5 способів уникнути неприємностей зі своїм СПД

Працюючи в сфері ІТ, ми стаємо учасниками ринку і змушені дотримуватися правил найму на роботу. Більшість з нас знають, що таке податкова оптимізація в компаніях шляхом реєстрації інженерів як приватних підприємців. З точки зору здорової логіки, ІТ компанії не можуть дозволити собі офіційно оформлених інженерів. Це пояснюється розміром зарплат програмістів і сумами податків, які необхідно сплачувати з заробітної плати. Загальноприйняті правила найму інженерів як приватних підприємців не змінять законодавчі нововведення для ІТ , які вступають в дію в 2013 році. В результаті цього, більшість компаній будуть продовжувати працювати з СПД. У цій ситуації є інший важливий аспект - інтереси інженерів. Реєструючи програмістів як приватних підприємців, не всі компанії надають кваліфікований супровід документації СПД. В результаті цього, інженерам доводиться розплачуватися за чужу недбалість особистими коштами і «приємними» візитами до податкової.

Опубліковано: 12/11/12 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

Мої маленькі вибори

Багато мої читачі знають, що півроку тому я отримав призначення на посаду в.о. директора Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу. Так співпало, що прямо перед парламентськими виборами в нашому коледжі пройшли збори викладачів, яке таємним голосуванням переважною більшістю обрало мене повноцінним директором, без приставки в.о., так що твердження в посаді відбулося. Цікаво, що проголосували за мене навіть при тому, що я став жорстко боротися з хабарами в коледжі. Думаю, люди підтримали, перш за все, запропоновану мною ідею розвитку і ті способи її досягнення, які на їхніх очах вже втілюються в життя. Генеральна ідея - за кілька років харківський коледж повинен стати зразково-показовим навчальним закладом в масштабах всієї України. Головний шлях досягнення мети - впровадження такої моделі приватно-державного партнерства, яку потім можна буде тиражувати по всій системі освіти. Зовсім недавно ми святкували 65-річчя коледжу.

Опубліковано: 12/11/12 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Macbook від Apple . Коли розмір має значення .

Macbook від Apple. Коли розмір має значення. Інтернет став невід'ємним атрибутом нашого життя. З доступом до мережі інтернет ми не бачимо перед собою жодних перепон: ми отримуємо і передаємо інформацію будь-якого виду. Але сам по собі інтернет не береться, для доступу в інтернет потрібно мати обладнання: комп'ютер, ноутбук, нетбук, планшет і т. д. Зробити вибір на користь якогось певного виду або певного виробника надзвичайно складно, оскільки кожен має як свої переваги так і недоліки. Перше місце серед виробників комп'ютерної техніки і електроніки традиційно займає компанія Apple, репутація компанії була створена ще кілька десятиліть тому, і конкурувати з Apple інші виробники поки не в змозі. Одним з новітніх розробок компанії Apple є новий суперлегкий Macbook air , який дійсно виправдовує приставку "air", вага Macbook air становить від 1,1 кг до 1,3 кг. Функціями і характеристиками даний ноутбук не обділений, нові моделі набагато могутніше попередніх.

Опубліковано: 10/11/12 @ 02:38
Розділ Різне Читати далі...

Хмарні сховища даних

Хмарні сховища даних Всі ми користуємося комп'ютерами, ноутбуками, планшетами і всі ми заповнюємо пам'ять цих пристроїв різними файлами. Але дуже часто виходить так, що місце на жорсткому диску або флеш-карті закінчується, а нам необхідно додати якийсь файл. І тут перед користувачем постає вибір: «що видаляти для звільнення місця?». Але у деяких людей немає зайвих файлів на накопичувачі. Але поки що не всі знають, що є інший варіант вирішення цієї проблеми. Зовсім недавно з'явився новий сервіс, значно полегшує життя - хмарне сховище даних. Кожен може прочитати, що це таке на сайті Вікіпедії, але я поясню простими словами. Це своєрідні онлайн-сервіс, що надає можливість зберігати файли на віддаленому сервері. Тобто користувач може завантажити документ у будь онлайн-сховище і в майбутньому використовувати його прямо з сервера. З точки зору клієнта, всі операції відбуваються в одному місці, так званому «хмарі».

