Пірати Силіконової долини

Стів Джобс проти Білла Гейтса в фільмі Пірати Силіконової долини Вчора ввечері ще раз переглянув фільм "Пірати Силіконової долини". Не можу сказати, що зарядив він мене також, як "Соціальна мережа " при першому перегляді, але фільм однозначно варто подивитися, якщо Ви цього ще не зробили. Він знятий за книгою «Вогонь в долині» Пола Фрайбергера і Майкла Суейн. Картина є здебільшого художньої, ніж документальної, проте ключові моменти цієї історії розкриті в достатній мірі, тому буде особливо цікава і корисна людям, що обертається в економічній сфері, або присвятили життя IT технологій, тобто нам, друзі, хоча простим користувачам ПК теж напевно стане цікаво, звідки і як виникло те, чому кожен день ми приділяємо не по одній годині нашого безцінного часу. «Пірати Силіконової долини» - це історія про простий очкарик і великого художника, які нічого не вигадуючи, обманюючи і крадучи, встали на ноги і перетворилися в мільярдерів, але саме вони багато в чому сформували вигляд сучасного інформаційного суспільства.

Опубліковано: 20/06/12 @ 12:49
Розділ Різне Читати далі...

59-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Олексієм Стрільцем , автором мобільного застосування Jets

Гість нашого подкасту розповість про досвід роботи на продуктові компанії та над своїми продуктами. В програмі: - Про во'IT'і.
- Життя і робота в США.
- Робота в Українському проекті «Мета».
- Робота над «Jets», проблема, рішення, аналітика.
- Маркетинг і бюджети. - Юридичний конфлікт з Expedia. Книги у випуску: Стартап. 11 майстер-класів від екс-євангеліста Apple і самого зухвалого венчурного капіталіста Кремнієвої долини - Гай Кавасакі . Втрачаючи невинність. Автобіографія - Річард Бренсон . Ми нарешті запустили нашу Facebook сторінку. І в 15:00, кожні 10 хвилин будемо публікувати на ній ключі до додатка Jets для iPhone. (Всього 9 ключів).
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний при підтримці IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію .

Опубліковано: 19/06/12 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Хмарні технології для школи

Хмарні технології для школи Хмарні технології для школи Проблема навчання дітей хвилює більшу частину людства. Як навчати дітей зараз, коли величезна кількість часу сучасні діти проводять в мережах Інтернет, де накопичилася різна інформація? Як направити їх у потрібне русло? Зараз, одним з найважливіших етапів, є впровадження в школах хмарних технологій. Ці технології дозволять підвищити рівень і якість освіти. Розробники показали всі переваги, якими володіють хмарні технології. Це, і економія коштів, що має величезне значення для шкіл. Наприклад, приходить системний адміністратор в Москві , може обслуговувати одночасно кілька шкіл, що дозволить заощадити кошти на оплату роботи шкільних технічних фахівців. Це і можливість виконання різних навчальних завдань у форматі реального часу, відкритість освітнього простору Інтернет для всіх вчителів та учнів, причому навіть самих віддалених населених пунктів нашої країни - що важливо і актуально на даному етапі розвитку освіти.

Опубліковано: 19/06/12 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14

Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14 Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14 Компанія Mozilla початку велику рекламну компанію щодо нового поліпшеного браузера Firefox 14. Звичайно, ніде не висять об'ємні літери про новий браузер, але рекламна компанія йде у великому розмаху. Поліпшення безпеки роботи з різними доповненнями і нові функції в управлінні вкладками, це є основним нововведенням в браузері нової версії. У розробці нової версії Firefox була зроблена нова стадія Aurora, в результаті якої, рання нестабільна версія стала доступна всім охочим. Firefox 14 Aurora доступний для скачування для різних операційних систем Linux, Windows, Mac. В процесі розробки нової версії з'явилася підтримка технологій HTML5, були поліпшені масштабованість медіа-елементів і продуктивність. Крім того була додана підтримка CORS і оновлений протокол WebSockets. Були внесені зміни з боку функціональності вкладок, які полягають в анімації, які будуть виглядати по-різному при зміні їх порядку, переміщення або відключення.

Опубліковано: 19/06/12 @ 07:44
Розділ Різне Читати далі...

Знову про регулювання Інтернет

Після відомого справи з вилученням серверів і припинення делегування домену сервісу ex.ua на законодавчому рівні було піднято питання обмеження доступу до Інтернет -ресурсів. По початку питання обмеження доступу стосувався лише тих Інтернет-ресурсів, на яких розміщується контент порушує авторські права - Верховна рада навіть ухвалила в першому читанні відповідний законопроект № 6523 . Минулого тижня рамки ініціативи з регулювання Інтернет простору були розширені до можливості обмежувати доступ до Інтернет-ресурсів, що містять будь-яку інформацію, доступ до якої користувачам Інтернет мати не слід - як мінімум, саме так можна зрозуміти ініціативу, що прозвучала з вуст пана Захарченко . З одного боку, не можна не погодитися з тим, що не вся інформація в мережі Інтернет є корисною, більш того, частина цієї інформації є відверто марною. Очевидно також, що якась інформація несе в собі потенційну небезпеку різного характеру.

