Торгівля на NASDAQ (США )

Головна особливість ринку NASDAQ полягає в тому, що це дилерський ринок (dealer market). Класичні фондові біржі, такі як NYSE, є ринками аукціонного типу (auction market). Акції будь-якої певної компанії представляються на ринку NASDAQ декількома маркетмейкерами, які змагаються між собою для того, щоб виконати ордер клієнта. При отриманні ордера маркетмейкер відразу ж продає або купує акції зі своїх запасів, іноді шукає іншого партнера на ринку для здійснення угоди. Дані дилери своїми діями «створюють ринок», вони одночасно пропонують продати і купити акцію, при цьому для операції вони використовують власні гроші. Існуюча конкуренція серед дилерів і наявність їх капіталу забезпечують безперервне укладення угод, це сприяє тому, що ордери дрібних і великих гравців виконуються негайно.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація в присмаком сала

Особливістю Укр- нету є наявність своїх національних пошукових систем. Найвідоміша - Мета.ua. Але в кожному місті є свої пошукові систем. Наприклад є пошуковик київський, дніпропетровський, Харкова, Львова. Практично всі пошукові системи Україні закінчуються на ua. Звичайно там користуються і традиційними пошуковими типу гугла і йяху, Яндекс тут теж популярний. Тому має свої особливості. Тут є своя тонкість. Полягає вона в тому, що різниця між російськими та українськими сайтами невелика. І справа тут у тому, що дуже багато користувачів інтернету Україні користується російською мовою. Однак, якщо мова йде про українську мове, то тут місцеві пошуковими поза конкуренцією. . До речі кажучи про пошуковій системі Мета, вона чи не єдина пошукова система зареєстрована в зоні ua. Практично всі інші пошукові ресурси туляться за адресою com або net. І дуже поширені доменні імена аж третього рівня.

Опубліковано: 28/02/12 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Майбутнє за рекламою в мережі

В даний час реклама в інтернет перетягує на себе левову частку рекламних бюджетів компаній. До деякого часу рекламодавці найбільше боролися за телевізійний ефір, тому як в нашій країні телебачення залишається все ще самим доступною розвагою для більшості населення. Однак, розвиток мережі інтернет робить свою справу. Поява комп'ютерів практично в кожному будинку робить комунікаційну мережу каналом масової інформації. Звідси та увага рекламодавців до мережі інтернет як рекламної майданчику. Найпершим видом реклами в мережі стала банерна реклама в інтернеті .  Розробники щодня винаходять нові способи зробити цей вид реклами ефективнішим. Найсучаснішими сьогодні є банери побудовані на java скриптах і спливаючі вікна, які відкриваються незалежно від того, натискав користувач на дане оголошення чи ні.  Існують спеціальні мережі обміну банерами, які дозволяють не тільки рекламувати якийсь канал, а й залучати все нових користувачів на інтернет-ресурси.

Опубліковано: 28/02/12 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 2 : Рекомендації Георгія Серебренникова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Серію креш-тестів резюме на DOU продовжує Георгій Серебренников - герой одного з недавніх Профіт-Шоу і VP of engineering в компанії Grammarly, що переїхав до Києва після 25 років життя в США. В цьому випуску - розробники, QA, бізнес-аналітики, радіоінженер і дослідник. George now has the floor. Formatting Issues Most of resumes are at minimum three pages long. For some of them it is just a matter of formatting, resumes can be easily condensed into no more than two pages. Some of resumes have too much information that can be easily removed without any damage to the quality of information. All resumes do not have page numbering. Some resumes have inconsistent formatting (different fonts, spacing, positioning of similar information). Contents Some people are listing as too many technologies under "skills". It is impossible to imagine that they know everything. For me, personally, it is a big red flag.

Опубліковано: 28/02/12 @ 03:02
Розділ Різне Читати далі...

