Соціальні мережі - зло чи спосіб зберегти друзів?

Соціальні мережі - зло чи спосіб зберегти друзів? Інтернет сьогодні став явищем, повз якого не може пройти жоден чоловік - так чи інакше кожен з нас користується інтернетом, спілкується, шукає інформацію або заробляє з його допомогою гроші. До речі, що стосується останнього, то сьогодні існує чимало сайтів, які допомагають побачити спосіб заробітку в інтернеті. Наприклад, одним з таких сайтів є http://www.kotox.ru/money/ . Саме тут можна познайомитися з самими різними способами отримувати дохід, не виходячи з дому, просто сидячи перед комп'ютером. Але, мабуть, найбільшим успіхом в інтернеті користуються різні соціальні мережі - тобто, портали, що дають людям можливість спілкуватися. Правда, багато психологів сьогодні стверджують, що соціальні мережі - це найбільше зло інтернету, що вони сприяють тому, що люди перестають спілкуватися «в реалі», в результаті чого у них виникає безліч психологічних проблем.

Опубліковано: 25/05/13 @ 07:19
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні мережі для дітей.

Соціальні мережі для дітей. Різні соціальні мережі вже досить міцно стали частиною життя більшості людей, що мають доступ до інтернету. При цьому соціальні мережі, створюючись, як засіб спілкування, давно «переросли» свої функції, і сьогодні можуть принести користь не лише конкретній людині, але й цілому бізнесу. Наприклад, з їх допомогою можна легко знайти виконавця в тому випадку, якщо потрібно розробка фірмового логотипу компанії або якась оригінальна бізнес-ідея. Для цього в різних соціальних мережах створюються спільноти, де професіонали пропонують свої послуги. Перевагою такого підходу до виконання бізнес завдань є те, що в цьому випадку можна отримати дійсно нестандартне, а значить, і привертає загальну увагу рішення. Говорячи про соціальні мережі, варто звернути увагу і на те, що вони притягують не тільки дорослих людей, але і дітей. Звичайно, більшість соціальних мереж мають обмеження за віком - наприклад, в мережі Facebook не зможе зареєструватися користувач молодше 13 років.

Опубліковано: 25/05/13 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Онлайн -магазини - майбутнє комерції .

Онлайн-магазини - майбутнє комерції. Сучасні інтернет-технології дозволяють нам значно економити наш час. Це дуже важливо, оскільки в наші дні з нашим темпом життя, часу нам часом катастрофічно не вистачає. І, якщо раніше ми використовували інтернет, в основному, для отримання будь-якої інформації або розваг, то сьогодні покупка різних товарів і оплата послуг, не виходячи з дому, стає все більш поширеною. Більше того, на думку фахівців, зовсім скоро саме купівля товарів і оплата послуг будуть основними операціями, що здійснюються в інтернеті. Підтвердженням цьому може служити той факт, що вже зараз обсяг товарообігу в інтернеті не поступається аналогічним обсягами традиційної торгівлі. І це зрозуміло, адже набагато простіше і комфортніше вибирати небудь товар або оплачувати послуги, сидячи у м'якому кріслі, ніж бігати по магазинах і шукати все це «наживо».

Опубліковано: 25/05/13 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

31 травня, Мінськ - MobileOptimized - конференція розробників мобільних додатків і ігор в Мінську

Портал dev.by і компанія Wargaming організовують конференцію розробників мобільних додатків MobileOptimized 2013 , яка вже втретє збере мобільних гиків Білорусі і всього СНД в столиці синьоокою. MobileOptimized в цьому році: доповіді в декілька потоків від провідних експертів СНД, поглиблені майстер-класи, ком'юніті-споти з власною програмою від розробників для розробників, смачний італійську каву, зали Будинку Москви в самому серці міста, пивна афтерпаті. Теми цього року: мобільна розробка, мобільні ігри, iPhone, Android, Windows Phone, 3D-графіка, Unity, розробка ігор, мобільна верстка, управління проектами, маркетинг і просування в сторах, автоматизація тестування мобільних додатків, сервіси та стартапи, особливості ІТ-бізнесу в мобільній сфері, огляд світових конференцій, досвід розробки провідних компаній. Програма на сайті: mo.dev.by/Program.

Опубліковано: 24/05/13 @ 01:10
Розділ Різне Читати далі...

