Мережа , яка підкорила весь світ

Мережа, яка підкорила весь світ У вік Інтернету багато речей стають набагато простіше. Деякі, навпаки, помітно ускладнюються. Але все, що пов'язано з передачею даних, пошуком інформації, забезпеченні безпеки, стало набагато оперативніше, простіше і продуктивніше. Наприклад, встановивши відеоспостереження в магазині , ви зможете через мережу Інтернет спостерігати за тим, що діється в торговому залі, з будь-якої точки земної кулі. Камери можуть бути різні за якістю, але, якщо все правильно налаштувати, то навіть з планшетника ви зможете відслідковувати, що відбувається. Інтернет допомагає і батькам, які віддали дітей в дитячий садок. Зараз майже у всіх приватних дитячих садках встановлені відеокамери, які в режимі он-лайн дозволяють мамам і татам стежити за тим, що відбувається. Ще десять років тому уявити таке було дуже і дуже складно. У передачі даних Інтернету немає рівних, і не з'явитися в найближче століття, швидше за все.

Опубліковано: 23/03/13 @ 02:58
Розділ Різне Читати далі...

Зручність інтернет-магазинів

Зручність інтернет-магазинів Сьогодні нікого вже не здивуєш інтернетом вдома або на мобільному пристрої - ці технології в нашу життя увійшли міцно, і багато проробляється зараз за допомогою саме інтернет-технологій, які все розвиваються. Так, наприклад, інтернет-магазини завойовують все більшу популярність, причому не має значення, що в них продається, є дуже цікаві і нестандартні магазини. Наприклад, є інтернет-магазин з продажу маршрутизаторів Мікротік. До речі, настройка мікротік теж є на сайті - mikrotik. spb.ru. Всі інтернет-магазини мають, по мережі, той же принцип дії, що і звичайні, тільки торгова площадка знаходиться в інтернет-мережі, де розташовується каталог товарів і форма для замовлення, і ви в онлайн режимі можете замовити будь-який вподобаний вам товар . Його потрібно вибрати, поклавши в так звану корзину, куди можна скласти стільки товарів, скільки вам потрібно.

Опубліковано: 21/03/13 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Просування сайту в Інтернеті - необхідність сьогоднішнього дня

Просування сайту в Інтернеті - необхідність сьогоднішнього дня Для якісної і повноцінної роботи сайту кожній компанії потрібно знати основи просування в мережі Інтернет. Дуже важливо, щоб сайт був правильно зроблений - як з дизайнерської, так і з точки зору контенту. Потрібно провести розрахунок вартості просування сайту , щоб зрозуміти, наскільки це вигідно, і скільки прибутку варто очікувати від вкладених коштів. Також можна зняти відеоролик для реклами вашого нового порталу. У мережі Інтернет дуже багато сайтів, вони різноманітні по дизайну, функціоналу та наповнення. Але всі сайти компаній і підприємств мають все-таки одну, головну мету. І мета ця - зацікавити потенційного клієнта, покупця, партнера, розкрити товар з потрібної сторони, а також надати найбільш повну інформацію, рекламує товар.

Опубліковано: 21/03/13 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Захід епохи проектного менеджменту або хто винен і що робити ?

Le Roi est mort, vive le Roi! Звичний command & control проектний менеджмент мертвий. Те, що раніше за всіма стандартами вважалося відповідальністю проектного менеджера - поставка проекту з затвердженим функціоналом, в певний термін за допомогою виділеної команди - тепер все частіше і частіше вважається відповідальністю команди: власника продукту, інженерів і дизайнерів. Jeff Paton на одному з тренінгів так відповів на запитання про занепад проектного менеджера: «Я допомагав почати працювати по agile самим різним компаніям, і поки що, при будь-яких конфігураціях команди і організації, виникала необхідність фінансового контролю, бюджетування, дозволу інфраструктурних та ресурсних залежностей. Зазвичай цих завдань більше, ніж може потягнути на себе одна команда. У деяких є лінійний менеджер, але багато продолджают працювати з проектним менеджером.