45-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з СТО Team International Сергієм Поволяшко

У черговому випуску ми розмовляємо про навчання та сертифікації , про побудову процесів в компанії і про побудову власної кар'єри. В програмі: Про IT Робота у фондовій біржі Побудова структури Project Management'а в компанії Робота СТО в аутсорсингової компанії Бізнес - інтернатура в Массачусетсі IT - tuning Книги у випуску : Deadline . Роман про управління проектами - Том Демарко Таємничий острів - Жюль Верн Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 28/02/12 @ 10:30
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Частина друга, або Чого чекати від грейдингу

Перша частина матеріалу викликала більше уваги і питань у спільноти ДОУ, ніж , можливо, заслуговувала, так як була всього лише вступної статті, що позначає рамки подальшого обговорення проблем грейдингу. Порушені в коментарях до неї питання і їх кількість вимагають більшого формату на відповідь, ніж доступно в коментарях, тобто, вставку в цикл статей незапланованої окремої частини. «Секретний» проект ДОУ З появою першої частини статті багато запідозрили конспірологічний слід. З чого це раптом про грейдування пишуть на ДОУ, чи не пов'язано це з прагненням компаній пропіарити грейдування і посадити всіх на жорстку зарплатну сітку? Ні, ніяк не пов'язано, і ось чому. У грудні 2010 року в рамках ДОУ стартував проект по системі грейдування.

Опубліковано: 28/02/12 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 1 : Поради Інни Скочко

Протягом першого тижня після анонса креш-тесту ми отримали більше сотні резюме. Наші експерти ретельно вивчили перші кілька десятків, вказавши на загальні і приватні помилки у складанні CV. Загальні рекомендації часом виглядають як поради Капітана Очевидність, проте дивно, як часто не дотримуються такі прості правила, як вказівку прізвища претендента в назві файлу, обов'язкова перевірка орфографії перед відправкою або використання зрозумілій розміру шрифту. На цьому тижні ми будемо щодня публікувати відгуки одного з експертів. У першому випуску креш-тесту - поради та зауваження Інни Скочко , Senior HR Manager в Infopulse Ukraine. Загальні рекомендації Перед складанням резюме потрібно чітко виділити для себе акценти, на які буде звертати увагу роботодавець, тобто, орієнтуватися на опис вакансії. Наприклад, якщо оголошення про вакансії каже, що знання англійської мови критичні і т.п., то це коштує відобразити в своєму резюме.

Опубліковано: 27/02/12 @ 08:20
Розділ Різне Читати далі...

У Skype з'явився конкурент

Спонсор даного поста сайт Компанія Google домінуюча на ринку пошукових систем має намір завоювати чергову нішу. Тепер Google має намір спробувати свої сили на ринку телекомунікації. Компанія презентувала, днями, унікальний сервіс під ім'ям Google Voice, який після введення користувачами їх телефонного номера моментально активується і дозволяє зберігати голосову пошту, обмінюватися текстовими повідомленнями і іншими даними з різних діючих телефонних номерів в одному місці і отримувати доступ до неї віддалено. Крім того, сервіс Google Voice дозволяє споживачам системи здійснювати дзвінки через глобальну павутину, що в малому ступені нагадує функціонал Skype. Ідея нової системи розроблена на основі технології компанії Grand Central, придбаної Google в червні 2007 року.

Опубліковано: 25/02/12 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

Корпорація General Motors починає продаж автомобілів через eBay

General Motors, впроваджує новий спосіб придбання їхньої продукції. Концепція продажів, що діяла до сьогоднішнього моменту, виявилася застарілою і тепер акціонери найбільшої автомобільної компанії в світі вирішили змінити погляди на продаж автомобілів. Перші ластівки, які вже скоро надійдуть на продаж через всесвітньо відомий аукціон, це: GMC, Chevrolet, Buick і Pontiac General Motors. Тепер Ви можете замовити вподобаний продукт, неабияк поторгувавшись, не виходячи з власної квартири. Що звичайно ж, величезний плюс для автолюбителів. Відомий американський автоконцерн концерн General Motors (GM) підписав договір з інтернет-аукціоном eBay з продажу вироблених ними автомобілів. За договором, інтернет-аукціон буде отримувати певну комісію від продажів автомобілів. Точний відсоток, поки невідомий. Але, як відзначили, представники автоконцерну переговори пройшли безболісно і за короткий термін - вони зуміли домовитися про всі аспекти продажів.