Найважливіше в інтернет -магазині

Найважливіше в інтернет-магазині Інтернет-користувачі зі стажем хоч раз здійснювали покупки, не виходячи з дому, вірніше, не встаючи з-за столу. Реалії такі, що з кожним днем ??все більше людей отримують вихід у всесвітню мережу, так що кількість потенційних покупців тільки збільшується. Головні переваги покупок товарів і послуг по інтернету - це зручність і економія часу. Не потрібно ходити по місту в пошуках бажаної речі, не потрібно стояти в чергах. Підприємці так само користуються благами онлайн-торгівлі - вони не витрачаються на торгові приміщення і на штат працівників, не мають конфліктів з усілякими муніципальними службами. Серце інтернет-магазину - перелік його продукції. Відвідавши сайт, користувачі проводять більшу частину часу, розглядаючи каталог товарів. Цей розділ сайту повинен бути гранично інформативним і зрозумілим користувачеві. Професійні розробники сайтів створять інтернет магазин за короткий час з набором усіх важливих функцій .

Опубліковано: 23/05/13 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

Хочете працювати вдома? А точно зможете ?

Хочете працювати вдома? А точно зможете? Багатьох з нас дратує суворий графік роботи, не радує той факт, що є у тебе справи в даний момент чи ні їх, ти не можеш просто встати і піти. Ось таке отсіжіваніе восьмигодинного робочого дня вбиває в багатьох з нас бажання працювати і креативити. Адже набагато цікавіше, якщо у вас є конкретне завдання і конкретні терміни виконання, і тоді нікого не цікавить, коли ви робите роботу, головне, щоб все було здано в строк. Завдяки такому підходу ви зможете розумно розпоряджатися своїм вільним часом і мати більше часу на те поняття, яке називається вільним життям. Цілком підходящим варіантом для тих, кому набридло таке от офісне рабство, стане . Ви просто отримуєте завдання, виконуєте його і здаєте замовнику, все інше час можете робити що завгодно. Однак не завжди такий спосіб роботи так вже й хороший. Надто вже багато всього будинку відволікає від виконання завдання.

Опубліковано: 23/05/13 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Навчання як рух вперед - http://tritec-education.ru/

Навчання як рух вперед - http://tritec-education.ru/ Інтернет - основа життя сучасної людини, практично все крутиться навколо нього, як робота і навчання, так і проведення дозвілля. Ми шукаємо, на який фільм сходити, в якому ресторані пообідати, яку книгу почитати саме в Інтернеті, так що впоратися без нього, напевно, буде дуже і дуже складно. Не оминув стороною Інтернет і всі освітні питання і програми. Як багато всіляких технік і програм, які пропонують вивчення самих різних дисциплін просто через Інтернет, без навчальної аудиторії і викладача, що стоїть прямо у вас за спиною. Причому вчити таким чином можна все, що завгодно. Від іноземних мов до бухгалтерського обліку. Наприклад, на сайті http://tritec-education.ru/ викладено більше десятка освітніх програм самих різних спрямувань. Там же є і список тих курсів, які ви можете пройти заочно і традиційно, скласти іспити і отримати нову професію або спеціалізацію.

Опубліковано: 23/05/13 @ 11:34
Розділ Різне Читати далі...

Як можна заробити в інтернеті .

Як можна заробити в інтернеті. З розвитком інтернет технологій кількість людей, які відвідують мережу, постійно збільшується. Разом з цим все більше і більше стає актуальною тема заробітку в інтернеті. Існує багато різних, протилежних думок з цього приводу. Деякі вважають, що заробити в інтернет можна і, якщо намагатися, то дуже непогано, інші вважають, що в більшості випадків роботу в інтернеті пропонують шахраї. Як же бути? Насправді в інтернеті заробляти можна, але перш ніж почати слід знати, які існують способи заробітку, особливо це актуально для новачків. Для початку слід знати, що є робота з вкладеннями і без таких. До заробіткам без вкладень можна віднести: заробіток на статтях - копірайтинг, робота фрілансером, заробіток на кліках і т.д. До речі, якщо ви вирішите заробляти шляхом продажу чого або у власному магазині або в торговому центрі, вам будуть потрібні tritix системи для того, щоб ефективно піднести потенційним покупцям ваш товар.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:40
Розділ Різне Читати далі...

