Олексій Піменов : « Працювати на внутрішнього замовника - те ж саме , що допомагати мамі за гроші мити посуд »

Олексій Піменов - провідний керівник проектів в R-Style, MBA зі стратегічного менеджмент, володар премії HR-Бренд 2012. Максим Дорофеєв - менеджер Лабораторії Касперського, автор знаменитих мальованих доповідей з менеджменту (кращий доповідач багатьох ІТ конференцій). Олексій і Максим ведуть власні проекти (Multiskill , MultiTalk ), виступають на різних конференціях з доповідями і майстер-класами. У сьогоднішньому інтерв'ю розкажуть про себе, свою кар'єру, ІТ-індустрії і життя загалом. Аудіо-версія інтерв'ю . - Олексій, Максим! Для наших читачів і слухачів - представтесь, будь ласка. І, якщо можна, кілька слів про те, як ви познайомилися, як взаємодієте зараз. М.Д.: Мене звуть Максим Дорофеєв, зі мною Льоша Піменов. Виглядаємо ми точно так само, як на фотографіях :) A.П.: Давайте я почну розповідь, тому що знайомство ініціював я. Я працював в одній компанії, там йшло повним ходом впровадження Agile. Але коли ви впроваджуєте Agile, найчастіше ви вирішуєте якусь проблему.

Опубліковано: 15/03/13 @ 11:13
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Бесіда з Ігорем Бігданом , директором з розвитку LiveJournal Україна

95-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Поговорили про IT в Кременчуці , свою справу , блогінг та розвиток LiveJournal . У програмі : Про во'IT'і Розробка софта для локального бухгалтерського обліку Аутсорсинг Початок блогинга Різниця між ЗМІ і блогом Заробіток блогу Потрапив в SUP Живе спілкування Книги у випуску : Мистецтво війни - Сунь-Цзи Сунь - цзи і мистецтво бізнесу . Шість стратегічних принципів менеджменту - Марк Р. Макніллі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 05/03/13 @ 12:00
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Я намагаюся завжди залишатися трохи голодним ...

Міхаіл Райцін Ви помітили в GoGetLinks панель із звітом часу? Упевнений, помітили. До поновлення залишилося ... 5 дн. 2 ч. 7 хв. Але мені надзвичайно пощастило - я працюю з новим інтерфейсом і функціоналом вже пару тижнів, за що повинен сказати величезне спасибі Михайлу Райцин та всім співробітникам GGL в особі Олексія Куракова, з яким щільно спілкуємося останнім часом. Мені одному з небагатьох випала така унікальна можливість «помацати» новий GGL задовго до його офіційного анонсу. Приємності на цьому не закінчуються: в понеділок 4 березня, за два дні до відкриття нового функціоналу для всіх користувачів, в блозі pervushin.com буде опублікований пост-звіт, у якому я розповім про те, що ж несе прийдешнє оновлення всім нам, користувачам GoGetLinks. і я повідомлю Вам про це. А сьогодні представляю Вам інтерв'ю з Михайлом Райцин - SEO оптимізатором, маркетологом, засновником всім відомих Miralinks, GoGetLinks і багатьох інших не менш корисних інструментів і сервісів.

Опубліковано: 01/03/13 @ 06:46
Розділ Блоги Читати далі...

Пристосовуємося до Калінінграда . Як просувати сайти у персоналізованому пошуку

Минуло два місяці з моменту появи персоналізації в Яндексі, і більшість власників сайтів і оптимізаторів особливих змін не відчули. Ніхто з вебмастеров не скаржиться на різкі стрибки і падіння трафіку, ніхто з клієнтів не вимагає термінового переходу від оплати за позиції на якусь іншу схему. Шум в блогах і на SEO-форумах вщух, оптимізатори повернулися до своїх посиланнях і мета-тегам. Тим часом ми поставили ряд експериментів над новим алгоритмом і отримали дані про умови та принципи персоналізації. Ми переконалися в тому, що деякі прийоми оптимізації дозволяють підвищити видимість сайту в індивідуальній видачі багатьох користувачів і тим самим підняти трафік з Яндекса. Повний текст дослідження, яке ми озвучили на Allintopconf.ru можна почитати на блозі Seolib.ru (обережно, багато букв!). Тут я публікую тільки висновки, що мають практичне значення. Як успішно просувати сайт в персоналізованої видачі? 1. Підвищуйте клікабельність сниппета.