Опубліковано: 25/02/12 @ 09:05
Розділ Різне Читати далі...

Поради щодо продажу старого телевізора

Не є секретом те, що всі потенційні покупці приходять на інтернет аукціони і дошки оголошень для того щоб знайти дешевшу альтернативу бажаним товарам. Купуючи той чи інший товар, вони в першу чергу оплачують товар, навіть не знаючи, що саме вони купують. Адже немає ніяких гарантій що, те, що буде куплено виявиться саме тим, що було в описі товару. І так вже виходить, що чимала частина покупців купують «кота в мішку». Немає ніякого кодексу честі в інтернеті, кожен намагається придбати за дешево, а продати дорожче. Гортаючи інтернет ресурси, часом натрапляєш на безкоштовні оголошення про продажу вживаної техніки, будь то телевізор або пральна машина, за яку просять зовсім неадекватну ціну. Хто буде платити за старий телевізор більше, ніж за новий? Думаю, навряд чи таку людину при здоровому розумі взагалі можливо знайти. Техніка застаріває дуже швидко і в магазинах такий же товар розходиться зі знижками набагато дешевше, ніж просять за неї онлайн комерсанти.

Опубліковано: 25/02/12 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

E - commerce : на що слід акцентувати увагу інтернет -підприємцям

Нестабільна економічна ситуація в світі наштовхує підприємців шукати нові джерела доходу. І в цьому зв'язку, інтернет-бізнес стає найцікавішою нішею для новаторів і просто тих, хто хоче залишитися на плаву в світі бізнесу. Адже бізнес в інтернеті не вимагає серйозних капіталовкладень і це відкриває перед нами нові горизонти. Великий бізнесмен, новатор - Вільям Гейтс зазначив, у своїй книзі, що в недалекому майбутньому в світі залишаться тільки два види підприємців: ті, хто веде бізнес в інтернеті, і ті, у кого немає бізнесу взагалі. До речі дуже прибутковий вид діяльності це продавати швейцарський годинник . Аналітичні дослідження явно демонструють нам, що онлайн-бізнес розвивається стрімкими темпами, зростання активних онлайн-покупців зростає ще швидше, а показники цін на продукти щорічно стають все вище і вище. Молоді бізнесмени надихаються тими можливостями, що пропонує їм інтернет і вони з ентузіазмом приймаються за створення нових сервісів, онлайн-магазинів.

Опубліковано: 25/02/12 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

Покажіть товар обличчям!

Яким би красномовним ви не були, як би вміло ви не зверталися зі своїми " пальцями " намагаючись на них показати і пояснити своїм читачам і відвідувачам сайту, який у вас суперский продукт , ніщо так не зіграє на ефективності рекламної кампанії та подальшому просуванні товару, як його зображення. Пам'ятається в пості про роль картинок в seo я згадував про спостереження вчених - 75 % інформації зчитується очима через візуальні образи . Та ми тепер всі знаємо, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Загалом сьогодні я б хотів поділитися з Вами екшен для фотошоп , за допомогою яких можна зробити різного роду обкладинки для книг , фірмові коробки, cd бокси і т.д.

Опубліковано: 25/02/12 @ 09:08
Розділ Різне Читати далі...

Для тих, у кого інтернет - магазини - клієнти на просування

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Отже, припустимо ви просуваєте небудь інтернет-шоп.
Або, навіть, допустимо ви і є власник інтернет-шопа. Тоді: 1) Ідіть на 2) Укладаєте з ними договір; 3) Встановлюйте їх кнопку на шоп: 4) Інтернет-шоп отримує +35% заявок від покупців; 5) Отриману доп. прибуток можна пустити на просування. Суть в чому? У тому, що це перший в Росії сервіс, який дозволяє покупцям в інтернет-шопах замовляти що-небудь у кредит, не виходячи з дому. І важливо те, що хороший% заявок на кредит в підсумку схвалюється одним з банків, з якими працює Yes-Credit.ru.

