29 - 30 червня, Одеса - Другий форум для одеських Java професіоналів - JavaTechTalks

Компанія Lohika Systems розширює формат відкритих форумів для спілкування та поповнення знань в світі Java. Якщо Ви досвідчений джавіст і зголодніли по конференціях в Одесі, присвяченим складним технічним питанням в свою область спеціалізації, то Вам сюди. Нове захід в одеській Java community має унікальну спрямованість як на вивчення новітніх технології, фреймворків та інструментів, так і на отримання глибинних знань, навчання трюкам в давно використовуються областях Java. Мета форуму - стати альтернативою для безлічі оглядових презентацій або подій, спрямованих на новачків, і стати платформою для одеського ком'юніті досвідчених джавістов. За підсумками першої зустрічі залишилося багато позитивних вражень. Ви можете згадати приємні моменти - вони на фото . Другу зустріч Java Tech Talks ми проведемо у форматі вечірньої міні-конференції з 2-ма доповідями і суботнього all-day-training від експертів з Києва по Spring. Ми чекаємо Вас 29 червня в 19-00 за адресою: м.Одеса, вул.

Опубліковано: 05/06/12 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

@ DOUhack VS @ 908

Хлопці, це був самий жаркий ДОУ хакатони в історії! Незважаючи на те, що на ньому було найменше кількість людей, нам вдалося відірватися по повній! Все почалося з того, що я запізнилася. На півдорозі у нас поламалася машина і хакатони був під загрозою зриву. Тому левову частку організаційних питань довелося вирішувати хлопцям з 908, за що я їм дуже вдячна. Приїхавши за 5 хвилин до заходу, вперше побачивши офіс 908 і зачекався учасників стало зрозуміло, що ДОУ хакатони - Дніпропетровськ № 2 пройде «на ура!». Ми стартували трохи пізніше, ніж було заплановано і відразу після коротенького вступу і слів співорганізаторів і партнерів хлопці організовано кинулися в пучину кодинга. Мабуть, одним з найяскравіших моментів на абсолютно всіх хакатони є поява їжі. У даній ситуації була піца з пивом, що викликало, як-завжди-бурхливу реакцію девелоперів, які загрузли в розробці проектів. Нововведенням на цьому хакатони була онлайн трансляція.

Опубліковано: 05/06/12 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Суд Франції звільнив від відповідальності YouTube за піратське відео

Суд Франції звільнив від відповідальності YouTube за піратське відео Суд Франції звільнив від відповідальності YouTube за піратське відео Французький суд виніс постанову, що компанія Google не зобов'язана фільтрувати контент, який знаходиться на відеохостингу YouTube, повідомляє агентство Reuters. Судом не була задоволена претензія найбільшої мовної компанії Франції TF1 до відеохостингу YouTube, розмір якої становив 141 000 000 євро, за порушення авторських прав на спортивні передачі і фільми, які публікують користувачі. Суд, у своєму рішенні зобов'язав TF1 відшкодувати Інтернет-гігантові судові витрати, розмір яких склав 80 000 євро. У рішенні сказано, що за ролики відповідальність несуть користувачі, а не сам відеохостіг. В обов'язки YouTube не входить модерування відео перед його публікацією, оскільки він інформує користувачів, про те, що публікувати контент заборонено без дозволу правовласників. речі, якщо вам потрібна ефективна реклама в Інтернеті, то кращим способом буде розкрутка сайтів в Яндекс .

Опубліковано: 03/06/12 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Слідство проти ВКонтакте зупинено

Слідство проти ВКонтакте зупинено Слідство проти ВКонтакте зупинено Нагадаємо, що на початку минулого року почалося слідство появи в соціальній мережі порядку пісень, що належать компанії «Фірма грамзапису Нікітін». Ця компанія змушена була подати позов проти ВКонтакте за розповсюдження піратських записів і фонограм за статтею 146, яка говорить про «Порушення авторських і сежних прав». Позивач оцінив збиток, нанесений соціальною мережею своїх прав в розмірі 108 000 рублів. Згідно зі статтею кримінального кодексу, покарання становить позбавлення волі строком до 6 років. Основним підозрюваним виступив москвич, віком 26 років, який викладав в мережу записи компанії. Але за відсутністю вагомих доказів, розгляд справи припинили і слідство закрили.

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:44
Розділ Різне Читати далі...

