24 - 26 серпня - IT Open Air

IT Open Air - перший унікальний воркшоп в Україні 24-26 серпня 2013 року в Карпатах вперше пройде IT Open Air - триденний захід, яке покликане об'єднати інтернет-рекламістів, програмістів, стартап-команди, юзабілістов, розробників та інших фахівців IT-ринку. Ключова мета - зібрати разом представників різних ІТ-спеціальностей, щоб навчитися новим методикам та ефективній роботі один з одним. Формат заходу - воркшоп на 500 осіб, де учасники будуть працювати в командах над реальними проектами. Вони зможуть познайомитися, обмінятися досвідом, отримати нові знання. Завдання IT Open Air - підвищення особистих і командних професійних навичок. Все це на тлі мальовничої природи Карпат. Запрошені експерти будуть курирувати роботу команд протягом трьох днів. Список експертів буде найближчим часом опубліковано на сторінці Facebook: www.facebook.com/itopenair Організатори IT Open Air: Startup Crash Test, UX Camp, Vejo Hack і конференція «Інтернет-маркетинг в Україні».

Опубліковано: 07/06/13 @ 03:43
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес в мережі

Бізнес в мережі Багатьох відвідувала думка заробити в інтернеті. Деякі бачили в цьому виді заробітку не найкращий, але вихід із ситуації, коли з якихось причин стало неможливим продовжувати роботу на колишньому місці. Комусь було просто необхідно кудись подіти вільний час. Були й такі, хто побачив в інтернеті інструмент, здатний приносити прибуток при вмілому застосуванні своїх інтелектуальних можливостей. Люди з останньої категорії спіткали суть того, що в мережі водяться чималі гроші, і було б вкрай нерозумним це заперечувати. Хто прагне, той завжди знайде застосування своїм знанням, або якщо знадобиться, озброїться новими. Наприклад, стане відвідувати . Різного роду діяльностей у віртуальному світі існує набагато більше, ніж здається, і реклама не виняток. Як і в реальному житті, в інтернеті бувають місця продажів (сайти), товари, ціни і споживачі (користувачі). Отже, можна застосовувати рекламні технології для залучення до сайту відповідної аудиторії і заробляти на цьому гроші.

Опубліковано: 07/06/13 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 88

Олександр Скакунов шукає класних PHP-розробників в компанію SunnyRentals . Зарплата 2500-3500 $. Можливість переїзду до Данії. LinguaLeo шукає JS розробників , які хочуть переїхати до Москви. Холдинг 1 +1 Media шукає Java програміста для роботи над системою продажу телевізійної реклами. Весь серверний код написаний на groovy. Зарплата $ 3500-4000. Системі управління рекламою Rontar потрібен ASP.NET програміст , бажаючий не тільки писати код, а й розуміти бізнес-область, в якій працює додаток. Зарплата від $ 3000. У компанію Svitla Systems потрібно Scala Developer для розробки хмарного сервісу. Компанія Anadea шукає в Донецьку Ruby розробника . Зарплата $ 850-2500. Колеги, з якими є про що поговорити - від аплікативного функторів у функціональному програмуванні до технологічної сингулярності або кварто-квінти кола. Студія Vostok Games , розробник MMOFPS Survarium, для якої гри - це не просто засіб розваги, а й спосіб підняти актуальні питання нашого часу, шукає C + + розробника .

Опубліковано: 06/06/13 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

Індекс Джина . Кого хочуть роботодавці ?

На Джина розробники описують свій досвід та зарплатні очікування і отримують пропозиції від конкретних людей, які шукають розробників . Це дозволило нам зібрати статистику, якої немає на звичайних сайтах роботи. Представляємо наш перший рейтинг затребуваності фахівців. Вибірка обмежена тільки по Києву і тільки кандидатами на повний день в офісі (без урахування фрілансерів, віддаленої роботи тощо). NOTE: Під «пропозицією» мається на увазі повідомлення від роботодавця із опис конкретної вакансії, відправлене користувачеві Джина. Дефіцит дефіциту ворожнечу Всі говорять про те, як сильно потрібні розробники і як їх не вистачає. Коли ми починали робити Джинн, ми теж так думали. Дійсність виявилася трохи складніше і цікавіше: розробників хочуть, так. Але - далеко не всіх однаково. Так хто ж користується попитом, а хто - ні? Давайте розбиратися. Рейтинг спеціальностей - індекс Джина Пропозицій на одного кандидата Вибірка (# кандидатів) JavaScript 4.13 46 iOS 3.087 23 QA 3.