Опубліковано: 25/02/12 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Теми для nokia C7 -00

Короткий технічний опис мобільного телефону Nokia C7 , відгуки користувачів і тести зазначеного пристрою, форум і все все все для телефону Нокіа C7: теми для nokia C7-00 , оригінальні оформлення, цікаві завантажувані ігри, програмне забезпечення, барвисті картинки, відео ролики, змінні мелодії дзвінка. Мобільний телефон Nokia C7 є відмінним продуктивним смартфон, який працює на базі відомої ОС Symbian 3-го покоління. У смартфоні використаний процесор ARM 11 680Mhz, сам він має в розпорядженні широкий AMOLED екраном, що відображає стандартно 16 з невеликим млн. відтінків. Діагональ дисплея становить 3.5 ", що в складі з камерою (фото та відео) на цілих 8 Mpx, робить його справжнім мультимедійним гаджетом для відпочинку і бізнесу. Камера, до речі, здатна знімати фото величезного дозволу (3264х 2440 пікселів).

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:15
Розділ Різне Читати далі...

Як худнути швидко

Не звертаючи уваги на той факт, що всім дієтологам притаманне давати поради бажаючих, худнути не поспішаючи, дізнатися як схуднути , є моменти, які виключають таку можливість. Вам потрібен негайний результат: вже і зараз. Вбивати себе нескінченними голодовками, само собою, не рекомендовано, хоча тугіше затягувати ремінь все таки доведеться. Адже ви працюєте на результат, а не збираєтеся щадити себе так, як завжди. 1. Дієта актора або іншими словами, акторська дієта Цей вид оздоровчої дієти використовують, в основному, танцюристи: чоловіки і жінки до того, як почнуть свій виступ; балерини, зокрема. Сама по собі акторська дієта є гранично простий і не обтяжують. Сніданки, обіди та вечері, в день # 1: в період всього цього дня слід вживати томатний сік, а тверду їжу замінити вареним рисом. Сіль і цукор, навіть «для смаку», як кажуть, в даному варіанті не підійде.

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:10
Розділ Різне Читати далі...

Флеш- картка microsd 8 gb

Картка додаткової пам'яті або ж флеш-картка - невелика за розміром пристрій має властивість зберігати дані. Використовується як накопичувач пам'яті, зашифрованою в електронному вигляді, для того, щоб зберігати цифрову інформацію. Сучасна карта додаткової пам'яті виготовлена ??на базі так званої flash-пам'яті. В принципі, в повніше допустимо використання радикально інших технологій. Такий пристрій, як карта пам'яті microsd 8 gb може бути використана в будь-якому, яка потребує розширенні вбудованої пам'яті пристрою. Йдеться, в першу чергу, про цифрових фотокамерах, стільникових телефонних апаратах, ноутбуках, плеєрах, програють MP3 формат, в різних консолях, призначених для комп'ютерних ігор. Карта розширюваної пам'яті, по суті, є невеликим, перезаписуваних пристосуванням, крім цього, мають зберігати той чи інший вид електронних дані не споживаючи електроенергію (карта пам'яті - енергонезалежна).

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:07
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 21

Розробник VoIP рішень Zultys відкриває офіс у Києві та запрошує на роботу старшого C/C + + програміста . Компанії-розробнику систем безпеки Avidis потрібно досвідчений керівник групи програмістів . Зарплата 3000-4000 $. Компанія AnVir Software запрошує на роботу віддаленого C + + провідного розробника . Зарплата 2000-2500 $. Є можливість розвиватися в бік управління продуктами. Компанія B2B Soft (лідер серед постачальників POS-рішень на ринку мобільного зв'язку США і Канади) шукає Team Lead'а (C #) . Зарплата 3000-3500 $. Компанії Luxoft потрібен старший PHP програміст для розробки соцмережі любителів книг. Uploading.com шукає PHP експерта в Києві. Зарплата 2000-3000 $. Mobile Labs шукає HTML5/JavaScript/PhoneGap програміста для розробки нестандартних соціально-орієнтованих трендових додатків на HTML5 для всіх основних мобільних платформ. Стартапи Experika.com потрібно Javascript розробник в Одесі. Зарплата 20000 грн. Igogol Games потрібно Python/JavaScript программист .