Опубліковано: 18/06/12 @ 02:51
Розділ Різне Читати далі...

У вересні вручать першого в Україні « айтішного Оскара »

15 вересня в Києві відбудеться церемонія нагородження премією Ukrainian IT Awards. Церемонія пройде в рамках міжнародної конференції IT Weekend Ukraine . "В Україні працює 200 тис. IT-професіоналів. Настав час визначити найкращих. З цією метою впроваджена премія Ukrainian IT Awards ", - розповідає президент IT Асоціації Україні, президент компанії SoftServe Тарас Кицмей. Премія заснована в шести номінаціях: Quality Assurance, Project Management, Software Engineering, Software Architecture, Business Analysis та IT Education. Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті IT Awards . Заявки приймаються до 20 серпня. "Заявки вже подають. Багато є заявок ", - сказали нам в оргкомітеті конкурсу.

Опубліковано: 18/06/12 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

А Ви використовуєте humans.txt ?

Цей файл ніяк не впливає на просування сайту. Він по суті взагалі ні на що не впливає. У всякому разі про зворотне нічого поки не відомо. Але його присутність в корені сайту говорить про те, що Ви - Людина . Хтось образився на те, що всі сайти розмовляють с приходять пошуковими роботами за допомогою файлу robots.txt . І було вирішено реалізувати новий формат, який дає можливість познайомитися з авторами сайтів через файл humans.txt . Поки невідомо куди ця доріжка веде і куди вона нас виведе, але, враховуючи, що рух humans набирає обертів, напевно наявність цього файлу можна вважати хорошим тоном. Давайте і ми його додамо .
Хто зробив ваш сайт - робот чи людина ? Humans.txt у справі.

Опубліковано: 18/06/12 @ 12:52
Розділ Різне Читати далі...

Чи можна довіряти прогнозам або Вася Уткін в ролі прогнозиста

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Василь - дуже хороший коментатор. Він, мабуть, єдиний «голос», від якого хоча б іноді виходять світлі думки. Уткін не з тих, хто заряджає драйвом, але з ним буває таке, коли посеред ясного неба, чи то пак, набору коментаторських штампів, з вуст виривається щось, над чим ось прям (ах) замислюєшся. Чи, може, справа в його спокійною, логічною розсудливості, після якої часто слід небудь філософське питання. Може бути. Але мова про Уткіна як про прогнозисти. Справа в тому, що Василь заради реклами контори Bet-at-Home робить свої прогнози і я, наткнувшись на них, вирішив звірити їх з результатами. Давайте пройдемося по п'яти останнім (!) випускам:
Випуск за 16 червня Уткін рекомендує: Поставити на Польщу, яка грала проти Чехії. Як ви знаєте, чехи здолали поляків. Уткін помилився. Поставити на Росію, яка грала проти Греції. Ну, результат ви самі знаєте. Уткін знову помилився.

Опубліковано: 18/06/12 @ 12:06
Розділ Різне Читати далі...

Можливості мобільного інтернету

Возможності мобільного інтернета Можливості мобільного інтернету Мобільний зв'язок сьогодні не обмежується лише обміном MMS та SMS повідомлень, а також безпосередній можливістю розмови. Сучасні мобільні телефони часто оснащені зручними додатками офісних програм, які дозволяють здійснювати необхідні дії, незалежно від місця знаходження. Іншими словами, перебуваючи в дорозі, за допомогою такого телефону можна без праці продовжити невідкладну роботу і виробляти вихід в інтернет, обмінюючись потрібною інформацією, яка ще недавно вимагала б роздруківки. Сьогодні ж факси часто відходять на другий план завдяки сучасним розробкам в галузі мобільного зв'язку та суміжної електроніки. За адресою http://www.kontur365.ru/possibilities/webapps можна детальніше дізнатися про всі нюанси і тонкощах даного питання. Одночасне редагування документів, створення презентацій або заповнення таблиць - все це можливо в браузері завдяки Microsoft Web Apps, яка легко може бути поєднана з іншими додатками.

Опубліковано: 17/06/12 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

Відкриття свого бізнесу. Бізнес план.