Опубліковано: 05/06/13 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ростиславом Чайкою , засновником Startupline

108- й випуск подкасту " Відверто про IT кар'єризм " . Мова піде про стартапи , заправках , конференціях , тренінгах та Львові. У програмі: Про во'IT'і Робота зі студентами Академія "ШАГ " Тренінгові центри Стартапи та конференції Рекламна агенція Дистанційне навчання Книги у випуску : Незнайко на Місяці - Микола Носов Пригоди Тома Сойєра и Гекльберрі Фінна - Марк Твен Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 04/06/13 @ 08:20
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 15000 $ в ПАММ рахунки . Частина 22. Квітень + травня принесли 9114 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Минулого місяця звіту не зробив, так як у мене в портфелі нічого, загалом, не змінюється. Я присипляю стабільністю. Доходи з рефов, втім, впали. І наздогнала легка ступінь голоду. Скоро хочу підключити до звіту ще один варіант інвестування, ну а поки ... почнемо з квітня : Доходи з реф. відрахувань впали: 3410 $ (в березні 5812 $)
Доходи з ПАММ рахунків трохи впали: 912 $ (у березні 965 $) А травня такий: Доходи з реф. відрахувань зросли: 4059 $
Доходи з ПАММ рахунків впали: 733 $ Скріншот реф. балансу на 1 травня: Скріншот по ПАММ на 1 травня: Скріншот по ПАММ 2.0 на 1 травня: Розподіл ПАММ доходу по рахунках за два місяці: 18550 +980 $ (sven 2.

Опубліковано: 03/06/13 @ 07:44
Розділ Різне Читати далі...

Просуваємо сайт заради моря майбутніх клієнтів

Просуваємо сайт заради моря майбутніх клієнтів Чого ви хочете домогтися від свого корпоративного сайту? Які цілі ви ставили тоді, коли створювали, продумували його? Звичайно ж, ви чекаєте залучення нових клієнтів, поліпшення репутації в очах партнерів, та й взагалі, хочете, щоб про вас знали в Інтернеті. Адже саме Інтернет на сьогоднішній день є головним засобом масової інформації, основним джерелом інформації взагалі, саме через Інтернет поспішають перевірити всіх і кожного, дізнатися подробиці. Та вже, він встиг захопити наш світ, зробити себе життєво необхідним. Але для того, щоб всі ваші надії і очікування збувалися, потрібно в обов'язковому порядку використовувати просування сайту в пошукових системах . Це дасть вам можливість отримати нові інструменти для розвитку компанії, ви ведення її на нові висоти. Ну подумайте самі, наскільки здорово, коли саме ваш сайт, ваша назва компанії випадає при введенні запиту в пошуковику одним з перших. А тепер подумайте, як це важливо.

Опубліковано: 01/06/13 @ 02:42
Розділ Різне Читати далі...

Хочете дізнатися , що зробить сайт вашої компанії більш досконалим? Читайте на http://activetalk.ru/freecall

Хочете дізнатися, що зробить сайт вашої компанії більш досконалим? Читайте на http://activetalk.ru/freecall Інтернет суттєво впливає на розвиток бізнесу. З появою всесвітньої павутини з'явилося дуже багато способів спеціального маркетингового просування, способів залучення клієнтів. Той сайт, який ви зробите, може зіграти на користь вам і вашому бізнесу. Зручний інтерфейс, максимально розгорнуті описи товарів, всі телефони і контакти на видному місці, розширена лінійка товарів - всі ці речі залучать нових клієнтів, а також змусять старих залишитися з вами. Але є ще одна послуга, вона зовсім нова, нею користуються нещодавно, завдяки якій клієнтам стане ще зручніше користуватися вашим сайтом, а, значить, співпрацювати з вами. Це безкоштовний дзвінок вашому співробітнику або консультанта прямо з сайту, про неї можна прочитати у всіх деталях ось тут - http://activetalk.ru/freecall.

Опубліковано: 01/06/13 @ 02:41
Розділ Різне Читати далі...