Опубліковано: 21/02/13 @ 01:12
Розділ Блоги Читати далі...

Тестуємо Smart Linker Pro - приєднуйтесь

Тестуємо Smart Linker Pro - приєднуйтесь Перед Новорічними святами я трохи розповів про ефективності професійної версії плагіна Smart Linker. Польові випробування він пройшов, сто і т і впевнено працює на моїх блогах, розташованих на різних серверах. Прийшов час тестів боєм. Власне в тому ж пості я говорив про випуск 30 копій для користувачів, охочих попрацювати з цим плагіном, а також виступити в ролі тестерів. Це звання передбачає ряд переваг: нижчі вартість самого плагіна, вигідні умови в партнерській програмі (а буде і така) і т.д. Але разом з тим, бажаючим потестувати плагін варто набратися терпіння. Так з 10 тестерів, які вже працюють з плагіном, у трьох розкрилися деякі проблеми і всі з IP. Відверто кажучи це не зовсім з плагіном проблеми, але таки в ході тесту виявилася невірно визначає IP сервера функція - поправили. Залишилося ще 20 копій призначаються для користувачів-тестерів. Купити плагін можна тут . Вартість 950 рублів за одну ліцензію .

Опубліковано: 14/01/13 @ 03:26
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс : як виповзти з під АГС

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Один мій знайомий на днях поділився зі мною радісною звісткою, а я подумав, що це ще комусь може стане в нагоді і попросив дозволу викласти на блог. Вийшов такий ось невеликий кейс. Загалом, сайт знайомого - Потрапив він під АГС 24-го серпня, це видно по recipdonor.com: (до речі, сайт був прийнятий в ЯК в момент знаходження під АГС) Спочатку передбачалося, що все це через партнерки loadmoney.ru, яка ставить тулбар Mail.ru, чого Яндекс побоюється. Партнерку мій знайомий зняв з addgadget.net ще на початку вересня, після чого відправив Платона лист в дусі «Все виправив! Каюсь! .. ». Не допомогло. Після цього робилися різні інші зміни на сайті, які теж, загалом, не допомагали. З 24-го серпня Платона було відправлено в сумі 22 листи. При чому, десь у половині з них після реально виконану роботу над сайтом. Наприклад, під час АГС був створений розділ з новинами по Windows http://addgadget.

Опубліковано: 07/01/13 @ 12:12
Розділ Блоги Читати далі...

З наступаючими вас святами ! З Новим роком та Різдвом !

 З наступаючими вас святами! З Новим роком та Різдвом! Дорогі колеги - сеошники! Всі ті, хто щодня веде незримий бій за позиції у видачі, хто орлиним поглядом стежить за нововведеннями пошукових систем і стиснувши зуби продовжує оптимізувати і оптимізувати, незважаючи ні на що! Шановні мною блогери і майстри контенту! Ті, хто натхненно й зосереджено творить коктейлі зі звичайних і ключових слів - так, щоб вийшло дійсно добре: красиво і смачно, і людям, і роботам. Вебмастера і Манімейкер, та що там! - Просто друзі! Ваша праця інтенсивний і неперервний. Для тру вебмастера нічний час і вихідні дні - це ще не привід відволікатися від улюбленої справи. Але наближається, наближається дата, яка не залишить байдужим нікого. Кожен з нас в цю ніч підніме келих шампанського і загадає: для своїх сайтів тИЦ, PR, трафік, лояльних передплатників, додавання в ЯК і Dmoz, а для себе - небудь дуже особисте. З наступаючими вас святами! З Новим роком та Різдвом! Отримайте свої привітання від Pervushin.

