Джефф Безос : секрет успіху простий

Ви коли-небудь замислювалися про те , хто стоїть за одним з найкрупніших і успішних інтернет-магазинів у світі Amazon.com , де сьогодні можна купити все - від книг і іграшок до одягу і меблів ? Це Джефф Безос (Jeff Bezos або , офіційно , Джефрі Престон ) , який в 35 років став «Людиною року » і на нинішній день заробив майже 20 мільярдів доларів . При цьому він не збирається зупинятися на досягнутому , вкладаючи більшу частину прибутку компанії в інновації і пропонуючи нові проекти . Дитинство і юність Безоса : блискучі перспективи Історії успіху бувають різними . Звичайно, всі ми любимо розповіді про те , як хлопець з нетрів з парою доларів у кишені підкорив світ . Такі історії надихають нас на нові звершення . Саме тому дитинство і юність Джеффа , цілком стандартні для представника середнього класу , багатьом здадуться нудними , але який зліт ...

Опубліковано: 15/04/13 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Найнадійніший браузер

Найнадійніший браузер Серед запропонованого різноманіття браузерів часом важко вибрати оптимальний варіант. Все більше інтернет-користувачів віддають перевагу продукту компанії Гугл, тим більше, що можна без праці скачати гугл хром безкоштовно. А на сайті seocare.ru ви можете знайти для просування своїх товарів або послуг. Гугл Хром забезпечує для своїх користувачів зручність і безпеку. До речі, під найбезпечнішу операційну систему - Лінукс - також підходить спеціальна версія Гугл Хрому. Цей браузер є досить зручним продуктом з інтерфейсом, зрозуміти який можна інтуїтивно. Гугл Хром - це втілення мінімалізму, який забезпечує потрібний будь інтернет-користувачеві набір необхідних функцій. Головним достоїнством Гугл Хром виступає можливість працювати з вкладками. Справа в тому, що коли «зависає» одна з них, інші продовжують свою нормальну роботу. Природно, це робить роботу в інтернеті більш надійною. Вкладки ж не статичні - їх можна з легкістю міняти місцями або виносити в окремі вікна.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

Відвідуваність сайту - як простежити ?

Відвідуваність сайту - як простежити? Найважливіший показник затребуваності сайту - це його відвідуваність. Щоб враховувати, скільки людей заходить на той чи інший інтернет-ресурс, існують системи статистики відвідуваності веб-сайтів. Тому розробники сайтів в обов'язковому порядку встановлюють на своє дітище лічильник відвідувачів сайту , і часто не один лічильник, а кілька, навіть до восьми. Статистика відвідуваності сайту необхідна не просто для інформації, але для подальшої стратегії ведення сайту та розробки рекламної кампанії. Незважаючи на те, що існують певні правила і принципи, що регламентують проведення рекламних акцій, в кожному окремому випадку аудиторія реагує на них по-різному, і результати одних і тих же дій в різних випадках можуть бути цілком непередбачувані. Тому і виникає необхідність постійного контролю реакції публіки, збільшується або зменшується кількість відвідувачів сайту у відповідь на ті чи інші дії.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : найуспішніші IT - емігранти України , чи зможе Львів стати новою Silicon Valley

Добрий день, шановні читачі. НовиниУкраїнським розробникам перестали. Аналітика "Спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації" як загроза національній безпеці . Найуспішніші українські IT-емігранти . Інтерв'ю Рагнар Сасс (Ragnar Sass), засновник Pipedrive і Garage48 на Expertorama . Андрій Ганкевич: "Немає причин, Чому Львів НЕ Може дива Кремнівою долиною Східної Європи Гірськолижний " Теорія WinRT для розробників . Етюди для Erlang'а . Практика Оформлення американського патенту за $ 125 . Media Queries Within SVG . Нові версії Мова програмування R 3.0 Перший відкритий випуск інтегрованого середовища розробки LiveCode . Flatland - проста тема для Sublime Text 2. Нова версія мови програмування від Google - Google's Go 1.1 .

