Інтерв'ю - Вадим Вайлдович, автор блога wildo.ru

Інтервью-Вадим Вайлдович, автор блога wildo.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі інтерв'ю з відомим блогером, соціальним маркетологом і манимейкеров Вадимом Вайлдовичем, автором корисного блогу. Я дякую Вадима за цікаві відповіді на мої питання і приділений час. Отже, зустрічайте - Вадим Вайлдович! Привіт, Вадим! Розкажи, будь ласка, про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ніж захоплюєшся у вільний час? Як погода в Хмельницькому? Вітаю, Михайло! Нарешті, прийшов і мій час з'явитися в твоєму блозі. Це приємно. Зараз мені 21 рік. Я з тих, хто поспішає жити. Незважаючи на свої юні роки, я вже зніяковіло дивлюся на молодих підприємців, які домагаються успіху в 17-18 років. Але ж не так давно я був серед них. Я одружений, недавно народився син. Йому скоро буде 3 місяці, а вже міцний хлопець - майже 7 кг. Варто зазначити, що погляди на життя і роботу перевертаються з появою дитини, в ефективну сторону. Вже не хочеться стільки часу просиджувати за комп'ютером, особливо за розвагами.

Опубліковано: 08/06/12 @ 07:14
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Вадим Сахнік , автор блогу wildo.ru

Інтервью-Вадим Сахнік, автор блогу wildo.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі інтерв'ю з відомим блогером, соціальним маркетологом і Манімейкер Вадимом Сахніком, автором корисного блогу . Я дякую Вадима за цікаві відповіді на мої питання і приділений час. Отже, зустрічайте - Вадим Сахнік! Привіт, Вадим! Розкажи, будь ласка, про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ніж захоплюєшся у вільний час? Як погода у Хмельницькому? Вітаю, Михайло! Нарешті, прийшов і мій час з'явитися у твоєму блозі. Це приємно. Зараз мені 21 рік. Я з тих, хто поспішає жити. Незважаючи на свої юні роки, я вже зніяковіло дивлюся на молодих підприємців, які домагаються успіху в 17-18 років. Але ж не так давно я був серед них. Я одружений, недавно народився син. Йому скоро буде 3 місяці, а вже міцний хлопець - майже 7 кг. Варто відзначити, що погляди на життя і роботу перевертаються з появою дитини, в ефективну бік. Вже не хочеться стільки часу просиджувати за комп'ютером, особливо за розвагами.

Опубліковано: 08/06/12 @ 07:14
Розділ Блоги Читати далі...

Що робити, якщо сайт постраждав від алгоритму Google Пінгвін - частина 1

Що робити, якщо сайт постраждав від алгоритму Google Пінгвін - частина 1 Дорогі друзі, настав час поділитися з вами моїми напрацюваннями з відновлення сайтів, які постраждали від нового алгоритму Google Penguin. Image: Arthur Morris/BIRDS AS ART Я вважаю, що універсального і простого ліки від наслідків Google Пінгвіна немає і бути не може. Розробники цього алгоритму - люди дуже грамотні і прекрасно знають свою справу. Я впевнений, що Пінгвін - набагато складніший і комплексний алгоритм, ніж будь-який з попередніх. Потрібно пробувати різні методи, щоб знайти ефективне рішення. Не скажу, що все задумане вийшло, але деякі позитивні результати у мене є. Ділюся ними з вами. Метод неактивних текстових посилань На даний момент метод неактивних текстових посилань дав найкращий результат у відновленні позицій і відвідуваності після алгоритму Google Пінгвін. Я вже почав застосовувати його на інших ресурсах. На одному сайті, що постраждав від алгоритму Google Пінгвін, я вирішив випробувати щось отаке, з рук надзвичайне.