Правила пошуку інформації в Інтернеті

Правила пошуку інформації в Інтернеті Інтернет дає можливість отримати практично будь-яку інформацію і, часом, відшукати необхідну вам в океані веб-сторінок буває достатньо важко вирішуваною завданням. Виникає питання про правильне формування запиту та введення в пошукове поле того словосполучення, як наприклад, якщо ви шукаєте контекстну рекламу України , яке надасть вам найбільш швидкий і оптимальний вибір з безлічі сторінок, виданих пошукачем. Часом ми навіть можемо зіткнутися з фразою "0 документів за Вашим запитом" або "документів за Вашим запитом не знайдено". Спробуємо зрозуміти і освоїти деяку кількість правил інформаційного пошуку. У випадку, якщо ви отримуєте занадто велика кількість відповідей на свій запит, нереальна кількість посилань, його потрібно уточнити, ускладнити, і, навпаки, у разі відсутності результатів, відсутність точної відповідності, запит необхідно спростити. Правда, ці правила не завжди працюють.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет і « зона комфорту» : як забезпечити себе високошвидкісним виділеним доступом в Мережу.

Інтернет і «зона комфорту»: як забезпечити себе високошвидкісним виділеним доступом в Мережу. Інтернет міцно увійшов у наше життя, завоювавши популярність серед 50 млн. користувачів всього за якихось 5 років. Багато в чому це відбулося завдяки широкому спектру наданих їм послуг (це і навчання, і розваги, і спілкування, і інші соціальні функції різної спрямованості). Свобода у виборі інформації і можливість цю інформацію отримати стала однією з причин, по якій сучасна людина часто перестає відчувати себе комфортно, якщо раптом виявляється ізольований від доступу в Мережу. Ось чому багатьох цікавлять питання стабільності і якості надаваних послуг. До речі, завдяки інтернету безліч людей можуть заробляти гроші не виходячи з дому. Для цього потрібно створити інтернет-магазин, потім буде потрібна розкрутка вашого інтернет магазину і чекати потік замовлень. Запорука успіху у вирішенні даних питань - звернення до лідерів сегменту.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет: відправний пункт до успішного бізнесу

Інтернет: відправний пункт до успішного бізнесу Ах, великий і могутній інтернет! Скільки таємниць зберігаєш ти в своєму просторі! А скількох ти вже поневолив ... Напевно ви, шановні читачі, теж хочете дізнатися, як стати володарем інтернету? Зараз ми вам розповімо. Рейтинг. Це слово сьогодні прижилося у всіх сферах життєдіяльності людини. Не оминуло воно і інтернет. На найпопулярніших сайтах ведеться підрахунок переглядів та голосів, які звичайні користувачі безоплатно дарують особистостям, бажаючим просунути свій контент. А що робити, якщо, начебто, продукт ви пропонуєте непоганий, але якось не попадається він на очі мільйонної аудиторії? Зараз вже ні в кого не залишає сумніву те, що кращий спосіб прославитися в інтернеті - це розкрутка переглядів Ютуб . Ще б, адже про такій величезній кількості користувачів більшість аналогічних сайтів може тільки лише мріяти! Відмінний спосіб заявити про себе, просунути бізнес, знайти клієнтів - це і є та можливість, яку дарує великий портал.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:31
Розділ Різне Читати далі...

Сила слова . Як залучити відвідувача на сайт .

Сила слова. Як залучити відвідувача на сайт. У чому полягає причина популярності тих чи інших онлайн-ресурсів? Чому відвідуваність одного сайту зашкалює, хоча на перший погляд він нічим не примітний, а другий сайт з яскравим ефектним дизайном числиться в останніх рядках всіляких рейтингів. І все тому, що чіпляє око картинки аж ніяк не достатньо. Відвідувач, який зайде на такий сайт довго не затримається і не оцінить старань графічних дізайнеров.Все тому, що творці не перейнялися питанням, як утримати інтерес користувачів і не приділили належної уваги текстового наповнення. А адже це основа основ в тому, що стосується грамотної подачі і просування ресурсу в мережі. Не дарма ж існує така професія як копірайтер. Досвідчені люди вже давно звертаються до професіоналів своєї справи - . Здавалося б, що тут складного: збирати пропозиції з слів, перебираючи пальцями по клавіатурі зі швидкістю 300 знаків на хвилину. Тільки цього вміння обмаль, і все далеко не так просто, як хотілося б.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:30
Розділ Різне Читати далі...

