Інтерв'ю - Олександр Борисов , автор блогу isif - life.ru

Інтервью-Олександр Борісов, автор блогу isif-life.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Борисова, автора цікавого блогу . Незважаючи на те, що Олександр працює пожежником, він знаходить час і сили і активно розвиває свій ресурс. Менш, ніж за рік існування блогу, він зміг досягти на ньому відвідуваності в 2500 осіб на добу. Такі люди в мене завжди викликають повагу. Я дякую Олександру за приділений час, цікаві відповіді і фотографії. Отже, зустрічайте - Олександр Борисов! Привіт, Олександре! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ким працюєш, чим захоплюєшся у вільний час? Як погода в Карелії? Привіт Михайло. Для початку хочу сказати, що мені дуже приємно давати інтерв'ю такому відомому і класному блогеру, як ти. Постараюсь відповісти на всі твої питання як можна докладніше і щоб мої відповіді були цікаві для твоїх читачів. Мені зараз 26 років, 4 вересня буде 27. На кого я тільки не вчився.

Опубліковано: 04/07/12 @ 07:56
Розділ Блоги Читати далі...

Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером

Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером Компанія Mozilla опублікувала в своєму офіційному блозі повідомлення, що оновлений мобільний браузер Firefox для пристроїв на базі Google Android є самим швидкісним з існуючих на сьогодні аналогічних продуктів. Браузер від Mozilla досяг такої вражаючої швидкості після оптимізації функцій, що відповідають за роботу з графічними елементами веб-сторінок. Між іншим, швидкість оптимізується браузера бажаючі можуть випробувати, відкривши сайт , що містить масу корисної інформації. У своєму блозі представники Mozilla повідомляють, що під час проходження тесту Eideticker (стандартного для браузерів тесту продуктивності) оновленим мобільним Firefox було набрано 39,3 бала. Під цими показниками ховається кількість кадрів в секунду в процесі формування зовнішнього вигляду інтернет-сторінки на екрані мобільного пристрою (вже після того, як отриманий вихідний код цієї сторінки).

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:48
Розділ Блоги Читати далі...

Інкубатор EastLabs і його первістки : Runfaces , findGuru , ActiveGift

Бізнес-інкубатор для стартапів EastLabs почав свою роботу фактично минулої зими, але вже готовий поділитися радісною подією - перша група проектів вже отримала путівку в «самостійне життя», пройшовши перший раунд розвитку. Про результати своєї діяльності, тому, як необхідно розвивати власний стартап, як шукати інвестора й оцінювати ризики розповідають представники фонду - Евелін Бучацький (Eveline Buchatskiy) і Хріш Лотлікар (Hrish Lotlikar), - і хлопці з стартапів, «вирощених» інкубатором. - Розкажіть про історію створення EastLabs? Евелін Бучацький: Як і всі хороші проекти, EastLabs почався з якогось бачення, У нас був інвестор, який бачив перспективи в інноваціях і талановитих українців. Ми розробили якусь концепцію, грунтуючись на досвіді американських стартапів. Фактично розробкою ми займалися з липня по грудень минулого року. Наші перші команди вже пройшли перший раунд, ми збираємося «випускати» їх, і набирати нові команди.

Опубліковано: 27/06/12 @ 02:07
Розділ Блоги Читати далі...

Розширення можливостей системи Google

Розширення можливостей системи Google Розширення можливостей системи Google Спочатку система Google позиціонувала себе виключно як пошукову систему. Причому, варто відзначити, популярність вона отримала не так давно, конкуруючи з такими відомими системами як Yandex і Рамблер. У далекому минулому і зовсім здійснювався пошук тільки текстових запитів, а про пошук картинок і відео можна було тільки мріяти. Зараз же шукати можна інформацію практично будь-якого формату, причому робити це можна не тільки в Google, але і в Yandex і Рамблер. Саме через схожість функцій і виникла конкуренція пошукових систем, у якій переваги і недоліки системи кожен користувач виділяє для себе сам. Відносно недавно система Google почала створювати все нові і нові програми. Також був випущений браузер Google Chrome, який на даний момент є одним з найпопулярніших серед користувачів і оновлення якого відбувається регулярно. Черговим нововведенням Google стало створення власної соціальної мережі Google +.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:21
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Дайджест : зарплати в Росії і в США, міфи про час для програмістів , педаль для VIM , майбутнє нейронних мереж