Опубліковано: 30/12/12 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 65

В Grammarly прямо зараз потрібен для роботи над мобільною версією сайту. Ізраїльському стартапу yruler.com (показує реальні розміри продуктів на екрані) потрібно віддалений Python розробник . Almazoom (Миколаїв) шукає старшого PHP розробника . Зарплата від $ 1599. Проект - Ітар-ТАСС. Команда, в якій належить працювати - кращі фахівці компанії ontico.ru Компанії Eastern Peak Software в Харкові вимагається iOS програміст для роботи над проектом ubank.ru . Компанія Midnight Coders шукає JavaScript програміста . Перевагу тим, хто брав участь в олімпіадах, ведуть блог, живуть роботою. InvisibleCRM шукає JavaScript розробника . 20 робочих днів в році дозволено працювати поза офісом. Ощадбанк шукає адміністратора баз даних (Oracle) . Зарплата від 16 000 грн. Яків Файн , який зараз працює над книгою Enterprise Web Development, шукає старшого Flex/Java розробника . Дистанційна робота. Зарплата $ 4000 на місяць. Компанія Sales Optimizer шукає сертифікованого Saleforce.

Опубліковано: 27/12/12 @ 09:37
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективність WP Smart Linker ... Pro ??;)

Хороша новина , друзі ! Вже не знаю , чи встигнемо запустити Pro - версію плагіна WP Smart Linker до Новорічних свят, але те, що це таки станеться найближчим часом , що це вже неминуче , сумніватися не доводиться . Наводимо останні штрихи , так би мовити . Сьогодні, напередодні цієї події , я нарешті хочу поділитися з вами результатами роботи плагіна - надати скріни статистики цього блогу , на якому спочатку з моменту появи плагіна працювала Pro версія . Багато з вас знають , що Pro версія , по мимо стандартного методу підбору релевантних сторінок по тегам і/або категорій, підтримує підбір по засобом самих пошукових систем Яндекс або Google . Власне в цьому її основна фішка . Завдяки такому методу підбору можна бути впевненим на 100% в коректності перелінковки сайту .

Опубліковано: 26/12/12 @ 10:24
Розділ Блоги Читати далі...

Блок підписки feedburner з соціальними кнопками

У пості про пропонованих мною скромних послугах користувачі попросили вказати на пост , що розповідає про панелі підписки , який розміщений в блозі під статтями . Такого посту немає , а поділитися цим блоком бажання є . Ну якщо подобається людям , чому ні? Блок цей складається з двох частин : 1. Кнопки соціальних мереж від Pluso ( до речі , так нам обіцяну статистику і не відкрили ) ; 2. Форма підписки від . Щоб не мучити бажаючих розмістити точно такий же блок у себе зайвими словами, віддам відразу все - код , стилі, картинки . А Ви вже у себе розмістіть цю справу і все буде добре .

Опубліковано: 25/12/12 @ 11:44
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Сашком

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Так вже вийшло, що сьогоднішнє інтерв'ю це логічне продовження попереднього (до речі, ~ 6000 переглядів), хоча насправді ці два персонажі ніяк не пов'язані. З Саней я познайомився півроку тому, коли він несподівано попросив у мене інвестицій ... на що я резонно заперечив, що вбогий, бідний і взагалі «ти хто такий». В якості візуального супроводження фото, які Саня робив для реклами свого проекту, Lineage 2 сервери. Інтерв'ю рваненькое, але це на краще, все ідеальне не так вже ідеально. MaulNet: прищепити ... слухай, а як тебе звати то? Саня: Саня MaulNet: Ніштяк, Сань. Давай з самого початку.

Опубліковано: 21/12/12 @ 06:46
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

AMA : Розробка в Таїланді

1 квітня 2012, ми сім'єю вилетіли до Таїланду (тоді ще помилково вважав, його Тайландом). Завдання було досить проста, ми хотіли помандрувати по Азії, виїхати від зими і пожити подалі від України. Заодно пожити з людьми, несхожими відсутністю дегенеративного мислення жителів Совка. У мене були деякі плани щодо своїх проектів і всякої приватної діяльності. Про країну принципово не знав нічого крім книжки про життя ледібої яку прочитав уже в дорозі, вона до речі дуже допомогла в розумінні психології тайців. Через кілька місяців я влаштувався в стартап, який розробляється тут, на відміну від багатьох інших він дійсно міжнародний, хоча б тому, що з майже 30 співробітників в ньому є люди з Румунії, Болгарії, Італії, Іспанії, Литви, Великобританії, Ірландії, Шотландії, Філіппін, Таїланду, Франції, Єгипту, США, України, Росії. Перебуваючи тут, пройшов шлях від туристичної візи до робочої (повинен отримати на початку наступного року).

