Блоги та їх розкрутка

Блоги та їх розкрутка Блоги зараз ведуть багато. Але треба вміти не тільки створити свій блог, його треба ще й розкрутити. Є різні способи розкрутки блогів, і деякі з них ми можемо виявити. Ви повинні вміти створювати вірусні публікації. Без цього не відбувається навіть продаж підписів . Пишіть просто і ясно, зрозумілою мовою, не використовуйте довгі речення. Не пишіть ті відомості, в достовірності яких ви сумніваєтеся. Іншими словами, не намагайтеся видати бажане за дійсне. Не тисніть на читачів своїм особистою думкою, що не смикайте його з контексту. Будьте ввічливі і нехай читачі відчувають, що ви до них ставитеся добре. Пишіть на цікаві теми, тобто, вам треба з'ясувати, які теми користуються найбільшим попитом у відвідувачів інтернету. Якщо вам треба щось продавати, ви можете звернутися до послуг веб-майстрів, і є ще інші поради, яким ви можете слідувати. Так, ви можете писати якісні і гарні статті для вашого блогу, можете зробити інтернет-магазин.

Опубліковано: 03/05/13 @ 03:38
Розділ seo Блоги Читати далі...

Как создать папку при активации плагина

Если вы пишете свой плагин, и для его работы необходима отдельная папка, ее можно создать в wp-content/uploads/ с помощью несложной функции, которая будет вызвана при активации вашего плагина:
function myplugin_activate() { $upload = wp_upload_dir(); $upload_dir = $upload['basedir']; $upload_dir = $upload_dir . '/mypluginfiles'; if (! is_dir($upload_dir)) { mkdir( $upload_dir, 0700 ); } } register_activation_hook( __FILE__, 'myplugin_activate' ); Этот код успешно скопирован с сайта WpMayor , мне он когда-то будет полезен. В комментариях также рекомендуется использовать вместо: mkdir( $upload_dir, 0700 ); Вот такую конструкцию: require_once( ABSPATH . ‘wp-admin/includes/class-wp-filesystem-base.php’ ); require_once( ABSPATH . ‘wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.

Опубліковано: 26/04/13 @ 05:09
Розділ Блоги Читати далі...

23 травня, Київ - Джинн дейтинг : стартапи і продуктові компанії

Що це Джинн дейтинг - це оффлайн- знайомство компаній і розробників . Ми збираємо дюжину компаній і 25-30 розробників і даємо їм можливість поспілкуватися. Перший захід присвячено продуктовим компаніям і стартапам . Навіщо і для кого Джинн допомагає класним розробникам і компаніям знайти один одного. Знайомство - це дуже важливий крок. А у форматі Джина ще й ефективний - за дві години заходу ви складете свою думку про десяток компаній (або кандидатів). Це менше , ніж витрати часу на одну співбесіду . Для кандидатів це можливість познайомитися з десяткою найбільш «гарячих » компаній в одному місці , без рекрутерів ( будуть СТО , техліди , ФАУНДЕР ) . Як потрапити Вхід на захід тільки за запрошенням . Кількість місць обмежена , як для компаній , так і для розробників. Для кандидатів - створіть профіль на djinni.co . Посилання на захід ви отримаєте після реєстрації. Для компаній - пишіть на magic@djinni.co .

Опубліковано: 25/04/13 @ 06:36
Розділ Блоги Читати далі...

Атака на WordPress блоги

У мережі з'явилося безліч повідомлень про атаці яка проводиться на блоги і сайти під управлінням WordPress. Суть атаки полягає в тому, що величезна кількість ботів більше 90000 комп'ютерів з усього світу, намагаються підібрати пароль до користувача admin. Якщо у вас встановлений дуже простий пароль для цього користувача, значить ваш блог може бути зламаний. Для того щоб уберегти свій сайт від поганих наслідків цієї атаки рекомендую: Почитайте статтю 20 порад з безпеки WordPress . Змініть ім'я користувача admin на будь-яке інше (це вже виключить варіант підбору пароля) Змініть пароль на складніший Встановіть плагіни які блокують доступ до блогу, після кількох невдалих спроб введення пароля (Login Lockdown один з таких плагінів або Limit Login Attempts ) Якщо у вас виділений сервер, встановіть на нього програму fail2ban з необхідними налаштуваннями, яка буде блокувати доступ на мережевому рівні.