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Добрий день, шановні читачі. Головною (і, за великим рахунком, єдиною) новиною минулого тижня для вітчизняної IT-індустрії можна вважати вето президента України, яке він наклав на законопроекти з підтримки галузі, раніше прийняті Верховною Радою. Також для тих, хто стурбований долею індустрії, є практично художній твір "" І кілька слів про російському ринку розробки. На Хабре опубліковано цікаве дослідження зарплат веб-розробників у Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Єкатеринбурзі та Нижньому Новгороді. І на завершення вступу - інтерв'ю з Олексієм Пахуновим , програмістом з досвідом роботи в Microsoft і Google і автором блога Not a kernel guy . Новини SourceForge передав код платформи Allura в руки Apache Foundation; стартував Google Apps Developer Challenge Oracle не отримає від Google ні копійки за патенти.

Опубліковано: 22/06/12 @ 09:34
Розділ Блоги Читати далі...

Плагін Postviews і кешування

Зіткнувся з проблемою, коли плагін обліку кількості переглядів записи WP PostViews не працює , через включеного плагіна кешування на блозі , вирішується це все досить просто. Необхідно встановити і активувати плагін Ajaxize , який вміє робити запити до різних функцій WordPress через Ajax обходячи при цьому кешування . Заходимо в настройки плагіна « Параметри» - « Ajaxize » і вводимо назву функції яку нам необхідно запускати через Ajax в єдине поле Function Name : В даному конкретному випадку я ввів туди the_postviews , після цього натискаємо на кнопку « Generate DIV » і ??отримуємо код, який необхідно вкласти в шаблон сторінки, замість функції. Не забувайте про те , що функція як правило прописана в тегах PHP, і даний код якщо просто замінити функцію видаватиме помилку, необхідно винести його за теги PHP. На даний момент плагін працює і відмінно вважає.

Опубліковано: 21/06/12 @ 08:39
Розділ Блоги Читати далі...

Плагин Postviews и кэширование

Столкнулся с проблемой, когда плагин учета количества просмотров записи WP PostViews не работает, из-за включенного плагина кэширования на блоге, решается это все довольно просто. Необходимо установить и активировать плагин Ajaxize , который умеет делать запросы к различным функциям WordPress через Ajax обходя при этом кэширование. Заходим в настройки плагина «Параметры» — «Ajaxize» и вводим название функции которую нам необходимо запускать через Ajax в единственное поле Function Name : В данном конкретном случае я ввел туда the_postviews , после этого нажимаем на кнопку «Generate DIV» и получаем код, который необходимо вставить в шаблон страницы, вместо функции. Не забывайте о том, что функция как правило прописана в тегах PHP, и данный код если просто заменить функцию будет выдавать ошибку, необходимо вынести его за теги PHP. На данный момент плагин работает и отлично считает.

Опубліковано: 21/06/12 @ 08:39
Розділ Блоги Читати далі...

Блог- шоу - випуск 47

Блог-шоу-випуск 47 Дорогі друзі, в ефірі сорок сьомий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені в інтернеті за останній час. Інші випуски доступні за цим посиланням . Природно, останнім часом з'явилося багато інших цікавих матеріалів, але я просто не в силах осягнути неосяжне. Публікую тільки те, що попалося мені на очі. Короткий зміст сьогоднішньої серії: Новини; Збільшення відвідуваності на прикладах; Цікаве; Конкурси; Соціальні сервіси; Сервіси, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування та виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Новини photo-monster.ru - мій хороший знайомий Євген Попов запустив корисний сайт для любителів фотографії. Практика онлайн-бізнесу - 28 червня пройде онлайн-конференція від провідних фахівців рунета. Модератор конференції - Максим Спиридонов. Збільшення відвідуваності на прикладах Як я розкрутив сайт до 5000 осіб на добу за 8 місяців - обожнюю такі пости з практичним описом просування.

Опубліковано: 21/06/12 @ 07:30
Розділ Блоги Читати далі...

Блог - шоу - випуск 47

Блог-шоу-випуск 47 Дорогі друзі, в ефірі сорок сьомий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені в інтернеті за останній час. Інші випуски доступні за цим посиланням . Природно, останнім часом з'явилося багато інших цікавих матеріалів, але я просто не в силах осягнути неосяжне. Публікую тільки те, що попалося мені на очі. Короткий зміст сьогоднішньої серії: Новини; Збільшення відвідуваності на прикладах; Цікаве; Конкурси; Соціальні сервіси; Сервіси, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування і виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Новини photo-monster.ru - мій хороший знайомий Євген Попов запустив корисний сайт для любителів фотографії. Практика онлайн-бізнесу - 28 червня пройде онлайн-конференція від провідних фахівців рунета. Модератор конференції - Максим Спиридонов. Збільшення відвідуваності на прикладах Як я розкрутив сайт до 5000 осіб на добу за 8 місяців - обожнюю такі пости з практичним описом просування.

