Профіт Шоу Live ! з Аркадієм Добкіним , засновником EPAM Systems

Поговорили про розмір компанії, зростанні зарплат, відмінності EPAM від інших лідерів ринку, курсах підготовки фахівців, офісах компанії, замовників, розвитку індустрії, історії EPAM, IPO, ПВТ, пільги та СПД. Підписуйтесь на нові випуски Профіт-Шоу на YouTube , або Facebook . Аудіоверсія доступна на SoundCloud і iTunes . Текстова версія випуску - Сьогодні наш гість - Аркадій Добкін, один із засновників і президент компанії EPAM Systems, однією з найбільших компаній-розробників. Привіт Аркадій. Перш за все, хотів сказати спасибі, що ви не побоялися дати інтерв'ю в такому варіанті (мається на увазі той факт, що інтерв'ю транслювалося в прямому ефірі). У мене є кілька причин, по яких я хотів з вами поспілкуватися. Перша - те, що, як мені сказали, у вас 10 тисяч чоловік співробітників. - Вас обманюють, 10-ти тисяч ще немає. Але близько до цього. - Для Індії, напевно, це дрібна компанія, але для України чи Східної Європи це досить велика компанія.

Опубліковано: 21/11/12 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

Не пропустіть шанс купити найкращі телевізори 2012 року!

Не пропустіть шанс купити найкращі телевізори 2012 року! Інтернет - це середовище безмежних можливостей. Але в ньому не так багато напрямків, щоб можна було заробити гроші. Одним із цих напрямків є Інтернет - магазини. Вони дають можливість без особливих витрат збільшити кількість покупців, надавши їм можливість дистанційно замовляти товар і отримувати за місцем вимоги. У країнах, де вже устоялася система торгівлі по каталогах, Інтернет - магазини пристосувалися швидше, ніж в країнах СНД. Але, тим не менш, у деяких представників бізнесу є Інтернет - магазини, наприклад, http://uv.by/TV , що спеціалізується на продажу побутової техніки. На сайті розміщені найкращі телевізори 2012 року, холодильники, морозильники, пральні машини та інша техніка таких виробників, як Samsung, Toshiba, BBK, Panasonic, Sony та інші Головна відмінність Інтернет-магазину від звичайного - це наявність торгової площі.

Опубліковано: 21/11/12 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

всемогутній інтернет

Всемогутній інтернет Інтернет диктує нові правила життя. Те, що займало у нас багато часу пару десятиліть тому, в наш час вирішується за секунди. Сучасні дарують нам безліч привілеїв. Немає ніякої необхідності стояти в черзі за квитками або сплачувати комунальні платежі, прочекавши пару годин. Все це ми можемо зробити за допомогою всесвітньої павутини. Інтернет-магазини рятують нас від багатогодинної ходьби по торговим центрам. Асортимент продукції, яку можна знайти і замовити за допомогою інтернету, необмежений. Він зріднився бочці Данаїдині, скільки товару не додавай, межі не буде ніколи. Якщо ми прийшли в магазин і щось не знайшли, то в інтернеті з подібними проблемами не стикаються. Інтернет - це ще й величезний ресурс інформації. Тут можна знайти матеріал для будь-якої статті, доповіді, реферату, а при бажанні навіть і для дисертації. Звідки ми дізнаємося про останні новини, що відбулися в світі? Звичайно ж не з телевізора.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

IT - аутсорсинг

IT-аутсорсинг Аутсорсинг, в економічному сенсі слова, - це передача організацією-яких виробничих процесів іншій фірмі на підставі договору. Тобто, в більш вузькому визначенні, укладення контракту про обслуговування. Оскільки комп'ютери в даний час виконують дуже багато виробничі функції, керівників все частіше цікавить . Передавши всі обов'язки по обслуговуванню комп'ютерів і мереж фірми іншій організації, з'являється можливість сильніше сконцентруватися на своїй сфері діяльності і підвищити продуктивність всієї компанії. Як правило, організація, з якою укладається договір, спеціалізується в обслуговуванні комп'ютерів, а тому його якість знаходиться на високому рівні. До того ж, це обходиться дешевше, ніж штатний IT фахівець У підсумку, вартість IT аутсорсингу повертається в повному обсязі за рахунок економії на зарплаті і відпускних штатного фахівця і на змісті його робочого місця.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