Опубліковано: 23/04/13 @ 05:03
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Як заробити в інтернеті

Як заробити в інтернеті Інтернет став зараз не тільки місцем для знаходження інформації, але й місцем, де заробляються гроші. ви можете почерпнути на різних сайтах, і для вас є можливість самих різних видів заробітку. Але не думайте, що все буде так просто. Для початку вам доведеться добре пошукати, де і як ви можете знайти поле для застосування своїх зусиль. Головне, що вам заважає почати нормально заробляти, це небажання вчитися. Ви вважаєте, що всі гроші мають діставатися вам просто так. І багато хто кидає на півдорозі, навіть не спробувавши нічого зробити. Можна потрапити на лохотрон, на людей, які спробують вами маніпулювати. Вони візьмуть у вас гроші за нібито влаштування на роботу, а потім вони з вами не захочуть мати ніякого діла. Таких треба відсіювати відразу, не довіряючи їм свої кошти. Спробуйте для початку заробити на кліках, переходячи по посиланнях. Так ви не заробите великих грошей, але придбаєте досвід. Навіть знамениті гуру інтернету починали з заробітку на кліках.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:41
Розділ Блоги Читати далі...

Еволюція Smart Linker - тепер це не просто плагін

Так - Smart Linker , відомий як плагін внутрішньої перелінковки для WordPress , еволюціонував в програмний комплекс Smart Linker і розмістився за адресою smart - linker.ru . Сервіс працює в альфа режимі вже тижнів 3 . З анонсом у блозі не поспішав , тому як хотів домогтися максимально можливої ??стабільності. Наскільки можемо бачити - нам це вдалося.

Опубліковано: 22/04/13 @ 12:35
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест: jQuery 2.0 , плюси і мінуси роботи в компаніях Top25 , чи потрібно програмування 8- льоткам

Добрий день, шановні читачі. Аналітика Інфографіка: Огляд зарплат 10 найпопулярніших професій у сфері digital-технологій. Інфографіка: дайджест Уанету 2012 . Інфографіка: 5 науково доведених способів отримати більше ретвітів . Інфографіка: бізнес пошукового гіганта Google в цифрах. Top-25: ІТ-компанії з рекордними зарплатами програмістів . Норвезька блог blog.iterate.no проводить чергове дослідження популярності мов програмування. Погляди Керівництво по найму програмістів . І ще про наймання - як не слід проводити співбесіду шукачів . Чи потрібно займатися програмуванням 8-річній дитині ? Про вибір мови програмування . Влад Воскресенський. Як аутсорсеру перейти в продукти ? Едуард Рубін - Заздрість: чому українському ІТ далеко до індійського . Інтерв'юЧи варто їхати з України: колишній адміністратор UA-IX Сергій Поліщук про переїзд до Канади . Теорія Java 8 Optional Objects . RAII and ScopeGuard . Java.next : Common ground in Groovy, Scala, and Clojure.

Опубліковано: 19/04/13 @ 08:29
Розділ javascript Блоги Програмування Читати далі...

Невиправданий ризик . 5 звичних методів пошукового просування , від яких краще відмовитися

У цій статті я розповім про широко відомих методах пошукового просування, які майже завжди дають швидкий і цілком помітний ефект у вигляді підвищення позицій і трафіку. Чому ж від цих методів варто відмовитися? Тому що в більшості випадків ефект цей вельми хиткий і нетривалий. Після декількох тижнів успіху може наступити розчарування - сайт потрапить під фільтр, і про відвідувачів з топа залишаться тільки спогади. Мова піде суто про стратегічних рішеннях пошукового просування, а не технічних прийомах, якось виділення запитів Стронга або використання спамових конструкцій у текстах. Оскільки такі методи не вирішують завдання комплексно, а тільки створюють видимість вирішення, і те - тимчасового, я називаю їх "милицями". Незважаючи на масове усвідомлення необхідності орієнтуватися на відвідувачів під час оптимізації сайтів, я все ще отримую запитання від читачів, як правильно використовувати той чи інший милицю (правильна відповідь - ніяк).