Опубліковано: 12/04/13 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: найуспішніші IT- емігранти України , чи зможе Львів стати новою Silicon Valley

Добрий день, шановні читачі. НовиниУкраїнським розробникам перестали. Аналітика "Спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації" як загроза національній безпеці . Найуспішніші українські IT-емігранти . Інтерв'ю Рагнар Сасс (Ragnar Sass), засновник Pipedrive і Garage48 на Expertorama . Андрій Ганкевич: "Немає причин, чому Львів НЕ может стать Кремнівою долиною Східної Європи " Теорія WinRT для розробників . Етюди для Erlang'а . Практика Оформлення американського патенту за $ 125 . Media Queries Within SVG . Нові версії Мова програмування R 3.0 Перший відкритий випуск інтегрованого середовища розробки LiveCode . Flatland - проста тема для Sublime Text 2. Нова версія мови програмування від Google - Google's Go 1.1 . Події 16 квітня, Київ
Eastlabs How It Works: Mobile Apps 18 квітня, Харків
DOU Drink-up Харків 18 квітня, Севастополь
DOU Drink-up Севастополь 18 квітня, Київ

Лекція Дениса Довгополого: "Підприємництво і наука.

Опубліковано: 12/04/13 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Сайт - необхідна умова роботи фірми

Сайт - необхідна умова роботи фірми Ми вже давно вступили в ту еру, коли у кожного, навіть не великого, підприємства є свій сайт, на якому представлена ??інформація про компанію та її діяльність. Крім того, веб-сайт є інструментом, що допомагає вирішувати маркетингові і комерційні завдання. Створення бюджетного сайту дозволить здійснити це навіть невеликим компаніям. Співробітники компанії «Web-простір» пропонують створення якісних і функціональних веб-сайтів різних спрямувань. Кожна вимога клієнтів втілюється командою професіоналів та знавців своєї справи, які допомагають своїх замовникам і в майбутньому реалізувати свої завдання за допомогою сайту. Вивчивши специфіку роботи компанії «Web-простір», можна зрозуміти, як її працівники підходять до створення сайтів. Так, ви зможете дізнатися, яким чином вони створюють проекти, які є грамотними і затребувані. Великим плюсом є те, що на створення проектів практично ніколи не йде багато часу.

Опубліковано: 11/04/13 @ 04:29
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 80

Музичний стартап Official.fm шукає Front-End розробника в Дніпропетровську або віддалено . Зарплата $ 3500-4500. NextMusic.TV (нонстоп музика з YouTube точно під ваш настрій) шукає PHP розробника-партнера . Стартап BitMerch , що спеціалізується на кріптовалютах, розшукується програміст , що розбирається в Bitcoin. Дніпропетровськ. Зарплата 20000 грн. Стартапи і продуктові компанії на Джіні. ПриватБанк шукає в Дніпропетровську математика-програміста , що володіє мовами LISP і Prolog. Вітається вчений ступінь. Зарплата від 700 до 3000 у.о. Неймовірні можливості. Для талановитих студентів можливість поєднувати роботу з навчанням. Компанії Cogniance потрібен Test Architect . Business and educational trips to Bay Area and UK. Компанії EPAM потрібно Java Developer і Test Automation Software Engineer . Бонус за рекомендацію - $ 3000. Компанії Miratech потрібно IT Director з хорошими навичками спілкування.

Опубліковано: 11/04/13 @ 08:51
Розділ Різне Читати далі...

Погода в Геленджику .

Погода в Геленджику. Як говориться, «у природи немає поганої погоди ...». Тим не менш, ще з давніх часів люди хотіли знати, яка погода їх чекає завтра і в наступні дні. Від цього часто залежала їх життя, оскільки землеробство і скотарство були для них в той час єдиним способом вижити. Але і сьогодні, ми після того як прокинулися, виглядаємо у вікно, щоб дізнатися яка погода нас чекає. Існує кілька способів дізнатися прогноз погоди. Одним з оптимальних варіантів може стати інтернет. Дізнатися яка погода в Геленджику або в будь-якому іншому місті достатньо легко і просто. Особливо це актуально, якщо ви збираєтеся поїхати відпочивати. Погода в Геленджику дуже сприятлива не тільки для відпочинку, але і для оздоровлення і лікування, оскільки велика кількість оздоровниць, які працюють цілий рік, «лікують кліматом» практично від усіх недуг. Сьогодні за допомогою інтернету, отримати інформацію про погоду можна в будь-який час, не треба чекати чергового телевізійного випуску прогнозу погоди.

Опубліковано: 10/04/13 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Погода в Геленджику.