Опубліковано: 05/06/12 @ 07:54
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Тактика залучення відвідувачів за допомогою плагіна WP Social Votes

Тактика залучення відвідувачів за допомогою плагіна WP Social Votes Спочатку цю статтю я віддавав передплатникам недавно відкритої тематичної розсилки про wordpress в смартреспондер як якийсь бонусний контент. Через деякий час я вирішив, що ця стаття не має такої цінності, щоб її можна було представляти як щось унікальне. Було прийнято рішення опублікувати її в блозі. Сподіваюся ця стаття відповість на деякі ваші питання пов'язані з плагіном WP Social Votes та залученням відвідувачів за допомогою нього. Почнемо з того, що просто встановивши плагін отримати великий трафік не вийде . До мене приходило кілька листів, та й в коментарях питання були, мовляв, плагін встановили, а де ж трафік? Для отримання хвилінеобхідний поштовх. Іноді це невеликий, зовсім маленький поштовх, який включає в себе лише власноручний постинг в соціальні мережі зі своїх акаунтів. Але іноді доведеться не слабо потрудитися, щоб про голосування дізналося якусь кількість людей (думаю зрозуміло, що чим більше, тим краще), які, в свою чергу, і дадуть необхідний нам поштовх.

Опубліковано: 04/06/12 @ 11:38
Розділ Блоги Читати далі...

Google зареєструє домен lol .

Google зареєструє домен lol. Google зареєструє домен lol. Інтернет-корпорація з Америки Google подала ряд заявок в ICANN на доменні імена, серед них -. youtube,. google і. lol, - повідомляється в офіційному блозі компанії. Серед доменів, заявки на які подала компанія, виділили чотири групи. У першу групу ввійшли корпоративні торгові марки (. Google та інші), в групу під номером два - домени, які пов'язані з сервісами компанії (наприклад, домен. Docs, спеціально для Google Docs). А от якщо вам потрібна пожежна або охоронна сигналізація, в такому випадку вам до Keeper-SB - охоронно пожежна сигналізація надійніше якої не знайти. Встановивши в своєму офісі або складі ОПС, ви миттєво будете сповіщені в разі несанкціонованого проникнення або пожежі. У третю групу доменів, на які були подані заявки, виходять домени корисні для користувачів. Приміром, в неї увійшла доменна зона. Youtube, використовувати яку можна для розміщення каналів або ж виділення окремих жанрів.

Опубліковано: 03/06/12 @ 10:56
Розділ Блоги Домени Пошуковики Читати далі...

Більше передплатників за рахунок внутрішніх резервів

Перш ніж перейти безпосередньо до теми, я б хотів застерегти гарячі голови від необдуманих вчинків. Так, це ефективний метод, але шлях , по якому зважився його використовувати доведеться пройти, буде досить небезпечний. Ви можете поповнити список передплатників багаторазово , все залежить від наявних внутрішніх резервів блогу, але разом з тим можете отримати вагон і маленький візок гніву з боку читачів та відвідувачів. Все пройде швидко. Необхідні дії вкладуться в кілька простих кроків, а процедура займе близько 2-3 хвилин.

Опубліковано: 30/05/12 @ 12:02
Розділ Блоги Читати далі...

Не працює плагін qTranslate

Виявилися проблеми в роботі плагіна для створення багатомовного блогу, який називається qTranslate . Плагін цей після поновлення самого плагіна, або буває ще після переходу на більш нову версію WordPress стає причиною видачі повідомлення " у вас недостатньо повноважень для доступу до цієї сторінки " , як вирішити проблему читаємо по посиланню. Також може виникнути проблема, коли видається повідомлення « Плагін не може бути активований », для цього необхідно редагувати файл конфігурації WordPress - wp - config.php Знайдіть в ньому рядок « define (' WPLANG ' , ' ru_RU ') ; "і замініть на « define (' WPLANG ', '') ; » після цього проблема повинна зникнути.

Опубліковано: 29/05/12 @ 08:34
Розділ Блоги Читати далі...

Не работает плагин qTranslate

Обнаружились проблемы в работе плагина для создания мультиязычного блога, который называется qTranslate . Плагин этот после обновления самого плагина, или бывает еще после перехода на более новую версию WordPress становится причиной выдачи сообщения "У вас недостаточно полномочий для доступа к этой странице " , как решить проблему читаем по ссылке. Также может возникнуть проблема, когда выдается сообщение «Плагин не может быть активирован», для этого необходимо редактировать файл конфигурации WordPress — wp-config.php Найдите в нем строку «define ('WPLANG', 'ru_RU');»и замените на «define ('WPLANG', '');»после этого проблема должна исчезнуть.