Жителі Києва отримають доступ до Інтернет в метро

Жителі Києва отримають доступ до Інтернет в метро Жителі Києва отримають доступ до Інтернет в метро Нещодавно відбувся конкурс, який організувала Київська міська адміністрація. Умови конкурсу полягали у виборі компанії-будівельника мережі Інтернет в метро, ??з підтримкою найсучасніших технологій пакетної передачі даних. Як повідомила громадськості представник прес-служби адміністрації Олеся Остафьева, за результатами конкурсу, право прокладати мережу завоювала австрійська компанія, яка раніше викупила Укртелеком - «ЕСУ». За даними Отафьевой, було всього лише 2 претендента, претендували на установку зв'язку. Підсумки конкурсу були підведені в кінці березня. І в найближчому майбутньому з переможцем буде підписано договір і після розпорядження почнуться роботи. Умови конкурсу обумовлюють підготовку компанії строком до 6 місяців, компанія повинна підготувати всю проектну документацію. Тут же обговорюється те, що повністю функціональна мережа з'явиться в кінці 2012 року максимум на початку 2013 року.

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:43
Розділ Різне Читати далі...

Чим заманюють соціальні мережі

Чим заманюють соціальні мережі Соціальні мережі сьогодні є самими відвідуваними ресурсами інтернету. Тільки Facebook щодня відвідує півмільярда чоловік, і це без урахування інших сайтів, таких як Twitter, ВКонтакте, Livejournal, Google +, де кожен день реєструються нові користувачі. Не дивно, що соціальні мережі настільки популярні - вони допомагають нам розслабитися і працювати над створенням свого віртуального образу, спілкуючись з людьми зі всього світу. Завдяки соціальним мережам ми можемо не тільки познайомитися з іншими людьми, але й весело провести час. Раніше, щоб не нудьгувати, на комп'ютер доводилося встановлювати ігри, попередньо скачавши їх з інтернету або попросивши диск у друзів. Тепер все набагато простіше - достатньо знайти додаток, що тобі цікаво, і за лічені секунди додати його до себе на сторінку. Це простий і відмінний спосіб розважитися або просто вбити час.

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:32
Розділ Різне Читати далі...

16 червня, Вінниця - Сіклум запрошує учасників на. NET СУБОТНИК у Вінниці

Традиційні суботники , присвячені різним технологіям , проходять в Сіклум - містах по всій Україні. В цей раз MVP і зірки. NET Україна і приїжджають в славне місто Вінниця поділитися знаннями та досвідом з усіма бажаючими ! В програмі: " F # - To Iterate is Human , to Recourse - Divine " - Вітайлій Домніков ( Ciklum СSC PO Київ) зробить невелику презентацію введення в F # і функціональне програмування . " Windows 8 Metro App : JavaScript Dark Side " - Євген Жарков поділиться напрацюваннями. " Perfect API : ASP.NET Web API inside !" Петро Афанасьєв проведе в подорож по ідеальному API. " ASP.NET MVC + Azure : step by step guide ". Шматочок знань від Михайла Галушко . " ASP.NET MVC : tools for comfortable work ". Досвід Олександра Краковецького . За традицією участь безкоштовно за умови обов'язкової реєстрації. Реєстраційна форма . Чекаємо всіх жителів і гостей Вінниці на. NET суботник для.

Опубліковано: 02/06/12 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 11. Травень приніс 3573 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Черговий звіт. Ну, сухо викладу ціфоркі. Доходи з реф. відрахувань впали: 3161 $ (в квітні 3872 $)
Доходи з ПАММ зросли: 412 $ (в квітні 73 $) 7165 +143 $ (Вероніка)
7187 +79 $ (Вероніка)
5995 +76 $ (Avas)
7031 +67 $ (sven)
6482 +47 $ (TP) Я запропонував FX-Trend свою супер-шикарну ідею конкурсу зі створення сексуальних сайтів про інвестиції (не тільки в ПАММ), їм ніби як сподобалося. Може бути влітку буде, а може бути і немає. Скріншот по реф балансу на 1 червня: Скріншот по ПАММ на 1 червня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 02/06/12 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Магічні кристали комп'ютерної пам'яті

Магічні кристали комп'ютерної пам'яті Ще недавно ніхто й не думав про те, що звичайне скло може стати постійною комп'ютерної пам'яттю, виконуючи функції накопичувача. Крім того скляний накопичувач служить набагато довше і стабільніше, ніж нинішнє покоління вінчестерів. Про це винахід вчених, що працюють в Саутгемптонському університеті, ви зможете дізнатися на сайті . Проходження світла через скло формується атомної структурою матеріалу. Таким чином, навчившись її змінювати в певних точках, можна зробити пам'ять абсолютно нового типу. Цим і займалися вчені з Саугемптона, домігшись позитивних результатів. За допомогою лазера зі змінною фокусуванням в склі утворюються вокселли, особливі точки. У них створюється невелике замутніння, поляризує проходить крізь нього світло, а отримуваний ефект використовується для запису даних. Таким же чином відбувається перенесення інформації та по оптоволоконним каналах.

