OXOnetwork - нова партнерка по фарм

OXOnetwork - нова партнерка по фарм Для любителів фарми, а вірніше для дорвейщики і вебмайстрів сьогодні відмінна новина. Поява на фарма ринку черговий партнерки OXOnetwork . Партнерська програма хоч і молода, але вже зараз надає хороші умови для конвертації фарма-трафіку. Що тягти - ось власне переваги партнерської програми OXOnetwork: 1. Щотижневі виплати (без холд) + у OXOnetwork немає комісії за переказ. Це додаткова економія, а значить і ваш дохід. 2. Низькі базові ціни на препарати, що дозволяє вебмайстрам збільшувати свій профіт при підвищенні цін на продукцію. 3. Стабільний процесинг платежів (є такі методи оплати: Visa/MasterCard/AMEX/JCB/Diners Club/EuroDebit і багато інших). Прохідність платежів часто вище, ніж у конкурентних партнерок. 4. Красиві і добре конвертящіеся магазини, яких в партнерці вже більше 20 штук. Нові теплейти додаються кожну тиждень + є магазини під Європу (Німеччина, Франція, Іспанія, Італія). Список еврошопов теж постійно зростає. 5.

Опубліковано: 23/03/11 @ 05:18
Розділ Різне Читати далі...

Заходи з інтернет-бізнесу, які варто відвідати

contextsem Після конференції з просування в Харкові я зробила тайм-аут у плані посещанія заходів , який закінчився минулої п'ятниці. Розпочинається активна весна! відбувся семінар Promodo на контекст Як я згадувала у, в п'ятницю я взяла участь у семінарі з Google Adwords від компанії Promodo . Оскільки мої знання контекстної реклами далекі від рівня знань в SEO, а потреба в таких знаннях з кожним днем ??відчувається все більше, я вирішила скористатися нагодою і піти на заняття. І залишилася дуже задоволена - всього за кілька годин мене навчили створювати різні типи кампаній в GoogleAdwords та розповіли про основні нюанси формування ставок на аукціоні, про які відкрито ніде не пишеться. Тепер справа за практикою - буду набиратися досвіду самостійно.
До речі, я вже не перший раз відвідую заходи від Promodo.ru і кожного разу захоплююся високим рівнем організації і користю від доповідей, так що якщо Ви живете на Україні - рекомендую.

Опубліковано: 21/03/11 @ 02:35
Розділ Різне Читати далі...

Я купив собі E-Book, а допоміг мені в цьому Друг

PocketBook 301 Дуже люблю читати ... У поїзді, машині, метро, перед сном, за сніданком/обідом/вечерею ... Скрізь і завжди, як тільки представляється можливість. Але останнім часом стає невигідно купувати книги, ціни - жах.
А так як я весь минулий 2009 рік, був дуже хорошим і слухняним, побажав собі до Нового Року: e-reader - пристрій для читання електронних книг. От тільки невдача, знайомих Дідів Морозів у мене не виявилося, так, тільки пара - трійка Снігуроньок (але вони подарунками не завідують), з цього я так і продовжував гвалтувати свої очі читанням книг за допомогою мобільного телефону.

Тим не менше бажання обзавестися читалкою не пропадало, а навпаки посилювалося з кожною прочитаною книгою. Я наполегливо продовжував лопатити мережу в пошуках прийнятного варіанту придбання. І як це не дивно звучить, щастя виявилося так близько - у моєму рідному місті (Харків). Twitter звів мене з тобою.

Опубліковано: 20/03/11 @ 05:21
Розділ Різне Читати далі...

Конференція з Zend Framework в Санкт-Петербурзі

Днями ми c Ігорем Селівановим відвідали першу не тільки в Росії, але і у всьому світі, можна навіть сказати перший у всій zend'овской історії конференцію з Zend Framework, яка відбулася в Санкт-Петербурзі. Конференція була одноденною, проходила в суботу і очікувався аншлаг, який, власне, і мав місце бути.

Кілька сотень людей зібралися для того, щоб послухати доповіді, обговорити між собою перспективи розвитку фреймворку, познайомитися один з одним особисто - адже багато знали один одного тільки заочно. Варто зауважити, що поки співтовариство розробників на Zend Framework в Росії не така велика. Хоча ... все ще попереду ...