Опубліковано: 29/05/12 @ 08:34
Розділ Блоги Читати далі...

Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив , навіщо це зробив

Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив, навіщо це зробив Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив, навіщо це зробив На сайті корпорації Google з'явився розділ, що містить вимоги правовласників про видалення посилань з пошукової видачі. Яку мету переслідує новий розділ, інтернет-гігант пояснив користувачам в своєму офіційному блозі. Поза всяких сумнівів, основними читачами цього повідомлення стали веб-майстри з різних міст світу, чия сфера діяльності - розробка сайтів Тольятті , напевно, не є винятком. У блозі представники Google пишуть, що найпоширенішою причиною вимог про видалення посилань з видачі є порушення авторських прав. Протягом останнього місяця Google отримав більше 1,2 млн заявок від порядку тисячі правовласників, що стосуються видалення посилань на 24 000 сайтів. На момент появи на сайті Google нового розділу, корпорація тижні отримує понад 250 тисяч скарг на порушують авторські права посилання. Google підкреслює, що за весь 2009 рік надійшло менше подібних скарг.

Опубліковано: 29/05/12 @ 12:42
Розділ seo Блоги Пошуковики Читати далі...

Нова система обміну контекстними посиланнями та статтями - недорого ;)

linksme Минулого тижня зі мною зв'язався засновник нового сервісу linksme. Він запропонував розмістити в блозі pervushin.com оглядову статтю про своєму сервісі. Я, зізнатися, спочатку хотів було відмовитися, таке у мене правило - ніяких гостьових і вже тим більше проплачених постів у блозі . Але після знайомства з самим сервісом, його призначенням, вирішив таки опублікувати запропоновану статтю безкоштовно і без будь-яких додаткових умов і бонусів. Я подумав, що цей сервіс Вам може бути корисний. Далі йде стаття надана засновником linksme: Linksme.ru - сервіс обміну контекстними посиланнями та статтями Створити якісний сайт і наповнити його хорошим контентом сьогодні не достатньо для того, щоб на ресурс стали заходити люди, і він почав приносити прибуток. Для отримання віддачі від проекту, його потрібно просунути, а важливий етап просування - це нарощування посилальної маси.

Опубліковано: 28/05/12 @ 12:14
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00

Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00 Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00 20 травня в Пакистані за рішенням місцевої влади був заблокований Twitter. Блокування сервісу мікроблогів тривала 12:00, після чого популярний сервіс був знову відкритий для користувачів Пакистану. Рішення про розблокування телекомунікаційна адміністрація країни ніяк не прокоментувала. Причиною блокування Twitter пакистанськими властями стала відмова адміністрації сервісу видалити матеріали, які здалися чиновникам антиісламськими. У цих матеріалах містилася інформація про конкурс карикатур, організованому користувачами мережі Facebook. Між іншим, конкурсів фотографій в мережі проводиться набагато більше. Виграти в них допоможе сайт . Що стосується карикатур, їх темою було обрано пророк Мухаммед, тому навіть згадка про конкурс в Twitter офіційний Пакистан визнав богохульством.

Опубліковано: 22/05/12 @ 12:37
Розділ Блоги Читати далі...

56-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Сергієм Мовчаном , куратором навчання в казковому королівстві

У випуску піде мова про освіту в IT компаніях , блогінг , власний шлях кар'єрного росту і як буває сумно, коли йдуть учні. В програмі: Про во'IT'і Перший досвід роботи, в пошуках казкового королівства Постійне навчання як процес Інфляція в IT блогінг Тролінг і критика Іноді учні йдуть Книги у випуску : Професія - Айзек Айзіме . Managing Humans : Biting and Humorous Tales of a Software Engineering Manager - Michael Lopp .
Пряме посилання на файл . Подкаст на iTunes . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію .

Опубліковано: 22/05/12 @ 10:38
Розділ Блоги Читати далі...