Опубліковано: 21/06/12 @ 07:30
Розділ Блоги Читати далі...

Для чого потрібні каталоги сайтів?

Для чого потрібні каталоги сайтів? Для чого потрібні каталоги сайтів? Ви замислювалися хоч раз про створення особистого сайту? А про те, як після його створення, необхідно його розкрутити? А яким чином? Тут виникає безліч питань, на які відразу так і не відповіси. Так як же розкручують новостворені сайти? Є кілька методів, які можливо застосовувати як окремо, так і в комплексі. У комплексі, до речі, ефективніше! Так, в ролі розкрутки можуть стати: - оптимізація пошуку, створеного сайту; - реєстрація сайта в пошукових системах, їх індексація; - розміщення даних сайту на тематичних блогах і формах; - реєстрація сайту в рейтингах і каталогах. Торкнемося останній метод реєстрація в рейтингах і каталогах. Для чого вона потрібна і навіщо? Перш за все, це просування створеного сайту, на яке, до слова, багато приділяють мало часу і коштів, а це в свою чергу подовжує процес реєстрації в пошукових системах. Ось, наприклад, сайт http://www.shoppingplus.ru/moskva/vse-katalogi .

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:03
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 20

Ответи на питання з просування сайтів-випуск 20 Дорогі друзі, в ефірі двадцяти випусках моєї регулярної добірки відповідей на питання по пошуковому просуванню, на які я відповідаю під час консультацій по SEO . Інші випуски доступні за цим посиланням . Отже, поїхали! Я хотів купити посилання з сайту з Яндекс Каталогу, переглянув всі сайти з будівництва з тИЦ більше 100. Ціни на такі посилання починаються від 215 рублів, при цьому відвідуваність у багатьох сайтів від 50 до 200 осіб на добу. Чи варто розміщувати посилання на таких ресурсах, якщо відвідуваність у них невелика? Думаю, алгоритми пошукових систем розвиваються в такому напрямку: чим більше буде переходів цільових відвідувачів за посиланням, тим більший ефект вона буде давати. Переходи користувачів за посиланням означають, що сайти близькі за тематикою і відвідувачам цікаво, що ж там знаходиться за посиланням. Посилання з тематичних сайтів з Яндекс Каталогу корисні, їх варто купувати.

Опубліковано: 14/06/12 @ 07:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню сайтів - випуск 20

Ответи на питання по просуванню сайтів-випуск 20 Дорогі друзі, в ефірі двадцятьох випусках моєї регулярної добірки відповідей на питання по пошуковому просуванню, на які я відповідаю під час консультацій по SEO . Інші випуски доступні за цим посиланням . Отже, поїхали! Я хотів купити посилання з сайту з Яндекс Каталогу, переглянув всі сайти по будівництву з тИЦ більше 100. Ціни на такі посилання починаються від 215 рублів, при цьому відвідуваність у багатьох сайтів від 50 до 200 осіб на добу. Чи варто розміщувати посилання на таких ресурсах, якщо відвідуваність у них невелика? Думаю, алгоритми пошукових систем розвиваються в такому напрямку: чим більше буде переходів цільових відвідувачів по посиланню, тим більший ефект вона буде давати. Переходи користувачів по посиланню означають, що сайти близькі за тематикою і відвідувачам цікаво, що ж там знаходиться за посиланням. Посилання з тематичних сайтів з Яндекс Каталогу корисні, їх варто купувати.