Вчимося пробиватися в мережі інтернет

Вчимося пробиватися в мережі інтернет Інтернет-джерела стоять сьогодні чимало. Якісно зібрана база в Інтернеті здатна принести вам чимало грошей, особливо якщо про неї знає багато народу. І саме для того, щоб про неї дізналися по максимуму, потрібно розкрутити сайт в Інтернеті, дати якомога більше самої різної реклами, тоді ви можете бути впевнені в успіху затіяного вами підприємства. , розкрутка сайту Мінськ, розкрутка сайту Москва - такі оголошення зараз постійно випадають в контекстній рекламі, ми натикаємося на них у себе в поштовій скриньці, навіть у рухомому рядку по телебаченню іноді прослизають такі пропозиції. І це не просто так. Розкрутка сайтів зараз дуже популярна, кожен, хто зробив сайт, хоче, щоб на ньому було багато відвідувачів, щоб він був популярним і корисним, а також щоб приносив відповідний для вкладень у нього дохід.

Опубліковано: 01/06/13 @ 02:40
Розділ Різне Читати далі...

можливості Інтернету

Можливості Інтернету Пошуки другої половини - це одна з можливостей Інтернету. Так, багато іноземних чоловіки шукають дружину серед українок. Але при цьому багато українки розчаровані у своїх спробах знайти хорошого чоловіка за кордоном. А чоловіки вперто продовжують шукати дружин, і шукають їх і на at -600 . Перед тим, як починати пошуки українки в Інтернеті, визначитеся, для чого вам ця українка потрібна. Можливо, ви хочете цікаво провести час з цікавим співрозмовником в чаті, можливо, ви хочете попросити ради дівчини щодо відносин з протилежною статтю. Може бути, ви хочете встановити ділове співробітництво з жінкою, яка розбирається в ароматах, з метою в майбутньому відкрити свою справу в цій сфері. А можливо, ви просто самотні, і не хочете з'являтися в громадських місцях для того, щоб знайомитися і спілкуватися з дівчатами. Інтернет сьогодні - це чудова можливість для самотньої людини знайомитися з ким завгодно. Так і чоловік може знайти собі дружину.

Опубліковано: 31/05/13 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

Як знайти російську наречену

Як знайти російську наречену Коли ви збираєтеся знайти тур, в якому ви проведете ваш щорічну відпустку, то ви перериє масу інтернет-джерел, довідатися адреси всіх агентств з туризму, все це обдумаєте і, врешті-решт, прийдете до рішення, яке вам подобається. Але як щодо пошуку супутника життя, тобто, людину, з якою ви хочете провести разом багато років? Це справа більш складна, але все ж все вирішується, так само як ремонт копірів на Черкізовському . Пошуки вашої половини через інтернет - це справа більш складна і потребує більш індивідуального підходу, ніж пошуки жінки просто на вулиці або в барі. Припустимо, якщо ви пішли в театр і побачили там красуню, і ви хочете познайомитися, то ви можете просто підійти до неї і заговорити про погоду. Тоді лід буде зламаний, і далі розвинути бесіду буде простіше. Але що робити у випадку, якщо жінка, яка вам сподобалася, проживає в тисячі кілометрів від вашого будинку, і якщо вона насилу розуміє ваш рідну мову.

Опубліковано: 31/05/13 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

4 червня, Дніпропетровськ - PechaKuchaNight vol.6 IT

Повний зал, божевільний драйв на кофебрейках, уважна тиша під час вступу спікерів - все це ознаки відмінного затребуваного івенту. Формат PechaKucha 20 ? 20 завойовує місто! Ми отримуємо величезне задоволення від створення події, від спільної роботи з партнерами, зі спікерами, з друзями формату, і скоро в ефірі PechaKuchaNight Dnepropetrovsk vol.6 IT Спікери: власники і топи IT-компаній і стартапів 1. Михайло Кашкін | Mikhail Kashkin, сonsultant, Google
2. Володимир Воробйов | Volodymyr Vorobiov, Ruby developer, CEO, RubyGarage
3. Максим Іцковіч | Maxim Itskovich, owner, Mobindustry
4. Роман Бабич | Roman Babich, MP, SMD consulting
5. Максим Михальчук | Maxym Mykhalchuk, technical consultant, Ciklum
6. Віктор Сергієнко | Victor Sergienko, principal network architect, Itrezzo
7. Дмитро Маленко | Dmitriy Malenko, CTO, rollApp
8. Юрій Лозинський | Yuriy Lozinsky, delivery director, Exigen
9. Сергій Шегеда | Sergey Shegeda, director, LevelUP
10.