Олександр Верем'є на ZFConf 2010Ітак, по порядку ... Перша доповідь на конференції припав на ту людину, заради знайомства з яким вже і досить було їхати за сотні кілометрів. Я кажу про Олександра Веремьева, який є одним з трьох членів Zend Framework Core, іншими словами з кодом якого в ZF ми стикаємося часто-густо.

Опубліковано: 20/03/11 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Концерт Joe Bonamassa в Москві, 2010

 Joe Bonamassa, Москва, 201019 годин вечора, лютий 2010, Москва, Московський Міжнародний Дім Музики, Светлановскій зал. Джо Бонамасса ось вже у свій третій захід набирає повний зал шанувальників свого гітарного таланту. Концерт починається очікуваної композицією The Ballad of John Henryі далі пішло-поїхало. Без малого дві години без зупинки та відпочинку Джо видає все те, що хотів показати для нас цього вечора.

Найбільше мене вразило чудове виконання Sloe Gin. Та що там виконання - воно завжди у Джо бездоганно. Просто музика, слова, почуття цієї пісні, манера її виконання, дух блюзу, цієї вічної теми любовної туги і печалі дуже гармоніювали з прекрасною хуртовиною, яка накривала Москву цього вечора. І Джо співав. Ні, він не співав.

Опубліковано: 16/03/11 @ 04:03
Розділ Різне Читати далі...

Advego Plagiatus - перевірка унікальності тексту

Проверка унікальності текста Advego Plagiatus від компанії Advego - відмінна програма для пошуку в мережі інтернет повних або часткових дублів текстового документа з простим і зрозумілим інтерфейсом. Плагіатус оцінює унікальність тексту, першоджерело тексту, який відсоток тексту співпадає. Також в програму закладена можливість завантажувати текст по заданому URL для перевірки. У програмі передбачено 2 види перевірок. "Глибока перевірка" відрізняється від "Швидкої" тим, що використовує вчетверо більшу кількість ключових фраз. У загальному випадку це рівносильно (і навіть ефективніше) чотирьох-кратної "Швидкої перевірці". Але підвищує ризик блокування комп'ютера пошуковими системами. Увага, програма перериває перевірку при досягненні заданого відсотка збігів тексту, який задається в настройках програми "Поріг збігів".

Опубліковано: 12/03/11 @ 04:03
Розділ Різне Читати далі...

Вибір CMS на RIW-2009

Подивився я ті CMS, які були представлені на RIW-2009. Навіщо? І сам не знаю. Мабуть, підштовхнуло мене до цього те, що NetCat корпоративної версії безкоштовно роздавали всім веб-розробникам учасникам виставки, на що я і спокусився. Отримав свою коробочку, поспілкувався з розробниками (точніше з їх представниками на RIW), а заодно пройшовся по всіх стендів виставки, які були пов'язані з CMS. У цілому, видно було тільки три CMS: Bitrix, NetCat і UMI.CMS.

Про Bitrix я взагалі говорити не хочу, хоча вони явно домінували. Причини очевидні більшості веб-розробників. Що цікаво, презентуючи інші CMS, їх представники завжди висвітлювали переваги своїх систем управління сайтами в порівнянні з Бітрікс, а на питання про недоліки своїх CMS, говорили приблизно так: "Та ви ще не бачили, як це криво зроблено в Бітрікс" ...

Отже, NetCat. Мені дуже сподобався доповідь на RIW2009 директора компанії-розробника цієї CMS по темі взаємодії замовників сайтів з веб-розробниками.

Опубліковано: 09/03/11 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Іду на RIW-2009

RIW-2009 ЛукінЛеонід ІП ЛукінZend Certified PHP Engineer Учасник проф.

Опубліковано: 07/03/11 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Пародія на FaceBook (і всі соціальні мережі) - серіал Комп'ютерники

З переглянутого останнім часом дуже сподобався британський комедійний серіал Комп'ютерники (оригінальна назва - The IT Crowed). Серіал дуже забавний, з оригінальними жартами, свіжими комедійними ідеями, чудовими акторами. Всього поки вийшло 3 сезону. Серіал за цей невеликий час завоював хмару нагород, в США вже приступили до зйомок своєї версії цього творіння, а актори з комп'ютерників вже стали потрапляти в більшому кіно (див. фільм Рок-хвиля).