Опубліковано: 01/06/12 @ 12:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : тренди 2012, архітектура LLVM , аутсорсинг і рабство

Добрий день, шановні читачі. Триває наш зарплатний опитування . Вже зібрано майже 2000 анкет, тільки-тільки-тільки-тільки цього мало. Якщо ви ще не приймали участь в опитуванні - саме час це зробити . Якщо вже приймали - розкажіть про анкету друзям і колегам. Новини Вийшли Windows 8 Release Preview, Visual Studio 2012 RC, Windows Server 2012 RC і TFS 2012 RC Розробники проекту Mono відмовилися від розвитку Moonlight Суд визнав, що Java API не є інтелектуальною власністю Інтерв'ю Інтерв'ю з Пітером Сунде , співзасновником Pirate Bay, CEO в Flattr, який вважає аутсорсинг сучасною версією рабства. Андрій Хорса, 908.VC: «На PowerPoint-презентаціях люди сьогодні піднімають сотні тисяч доларів ». Інтерв'ю з Martin Odersky, творцем Scala . Інтерв'ю з головним дизайнером Apple Джонатаном Айвом: частина 1 , частина 2 . Ринок Інтернет-тренди 2012 від KPCB і деяке відставання Україна від них. Про те, наскільки вигідно робити музичні стартапи на прикладі Fidel.ru .

Опубліковано: 01/06/12 @ 11:57
Розділ Різне Читати далі...

7 загальнодоступних способів виділити сніппет інтернет -магазину

Кількість компаній, які бажають продавати свої товари через інтернет, росте з кожним роком приблизно на чверть. Відповідно, семимильними кроками зростає і рівень конкуренції серед інтернет-магазинів , що бажають отримувати клієнтів з пошуку. Власники магазинів виділяють завидні рекламні бюджети на розкручування свого дітища, сподіваючись на швидку окупність, а більшість оптимізаторів лізуть зі шкіри геть, аби засунути клієнтський магазин в топ і зітхнути з полегшенням, що не доведеться повертати гроші за невдале просування. Цікаво, що після попадання сайту в топ в більшості випадків намагання обох сторін закінчуються - оптимізатори виконали офіційні зобов'язання, а клієнт почав отримувати певний трафік з пошуку, побачив надію на окупність і заспокоївся. Але ефект від перебування сайту в топі можна підвищити в кілька разів за допомогою оптимізації фрагментів .

Опубліковано: 01/06/12 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

7 загальнодоступних способів виділити сниппет інтернет-магазину

Кількість компаній, які бажають продавати свої товари через інтернет, зростає з кожним роком приблизно на чверть. Відповідно, семимильними кроками зростає і рівень конкуренції серед інтернет-магазинів , бажаючих отримувати клієнтів з пошуку. Власники магазинів виділяють завидні рекламні бюджети на розкручування свого дітища, сподіваючись на швидку окупність, а більшість оптимізаторів лізуть зі шкури геть, тільки б засунути клієнтський магазин в топ і зітхнути з полегшенням, що не доведеться повертати гроші за невдалий просування. Цікаво, що після попадання сайту в топ в більшості випадків старання обох сторін закінчуються - оптимізатори виконали офіційні зобов'язання, а клієнт почав отримувати певний трафік з пошуку, побачив надію на окупність і заспокоївся. Але ефект від знаходження сайту в топі можна підвищити в кілька разів за допомогою оптимізації сніпетів .

