Як в DB Best створили BI-проект статистики ігор в покер

У рубриці DOU Labs ми запрошуємо IT-компанії ділитися досвідом власних цікавих розробок і внутрішніх технологічних ініціатив. Питання і заявки на участь надсилайте на [email protected] . Привіт, мене звати Олександр, я BI-розробник в компанії DB Best. У нашій команді pet-проект народився сам собою, і зараз він досить зміцнів, щоб розповісти про нього.

Опубліковано: 01/11/19 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

5 книг, які навчать мислити системно, від Кирила Білобородько, Software Engineering Manager в EPAM

Від редакції: в рубриці DOU Books учасники спільноти розповідають про п'ять улюблених книгах — тих, які змінюють світогляд і можуть бути корисні читачам-колегам. [Про автора: Кирило Білобородько співпрацює з ЕРАМ в якості Software Engineering Manager. Захоплюється менеджментом і розвитком на стику інженерних компетенцій, управлінських навичок і soft skills.

Опубліковано: 31/10/19 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

AI & ML дайджест #15: вибір ML-фреймворку, вивчаємо TensorFlow 2.0 + Keras, шлях навчання Data Science

Вітаю всіх! Зустрічайте новий дайджест цікавих матеріалів зі світу AI & ML. Статті Рубрика «Читаємо статті за вас». Липень — Вересень 2019 — рецензії на наукові статті від членів співтовариства Open Data Science з каналу #article_essense. Хочете отримувати їх раніше за всіх — вступайте в співтовариство ! How to Learn Data Science for Free — хороша стаття, яка описує шлях навчання Data Science, включаючи ресурси. The State of Machine Learning Frameworks in 2019 — аналіз переважних фреймворків у галузі: що обирають і куди все рухається. Google ML/AI Comic — веселий комікс від Гугла.

Опубліковано: 26/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Як ми розробили Android-застосунок і втратили все, крім досвіду

Привіт! Мене звати Сергій, я Director of Technology в Onix-Systems. Компанію засновано 2000 року, вона займається аутсорсингом для організацій зі США та Європи. За останні 8 років у нас було чимало різних проектів у різних напрямах. Часто в команді були люди, які, попрацювавши деякий час, говорили, що в аутсорсі нецікаво, а треба йти в стартапи й створювати свої продукти. Ми провели експеримент зі створення свого продукту всередині компанії, і я хотів би поділитися досвідом з тімі, хто впевнений, що працювати над продуктом краще, ніж на замовлення.

Опубліковано: 24/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Інтеграційні платформи (iPaaS): у чому фішка

Привіт, мене звуть Ярослав, і в цій статті я розповім про Integration Platforms (iPaaS), що використовують у різних проектах у компанії SoftServe і робочих практиках System Integration Engineer. Дефініції та історична довідка Що ж таке Data integration? Основна функція Data integration ? маршрутизація даних з розрізнених джерел (баз даних, систем, мобільних/веб-застосунків через API тощо) в єдину систему/платформу в межах організації або організацій.

Опубліковано: 22/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Кремнієва долина Китаю. Як програмісту живеться у Шеньчжені

Мене звуть Нік Турунов, після закінчення КПІ (а це було у 2002-му, ще до зародження українського аутсорсу в його теперішньому стані) я влаштувався комп'ютерній ютерним майстром на всі руки. Згодом відкрив для себе журналістику і певний час працював редактором на DOU, аж поки доля не привела мене в EPAM. Там я вирішив повернутися до свого початкового фаху і підівчився на програміста, який відповідає сучасним вимогам. П'ять років тому я переїхав до нещодавно відкритого (на той час) офісу компанії в місті Шеньчжень, що сусідить із Гонконгом.

Опубліковано: 21/10/19 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

QA дайджест #39: покриття коду і тест-покриття, взаємодія з розробниками

Мене звуть Максим, і я тестувальник. З інтересом стежу за подіями в світі тестування та IT. Збираю найкорисніше і з радістю ділюся з вами.