Опубліковано: 10/11/12 @ 02:38
Розділ Різне Читати далі...

Купівля автомобіля більше не забере багато часу .

Купівля автомобіля більше не забере багато часу. Прийнявши рішення нарешті обзавестися «залізним конем», а може бути і не в перший раз, спочатку, це здасться дуже простим, ну а що, здавалося б, заїхав в пару автосалонів і визначився. А ось і ні! До вибору автомобіля потрібно підійти дуже уважно, в першу чергу визначити, для яких цілей він потрібний. Ну а далі справи йдуть ще більш серйозно, так як компаній, що випускають автомобілі, величезна безліч, велика конкуренція, світовий і російський автомобільні ринки змінюються з кожним роком, збільшуються продажі, люди стають більш платоспроможними, банки конкурують між собою за розмірами відсотків , встановлюваних на автомобільні кредити. Так що при виборі автомобіля, звичайно ж, потрібно звернути увагу на вартість, функціональність, зовнішній вигляд автомобіля і ще безліч різних характеристик, навіть якщо ви в цій справі і не новачок.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:55
Розділ Різне Читати далі...

Депозити Окського банку

Депозити Окського банку Депозити Окського банку є не просто можливістю зберегти заощадження, однак і способом заробляти і продуктивно управляти грошима. Банківскі вклади є найбільш вигідними і надійними способами зберігання коштів. Депозити Окського банку - це: Вигідні умови росту та зберігання грошових коштів; Надійність великого міжнародного банку. Окський банк створив найбільш комфортну і гнучку систему вкладів. Завдяки ній кожен вкладник може сам контролювати свої кошти, конвертувати свої вклади. У Окському банку представлений великий вибір вкладів в різних валютах, з різноманітними термінами, прибутковими ставками й умовами.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:53
Розділ Різне Читати далі...

Planmeca ProOne

Planmeca ProOne Краса в простій формі. Фірма створила обладнання Planmeca ProOne - це стоматологічна рентгенівська установка, яка працює цілком у цифровому режимі. Великий вибір параметрів експортування та програм на графічному інтерфейсі користувача гарантують легкість і швидкість виконання будь-яких видів рентгенографічних процедур. Зважаючи застосування концепції відкритого виду і бічного входу для вірного розміщення пацієнта, апарат Planmeca ProOne цілком успадкував знання експертів компанії Planmeca і багатовікові традиції отримання зубних знімків. Володіючи компактними розмірами, апарат володіє всіма перевагами отримання цифрового знімка, при цьому будучи доступним для будь-якого зубного лікаря на світі. Установкою Planmeca ProSensor запроваджуються новітні стандарти на отримання знімка зубів в стоматологічній практиці.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:46
Розділ Різне Читати далі...

Наручний годинник

Наручний годинник Можна дуже багато говорити про наручний годинник . Давно помічено, що наручним годинником відводять куди більше уваги, ніж будь-якому іншому аксесуару. За моделлю, марці годин, їх вартості та якості можна багато чого сказати про стан і статус власника. За весь період свого існування наручний годинник зазнали різні удосконалення та зміни. Виникли такі вирази, як годинник унісекс, модні наручний годинник. Кожен виробник має своїми перевагами. Найбільш точними вважаються швейцарський годинник. Найбільш надійними є японські годинники. Інтернет магазин наручних годинників представить вам годинник таких знаменитих марок, як Casio, Citizen, Candino, Esprit, Hilfiger, Seiko, Orient, Invicta, Lotus. У інтернет магазині ви зможете придбати кварцевий годинник, механічні, і в тому числі придбати годинник хронограф. Інтернет магазин запрошує всіх, хто прагне відводити велику увагу такому аксесуару, як наручний годинник, і бути на висоті.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : кому потрібен новий дата - центр , Тарас Тарасов про розробку , арифметика Viewdle