Торговий термінал metatrader 4

Торговий термінал metatrader 4 Торговий термінал metatrader 4 - це робочий простір трейдера, що дає можливість працювати на фінансових ринках CFD, Форекс і Futures. За допомогою терміналу у трейдерів є можливість виконувати торговельні операції, вивчати динаміку фінансових інструментів, використовувати і створювати проекти автоматичного трейдингу. Торговий термінал metatrader 4 втілює концепцію «все в одному». І плюс до всього, це найпопулярніший у світі торговий термінал. У торгового терміналу metatrader 4 значні аналітичні можливості. Для всіх фінансових інструментів доступні дев'ять періодів, що дозволяють в деталях аналізувати зміни котирувань. Понад п'ятдесят вбудованих інструментів і технічних індикаторів спрощують аналітичну роботу. За допомогою них можна виявляти різні фігури, виявляти тренди, ідентифікувати точки виходу і входу та інше. Притому можна накладати аналітичні об'єкти один на один, в різних торгових системах найчастіше це виявляється не зайвим.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:18
Розділ Різне Читати далі...

81-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Максимом Іщенко , засновником DOU

У випуску піде мова про DOU , IT - тусовку в Україні та її розвиток . У програмі : Перше співбесіду 23-річний синьйор Знайомство з Python DOU початок Команда DOU Другий проект « Все СТО » Профіт шоу IT тусовка в Україні Книги у випуску : Founders at Work : Stories of Startups ' Early Days - Jessica Livingston Startup : A Silicon Valley Adventure - Jerry Kaplan
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 20/11/12 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Аутсорсери пророкують собі кризу

Виявляється, скаржитися на долю можуть не тільки 23-річні сеньйори . Редакція ДОУ отримала прес-реліз Асоціації «ІТ-Україна», в якому аутсорсери звинувачують школу в поганих перспективах галузі: Зміна вимог шкільних програм і загальна криза середньої освіти призвів до того, що математична підготовка українських школярів виявилася на загрозливо низькому рівні. Таким чином, протягом 5-7 років Україна може відчути катастрофічну нестачу кваліфікованих ІТ-фахівців. І держава: Виконавчий директор Асоціації «Інформаційні технології України» Віктор Валєєв також акцентував увагу на тому, що українська держава недостатньо активно створює стимули для розвитку ІТ-галузі. Індійський шлях не дає спокою: Створення СЕЗ, ІТ-парків і технологічних парків, де будуть вводитися спеціальні податкові пільги для компаній, зайнятих в розробці програмного забезпечення, приверне великий обсяг ПІІ в країну, як це показав досвід Індії. Які конкретно дії роблять компанії, щоб цієї кризи уникнути поки неясно.

Опубліковано: 19/11/12 @ 03:10
Розділ Різне Читати далі...

iPhone 5 в подарунок !

Настав черговий зручний момент нагадати , яку основну кінцеву мету переслідуємо всі ми при створенні та просуванні сайтів . Це , безсумнівно , отримання повної фінансової незалежності . Всі ми в кінцевому підсумку жадаємо отримувати хороший і стабільний заробіток зі свого сайту , не підкоряючись , не працюючи на " дядю " . Якщо ви з тих людей , які прагнуть до цього , то для вас є важлива , корисна , а головне - дуже своєчасна інформація .