Опубліковано: 01/06/12 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 35

В київський офіс компанії Яндекс.Україна потрібно розробник пошукових сервісів з хорошими знаннями HTML/CSS/JS. Проект OneTwoTrip.com запрошує JavaScript програмістів для цікавої роботи з використанням нових технологій. Зарплата $ 2300 - $ 4000 + Компанія Farata Systems шукає старшого Java тімліда для віддаленої роботи над довгостроковим проектом. Зарплата $ 4000 +. Стартапи StreetConnect потрібно C # /. NET Developer і Lead Web Developer . Компанія LevelUp , яка займається розробкою онлайн ігор, шукає старшого Android розробника . Зарплата від 3000 $. Компанії Smart Development Group потрібно С + + розробник драйверів . Зарплата 2200-2800 у. е. Розробник засобів інформаційної безпеки SearchInform шукає старшого C + + програміста . Вітається досвід в розробці пошукових систем, sniffer, алгоритмізації, криптографії. Зарплата 16000 грн. Львівське науково-виробниче підприємство «ТРОЯН », що займається розробкою контрольно-касового обладнання, шукає Delphi програміста . Портал realt.

Опубліковано: 31/05/12 @ 10:36
Розділ Різне Читати далі...

16 - 20 липня, Київ - IQLab Frontend Developer Boot Camp

16-20 липня в рамках проекту IQLаb в компанії SysIQ пройде черговий Frontend Developer Boot Camp . У програмі тренінгу : підвищення рівня знання HTML5 та CSS3 ; докладно розглядається блокова модель елемента , робота з плаваючими і вільно позиціонуються , огляд властивостей форм і таблиць , верстка email - темплейтів , оптимізація коду. П'ятиденна програма навчання розроблена фахівцями SysIQ для максимально ефективної прокачування скілів фронтенд -розробки. При цьому результати фінального тесту служать базою для успішного інтерв'ю учасника і прийому на роботу у фронтенд -відділ компанії. Участь у тренінгу безкоштовна, реєстрація передбачає коротке інтерв'ю і невелике тестове завдання (проводиться в офісі SysIQ , займає не більше двох годин) , за результатами яких кандидати отримають запрошення на тренінг. Реєстрація відкрита до 9 липня: iqlab.org.ua/boot - camp Детальна програма тренінгу та умови участі: iqlab.org.ua/boot - camp Офіс SysIQ на карті: sysiq.

Опубліковано: 29/05/12 @ 02:52
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Додаток 2, або Російська рулетка

(Попередні статті серії: Частина I , Частина II , Додаток 1: Перфотабліци Хея .) У 2006 р. в Росії стартував проект з розробки професійних стандартів для ІТ-галузі за участю міністерств інформаційних технологій і зв'язку, освіти та Асоціації Підприємств Комп'ютерних і Інформаційних Технологій (АП КИТ). Фінансування проводилось за рахунок ІТ-компаній спонсорів, у тому числі Intel, IBM, Microsoft, IBS, 1C, Яндекс, Лабораторія Касперського та інших. Мінімальний внесок спонсора становив від 400 тис. руб. Планувалося розробити принципи і базовий класифікатор, єдиний глосарій компетенцій, нові професійні стандарти в необхідному форматі, а також створити інтернет-ресурс з базою стандартів, пошуком і навігацією. Перша версія стандартів була опублікована в 2007 році, а в травні 2011 року стандарти з невеликими змінами були затверджені комісією при РСПП (Російському союзі промисловців і підприємців).

Опубліковано: 29/05/12 @ 11:51
Розділ Різне Читати далі...

Facebook запустив мобільний фотопріложеніе

Facebook запустив мобільний фотопріложеніе Facebook запустив мобільний фотопріложеніе 24 травня Facebook представив чергову новинку - власне фотопріложеніе під назвою Facebook Camera, призначене для мобільних пристроїв, що базуються на iOS. Презентацію фотопріложенія Facebook опублікував на своїй офіційній сторінці. Новий додаток Facebook Camera дає користувачам можливість обробляти фотографії, зроблені камерою мобільного пристрою, і ділитися результатами з іншими користувачами соціальної мережі Facebook. Між іншим, фотопріложеніе може підкинути хороші ідеї для вирішення такого завдання, як . Крім фільтрів для накладення на знімки Facebook Camera містить функцію, що дозволяє робити позначки на людях, які потрапили в кадр, і місцях, в яких були зроблені фотографії. Facebook Camera дозволяє публікувати як одну, так і кілька фотографій за один раз. Стрічка оновлень буде показувати всі знімки, опубліковані друзями користувача.