Опубліковано: 14/06/12 @ 07:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Новий дизайн Twitter

Новий дизайн Twitter Новий дизайн Twitter Мережа мікроблогів Twitter придбала собі новий дизайн. У ній змінилося практично все: розташування розділів, пошук, передплата, нагадування, ретвіти. Всю стрічку доповнили новим механізмом нескінченної прокрутки, прибравши докучливу клавішу more, яку раніше доводилося натискати, щоб почитати більш ранні повідомлення. Натиснувши на окремий запис, можна побачити контекстну панель з додатковою інформацією про сюжеті пості: кількість ретвітів, схожі записи, карта місцевості, звідки повідомлення було надіслано. Мало того, в новому Twitter стало куди більш зручним перегляд відео і фотографій по посиланнях. Тепер до перегляду доступні відео-ролики з сервісів YouTube, Ustream, Vimeo і Justintv. Фотографії же можна тепер дивитися прямо з порталів Flickr, TwitPic та ін Розробники повідомили, що поки що користувачі зможуть користуватися і старої, більш звичною версією блога, але зможуть спокійно перейти і на більш новий варіант. Пізніше старий дизайн зникне.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:03
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів

Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів Всесвітньо відома компанія Google, збираючи інформацію для проекту Street View, випадково отримала в своє розпорядження особисті дані просто величезного числа користувачів. Тепер у компанії є величезна кількість робочих електронних адрес з паролями до них. Влада різних країн проводять розслідування обставин отримання компанією Google цієї інформації, але поки що нічого невідомо, як і не можна сказати. Хто саме потрапив. Як говориться, "під обстріл". Користувач міг просто в невдалий момент зайти в пошуковик, щоб знайти улюблені або подивитися анонс до фільму, а його IP, прив'язаний до нього імейл, паролі і хіба мало що ще виявилося в руках компанії. Авто корпорації Google, які фотографували для Street View вулиці, випадково якимось чином зібрали базу даних MAC і SSID-адрес вай-фай мереж, які потрапляли в зону їх доступу. Але не тільки Google має такі інциденти.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:02
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Не так страшний Пінгвін , як його малюють

Не такий страшний Пінгвін, як його малюють Все більше помічаю в мережі панікерські настрої щодо різкого падіння відвідуваності сайту. Навіть пару листів отримав від читачів блогу pervushin.com з проханням розповісти про сформовану ситуацію в мережі у зв'язку з запуском чергового алгоритму Пінгвін пошуковою системою Google. Що я можу сказати щодо Пінгвіна? Нічого. Абсолютно. Безліч блогерів в мережі пишуть, що можна і потрібно зробити, щоб уникнути санкцій з боку цього алгоритму або спробувати повернути позиції, хоча у самих ситуація нітрохи не краще. Більше того, мені здається, що універсальної Таблеткапросто не існує. Все залежить від того, яким чином спочатку просувалася та чи інша сторінка. Тобто до кожної сторінки, навіть не до сайту, а сторінці, необхідний індивідуальний підхід. Я не думаю, що в цей алгоритм були закладені тільки інструкції з виявлення покупних посилань, на чому наполягає досить велику кількість вебмастерів. Це скоріше комплекс.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:38
Розділ Блоги Читати далі...

16 червня, Харків - Java: пишемо SOCKS4 / 5 proxy server на 10.000 сполук.

Що розглянемо: Пишемо "з нуля" кілька варіантів SOCKS4/5 proxy server на блокуючий сокетах (java.net), неблокирующих синхронних (java.nio, Java 1.4.2 +), неблокирующих асинхронних (java.nio, Java 7 +). Використовуємо патерни Thread-per-Request, Thread-per-Connection, Reactor, Proactor, Asynchronous Completion Token, Half-Sync/Half-Async. Попутно розглянемо ряд багатопоточних патернів, виділення пам'яті за межами java heap, ціну багатопоточності (context switch, "охолодження" кеша), Staged Event-Driven Architecture (SEDA), Netty framework, взаємодія NIO та SSL/TLS і багато іншого. Мета - розібратися в Java як платформі для мережевих High-Scalable/High-Throughput/Low-Latency серверів. Чому SOCKS4/5 proxy server? Один з найпростіших в реалізації мережевих протоколів вимагають підтримки великої кількості одночасно відкритих TCP-з'єднань. Для демонстрації працездатності легко використовувати будь броузер з підтримкою SOCKS-proxy. Альтернативами могли б бути - HTTP 1.