Опубліковано: 21/03/13 @ 09:56
Розділ Різне Читати далі...

Як знайти ідею для стартапу ? 10 кейсів успішних підприємців

Ідеі для стартапов Тисячі людей щодня запитують у Яндекса, як заробити в інтернеті (причому швидко, без вкладень і бажано відразу мільйон) і шукають готові ідеї для бізнесу. Мені відомо кілька десятків "підприємців", які намагалися відкрити чергову соцмережа, пошуковик, біржу, агрегатор. Деякі оригінали щороку запускають по 2-3 нових стартапу, і завжди з упевненістю, що "в цей раз точно вистрілить". Чому 90% стартапів зазнають краху? Одна з причин - люди, які їх відкривають, занадто захоплені думками про монетизацію і забувають подумати, кому буде реально корисний їхній проект. Багато хто вважає, що відсутність у проекту реальної цінності можна компенсувати масштабною рекламною кампанією (сумнозвісні приклади - webalta.ru, stranadruzey.ru, domgeo.ru, youdo.com і десятки інших). Чи означає це, що не варто навіть намагатися створити свій проект? Аж ніяк ні.

Опубліковано: 20/03/13 @ 10:15
Розділ Різне Читати далі...

5 поширених запитань про зовнішньоекономічну діяльність СПД з валютою

Ця стаття буде корисна для тих, хто планує працювати з іноземними замовниками і цікавляться тим, як правильно організувати зовнішньоекономічну діяльність свого СПД в рамках нинішнього законодавства. 1. Планую працювати з іноземним замовником. Що необхідно для організації роботи мого СПД? Будучи приватним підприємцем, ви плануєте працювати з іноземним замовником. Для цього вам необхідно укласти контракт із замовником. Для складання договору можете скористатися Положенням про зовнішньоекономічних договорах , де описані всі важливі аспекти : терміни, предмет договору - надаються послуги або продукт, відповідальність сторін ... Якщо ви не впевнені в коректності складеного договору, то є сенс звернутися до фахівців, які безпосередньо займаються складанням зовнішньоекономічних контрактів. Також, є маса інтернет-джерел, які детально розкривають важливі аспекти складання та підготовки контрактів та пропонують приклади і шаблони документів.

Опубліковано: 20/03/13 @ 09:17
Розділ Різне Читати далі...

24 - 25 травня - Конференція JEEConf 2013

Наближається весна і разом з нею чергова щорічна конференція для Java розробників, яка ось уже третій рік збере любителів Java з різних країн у Києві - JEEConf 2013. Вона як зазвичай призначена на самі теплі весняні деньки 24-25 травня. ЩО ТАКЕ JEECONF? JEEConf - це щорічна конференція, метою якої є зібрати разом всіх, хто використовує Java технології для розробки. Конференція вже проходить 2 роки і в минулому році зібрала понад 650 учасників з 9 країн. У цьому році конференція вперше пройде в два дні. Організатори вирішили піти на цей експеримент, щоб було більше часу на спілкування для учасників та доповідачів. У той же час, кількість паралельних потоків сократітс до 2-3, щоб дати можливість відвідати цікаві доповіді і не розриватися між сценами. ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД КОНФЕРЕНЦІЇ В ЦЬОМУ РОЦІ? Завдання конференції JEEConf полягає в тому, щоб зібрати якомога більше практиків і висвітлити процес розробки додатків за допомогою сучасних Java технологій.

Опубліковано: 19/03/13 @ 07:16
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Антоном Семеновим , Resource Manager'ом DataArt

97-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Поговорили про побудову кар'єри в рамках однієї компанії , тестування , навчання , студентське життя та аспірантуру . У програмі : Про во'IT'і Перша робота Бізнес - інформатика Навчання + Робота QA Менеджмент Виступи про кар'єру Книги у випуску : Торговець гарматами - Х'ю Лорі Майстер і Маргарита - Михайло Булгаков Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 19/03/13 @ 11:31
Розділ Різне Читати далі...