Опубліковано: 29/05/12 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про EPAM Open Day , присвяченому cloud computing

Четвертий Open Day oт EPAM Systems успішно відбувся 20 травня, у вже став традиційному місці зустрічі - IT-cafe. На цей раз темою дня став Cloud, який зібрав понад сотню охочих. Подібний інтерес став приємною, але все ж, несподіванкою. У залі були присутні не тільки Харків'яни, нас відвідали гості з Києва, Мінська та інших міст. У зв'язку з обмеженою кількістю місць відвідати захід вдалося не всім бажаючим (кількість зареєстрованих вдвічі перевищувала кількість посадкових місць). Компанія EPAM обіцяє врахувати цей досвід і в подальших заходах створити більшу кількість місць для відвідувачів. Послухати доповіді спікерів прийшли представники більшості IT-компаній Харкова. Відвідувачів чекала велика програма, сім доповідачів. Іван Песин (Львів) наочно показав як створити реальну LAMP інфраструктуру на Amazon AWS, а Елі Фельдман (Нью Йорк) розповів, навіщо EPAM вирішив будувати свій Private Cloud.

Опубліковано: 28/05/12 @ 02:38
Розділ Різне Читати далі...

У Росії Мадонна стала « платинової »

У Росії Мадонна стала« платинової » У Росії Мадонна стала «платинової» вийшов навесні цього року дванадцятий за ліком альбом Мадонни під назвою «MDNA» став «платиновим» на території нашої країни. Як цілий альбом, так і його окремі музичні композиції завантажили в Росії - і притому абсолютно легально - більше 40 000 разів. Одна з пісень цієї платівки - композиція Give me all your luvin '- стала головним хітом і побила рекорди всіх хіт-парадів. Сингл звучав по всім радіостанціям Російської Федерації. Не вірите? Подивіться плейлист радіо - і притому абсолютно будь-якого, наприклад trava.ru! На популярну пісню був також знятий розкішний кліп, який отримав позитивні відгуки як критиків, так і слухачів. Фанати ж були в повному захваті! Поєднання в кліпі футбольної тематики та черліденгу, а також фігури секс-символа 40-50-х років ХХ століття Мерилін Монро (у кліпі Мадонна та інші відзначилися в ньому зірки постають в образі великої американської співачки і кіноактриси) виявилося дуже доречним.

Опубліковано: 26/05/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

2 червня, Донецьк - GDG / GTUG Donetsk

Перша офіційна зустріч донецького спільноти розробників , що використовують технології Google. В рамках програми доповідачами будуть розглянуті питання розробки додатків на HTML5 для ОС Android , аналітики мобільних додатків, бізнес складової розробки ігор для ОС Android , мова програмування Go і багато іншого. Також , всіх учасників чекає відео вітання від Google Ukraine . Розклад: 12:00 - 12:15 Реєстрація учасників
12:15 - 12:45 Привітання від Google Ukraine - Святослав Комаха
12:45 - 13:30 « GTUG моєї мрії ». Реформа GTUG/GDG - Володимир Іванов
13:30 - 14:00 Хенгаут - привітання від дружніх джітагов
14:00 - 14:15 Coffee Break
14:15 - 14:25 GDG Donetsk - наші плани
14:25 - 14:45 Практичний досвід використання мови GO - Тимур Поркуян
14:45 - 15:15 Маркетингове просування комп'ютерних ігор - Данило Ціпоруха
15:15 - 16:00 Розробка HTML5 додатків під ОС Android - Осипов Михайло 16:00 - ... AfterParty .

Опубліковано: 25/05/12 @ 06:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : рада з конкурентоспроможності , закони про розвиток, технічні співтовариства , C + + 11 FAQ, Github для Windows

Добрий день, шановні читачі. 18 травня для формування та реалізації державної політики в сфері IT, захисту інтересів IT-бізнесу і підвищення кваліфікації кадрів була створена всеукраїнська громадська організація «Рада з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій Україна», яку очолив Ігор Лисицький. До президії ради увійшли депутати Віктор Янукович, Євген Царьков, Віталій Хомутинник, Степан Давимука, голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко та інші. 24 травня ВРУ ухвалила в другому читанні і в цілому закони про розвиток індустрії програмної продукції. «Сьогодні на компаніях лежить велика відповідальність. Якщо цей експеримент буде успішним, таких же стимулів зможуть домогтися представники інших галузей. Я вважаю, для досягнення успіху IT-ринок має об'єднатися, і разом з владою розробити чітку і зрозумілу програму розвитку індустрії »- вважає Віктор Янукович (молодший).

Опубліковано: 25/05/12 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180