А в одній з останніх серій (Friendface) мені сподобалося пародіювання сайтів, а точніше користувачів сайтів, соціальних мереж. Пародія явно спрацьована на FaceBook, але загальні риси, природно, є і від наших вітчизняних аналогів: Однокласники , В контакті , Мій світ та ін Невелику нарізку фрагментів з цієї серії серіалу пропоную для ознайомлення. Упевнений, що багато оцінять "тонке знання" тематики ...

Опубліковано: 06/03/11 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Liex для ледарів або біржа для тих, хто хоче ...

 Хто не знає Liex? Liex знають всі! І ледарі теж Здається, що про біржі статей Ліекс чули всі, хто зараз читає ці слова або відсотків 95, як мінімум :-). Тим не менш, якщо ви не чули про неї або зареєстрували свій акаунт там півроку тому, і геть-чисто забули про нього (як я), то, як і я, можете випадково, хоча після цих моїх слів вже й не випадково, прийти (повернутися) на «землю обітовану» для ледачих. О скільки нам відкриттів дивних
Готує просвіти дух
І досвід, син помилок важких,
І геній, парадоксів друг,
І випадок, бог винахідник.
(А. С. Пушкін) Все це про Liex ...

Опубліковано: 05/03/11 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Заблокували рахунок у EPS

Простіше кажучи, EPS мені сказав« от'ебісь ». OK. Сьогодні начитався всякого на Masxter-X, та й гарний товариш погано відгукувався про ePayService, але все ж таки вирішив ризикнути перевести в готівку чек через них, тому що все ж таки особисто у мене був в цілому позитивний досвід роботи з цією конторою. Сунувся, забув пароль. Скористався нагадувач, намагаюся увійти, і ось що бачу:    При цьому посилання веде на FAQ , де про блокування ні слова. Я вважаю свинством саму її, а потім подвійним свинством спосіб повідомлення про це. Прямо як А1 надійшли, виявилися такими ж красенями.  Ніяких дій для відновлення облікового запису робити не буду і взагалі я туди більше ні ногою. Я більше не рекомендую EPS нікому , так і знайте. Працював з ними без проблем, але це було давно.

Опубліковано: 01/03/11 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

. Htaccess: Поради та основні помилки.

htaccess htaccess З усіх елементів веб дизайну та кодування, htaccess - один з найбільш страшних. Як би там не було, це - неймовірно сильний інструмент, у якого є потенціал, але він також може повністю зламати Ваш сайт, якщо Ви допустите помилку. Нижче дюжина підказок, які допоможуть Вам використовувати htaccess у своїх корисливих благих цілях. Вони не такі страшні, як багато хто припускає, і якщо Ви витратите на вивчення хоча б кілька хвилин, я впевнений, що Ви швидко схопіть, як вони працюють і чому. Після підказок поговоримо про 8 найбільш поширених помилках. Що ж, почнемо? 12 Основних прийомів. htaccess: 1. Створіть власну сторінку помилок. . htaccess на Apache сервері Linux полегшує створювати Ваші власні сторінки помилок. Просто створіть свої власні сторінки помилок і додайте цей код в свій . Htaccess файл: ErrorDocument 401/401.php ErrorDocument 403/403.php ErrorDocument 404/404.php ErrorDocument 500/500.php (Ви повинні замінити "/ 500.

Опубліковано: 28/02/11 @ 04:02
Розділ Різне Читати далі...

Щасливий фермер. Злом щасливого фермера

щасливий фермер Одразу кажу, що отримати голд на шару не можна!) Не існує способу отримання Голда на шару, а якщо і є то ніхто його вам (і мені в тому числі) не скаже. Я хочу вам запропонувати досить простий і дуже ефективний спосіб швидкої прокачування. Мінус тільки один, він не приносить грошей, тільки досвід! Отже, адже всім зрозуміло що все тримається на обмані?) Для початку зареєструйте штучок так 10 акаунтів вконтакте . Фейків, загалом. Наповніть їх як попало) Наприклад візьміть 10 анкеток яких-небудь емогерл і тупо скопіювати! Повірте плагіат на тлі майже 40 мільйонів акаунтів ніхто не помітить) Перелінкуйте їх всіх . Загалом подобавляйте кожного один-одному в друзі. І не забудьте додати їх собі в друзі. Ось так от за 2 хвилинки ви отримати +10 друзів)) ГГ) Заради безпеки можна використовувати проксі. Для фейків! Скажімо, накопати 10 кульових проксі не складно (не обов'язково анонімних між інш).