Откритіе свого бізнеса Відкриття свого бізнесу Як часто багато підприємливі люди мріють про створення свого бізнесу, хай невеликого, але стабільно приносить дохід. До того ж, сьогоднішнім бізнесменам у просуванні бізнесу відмінною підмогою є інтернет, який забезпечує досяжність цільової аудиторії в зовсім інших масштабах, ніж зовнішня реклама. Серед багатьох варіантів бізнес пилорама є дійсно реальним шансом на отримання стабільного доходу, незважаючи на гадану конкуренцію . Адже будь-яке складне становище з поставками пиломатеріалів породжує дефіцит, і, отже, попит. Тому даний вид своєї справи може стати реальною можливістю досягнення поставлених завдань для будь-якого підприємця. Враховуючи обстановку в країні з літніми пожежами, проблема з поставками пиломатеріалів торкнулася практично всіх регіонів, таким чином, власники пилорам мали можливість непогано заробити, намагаючись забезпечити необхідні обсяги пиломатеріалів.

Опубліковано: 17/06/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

14 - 15 липня, Київ - Мобільний хакатони

Ми раді запросити розробників під всі мобільні платформи продемонструвати свої здібності швидкої розробки мобільних додатків на мобільному хакатони , на якому вас чекає: бліц - виступи від менторів , які розкажуть про свій досвід роботи в мобільній сфері; 24- годинний марафон по командній розробці додатків для платформ iOS , Android, Windows Phone 7 та ін; ігрова зона Xbox/Kinect ; море спілкування і командного змагання. Правила хакатони : командам буде запропоновано розробити програму певної тематики за 24 години; команда може бути представлена ??в кількості до 3 осіб включно ; мобільні платформи: Android, iOS ( iPhone і iPad ), Windows Phone 7 і Windows 8, Bada, WebOS , Blackberry ; по закінченню хакатони команди повинні будуть за 5 хвилин продемонструвати свій проект учасникам і журі. Участь в хакатони безкоштовне . Реєстрація : Подробиці : wp7rocks.

Опубліковано: 15/06/12 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

нереальна реальність

Нереальна реальність Нереальна реальність Інтернет дозволив людям мати те, про що вони не могли навіть мріяти ще якихось 30 років тому. Здійснювати віртуальні екскурсії по цікавлять, і отримувати всіляку інформацію - це далеко не всі можливості, якими володіє користувач глобальної мережі сьогодні. Крім усього іншого, за допомогою інтернету на сьогоднішній день здійснюється основна торгівля, націлена на онлайнову аудиторію. Наприклад, інтернет магазин зварювального обладнання дозволяє з комфортом вибрати цікавить агрегат, дізнавшись попередньо про нього всі нюанси і технічні характеристики. Даний спосіб придбання продукції вигідний не тільки значною економією часу і сил, але також має свої плюси і переваги, що стосуються матеріальної сторони, оскільки часто продукція в таких магазинах коштує значно менше, ніж в офлайнових (звичайних) магазинах. Крім того, при пошуку конкретного типу товару у покупця інтернет магазину завжди є шанс знайти навіть самий рідко поставляється в офлайнові магазини товар.

Опубліковано: 15/06/12 @ 08:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : міліція відрегулює Інтернет, відеорепортаж з Garage48 в Києві, код- ревью Doom3 , матриця знань програміста , податок на IE7

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Добрий день, шановні читачі. Почнемо сьогоднішній випуск Дайджеста тижня з українських новин. Глава МВС звернувся до Кабміну з ініціативою «відрегулювати Інтернет», що в даному випадку, судячи з усього, означає «дати міліції більше можливостей щодо закриття сайтів». Ще одна новина, побічно стосується IT-галузі: з наступного року податкова інспекція планує ввести загальне декларування доходів громадян , що за прогнозами збільшить збори втричі. На завершення розділу - відеорепортаж з Garage48 в Києві: Новини Названо розробники-переможці 2012 Apple Design Awards; інтернет-магазин Kogan ввів податок на використання Internet Explorer 7 . Практика Alloy - новий фреймворк для платформи Titanium; EditorConfig - рішення для збереження стилів і оформлення коду в різних редакторах і IDE; PiP - Python в PHP .

Опубліковано: 15/06/12 @ 05:53
Розділ Різне Читати далі...

Юридична помічник

Юридична помічник В даний час без допомоги юристів дуже складно, а буває й неможливо, тримати в рамках закону свій бізнес. Саме тому так необхідна їхня професійна допомога. Однак далеко не всі організації містять у своєму штаті юристів, тому абонентське юридичне обслуговування є в сучасному світі дуже затребуваним. Від багатьох труднощів звільнить вас Укладення договору з юридичною фірмою. Юристи, візьмуть на себе повне юридичне обслуговування госпдіяльності Вашої фірми. Крім цього, такий договір допоможе зменшити Ваші витрати. Отже, чим же цікаво абонентське юридичне обслуговування ? Ви позбудетеся від рутини, довіривши професіоналам такі послуги, як представництво в суді, роботу з документацією, послуги детектива, і багато іншого. В екстреному випадку Ви зможете отримати консультацію юриста по зацікавила Вас, і прийняти правильне рішення, виходячи з отриманих звітів. Рішення, яке знизить всі можливі ризики і допоможе позбутися від проблем в бізнесі.