Погода в Геленджику. Як кажуть, «у природи немає поганої погоди ...». Проте, ще з давніх часів люди хотіли знати, яка погода їх чекає завтра і в наступні дні. Від цього часто залежала їх життя, оскільки землеробство і скотарство були для них у той час єдиним способом вижити. Але й сьогодні, ми після того як прокинулися, визираємо у вікно, щоб дізнатися яка погода нас чекає. Існує кілька способів дізнатися прогноз погоди. Одним з оптимальних варіантів може стати інтернет. Дізнатися яка погода в Геленджику або в будь-якому іншому місті досить легко і просто. Особливо це актуально, якщо ви збираєтеся поїхати відпочивати. Погода в Геленджику дуже сприятлива не лише для відпочинку, але і для оздоровлення і лікування, оскільки велика кількість оздоровниць, які працюють цілий рік, «лікують кліматом» практично від усіх недуг. Сьогодні за допомогою інтернету, отримати інформацію про погоду можна в будь-який час, не треба чекати чергового телевізійного випуску прогнозу погоди.

Опубліковано: 10/04/13 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

" Я б кухарем пішов ... "

"Я б кухарем пішов ..." У наш час все більше і більше нинішніх дев'ятикласників воліють продовжувати навчання у коледжі. З чим це пов'язано? Адже раніше різні училища та технікуми вважалися непрестижними закладами і, по суті, вчилися там діти, які не тягнули на «4» і «5». Сьогодні ж, у коледжах можна зустріти і хорошистів і навіть відмінників. До того ж конкурс в коледжі зростає з кожним роком. Причиною такої популярності коледжів є економічна криза, що призвело до принципової зміни попиту на ринку праці. В результаті, дуже часто, випускник Вузу виявляється менш затребуваним, ніж випускник коледжу, який отримав робочу професію. На сьогоднішній день існує величезна кількість різних коледжів і технікумів. Що б вам не заплутатися і вибрати для дитини відповідний коледж, можна скористатися інтернетом, де на спеціальних сайтах є вся інформація. Там же на сайті http://www. mygdz.com/gdz/himiya/all можна знайти готові домашні завдання з хімії.

Опубліковано: 10/04/13 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

Парадокси фінансової піраміди World GMN

world_gmn_1 Знаєте, дуже часто так важко зрозуміти мотивацію вчинків тієї чи іншої людини, вірно? Я ось все ще не до кінця розібрався з тим, чому ж все-таки герой Достоєвського убив бабусю, а мені тут в інтернеті на зразок як цілком пристойному сайті компанії World GMN пропонують придбати акції неіснуючої компанії або ж вкластися в їх проект і отримати «кардфон ». Боже мій, що це? Невже переді мною World GMN - кидалово в черговий раз? Світ повний парадоксів. Але найбільше дивують люди, які їх створюють. Скажіть, чому є люди, які захищають компанію World GMN? Вони захищають себе і ті гроші, які вони вже вклали. Не пропадати ж добру! Милі мої, краще не заявляйте на кожному кроці про те, що ви вклалися в цю компанію, щоб потім не стати посміховиськом. Якщо ви ще не зустрічали таких людей, то я вам коротко поясню: існує компанія World GMN - пірмаіда це чи ні, неважливо поки, от, вона існує.

Опубліковано: 10/04/13 @ 10:33
Розділ Різне Читати далі...

Купівля автомобіля через інтернет .

Купівля автомобіля через інтернет. На сьогоднішній день інтернет є незамінним помічником для кожної людини. Він, вірніше, його можливості допомагають нам значно заощадити наш час. Адже за допомогою нього можна не виходячи з дому робити покупки, працювати, спілкуватися з друзями та близькими і ще багато чого. Так, як стало відомо з прес-релізу японської компанія Subaru, з кінця серпня 2012 приймаються заявки на покупку автомобілів Subaru BRZ і Forester tS через інтернет. Російським автолюбителям компанія запропонувала 60 спортивних автомобілів Subaru BRZ і 99 позашляховиків Forester обмеженої серії tS. Це дасть можливість майбутнім покупцям заощадити час на походи по дилерським центрам. Те ж саме можна сказати і про покупку пральної машини. Придбати пральні машини в Мінську або в якомусь іншому місті через інтернет в наш час не представляє особливої ??праці. Існує безліч різних сайтів, де можна отримати детальну інформацію про цікавій моделі, ціною, способі доставки і т.д.