Добрий день, шановні читачі. Новини С + + повертається в мейнстрім Хто і навіщо будує найбільший в Україні дата-центр . «Говорящие рукавички» хлопців з КА «ШАГ» потрапили в список кращих винаходів 2012 . Softengi відкриває офіс в Грузії . . Інтерв'ю Як американські порносайти в Одесі робилися. Зі спогадів жертви аутсорсингу. Тарас Тарасов. Павло Башмаков про створення Stanfy . Думки Чи довго протримається схема спрощеного оподаткування для ІТ Скільки грошей в підсумку дісталося керівництву Viewdle . Ігри та функціональне програмування . Як лист з Google допомогло виявити «діру» в захисті. Майбутнє рекрутингу . to hiring software developers. Якби президентом США став програміст ... Agile people still don't get it . Нові версії Нова версія мови статистичної обробки R і. Mirah - "Ruby"-версія Java. Light Table - a new IDE concept. Практика Як боротися з недоліками MongoDB . Теми для курсових і дипломів на основі макросів в Скалі .

Опубліковано: 09/11/12 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

Apple випустила новий iPad .

Apple випустила новий iPad. І знову фірма Apple радує своїх покупців оновленим ipad , цей планшетний комп'ютер нового покоління не залишить нікого байдужим. iPad New 4G - це багатофункціональний планшет, який можна використовувати на роботі, навчанні, в діловій поїздці і навіть на відпочинку. Різноманітність моделей нового iPad представлені на нашому сайті http://www. mcdigital. ru. Новий iPad володіє наступними властивостями: тонкий корпус і дуже малу вагу пристрою - дуже зручні для користувача. неповторний екран Retina з широкими кутами огляду, який підтримує дозвіл 2048 ? 1536 px. Миттєво реагує на дотики і швидко виконує команди. Ніяке інше пристрій не може похвалитися таких небувалим дозволом. Картинка екрану вражає яскравими і природними кольорами, своєю чіткістю, високою деталізацією. фотокамера, матриця якої має роздільну здатність 5 Мп.

Опубліковано: 08/11/12 @ 04:07
Розділ Різне Читати далі...

просування сайтів

Просування сайтів «Як розкрутити свій сайт самому?» - це питання мучить багатьох початківців веб-майстрів. Просування і оптимізація справа дуже складна і іноді навіть не під силу багатьом починаючим веб-майстрам. Тому якщо ви не хочете самостійно займатися цим складним і довготривалим справою, то можна скористатися послугами по просуванню сайтів. Калінінград є гарним містом, де працює безліч компаній, що надають такі послуги. Але якщо ви все-таки не побоялися труднощів, то Вам слід вивчити безліч уроків по розкрутці сайтів. Методи по розкрутці сайтів існує велика кількість. Спочатку, свій веб-сайт необхідно зареєструвати в пошукових системах, так як більше половини відвідувачів від загального числа переходять з пошукових систем. Найголовнішим способом є SEO-оптимізація. Тобто, це комплекс заходів, спрямованих на цільове залучення відвідувачів. А це означає, що сайт повинен бути наповнений якісним матеріалом.

Опубліковано: 08/11/12 @ 04:05
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 58

Українська філія канадської компанії SightPower Inc. в рамках розробки систем прийняття рішень на підставі результатів моніторингу та математичного моделювання природних явищ для гірничої промисловості відкриває новий напрям «Корпоративні рішення зберігання та обробки просторових даних» та шукає старшого C + +/C # розробника в Харкові. Компанія Comodo шукає в Одесі старшого C + + розробника . Зарплата $ 2500-4000. Компанії Cypress Semiconductor Corp. потрібно у Львові Analog Principal Engineer з хорошим знанням програмування на C для мікроконтролерів. Luxena Soft шукає старшого Android розробника . Нетривіальна предметна область не дасть мізкам засохнути. Тривалість робочого дня 7 годин 30 хвилин. Данська компанія eMagCretor шукає у Львові фронтенд розробника для мобільного проекту. Зарплата 1000-1500 EUR.