Опубліковано: 17/04/13 @ 10:08
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Невиправданий ризик. 5 звичних методів пошукового просування , від яких краще відмовитися

У цій статті я розповім про широко відомих методах пошукового просування, які майже завжди дають швидкий і цілком помітний ефект у вигляді підвищення позицій і трафіку . Чому ж від цих методів варто відмовитися ? Тому що в більшості випадків ефект цей вельми хиткий і нетривалий . Після декількох тижнів успіху може наступити розчарування - сайт потрапить під фільтр, і про відвідувачів з топа залишаться тільки спогади. Мова піде суто про стратегічних рішеннях пошукового просування, а не технічних прийомах, якось виділення запитів Стронга або використання спамових конструкцій в текстах. Оскільки такі методи не вирішують завдання комплексно, а тільки створюють видимість вирішення, і те - тимчасового, я називаю їх " милицями " . Незважаючи на масове усвідомлення необхідності орієнтуватися на відвідувачів при оптимізації сайтів, я все ще отримую запитання від читачів, як правильно використовувати той чи інший милицю ( правильна відповідь - ніяк ) .

Опубліковано: 17/04/13 @ 10:08
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Маркетинг у соціальних мережах

Маркетинг в соціальних мережах Інтернет - це не просто спосіб знайти будь-яку інформацію, це ще і місце зустрічей та спілкування. Саме для спілкування, неформального обміну інформацією і призначені social media (це різні соціальні мережі, форуми, блоги, творчі платформи). В соціальних мережах активно просувається маркетингова діяльність (Social Media Marketing), причому за допомогою соціальних мереж можливе вирішення багатьох маркетингових завдань навіть більш ефективно, ніж в реальному житті. Соціальні мережі дозволяють просувати продукт або бренд, збільшувати попит до нього і сформувати лояльну аудиторію, створити і підтримувати імідж, а також применшувати негативне ставлення і так далі. Як показує практика, щоб використовувати соціальні мережі дійсно результативно, треба, перш за все, чітко ставити цілі і завдання, точно визначити цільову аудиторію, чи є вона в соц.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:18
Розділ Блоги Читати далі...

Блог - шоу - випуск 48

Блог-шоу-випуск 48 Дорогі друзі, представляю вашій увазі сорок восьмий випуск блог-шоу - моєї традиційної добірки всього самого корисного і цікавого, що я зустрів на просторах інтернету. Попередні випуски можете почитати по цим посиланням . Короткий зміст сьогоднішнього випуску: Просування сайтів; Семінари; Інтерв'ю; Wordpress; Сервіси, програми та скрипти; Соціальні мережі; Англомовний інтернет; Різне. Просування сайтів Кейс: 10 000 $ на простому сайті за 7 місяців - обожнюю статті, в яких автор ділиться своїм практичним досвідом. Все коротко і по справі, ніякої води. Коли я додавав цю статтю в закладки, то відразу знав, що вона буде першою в наступному випуску блог-шоу. До речі, я теж замовляю статті в біржі Адвего (можете отримати мої безкоштовні рекомендації по цьому сервісу). Мій блог теж розміщується на хостингу Fastvps.ru (тут можете отримати знижку як читач shakin.ru).

Опубліковано: 03/04/13 @ 12:48
Розділ Блоги Читати далі...

Блог- шоу - випуск 48

Блог-шоу-випуск 48 Дорогі друзі, представляю вашій увазі сорок восьмий випуск блог-шоу - моєї традиційної добірки всього самого корисного і цікавого, що я зустрів на просторах інтернету. Попередні випуски можете почитати по цим посиланням . Короткий зміст сьогоднішнього випуску: Просування сайтів; Семінари; Інтерв'ю; Wordpress; Сервіси, програми та скрипти; Соціальні мережі; Англомовний інтернет Різне. Просування сайтів Кейс: 10 000 $ на простому сайті за 7 місяців - обожнюю статті, в яких автор ділиться своїм практичним досвідом. Всі коротко і по справі, ніякої води. Коли я додавав цю статтю в закладки, то відразу знав, що вона буде першою в наступному випуску блог-шоу. До речі, я теж замовляю статті в біржі Адвего (можете отримати мої безкоштовні рекомендації по цьому сервісу). Мій блог теж розміщується на хостингу Fastvps.ru (тут можете отримати знижку як читач shakin.ru). Як вивести сайт під фільтра: 8 нестандартних кейсів - великий і докладний пост з прикладами і скріншотами від Олени камськой.

Опубліковано: 03/04/13 @ 12:48
Розділ Блоги Читати далі...