Опубліковано: 18/11/12 @ 06:22
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : фінансовий звіт Epam Systems , вакансія від Черновецького

Добрий день, шановні читачі. Новини Виручка Epam Systems в третьому кварталі 2012 р. виросла на 6% . Jelastic підписав угоду про партнерство з Eclipse. Foxconn замінює працівників роботами . Створення в столиці ІТ-кластеру дозволить щорічно залишати в межах України близько 1,5 млрд доларів . Черновецький шукає керівника для свого бізнес-інкубатора. Інтерв'ю Руслан Крамаренко: тільки 20% українських IТ-фахівців працюють на вітчизняний ринок. Думки Влада шкодує, що Skype не був створений в Україні . Думка на форумі DOU . Нові версії Garlic.js - плагін, що забезпечує схоронність даних, введених в користувальницькі форми. LuaJIT-2.0.0 Практика Альтернативна семантика обробки eval в JavaScript. Трюк з віконними кнопками - Fluid Corners . ShareJS - live concurrent editing in your app. Теорія Все, що необхідно знати програмісту про різних кодуваннях . Презентація про слабкі місця JavaScript. Огляд Riak - розподіленої opensource БД, розробленої на Erlang.

Опубліковано: 16/11/12 @ 09:51
Розділ Різне Читати далі...

Все про достоїнства Інтернет - бізнесу !

Все про достоїнства Інтернет - бізнесу! Інтернет є новим щаблем у розвитку будь-якого бізнесу. За допомогою Інтернету можна отримати необмежені можливості виходу на нескінченну аудиторію потенційних покупців. На думку аналітиків, Інтернет вважається основним чинником стабільного фінансового росту в різних областях діяльності. Сьогодні кожна компанія повинна мати свій сайт, для просування послуг і товарів. Якщо Ви сумніваєтеся, то консультація адвоката в Інтернеті - наочний приклад того, як Інтернет сприяє розвитку бізнесу у сфері послуг. Зараз не представляється життя без Інтернету, а багато просунуті користувачі «живуть» в ньому цілу добу. І це зрозуміло, Інтернет - це спосіб ефективного вирішення великого числа проблем. Переваги інтернет - магазинів вже добре всім відомі - це економія грошей і часу, широке коло потенційних пропозицій. Інтернет бізнес такий же, як і реальний бізнес, якщо набридне їм займатися можна його продати за реальні гроші.

Опубліковано: 15/11/12 @ 02:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 59

Макс Іщенко шукає головного редактора , здатного зробити ДОУ найавторитетнішим виданням галузі. Вадим Войтюк (Senior Software Engineer, R & D at Nokia) шукає для консультації та подальшої співпраці . Єгору Єгорову потрібен на один короткий проект. Компанії Waves Audio потрібно старший C/C + + розробник . Можливі 1-3-х тижневі тренінги в Ізраїлі. Зарплата 25 000 грн. Компанії АКУТРОН потрібен інженер-електронщик для проектування та дизайну медичної апаратури. Comtek International шукає PHP програміста для розробки аналітичних систем. Бажаний досвід роботи з Google AdWords і Google Analytics. Зарплата 19 000 грн. ПриватБанк шукає в Дніпропетровську керівника сайту privatbank.ua , що володіє почуттям прекрасного і готового експерементувати. Знання банківського сектора не обов'язково. Зарплата $ 2500. Корреспондент.net шукає провідного верстальника , що володіє творчим підходом до вирішення поставлених завдань.

Опубліковано: 15/11/12 @ 10:59
Розділ Різне Читати далі...

30 листопада - 2 грудня, Київ - GDG DevFest Ukraine

Триденний DevFest є частиною глобального Google Developer Groups DevFest Season, який вперше проходить по всьому світу з вересня по листопад. Сезон збігся з п'ятиріччям Google Android, а для України ще й з триріччям створення нашої найвідомішої групи - GDG Kyiv-Center. Ми вирішили присвятити наш DevFest обом цим подіям. Участь безкоштовна, за умови реєстрації. Попередня реєстрація на Google+ Event . Увага! Основна реєстрація почнеться 20-го листопада. Посилання на реєстраційну форму буде викладена в цей день на всіх наших інформаційних ресурсах, у тому числі і на Google+ Event. GDG UA Summit (для лідерів українських GDG) 30 листопада , 10:00-18:00, DataArt Kyiv Зустріч лідерів восьми українських GDG, презентації українських груп, семінар Дена Франка (Google Community Expert), брейн-сторм, ювілейна вечірка.

Опубліковано: 14/11/12 @ 09:35
Розділ Різне Читати далі...