Опубліковано: 14/06/12 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет продажі активно впроваджуються в життя людей

Інтернет продажі активно впроваджуються в життя людей Ринок інтернет продажів росте з кожним днем. Багато людей вже зрозуміли переваги такого способу купівлі товарів і активно ним користуються. Молоді мами, зайняті весь день з малюком, не маючи можливості сходити в магазин, замовляють через інтернет продукти, дитяче харчування і підгузники, студенти купують підручники та одяг, офісні працівники замовляють канцелярські приналежності або необхідні для роботи комп'ютерні програми, наприклад, її в інтернеті стала на сьогоднішній день самим популярним способом придбання якісної програми. Найбільша кількість інтернет продажів сьогодні виробляється в Китаї. Ця країна і в майбутньому, за прогнозами фахівців, буде лідирувати в списку країн, чиї жителі активно користуються всесвітньою павутиною для покупки необхідних їм товарів та послуг.

Опубліковано: 14/06/12 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Пошук людей в інтернеті

Пошук людей в інтернеті Пошук людей в інтернеті Сьогодні в інтернеті можна знайти будь-яку інформацію - про останні досягнення і про історію створення технологічних чудес, про події в світі і про політичні баталії. Будь-яка пошукова система за частки секунди знайде вам масу інформації з питання, відшукає для вас будь-яку книгу, фільм або музичний кліп. Але коли мова заходить про пошук людей, в більшості випадків пошукові системи безсилі. Для того щоб знайти колишнього однокласника або товариша по службі, вам треба знати багато точної інформації про нього, і навіть соціальні мережі без точної прізвища та імені нездатні зробити нічого. Це упущення розробники спробували виправити, оголосивши про запуск нової пошукової системи, яка спрямована саме на пошук людей. Ark.com - так називається цей новий пошуковик - здатний знайти вам людини за тими даними, які ви знаєте. Це може бути, наприклад, вуз, в якому ви разом вчилися, або його інтереси, на грунті яких ви і познайомилися. Ark.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook

Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook Батьки неповнолітнього пред'явили позов до Facebook Однією з найбільш популярних на сьогоднішній день соціальних мереж Facebook доведеться незабаром постати перед судом. Принаймні, саме на цьому наполягають батьки неповнолітнього користувача, який здійснив без відома батьків покупку на сторінках мережі. Питання про те, хто робить покупки в онлайн магазинах і на сторінках соціальних мереж, за великим рахунком, мало турбував власників цих ресурсів - вони надають свої послуги за фактом оплати, особливо не вникаючи в питання, хто саме цю оплату здійснив. Таким чином, будь-який бажаючий може придбати його цікавить товар на будь-якому з сайтів - і неважливо, чи йде мова про музику або фільми з ресурсу http ://igrotrec.ru/cat_itunes_store / або про вдосконалення в мережевій грі, які часто зустрічаються на сторінках соціальних мереж. Але така ситуація незабаром може змінитися, особливо якщо позов батьків буде задоволений.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

SoftTechnics - як вийти на ринок мобдева ?

Про те, як молодий компанії вийти на ринок мобдева, і з якими проблемами їй доведеться зіткнутися розповідають представники одеської SoftTechnics: Генріх Агаджанян - СЕО компанії, Олександр Волик - Head of Sales Department і Михайло лупів - Team Lead Game Development. - Розкажіть, як з'явилася компанія? Генріх Aгаджанян : Компанія була заснована в жовтні 2007 і до середини 2010 займалася виключно розробкою веб-проектів та драйверів. На той момент було 12 чоловік розробників і всього три постійних клієнта. Це був наш ODC, Offshore Development Center. В середині 2010 року ми взяли курс на мобільну розробку і в 2011 році SoftTechnics виріс до 38 осіб. Зараз нас уже 52 і ми продовжуємо активно розширюватися. Основний напрямок нашої діяльності - розробка програм та ігор для iOS, Android і Facebook. Другий напрямок - ODC. До кінця 2012 року ми плануємо зрости до 70 чоловік.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Травень- 2012

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} За період з лютого по травень 2012 штат 25 найбільших компаній-розробників ПЗ в Україну виріс на 6,2%, що майже в півтора рази менше, ніж за попередній період.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

[ Оновлено ] ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Травень- 2012

. top25-table {border: 1px solid # 333;}. top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important ; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align : left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25-table tbody td {text-align: center! important ; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25- table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table. l {text-align: left! important;} [UPDATE] Матеріал був оновлений з урахуванням уточненої інформації, отриманої від компанії Infopulse.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180