Опубліковано: 31/05/13 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 87

Микола Павлов шукає в Харкові iOS хакера в свій стартап Biomech (система відслідковування рухів для спортсменів). Обов'язково вільне читання наукових статей англійською. Компенсація: зарплата + stock option. У харківську компанію INSART потрібно Java програміст для роботи над стартапом за мотивами one-time passwords, OTP tokens. TubeMogul шукає старшого PHP-розробника , знання Node, Backbone, Angular або Ember буде плюсом. Компанія Luxoft , яка нещодавно подала заявку на IPO , шукає Java і. Net розробників , які хочуть переїхати до Польщі. Повна компенсацію авіаквитків, початкових витрат на житло, перевіз рухомого майна та багажу. Допомога в отриманні візи. 9-12 вересня команда Amazon Web Services знову приїде в Київ шукати розробників, готових переїхати до Канади. Схожий захід вже проводилося в березні . Науково-виробниче підприємство Аеротехніка шукає C + + програміста , що вміє розробляти багатопотокові real-time додатки. Зарплата 14 000 грн.

Опубліковано: 30/05/13 @ 08:55
Розділ Різне Читати далі...

Як відкрити інтернет магазин .

Як відкрити інтернет магазин. Сьогодні все більш і більш популярними стають покупки за допомогою інтернет-магазинів. І це зрозуміло, адже купуючи товари та послуги таким чином можна значно заощадити час, якого в наші дні інколи дуже бракує. У результаті постійно зростаючого попиту на даний вид послуг, створюються все нові інтернет-магазини. Тим більше що створити такий магазин, якщо ви впевнений користувач ПК та інтернету, не представляє особливої ??праці. Існує два варіанти для організації подібного бізнесу: можна створити свій інтернет-магазин, а можна завантажити готовий. Для того щоб він почав працювати на власника, досить налаштувати скрипт магазину. Власники інтернет-магазинів мають ряд переваг перед власниками звичайних торгових підприємств і магазинів, оскільки мають можливість користуватися різними благами інтернету. Звичайно ж, жоден магазин, будь він віртуальним чи реальним не обходиться без реклами, оскільки саме вона допомагає поширити необхідну інформацію про товар.

Опубліковано: 29/05/13 @ 04:55
Розділ Різне Читати далі...

В Єгипті під час медового місяця помер білорус

Турист з білоруського міста Орші, 25-річний Олексій Колтунов помер у , де він відпочивав разом з дружиною під час медового місяця. Він відчув нездужання після вечері у місцевому ресторані і через два дні помер. У вдови не було грошей, щоб перевезти тіло в Білорусь. Страхова компанія відмовилася оплачувати транспортування загиблого білоруса. Гроші друзі подружжя збирали всім світом і зібрали суму, достатню для доставки тіла в Мінськ. Але з Мінська загиблого білоруса потрібно ще перевезти в Оршу. Відпочинок молодих подружжя, які одружилися в лютому, в місті Таба був запланований на десять днів, але тривала всього добу, повідомляє ОНТ. Вечеря в ресторані при готелі «Аквамарин Сан Флауер Резорт» 23 травня було останнім для Олексія Колтунова. За словами дружини, чоловік у цей день замовляв рибу. Вже вранці він відчув себе погано, а ввечері втратив свідомість. Приїхав лікар сказали, що це акліматизація і порадив відпочити.

Опубліковано: 29/05/13 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

Як чудеса стають нормою

VPS-хостинг економить ваші гроші Інтернет став звичною частиною нашого життя і звичайним інструментом роботи безлічі людей. Поширення мережі Інтернету призвело суспільство до значних змін в їх повсякденному житті. Навіть ті люди, робота яких не пов'язана з щоденним проведенням часу в Інтернеті, користуються багатьма можливостями, які він надає: сьогодні за допомогою Інтернету кожна людина здатна з легкістю робити те, про що пару десятиліть тому не можна було й мріяти. Наприклад, бувалий мисливець без особливих зусиль може придбати, скажімо, такий прилад як тепловізійний монокуляр , просто використовуючи Інтернет, де можна знайти детальну інформацію про цей апарат, довідатися про ціни на нього і вибрати магазин, де він продається.