Опубліковано: 15/12/12 @ 08:57
Розділ Блоги Читати далі...

Курс молодого бійця за версією Luxoft - рік потому

Трохи більше року тому ми відвідували Одеський політех , на базі якого місцева філія Luxoft організував програму стажування для студентів. Тоді ще хлопці працювали «на перспективу» - займалися вивченням технологій розпізнавання образів. Але сама точка докладання зусиль була досить цікавою - команда займалася розробкою автомобільного бортового комп'ютера, здатного візуально розпізнавати й аналізувати ситуацію на дорозі і брала участь у розвитку відкритої бібліотеки роботи з візуальними образами OpenCV . Завдання, само собою не з банальних, та й не конкурувати студентському проекту з тієї ж Google car. Тим не менш, результати річної роботи одеситів вельми доставляють. Хлопці взяли дитячу машинку (з розряду тих, які здаються напрокат в літніх парках) і зробили її керованою по USB. За кермом цього концепткара - ноутбук c Microsoft Kinect.

Опубліковано: 12/12/12 @ 09:14
Розділ Блоги Читати далі...

Тримаємо руку на ... пульті

Тримаємо руку на ... пульті Раді повідомити про запуск спеціальної пропозиції: «Інвестуй і отримай гарантовано 10% за місяць разом з компанією" Пантеон Фінанс "та сайтом ProstoFinansy.com». Додайте в такому ж блоці своє оголошення Дуже багато користувачів мережі, які проводять за комп'ютером велику частину часу, не сприймають перегляд ТБ. А навіщо? У мережі все необхідне кожному з нас є. А по так званому в народі "зомбоящик" без кінця трусять політичними боягузами, що вже неабияк набридло. Але є ТБ, яке дивитися не просто цікаво, а реально корисно. Корисно всім нам, інтернет-підприємцям. Правда воно теж транслюється не по "зомбоящик" (шкода, до речі ...), а в мережі, але таки ТВ. Я вже давно хотів написати пост про цей сервіс, адже питання SEO хвилюють кожного, хто має своє представництво в Інтернеті - від початківця блогера, який зовсім недавно сказав своє: «Привіт, світ!», до просунутих промоутери, які впевнено жонглюють десятками сайтів.

Опубліковано: 12/12/12 @ 01:40
Розділ Блоги Читати далі...

Український Senior - розробник : погляд з боку світового ринку

[Від редакції: Віктор Сорока - Corporate Recruiting Manager в компанії EPAM Systems. Веде блог «It's all about recruiting ». Віктора можна знайти в LinkedIn або зафоловіть в.] За останні кілька років тема «особливостей» українських Senior-розробників вже не раз піднімалася на DOU. Кожна нова стаття породжує хвилю суперечок, протилежних думок і емоційних коментарів. Але давайте спробуємо відмовитися від суб'єктивного аналізу цієї ситуації і розглянути питання з точки зору цифр. Чи дійсно проблема (якщо вона є) настільки катастрофічна? При написанні статей я регулярно використовую LinkedIn для збору та аналізу інформації про різні особливості та тенденції ринку праці. Думаю, що і в цьому питанні буде важко знайти більш підходящий джерело даних. Перш за все, давайте визначимо, хто ж такий Senior-розробник з точки зору LinkedIn.

Опубліковано: 10/12/12 @ 09:54
Розділ Блоги Читати далі...