Опубліковано: 08/11/12 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

78-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Олександром Фрідланді , засновником Mirantis

У подкасті піде мова про IT в США 1980-2012 і пристрасть до підприємницької діяльності . Також ми торкнемося судів і погодинної або ставочной оплати . В програмі : Про во'IT'і Переїзд в США Навчання і робота в Каліфорнії Перша участь в стартапі Свою справу Розробка в Росії Участь у сответах директорів Книги у випуску : Спокута - Іен Мак'юен Outliers : The Story of Success - Malcolm Gladwell
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 08/11/12 @ 08:31
Розділ Різне Читати далі...

Як багато в цьому слові ... Інтернет

Як багато в цьому слові ... Інтернет Як багато в цьому слові ... Інтернет. Інтернет. Як міцно він увійшов у наше життя. А адже недавно ми і уявити собі не могли такого життя. Вдома, на роботі, в метро, ??в ресторанах, в транспорті - скрізь інтернет. Ми користуємося навігацією, електронною поштою, пошуковими та іншими функціями інтернету і нас це зовсім не дивує. З мережі ми дізнаємося новини та події, які відбуваються в світі, в мережі ми шукаємо можливості заробітку, займаємося пошуком потрібних нам товарів і послуг, таких як Mac Pro , iPhone, iPad, постійно переходимо по численних електронними адресами та посиланнях. До речі, Ви ніколи не думали про посилання на сайтах і про те, звідки вони беруться? Існують спеціалізовані сервіси, наприклад такі, як GoGetLinks, які несуть в собі вельми високоефективний метод просування товарів і послуг на споживчому ринку, для тих, хто зацікавлений в успіху свого бізнесу.

Опубліковано: 07/11/12 @ 12:36
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу 32: Сергій Орловський , розробник ігор , президент Nival

Сергій Орловський 16 років займається розробкою ігор. Його компанія Nival випустила серію ігор Алоди, Heroes of Might and Magic і ще ряд проектів. Сергій розповідає про те, чому ігровий ринок закривається для невеликих команд розробників, яке «базове рівняння» має вирішити будь-який розробник соціальної або мобільної гри і про американський досвід компанії Nival. 00:30 чи є ніша для невеликих розробників в іграх?
1:50 мобільні проекти теж ускладнюються дуже швидко
4:40 для середньої гри в соц. мережах вартість трафіку вище ніж дохід з цього користувача
6:50 «ігрового буму вже немає»
8:40 структура ігрового ринку
10:00 базове рівняння мобільного розробника
12:28 чого робити з gamification
14:35 американський досвід Nival 19:15 цілі особисті і професійні Підписуйтесь на нові випуски Профіт-Шоу на YouTube , або Facebook . Аудіоверсія доступна на SoundCloud і iTunes .

Опубліковано: 07/11/12 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 16 . Жовтень приніс 5748 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ну ось, довів портфель до 16000 $. 28-го жовтня вклав 10000 $ в 18550 (sven), а 5-го жовтня, як уже казав, 1000 $ в 501149 (skalper). Профіт з нових вкладень, ясна річ, вийшов не повним: Доходи з реф. відрахувань виросли: 5185 $
Доходи з ПАММ виросли: 563 $ Що тут сказати, мені в коментах до минулого звіту писало кілька людей, що, мовляв, я не вчасно увійшов в skalper, але так у мене не буває. Якщо я щось роблю - це вчасно. skalper вийшов з просадки і показав невеликий плюс. З новим рахунком sven теж пощастило. На момент минулого звіту у мене не вистачало близько 1000 $ реферальских, щоб увійти в нього. І добре, що не вистачало. У ті дні sven показав мінус, я увійшов вже після. Доходи по рахунках розподілилися так: 7165 +144 $ (Вероніка)
18550 +170 $ (sven 2.