Опубліковано: 28/05/13 @ 09:14
Розділ Різне Читати далі...

Система відеоспостереження і безпеку.

Система відеоспостереження і безпеку. У сучасному світі все більшу увагу виявляється систем безпеки, все більший розвиток одержують сучасні системи відеоспостереження та контролю. Наприклад раніше залишаючи свій автомобіль на парковці не завжди власник міг бути впевнений у його збереження, зараз ця ситуація більш зрозуміла і постійно удосконалюються системи саме спостереження і забезпечення безпеки прийнятої на зберігання власності. Повну інформацію можна отримати на сайті www.sky-trade.net , де роз'яснена повністю технологія відеоспостереження, організація всієї систем з використанням локальних мереж або Інтернету. Сучасна система, встановлена ??на стоянці, дозволяє не тільки забезпечувати збереження вашого автомобіля, зокрема, попереджати викрадення, незначні пошкодження вашого автомобіля іншим учасником руху, які раніше могли залишатися безкарними, безпеку навіть самого автовласника і т.д.

Опубліковано: 28/05/13 @ 05:45
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Рибальченко , ефективним інтернет- маркетологом

107- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про маркетинг , інтернет , SEO та скляна стеля . У програмі: Про во'IT'і Розвиток інтернет маркетингу в Україні сеошник - пірати Як працює SEO Проекти , які добре вчать SEO студія Тренінги та консалтинг Підприємництво Відпочинок Книги у випуску : Маркетинг на 100 %. Ремікс. Як стати хорошим менеджером з маркетингу - Ігор Манн Важко бути богом - Аркадій і Борис Стругацькі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 28/05/13 @ 10:21
Розділ Різне Читати далі...

10 - 14 червня, Київ - Міжнародна конференція Із програмного забезпечення SE 2013

З 10 по 14 червня в Киеве Відбудеться міжнародна конференція Із програмного забезпечення - SE 2013. Конференція проводитиметься за ПІДТРИМКИ Software Engineering Club (Kyiv) на базі национального авіаційного УНІВЕРСИТЕТУ. ІВЕНТ для ІТ-спеціалістів та студентов тріватіме 5 днів, КОЖЕН з якіх буде відповідаті певній сфере технологий:
- Web-Development & Marketing -10 червня
- Mobile/Desktop/DataBases - 11 червня
- Career/Management - 12 червня
- Discovery & Technology - 13 червня 5-й день (14 червня) - Free Entertainment Day - віїзній та розуміє под собою РОЗВАЖАЛЬНИЙ програму для активних учасников конференции, хто презентував свой стартап чг Доповідь. SE 2013 - чудовий доказ того, что Зібрання блискучії спікерів та здібніх студентов в одному місці в неформальній атмосфері можливе.

Опубліковано: 27/05/13 @ 10:16
Розділ Різне Читати далі...

Джинн дейтинг . організаторський звіт

Як знайти хороших розробників? Як знайти цікавий проект? Ми спробували зробити для програмістів справжнісінький дейтинг, і ось що вийшло. 23 травня Джинн зібрав у київському креативно просторі «Часопис» 13 компаній і 55 розробників. Компанії презентували свої проекти та розповідали, кого шукають, розробники - слухали і, звичайно ж, ставили питання. Після презентацій учасники у вільному режимі знайомилися, спілкувалися 1 на 1 або маленькими групками, міняли співрозмовників. Особливість Джинн дейтинг - в тому, що тут немає HRов і рекрутерів. Представниками компаній були тільки ті, хто шукав людей до себе в проект, а також Техдиректор та інші ФАУНДЕР (можете самі оцінити список ). Такий формат дає можливість «з перших рук» дізнатися, чим займається компанія, які технології використовує, і що конкретно доведеться робити в тому чи іншому проекті. Хлопці активно запитували про печеньки, розташуванні офісів, і ще багато про різне. Питання вечора: «А 1С програмістів ви шукаєте?» .

Опубліковано: 27/05/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180