Живий журнал обзавівся доменом. Рф

Живий журнал обзавівся доменом. рф Живий журнал обзавівся доменом. рф 16 травня керівник російського підрозділу LiveJournal Ілля Дронов повідомив в своєму блозі про те, що LJ тепер володіє доменом жж.рф, доступ до якого користувачі можуть отримати вже сьогодні. Послуга, однак, не безкоштовна: підключити кириличний адресу можна за тисячу місцевих ЖЖ-шних жетонів (10 доларів). Це разова оплата, адреса прив'язується до щоденника на необмежений термін. Адреса виду "імярек.жж.рф" не видається самостійно, а прив'язується до вже існуючого щоденнику з класичним латинським адресою blogname.livejournal.com. Причому російських імен до блогу можна прив'язати будь-яку кількість. Раніше всім бажаючим вже видавалися (безкоштовно) укорочені адреси в RU-зоні формату blogname.lj.ru. Кириличний адресу поки що доступний лише користувачам нової версії журналу, яка поки що в стадії "бета".

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:44
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Стаття Хелла видалена з « Трибуни Громадської палати»

Стаття Хелла видалена з« Трибуни Громадської палати » Стаття Хелла видалена з «Трибуни Громадської палати» 15 травня знаменитий хакер, відомий під ім'ям Хелл і прославився зломом сайтів та email-акаунтів низки громадських діячів і політиків, помістив в свій блог статтю з різкою критикою нового проекту Олексія Навального. Суть проекту - випуск банківських карт, з транзакцій за якими один відсоток планувалося переводити в якийсь фонд по боротьбі з корупцією, причому невідомо ні назва банку, ні сторона, з якою в підсумку стягується відсоток. Хелл висловився про проект як про чергову пустушки і порівняв Навального з Мавроді, причому останній на фоні Навального виглядав нової всеросійської надією. Якщо Мавроді замість грошей залишав людям хоча б надію на процвітання, то Навальний, крім недосяжною всенародної справедливості, навіть нічого не обіцяє. Хакер висловив сподівання, що при успішному результаті подій проект стане лише черговим залученням уваги до персони Навального і ніхто обдурять не буде.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:43
Розділ Блоги Читати далі...

Twitter вважає « Однокласники » шкідливим сайтом

Twitter вважає« Однокласники »шкідливим сайтом Twitter вважає «Однокласники» шкідливим сайтом Сервіс мікроблогів Twitter вважає сайт соціальної мережі «Однокласники» потенційно небезпечним. Користувачам не вдається опублікувати посилання на сайт, а також з'являється попередження: «Ой! Це посилання у вашому твіті веде на сайт, який потенційно небезпечний або містить спам ». речі успішно здійснює PiterProMo. Крім розкрутки, компанія пропонує також інші послуги: створення сайтів, контекстну рекламу, банерну рекламу та ін Проблема ж у Twitter Інтернет-користувачі виявили 16 травня, коли в акаунті «Однокласників» мікроблога Twitter з'явилося посилання, що веде на одну зі сторінок соціальної мережі. При спробі переходу за посиланням ресурс показував попередження про те, що дана сторінка може бути небезпечна. У цю категорію потрапляють шахрайські сайти і ресурси з шкідливим кодом.

Опубліковано: 18/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Мої висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін

Моі висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу нового пошукового алгоритму Google Penguin. На мій погляд, вперше новий алгоритм Google активно себе проявив в рунеті. До цього, за великим рахунком, алгоритми Гугла нас практично не торкалися, зате в англомовному сегменті інтернету багато вебмайстра і оптимізатори відчували ефект повною мірою. Про що це говорить? Про те, що просування в Google стає більш складним. До недавнього часу вважалося, що вивести сайт в топ 10 цього пошуковика набагато легше, ніж зробити це в Яндексі. Я ще думаю, що раніше алгоритми Google в рунеті не були задіяні повною мірою тому, що наш ринок не представляв особливого інтересу для цієї пошукової системи. Зараз ситуація змінюється. Сьогодні рунет - найбільший і швидкозростаючий ринок в Європі по кількістю інтернет користувачів. Багато в чому це обумовлено зростанням числа користувачів в регіонах і збільшення частки мобільного інтернету (за рахунок здешевлення тарифів).