В Одесі пройшов весняний ІТ - турнір з настільного тенісу

16 березня 2013 в Одесі при організації Provectus IT пройшов турнір з настільного тенісу серед українських ІТ-компаній. У весняному турнірі взяли участь: Provectus IT, Luxoft, Lohika, Comodo, Innovative Solutions, AB Soft і Blam! Games. Почесне право суддівства було надано судді національної категорії - Фарладанською Юлію Яковичу. Гості з Києва, компанія Innovative Solutions, вперше брали участь у турнірі. Віталій Семіда, капітан команди Innovative Solutions:
«Від імені компанії Innovative Solutions хотілося б подякувати організаторам турніру за теплу зустріч і бездоганну організацію змагань. Як виявилося, ми були єдиними гостями з Києва, можна сказати "темною конячкою", і до старту змагань команди-учасниці пильним поглядом оцінювали нашу розминку))) Не дивлячись на те, що наша команда не посіла призове місце, гравці, а так само чисельна група підтримки, отримали масу задоволення і величезний заряд позитиву.

Опубліковано: 19/03/13 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

Аналіз ринку праці в області мобільного розробки : iOS vs Android

ДОУ розширює горизонти. На цей раз ми розглянемо ринок праці для розробників з трьох країн: Росії, України та Білорусі. Спочатку планувалося вивчити три конкуруючі області: iOS, Android і Windows, але за результатами стало ясно, що треба включити ще і розробників-універсалів ios/android. Дані по Windows, на жаль, довелося виключити: незважаючи на стрімкий розвиток гаджетів на Windows 8, розробники під них практично не потрібні і зробити аналіз не представляється можливим. Отже, ось дані по конкурсу на місце (співвідношення кількості резюме до кількості вакансій): Найлегше влаштуватися розробнику під Android в Росії. Там конкурс складає всього 0,12 осіб на місце. У Білорусі краще вибирати тільки один з напрямків, розробники-універсали не потрібні на даний момент взагалі. Дані по середнім зарплатам: Найвищі зарплати у програмістів будь-якого напрямку в Росії, але там же і самий великий розкид. По Україні різниця зарплат невелика, в Білорусі зарплати найнижчі.

Опубліковано: 18/03/13 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Київ - Kyiv.py # 10

У суботу , 6 квітня , в знаменитій ціклумовской « шайбі » проведемо десята зустріч Kyiv.py. На даний момент підтверджені такі доповіді : 1. « Sockets from the ground up »
Ростислав Дзінько . Як працюють мережеві додатки , сокети , і що з цим робити . 2. « Cython - close to the metal python »
Тарас Ляпун . 3. « Перестаньте писати на Паскалі »
Олексій Качаев Короткий розповідь про те , як писати красивий і зрозумілий код , користуючись УСІМА можливостями мови Python : імперативних код проти функціональної сематнікі , машини і компілятори проти мови програмування , інструкції та вимоги проти ідеї та їх описів . Завдання, приклади , а також трохи ітераторів , генераторів і декораторів 4.

Опубліковано: 15/03/13 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

30 березня - UA Web Challenge IV

Реєстрація 11 - 29 березня. UA Web Challenge IV - змагання веб - розробників в бойових умовах . Сотні програмістів з усіх регіонів України беруть участь в чемпіонаті . Чому ? Це прекрасний шанс перевірити себе , порівняти свій рівень , познайомитися з талановитими колегами по цеху , знайти нову роботу , можливості , отримати пачку корисних знайомств .