Опубліковано: 23/02/12 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

Ремонт в новобудові

Багато людей можуть задавати собі питання про те, в чому відмінності між капітальним ремонтом у вже обжитий квартирі і ремонтом в новобудові. Професіонали дадуть відповідь вам так: протягом приблизно двох років ваша новобудова трошки присяде. Внаслідок цього на стіні вашого житла може з'явиться тріщина або виникнути неполадки в системі водоподачі, а також патьоки в системі опалення. Ще однією поширеною проблемою є «здуття» статі, ну і інші дрібні неприємності. Всі ці моменти потрібно учітесть, в тому випадку, якщо ви хочете робити ремонт в новобудові. Адже якщо ви не будете знати цих моментів, то йдете на ризик втратити гроші, якщо ви хочете зробити шикарний ремонт. Через пару років після побудови потрібно робити знову. Фахівці радять підходити дуже акуратно до вибору оздоблювальних матеріалів. Прийшовши в магазин, звертайте свою увагу на ті матеріали, які прекрасно витримають незначну деформацію підлоги, стель і стін. Дуже важливим елементом при ремонті в новобудові є підлога.

Опубліковано: 23/02/12 @ 10:22
Розділ Різне Читати далі...

Ремонт в новобудові

Багато людей можуть задавати собі питання про те, в чому відмінності між капітальним ремонтом у вже обжитий квартирі і ремонтом в новобудові. Професіонали дадуть відповідь вам так: протягом приблизно двох років ваша новобудова трошки присяде. Внаслідок цього на стіні вашого житла може з'явиться тріщина або виникнути неполадки в системі водоподачі, а також патьоки в системі опалення. Ще однією поширеною проблемою є «здуття» статі, ну і інші дрібні неприємності. Всі ці моменти потрібно учітесть, в тому випадку, якщо ви хочете робити ремонт в новобудові. Адже якщо ви не будете знати цих моментів, то йдете на ризик втратити гроші, якщо ви хочете зробити шикарний ремонт. Через пару років після побудови потрібно робити знову. Фахівці радять підходити дуже акуратно до вибору оздоблювальних матеріалів. Прийшовши в магазин, звертайте свою увагу на ті матеріали, які прекрасно витримають незначну деформацію підлоги, стель і стін. Дуже важливим елементом при ремонті в новобудові є підлога.

Опубліковано: 23/02/12 @ 10:22
Розділ Різне Читати далі...

Гороскоп

Цікавими ресурсами, які іноді варто почитати, є астрологічні сайти. Не так давно мені вдалося знайти інформацію про ніколи раніше не зустрічається мені явище - такому як портали стихій. Дізнався, що є портал для кожної з відомих стихій для Вогню, для Землі, портал Повітря, і портал Води. Нашої планеті судилося увійти в Космічні зони складним чином створеної космічної енергії і взаємодії. Цей процес, звісно, ??може відображатися на прояві того чи іншого земного визначення, про який вже говорилося вище (визначення в даному випадку читати, як стихія). Напряму з цими визначеннями пов'язаний . Відчуваю надію на те, що знову відкритий Портал-якої зі стихій, зможе принести відчутну користь, гармонізувати навколишній простір - тимчасові, енергетичні, просторові та інформаційні структури на планеті, що зветься Землею. Думаю, ставитися це не тільки до Землі, але і до планета іншим, розташованим усередині Сонячної системи.

Опубліковано: 23/02/12 @ 10:15
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180