23 лютого, Київ - Майстер-клас " Сучасні підходи у верстці 3"

Це вже третій майстер-клас, оновлений та доопрацьований від мабуть найвідомішого верстальника в СНД. Юрій з радістю поділиться всіма новими практиками та знаннями, які він отримав після проведення останнього майстер-класу. Приходьте і дізнайтеся яка буде «верстка 2013». Доповідач - Артюх Юрій , фахівець з верстки з багаторічним стажем. Брав участь у розробці декількох сотень проектів серед яких такі як kremlin.ru , subscribe.ru , sports.ru , ukr.net , zn.ua , delo.ua , pravda.com.ua . Вже більше 5-ти років Юрій веде популярний блог присвячений проблемам верстки . Також є активним учасником спільноти російського крила веб-стандартістов, і організатором першої української конференції веб-розробників UA WEB. План майстер-класу 0) База для верстки
а) Написання коду 2013
б) Sass в) GIT 1) Сучасні CSS Frameworkі (Яндекс, Yahoо, Однокласники і фрілансери) 2) Те за що нам платять гроші 2.

Опубліковано: 06/12/12 @ 02:05
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективні методи просування сайту - приклади з моєї практики

Еффектівние методи просування сайту-приклади з моєї практікі Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як я просуваю деякі сайти клієнтів і які методи просування зараз ефективні, а які ні. Про все я, звичайно, розповісти не зможу, інакше мені не на що буде годувати двох моїх собак, але цікавими напрацюваннями я поділюся. Photo: AP Photo/Rajesh Kumar Singh Спочатку невеликий відступ. Мій знайомий блоггер Олександр Прокудін випустив фільм , в якому він в деталях показав, як заробив 600.000 рублів за 9 місяців на своєму першому в житті інфопродукте. Фільм тривалістю в 1 годину, коштує всього 250 рублів. Мені він сподобався, так як заснований на досвіді Олександра. Я дізнався для себе багато нових моментів, так як я не знайомий із створенням інфопродуктов. Рекомендую. Ще мої знайомі блогери зараз проводять цікаві конкурси з призами, так що можете взяти участь: Володимир Карпєєв проводить конкурс "7 рад ". Сергій Сосновський організував конкурс "Статейнік ". Роман Пузата проводить конкурс "777 або 7000 рублів за 1 годину ".

Опубліковано: 29/11/12 @ 10:09
Розділ Блоги Читати далі...

Як створити особистий блог

Як створити особистий блог Ця замітка на тему багатьом сьогодні цікаву і безпрограшну для тих, хто мріє заробляти не виходячи з дому - вона присвячена запуску блогів. Ось тут кілька перших важливих понять, з якими необхідно бути знайомим кожному блогеру: Чи існують відмінності між блогом і сайтом? - Ні, блог теж сайт. А що ж називають сайтом? - Інтернет-сторінки під одним доменним ім'ям. Різниця скоріше в змістовному наповненні і завдання цих двох ресурсів. Блоги, це електронні щоденники, а сайти, це, більше, спеціалізовані майданчики, присвячені одній або кільком тематикам. Для створення блогів використовуються як платні, так і безкоштовні ресурси. Запустити безкоштовний блог не складно. Для цього достатньо зайти на будь-який сайт, що має блогових платформу, пройти реєстрацію і здійснити налаштування. Найвідоміша у світі безкоштовна блог-майданчик - ЖЖ (livejournal.com). Його найпопулярніший російський аналог blogs.mail.ru. Ще одна русскаязичная платформа Я.ру, що належить Яндексу.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:39
Розділ Блоги Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт - Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію Відеоогляд сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовній програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Видеообзор бесплатной SEO программы Сайт-Аудитор

Дорогие друзья, я продолжаю серию видеообзоров сервисов и программ, с которыми я постоянно работаю при продвижении сайтов. Другие мои видео можете найти по тегу “Видеоуроки” http://shakin.ru/tag/videouroki . Сегодня я расскажу о бесплатной программе Сайт-Аудитор. Скачать ее можете с официального сайта site-auditor.ru . Я пользуюсь этой программой с 2006 года, то есть с того года, когда я только пришел в SEO. В 2009 году я даже взял интервью у ее создателя, которое вы можете прочитать - Интервью - Владимир Трояненко, создатель программы Сайт-Аудитор, компания “Ашманов и партнеры” . Итак, вот само видео: Партнер видеоурока (как попасть ):  ЦОП РСЯ Profit-Partner: партнерская программа для большого заработка! Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. И не забывайте подписаться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео . Чем мне нравится эта программа? 1. Сайт-Аудитор бесплатен. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61