Інтернет та його можливості в наш час

Інтернет та його можливості в наш час У наш час інтернет став невід'ємною частиною людського життя. Подумати тільки ми можемо сходити в магазин, замовити їжу, поспілкуватися з друзями, і просто розважити себе завдяки інтернету. І це все не виходячи з дому. Ще двадцять років тому людина і подумати не міг про таке. У той час вже наявність пейджера викликало заздрість у оточуючих. А тепер завдяки інтернету ми можемо перевернути світ. Тепер люди навіть працюють в інтернеті. Не виходячи з дому. Наприклад, ви можете створити свій власний сайт. І продавати свою продукцію через нього. Як інтелектуальну, так і матеріальну. Не можете самі створити логотип для свого сайту? Не проблема. Ви можете використовувати сайт «zuvr. ru/logotips ». А можна спробувати заробити в інтернеті обігравши інтернет казино. Або вигравши у інших користувачів інтернету в покер. Не подобається покер? Є безліч сайтів-букмекерських контор. Відкриваємо їх і робимо ставку на спортивне подія.

Опубліковано: 28/03/13 @ 11:03
Розділ Блоги Читати далі...

Про пластичні операції дізнаємося з Інтернету

Про пластичні операції дізнаємося з Інтернету Із зростанням попиту на пластичну хірургію в мережі Інтернет з'явилася сила-силенна інформації на цю тему. Створені сайти присвячені цій темі, як від особи клінік, які презентують свої послуги (пластичні операції ), так і незалежні форуми і блоги, в яких розповідається про якість цих послуг, про відгуки та коментарі, тих хто робив і тих, хто хоче. Також можна скористатися послугами онлайн хірурга, не в прямому сенсі, можна відправити фотографії, лікар порадить, що зробити, як зробити, розкаже про вартість. Такий варіант, напевно, ще більш конфіденційний, адже не хто не дізнається про твоє відвідуванні клініки, а інформація буде отримана оперативно і не потрібно виходити з дому. Фахівці академії пластичної хірургії в США говорять, що близько 40-ка відсотків їх клієнтів отримали інформацію про клініку, деталі операції через інтернет. Паралельно йде зменшення кількість тих, хто знайшов хірургу за порадою своїх друзів чи знайомих.

Опубліковано: 25/03/13 @ 08:17
Розділ Блоги Читати далі...

Просто нагадування ... feedburner адже користуєтеся ;)

Зовсім недавно Google оголосив про закриття Google Reader , яке відбудеться 1 липня поточного року . Про це було заявлено в блозі , та й у самому сервісі при відвідуванні вивалювалося відповідне повідомлення . Google Reader не єдиний сервіс , який піддався розправі . Серед жертв Google Building Maker , Google Voice для смартфонів BlackBerry , фоторедактор Snapseed , Google Cloud Connect . Однією з причин закриття цих проектів стало бажання зосередитися на основних проектах і їх оновленні . Особисто я Google Reader не користуюся вже дуже давно , twitter таки є. Але сформувалася тенденція закриття " непотрібних " проектів лякає . Адже ми всі користуємося feedburner . А вчора знов обнулився лічильник в feedburner . Вже вдруге за цей місяць . А ще ми добре пам'ятаємо , що раніше був , а також блог і twitter акаунт цього сервісу .

Опубліковано: 21/03/13 @ 10:33
Розділ Блоги Читати далі...

Вартість життя у Нью-Йорку

Оскількі Багата Цікава вартість життя за кордоном, то наведу цифри по Нью-Йорку. Майже з самого качана нашого життя тут мі Почаїв нотуваті ВСІ витрати. Частково Це Було Зроблено для того, щоб моніторіті картки на рахунок зайвих транзакцій, Частково для того, щоб розуміті, скількі нам потрібно у Середньому грошів на життя. Не дівлячісь на ті, що тут можна Було б скорістатісь онлайн-сервісом Mint.com , Який сам рахує витрати по Рахунка и групує їх за категоріямі, я для себе звертаючись програму iBank. Вона кож дозволяє імпортуваті транзакції з Карткова Рахунка, альо я вірішів робіті все вручну - таким чином я зможите враховуваті витрати готівкою, або заносіті в нову категорію (Наприклад, подарунки). Отже, беремо до розрахунку річну зарплату, Як це прийнято у США. Її ділять на кількість виплат Протяг року. Пріміром, в Моїй компанії платять двічі на Місяць. Нехай Це буде суто довільне число $ 60,000. В Місяць виходе сума $ 5000 до податків.

Опубліковано: 20/03/13 @ 03:52
Розділ Блоги Читати далі...