Компанія Luxoft подала заявку на IPO

Компанія Luxoft , що входить до групи компаній IBS, подала реєстраційну заяву у зв'язку з передбачуваним початковим публічним розміщенням своїх звичайних акцій Типу А в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC). Кількість розміщуваних акцій і ціновий діапазон ще не встановлені. Компанія подала заявку на лістинг звичайних акцій Типу А на Нью-Йоркській фондовій біржі з біржовим символом (тікером) LXFT. За підсумками минулого фінансового року виручка компанії склала $ 314,6 М, чистий прибуток - $ 37,5 М. За даними нашого розділу ТОП-25 , станом на січень 2013 року в українських офісах Luxoft працювало понад 2600 осіб . Добірка посилань по темі Новина на сайті компанії Ведомости: Luxoft подала заявку на IPO в Нью-Йорку Bloomberg: Russian-Backed Software Company Luxoft Files for US IPO Form-1 Трохи інформації з Form-1 Corporate structure at the closing of this offering Summary Consolidated Financial Data??h3> Нагадаємо, що 10 червня 2011 заявку на IPO подала EPAM .

Опубліковано: 23/05/13 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 86

Медійно-соціальний проект MirTesen.ru шукає зубра PHP розробки . Зарплата $ 3000-4000. Гарний профіль в LinkedIn буде плюсом. Корпорація "Перша ріелторська група " шукає PHP-чародія . Зарплата $ 1000-1500. У компанію Pingbull потрібні Frontend і Backend розробники для скандинавських проектів. Appmania (див. також AMA: Всі про розробку мобільних ігор з її керівником) шукає Unity3D програміста . Компанії Інком для розробки засобів захисту інформації в телекомунікаційних мережах потрібно провідний програміст вбудованих додатків . Харківська компанія NIX Solutions оголошує про набір на річну тритижневу практику : Тернопільська компанія Сорока Білобока ™ , яка робить освітні та ігрові програми для дітей, шукає ActionScript 3 або PHP, C #, C + + програміста. Lviv IT StartUp Club шукає Event-менеджера . Зарплата 3000 грн. Заводу зварювального обладнання ім. Патона потрібно програміст для ведення сайту. Зарплата 5000 грн. ТОВ "НАФТОГАЗ ТЕК" шукає системного адміністратора .

Опубліковано: 23/05/13 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

5 червня, Київ - AppClub { build , monetize } # 6 Kyiv

Теми зустрічі: прототипування та дизайн мобільних додатків, розробка ігор, мобільний маркетинг, презентації стартапів. {build, monetize} Стартап WithMyFriends: пошук попутників в літаках і поїздках Львів'янин Ярослав Максимович встиг попрацювати в ролі і підприємця, і інвестора, запустив понад десятка проектів, два з яких успішно продав. У недавньому конкурсі від The ??Next Web був названий «Кращим засновником». Ярослав розповість про свій поточний проект - мобільному додатку WithMyFriends для пошуку попутників в літаках і поїздах - рекламу саме цього проекту ви можете спостерігати в деяких потягах, подорожуючи по просторах України. {build} Від прототипу до продукту.

Опубліковано: 23/05/13 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

Просуваємо сайт за допомогою професіоналів

Просуваємо сайт за допомогою професіоналів Сайти сьогодні є практично у всіх компаній, від невеликих фірм про найбільших корпорацій. Але для того, щоб такий сайт насправді працював і мав сенс, залучаючи нових клієнтів, потрібно регулярно працювати над його просуванням, інакше ніяких результатів попросту не добитися. Отже, якісне просування сайту включає в себе цілий ряд дій, які в своїй сукупності дають прекрасний результат. Наприклад, дуже важливо, щоб сайт постійно оновлювався, щоб на ньому були «правильні» тексти, в яких є ті фразу, які пишуть ваші потенційні клієнти в пошукових системах. Такі от правильно написані і правильно розміщені тексти можуть залучити на дуже багато людей, серед яких досить великий відсоток може виявитися корисними вам партнерами або клієнтами. До речі, ще відмінним методом буде на популярних порталах. Як? Дуже просто, достатньо зайти на сайт pubart.ru і вибрати цікавлять сайти для розміщення статей.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:45
Розділ Різне Читати далі...