Опубліковано: 28/02/11 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Ненавиджу IE! Ненавиджу Joomla! Ненавиджу Virtuemart!

tesla09 Мабуть почну з хорошого) Сьогодні день народження Нікола Тесла і у гугла на честь цього нове лого) Красиве)) Не знаю чому, але я хоч і не люблю гугл (хоча користуюся рідером, поштою, пошуком) за жагу до монополії, але їх картинки оч подобаються ))) А вам? Я власне вже тиждень працюю в конторі Novikov.ua і роботи навалом. Самою різною, в основному складної)) Я б собі тихо писав прогу для реєстрації і управління доменами якщо б на мене не повісили черговий проект, де мені власне довелося зіткнуться з проблемами верстки ... У чому погань! Варто магазин на основі зв'язки Joomla + Virtuemart. Блін, ну хто ваще таке ставить. Воно навантажує сервер, не зручно в навігації і не володіє часом достатнім функціоналом. Моє ІМХО рідкісне гавно. Що ж краще? VamShop ! Ніякої реклами, як на мене це найкраще, що є на даний момент. Але як то кажуть дарованому коневі в зуби не дивляться і потрібно працювати з тим, що дають ... Суть проблеми: іноді товар "йде" вниз. Таке спостерігалося тільки в ІЕ ...

Опубліковано: 27/02/11 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

Ніколи не пізно

Scatman John (Скетмен) Нещодавно один мій друг розповів мені прекрасну повчальну історію, а сьогодні кілька годин тому я почув прямо на вулиці голосно грає пісеньку і вирішив переказати історію вам.    Пам'ятаю цього прикольного вусатого дядька з дитинства, мені було 11-12 років, коли я побачив по телевізору його кліп. Певно, що його бачив і чув майже кожен з моїх читачів. Скетмен. Джон Скетмен.  Джон заїкався з дитинства. Він пройшов через низку всяких сумнівних занять, в тому числі був наркоманом (як інший мій друг , тільки гірше). Але Джон знайшов у собі сили піднятися. Вірніше, їх знайшла його дружина. Успіх прийшов до Скетмену у віці 52 років! Шкода, що прожив він після цього недовго, але зате щасливо. Подробиці ви можете дізнатися з Вікіпедії .  А про які історії пізнього успіху знаєте ви?  P.S. А ще мене знову повернули до теми дезінформації . Коли я ввів у простоплеере пошуковий запит Scatman, першою в списку виявилася пречудово пісенька Cotton Eyed Joe .

Опубліковано: 25/02/11 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

Ох вже ці лапки!

З «ялинками» не все так просто, як іноді здається. Код для автозаміни лапок я змінюю вже третій чи четвертий раз:) От вчора людині підказав як треба , але ж неправильно підказав! Приношу свої вибачення і публікую начебто вже зовсім правильний варіант, хоч і не дуже красивий.  Як було в останній раз?  $ text = preg_replace ("/ " ([^ "] +) "/u "," "$ 1" ", $ text);  Проблема такого рішення в тому, що вона замінить на «ялинки» навіть лапки для значень атрибутів у HTML-коді. Якщо HTML в $ text не планується, то нормально, хоча тут дурні зайві слеш.  Правильний варіант  $ text = preg_replace ('/([^=])"([^"]+[^=])"/ u ', "$ 1" $ 2 "",'-'.$ text);
$ Text = mb_substr ($ text, 1);  До вхідної змінної $ text додається незначущий символ «-», щоб вираз спрацювало навіть для лапок, що стоять на самому початку рядка. А після цей символ забирається через mb_substr.