Опубліковано: 17/05/12 @ 08:38
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Хочу або можу? Визначаємо рівень працівника в компанії

Я знаю і вмію або тільки так думаю? Як мене бачать з боку і як це збігається з моєю думкою? Які мої достоїнства і недоліки? Яким мене бачить моя команда, мої колеги, моє начальство? Які у мене перспективи, на що я можу розраховувати? Протягом багатьох років своєї роботи я намагався знайти відповіді на всі ці питання для себе, тепер я допомагаю в цьому своїм колегам. Уявляю широкому колу читачів свої напрацювання по оцінюванню, грейдингу, performance review та розвитку персональних навичок. © Andy dot Moore Серед моїх обов'язків на позиціях Program і Engineering менеджера були поліпшення методів розробки, оптимізація циклу випуску продукту, підвищення ефективності роботи співробітників, а також сприяння їх професійному зростанню та визначення плану подальшого розвитку, який суміщає в собі особисті інтереси співробітників і цілі компанії. У яку сторону ми йдемо? Існує безліч підходів підвищення ефективності. Перед нами піднімаються нові горизонти і споруджуються нові перспективи.

Опубліковано: 16/05/12 @ 08:44
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Ігор Іванов, засновник форуму seobuilding.ru і творець підручника "SEO : Пошукова Оптимізація від А до Я"

Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Ігор Іванов, творець безкоштовного підручника з просування сайтів "SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я "і засновник форуму . Я дякую Ігоря за цікаві відповіді і приділений час. Отже, зустрічайте - Ігор Іванов! Привіт, Ігоре! Привіт Михайло, радий вітати в твоєму обличчі всіх читачів блогу shakin.ru! Дуже багатьом знайомий твій підручник "SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я". Крім змісту, мені в ньому подобається те, що ти пропонуєш його для вільного скачування, а не через введення e-mail. Як ти прийшов до думки про його створення? Які методи ти застосовував для того, щоб зробити його популярним? Михайло, у мене є своя методика навчання, яка сформувалася ще в школі. Поступово вона удосконалювалася і стала універсальною (не досконалою звичайно). Досить успішно вдавалося її застосовувати для отримання знань і кваліфікації в абсолютно різних (часом дуже різних) сферах життєдіяльності.

Опубліковано: 16/05/12 @ 07:15
Розділ seo Блоги Читати далі...

Привертає увагу елемент для сайту

Кутовий флеш банер привертає увагу Бувають такі моменти, коли потрібно залучити максимально можливе увагу відвідувачів сайту до якої-небудь сторінці сайту. Неважливо що це - конкурсна стаття чи може бути сторінка з унікальною пропозицією, важливо, щоб якомога більша кількість відвідувачів сайту побачили цю сторінку. Можна, звичайно, розмістити банери в бічній панелі або в шапці сайту, як втім ми зазвичай і робимо, але сьогодні такі банери вже погано працюють. Люди, всі ми, настільки звикли до банерів, що навчилися ігнорувати їх. Наприклад, в бічній панелі мого блогу зараз відкручується два банери на дві цільові сторінки. Кожен з цих банерів за один місяць засвітився в середньому 30000 разів. З цих 30 000 показів в середньому кожен банер привернув увагу 140-200 пользоветелй, тобто CTR менше 1%. Це просто жах якийсь Взагалі бічна панель, на мій погляд, це даремно витрачений місце сайту, яке можна використовувати набагато ефективніше і я зараз думаю над цим, але це вже інша історія.

Опубліковано: 16/05/12 @ 01:57
Розділ Блоги Читати далі...

Важливість створення гарного сайту

Важность створення гарного сайта Важливість створення гарного сайту Багато хто з нас ще пам'ятають той час, коли сайти писалися буквально руками, а багато з них було на безкоштовних хостингах, маючи доменне ім'я другого або навіть третього рівня. Однак зараз розробка сайтів зробила крок далеко вперед, і рідко можна зустріти сайти з тим жахливим оформленням, яке повсюдно зустрічалося 10-15 років тому. До речі, якщо вас цікавить індивідуальна й унікальна розробка сайтів , то ви можете звернутися сюди http:// www.myrmex.ru/services/web-development/. Звичайно, основним попитом зараз користуються сайти для різних компаній або так звані тематичні сайти, які повністю присвячені якомусь хобі. Персональні сторінки давно вже відійшли на другий план, так як кілька років тому з'явилося і широко поширилося таке явище як соціальні мережі, які тепер містять повністю всю інформацію про користувачів або ж мікроблоги.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:29
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61