Опубліковано: 19/10/19 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Використовуємо SpriteKit для створення анімації в Swift

Зараз я працюю в GameDev-компанії, яка використовує ігровий движок SpriteKit у розробці своїх проектів. У цій статті я хочу продемонструвати, як навіть у UIkit-проектах можна легко застосувати для швидкого створення анімацій. SpriteKit — це нативний ігровий движок від Apple, представлений вперше в iOS 7 і Mac OS 10.9. Зазвичай він використовується для створення 2D-ігор. Але це не заважає йому бути хорошим інструментом при створенні анімацій, 2D-текстур і не тільки. Наприклад, на WWDC 2017 Apple розкрила, що задіяла SpriteKit у UI для Memory Debugger в Xcode.

Опубліковано: 16/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Секретні техніки опрацювання вимог. Частина 1

Привіт, мене звати Артур Селецький. Я Co-Founder/Partner в It Network . Ми з колегами займаємося розвитком ком'юніті бізнес-аналітиків та керівників проектів в Україні. На думку провідних розробників, з якими мені пощастило співпрацювати, основна проблема в проектах по розробці програмного забезпечення — вимоги неповні або виявлено не повністю.

Опубліковано: 15/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Поради для початківця Java розробника. Підготовка до співбесіди — частина 2

В першій частині циклу ми розглянули важливість складання плану навчання, питання по Java Core і роботі з БД. У цій частині обговоримо питання в коментарях і поговоримо про двох популярних фреймворках: Spring і Hibernate. Питання в коментарях Про походження питань для підготовки Всі вони були задані мені або моїм колегам на співбесідах на позицію Junior/Middle людьми з рівнем Middle/Senior/Lead. Проекти: два великих банку, стільниковий оператор, внутрішні кваліфікаційні співбесіди.

Опубліковано: 14/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

C++ дайджест #20: CppCon 2019, Open Sourcing STL від MSVC

Привіт, мої любі сішники! Сьогодні випуск буде присвячено CppCon. То ж почнімо? :) CppCon У Колорадо цього вересня відбулася довгоочікувана CppCon. Trip Reports: Milestone | New Home | Trip Reports CppCon 2019 Trip Report and Slides Відео з конференції вже можна переглянути на офіційному YouTube-каналі . Також відкрито пропозиції до ACCU 2020 .

Опубліковано: 12/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

LocaleBro — локалізація Android - і iOS-додатків без зайвої роботи

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на [email protected] . Всім привіт! Мене звуть Євген Ткаченко. Я в IT вже більше 10 років і зараз розробляю в основному під систему Android.

Опубліковано: 10/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

UX Guide: як уникнути юзабіліті-помилок в продукті

На останньому проекті у мене як UX-дизайнера виникла необхідність поділитися базовими знаннями UX з командою розробки. У майбутньому це має допомогти їм уникнути найбільш грубих юзабіліті-помилок в продукті. Також я подумала, що ці базові гайди можуть бути корисними іншим. Наприклад, початківцям і мидлам в Front-end, QA, Product management, а також усім, хто займається розробкою своїх pet projects. Дизайнерам багато речей, описані нижче, швидше за все, відомі.

Опубліковано: 09/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Зустрічі 1:1. Чому не працює такий простий і зрозумілий інструмент

Привіт, вирішив написати цю статтю, так як бачу, що багато керівників декларують використання зустрічей 1:1, але вони не завжди виконують своє призначення. Хтось закидає через брак часу, хтось свідомо припиняє їх використовувати, а хтось тільки намагається «здаватися», але не прагне «бути» керівником, який вміє правильно використовувати 1:1. Стаття буде корисна всім, хто хоче включити зустрічі один на один в роботу з працівниками компанії. Тут ви дізнаєтеся, з чого почати, як їх проводити і якими можуть бути результати.