Опубліковано: 07/11/12 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 16 . Жовтень приніс 5748 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ну ось, довів портфель до 16000 $. 28-го жовтня вклав 10000 $ в 18550 (sven), а 5-го жовтня, як уже казав, 1000 $ в 501149 (skalper). Профіт з нових вкладень, ясна річ, вийшов не повним: Доходи з реф. відрахувань виросли: 5185 $
Доходи з ПАММ виросли: 563 $ Що тут сказати, мені в коментах до минулого звіту писало кілька людей, що, мовляв, я не вчасно увійшов в skalper, але так у мене не буває. Якщо я щось роблю - це вчасно. skalper вийшов з просадки і показав невеликий плюс. З новим рахунком sven теж пощастило. На момент минулого звіту у мене не вистачало близько 1000 $ реферальских, щоб увійти в нього. І добре, що не вистачало. У ті дні sven показав мінус, я увійшов вже після. Доходи по рахунках розподілилися так: 7165 +144 $ (Вероніка)
18550 +170 $ (sven 2.

Опубліковано: 07/11/12 @ 06:38
Розділ Різне Читати далі...

Яку групу по єдиному податку вибрати IT - шнику ?

Ну ось ми впритул підійшли до самого животрепетного питання - вибір групи єдиного податку. Незважаючи на велику кількість консультацій та всіляких роз'яснень на цю тему, як свідчать запитання моїх клієнтів, інтерес до неї не слабшає. До того ж приємним бонусом до статті буде схема. Перша група до IT-шникам не відноситься, тому навіть розглядати не буду. Друга група: обсяг доходів - до 1 млн грн; види діяльності: послуги, які Ви надаєте населенню та/або платникам єдиного податку; виробництво та/або продаж послуг. Причому, якщо ви виступаєте в якості виконавця за договором з іншим ПП-шником НЕ єдинником, то тільки 3 група, а якщо ви виступаєте в ролі замовника - то можна бути на 2 групи; наймані працівники: до 10 осіб одноразово; Ставка податку: 2-20% від мінімальної зарплати встановленої на початок року (відсоток залежить від регіону і місцевості в якій ви живете).

Опубліковано: 05/11/12 @ 01:52
Розділ Різне Читати далі...

Кевін Роуз - той, хто придумав кнопку " Поділитися "

Кевін Роуз - один з тих людей , які назавжди змінили Інтернет . Його ім'я ставлять в один ряд із засновниками таких потужних ресурсів , як Wikipedia , eBay , Facebook , Yahoo! та інших . І дійсно - ідеї Роуза поклали початок величезній кількості найзнаменитіших у світі інтернет - проектів . Повне ім'я Кевіна Роуза - Роберт Кевін Роуз ( Robert Kevin Rose ) . Він народився в Каліфорнії в лютому 1977 року , і якийсь час жив в Орегоні - до тих пір , поки його родина не переїхала до Лас-Вегаса ( штат Невада ) , де і пройшло його дитинство . Юний комп'ютерний геній навчався в Vo - Tech High School . Одне з перших його серйозних досягнень у житті доводиться саме на шкільні роки - він отримав вищий ранг в структурі бойскаутів - Eagle Scout . « Орел одного разу - орел назавжди », - свідчить бойскаутський девіз , і треба сказати , історія Кевіна Роуза - ще одне тому підтвердження .

Опубліковано: 05/11/12 @ 03:26
Розділ Різне Читати далі...

Пробуйте і все у вас вийде

Пробуйте і все у вас вийде Мабуть, сьогодні вже немає людини, яка б жодного разу в житті не стикався з відео-дисками, які витіснили об'ємні касети і посіли чільне місце на наших полицях. Принадність дисків в можливості зберігання великого обсягу інформації. Взяти хоча б як приклад диск з кількома фільмами. Для зручності вибору потрібної нам кінострічки в початок диска розміщують меню. Є диски які мають Анімоване меню - коли в окремому блоці вставкою програються кліпи всіх фільмів, записаних на диск, достатньо одного кліка, щоб вибрати саме те, що нам потрібно, точно так само епізодично можна пересуватися по всьому фільму. Говорячи грамотною мовою, це таке меню, коли замість звичайної картинки фону йде відео-потік, який може мати фоновий звук. Зручно - чи не так? Дивно, але створити таке меню під силу всім, хто вміє працювати в таких програмах, як «Adobe Premiere» або «DVD-lab Pro». Для цього графічним редактором і однією з програм ви створюєте кліп-меню від 30 секунд до хвилини.

Опубліковано: 04/11/12 @ 05:50
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180