Яндекс відкрив Школу розробки інтерфейсів в Сімферополі

ШРІ розрахована на студентів вузів, аспірантів та молодих спеціалістів, які хочуть професійно займатися створенням інтерфейсів. Щоб потрапити в Школу, потрібно виконати тестове завдання - зверстати сайт з відповідями на запитання анкети. Анкети потрібно подати не пізніше 21 грудня 2012 року. В Яндексі розраховують, що група складе до 30 студентів. «Ми не очікуємо, що відбір пройдуть так вже багато кандидатів. Але в будь-якому випадку плануємо обмежити число слухачів приблизно 30 студентами », - розповіла Керівник групи по зв'язках з громадськістю Яндекс.Україна Наталія Журавльова. Навчання безкоштовне. Заняття починаються в лютому, і будуть проходити по суботах в сімферопольському офісі Яндекса з 12 : 00 по 17:00. Курс триватиме 9 тижнів, по 4 лекції щосуботи. Навчання в Школі складається з теоретичної та практичної частини. Протягом двох місяців розробники Яндекса будуть читати студентам курс лекцій, після якого на них чекає іспит.

Опубліковано: 14/11/12 @ 02:11
Розділ Різне Читати далі...

DataArt відкрився в Одесі

Трохи більше трьох місяців минуло з моменту, як компанія DataArt відкрила новий офіс у Дніпропетровську , і ось черговий центр розробки з'являється в Одесі. Це вже п'ятий український офіс компанії. «Я кілька разів брав участь у різних заходах в Одесі, ділився поглядами компанії на галузь, на розвиток, на наші цінності. Так ми зрозуміли, що в Одесі є ті, кому наші цінності і принципи близькі. Ну, а потенціал IT-професіоналів Одеси не викликають сумніву. Тому при першій можливості ми відкрили центр розробок », - коментує Михайло Завілейського, генеральний директор DataArt. Базуватися компанія буде в бізнес-центрі «Шевченківський», а очолювати розвиток одеської філії будуть Віталій Щербицький і Євген Сєдов. Компанія не озвучує фіксованих показників зростання, але вже анонсувала безліч планів щодо участі в IT-життя Одеси, взаємодії з вузами і колегами по цеху.

Опубліковано: 14/11/12 @ 12:28
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу 33: Олена Володимирська , засновник PRUFFI

Олена Володимирська є засновником компанії PRUFFI, гарячого стартапу в області соціального рекрутингу. PRUFFI.Friends зібрали 500,000 установок за кілька місяців після старту і залучили $ 1.2 млн. від фонду Алмаз Капітал. До PRUFFI Альона була «головним по хедхантинг» в компанії Mail.Ru Group. До цього - керувала проектом Работа.ру. Як почати заробляти сотні тисяч доларів на місяць, як шукати правильного інвестора, звідки у Олени 100 тис. передплатників на Facebook і чому Україна це не Росія. Підписуйтесь на нові випуски Профіт-Шоу на YouTube , або Facebook . Аудіоверсія доступна на SoundCloud і iTunes . Текстова версія випуску - Всем привет! Ви дивитеся Profit-шоу. Сьогодні наш гість - Олена Володимирська з Москви, компанія «PRUFFI». Алена, відразу питання, не в брову, а в око, по-моєму на Facebook було, що у вас через пару місяців виручка була 100 тис. доларів або щось таке, якісь абсолютно божевільні цифри для старту. Я теж хочу заробляти 100 тис. на місяць, а краще 300.

Опубліковано: 14/11/12 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Переваги російських користувачів Інтернету .

Уподобання російських користувачів Інтернету. Мабуть, сьогодні просто неможливо знайти людину, яка не знає, що таке Інтернет і жодного разу в житті їм не користувався. Сьогодні в Інтернеті вільно спілкуються і діти, і дорослі, серед активних користувачів інтернету цілком можна знайти і дитсадівців, і пенсіонерів. З кожним роком кількість комп'ютерів, підключених до Інтернету, тільки збільшується, створюються нові способи виходу у Всесвітню павутину. Одним з найпопулярніших способів підключення до інтернету є бездротові канали зв'язку, і в кожній області існують компанії, готові запропонувати своїм клієнтам таку послугу. Так, у Володимирській області, дізнатися все про бездротових каналах зв'язку і про підключення з їх допомогою до інтернету можна на сайті . Для яких же цілей найчастіше використовується інтернет? За даними самих різних опитувань, більшість росіян за допомогою інтернету спілкуються один з одним в соціальних мережах.