Опубліковано: 15/03/13 @ 10:33
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : хроніка обшуків в GlobalLogic , партнерство Jelastic і REG.RU

Добрий день, шановні читачі. Новини Найбільш резонансна подія тижня - візит правоохоронних органів в офіс харківського GlobalLogic . Пристрасті вщухли, компанія повертається до нормальної роботи. REG.RU і Jelastic оголошують про стратегічне партнерство . Cisco відкриває свій протокол маршрутизації - FAQ . Google демонструє деякі можливості Google Glass API . Львівські «патентні тролі» можуть паралізувати постачання планшетів в Україну . Стало відомо,. Аналітика Лічильник днів з часу знаходження останньої дірки в Java . Подкаст HotSeat : аутсорс vs продукт, Scrum. Думки Російські інвестори загралися в медіа . Кілька думок про еміграцію на КО: «IT-еміграція - з чого почати» і Заручники IT: Чужинець у чужій країні. Fragmented Projects and Overcommitted People. Теорія «Дієта для браузера» - як оптимізувати код веб-сторінок. Практика Хороший приклад оформлення коду по корпоративним стандартам . IronWorker: How We Went from 30 Servers to 2 . Нові версії NodeJS v0.10.0 (Stable).

Опубліковано: 15/03/13 @ 09:45
Розділ Різне Читати далі...

Тепер я знаю

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Дзвонять, загалом, на днях. Питають «ви власник бла-ла-ла.ком?». А в мене, значить, є скромний сайтик про селебріті і всяке таке. Відповідаю, що так. Поспілкувалися. З'ясувалося, що їм дуже не подобається один розміщений на бла-ла-ла.ком пост, присвячений Селебі, про яку ніхто з вас не чув. Я навіть Селебі-то цього персонажа не можу назвати ... так, швидше - «зірка одного дня». Здогадайтеся чому тут можна замінити слово «зірка». А статейка в дусі «таємниці, покриті мороком», з присмаком lifenews.ru. Я якось відразу подумав, що зараз почнуть загрожувати судами і всілякої розправою над моєю практично невинної попою. Але немає. Пропонують грошей (за видалення статті). Спочатку 15к руб, потім 27К руб. Мені це сподобалося, ну я і вирішив продатися. Статтю в місяць відвідували десь 3000 хом'яків, але вони явно не ті хом'яки, які можуть добре приносити на контексті.

Опубліковано: 15/03/13 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Відеоогляд програми для організації ключових слів Keyword Organizer

Сьогодні мова піде про програму Keyword Organizer (офіційний сайт http://keywordorganizer.org/ ) , якої поки немає аналогів ні в англомовному інтернеті, ні в рунеті. Вона з'явилася всього три місяці тому. Я придбав її відразу, як тільки дізнався про неї і подивився відеоролики про її функціоналі. За цей час вона міцно зайняла своє місце в моєму арсеналі SEO інструментів. Вистачить слів, краще подивіться відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ROOKEE - система автоматизованого просування сайтів . Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Саме таких функцій, які пропонує даний софт, мені давно не вистачало. Keyword Organizer дозволяє зручно систематизувати і організовувати ключові слова. Як і все хороше в цьому світі, програма платна. Коштує $ 77. Але я приготував бонус для читачів shakin.ru.

Опубліковано: 14/03/13 @ 03:22
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 76

Компанії Depositphotos потрібно Search Engine Analyst . Досвід наукової або практичної роботи в області інформаційного пошуку буде плюсом. Компанія Custvox AG , яка спеціалізується на Customer Experience Management системах, шукає старшого Java розробника , що розбирається в аналізі текстів. Зарплата від $ 3000. Prom.ua шукає Front-end розробника , орієнтованого на нові технології в процесі розробки (БЕМ, SASS, CoffeeScript, Clientside MVC). Івано-Франківська аутсорсингова компанія DC Media шукає старшого Ruby on Rails разработчтка для музейного проекту. Зарплата від 1400 $. Групі компаній "ЛІГА ", лідера ринку інформаційно-правового забезпечення бізнесу в Україні, потрібен Product manager для ЛІГА: ЗАКОН. Навчальний центр Данко шукає охайного викладача PHP програмування . Погодинна зарплата. Харків Компанії "Охорона та безпека" потрібно Senior/middle Java developer . Проект - клієнт-серверне web додаток в області охоронної сигналізації. Зарплата $ 2500-4000.

