь нову статистику, будувати на її основі нові призначені для користувача звіти. У моделі взаємодії Google Analytics з відвідувачами, змінні поділяються на 3 рівні: Сторінки. Сеансу. Відвідувача. Стосовно до блогів, на кожному з цих рівнів можна відшукати важливі дані, за статистикою яких було б цікаво постежити. Рівень сторінок найбільш багатий у блогів, тут категорії, підкатегорії, теги, автор, дата публікації, тип таксономії (пост, сторінка, призначені для користувача типи в кінці кінців).

Опубліковано: 09/05/11 @ 02:42
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради

Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради Доброго часу доби, дорогі друзі! Хочу трохи розповісти про свої враження щодо роботи з біржею постових і оглядів у блогах - RotaPost. Працюю я поки близько двох тижнів, але вже є, чим поділитися. На початку кілька слів про сам сервісі, оскільки його я ще не описував у своєму блозі. За останній рік стало зрозуміло, що просування сайтів все менше і менше буде зводитися до масової закупівлі посилань через різні біржі і агрегатори - дивимося негативний тренд доходів у вебмайстрів на sape (поки точно не зрозуміло, можливо це просто наслідки закручування гайок Яндекса і жорсткість алгоритму АГС, багато сайтів полягло в грудні 2010). Так ось, пошукові системи, все більше розширюють свої можливості ранжирування сайтів та обліку одних посилань і НЕ ОБЛІКУ інших посилань. Напевно всі чули про поведінкових чинниках ранжирування - це як раз воно саме. Плюс до цього пошуковики давно навчилися відрізняти продажні посилання, які закуповуються на автоматі.

Опубліковано: 09/05/11 @ 12:31
Розділ Блоги Читати далі...

+1 Автор на Ctrlc.Ru

+1 автор Привіт! З сьогоднішнього дня крім власника цього блогу, тобто Жука , наповнювати блог цікавими статтями буду ще і я. Хто ж я такий, запитаєте ви. Я блоггер і манімейкер. Я веду свій SEO блог , на який раджу вам. Також я активно веду свій мікроблог в твіттері:. Якщо хочете, можете зафоловіть мене. Звуть мене Вадим . Напевно, з цього потрібно було почати :). Писати в цей блог буду на ті ж теми, на які писали попередні автори, тобто про заробіток в мережі, SEO, SMO, блогінгу, різних сервісах і програмах, так що якщо ви ще не підписані на, то раджу вам швидше це зробити. Якщо у вас є якісь питання до мене, можете задати їх за моїми контактами: e-mail: goodseoshnik [@] gmail.com ICQ: 552-454-469 Також, можете скидати теми, на які хочете побачити статтю, спробую розглянути всі теми. Користуючись нагодою, хотів би анонсувати на цьому блозі акцію «Огляд за три бакса «, якою я проводжу на своєму особистому блозі.

Опубліковано: 09/05/11 @ 10:21
Розділ Блоги Читати далі...

Всі хочуть щоб їх блог став тисячником. Що це і навіщо?

Тут є новини мережі . Мені було задано питання в розділі запропонувати ідею для поста на блозі. Задав його автор блогу успішне життя , спасибі за цікаве питання - отримай у відповідь пряму індексованих посилання з блогу тисячника (пишу без всякого стьобу). Можете і ви цікаву ідею запропонувати, з задоволенням ссилочку пряму індексованих на вас зроблю, чому ні? Ну що ж, спробую відповісти на це питання - навіщо всі хочуть щоб їх блог став тисячником? Перш за все поміркуємо, що таке блог тисячник. У якого тисяча (тисячі) відвідувачів на добу? У якого тисяча (тисячі) передплатників? Або у якого доходи на добу (місяць, рік) становлять тисячі рублів (доларів)? Або у яких тисяча постів? Або у яких тисячі коментарів? Або ?.. Михайло Шакін дав приблизно таку відповідь: «Блог-многотисячнік - це блог, у якого кількість добових відвідувачів і кількість RSS читачів обчислюється тисячами». Пруфлінк . Не думаю, що треба винаходити велосипед, тому зупинимося на цьому визначенні.

Опубліковано: 09/05/11 @ 08:11
Розділ Блоги Читати далі...

Повісив Daos. Всього 5 рублів за 1000 показів

Ось воно і сталося - пройшов період майже на півроку від придбання мною Daos 'a до його використання за призначенням. За цей час Гальмо таки прикрутив оплату безпосередньо через WebMoney, чому я зі своїм атестатом продавця був надмірно радий. Ще пам'ятаю, як нарвався на неАдекват з боку Робокасси, але це вже зовсім інша історія. А зараз, щоб зацькувати черв'ячка, я знизив ціни за 1000 показів до 5 рублів . Налітай поки можна! PS Аудиторія хороша, сеошная і блоггерських. P.S . Вже підняв ціну до 10 рублів .

Опубліковано: 08/05/11 @ 04:54
Розділ Блоги Читати далі...

Заробляємо граючи - це вам не посилання!

Ось вже не чекав, що буду писати щось подібне, але вчора до мене прийшла просто геніальна ідея як заробити в інтернеті просто граючи в ігри. До речі, витрачати час на гру теж не обов'язково, зараз розкрию карти. Колись давно, я купив для себе гру під назвою Team Fortress 2 - командний 3D екшн від першої особи і досить сильно занурився в гру, дуже вже вона мене затягла. З тих пір пройшло достатньо часу і я іноді «вбиваю» пару годин в інтернет баталіях. Грі вже більше 2х років, але розробники постійно додають в неї щось нове. Якщо бути точніше - зброя та шапки. Якщо зброя служить нам лише для знищення ворога, то шапки це окремий привід для гордості. Ти можеш бути хріновий гравцем, але якщо на твоєму персонажа рідкісна шапка - ти феєрично крутий. Ось про це то мова і піде. Не складно здогадатися, що якщо за два з гаком роки гра не втратила свою популярність, то в ній є і свої фанатики, або як усі звикли їх називати - задроти.

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:41
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62