Опубліковано: 08/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

5 книжок про Discovery продуктів від Андрея Баса, співзасновника Uptech і Plai

Від редакції: у рубриці DOU Books спеціалісти розповідають про 5 своїх улюблених книжок — ті, які змінюють світогляд та корисні читачам-колегам. [Про автора: Андрій Бас — співзасновник і Team Lead ІТ-компанії Uptech, фасилітатор Design Sprints. 2019 року посів 9-те місце в рейтингу MC Today «Нові обличчя 2019» . За три роки без зовнішніх інвестицій побудував компанію, яка розширилася до 50 членів команди й успішно розробляє додатки для провідних стартапів з Каліфорнії, зокрема Dollar Shave Club та Aspiration.

Опубліковано: 03/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Hobby: карпфишинг — спортивна рибалка зі своєю філософією

[DOU Hobby — рубрика про нетехнічних проектах IT-фахівців: творчість, цікаве хобі та інші lifestyle-досягнення. Якщо вам є про що розповісти — пишіть на [email protected] ] Офат віталій — Senior Full Stack Developer і Team Lead в компанії Lucky Labs. Його захоплення — особливий вид риболовлі — карпфишинг. Віталій розповів, чим ця рибалка відрізняється від інших, у чому полягає філософія карпфішінга і де в Україні водяться найбільші карпи.

Опубліковано: 02/10/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Що має знаті Senior Front-end Developer. Результати аналізу вакансій в Україні та Каліфорнії

Неможливо однаково добре знаті всі профільні технології. Ще складніше розібратись, які з непрофільних навичок можуть знадобитись. Чи дійсно ви вкладаєте сили в знання, на які є попит на ринку праці? Щоб дізнатися, чого очікують роботодавці від Senior Front-end Developer, ми проаналізували 274 вакансії: 152 українські вакансії на DOU станом на 26 червня та 122 каліфорнійські на LinkedIn станом на 25 серпня. У Каліфорнії до дослідження серед інших потрапили вакансії Amazon, Apple, Atlassian, Cisco, Coursera, Hewlett Packard Enterprise, JPMorgan Chase, LG Electronics, Netflix, Siemens, Tesla, Visa, Walmart.

Опубліковано: 30/09/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Product Marketing дайджест #0: хто такий PMM, небезпеки прайсингу

Всім привіт, мене звуть Богдан Дроздов, я Product Marketing Manager в Diligences. До вашої уваги пілотний випуск дайджесту, буду радий фидбэку і побажань. У цьому випуску: як правильно рахувати CaC, про запуск продуктів і фичей, ключові драйвери SaaS-продукту і багато іншого. Почитати Почнемо з моєї статті та дослідження про те, хто такі продуктові маркетологи в Україні . Які найбільш часті помилки в продуктовому маркетингу у стартапів і коли треба наймати продуктового маркетолога. Про це матеріал Reforge.

Опубліковано: 28/09/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

WWDC 2019: огляд і практичне застосування Custom Instruments і SF Symbols

Мабуть, WWDC 2019 стала найбільш значущою конференцією для iOS девелоперів за останні кілька років — так стверджували більшість учасників івенту. Я поїхав разом з колегою, таким чином серед 6 тисяч щасливих учасників цієї події виявилися ще й два розробника з NIX. Ми відвідали найважливіші закриті сесії та воркшопи конференції, на яких як раз і розбиралися особливості роботи з новими інструментами. У цій статті я розповім, що залишилося за кадром онлайн-трансляції і з чим треба працювати iOS девелоперам вже в найближчому майбутньому.

Опубліковано: 27/09/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Про останні податкові новинки, або Як припинити давати молоко безкоштовно

Все, що відбувається, можна описати фразою з мого улюбленого сай-фай: «The avalanche has already started. It's too late for pebbles to vote». Важливо зрозуміти, що ковзанка вже заведено, і він скоро на вас понесеться, і тепер вже не має жодного значення рівень корупції, стан дороги на Бердичів, чи якість інсуліну в Козятині, чи навіть рівень інтелекту Зеленського. Або ви зараз же перехопите ініціативу та спробуєте поуправляти тім ковзанкою, або ним керуватимуть без вас.

Опубліковано: 26/09/19 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180