Опубліковано: 14/03/13 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Маски - шоу в харківському офісі GlobalLogic

Сьогодні з ранку в твіттері з'явилися згадки про те, що робочий день у харківському офісі GlobalLogic почався з несподіваного візиту хлопців в масках. До речі - це вже другий наїзд правоохоронних органів на харківське представництво - перші "оглядини" відбулися в лютому 2011 і особливого розголосу не отримали. Офіційна позиція компанії ТОВ "ГлобалЛоджик Україна" щодо слідчих дій в харківському офісі Прес-служба компанії повідомляє, що сьогодні 13 березня 2013 в харківському офісі ТОВ "ГлобалЛоджик Україна" правоохоронними органами Харківської області проводяться слідчі заходи відносно одного з колишніх контрагентів нашої компанії. Слідчі дії здійснюються в рамках чинного законодавства і у присутності адвокатів компанії. У зв'язку зі слідчими діями доступ в офіс компанії тимчасово обмежений. Про подальші дії будемо інформувати додатково.

Опубліковано: 13/03/13 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Юрієм Ландграф , віце - президентом по розробці GlobalLogic

96-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Юрій поділиться своїм досвідом в IT сфері України і розповість про великі компанії, аутсорсинг, доставку коду замовникам, менеджмент і ринок праці в Україні. У програмі: Про во'IT'і Створення Validio Топ менеджер і менеджер MBA Угода з GlobalLogic Программанія Політика та IT в Україні Рейтинги IT компаній Книги у випуску: Думай і багатій - Наполеон Хілл Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно і де завгодно - Ларрі Кінг Книги Елія М. Гольдратта Книги Пітера Друкера Книги Генрі Мінцберга Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 12/03/13 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Україна vs Данія : зарплати розробників

Пару місяців тому на ДОУ був черговий зарплатний опитування . Я якраз в цей час переїхав до Данії. Данські зарплати я взяв з опитування профспілки працівників IT, який проводили в січні 2012 року. Всього масиву відповідей вони не виклали, замість цього у них на сайті - розбивка по спеціальностям, і досвіду роботи. Плюс вказана середня зарплата, і інтерквартільний розмах (interquantile range). Данські зарплати я перевів в долари, і відняв 40%, які йдуть на податки (моя особиста оцінка). З українських зарплат я прибрав явну нісенітницю (зарплати менше 100 доларів, або зарплати Senior посад менше 500 доларів). Розкид зарплат за спеціальностями вийшов дуже красномовний: Навіть з урахуванням податків, датські айтішники приносять додому як мінімум в два рази більше, ніж українці. Найбільша різниця у працівників техпідтримки - різниця тут майже в 6 разів. Speciality Salary ratio, Denmark to Ukraine Support 6 QA 5.09 Network 4.67 Design 3.52 Analysis 3.39 Programming 2.

Опубліковано: 11/03/13 @ 12:26
Розділ Різне Читати далі...

30 березня, Київ - DevFest W

ДевФест - це новий освітній проект, організований GDG. Наша ідея - надихнути, навчити і розповісти про всі можливості для прекрасної половини в сфері IT. Якщо Вас цікавлять такі питання:
• Як завоювати місце під сонцем в «чоловічий» професії і які якості необхідні для цього
• Які кар'єрні можливості відкриті в сфері IT і можливий кар'єрний ріст
• Історії успіху - ІТ-леді, які зв'язали своє життя з інформаційно-комунікаційними технологіями
• Самий затребувані ІТ професії для дівчат
• Ми зустрінемося з НR-ами київських компаній, поговоримо про QA, PM, DEV та багато іншого.
• Наша мета - створити ком'юніті для дівчат Участь безкоштовно, прохання зареєструватися:
http:// olostan.org.

Опубліковано: 11/03/13 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180