Олексій Піменов : « Працювати на внутрішнього замовника - те ж саме , що допомагати мамі за гроші мити посуд »

Олексій Піменов - провідний керівник проектів в R-Style, MBA зі стратегічного менеджмент, володар премії HR-Бренд 2012. Максим Дорофеєв - менеджер Лабораторії Касперського, автор знаменитих мальованих доповідей з менеджменту (кращий доповідач багатьох ІТ конференцій). Олексій і Максим ведуть власні проекти (Multiskill , MultiTalk ), виступають на різних конференціях з доповідями і майстер-класами. У сьогоднішньому інтерв'ю розкажуть про себе, свою кар'єру, ІТ-індустрії і життя загалом. Аудіо-версія інтерв'ю . - Олексій, Максим! Для наших читачів і слухачів - представтесь, будь ласка. І, якщо можна, кілька слів про те, як ви познайомилися, як взаємодієте зараз. М.Д.: Мене звуть Максим Дорофеєв, зі мною Льоша Піменов. Виглядаємо ми точно так само, як на фотографіях :) A.П.: Давайте я почну розповідь, тому що знайомство ініціював я. Я працював в одній компанії, там йшло повним ходом впровадження Agile. Але коли ви впроваджуєте Agile, найчастіше ви вирішуєте якусь проблему.

Опубліковано: 15/03/13 @ 11:13
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Бесіда з Ігорем Бігданом , директором з розвитку LiveJournal Україна

95-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Поговорили про IT в Кременчуці , свою справу , блогінг та розвиток LiveJournal . У програмі : Про во'IT'і Розробка софта для локального бухгалтерського обліку Аутсорсинг Початок блогинга Різниця між ЗМІ і блогом Заробіток блогу Потрапив в SUP Живе спілкування Книги у випуску : Мистецтво війни - Сунь-Цзи Сунь - цзи і мистецтво бізнесу . Шість стратегічних принципів менеджменту - Марк Р. Макніллі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 05/03/13 @ 12:00
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Я намагаюся завжди залишатися трохи голодним ...

Міхаіл Райцін Ви помітили в GoGetLinks панель із звітом часу? Упевнений, помітили. До поновлення залишилося ... 5 дн. 2 ч. 7 хв. Але мені надзвичайно пощастило - я працюю з новим інтерфейсом і функціоналом вже пару тижнів, за що повинен сказати величезне спасибі Михайлу Райцин та всім співробітникам GGL в особі Олексія Куракова, з яким щільно спілкуємося останнім часом. Мені одному з небагатьох випала така унікальна можливість «помацати» новий GGL задовго до його офіційного анонсу. Приємності на цьому не закінчуються: в понеділок 4 березня, за два дні до відкриття нового функціоналу для всіх користувачів, в блозі pervushin.com буде опублікований пост-звіт, у якому я розповім про те, що ж несе прийдешнє оновлення всім нам, користувачам GoGetLinks. і я повідомлю Вам про це. А сьогодні представляю Вам інтерв'ю з Михайлом Райцин - SEO оптимізатором, маркетологом, засновником всім відомих Miralinks, GoGetLinks і багатьох інших не менш корисних інструментів і сервісів.

Опубліковано: 01/03/13 @ 06:46
Розділ Блоги Читати далі...

Пристосовуємося до Калінінграда . Як просувати сайти у персоналізованому пошуку

Минуло два місяці з моменту появи персоналізації в Яндексі, і більшість власників сайтів і оптимізаторів особливих змін не відчули. Ніхто з вебмастеров не скаржиться на різкі стрибки і падіння трафіку, ніхто з клієнтів не вимагає термінового переходу від оплати за позиції на якусь іншу схему. Шум в блогах і на SEO-форумах вщух, оптимізатори повернулися до своїх посиланнях і мета-тегам. Тим часом ми поставили ряд експериментів над новим алгоритмом і отримали дані про умови та принципи персоналізації. Ми переконалися в тому, що деякі прийоми оптимізації дозволяють підвищити видимість сайту в індивідуальній видачі багатьох користувачів і тим самим підняти трафік з Яндекса. Повний текст дослідження, яке ми озвучили на Allintopconf.ru можна почитати на блозі Seolib.ru (обережно, багато букв!). Тут я публікую тільки висновки, що мають практичне значення. Як успішно просувати сайт в персоналізованої видачі? 1. Підвищуйте клікабельність сниппета.

Опубліковано: 21/02/13 @ 01:12
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62