Опубліковано: 09/04/13 @ 03:57
Розділ Різне Читати далі...

100-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Нам 2 роки

Ви з нами вже 2 роки і 100 випусків. Ми запустили сайт нашого проекту itcareer.com.ua , де вже доступна текстова версія цього випуску і будуть викладатися текстівки наступних випусків ( для любителів почитати), а з часом і всіх попередніх. Як завжди в ювілейних випусках говоримо про себе і про себе, нічого серйозного ;) У програмі: новини проекту; про во'IT'і Ольги Давидової; роль не IT людей в IT галузі; Сергій Кудряшов; недорослих IT; розвиток; вплив подкасту на наше життя. Книги у випуску: Instant: The Story of Polaroid - Christopher Bonanos Чорний лебідь. Під знаком непередбачуваності - Нассім Ніколас Талеб Жерсть - Сашко Ушкалов БЖД - Сашко Ушкалов Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія, доступна на itcareer.com.ua Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 09/04/13 @ 11:48
Розділ Різне Читати далі...

Красноярський край

Красноярський край Місто Краснодар завжди був культурним центром, який привертав увагу туристів. Громадська діяльність в місті не вщухає ніколи, і тут завжди проводяться чемпіонати, фестивалі, концерти. Кабардинка краснодарський край в цьому квітні дає своїм гостям можливість взяти участь у фестивалі латиноамериканських танців. У великому Будинку культури на головній вулиці гості зможуть побачити виконання таких танців, як ча-ча-ча, самба, румба, джайв у виконанні кращих хореографічних ансамблів. Але справжню популярність в цьому році має Сочинська миля здоров'я. Це захід, розрахований на залучення широких мас населення до здорового способу життя. Так, по вихідних організовуються забіги на тисячу шістсот кілометрів для всіх бажаючих. Також проводяться велозаезди. Керують забігами і велозаездамі професійні тренери, стежать за їх проведенням професійні лікарі. Одночасно в Сочі і в Краснодарському краї посилилися заходи по охороні міста і краю від злочинності і непрошених гостей.

Опубліковано: 08/04/13 @ 05:11
Розділ Різне Читати далі...

Дві сторони інтернету

Дві сторони інтернету Інтернет увійшов у наше життя. Будь-яка інформація, відповідь на будь-яке питання: все, що душі завгодно можна знайти в інтернеті. Як і купити. Від коробки сірників до катера або навіть акцій небудь глобальної корпорації. Можна подивитися на інформаційних і пізнавальних сайтах, коли народився Наполеон Бонапарт, і що таке Палетопакувальник . Зв'язатися з друзями та родичами живуть на іншому кінці планети Земля. І тепер вже не тільки за допомогою повідомлень. Тепер у нас є відео дзвінки. А вже розваг в інтернеті не злічити. Різні ігри, соціальні мережі, для любителів азарту є інтернет казино і букмекерські контори. Все для вашої радості. Але не будемо забувати, що в інтернеті повно шахраїв, які будуть різними шляхами виманювати ваші гроші з електронних гаманців. Будьте пильні. Не допускайте нікого і не кажіть нікому паролі та логіни своїх облікових записів, ні під яким приводом. Також стежте, щоб ваш антивірус був зі свіжими базами та активної ліцензією.

Опубліковано: 08/04/13 @ 05:09
Розділ Різне Читати далі...

18 квітня, Київ - Шоста зустріч AI - клубу

18 квітня 2013 в офісі Grammarly відбудеться шоста зустріч AI - клубу . Перший день народження клубу відзначимо розмовою про розпізнавання мовлення . Перед гостями виступить Микола Сажок , кандидат технічних наук , старший почнемо співробітник Міжнародного науково - навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України . Він розповість про реалізацію методів і алгоритмів розпізнавання злитого мовлення на основі композиції слів з ??акустичних генеративних моделей фонем . Базова експериментальна система розпізнавання злитої ( в тому числі спонтанної ) промови в реальному временемі дозволяє оперувати словником до ста тисяч слів і дає можливість набирати текст під диктовку . Кількість учасників обмежена 50 людьми , поспішайте реєструватися .