Опубліковано: 25/02/11 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Бліц-опитування: прогнози ринку розробки ПЗ на 2011 рік

Лілія Погоріла (HR Manager) і Сергій Малий (Bizdev), Itera Consulting Світовий попит на послуги software-аутсорсингу зростає. Це пов'язано як зі зростаючими потребами компаній в інформатизації, більше не покриваються локальними фахівцями, так і з вимогами ринку до ефективності бізнесу. У 2011 році ми очікуємо зсув попиту з аутстаффінгу та аутсорсингу завдань до аутсорсингу проектів та програм. Також ми розраховуємо на підвищення попиту на високотехнологічні сервіси, розраховані на залучення більш кваліфікованих фахівців. Попит на послуги українських аутсорсерів буде підвищуватися, замовники будуть довіряти їм більш складні і, відповідно, цікаві проекти. Все так само будуть затребувані фахівці з. Net, Java, а також QA професіонали. Плануємо розвивати також SharePoint компетенцію в нашій компанії і ведемо переговори про нові цікаві проекти, пов'язані з мобільними технологіями і Web розробкою. Поки складно сказати, як практично будуть впроваджені податкові зміни.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:13
Розділ Різне Читати далі...

DOU Roadmap

roadmap Хочу трохи розповісти, що відбувається з Developers і які у нас плани. Але спочатку невеликий ліричний відступ. Навіщо існує ДОП? Навіщо особисто я ним займаюся ось уже 5 років? Проект приносить гроші, це умова необхідна, але недостатня. Хочеться вже чогось більшого. «Зробити галузь краще» звучить добре, мені подобається. З цього, власне, все і починалося. Ідея анонімної бази зарплат та вікі для обговорення компаній прийшли саме так, з« світлих ідеалів ». У травні 2010 я писав про кризу у моєму ставленні до проекту. Це був у якійсь мірі переломний проект і зараз можна підвести якісь підсумки. Підписали договір з Rabota.ua про« аутсорсингу »наповнення розділу Вакансії. Домовилися з дизайн-студією Ведж про спільну роботу над технічною частиною ДОП, результатом чого став перезапуск сайту на новому движку . Провели крутий рейтинг-компаній 2010 і прикольний рейтинг мов програмування . Я вважаю, що ми на правильному шляху, хоча звичайно не все йде так, як хочеться.

Опубліковано: 23/02/11 @ 10:21
Розділ Різне Читати далі...

Як зробити сайт зручним. Юзабіліті за методом Стіва Круга

Как зробити сайт удобним. Юзабіліті за методом Стіва Круга Нещодавно Бібліотека Aweb поповнилася новою книгою - «Як зробити сайт зручним. Юзабіліті за методом Стіва Круга», враженнями від прочитання якої я хочу поділитися. Перше що привернуло увагу в книзі - її англомовне назву «Rocket Surgery Made Easy: The Do-It-Yourself Guide to Finding and Fixing Usability Problems», що виділяється на тлі російськомовної адаптації. У книзі автор бестселера «Не змушуйте мене думати» (Don't Make Me Think: A Common Sense Approach to Web Usability) розповідає про метод поліпшення сайтів на підставі юзабіліті тестування. Ключове напрямком юзабіліті тестування - виявлення та усунення перешкод на сайті заважає виконанню завдань користувачів. Більшість розробників проектують інтерфейси і функціонал без залучення емпатії (здатності поставити себе на місце іншої людини), що призводить до створення сайту непрактичного для кінцевого користувача і не виполняющіего поставлені перед ним завдання. Дане твердження можна проілюструвати невеликим тестом.

Опубліковано: 23/02/11 @ 08:08
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 28 січня

Доброго ранку, шановні читачі.
Чергова п'ятниця, і ви можете читати свіжий Дайджест тижня на DOU - четвертий у цьому році. Перед тим, як приступити до читання цікавих і більш-менш серйозних матеріалів, посилання на які ми зібрали за тиждень, рекомендую перейти на сторінку нового сервісу від творця відомої OneMillionDollarHomepage - Do Nothing For 2 Minutes , - щоб відволіктися від проблем і заспокоїти розхитані за робочі дні нерви.
Практика Wolfram Alfa відкрив API огляд платформи Android 3.0 і оновленого SDK .

Опубліковано: 20/02/11 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180