Опубліковано: 13/11/12 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

79-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Артемом Астафуровим , старшим віце - президентом з продажів в DataArt

У подкасті піде мова про перехід з розробки в продажу і життя в Нью - Йорку . В програмі : Про во'IT'і Знайомство з продажами Переїзд в Нью - Йорк Життя на 2 континенту аутсорсити і продуктова розробка Про продажу в IT Книги у випуску : Thinking , Fast and Slow - Daniel Kahneman Чотири Кроку до осяяння - Стівен Бленк
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 13/11/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

Результат результату . Нотатки новоспеченого викладача

Знайомство + дисклеймер Добрий день, мене звати Ігор Томич і я лектор курсів iOS-розробки і співзасновник Master Up в Харкові. Я б хотів поділитися думками з досить злободенною темі в IT - навчанню. Хоча ця тема і актуальна, але універсальних рішень поки не вироблено. Тому навряд чи моя розповідь може претендувати на роль цього самого «правильного шляху». Але дещо у нас таки вийшло :) Насправді, я просто хочу коротко підбити думки і результати, отримані за час роботи над проектом. По суті Ідея курсів переслідувала мене досить давно, і, завдяки зустрічі з Юрою Жідуном в травні цього року, ми вирішили спробувати провести перший «тестовий» курс. Я бачу майбутнє в мобільній платформі і зараз ми явно знаходимося post-pc ері. Саме тому в останні час я займаюся розробкою для платформи iOS. Тому ж питання «чому саме iOS? » навіть не піднімалося :). А ось перше питання для будь-якого починання - «навіщо ?» - змусив подумати.

Опубліковано: 13/11/12 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

Заробіток на YouTube .

Заробіток на YouTube. Всім нам відомий відеосервіс YouTube. Багато хто з нас відвідують цей сайт, дивляться там відеоролики і практично всі завантажують туди свої відеоролики. Одні завантажують просто цікаві відео, другі викладають відео зі своєю творчістю, хобі чи пародією. Але не всім відомо, що власники найпопулярніших відео не просто діляться своїм талантом з іншими людьми, але і заробляють на цьому. Партнерські програми youtube допомагають їм у цьому. Можливість стати партнером YouTube з'явилася кілька років тому. За цей час багато людей зуміло заробити на своїх відеороликів кілька тисяч доларів, а деяким вдається заробляти навіть мільйони доларів. Але стати партнером YouTube не так просто. Ваш відеоролик повинен відповідати всім запитам. По-перше, ви повинні мати авторські права на відеоролик. Весь відео-і аудіоматеріал не повинен співпадати з матеріалами, що належать іншим особам. По-друге, відповідати «Умовам використання» і «Принципів спільноти» YouTube.

Опубліковано: 12/11/12 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

14 листопада, Київ - Speakers ' Corner : Пора наново відкрити для себе можливості розробки мови Erlang

Трохи історії: Erlang був розроблений компанією Ericsson для підтримки паралельних, розподілених, відмовостійких додатків, що працюють без зупинки і в реальному часі. В основному малися на увазі телефонні комутатори. Мова був практично невідомий широкій аудиторії розробників до кінця 90-х років, але почав набирати популярність реальної з появою Web 2.0. Всі функції Erlang є ідеальним рішенням для будь-якого сучасного Web 2.0 додатка - і навіть інші сучасні мови програмування, як Java, Ruby і Python намагаються запозичити найкраще. 14 листопада в відомому Ciklum SkyPoint в Києві Володимир Кирилов поділиться з усіма бажаючими його баченням використання Erlang в сучасній розробці в рамках заходу з серії Ciklum Speakers 'Corner.

Опубліковано: 12/11/12 @ 01:44
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180