Опубліковано: 08/04/13 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з анонімним 23-річним тім лідом

Як відомо, користувачам ДОУ давно не дає спокою факт зростаючої кількості «23-річних сеньйорів». На цю тему створені величезні топіки, розвиваються дискусії на десятки і сотні повідомлень. Де ж підступ? Як ці хлопці б'ють всі рекорди і домагаються успіху в такому ранньому віці? Що ж, сьогодні ми вас здивуємо інтерв'ю з анонімним тім лідом, якому якраз ні багато ні мало - рівно 23 роки. - З чого починалася твоя кар'єра? Чому ти вирішив стати девелопером? - Моя кар'єра почалася з невеликої аутсорсингової компанії, куди мене та кількох моїх однокурсників привів наш викладач з програмування. Це було в квітні 2008 року, я тоді навчався на першому курсі університету. Спочатку ми планували організувати щось на кшталт «гуртка програмістів», де у вільний від навчання час могли б займатися власними ідеями. Але незабаром надійшла пропозиція попрацювати на реальному проекті, і ми, звичайно ж, погодилися. Так все і почалося. А чому девелопер? ..

Опубліковано: 08/04/13 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

Навіть знаки парковки простіше замовити через Інтернет

Навіть знаки парковки простіше замовити через Інтернет Інтернет - справа тонка, з цим не посперечаєшся. Так і сучасні системи огорожі, і дорожні знаки. Що й казати, в сучасному світі доводиться непросто, тому дуже важливо, щоб всі системи працювали на ура. Це стосується як звичайних знаків на дорогах, так і систем безпеки в Інтернеті. З чого ж почнемо? Наприклад, компанія «БестМаш» сама виробляє, виготовляє та встановлює дорожні знаки будь характеристики. Здорово, чи не так? Можна замовити один і той же дорожній знак прямо в мережі Інтернет, після чого компанія все зробить сама, а вам залишиться тільки оплатити замовлення і порадіти відмінному його виконанню. Отже, в мережі Інтернет сьогодні можна не тільки почитати новини і поспілкуватися з друзями, але і повноцінно замовити послугу і простежити її виконання, адже навіть замовлені вами паркувальні бар'єри таким чином будуть виготовлені вчасно і з відповідною якістю виконання.

Опубліковано: 06/04/13 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Правильний вибір комплектуючих для шаф - купе

Правильний вибір комплектуючих для шаф-купе Сучасний російський ринок меблів пропонує велику різноманітність шаф купе. Сьогодні можна спокійно вибирати між класичними та незвичайними моделей, а також вибирати будь . Навіть якщо серед жоден з готових варіантів вам не сподобається, можна замовити шафу-купе за індивідуальним проектом. Проте частіше буває навпаки - існуючий вибір є таким великим, що покупець губиться і не знає, що вибрати. Практично однакові зовні моделі іноді досить сильно розрізняються по вартості. Причина цього може полягати в тому, що при виготовленні виробники використовували різні комплектуючі. На підсумкову ціну меблів завжди впливають кілька факторів. До них відносяться декорування фасаду різними матеріалами, елементи розсувної системи, «внутрішня» фурнітура. При виборі декоративних матеріалів можна сміливо покластися на свій смак.

Опубліковано: 06/04/13 @ 10:59
Розділ Різне Читати далі...

25 квітня, Дніпропетровськ - IT PechaKuchaNight vol.5 Dnepropetrovsk

PechaKuchaNight - це частина міжнародного руху вечірок, форумів, конференцій, яке народилося в Японії і об'єднує на даний момент 623 міста світу. Сьогодні PechaKuchaNights - це форуми, де будь-яку творчу або наукову роботу можна уявити легко й захоплююче, унікальна можливість для спілкування у форматі thinking & drinking, новий для України спосіб просування ідей та проектів у неформальній обстановці. Чергова неформальна і приємна зустріч IT PechaKuchaNight vol.5 проходить в Дніпропетровську, де ITівние люди збираються разом, щоб поділитися своїми ідеями, роботами, думками, враженнями і, насправді, чим завгодно, у форматі PechaKucha 20 ? 20. На цей раз спікери виступлять з історіями про створення власних компаній, з історіями зсередини своїх професій, з новими ідеями про ... Отже, PechaKucha - це особливий формат презентації, який дозволяє розповісти про ідеї, проекти та експериментах максимально коротко, яскраво і дохідливо.

Опубліковано: 05/04/13 @ 01:23
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180