Опубліковано: 08/06/12 @ 02:19
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Вадим Вайлдович, автор блога wildo.ru

Інтервью-Вадим Вайлдович, автор блога wildo.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі інтерв'ю з відомим блогером, соціальним маркетологом і манимейкеров Вадимом Вайлдовичем, автором корисного блогу. Я дякую Вадима за цікаві відповіді на мої питання і приділений час. Отже, зустрічайте - Вадим Вайлдович! Привіт, Вадим! Розкажи, будь ласка, про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ніж захоплюєшся у вільний час? Як погода в Хмельницькому? Вітаю, Михайло! Нарешті, прийшов і мій час з'явитися в твоєму блозі. Це приємно. Зараз мені 21 рік. Я з тих, хто поспішає жити. Незважаючи на свої юні роки, я вже зніяковіло дивлюся на молодих підприємців, які домагаються успіху в 17-18 років. Але ж не так давно я був серед них. Я одружений, недавно народився син. Йому скоро буде 3 місяці, а вже міцний хлопець - майже 7 кг. Варто зазначити, що погляди на життя і роботу перевертаються з появою дитини, в ефективну сторону. Вже не хочеться стільки часу просиджувати за комп'ютером, особливо за розвагами.

Опубліковано: 08/06/12 @ 07:14
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Вадим Сахнік , автор блогу wildo.ru

Інтервью-Вадим Сахнік, автор блогу wildo.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі інтерв'ю з відомим блогером, соціальним маркетологом і Манімейкер Вадимом Сахніком, автором корисного блогу . Я дякую Вадима за цікаві відповіді на мої питання і приділений час. Отже, зустрічайте - Вадим Сахнік! Привіт, Вадим! Розкажи, будь ласка, про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ніж захоплюєшся у вільний час? Як погода у Хмельницькому? Вітаю, Михайло! Нарешті, прийшов і мій час з'явитися у твоєму блозі. Це приємно. Зараз мені 21 рік. Я з тих, хто поспішає жити. Незважаючи на свої юні роки, я вже зніяковіло дивлюся на молодих підприємців, які домагаються успіху в 17-18 років. Але ж не так давно я був серед них. Я одружений, недавно народився син. Йому скоро буде 3 місяці, а вже міцний хлопець - майже 7 кг. Варто відзначити, що погляди на життя і роботу перевертаються з появою дитини, в ефективну бік. Вже не хочеться стільки часу просиджувати за комп'ютером, особливо за розвагами.

Опубліковано: 08/06/12 @ 07:14
Розділ Блоги Читати далі...

Що робити, якщо сайт постраждав від алгоритму Google Пінгвін - частина 1

Що робити, якщо сайт постраждав від алгоритму Google Пінгвін - частина 1 Дорогі друзі, настав час поділитися з вами моїми напрацюваннями з відновлення сайтів, які постраждали від нового алгоритму Google Penguin. Image: Arthur Morris/BIRDS AS ART Я вважаю, що універсального і простого ліки від наслідків Google Пінгвіна немає і бути не може. Розробники цього алгоритму - люди дуже грамотні і прекрасно знають свою справу. Я впевнений, що Пінгвін - набагато складніший і комплексний алгоритм, ніж будь-який з попередніх. Потрібно пробувати різні методи, щоб знайти ефективне рішення. Не скажу, що все задумане вийшло, але деякі позитивні результати у мене є. Ділюся ними з вами. Метод неактивних текстових посилань На даний момент метод неактивних текстових посилань дав найкращий результат у відновленні позицій і відвідуваності після алгоритму Google Пінгвін. Я вже почав застосовувати його на інших ресурсах. На одному сайті, що постраждав від алгоритму Google Пінгвін, я вирішив випробувати щось отаке, з рук надзвичайне.

Опубліковано: 05/06/12 @ 07:54
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Тактика залучення відвідувачів за допомогою плагіна WP Social Votes

Тактика залучення відвідувачів за допомогою плагіна WP Social Votes Спочатку цю статтю я віддавав передплатникам недавно відкритої тематичної розсилки про wordpress в смартреспондер як якийсь бонусний контент. Через деякий час я вирішив, що ця стаття не має такої цінності, щоб її можна було представляти як щось унікальне. Було прийнято рішення опублікувати її в блозі. Сподіваюся ця стаття відповість на деякі ваші питання пов'язані з плагіном WP Social Votes та залученням відвідувачів за допомогою нього. Почнемо з того, що просто встановивши плагін отримати великий трафік не вийде . До мене приходило кілька листів, та й в коментарях питання були, мовляв, плагін встановили, а де ж трафік? Для отримання хвилінеобхідний поштовх. Іноді це невеликий, зовсім маленький поштовх, який включає в себе лише власноручний постинг в соціальні мережі зі своїх акаунтів. Але іноді доведеться не слабо потрудитися, щоб про голосування дізналося якусь кількість людей (думаю зрозуміло, що чим більше, тим краще), які, в свою чергу, і дадуть необхідний нам поштовх.

Опубліковано: 04/06/12 @ 11:38
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62