Купівля картриджів - ваша особиста вигода

Купівля картриджів - ваша особиста вигода Інтернет бере участь як у проведенні дозвілля, так і активно використовується в процесах навчання і роботи. Кожен день стає все більше і більше людей, що користуються всілякими ресурсами мережі Інтернет та володіють різною комп'ютерною технікою. Практично кожен власник комп'ютера має підключений до нього принтер, таким чином, активно працюючих принтерів в світі майже стільки ж, скільки і самих комп'ютерів, і ще більше - картриджів до цих принтерів, оскільки картридж - це витратний матеріал. Проте нерідкі випадки звернень в компанії, що мають таку послугу, як - наприклад, сюди: http://kart-center.ru/. Часто буває так, що техніка в організації застаріла, відслуживши своє, і залишилося багато невикористаних картриджів - наприклад, закуплених колись про запас, які не підходять для знову замовлених моделей принтерів. У підсумку картриджі складаються на полицях або попросту викидаються.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:43
Розділ Різне Читати далі...

Шопінг « в улюбленому кріслі »

Шопінг «в улюбленому кріслі» Інтернет так міцно увійшов до життя сучасної людини, що сьогодні вже складно уявити собі покупку якийсь новинки без перегляду її оглядів в інтернет-просторі. Інтернет-шопінг давно перетворився для багатьох людей, які не люблять або не мають можливості ходити по магазинах годинами, в захоплюючий і зручний процес. Спочатку необхідно визначитися з тим, що саме ви хочете придбати. Потім - вибрати магазин, в якому ви можете купити потрібний вам продукт - наприклад, в інтернет-магазині Mobistyle . Одним з найпоширеніших товарів, активно продаються через інтернет-магазини, є мобільний телефон, а також супутні аксесуари - шнурки, чохли, карти пам'яті, зарядні пристрої, у тому числі - автомобільні, стилуси, захисні плівки, гарнітури і багато іншого. Все це можна розглянути на сайті магазину, там же можна ознайомитися з технічними характеристиками кожного товару, а, вибравши вподобану модель, підібрати колір і будь-які аксесуари до покупки.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:42
Розділ Різне Читати далі...

Чужий сайт - таємниця за сімома печатками ?

Чужий сайт - таємниця за сімома печатками? Бізнес нерідко висуває свої, жорсткі умови. Дуже часто нам потрібно дізнатися, як насправді йдуть справи у конкурента, щоб виробити правильні тактику і стратегію і опинитися на коні. Для цього дуже часто потрібен цілий набір фактів, в який входить і активність сайту компанії-конкурента. Тільки здається, що дізнатися, скільки чоловік на добу відвідує інший сайт, неможливо. Насправді, якщо поговорити з фахівцями, вони розкажуть вам, як дізнатися відвідуваність чужого сайту , не вдаючись при цьому до жодних незаконним заходам. Перший відповідь дуже проста: на кожному сайті стоїть лічильник, і іноді він навіть не засекречений паролем, тобто абсолютно будь-який користувач Інтернету може увійти туди і дізнатися, скільки чоловік, за якими запитами і з яких пошукових сторінок потрапляють на сайт, можна навіть дізнатися, з яких міст і країн ці люди, які сторінки дивляться частіше, які - рідше. Але все не завжди так просто.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

Чим загрожують " прогулянки " по Інтернету.

Чим загрожують "прогулянки" по Інтернету. Більшість з нас величезна кількість часу проводить в інтернеті. Це може бути робота, навчання, спілкування, розваги і т.д. Таким чином, чим більше людина перебуває у віртуальному просторі, тим більше різної особистої інформації він довіряє інтернету.Так Чи безпечні подібні прогулянки? Звичайно, ні. Однією з великої кількості небезпек, які можуть підстерігати користувача інтернету це розкрадання особистих даних, яке відбувається за допомогою троянських програм. Завдання троянів (як їх ще називають) це непомітно потрапити в систему користувача, спостерігати за його діяльністю або сканувати файли комп'ютера, тим самим отримуючи доступ до інформації особистого характеру (паролі і т.д.) На сьогоднішній день є безліч різноманітних програм для злому ігор і т.д. Наприклад, програма для злому вормікс . Для закачування подібних програм в деяких випадках доводиться трохи повозитися, а іноді достатньо просто завантажити і запустити.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180